על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

Segev כתב: 29 ינואר 2022, 08:38
דל פיירו כתב: 29 ינואר 2022, 01:40 שגב: איזה הגבלות יש בישראל???

אתה פשוט יצור נאלח
יצורים נאלחים הם מתנגדי חיסונים.
יצורים טיפשים הם יצורים שבפברואר שעבר, כשרק בישראל היו חיסונים, טענו ש״רק בישראל יש תו ירוק! המדינה הפאשיסטית היחידה בעולם!״.
אז אתה גם וגם.
לא יעזור לך, ישראל אחת המדינות הכי פתוחות בעולם.
מה עם דנמרק שלך? אני בטוח שכשהם אירחו את ישראל והיה איצטדיון מלא אתה צחקת ואמרת ״רק בארץ יש מסיכות ושם לא!״ נכון? והנה, שם לא היה קהל ופה לא הגבילו אפילו לרגע
מה עם זה שאמרו שם במפורש שהסרת ההגבלות כרגע, שאתה כ״כ גאה בה לעומת ״ישראל הפאשיסטית״, היא בזכות החיסון שאתה כ״כ מתנגד לו? מה לעשות, זו מדינה נורמלית עם פחות יצורים כמוך. אם היו לנו כאן את אחוז המחוסנים שיש שם, אולי היו פה פחות הגבלות מהכלום שגם ככה יש עכשיו. אז רק אתם בעצם אשמים במגבלות (הבקושי קיימות) שאתם כ״כ בוכים עליהם
כן הכל בזכות החיסון… ישראל המדינה הכי מבוסטרת בעולם ומובילה במדד ההדבקה. באוסטרליה כמעט כולם מחוסנים ועם מסכות והם כבר שברו שיאי הדבקה.
יש מדד אחד לכמה הקורונה עולה ויורדת במדינה וזה כמה בודקים. לא כמה מתחסנים.

תודעת החופש שלך כל כך עלובה שאתה אשכרה מאמין שהמגבלות שאתה חווה הן בגלל אחוזי התחסנות ולא בגלל הממשלה שלך. אני באמת מרחם עליך יה יצור, הלוואי שהתו יבוטל בקרוב וכל הלא מחוסנים ינשמו לידך איפה שלא תלך
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

ישראל לא המדינה הכי מבוסטרת בעולם. אתה כותב במשפט אחד שיש במדינות עם מחוסנים הרבה חולים, ובמשפט אחרי כותב שכמות החולים לא רלוונטית.

תודעת המציאות שלך כל כך עלובה שאתה אשכרה מאמין לכל שטות שכתובה באינטרנט.
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

D&3 כתב: 29 ינואר 2022, 12:47 ישראל לא המדינה הכי מבוסטרת בעולם. אתה כותב במשפט אחד שיש במדינות עם מחוסנים הרבה חולים, ובמשפט אחרי כותב שכמות החולים לא רלוונטית.

באיזו מדינה יש יותר בוסטר פר מספר תושבים?
ולך תזדיין אפס
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

זו קריאה בהולה למשתמשים טכנית לארז וצורר, משטרת הגידופים איננה מתפקדת וההשתלחות האיומה פה זה עליכם.

ובדנמרק אהובתך (החדשה, אני מקווה ששבדיה לא מקנאה ) יש יותר מבוסטרים, זו אחת הסיבות שהם מסירים את ההגבלות, להזכיר אותם פה זה חתיכת גול עצמי יפהפה. והם גם קיצרו את הזמן לקבלתו.
וגם באיסלנד וצ'ילה, ויש מצב שגם בבריטניה.
זה כאילו מדינות שחיסנו ראשונות גם התבסטרו ראשונות.

מתי כבר תלמדו שאתם לבד בעולם? אין אף גוף בריאות רשמי שחולק איתכם את הטרלול שלכם, והמאסה העיקרית של אוכלוסיות העולם המערבי כבר ממזמן מאסה בכם.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אולי כדאי שתזכיר שדנמרק ביטלה את הדרקון הירוק שלה בספטמבר בגלל אחוזי התחסנות גבוהים - יענו, יש להם שם תפיסה מעוותת כזאת שהחיסון אמור לשרת את האוכלוסייה ולא להפך.
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

והקשר הוא?
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

D&3 כתב: 29 ינואר 2022, 13:35 זו קריאה בהולה למשתמשים טכנית לארז וצורר, משטרת הגידופים איננה מתפקדת וההשתלחות האיומה פה זה עליכם.

