מדינת ישראל - לאן?

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

החלום הזה התגשם כבר כמה פעמים, לא?
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 14 יוני 2022, 01:29 החלום : ישראל כובשת את עזה ומחסלת את שלטון החאמס, אזרחים שמתנגדים למשטר היהודי מגורשים לארצות ערב ברחבי העולם. שליטה של ימין קיצוני מוחלט, הוצאה להורג של מחבלים וגירוש משפחותיהם מהארץ.
הסיוט : הקמת מדינה פלסטינית תוך כדיי החזרת שטחים.
הריאלי : פלוס מינוס אותו דבר.
לא יודע, איכשהו כשניסיתי לדמיין את החלום בגרמנית או ברוסית או ביפנית זה נשמע הרבה פחות טוב.
לעומת זאת הסיוט הזכיר לי דווקא את תום המנדט הבריטי
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

Yalla Hapoel כתב:החלום : ישראל כובשת את עזה ומחסלת את שלטון החאמס, אזרחים שמתנגדים למשטר היהודי מגורשים לארצות ערב ברחבי העולם. שליטה של ימין קיצוני מוחלט, הוצאה להורג של מחבלים וגירוש משפחותיהם מהארץ.
אבל תבטיח שתהיה בחוד החנית של משימת ההתאבדות הזו.
אל תשלח אחרים למות בשביל החלומות שלך.
סבבה?

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

אדום נחמד כתב: 14 יוני 2022, 08:02
Yalla Hapoel כתב:החלום : ישראל כובשת את עזה ומחסלת את שלטון החאמס, אזרחים שמתנגדים למשטר היהודי מגורשים לארצות ערב ברחבי העולם. שליטה של ימין קיצוני מוחלט, הוצאה להורג של מחבלים וגירוש משפחותיהם מהארץ.
סבבה?

הייתי כחייל בעופרת יצוקה בעזה, והייתי כמילואמניק בצוק איתן.
מחבלים צריך להרוג, לא לעצור ולא לירות ברגליים.
ערבים זה רק כח, המחבלים שבניהם כמובן.
2 מדינות לא יהיה פה, זה או אנחנו או הם.
הבלוף הזה של הדו קיום התפוצץ מזמן בשומר חומות כאשר ערבים במספר ערבים לא מבוטל החלו להתפרע, לשרוף בתי כנסת ולבצע לינצ'ים ביהודים שלא עשו להם שום דבר.
אין לי בהם חצי אמונה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 14 יוני 2022, 12:23 ערבים זה רק כח, המחבלים שבניהם כמובן.
נגיד אתה הולך ברחוב ורואה איזה ערבי.
איך אתה יודע אם הוא ערבי תקין או ערבי שמבין רק כוח?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

teknoboy כתב: 14 יוני 2022, 13:08
Yalla Hapoel כתב: 14 יוני 2022, 12:23 ערבים זה רק כח, המחבלים שבניהם כמובן.
נגיד אתה הולך ברחוב ורואה איזה ערבי.
איך אתה יודע אם הוא ערבי תקין או ערבי שמבין רק כוח?
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 14 יוני 2022, 12:23
סבבה?
הבלוף הזה של הדו קיום התפוצץ מזמן בשומר חומות כאשר ערבים במספר ערבים לא מבוטל החלו להתפרע, לשרוף בתי כנסת ולבצע לינצ'ים ביהודים שלא עשו להם שום דבר.
אין לי בהם חצי אמונה.
אבל כתבת שצריך לגרש את מי שמתנגד למשטר היהודי.. זה לא בדיוק ההגדרה הרווחת ל"מחבלים" (אגב, מצחיק להגיד שמחבלים מבינים רק כח.. נראה לי זה כל הקונספט), ולא בדיוק מה שקרה במלחמות שציינת..
ואני שמח בשבילך שיצא שלא נהרגת. אבל אל תתייאש. יש מצב שבסוף זה יקרה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

יהודים מבינים רק כסף. רק אמברגו כלכלי יפסיק את הכיבוש.
(אני לא באמת מאמין בקלישאות גזעניות, אבל מי שמשתמש בהן גם צריך לשמוע אותן).
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

its-sick כתב: 14 יוני 2022, 14:38 יהודים מבינים רק כסף. רק אמברגו כלכלי יפסיק את הכיבוש.
(אני לא באמת מאמין בקלישאות גזעניות, אבל מי שמשתמש בהן גם צריך לשמוע אותן).
לא כל היהודים. רק רודפי הבצע ביניהם..
כמו כן, לא כל היהודים רודפי בצע, אבל כל רודפי הבצע הם יהודים
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

