על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

דל פיירו כתב: 27 נובמבר 2021, 20:41
תא מרבוטא כתב: 27 נובמבר 2021, 20:38
דל פיירו כתב: 27 נובמבר 2021, 20:34

גם לפני שהיה קורונה היה עומס בבתי החולים בחורף.

ועכשיו כיף! איכוני השב״כ אולי חוזרים וקנסות על אי עטיית מסכות בחוץ. ביחד ננצח את נגיף האומיקרון!
באמת מבאס שהאיכונים חוזרים.
יודע מה היה מונע אולי את הנסיגה לימי האיכונים וההגבלות הדראקוניות? אם יותר אנשים היו מתחסנים
ברור הרי אם כולם היו מתחסנים כאן, אז שלושת המבוסטרים מדרום אפריקה לא היו מביאים לנו אומיקרון
מסתבר שלפחות בגרסא החדשה בחיסון זה אולי היה מונע https://www.haaretz.co.il/news/world/af ... 1.10420082
אבל בטח יסבירו לנו פה בפורום שהחיסון המשודרג מסוכן כי רופא שיניים מדקוטה ומורה לפילטיס בפייסבוק הסבירו שזה גורם למחלות לב אן משהו
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

דל פיירו, באמת, כאילו, באמת, איך אתה מראה את הפרצוף שלך בדיוני קורונה אחרי שטענת כאן בפברואר ש״ישראל היא המדינה היחידה בעולם עם תו ירוק!״? איך אתה ממשיך בכלל? די, חלאס. הפסדת. יצאת בדיחה מהלכת, שחרר…
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

D&3 כתב: 27 נובמבר 2021, 17:38 גם בישראל בשיא הגל השלישי היו אנשים שאם לא העומס בבתי חולים היו שורדים
אז למה להעמיס עוד? זו ה״מוסריות״ שלכם? שאנשים ימותו כי אתם חמניות מפרדס חנה שלא מאמינים בחיסונים?
ואז אתם עוד טוענים שהצד של המוסר וזכויות אדם הוא הצד שלכם… הזוי.
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

Segev כתב: 27 נובמבר 2021, 21:22 דל פיירו, באמת, כאילו, באמת, איך אתה מראה את הפרצוף שלך בדיוני קורונה אחרי שטענת כאן בפברואר ש״ישראל היא המדינה היחידה בעולם עם תו ירוק!״? איך אתה ממשיך בכלל? די, חלאס. הפסדת. יצאת בדיחה מהלכת, שחרר…
דיקטטור קטן אני אגיד את דעתי כמה שאני רוצה
אפילו שאם זה היה תלוי בך כנראה שהיית משחרר אותי על זה איזה חבל.
אל תשכח לשים מסיכה כשאתה יוצא מהבית להוציא את הכלב לטיול
נערך לאחרונה על ידי דל פיירו ב 27 נובמבר 2021, 21:46, נערך פעם 1 בסך הכל.
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

Segev כתב: 27 נובמבר 2021, 21:24
D&3 כתב: 27 נובמבר 2021, 17:38 גם בישראל בשיא הגל השלישי היו אנשים שאם לא העומס בבתי חולים היו שורדים
אז למה להעמיס עוד? זו ה״מוסריות״ שלכם? שאנשים ימותו כי אתם חמניות מפרדס חנה שלא מאמינים בחיסונים?
אני בן אדם אחד, לא שייך לשום צד או קבוצה, בטח לא חמניה ולא מפרדס חנה, אבל נראה לי שתיאוריות הקונפירציה דפקו לך את השכל חזק מאוד.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

איך אני אוהב שחברי הכת מתקרבנים.
לא סותר את זה שמדובר בשמוקים גמורים שחוגגים את זה שיש וריאנט חדש כי אולי החיסון לא יוכל להתמודד איתו בצורה מיטבית, אבל ממזמן המוסר של חברי הכת הוא בגדר נעדר.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

