על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 17 ינואר 2022, 18:15
איזה יופי!
עברו כבר 3 חודשים ... יש המלצה או שזה עבר וחלף כמו ....
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

טכנית לארז כתב: 17 ינואר 2022, 00:55 נראה לי שפלגס שבר שיא הודעות בלי להזכיר לנו שהוא גר בגרמניה ולא בישראל הידד.
פלגס אתה גר ליד יער בגרמניה? אני מקנא בא לי גם (בלי ציניות)
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

בגלל קורונה vs עם קורונה
ישראל, סן פרנסיסקו, ניו יורק

השאלה הזאת עלתה פה כמה פעמים ואף אחד לא ידע לענות
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

מה מצב ההריונות בפורום?
סאחי הוא אויב
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 18 ינואר 2022, 01:30 מה מצב ההריונות בפורום?
אשתי גינקולוגית, ואף התחילה מחקר בעניין השפעת החיסונים על הדימום במחזור (מחקר שנפסק בינתיים).
לידיעתך, אין שום סימוכין למה שהבאת כאן בעניין ההריונות (אם זה מעניין אותך).
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

אדום מטלי כתב: 18 ינואר 2022, 02:14
נחמן אש הפרויקטור כתב: 18 ינואר 2022, 01:30 מה מצב ההריונות בפורום?
אשתי גינקולוגית, ואף התחילה מחקר בעניין השפעת החיסונים על הדימום במחזור (מחקר שנפסק בינתיים).
לידיעתך, אין שום סימוכין למה שהבאת כאן בעניין ההריונות (אם זה מעניין אותך).
אל דאגה, זה לא באמת מעניין אותו
הפוסט קיבל 6 לייקיםits-sickEl dudernioסומךNoampelegsKingAlpaca
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

אם יש דבר אחד שהייתי עושה הכל כדי להכחיד מהאינטרנט זה את פייסבוק. שבר לבומרים את הראש. חרמש, חלאס, צא מהבועה.
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
הפוסט קיבל 3 לייקיםteknoboykruviסומך
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אינתי עומרי, הפועל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

teknoboy כתב: 17 ינואר 2022, 23:08 בגלל קורונה vs עם קורונה

יש לציין שהובאו נתונים שונים מאוד רק לפני מספר ימים. בנוסף, בעקבות פרסום הנתונים שציינת כאן, בית חולים איכילוב פרסם ציוץ בטוויטר שאם אני לא טועה נמחק בינתיים, לפיו הנתונים מאוד לא מדויקים.

הנה הנתונים מלפני כמה ימים:

https://mobile.mako.co.il/news-lifestyl ... e71027.htm
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

משעשע שאתה מצטט פה רופאה(? ) שמבקרת בחריפות את מטורללי מחצ
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 18 ינואר 2022, 12:19
teknoboy כתב: 17 ינואר 2022, 23:08 בגלל קורונה vs עם קורונה

יש לציין שהובאו נתונים שונים מאוד רק לפני מספר ימים. בנוסף, בעקבות פרסום הנתונים שציינת כאן, בית חולים איכילוב פרסם ציוץ בטוויטר שאם אני לא טועה נמחק בינתיים, לפיו הנתונים מאוד לא מדויקים.

הנה הנתונים מלפני כמה ימים:

https://mobile.mako.co.il/news-lifestyl ... e71027.htm
אם תעיין בציוץ ששיתפתי, תראה בתגובות מספרים מעוד מקומות (כולל בדיקה הרבה יותר מסודרת וריגורוזית), כולם פחות או יותר מראים את אותה תמונה.
הפעם אי אפשר להפיל את הכול על התכסיסים של משרד הבריאות.

דבר שני, גם מהנתונים שאתה הבאת עולה שיש איזו אנומליה באיכילוב, ושהמצב אצלם שונה מאשר בשאר המקומות.

דבר שלישי, על פניו אתה משווה פה תפוחים לתפוזים. אולי אני מפספס משהו, אבל במה שאני הבאתי מטוויטר מדובר על חולים קשים\קריטיים, ואילו בערץ 12 דיברו על מאושפזים במחלקות קורונה.
אני לא מצוי בנבכי ההגדרות של משרד הבריאות, אבל זה לא ממש נשמע לי אותו דבר.

דבר רביעי, הנתונים שהבאת מערוץ 12 לא כאלה שונים - מלבד באיכילוב, חמישים אחוז או יותר מאושפזים בגלל קורונה ולא עם קורונה.