קריאה אחרונה לאלה שעוד לא הוציאו דרכון זר - באוקטובר הקרוב מדינת ישראל תהפוך למדינה חומייניסטית ג'ואיש סטייל, מהרו להירשם.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D red imperia כתב: 20 יוני 2022, 22:28 קריאה אחרונה לאלה שעוד לא הוציאו דרכון זר - באוקטובר הקרוב מדינת ישראל תהפוך למדינה חומייניסטית ג'ואיש סטייל, מהרו להירשם.
זה הדבר הכי אשכנזי ששמעתי כבר הרבה זמן, ואני פאקינג יקה שגר בגרמניה.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

pelegs כתב: 21 יוני 2022, 00:22
D red imperia כתב: 20 יוני 2022, 22:28 קריאה אחרונה לאלה שעוד לא הוציאו דרכון זר - באוקטובר הקרוב מדינת ישראל תהפוך למדינה חומייניסטית ג'ואיש סטייל, מהרו להירשם.
זה הדבר הכי אשכנזי ששמעתי כבר הרבה זמן, ואני פאקינג יקה שגר בגרמניה.
יש לך עוד לאן לשאוף
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 14 יוני 2022, 01:29 החלום : ישראל כובשת את עזה ומחסלת את שלטון החאמס, אזרחים שמתנגדים למשטר היהודי מגורשים לארצות ערב ברחבי העולם. שליטה של ימין קיצוני מוחלט, הוצאה להורג של מחבלים וגירוש משפחותיהם מהארץ.
WTF???!!!
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

מסתמן שלאבדון.
מערכת החינוך קרסה, נשאר רק לפנות את ההריסות. עוד שנתיים שלוש יתגלו עוד ועוד ממדי האסון החינוכי שאנו עומדים על ספו. יוקר המחיה ידחוף עוד ועוד מורות חדשות וטובות החוצה מן המערכת.
משטרע? איבדה צלם אנוש מזמן אבל נמצאת במצב קריסה. שוטרים ושוטרות כבר לא זזים לכיוון כשנגנב רכוש, בקרוב אותו דבר יקרה גם עם רציחות(קורה כבר בחלק לא קטן מהארץ, אבל שם זה ערבים וזה בסדר ואפילו לטובת חלק מהמגיבים באשכול).
אלימות בחברה, רק צאו החוצה לכביש או למדרכה.
אוכלוסייה? בטווח הקרוב עוד סביר, אבל מי שמתרבה בקצב לא סביר...
מזג אוויר? האקלים משתנה ומקומות חמים הופכים לחמים יותר, שטפונות ועליית פני המים בדרך אלינו.
בקיצור, לא נראה מבטיח וזה עוד לפני הבחירות באוקטובר.
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

לאן?
אל קדמת הבמה של אנשי הרשע.
עשרות פוליטיקאים ממולחים שישתמשו בעשרות אנשי יח"צ שכל תפקידם הוא להסית, לפלג ולזרוע שנאה בין אוכלוסייות שונות.

שפע של סרטונים ערוכים של אותם עסקנים אשר מוכיחים שלשום מילה שתצא להם מהפה אין ערך או משקל.
אזרחים עם עיוורון קל אשר יצפו בסרטונים האלה ויתייחסו רק אל הצד הנגדי שנוגד את דעתם.

מצד אחד יהיו קריאות של אותם עסקנים שישתמשו במונחים אידיאלוגים זולים כמו
"שלום" "דת זה פשע" "יוקר מחייה" "ביביסטים"
מצד אחד יהיו קריאות של אותם עסקנים שישתמשו גם הם באותו הקונספט
"תומכי טרור" "עוכרי ישראל" "טיבי או ביבי".

כנראה שיהיה "מבצע" צבאי מזדמן ממש לפני שילהיט את האווירה.

העסקנים אשר מאוהבים במעמד השליטה, הפרסום והכסף ימשיכו לעשות הכל על מנת להשאר במשחק,
כמובן על חשבון מי אם לא עלינו? (קצת סטייל ניסנוב).
תאוות בצע של בני האדם היא המסריחה ביותר והפוגעת ביותר, לצערנו כדי לשבת בכנסת צריך הרבה מהחומר הזה.

ולבינתיים -
הפרקליטות תמשיך לנהל את חוטי המדינה מאחורי הקלעים.
המשטרה תמשיך להתעסק עם האזרח החלש ולהתעלם מתפקידה האמיתי.
תקשורת שתסקר ע"פ אג'נדות נוחות ומשתנות.
יוקר המחייה ימשיך לעלות כדי לדאוג שלאזרחים פה לא תהיה את היכולת להתעסק איתם.