דל פיירו כתב: 27 נובמבר 2021, 21:41

אני בן אדם אחד, לא שייך לשום צד או קבוצה, בטח לא חמניה ולא מפרדס חנה, אבל נראה לי שתיאוריות הקונפירציה דפקו לך את השכל חזק מאוד.
פורמאלין?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אם אתה מדבר על השמאל הפוליטי - שים לב שפחות או יותר כל מי שמתווכח עם מכחישי המחלה פה בפורום יושב על הציר שבין ביקורת חריפה על הכיבוש ועד לאנטי-ציונות פרופר. ומתוך מכחישי המחלה יש אולי אחד שמביע דעות שמאליות כלשהן.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D&3 כתב: 27 נובמבר 2021, 22:01

פורמאלין?
זה הכי r/selfawarewolves שאי-פעם ראיתי בפורום.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

אני מדבר על מוסר ונחיצות והוא מדבר איתי על חמניות. אם תמשיכו לצאת מנק׳ הנחה שכל עמדה שנגד הקונפציה זו תיאורית קונספירציה של היפים מפרדס חנה אז כן מוזמנים לשים בפורמלין. ענק!
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

דל פיירו כתב: 27 נובמבר 2021, 21:39
Segev כתב: 27 נובמבר 2021, 21:22 דל פיירו, באמת, כאילו, באמת, איך אתה מראה את הפרצוף שלך בדיוני קורונה אחרי שטענת כאן בפברואר ש״ישראל היא המדינה היחידה בעולם עם תו ירוק!״? איך אתה ממשיך בכלל? די, חלאס. הפסדת. יצאת בדיחה מהלכת, שחרר…
דיקטטור קטן אני אגיד את דעתי כמה שאני רוצה
אפילו שאם זה היה תלוי בך כנראה שהיית משחרר אותי על זה איזה חבל.
אל תשכח לשים מסיכה כשאתה יוצא מהבית להוציא את הכלב לטיול
לא סותר את זה שיצאת כ״כ, אבל כ״כ כ״כ טיפש באמירה ההיא על ״המדינה היחידה עם תו ירוק!!!1״ בזמן שהיינו המדינה היחידה עם חיסונים… חחח
בטח גם מאלה שאמרו ״רק פה יש בוסטר!!!״ כשביתר העולם החיסון השני עוד היה טרי…
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

העיקר שהתייחסת לעניין
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

בנימה צינית... אין פסול בדילול אוכלוסין העולם נלחם באנושות כדי להציל את עצמו

ובנימה רצינית.. יש בעיה רצינית באי מתן תשובות / מידע לגבי מחלימים...
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

שאלוהים יעזור לחברי הכת להבין שכל צעדי המדיניות שעושים( שנניח וכוללים כפייה חמורה ושפל מוסרי נורא ) לא משפיעים מאומה על שאלת ההתחסנות כן/לא.
אני כותב את זה בערך פעם בשבוע ואני עדיין דופק את הראש כל פעם שהודעה כזו נכתבת
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

El dudernio כתב: 28 נובמבר 2021, 08:47 ובנימה רצינית.. יש בעיה רצינית באי מתן תשובות / מידע לגבי מחלימים...
איזה תשובות ביקשת ולא קיבלת?
איזה מידע היית צריך\רוצה לקבל ולא ניתן לך?
(לא מנסה להתווכח, רק להבין, כי ההודעה קצת מעורפלת)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

teknoboy כתב: 28 נובמבר 2021, 12:18
El dudernio כתב: 28 נובמבר 2021, 08:47 ובנימה רצינית.. יש בעיה רצינית באי מתן תשובות / מידע לגבי מחלימים...
כמה מהחולים החדשים הם מחלימים? כמה מהם מחלימים עם חיסון?
כמה מהילדים שחולים הם מחלימים? במיוחד לקראת החיסום ילדים סה דבר מהותי...
כמה מהמחלימים חולים קשה...

