על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

טוב שתהיה לכם שבת שלום
אם מישהו צריך עזרה בלימודי הסתברות וסטטיסטיקה אני יכול להמליץ על קורסים אינטרנטים
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

דל פיירו כתב: 28 ינואר 2022, 14:00 בינתיים בעולם:
כמה אלפים עד עשרות אלפי נהגי משאיות בקנדה נוסעים במחאה נגד התו ירוק לכיוון הבירה. אפס אזכורים בתקשורת הישראלית. גם האלפים שמפגינים כל שבוע בארץ לא מוזכרים באף אתר אבל הפגנות בודדים על פינויי התנחלויות כן.

בשבדיה לא מחסנים ילדים מתחת לגיל 11 כי התועלות לא עולות על הסיכונים.
בדנמרק ובריטניה מסירים את כל מגבלות הקורונה.

בישראל חיסון רביעי
לא נמאס לך לשקר? בחייאת, בדנמרק יש יותר הגבלות מאשר בישראל.
רבאק, ישראל פתוחה לחלוטין, אפילו את בידודי הילדים ביטלו. הכללל פתוח ואין שום מגבלות. מה לעזאזל אתם רוצים? על מה אתם מתלוננים?
הפוסט קיבל 4 לייקיםits-sickסומךEl dudernioKingAlpaca
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

דל פיירו כתב: 28 ינואר 2022, 16:50 הם נמצאים בכזאת קונספציה חזקה שכל דיווח שלא מסתדר להם זה או שקר או מקור לא אמין. בטח גם בית החולים איכילוב לא אמינים, וכל הרופאים שמתנגדים למדיניות הנוכחית לא אמינים, אבל רק משרד הבריאות הישראלי בסדר.
האסון הכי גדול שאיכילוב גרם בסדרת הציוצים זה שהם הפכו לאלילים של אנשים כמוך.
אתה מודע לזה שכל. י שצייץ בשם איכילוב הוא פרו חיסונים? שגנזו אפילו לחץ להרחיב את החיסון הרביעי? שעידית מטות לחצה להתחסן? ושהם מדגישים בכל ציוץ שמה שהם אומרים נכון רק לגל הנוכחי ולא לגלים ווריאנטים קודמים
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךEl dudernio
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

מה הלחץ הגדול בכל מקרה? שיבטלו את ההגבלות? זה לא משהו שגם אתם רוצים בכל מקרה?
אינתי עומרי, הפועל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

דל פיירו כתב: 28 ינואר 2022, 16:38
its-sick כתב: 28 ינואר 2022, 16:33
דל פיירו כתב: 28 ינואר 2022, 16:05

לא. אני רוצה שמי שרוצה יחסן ומי שלא רוצה לא יחסן.
אני בעד שמי שלא יחסן לא יופלה וזה מה שקורה עכשיו. אתה בעד אפלייה על בסיס זריקה.
עכשיו, כשיש ואראינט פחות אלים, אתה מקבל את מה שרצית. זה לא היה אפשרי בואריאנטים המקוריים שהיו מסוכנים בהרבה.
אני מקווה שגם עכשיו זו לא טעות, בהתחשב בזה שהמגיפה כרגע הרבה יותר מדבקת.
אמן ואמן
מה זה אמן ואמן? בוטלו הבידודים במערכת החינוך...
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

"הסיכוי הגבוה ביותר למהפכה כרגע מגיע מקנדה דווקא.

כ 50,000 נהגי משאיות התארגנו על שיירה והם בדרכם לעיר הבירה אוטווה. אלפים רבים של רכבים פרטיים מצטרפים אליהם ולאורך הדרך התמיכה בהם עצומה. הם גייסו כמה מיליונים של דולרים ומשאיות אמריקאיות רבות מצטרפות אליהם.

המחאה היא נגד מגבלות הקורונה ובעד חופש.

הנשיא שלהם טרודו נעלם. הסופרים ריקים כי אין מי שיובל מצרכים.

לקנדה נמאס

וזה לא מפתיע. ראש הממשלה טרודו הוא גלובליסט ידוע שמאמין כל כולו באיפוס הגדול של המהנדס הגרמני קלאוס שוואב מייסד הפורום הכלכלי בדאבוס.