ובדנמרק אהובתך (החדשה, אני מקווה ששבדיה לא מקנאה ) יש יותר מבוסטרים, זו אחת הסיבות שהם מסירים את ההגבלות, להזכיר אותם פה זה חתיכת גול עצמי יפהפה. והם גם קיצרו את הזמן לקבלתו.

מתי כבר תלמדו שאתם לבד בעולם? אין אף גוף בריאות רשמי שחולק איתכם את הטרלול שלכם, והמאסה העיקרית של אוכלוסיות העולם המערבי כבר ממזמן מאסה בכם.
באמת נמאס כבר שכל דיון אתה נכנס באמצע, לוקח אמירה ומסית לגמרי את כל הנושא ולא מתייחס למהות.

בהמון מדינות עם אחוזי התחסנות גבוהים מאוד ומספר רב של מגבלות היו המון נדבקים. כולל בישראל שגם אם לא המובילה בעולם בבוסטרים היא נמצאת גבוה למעלה.
ע״פ ההגיון המדעי שלכם אני יכול לטעון בקלות שבוסטר גורם להדבקה.

בנוסף אין הוכחה שהגלים ירדו כי אנשים התחסנו. הגלים ירדו ועלו וירדו ועלו מ-2019 עד עכשיו. זה כל מה שאנחנו יודעים עליהם בוודאות מוחלטת.
זה שתכתבו שדנמרק מורידים מגבלות כי אנשים חוסנו זו דעתכם בלבד וזו לא עובדה מדעית. אולי רק במדע החדש שלכם.
העבודות הן:
ככל שעבר הזמן הגלים עלו וירדו
ככל שעבר הזמן הייתה יותר הדבקה
ככל שעבר הזמן היו יותר בדיקות
ככל שעבר הזמן המחלה לכאורה נהייתה פחות קטנית
כלל שעבר הזמן יותר אנשים חוסנו ביותר מנות
גם במדינות שלא חוסנו הגלים ירדו. גם במדינות שכן חוסנו הגלים עלו.
כל קשר סיבתי שאתם יוצרים לחיסון יכול להיות מוסבר גם הפוך- שהגלים עדיין איתנו דווקא בגלל שאנשים התחסנו.
אתם פשוט עדר עיוור שמאמין שלא משנה מה קורה החיסון הוא לטובה ולא בוחן שום דבר אחר באופן אובייקטיבי.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 29 ינואר 2022, 14:14 אולי כדאי שתזכיר שדנמרק ביטלה את הדרקון הירוק שלה בספטמבר בגלל אחוזי התחסנות גבוהים - יענו, יש להם שם תפיסה מעוותת כזאת שהחיסון אמור לשרת את האוכלוסייה ולא להפך.
אולי כשבישראל יהיו אחוזי התחסנות כמו בדנמרק יהיה אפשר להסיר מגבלות?
(דנמרק: חיסון מלא - 81%, בוסטר - 61%. ישראל: חיסון מלא - 65.5%, בוסטר -54.5%.)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אם לא שמת לב אין לי ממש דיון מהותי איתך, אני פה כדי להזכיר מידי פעם שהדברים שאתה כותב פה הם בין בולשיט לשקרים.

והעניין עם דנמרק לא קשור למדע, זה שוב קשור למציאות -
Health Minister Magnus Heunicke added: “The situation in Denmark is that we have this decoupling between infections and intensive care patients, and it is mainly due to the large attachment among Danes to revaccination. That is the reason why it is safe and the right thing to do now.”

בדנמרק מסבירים שבעיקר בגלל ההיענות הגבוהה לבוסטר הדבר הנכון והבטוח הוא להסיר הגבלות, זה לא אני אומר, זה שר הבריאות של דנמרק.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

ורק כדי שלא לבזבז את זמנך -
אני לא חושב שהחיסון מגן מפני הדבקה עבור האומיקרון בצורה מספקת.
אני לא חושב שהחיסון מגן מפני הדבקה לאורך זמן( בטח מפני האומיקרון ) בצורה מספקת.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

דל פיירו כתב: 29 ינואר 2022, 12:23
Noam כתב: 29 ינואר 2022, 02:41 הוא צודק, אין בישראל הגבלות.
תו ירוק וחובת מסיכות זה הגבלות. זה עובדתית מה שזה.
גם אם מבחינתכם זה ממש סבבה ואתם בעד
בהתחדב בזה שמסיכות זה לא מגביל אף אחד, וכל אחד יכול להשיג תו ירוק על ידי בדיקה גם אם הוא לא מתחסן - לא, זה לא מגבלות.
כלומר, זה מגביל רק במובן שבגדים או צורך לשלם על תחבורה אלו מגבלות.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

דל פיירו כתב: 29 ינואר 2022, 13:17
D&3 כתב: 29 ינואר 2022, 12:47 ישראל לא המדינה הכי מבוסטרת בעולם. אתה כותב במשפט אחד שיש במדינות עם מחוסנים הרבה חולים, ובמשפט אחרי כותב שכמות החולים לא רלוונטית.