יש את המידע הזה עבור
מחוסנים
מחוסנים שהחיסון לא בתוקף
לא מחוסנים.

כל נושא המחלימים לא נמצא בסטסטיקות.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

El dudernio כתב: 28 נובמבר 2021, 12:48
teknoboy כתב: 28 נובמבר 2021, 12:18
כמה מהחולים החדשים הם מחלימים? כמה מהם מחלימים עם חיסון?
כמה מהילדים שחולים הם מחלימים? במיוחד לקראת החיסום ילדים סה דבר מהותי...
כמה מהמחלימים חולים קשה...

יש את המידע הזה עבור
מחוסנים
מחוסנים שהחיסון לא בתוקף
לא מחוסנים.

כל נושא המחלימים לא נמצא בסטסטיקות.
הצצתי באתר של משרד הבריאות.
בטבלת המאומתים (https://data.gov.il/dataset/covid-19/re ... _span=True) יש מידע על סטטוס חיסוני כולל החלמה.
בטבלת מאושפזים שלהם וכו' באמת לא מצאתי קטגוריה כזאת, אבל לא נראה לי שיש לנו סיבה לחשוש שמה שידוע עד כה על רמת החסינות של המחלימים נהיה פתאום לא רלוונטי.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

זה לא עניין שך דאגה אלא של מידע....

איציק טען כאן בעבר שהחיסון יעיל יותר מנוגדני המחלה אבל לא מצאתי שום מידע מסודר על כך...

יחד עם זאת חייבו אותי ( מחלים) להתחסן אבל לא מאפשרים לי לקבל חיסון שני מבלי שההחלטה הזאת תהיה מגובה במספרים

לילדים שלי ( חלו גם) יש תו ירוק מבלי שיצטרכו חיסון נוסף אבל אולי ידרשו בקרוב שאחסן גם אותם... איך אוכל לקבל החלטות אם המידע לא מפורסם?
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

El dudernio כתב: 28 נובמבר 2021, 15:31 זה לא עניין שך דאגה אלא של מידע....

איציק טען כאן בעבר שהחיסון יעיל יותר מנוגדני המחלה אבל לא מצאתי שום מידע מסודר על כך...

יחד עם זאת חייבו אותי ( מחלים) להתחסן אבל לא מאפשרים לי לקבל חיסון שני מבלי שההחלטה הזאת תהיה מגובה במספרים

לילדים שלי ( חלו גם) יש תו ירוק מבלי שיצטרכו חיסון נוסף אבל אולי ידרשו בקרוב שאחסן גם אותם... איך אוכל לקבל החלטות אם המידע לא מפורסם?
מחלימים מקבלים חיסון אחד ולא שניים ורק אם עברה חצי שנה מההחלמה.
אם הילדים שלך חלו בחצי שנה האחרונה אז הם עדיין לא נזקקים לחיסון
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

בני12 כתב: 28 נובמבר 2021, 15:34

חלו לפני שנה וחצי....

את המידע היבש אני יודע.
למה אני מקבל רק חיסון 1? האם זה בגלל שאחרי חצי שנה הייתי פחות מוגן?
אם כן אז למה היחד שלי שחלה יחד איתי עדין עם תו ירוק אם הוא פחות מוגן? ואם הוא מוגן אז למה אני הייתי צריך לקבל חיסון?

מה ההבדל בין ההגהה של מחלימים למחוסנים? מספרית. איך מתן חיסון 1 למחלימים שינה את זה?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

El dudernio כתב: 28 נובמבר 2021, 15:38

חלו לפני שנה וחצי....

1. את המידע היבש אני יודע.
אם כן אז למה היחד שלי שחלה יחד איתי עדין עם תו ירוק אם הוא פחות מוגן? ואם הוא מוגן אז למה אני הייתי צריך לקבל חיסון?