העולם מתעורר.
ואתם לא יודעים על זה כלום.
כי כך החליטו 0.01 אחוז מאוכלוסיית העולם שמחזיקים ב 99% מהעושר העולמי".
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D&3 כתב: 28 ינואר 2022, 16:57 טוב שתהיה לכם שבת שלום
אם מישהו צריך עזרה בלימודי הסתברות וסטטיסטיקה אני יכול להמליץ על קורסים אינטרנטים
או על ספר ספציפי :whome:
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדD&3
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 28 ינואר 2022, 20:30 וזה לא מפתיע. ראש הממשלה טרודו הוא גלובליסט ידוע שמאמין כל כולו באיפוס הגדול של המהנדס הגרמני קלאוס שוואב מייסד הפורום הכלכלי בדאבוס.

העולם מתעורר.
ואתם לא יודעים על זה כלום.
כי כך החליטו 0.01 אחוז מאוכלוסיית העולם שמחזיקים ב 99% מהעושר העולמי".
יההההה חזרת לפרסם קונספירציות משיקות ל-Q! איזה כיף, התגעגעתי :heart:
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

Segev כתב: 28 ינואר 2022, 17:25
כמה אלפים עד עשרות אלפי נהגי משאיות בקנדה נוסעים במחאה נגד התו ירוק לכיוון הבירה. אפס אזכורים בתקשורת הישראלית. גם האלפים שמפגינים כל שבוע בארץ לא מוזכרים באף אתר אבל הפגנות בודדים על פינויי התנחלויות כן.

בישראל חיסון רביעי
רבאק, ישראל פתוחה לחלוטין, אפילו את בידודי הילדים ביטלו. הכללל פתוח ואין שום מגבלות. מה לעזאזל אתם רוצים? על מה אתם מתלוננים?
שקרן אפס תפתח גוגל ותראה שדנמרק מסירה את הגבלות הקורונה. יש מקומות בעולם שמעולם לא בודדו ילדים מה אתה נותן לי את זה לדוגמא יה שקרן
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

El dudernio כתב: 28 ינואר 2022, 19:33
its-sick כתב: 28 ינואר 2022, 16:33 עכשיו, כשיש ואראינט פחות אלים, אתה מקבל את מה שרצית. זה לא היה אפשרי בואריאנטים המקוריים שהיו מסוכנים בהרבה.
אני מקווה שגם עכשיו זו לא טעות, בהתחשב בזה שהמגיפה כרגע הרבה יותר מדבקת.
אמן ואמן
אמן ואמן שאני אקבל מה שאני רוצה כדבריו של איטס סיק. מה שאני רוצה = ביטול התו הירוק לחלוטין
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

Segev כתב: 28 ינואר 2022, 17:30
דל פיירו כתב: 28 ינואר 2022, 16:50 הם נמצאים בכזאת קונספציה חזקה שכל דיווח שלא מסתדר להם זה או שקר או מקור לא אמין. בטח גם בית החולים איכילוב לא אמינים, וכל הרופאים שמתנגדים למדיניות הנוכחית לא אמינים, אבל רק משרד הבריאות הישראלי בסדר.
אתה מודע לזה שכל. י שצייץ בשם איכילוב הוא פרו חיסונים? שגנזו אפילו לחץ להרחיב את החיסון הרביעי? שעידית מטות לחצה להתחסן? ושהם מדגישים בכל ציוץ שמה שהם אומרים נכון רק לגל הנוכחי ולא לגלים ווריאנטים קודמים
לאנשים כמוני אין אלילים אבל אנשים כמוך כנראה היו מצביעים להיטלר
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

דל פיירו כתב: 28 ינואר 2022, 20:50

אמן ואמן
אמן ואמן שאני אקבל מה שאני רוצה כדבריו של איטס סיק. מה שאני רוצה = ביטול התו הירוק לחלוטין
כלומר אתה בעד למנוע מאנשים להכנס למקומות מסויימים לפי סטטוס רפואי כלשהו,
אתה פשוט בעד שהמגבלות הללו יחולו על מדוכאי חיסון ולא עליך.
אני מבין נכון?
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

red in blood כתב: 28 ינואר 2022, 20:53
דל פיירו כתב: 28 ינואר 2022, 20:50

כלומר אתה בעד למנוע מאנשים להכנס למקומות מסויימים לפי סטטוס רפואי כלשהו,
אתה פשוט בעד שהמגבלות הללו יחולו על מדוכאי חיסון ולא עליך.
אני מבין נכון?
לא. אתה מבין לא נכון
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