באיזו מדינה יש יותר בוסטר פר מספר תושבים?
ולך תזדיין אפס
בדנמרק.
(ובעוד הרבה מדינות, סתם ביקשת דוגמא פשוט)
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

דל פיירו כתב: 29 ינואר 2022, 14:38
D&3 כתב: 29 ינואר 2022, 13:35 זו קריאה בהולה למשתמשים טכנית לארז וצורר, משטרת הגידופים איננה מתפקדת וההשתלחות האיומה פה זה עליכם.

באמת נמאס כבר שכל דיון אתה נכנס באמצע, לוקח אמירה ומסית לגמרי את כל הנושא ולא מתייחס למהות.

בהמון מדינות עם אחוזי התחסנות גבוהים מאוד ומספר רב של מגבלות היו המון נדבקים. כולל בישראל שגם אם לא המובילה בעולם בבוסטרים היא נמצאת גבוה למעלה.
ע״פ ההגיון המדעי שלכם אני יכול לטעון בקלות שבוסטר גורם להדבקה.

בנוסף אין הוכחה שהגלים ירדו כי אנשים התחסנו. הגלים ירדו ועלו וירדו ועלו מ-2019 עד עכשיו. זה כל מה שאנחנו יודעים עליהם בוודאות מוחלטת.
זה שתכתבו שדנמרק מורידים מגבלות כי אנשים חוסנו זו דעתכם בלבד וזו לא עובדה מדעית. אולי רק במדע החדש שלכם.
העבודות הן:
ככל שעבר הזמן הגלים עלו וירדו
ככל שעבר הזמן היו יותר בדיקות
ככל שעבר הזמן המחלה לכאורה נהייתה פחות קטנית
כלל שעבר הזמן יותר אנשים חוסנו ביותר מנות
גם במדינות שלא חוסנו הגלים ירדו. גם במדינות שכן חוסנו הגלים עלו.
כל קשר סיבתי שאתם יוצרים לחיסון יכול להיות מוסבר גם הפוך- שהגלים עדיין איתנו דווקא בגלל שאנשים התחסנו.
אתם פשוט עדר עיוור שמאמין שלא משנה מה קורה החיסון הוא לטובה ולא בוחן שום דבר אחר באופן אובייקטיבי.
למה מיד אחרי שאתה כותב ״המחלה״ אתה כותב ״לכאורה״?
כלומר, אתה לא חושב בכלל שיש מחלה כזאת ואתה סתם מכחיש קורונה שעכשיו מתחפר ואוכל את עצמו וממציא תירוצים של נגד חיסון נגד מסיכות ובלה בלה בלה
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

נראה לי הלכאורה זה על הנהיית פחות קלטנית.
וזה לא הרבה פחות גרוע
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

D&3 כתב: 29 ינואר 2022, 08:50
מעניין אם הקובידיוטים בפורום אוהדים של גטבורג או קופנהגאן משתמשים בעובדה שיש כבר הרבה זמן מגרשים מלאים בישראל ככלי ניגוח בממשלות שלהן.
וואי זה אדיר!!!
אני בטוח שקןבידיוטים בגרמניה ואיטליה מראים תמונות של היציע שלנו מטדי אומרים לכולם ״תראו איזה כבשים אתם בישראל הכל פתוח!״, ובישראל קובידיוטים מוצאים מקומות אחרים…
יש את אורי דגון, העורך הנאלח של אתר ערוץ הספורט הנאלח וקובידיוט מושלם בטוויטר. בספטמבר, כשבהולנד הכריזו על חזרה למגרשים, הוא כתב בטוויטר ״בהולנד חוזרים למגרשים ורק פה רוצים להגביל ובלה בלה בלה!״. מה הוא לעזאזל רצה אני לא יודע, אצלנו יש קהל כבר ממרץ, הרבה לפני כל שאר העולם, אבל בכל מקרה - האידיוט הזה, שלא הבין מה זה חיסון טרי ומה ההבדל בין מדינה שחוסנה בינואר ומדינה שחוסנה במאי, בוודאי הרגיש ממש דביל כשחודשיים לאחר מכן, ולמעשה עד היום, משחקים בהולנד מול מגרשים ריקים בעוד בישראל לא היתה מאז הגבלת קהל אפילו לרגע
*רמז - הוא לא מרגיש דביל. הוא עובר להתלונן על דברים אחרים… לא פלא שככה נראה האתר שהוא מנהל
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