אירועים כמו "התעללות בילדים" , "פגיעה בנשים", "חוסר יכולת כלכלית לצעירים" ו "פיגועים"
יעלו לדיון הציבורי ברשתות חברתיות אך למעשה יישכחו לאחר כמה ימים עד לאירוע הבא.

לצערי זה רק ילך ויחמיר עם עניין המציאות וירטואלית שביל גייטס מכין לעולם.

בקיצור זונות של טכנולוגיה ללא ערכים אמיתיים. כמו רוב העולם בערך.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

דמוקרטיה עלאק
لا إله
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

ג'ון בראון כתב:

מה ישראלי בעיניך? ראש ממשלה ישראלי שנכנס לגור בבית שנגנב מפלסטינים במסגרת חוקי נכסי נפקדים במערב העיר, כאשר מטהרים מפלסטינים את שייח ג'ראח במזרח העיר.
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

סבבה?

אין לי בהם חצי אמונה.
מעדיף שאתה תמות יותר מכל "מחבל". אתה בן אדם יותר מזוויע ורצחני.
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

לא היית אומר "יותר". הייתי אומר "באותה המידה" כמו מחבלים שמנסים לרצוח אזרחים.
لا إله
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 02 יולי 2022, 17:47
אדום נחמד כתב: 14 יוני 2022, 08:02 אבל תבטיח שתהיה בחוד החנית של משימת ההתאבדות הזו.
סבבה?

אין לי בהם חצי אמונה.
מעדיף שאתה תמות יותר מכל "מחבל". אתה בן אדם יותר מזוויע ורצחני.
תודה.
תמשיכו להיות גיבורים מאחוריי המקלדת ולא להיות בשטח האויב.
זריקת אבנים - כדור בראש.
אני גאה ושמח על כל מחבל שראיתי מנוטרל בעזה.
מעדיף להיות בן אדם "מזוויע ורצחני" ולא מתייפייף כמוך.
דו קיום בתחת שלי.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

ובפינת ההערה הלשונית: מעניין שגם מי שמתגאים בזה שהם רוצים לתת לאנשים כדור בראש לא מסוגלים לקרוא לילד בשמו ובמקום זה בורחים לשמות מכובסים כמו "לנטרל"
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

להוריד?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

במילואים שלי באינתיפאדה הראשונה מתנחבלים זרקו אבנים על חיילינו כמה פעמים, פעם אחת היה מקרה ממש קשה של כמויות אבנים עצומות.
משום מה יש לי הרגשה שכדור בראש לא היה מקובל על ידידינו הנאצים המקומיים.

חרדים בכלל זורקים אבנים דרך קבע בדיוק כמו המתנחבלים, וגם האתיופים זרקו בהפגנות שלהם.
כך שהענין הוא לבטח לא האבנים, אלא הרצחנות הלאומנית והגזענית שזורמת בדמם של חלק נכבד מאלו שקוראים לעצמם "ימנים".
لا إله
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אדום מטלי כתב: 02 יולי 2022, 16:20 ג'ון בראון כתב:

מה ישראלי בעיניך? ראש ממשלה ישראלי שנכנס לגור בבית שנגנב מפלסטינים במסגרת חוקי נכסי נפקדים במערב העיר, כאשר מטהרים מפלסטינים את שייח ג'ראח במזרח העיר.
משובח
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

teknoboy כתב: 02 יולי 2022, 19:57 ובפינת ההערה הלשונית: מעניין שגם מי שמתגאים בזה שהם רוצים לתת לאנשים כדור בראש לא מסוגלים לקרוא לילד בשמו ובמקום זה בורחים לשמות מכובסים כמו "לנטרל"
ממש לא.
מי שמגיע לסכן חיי אדם חף פשע צריך לקבל כדור בראש.
מפגינים שזורקים אבנים על כוחות הביטחון צריכים להיות מנוטרלים , שזה בעיניי לקבל כדורים רגליים ולעצור אותם.
בגלל זה חייב את בן גביר שר הפנים.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 02 יולי 2022, 23:41
teknoboy כתב: 02 יולי 2022, 19:57 ובפינת ההערה הלשונית: מעניין שגם מי שמתגאים בזה שהם רוצים לתת לאנשים כדור בראש לא מסוגלים לקרוא לילד בשמו ובמקום זה בורחים לשמות מכובסים כמו "לנטרל"
ממש לא.
מפגינים שזורקים אבנים על כוחות הביטחון צריכים להיות מנוטרלים , שזה בעיניי לקבל כדורים רגליים ולעצור אותם.
אני רגיל מהתקשורת ש"לנטרל" זה להרוג ילד.ה בן.ת 14 עם מברג, ומשום מה הנחתי שזה גם מה שאתה התכוונת אליו.
מתברר שלהפך ואתה מהאחרונים שמשתמשים במילה הזאת כמו שצריך.
:rose:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