אז נראה לי שאתה לא מבין.
כי זו המשמעות של ביטול התו הירוק כל עוד אין לכך הצדקה אפידימיולוגית (שאפשר אולי לדבר על האם יש לזה הצדקה כעת, אבל אתה היית בעד ביטול של זה גם בשלבים שבפירוש לא היה הצדקה לכך).
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

בת דודה: היי
[28.1, 20:59] Omer Hermesh: הייל
[28.1, 21:02] : לא הבנתי
[28.1, 21:03] Omer Hermesh: היי
[28.1, 21:03] Omer Hermesh: ברוח התקופה....
אנחנו מרגישים נרדפים.
[28.1, 21:03] Omer Hermesh: הלא מוזרקים
[28.1, 21:04] : רדיפה מוצדקת, אבל לא נכנס לזה
סאחי הוא אויב
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אני חייב לציין שכל פעם רד אין בלאד מרשים יותר בכמה אין לו מושג על מה הוא מדבר. אנשים עם מערכת חיסון שאינה מתפקדת היטב נדרשו מאז ומתמיד לזהירות יתר בתוך חללים סגורים, כולל מסכות ובידודים כפויים. אין בתקופה הנוכחית שום חידוש בהקשר הזה, אבל חוץ מלירות קלישאות בחשיבות עצמית גדולה ממילא אין לך הרבה מה להציע. בכל אופן, אנחנו מאוד מאוד קרובים לסוף הטרללת, אבל לא תודות לרד אין בלאד ויתר מדבררי הקלישאות.

אינתי עומרי, הפועל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

והנה עוד אחד נחמד:

אינתי עומרי, הפועל.
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

דל פיירו כתב: 28 ינואר 2022, 20:49

בישראל חיסון רביעי
שקרן אפס תפתח גוגל ותראה שדנמרק מסירה את הגבלות הקורונה. יש מקומות בעולם שמעולם לא בודדו ילדים מה אתה נותן לי את זה לדוגמא יה שקרן
שקרן אתה בעצמך בכיין הזוי.
דנמרק מסירה הגבלות ואיזה הגבלות לעזאזל יש בישראל?? אגב, ראש הממשלה שם אמרה במפורש שהם מרשים לעצמם להסיר את רוב ההגבלות הודות לאחוז החיסוניות (הן בחיסון שני והן בבוסטר) הגבוה במדינה. כלומר, בזכות זה שיש בדנמרק פחות אנשים הזויים כמוך, הם יכולים להרשות לעצמם להסיר את רוב ההגבלות. הם אפילו מציינים שייתכן שבקרוב יתחילו לתת חיסון רביעי (זה שכ״כ מדאיג אותך שנותנים בישראל למי שמעוניין)
דנמרק, אגב, מזכיר לי שכשדנמרק ניצחה את ישראל והיה שם איצטדיון מלא אז חבורת ההזויים שלכם טענה ״תראו איך יש שם מגרש מלא ורק פה רוצים מסיכות!״. שלושה חודשים אחרי מה קרה? בישראל לרגע אחד לא הגבילו קהל במשחקים, ובדנמרק שיחקו בלי קהל…
נערך לאחרונה על ידי Segev ב 28 ינואר 2022, 22:36, נערך 2 פעמים בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

האדום הצורר כתב: 28 ינואר 2022, 21:15 אני חייב לציין שכל פעם רד אין בלאד מרשים יותר בכמה אין לו מושג על מה הוא מדבר. אנשים עם מערכת חיסון שאינה מתפקדת היטב נדרשו מאז ומתמיד לזהירות יתר בתוך חללים סגורים, כולל מסכות ובידודים כפויים. אין בתקופה הנוכחית שום חידוש בהקשר הזה, אבל חוץ מלירות קלישאות בחשיבות עצמית גדולה ממילא אין לך הרבה מה להציע. בכל אופן, אנחנו מאוד מאוד קרובים לסוף הטרללת, אבל לא תודות לרד אין בלאד ויתר מדבררי הקלישאות.

כלומר, אתה מסכים שאתה בעד שהם יסתגרו בבתים כדי שאתה תוכל להסתובב בלי מגבלות?
אתה הרי בעד שאנשים עם סיכון גדול יותר להדביק אחרים יסתובבו בכל מקומות הבילוי בלי בעיה, מה שיעלה עוד יותר את רף הסכנה למדוכאי חיסון ויכריח אותם לזהירות עוד יותר גדולה, עד בידודים כפויים.