בשבועייל האחרונים
נסעתי בתחבורה ציבורית (לא ביקשו ממני תו ירוק)
הייתי בהצגה עם הילדה (אולם מלא לחלוטין, לא ביקשנו מאיתנו תו ירוק.
הייתי במשחק כדורגל, הצגתי תו ירוק.
רכשתי בגדים ללא בקשת תו ירוק בכניסה לחנות.
אכלתי במסעדה, ביקשו תו ירוק.

איו דבר אחד שרציתי לעשות ולא יכלתי / הייתי מוגבל. לא ברור לי על אילו הגבלות אתה מדבר.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

ושוב, תו ירוק הוא לא רק למחוסנים.
ככה שאי אפשר להחשיב את זה כמגבלה.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

דל פיירו כתב: 29 ינואר 2022, 14:38 בהמון מדינות עם אחוזי התחסנות גבוהים מאוד ומספר רב של מגבלות היו המון נדבקים.
...
בנוסף אין הוכחה שהגלים ירדו כי אנשים התחסנו.
...
אני לא יודע כמה פעמים אפשר לחזור על זה, אולי אם אני אכתוב את זה בפונט גדול יותר זה סוף סוף ישקע?
מטרת החיסונים והצלחתם הגדולה היא לא בנושא ההדבקה אלא מניעת מחלה קשה ואשפוזים.

כמו-כן,
דל פיירו כתב: 29 ינואר 2022, 14:38 ככל שעבר הזמן היו יותר בדיקות
זה היה רלוונטי אם היו מעריכים תחלואה מהכמות המוחלטת של בדיקות חיוביות - במציאות המספר הרלוונטי הוא אחוז הבדיקות החיוביות.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

pelegs כתב: 29 ינואר 2022, 20:48
דל פיירו כתב: 29 ינואר 2022, 14:38 ככל שעבר הזמן היו יותר בדיקות
זה היה רלוונטי אם היו מעריכים תחלואה מהכמות המוחלטת של בדיקות חיוביות - במציאות המספר הרלוונטי הוא אחוז הבדיקות החיוביות.
לא רק זה, אלא ש"יותר מדי" בדיקות היו מביאות לירידה באחוז הבדיקות החיוביות (כי בודקים אנשים שלא צריך לבדוק, כלומר שבסיכוי גבוה התוצאה שלילית).
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

Segev כתב: 29 ינואר 2022, 17:08
דל פיירו כתב: 29 ינואר 2022, 14:38ככל שעבר הזמן המחלה לכאורה נהייתה פחות קטנית
למה מיד אחרי שאתה כותב ״המחלה״ אתה כותב ״לכאורה״?
כלומר, אתה לא חושב בכלל שיש מחלה כזאת ואתה סתם מכחיש קורונה שעכשיו מתחפר ואוכל את עצמו וממציא תירוצים של נגד חיסון נגד מסיכות ובלה בלה בלה
אפילו עכשיו, כשהמחלה פחות קטלנית, יש יותר מאלף חולים במצב קשה בבתי החולים. כי לצערנו, המחלה יותר מדבקת משהיתה בהתחלה.
להכחיש את המגיפה זו ממש יריקה בפנים של המאושפזים ומשפחותיהם.

והעומס בבתי החולים יפגע בהרבה יותר אנשים מאשר המאושפזים. לא יטפלו במצבים רפואיים פחות דחופים.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

טכנית המחלה הרבה יותר קטלנית עכשיו מאשר הזן שהיא התחילה אי שם ב2019, פשוט יש חיסונים שמורידים את הקטלניות.
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 30 ינואר 2022, 07:19 טכנית המחלה הרבה יותר קטלנית עכשיו מאשר הזן שהיא התחילה אי שם ב2019, פשוט יש חיסונים שמורידים את הקטלניות.
קשה מאוד לקבוע את זה בביטחון.
אינתי עומרי, הפועל.
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