דבר חמישי, אם מתייחסים לכל המספרים האלה באותה רצינות, ממבט ראשון אפילו נראה ששיעור ה"בגלל קורונה" עולה ככל שאנחנו מסתכלים על מצבים יותר חמורים, וה"עם קורונה" מיוצג יותר כשהמצב פחות קשה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

המאושפזים קשה מהווים בערך 1/3 מסך המאושפזים
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

עדיין קצת קשה להבין איך למשל שערי צדק, ש50 ממאושפזיו הם "עם קורונה" ו50 בגלל, פתאום הופך ל-41 של בגלל ו4 של עם כשמדובר בחולים קשים. נשמע מופרך קצת. וגם, למה פתאום בדיווח נכרכו הקשים עם הקריטיים. ככלל אתם יכולים לראות שיש מקומות רבים שלא מדווחים על התפלגות כלל, מה שמעלה שאלה אם בכלל מחלקים אצלם את החולים לעם ובגלל.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 18 ינואר 2022, 12:54 1. עדיין קצת קשה להבין איך למשל שערי צדק, ש50 ממאושפזיו הם "עם קורונה" ו50 בגלל, פתאום הופך ל-41 של בגלל ו4 של עם כשמדובר בחולים קשים.
2. נשמע מופרך קצת.
3. וגם, למה פתאום בדיווח נכרכו הקשים עם הקריטיים.
4. ככלל אתם יכולים לראות שיש מקומות רבים שלא מדווחים על התפלגות כלל, מה שמעלה שאלה אם בכלל מחלקים אצלם את החולים לעם ובגלל.
1. על פניו זה מרמז על כך שמקרי ה"בגלל קורונה" יותר קשים ממקרי ה"עם קורונה". זה גם די הגיוני. מישהו שיש לו מחלת רקע ואז חוטף איזה וירוס נשימתי זה לא דבר חדש. הרפואה יודעת להתמודד עם זה, ואין סיבה מיוחדת שהם יגיעו למצב קריטי. מצד שני, הקוביד עצמו, כידוע, שולח אנשים לאשפוז, להנשמה, לאקמו ולבתי קברות. יש הרבה חולים בקוביד, אז רואים גם את כל התופעות האלה. במאושפזים "עם קורונה" רואים את זה פחות, כי בהגדרה הם לא סובלים מקורונה קשה אלא נקלעו לסכנה בגלל מחלת הרקע (וכאמור, זאת סיטואציה שהרפואה מתמודדת איתה כבר עשרות שנים).
2. אתה שם לב לקפיצה בין זה שקשה לך להבין משהו לבין זה שהוא מופרך?
אין שום קשר, ואני מבטיח לך שיש הרבה מאוד דברים לא מופרכים בשום צורה, שקשה לך, לי ולכל אחד אחר בעולם להבין אותם.
3. כאמור אני לא מומחה גדול להגדרות האלה, אבל אני גם לא ממש מבין למה זה נורא.
4. נו, ואם יש מקומות שלא מחלקים? זה משנה במשהו את הנתונים שנמצאו במקומות שכן מחלקים?
מה גם שאתה רואה מספרים די עקביים גם כשאתה בודק במקומות אחרים לגמרי.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

דל פיירו כתב: 17 ינואר 2022, 22:46
טכנית לארז כתב: 17 ינואר 2022, 00:55 נראה לי שפלגס שבר שיא הודעות בלי להזכיר לנו שהוא גר בגרמניה ולא בישראל הידד.
פלגס אתה גר ליד יער בגרמניה? אני מקנא בא לי גם (בלי ציניות)
אכן, ואני מוכן לעזור בהגירה אם יש עניין.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדדל פיירו
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

חוץ מהיער, גרמניה והגרמנים זה נשמע אחלה
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

קן הקוקיה
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D&3 כתב: 18 ינואר 2022, 13:27

קן הקוקיה
כי כידוע "תרופות טבעיות" לא עולות יותר כסף מתרופות מאושרות, והן בכלל לא מיוצרות למטרות רווח.
למה לקנות משהו שאשכרה עבר מחקרים ומסובסד ע"י קופת החולים כשאפשר לקנות מי קסם טבעיים במאתיים ש"ח בלבד ל-10 מ"ל?
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D&3 כתב: 18 ינואר 2022, 13:15 חוץ מהיער, גרמניה והגרמנים זה נשמע אחלה
כאמור, יש לי נסיון בעזרה למהגרים ישראלים לגרמניה, עם או בלי אזרחות אירופאית.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