ואין ספק שציטוטים של רפאר בשם זובי מאוד רלוונטים לדיון כאן.
תודה שהבאת אותם, ותודה שהחלטת שאין לי מושג ואני מדברר קלישאות. לא יודע מה הייתי עושה בלי התובנה האישית הזו שלך עלי.
- עומר חרמש ז״ל
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

דל פיירו כתב: 28 ינואר 2022, 20:52
לא בטוח. דווקא מי שבגרמניה ואוסטריה מוביל את המחאות נגד החיסונים וההגבלות זה בדיוק אלה שהצביעו להיטלר. בכלל, בכל העולם המחאה הזו מאופיינת על ידי הימין הקיצוני הפאשיסטי. רק פה זה השמאל המשועמם…
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

האדום הצורר כתב: 28 ינואר 2022, 21:15 אני חייב לציין שכל פעם רד אין בלאד מרשים יותר בכמה אין לו מושג על מה הוא מדבר. אנשים עם מערכת חיסון שאינה מתפקדת היטב נדרשו מאז ומתמיד לזהירות יתר בתוך חללים סגורים, כולל מסכות ובידודים כפויים. אין בתקופה הנוכחית שום חידוש בהקשר הזה, אבל חוץ מלירות קלישאות בחשיבות עצמית גדולה ממילא אין לך הרבה מה להציע. בכל אופן, אנחנו מאוד מאוד קרובים לסוף הטרללת, אבל לא תודות לרד אין בלאד ויתר מדבררי הקלישאות.

נכון, אין שום חידוש. סתם מגיפה עולמית מדבקת שהורגת רבים ממדוכאי החיסון שנדבקים בה
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

סוף ה״טרללת״ יגיע אולי בגלל שבא וריאנט קל יותר ובגלל שיש הרבה מחוסנים ולכן הוא לא מעמיס על בתי החולים.
אתם תטענו שתמיד צדקתם, בדיוק כמו הבחור שכל הלילה טען שבוקר, ואז כשזרחה השמש אמר ״רואים? צדקתי!״
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אין חידוש בכך שאנשים עם מערכת חיסון פגיעה נדרשים לזהירות יתר. אם לא הייתם עסוקים בדברור קלישאות אלא מכירים את הנושא טיפה יותר גם הייתם יודעים אתזה. ורד אין בלאד, אתה ממש חייב להבין שיש פער עצום בין מה שאתה חושב שאתה יודע לבין מה שאתה יודע - ממליץ להתחיל בלקרוא נתונים על כמות ה"מחוסנים" שנדבקו במהלך מה שנקרא גל הדלתא, ואז לחזור להסביר איך רק עכשיו התו הירוק אינו יעיל.
אינתי עומרי, הפועל.
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

האדום הצורר כתב: 28 ינואר 2022, 22:05 אין חידוש בכך שאנשים עם מערכת חיסון פגיעה נדרשים לזהירות יתר. אם לא הייתם עסוקים בדברור קלישאות אלא מכירים את הנושא טיפה יותר גם הייתם יודעים אתזה. ורד אין בלאד, אתה ממש חייב להבין שיש פער עצום בין מה שאתה חושב שאתה יודע לבין מה שאתה יודע - ממליץ להתחיל בלקרוא נתונים על כמות ה"מחוסנים" שנדבקו במהלך מה שנקרא גל הדלתא, ואז לחזור להסביר איך רק עכשיו התו הירוק אינו יעיל.
במהלך גל הדלתא, בנרמול לגודל האוכלוסיה (משהו שאתה הוכחת פה שאתה לא מבין מה הוא), נדבקו הרבה פחות מחוסנים מאשר לא מחוסנים. הלאה, לשקר הבא
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

Segev כתב: 28 ינואר 2022, 21:59
דל פיירו כתב: 28 ינואר 2022, 20:49

שקרן אתה בעצמך בכיין הזוי.
דנמרק מסירה הגבלות ואיזה הגבלות לעזאזל יש בישראל?? אגב, ראש הממשלה שם אמרה במפורש שהם מרשים לעצמם להסיר את רוב ההגבלות הודות לאחוז החיסוניות (הן בחיסון שני והן בבוסטר) הגבוה במדינה. כלומר, בזכות זה שיש בדנמרק פחות אנשים הזויים כמוך, הם יכולים להרשות לעצמם להסיר את רוב ההגבלות. הם אפילו מציינים שייתכן שבקרוב יתחילו לתת חיסון רביעי (זה שכ״כ מדאיג אותך שנותנים בישראל למי שמעוניין)
דנמרק, אגב, מזכיר לי שכשדנמרק ניצחה את ישראל והיה שם איצטדיון מלא אז חבורת ההזויים שלכם טענה ״תראו איך יש שם מגרש מלא ורק פה רוצים מסיכות!״. שלושה חודשים אחרי מה קרה? בישראל לרגע אחד לא הגבילו קהל במשחקים, ובדנמרק שיחקו בלי קהל…
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