האדום הצורר כתב: 30 ינואר 2022, 08:03
הגלמוד מלוד כתב: 30 ינואר 2022, 07:19 טכנית המחלה הרבה יותר קטלנית עכשיו מאשר הזן שהיא התחילה אי שם ב2019, פשוט יש חיסונים שמורידים את הקטלניות.
אני חושב שאקסטרפולציה פשוטה של אחוזי הקטלניות בקרב לא מחוסנים לכלל האוכלוסיה עוזרת לקבוע את זה בביטחון
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

המילה אקסטרפולציה לא מתאימה לחישוב הזה. תגיד שיערוך וזהו.
لا إله
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

מלבד הבחירה הנוראית לחבב את ג'ו רוגן, זה טור נהדר.
אינתי עומרי, הפועל.
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

הולי שיט למי אכפת
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 30 ינואר 2022, 13:00
האדום הצורר כתב: 30 ינואר 2022, 08:03
אני חושב שאקסטרפולציה פשוטה של אחוזי הקטלניות בקרב לא מחוסנים לכלל האוכלוסיה עוזרת לקבוע את זה בביטחון
האמת שזה מסקרן אבל אין לי כח לחשב את זה, אני גם לא בטוח שזה כזה קל כי היום הטיפול טוב יותר
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

בפועל. הכניעה למכחישי הקורונה ומתנגדי החיסונים הביא למוות מיותר של 100 איש השבוע.

אני מאוד מקווה שלפחות מבחינת התומכים בהם כאן זה היה שווה את זה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אז כרגע על כל חולה קשה מחוסן יש 10( +-) לא מחוסנים( בנרמול, כמובן).

זה כמובן מספר מרשים מאוד, אבל הוא גם אומר שאחוז החולים קשה עם קורונה ולא בגלל קורונה הוא קטן יחסית( כי אם נגיד כולם היו עם קורונה היינו מצפים לראות אותה כמות חולים קשה בשתי הקבוצות ).

והחלק המשעשע הוא שנניח וחברינו היו צודקים( והם כמובן טועים כרגיל ), וחלק גדול מהחולים קשה הם עם קורונה, זה רק אומר שיעילות החיסון אפילו גבוהה בהרבה יותר.

בקיצור, כשקובידיוט מספר לכם בהתרגשות שבכלל המון מהחולים קשה הם עם קורונה, אז הוא כנראה לא שם לב אבל השער שהוא הרגע הבקיע זה שער עצמי.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

באתי לכתוב "חיסון פח מספר" וואטאבר, אבל הקדמתם אותי. אז אני פשוט אצרף את הגרף:

תמונה
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

ושוב אציין עובדות חשובות בנוגע לחגיגת הנרמול:

ישנם מיליון וחצי מחוסנים, ומאה אלף "לא מחוסנים" ועוד קצת פחות ממאה אלף "לא מחוסנים בתוקף". רבים מהלא מחוסנים המבוגרים לא יכולים להיות מחוסנים כי הם פגיעים בהרבה בהשוואה למבוגרים המחוסנים, ולכן ההשוואה בינם לבין המחוסנים ללא שקלול של מחלות רקע ומצב בריאותי קודם הוא מעוות מציאות מלכתחילה. לכן, במצב שבו מלכתחילה מדובר במספרים קטנים (וכמובן שלא בנרמול קבוצת החולים קשה הגדולה ביותר היא של מחוסנים) כל תנועה מינימלית באחת הקבוצות הקטנות תראה שינוי גדול מאוד בהשוואה לקבוצה הגדולה, כשמלכתחילה הסיכוי שם לחולים קשים הוא גבוה יותר ללא קשר לחיסון.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

התפלפלות חביבה, אלא שאותם נתוני יעילות (בערך 90 אחוז במניעת הידרדרות קריטית) התקבלו בכל מדינות העולם שבהן הניסוי גדול בהרבה. נסה ספין אחר.
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

לא טענתי שלפייזריה אין יעילות מסוימת במניעת אשפוזים (למרות שאי היכולת לקבל את התכשיר אצל הפגיעים ביותר היא רוחבית בכל העולם), רק שצריך לשים את הדברים בקונטקסט.
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מרגש שעכשיו אתה גם משתמש ב 'פייזריה'
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

D&3 כתב: 01 פברואר 2022, 09:15 מרגש שעכשיו אתה גם משתמש ב 'פייזריה'
"המעבדה" כבר מקובל עלייך או שזה גם מעליב ?
הכל בהומור