2. מה ההבדל בין ההגהה של מחלימים למחוסנים? מספרית. איך מתן חיסון 1 למחלימים שינה את זה?
1. מה נראה לך, שסתם שלפו מספרים בהגרלה ולפי זה קבעו את המדיניות? הסתמכו על הידע הקיים, על השיקולים היחודיים לישראל אם יש, וקבעו.
2. אפילו פה באשכול הביאו לא פעם מחקרים שבדקו את השאלות האלה בדיוק. (תנסה את אופציית החיפוש בתוך האשכול, אולי זה שווה משהו)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

חלו לפני שנה וחצי....

את המידע היבש אני יודע.

מה ההבדל בין ההגהה של מחלימים למחוסנים? מספרית. איך מתן חיסון 1 למחלימים שינה את זה?
החיסון הנוסף הוא הבוסטר של המחלימים.
ממחקרים שעשו, קבעו שלמחלימים מספיק חיסון אחד כדי להרים את רמת הנוגדנים ואין צורך בשניים.
הבן שלך מתחת לגיל 11 ולכן רק עכשיו אישרו להם את החיסונים.
עכשיו הועדה דנה בהאם לתת את הבוסטר הזה גם למחלימים ילדים ואם יחליטו שצריך להוסיף חיסון הרי שהוא יאבד את התו הירוק אם לא יתחסן
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

teknoboy כתב: 28 נובמבר 2021, 15:47

חלו לפני שנה וחצי....

2. מה ההבדל בין ההגהה של מחלימים למחוסנים? מספרית. איך מתן חיסון 1 למחלימים שינה את זה?
1. מה נראה לך, שסתם שלפו מספרים בהגרלה ולפי זה קבעו את המדיניות? הסתמכו על הידע הקיים, על השיקולים היחודיים לישראל אם יש, וקבעו.
2. אפילו פה באשכול הביאו לא פעם מחקרים שבדקו את השאלות האלה בדיוק. (תנסה את אופציית החיפוש בתוך האשכול, אולי זה שווה משהו)
אני לא חושב ששלפו מספרים בהגרלה... רק מציין שעצוב שהמספרים האלו לא שקופים לציבור... זה הכל.

אני יודע שיש מחקרים, זה לא מה ששאלתי. שאלתי רק למה הדאטה של המקרים בארץ לא מכיל גם את הנותנים האלה...
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

בני12 כתב: 28 נובמבר 2021, 16:30

חלו לפני שנה וחצי....

את המידע היבש אני יודע.

החיסון הנוסף הוא הבוסטר של המחלימים.
ממחקרים שעשו, קבעו שלמחלימים מספיק חיסון אחד כדי להרים את רמת הנוגדנים ואין צורך בשניים.
הבן שלך מתחת לגיל 11 ולכן רק עכשיו אישרו להם את החיסונים.
עכשיו הועדה דנה בהאם לתת את הבוסטר הזה גם למחלימים ילדים ואם יחליטו שצריך להוסיף חיסון הרי שהוא יאבד את התו הירוק אם לא יתחסן
בני 😀, תראה מה כתבתי לטכנו... מה המצב אני יודע.
הטענה שלי / תהייה שלי הייתה לגבי מחסור במידע...
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

El dudernio כתב: 28 נובמבר 2021, 17:08
teknoboy כתב: 28 נובמבר 2021, 15:47
חלו לפני שנה וחצי....

1. אני לא חושב ששלפו מספרים בהגרלה... רק מציין שעצוב שהמספרים האלו לא שקופים לציבור... זה הכל.