D&3 כתב: 18 ינואר 2022, 13:27

קן הקוקיה
לא דובר לפני איזה שנה שהוא במצב של כמעט עיוורון ?
עאלק בריא.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

מהדורה מיוחדת לחוששים ממיוקרדיטיס
אמל"ק - אתם יכולים להירגע

בונוס מיוחד לחובבי VAERS
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

לצערי זה עדיין לא מוריד את החשש. שומע כל הזמן על מקרים מערערים. רק עכשיו הבת של שליח בעבודה של חברה שלי, בת 23, לפי מה שהבנתי גם הייתה בריאה לחלוטין, נפטרה אחרי הזריקה השלישית.
היא החלה להרגיש רע ימים בודדים לאחר הזריקה, עברה איזשהו אירוע לבבי, היו אמורים להשתיל לה לב או משהו כזה (לא בקיא מאה אחוז בפרטים). רק הבנתי שהיא מתה וההורים מאשימים את החיסון.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

דל פיירו כתב: 19 ינואר 2022, 00:39 לצערי זה עדיין לא מוריד את החשש. שומע כל הזמן על מקרים מערערים. רק עכשיו הבת של שליח בעבודה של חברה שלי, בת 23, לפי מה שהבנתי גם הייתה בריאה לחלוטין, נפטרה אחרי הזריקה השלישית.
היא החלה להרגיש רע ימים בודדים לאחר הזריקה, עברה איזשהו אירוע לבבי, היו אמורים להשתיל לה לב או משהו כזה (לא בקיא מאה אחוז בפרטים). רק הבנתי שהיא מתה וההורים מאשימים את החיסון.
זאת אומרת שיש איזה מקרה ששמעת עליו שמועה, אבל אתה לא באמת יודע עליו כלום, רק שמעת שמישהו אחר שלא ממש מבין בשום תחום רלוונטי חושב משהו?
וזה מספיק לך כדי לפתח חששות, שלא מתפוגגים גם כשאלפי אנשים שמתמחים בזה ועוסקים בזה כל החיים (אחרי עשר שנות לימודים ויותר) אומרים לך שזה נבדק ואין סיבה לחשוש?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

teknoboy כתב: 19 ינואר 2022, 00:53
דל פיירו כתב: 19 ינואר 2022, 00:39 לצערי זה עדיין לא מוריד את החשש. שומע כל הזמן על מקרים מערערים. רק עכשיו הבת של שליח בעבודה של חברה שלי, בת 23, לפי מה שהבנתי גם הייתה בריאה לחלוטין, נפטרה אחרי הזריקה השלישית.
זאת אומרת שיש איזה מקרה ששמעת עליו שמועה, אבל אתה לא באמת יודע עליו כלום, רק שמעת שמישהו אחר שלא ממש מבין בשום תחום רלוונטי חושב משהו?
וזה מספיק לך כדי לפתח חששות, שלא מתפוגגים גם כשאלפי אנשים שמתמחים בזה ועוסקים בזה כל החיים (אחרי עשר שנות לימודים ויותר) אומרים לך שזה נבדק ואין סיבה לחשוש?
לא. קודם כל אני כן יודע על המקרה הזה חלק מהמידע, זו לא שמועה. היא מתה אחרי החיסון השלישי וההורים מאשימים את החיסון.
חוץ מזה אני שומע ורואה במהלך השנתיים האחרונות כמה וכמה מקרים שמעלים בי חשש על נזקים מהחיסון. מספר רב של האשמות ודיווחים ברשת מצד אנשים שהמקרים החלו מיד לאחר החיסון, ביניהם גם אנשים בכירים כמו אושרת קוטלר. מצד שני אני רואה שימוש באמצעים אגרסיביים לדחוף לי את החיסון הזה, בין אם על ידי אפליה ובין אם על ידי פרופגנדה ממשלתית. אני רואה חוזה מושחר מול חברה עסקית. אני רואה תחזיות וקביעת אמתויות מצד "מומחים" במהלך השנתיים האחרונות שמתגלות כקשקוש כמו: החיסון מספק 95% הגנה. אה לא בעצם צריך עוד אחד לא ידענו, הבוסטר יעיל ל-10 חודשים. אה לא צריך כל 3. אה בעצם יש וריאנט חדש שהוא לא יעיל נגדו וכו' כו'.
מכל זה אני מקבל תמונה רחבה שיש רצון לדחוף בכוח את החיסון ולא יודעים מספיק על המחלה ולא על השפעות החיסון מעבר לטווח הקרוב. לכן אני עדיין חושש לאור כל הנתונים המצטברים
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מעניין את מי ההורים היו מאשימים אם לא היה חיסון.
אני מניח שהם לא היו מאשימים את הגנים שהם נתנו לה.
אנשים תמיד מתו ממגוון סיבות, רק שעכשיו פתאום יש סיבה מיסטית להכל: "החיסון".