ואם כבר הגחתי, אז מאחר ואתה, החבר שגב ירום הודו וחלק מהמשתתפים, העלתם את ממלכת דנמרק כדוגמא לכל מיני אירועים שלכל צד בדיון מתאים, מספר שאלות, אם יורשה לי
מאחר והדנים ועוד מספר מדינות באיחוד, הסירו מהיום את כל או חלק גדול מההגבלות שלהם, למרות מספר הנדבקים הגבוה, וואריאנט חדש של האומיקרון שמתפרע בדנמרק, מאיפה הגעתם למסקנה שהדנים התחילו לחסן בוסטר רביעי ?
אני חוסך לכבודו וחבריו הוכחה על עוד מדינות בהן נקבתם בעבר, ועל מנת להצדיק את הצעד בו נקטה ישראל

דרך אגב, לפחות כרגע ובלי קשר לבוסטר הרביעי, נראה שההתפתחויות בישראל כרגע, שונות מהרבה מקומות אחרים בעולם, שמתמודדים עם מספרי הידבקות גבוהים מזן האומיקרון
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

פורסם בתקשורת שדנמרק מציעה מנה רביעית לאוכלוסיות בסיכון, כמונו פחות או יותר (אצלנו זה גם למי שמסייע לאוכלוסיות בסיכון). למשל
https://www.reuters.com/world/europe/de ... 022-01-12/

לדעתי חצי מהעולם המערבי כבר מציע מנה רביעית לאוכלוסיות בסיכון
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

עם כל הכבוד, גם בכתבה שהבאת הם רושמים במשפט אחד, ששהם שוקלים לעשות זאת בעתיד, ולקראת סיום הכתבה, שהם יתחילו בסוף השבוע ואוכלוסיות מסויימות.
מה עם החלטה רשמית של הגורמים הדנים ?
האיחוד באופן רשמי נגד זריקה רביעית, במיוחד לאור ההגנה שקיימת מהבוסטר השלישי
כל שכן שלמרות מספרי ההדבקה הגבוהים, אפילו אסטרונומים, המצב בבתי החולים יציב ביותר. בנוסך אנחנו מתקרבים לסיום החורף, ומהאביב קיימת באופן מסורתי ירידה במספרים

ממה שידוע לי הזריקה הרביעית בישראל מוצעת לכל מי שרוצה, והוא מעל גיל 18 נכון להיום. תקן אותי אם אני טועה!
במקביל המספרים של ההדבקה, אישפוזים ומחלקות טיפול נמרץ ומונשמים רק עולה ? (לא בדקתי ברישומים רשמיים, רק מהתקשורת המקומית בישראל)
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

זה מהיום, עדכני, לא משהו רשמי, אלא דיווח ממסיבת עיתונאים של הממשלה הדנית
https://abcnews.go.com/Health/wireStory ... s-82595356

מצטט בהקשר
The Danish government has warned that Denmark could see a rise in infections in the coming weeks and said that a fourth vaccination shot might be necessary.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בלומי האדום כתב: 01 פברואר 2022, 11:52ממה שידוע לי הזריקה הרביעית בישראל מוצעת לכל מי שרוצה, והוא מעל גיל 18 נכון להיום. תקן אותי אם אני טועה!
אתה טועה. רק מעל גיל 60 או קבוצות בסיכון גבוה.

https://corona.health.gov.il/vaccine-fo ... /4th-dose/
لا إله
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

תודה על התיקון!
בקיצור, כרגע רק ישראל וצ'לה נותנות זריקה רביעית דה פקטו במציאות.
כל השאר שוקלות לפי המצב בעתיד
האיחוד האירופי באופן רשמי מתנגד לזריקה רביעית כרגע, ומאחר והבוסטר השלישי נותן הגנה מספקת לתקופה הקרובה, וכנראה עד לחורף הבא.
זה בקיצור מה שהם אומרים,
https://www.reuters.com/business/health ... 022-01-11/

הערה מלא מומחה,
אולי ולאור ההתפתחויות השונות של אירועי האומיקרון בארץ ובאירופה, היו יכולים לנשום עמוק ולא ישר לעלות את רעיון הזריקה הרביעית
יכול להיות שההתפתחות בארץ קשורה גם בשמיכה הקצרה של מערכת הבריאות, בכוח אדם, מיטות ומכשור מציל חיים
אולי זריקה רביעית זה הכי קל כי אותה יש בשפע, וטיפול יסודי לעומק של מערכת הבריאות זה כבר מצריך חשיבה אסטרטגית ולא כיבוי שריפה עם פייזר
שליחת תגובה