2. אני יודע שיש מחקרים, זה לא מה ששאלתי. שאלתי רק למה הדאטה של המקרים בארץ לא מכיל גם את הנותנים האלה...
1. אתה שואל למה קבעו. קבעו על סמך נתונים שנמצאו במחקרים, והמחקרים האלה כמובן שקופים לגמרי לציבור (אני מניח שיש לך גישה לגוגל).
2. יש עוד הרבה מאוד חיתוכים שלא עשו בשבילנו בדשבורד של משרד הבריאות.
אם זה חשוב לך, ראיתי שיש להם API פתוח, אז אל תהיה עצלן ותבדוק אם אפשר להוציא משם את מה שכל כך טורד את מנוחתך :smoke:
ושוב, בחלק מהטבלאות יש פילוח לפי מחלימים, אולי אם זה יהיה רלוונטי (או אולי גם אם תבקש מהם יפה?) יוסיפו גם לטבלאות אחרות.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

D&3 כתב: 28 נובמבר 2021, 09:10 שאלוהים יעזור לחברי הכת להבין שכל צעדי המדיניות שעושים( שנניח וכוללים כפייה חמורה ושפל מוסרי נורא ) לא משפיעים מאומה על שאלת ההתחסנות כן/לא.
אני כותב את זה בערך פעם בשבוע ואני עדיין דופק את הראש כל פעם שהודעה כזו נכתבת
אני לא בטוח שהבנתי אותך. אתה טוען שמי שבחר להתחסן עד כה, היה עושה את זה גם ללא אותם צעדי מדיניות?
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

לא, אני טוען שלצעדי המדיניות לא צריכה להיות השפעה על השאלה אם להתחסן או לא( שיש לה תשובה ברורה כמובן)
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

El dudernio כתב: 28 נובמבר 2021, 17:10 הטענה שלי / תהייה שלי הייתה לגבי מחסור במידע...
תראה מה זה

שני דברים קטנים:
1. מי ששואל את עצמו למה עד עכשיו לא פרסמו, שימו לב שחלק מהמספרים (ובפרט, מחלימים מחוסנים שנדבקו בפעם שנייה) די קטנים, וכשהמספרים קטנים אין טעם לחשב או להציג סטטיסטיקה
2. המסקנה פה היא כל כך ברורה שכאילו אין צורך לחזור עליה, אבל כידוע יש פה כמה אנשים עם גולגולת עבה מיוחד, אז בכל זאת:
החלמה אמנם מעניקה חסינות מסוימת וזה יותר טוב מכלום, אבל היא זניחה לעומת החסינות שמעניק חיסון, כולל במקרה של מחלימים (הסיכוי של מחלים לא מחוסן לחלות שוב גדול בהרבה מאוד מזה של מחלים מחוסן), לתשומת לבם של מפיצי השקרים שעדיין מתעקשים על ההפך.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךD&3kruvi
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

הדשבורד של משרד הבריאות זה הדבר הכי טוב שקרה בקורונה
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

teknoboy כתב: 29 נובמבר 2021, 13:51
El dudernio כתב: 28 נובמבר 2021, 17:10 הטענה שלי / תהייה שלי הייתה לגבי מחסור במידע...
תראה מה זה

שני דברים קטנים:
1. מי ששואל את עצמו למה עד עכשיו לא פרסמו, שימו לב שחלק מהמספרים (ובפרט, מחלימים מחוסנים שנדבקו בפעם שנייה) די קטנים, וכשהמספרים קטנים אין טעם לחשב או להציג סטטיסטיקה
2. המסקנה פה היא כל כך ברורה שכאילו אין צורך לחזור עליה, אבל כידוע יש פה כמה אנשים עם גולגולת עבה מיוחד, אז בכל זאת:
החלמה אמנם מעניקה חסינות מסוימת וזה יותר טוב מכלום, אבל היא זניחה לעומת החסינות שמעניק חיסון, כולל במקרה של מחלימים (הסיכוי של מחלים לא מחוסן לחלות שוב גדול בהרבה מאוד מזה של מחלים מחוסן), לתשומת לבם של מפיצי השקרים שעדיין מתעקשים על ההפך.
מעולה.
תודה.