שגב, זה אתה שגב הפועל מתקופת עזרא?
אפשר התייחסות לשיחה הקצרה שלי עם בת הדוד הרופאה הממסדית?
סאחי הוא אויב
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

Segev כתב: 28 ינואר 2022, 22:13
האדום הצורר כתב: 28 ינואר 2022, 22:05 אין חידוש בכך שאנשים עם מערכת חיסון פגיעה נדרשים לזהירות יתר. אם לא הייתם עסוקים בדברור קלישאות אלא מכירים את הנושא טיפה יותר גם הייתם יודעים אתזה. ורד אין בלאד, אתה ממש חייב להבין שיש פער עצום בין מה שאתה חושב שאתה יודע לבין מה שאתה יודע - ממליץ להתחיל בלקרוא נתונים על כמות ה"מחוסנים" שנדבקו במהלך מה שנקרא גל הדלתא, ואז לחזור להסביר איך רק עכשיו התו הירוק אינו יעיל.
במהלך גל הדלתא, בנרמול לגודל האוכלוסיה (משהו שאתה הוכחת פה שאתה לא מבין מה הוא), נדבקו הרבה פחות מחוסנים מאשר לא מחוסנים. הלאה, לשקר הבא
רק שזה לא נכון, מה שמוגדר היום בדשבורד של משרד הבריאות כ"מחוסנים לא בתוקף" נחשב אז כמחוסנים כן בתוקף. מה לעשות שהמציאות של היום (החיסון לא מונע הדבקה) הייתה מאוד דומה גם לפני חצי שנה? ומה לעשות שחוץ מאגרסיביות ודברור קלישאות אין גם לך מה להציע פה? ומה לעשות שכשתסתכל עוד עשר שנים אחורה תרגיש מטומטם? אבל זה כבר עליך, לא עליי.
אינתי עומרי, הפועל.
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

לי דווקא יש אליל שגב, יגאל עדיקא.
סאחי הוא אויב
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

האדום הצורר כתב: 28 ינואר 2022, 22:22
Segev כתב: 28 ינואר 2022, 22:13
רק שזה לא נכון, מה שמוגדר היום בדשבורד של משרד הבריאות כ"מחוסנים לא בתוקף" נחשב אז כמחוסנים כן בתוקף. מה לעשות שהמציאות של היום (החיסון לא מונע הדבקה) הייתה מאוד דומה גם לפני חצי שנה? ומה לעשות שחוץ מאגרסיביות ודברור קלישאות אין גם לך מה להציע פה? ומה לעשות שכשתסתכל עוד עשר שנים אחורה תרגיש מטומטם? אבל זה כבר עליך, לא עליי.
גבר, אתה לא מבין למה לנרמל כשגודל האוכלוסיה כ״כ שונה ואני זה שארגיש מטומטם??
מה לעשות, החיסון איבד אפקטיביות להדבקה אחרי חצי שנה. נתנו בוסטר, והבוסטר מנע הדבקה בצורה נהדרת. בחו״ל, כשהחיסון השני היה טרי כשהגיע הדלתא, ראו שגם חיסון שני טרי מגן מהדבקה.
אז מה לעשות, החיסון הגן מהדבקה באופן פנטסטי גם בדלתא.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 28 ינואר 2022, 22:20 שגב, זה אתה שגב הפועל מתקופת עזרא?
אפשר התייחסות לשיחה הקצרה שלי עם בת הדוד הרופאה הממסדית?
אין לי שום כוונה להתייחס אליך בויכוחים חיסונים
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 28 ינואר 2022, 22:05 אין חידוש בכך שאנשים עם מערכת חיסון פגיעה נדרשים לזהירות יתר.
כי "גם אם יש מגפה כלל עולמית שמסכנת אותם במיוחד כל עוד היא משתוללת וגם אם אני מתנגד לכל דבר שיכול לרסן אותה, מצדי שהם ילכו להזדיין כי הם צריכים להיזהר טיפה יותר ממני גם ביום רגיל" היה ארוך מדי.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

teknoboy כתב: 28 ינואר 2022, 22:43
האדום הצורר כתב: 28 ינואר 2022, 22:05 אין חידוש בכך שאנשים עם מערכת חיסון פגיעה נדרשים לזהירות יתר.
כי "גם אם יש מגפה כלל עולמית שמסכנת אותם במיוחד כל עוד היא משתוללת וגם אם אני מתנגד לכל דבר שיכול לרסן אותה, מצדי שהם ילכו להזדיין כי הם צריכים להיזהר טיפה יותר ממני גם ביום רגיל" היה ארוך מדי.
אבל הם שמאלנים טובים וזכויות אדם וחופש ולהפיץ אהבה ואור
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