בעצם נזכרתי. לפני 20 שנה האשימו את האנטנות הסלולריות בכל מוות שכזה. עכשיו אנטנות ה 5G מהפנטזיות נכנסו לתוך החיסון.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

יש פערים בין מה שהגברת הזו מציינת בציוץ שלה לבין הנתונים שהיא מקשרת אליהם מהcdc. למשל, לפי הcdc בין 16 ל24 יש 1 ל14000 אלף מקרים מדווחים של מיוקרדיטיס אחרי המנה השנייה, לא מצויין בכלל הנתון שרשמה על 13 מקרים מ438 אלף (אלא אם כן פספסתי). צריך גם לציין שיש מחקרים אחרים שמראים נתונים אחרים לגמרי לגבי גברים צעירים והרבה יותר גרועים. כנל הנתון שלה על 303 מקרים מ23 אלף מדווחים שאומתו, לפחות בלינק הישיר שהיא נותנת שם אין התייחסות כזאת.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

למי לעזאזל איכפת במה אנשים מאשימים?
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

דל פיירו כתב: 19 ינואר 2022, 01:07
teknoboy כתב: 19 ינואר 2022, 00:53
1. לא. קודם כל אני כן יודע על המקרה הזה חלק מהמידע, זו לא שמועה. היא מתה אחרי החיסון השלישי וההורים מאשימים את החיסון.
2. חוץ מזה אני שומע ורואה במהלך השנתיים האחרונות כמה וכמה מקרים שמעלים בי חשש על נזקים מהחיסון. מספר רב של האשמות ודיווחים ברשת מצד אנשים שהמקרים החלו מיד לאחר החיסון, ביניהם גם אנשים בכירים כמו אושרת קוטלר. מצד שני אני רואה שימוש באמצעים אגרסיביים לדחוף לי את החיסון הזה, בין אם על ידי אפליה ובין אם על ידי פרופגנדה ממשלתית. אני רואה חוזה מושחר מול חברה עסקית. אני רואה תחזיות וקביעת אמתויות מצד "מומחים" במהלך השנתיים האחרונות שמתגלות כקשקוש כמו: החיסון מספק 95% הגנה. אה לא בעצם צריך עוד אחד לא ידענו, הבוסטר יעיל ל-10 חודשים. אה לא צריך כל 3. אה בעצם יש וריאנט חדש שהוא לא יעיל נגדו וכו' כו'.
מכל זה אני מקבל תמונה רחבה שיש רצון לדחוף בכוח את החיסון ולא יודעים מספיק על המחלה ולא על השפעות החיסון מעבר לטווח הקרוב. לכן אני עדיין חושש לאור כל הנתונים המצטברים
1. ודאי שהמוות שלה הוא לא שמועה. כל השאר הוא לגמרי שמועה, ובפרט הקשר לחיסון, שהוא שמועה על המצאה של מישהו שלא מבין בזה.
2. מה הקשר בין רשימת המכולת של הטיעונים הקונספירטיביים שהבאת לבין מה ששאלתי?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 19 ינואר 2022, 01:35 יש פערים בין מה שהגברת הזו מציינת בציוץ שלה לבין הנתונים שהיא מקשרת אליהם מהcdc. למשל, לפי הcdc בין 16 ל24 יש 1 ל14000 אלף מקרים מדווחים של מיוקרדיטיס אחרי המנה השנייה, לא מצויין בכלל הנתון שרשמה על 13 מקרים מ438 אלף (אלא אם כן פספסתי). צריך גם לציין שיש מחקרים אחרים שמראים נתונים אחרים לגמרי לגבי גברים צעירים והרבה יותר גרועים. כנל הנתון שלה על 303 מקרים מ23 אלף מדווחים שאומתו, לפחות בלינק הישיר שהיא נותנת שם אין התייחסות כזאת.
עד כמה שאני שם לב היא קישרה שם לאיזו מצגת שהוצגה באיזה דיון, לא למחקר ולא לנתונים.
עד כמה שאני שם לב 2, המספרים שהיא נקבה בהם מתאימים למה שיש במצגת. יש לך סיבה לחשוב שבמספרים שלא נכנסו למצגת היא משקרת?
נגיד שכן, אז תתעלם מהם ותתייחס רק למה שכתוב במצגת, אם זה נראה לך מספיק אמין.