למען הסר ספק חליתי והתחסנתי ואף רבתי איתם ללא הצלחה לקבל חיסון שני😀
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

החלמה מעניקה חסינות טובה בהרבה מחיסון פייזר לפי הנתונים הקיימים היום.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

האדום הצורר כתב:החלמה מעניקה חסינות טובה בהרבה מחיסון פייזר לפי הנתונים הקיימים היום.
אתה יכול להביא את הנתונים?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מבדיקה קצרה שעשיתי, בגילאי 20-29 בחודש האחרון-
23 מאומתים לכל 100000 מחוסנים
25 מאומתים לכל 100000 מחלימים( כולל מחוסנים, ללא מחוסנים המספר גבוהה בהרבה )
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

סומך כתב: 29 נובמבר 2021, 15:02
האדום הצורר כתב:החלמה מעניקה חסינות טובה בהרבה מחיסון פייזר לפי הנתונים הקיימים היום.
זה מצטרף לרשימת השאלות הקודמות אליו שלא ענה
לא לגבי מגיפות עולמיות שלא מוגרו ב40 השנה האחרונות שטופלו אחרת
לא לגבי מה המידע המדעי שיגרום לו לשנות את דעתו
ועכשיו זה

נחכה
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

תא מרבוטא, האמת שעניתי לך, אז כנראה זו בעיה בזיכרון.

סומך:

https://ncrc.jhsph.edu/research/compari ... nfections/
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

תא מרבוטא כתב: 29 נובמבר 2021, 15:34
סומך כתב: 29 נובמבר 2021, 15:02
זה מצטרף לרשימת השאלות הקודמות אליו שלא ענה
לא לגבי מגיפות עולמיות שלא מוגרו ב40 השנה האחרונות שטופלו אחרת
לא לגבי מה המידע המדעי שיגרום לו לשנות את דעתו
ועכשיו זה

נחכה
תודה!!!

רפרפתי על האבסטרקט, ומצוין שם שמחלימים שקיבלו בוסטר הראו חסינות הכי גבוהה
אז ההמלצה שלך היא לחלות ולהתחסן?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

האדום הצורר כתב: 29 נובמבר 2021, 15:35 תא מרבוטא, האמת שעניתי לך, אז כנראה זו בעיה בזיכרון.

סומך:

ענית לי דוגמאות למגפות. עניתי לך שאלו מגפות שמוגרו לכל המאוחר בשנות השמונים בחיסוני חובה. כלומר הטענה של מגפות עולמיות שטופלו בדרך אחרת לא ממש תקפה. חייבו את האנשים לחיסון, או הנהיגו חיסוני שגרה בילדים צעירים כולל כאן.

לגבי נתונים שישנו את דעתך לא אמרת מה.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

האדום הצורר כתב: 29 נובמבר 2021, 15:35 תא מרבוטא, האמת שעניתי לך, אז כנראה זו בעיה בזיכרון.

סומך:

אז הבאת מחקר שבוצע בתקופה שאנחנו יודעים היום שההגנה של החיסון מפני הדבקה כבר ירדה מאוד, אין עליך!
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

D&3 כתב: 29 נובמבר 2021, 16:21

סומך:

אז הבאת מחקר שבוצע בתקופה שאנחנו יודעים היום שההגנה של החיסון מפני הדבקה כבר ירדה מאוד, אין עליך!
אין מה לעשות, כשקוטפים דובדבנים יש אילוצים.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

צורר, כבר הבאת את המחקר הזה בעבר, אם אני לא טועה (מעניין שבשבועות שעברו הוא טרם הספיק לעבור ביקורת עמיתים ולהתפרסם, לא?), וכבר אז שאלתי אותך ולא נעניתי:
האם אתה בעצם טוען שיש דרך יותר טובה מחיסון למנוע תחלואה, והיא לגרום לתחלואה שתגן על החולים (שישרדו) מפני תחלואה?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
שליחת תגובה