Segev כתב: 28 ינואר 2022, 22:00
דל פיירו כתב: 28 ינואר 2022, 20:52

לא בטוח. דווקא מי שבגרמניה ואוסטריה מוביל את המחאות נגד החיסונים וההגבלות זה בדיוק אלה שהצביעו להיטלר. בכלל, בכל העולם המחאה הזו מאופיינת על ידי הימין הקיצוני הפאשיסטי. רק פה זה השמאל המשועמם…
בישראל זה כי השלטון היה ימני קיצוני הרבה שנים. אנשי הימין הקיצוני תומכים בדוצ'ה עד המוות, והשמאל הוא האנטי לשלטון.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

שגב: איזה הגבלות יש בישראל???

אתה פשוט יצור נאלח
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

הוא צודק, אין בישראל הגבלות.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

יש חובת מסיכות בסופרמרקט. אולי זה מפריע לו?
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

דל פיירו כתב: 29 ינואר 2022, 01:40 שגב: איזה הגבלות יש בישראל???

אתה פשוט יצור נאלח
יצורים נאלחים הם מתנגדי חיסונים.
יצורים טיפשים הם יצורים שבפברואר שעבר, כשרק בישראל היו חיסונים, טענו ש״רק בישראל יש תו ירוק! המדינה הפאשיסטית היחידה בעולם!״.
אז אתה גם וגם.
לא יעזור לך, ישראל אחת המדינות הכי פתוחות בעולם.
מה עם דנמרק שלך? אני בטוח שכשהם אירחו את ישראל והיה איצטדיון מלא אתה צחקת ואמרת ״רק בארץ יש מסיכות ושם לא!״ נכון? והנה, שם לא היה קהל ופה לא הגבילו אפילו לרגע
מה עם זה שאמרו שם במפורש שהסרת ההגבלות כרגע, שאתה כ״כ גאה בה לעומת ״ישראל הפאשיסטית״, היא בזכות החיסון שאתה כ״כ מתנגד לו? מה לעשות, זו מדינה נורמלית עם פחות יצורים כמוך. אם היו לנו כאן את אחוז המחוסנים שיש שם, אולי היו פה פחות הגבלות מהכלום שגם ככה יש עכשיו. אז רק אתם בעצם אשמים במגבלות (הבקושי קיימות) שאתם כ״כ בוכים עליהם
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךKingAlpaca
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

Name dropping של מדינות זה קטע משעשע, לוקחים מכל מדינה משהו מסוים ומנסים ליצור איזו תמונה מלאכותית.
דנמרק שהוזכרה פה התחילה לפני שבועיים להציע מנה רביעית לאוכלוסיה בסיכון, שבדיה דווקא החמירה את ההגבלות בתקופה האחרונה בעקבות גל האומיקרון( שבכלל לא היה אמור להיות שם, הם הרי בחסינות עדר מקיץ 2020).

ישראל לא חריגה בשום דבר בקורונה, אולי למעט המשקל של פייזר פה( שיורד, בדיוק חתמו על הסכם עם חברה נוספת ) והעובדה שהתחסנו מהר יחסית( צ'ילה שהתחסנה בקצב דומה גם מחלקת כבר מנה רביעית נגיד).

מעניין אם הקובידיוטים בפורום אוהדים של גטבורג או קופנהגאן משתמשים בעובדה שיש כבר הרבה זמן מגרשים מלאים בישראל ככלי ניגוח בממשלות שלהן.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

teknoboy כתב: 28 ינואר 2022, 22:43
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

Noam כתב: 29 ינואר 2022, 02:41 הוא צודק, אין בישראל הגבלות.
תו ירוק וחובת מסיכות זה הגבלות. זה עובדתית מה שזה.
גם אם מבחינתכם זה ממש סבבה ואתם בעד
שליחת תגובה