הכי חשוב, אם יש לך נתון יותר אמין, אל תתבייש לקשר אליו. (ציטוט של מספרים מהזיכרון בלי אסמכתא לא ממש נחשב)
אם היא ממציאה מספרים מהתחת אז כולנו נשמח לדעת.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 18 ינואר 2022, 11:29 אם יש דבר אחד שהייתי עושה הכל כדי להכחיד מהאינטרנט זה את פייסבוק. שבר לבומרים את הראש. חרמש, חלאס, צא מהבועה.
חרמש אחותך.
פה אני נחמן.
(תזרום עם זה אדמין, הגלמוד מכיר אותי עוד מתקופת ישראל גוריון)
סאחי הוא אויב
הפוסט קיבל לייק אחדהגלמוד מלוד
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אני שומע על המון אנשים שאחרי החיסון עשו בדיקת ראייה וגילו שהמספר שלהם עלה, טרגי
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

teknoboy כתב: 19 ינואר 2022, 02:21
האדום הצורר כתב: 19 ינואר 2022, 01:35 יש פערים בין מה שהגברת הזו מציינת בציוץ שלה לבין הנתונים שהיא מקשרת אליהם מהcdc. למשל, לפי הcdc בין 16 ל24 יש 1 ל14000 אלף מקרים מדווחים של מיוקרדיטיס אחרי המנה השנייה, לא מצויין בכלל הנתון שרשמה על 13 מקרים מ438 אלף (אלא אם כן פספסתי). צריך גם לציין שיש מחקרים אחרים שמראים נתונים אחרים לגמרי לגבי גברים צעירים והרבה יותר גרועים. כנל הנתון שלה על 303 מקרים מ23 אלף מדווחים שאומתו, לפחות בלינק הישיר שהיא נותנת שם אין התייחסות כזאת.
עד כמה שאני שם לב היא קישרה שם לאיזו מצגת שהוצגה באיזה דיון, לא למחקר ולא לנתונים.
עד כמה שאני שם לב 2, המספרים שהיא נקבה בהם מתאימים למה שיש במצגת. יש לך סיבה לחשוב שבמספרים שלא נכנסו למצגת היא משקרת?
נגיד שכן, אז תתעלם מהם ותתייחס רק למה שכתוב במצגת, אם זה נראה לך מספיק אמין.

הכי חשוב, אם יש לך נתון יותר אמין, אל תתבייש לקשר אליו. (ציטוט של מספרים מהזיכרון בלי אסמכתא לא ממש נחשב)
אם היא ממציאה מספרים מהתחת אז כולנו נשמח לדעת.
נתתי פה כמה עמודים אחורה מחקר שמראה נתונים שונים בתכלית.

יש גם את זה:

וזה:

אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

התחלתי במחקר מהלינק השני (כי על פניו הוא עבר ביקורת עמיתים ופורסם), מהונג קונג. (לא הצלחתי למצוא מה ה-N שם)
הוא מצא שבמנה השנייה יש בקרב גברים צעירים מיוקרדיטיס+פריקרדיטיס בשיעור של 3.73 מקרים למיליון. בציוץ של הגברת: 2.97 מקרים של מיוקרדיטיס למיליון.
באוכלוסייה הכללית (לפי הלינק שלה): 9 מקרים למיליון.

הלינק הראשון, אם אני מבין נכון את מה שכתוב שם, לא מצא ולא ניסה למצוא שום דבר לגבי האוכלוסייה, אלא מסיק מסקנות על מספר המקרים "האמיתי" ממספר המקרים "שנקלטים במערכת", וכל זה על סמך קומץ מקרים שנתגלו בין הנתונים שהם קיבלו מחברת ביטוח כלשהי.

מה שמצאתי עשרים עמודים אחורה, לפני חודש, זה הלינק ששמת לפוסט בבלוג שחפר בנתונים של איזה מחקר עד שהוא מצא איזו תת קבוצה באוכלוסייה שבה היה איזה סיכוי יותר קלוש למיוקרדיטיס קל אחרי חיסון מאשר למיוקרדיטיס קל-עד-קשה אחרי קורונה. כזכור לך, ודאי, גם כשהבאת אותו לא השתכנעתי, ואפילו דיברנו על זה די בהרחבה. אתה מוזמן לעיין.
נערך לאחרונה על ידי teknoboy ב 19 ינואר 2022, 13:19, נערך פעם 1 בסך הכל.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

צורר, יש לי שאלה כללית ולא קשורה למקרה הזה.
מצאת כך וכך מחקרים שמראים משהו.
אתה באמת חושב שאתה יותר טוב בזה, יותר מבין בזה, מכיר את התחום יותר טוב מכל מי שעובד ב-FDA, CDC, EMA, UKNHS, מערכות הבריאות של ישראל, אוסטרליה, רוסיה, סין, יפן, דרום קוריאה וכו' וכו' ביחד?
שאתה עלית על משהו שהם לא שמו לב אליו?
או אולי אתה חושב שהם כולם מוטים ומשוחדים?
מה גורם לך לחשוב שעלית על משהו שכל עולם המדע פספס?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

לא חושב שעליתי על שום דבר. חושב שלמערכת הבריאות יש אינטרס להפחית בחשיבות תופעות הלוואי של החיסון של פייזר ולהדגיש את החשיבות שלו, כי זה הדבר היחיד שיש לה להציע כרגע כדי להשאר רלוונטית באופן דומה לעבר שלפני הקורונה, ולכן היא נאחזת בו בכל כוחה.
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

כמדומני שלמטורללי מחצ יש אינטרס בלהעצים מלאכותית את תופעות הלוואי של החיסון.
הם בכל זאת מתנגדים בלי שום סיבה לכלי מציל חיים, אז יוצרים סיבה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 19 ינואר 2022, 13:44 לא חושב שעליתי על שום דבר. חושב שלמערכת הבריאות יש אינטרס להפחית בחשיבות תופעות הלוואי של החיסון של פייזר ולהדגיש את החשיבות שלו, כי זה הדבר היחיד שיש לה להציע כרגע כדי להשאר רלוונטית באופן דומה לעבר שלפני הקורונה, ולכן היא נאחזת בו בכל כוחה.
הא?
באיזה מובן מגפה הופכת את מערכת הבריאות ללא רלוונטית? דומני שבימינו יותר אנשים זקוקים לה מהרגיל.
ומה זה השטות הזאת שאין דברים אחרים להציע? חפש בגוגל non pharmaceutical interventions, ואתה יכול גם להגדיל ראש ולבדוק מה החוקרים במדעי הרפואה והאפידמיולוגיה חושבים על השיטות האלה ועל חשיבותן כיום. שלא לדבר על זה שלפייזר עצמה יש גם תרופה, והיא לא היחידה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

כמו כן, האם אתה חושב שהאינטרס הזה שאתה טוען שיש להם מעוור אותם עד כדי כך שהדיוטות כמונו רואים את המציאות שמשתקפת במחקרים יותר טוב מהם?
או אולי שהם יודעים על מה שאתה אומר אבל משקרים לכולנו בגלל האינטרס שאתה טוען שיש להם?

או שאולי פשוט, כמו שראינו קודם, המחקרים שהבאת לא ממש "מרסקים את הפרדיגמה"?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

כל התפיסה הזו של "הדיוטות" לעומת בני האלים שמחזיקים את הידע היא גם נחלת העבר. מעבר לזה שיש לי ידע בתחום הסו קולד מקצועי, מידע היום זמין בהרבה ממה שהיה אי פעם, ולהתייחס אליו כנמצא בחזקתה של קבוצה מצומצמת של אנשים קצת חוטא למציאות.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 19 ינואר 2022, 18:43 כל התפיסה הזו של "הדיוטות" לעומת בני האלים שמחזיקים את הידע היא גם נחלת העבר. מעבר לזה שיש לי ידע בתחום הסו קולד מקצועי, מידע היום זמין בהרבה ממה שהיה אי פעם, ולהתייחס אליו כנמצא בחזקתה של קבוצה מצומצמת של אנשים קצת חוטא למציאות.
לא כתבתי שהדיוטות לא יכולים להבין ולדעת.
אני שואל אם אתה חושב שהאינטרסים שאתה מתאר גורמים להם להיות עוורים ולא לשים לב למחקרים שאתה שמת לב אליהם, או אולי הם ממש משקרים כדי להגן על האינטרסים האלה, או מה קורה שם לדעתך, ואיך האינטרסים שלהם קשורים.

כמו כן שאלתי בנפרד שאלות לגבי הטענה שלך שיש למישהו אינטרס כלשהו וכו', אבל מזה אתה מתעלם בינתיים משום מה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
שליחת תגובה