כן, ועדיין לעולם לא ירו כדור לרגליים של מתנחלים

אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

"שטח האויב"...
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

ממש לא.
א. אם זריקת אבנים מסכנת חיים אז היא מסכנת חיים אם זורק אותה פלסטיני או מתנחל והתגובה צריכה להיות זהה
ב. מעולם לא נורה כדור לעבר מתנחל (גם במקרים שהם ניסו לחטוף נשק) ולא משנה לאיזה איבר בגוף או אפילו באוויר
ג. במובלע, אתה טוען כאן שכוחות הבטחון לא חפים מפשע (כי סיכון חייהם לא דורש כדור בראש).
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

מבחינת הפלסטינים - ואני מסכים איתם לגמרי - כוחות "הבטחון" הם הכלי דרכו הדיקטטורה הצבאית ממשטרת אותם ומבצעת בהם טיהור אתני, ולכן לא רק שלירות במפגינים זו שגיאה מוסרית - אלא שלזרוק אבנים על הכוחות האלו זו מצווה.
מי שלא רוצה לחטוף אבן בהפגנה בשטחים מוזמן לא להיות בשטחים. סרבנות זה הכי, אחותי.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

בני12 כתב: 03 יולי 2022, 11:23
ממש לא.
א. אם זריקת אבנים מסכנת חיים אז היא מסכנת חיים אם זורק אותה פלסטיני או מתנחל והתגובה צריכה להיות זהה
ב. מעולם לא נורה כדור לעבר מתנחל (גם במקרים שהם ניסו לחטוף נשק) ולא משנה לאיזה איבר בגוף או אפילו באוויר
ג. במובלע, אתה טוען כאן שכוחות הבטחון לא חפים מפשע (כי סיכון חייהם לא דורש כדור בראש).
חד וחלק.
לא מעניין אותי פלסטיני או מתנחל, מי שזורק אבנים צריך להיות מנוטרל.
מי שבא להרוג צריך לקבל כדור בראש.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מעשית, הצבא שומר על מתנחבלים שתוקפים כפרים פלסטינים ואם המקומיים מנסים להתנגד הצבא מתערב ויורה על הפלסטינים ולא על התוקפים.
لا إله
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 03 יולי 2022, 16:36 חד וחלק.
לא מעניין אותי פלסטיני או מתנחל, מי שזורק אבנים צריך להיות מנוטרל.
מי שבא להרוג צריך לקבל כדור בראש.
ברכותי, היית משתלב יפה בגרועים שבמשטרים בהיסטוריה.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אדום מטלי כתב: 02 יולי 2022, 16:20 ג'ון בראון כתב:

*לבנוני
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

החלום : לתת מדינה לימין ולשמאל הקיצוני בשילוב איסלמסתים קיצוניים שיהרגו אחד את השני שם ויעזבו אותנו בשקט, את שאר השפויים כאן.

המציאות : הם יישארו כאן יתבכיינו, יריבו ויאבדו לנו את המדינה וגם שיאבדו לנו את המדינה, ימשיכו לריב מי אשם, ימין קיצוני או שמאל ראדיקלי, ממי שיישאר בחיים מהם. מקווה שגם אני אשאר בחיים לבשר להם ששניהם אשמים ושניהם נבלות.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אתה חייב להסביר מה השמאל הרדיקלי עשה שמשפיע בכלל על החיים שלך או של מישהו במדינת ישראל
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

חייב אני בטח לא, בטח לא לך, אבל אם ביקשת אז בשמחה.
אני חושב שארגונים סטייל שוברים שתיקה וכו' במקום להלחם בקומץ של נבלות שמשרתים בצבא שיקבלו עונש מירבי בכל הכוח שישמור עלינו צבא מוסרי, הולכים לצעוק בכל העולם שיש נבלות שמשרתים בצה"ל עושים לנו פיגוע תודעתי עצום בעולם, לא פחות מנערי הגבהות התמהוניים והמנוולים של בן גביר.
וזה על קצה המזלג, אני עוד לא הגעתי לארגוני שמאל רדיקלים שמגיעים למחסומים להפריע לצבא שלנו לעשות את עבודתו שם.
בקיצור, זה שאתם לא זורקי אבנים ואלימים, לפחות על פי מה שאתם אומרים, לא עושה אותכם לא מסוכנים לנו כמו הימין הרדיקלי.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

אגב, אנשים כאן כל כך אמוציונליים לגבי מי יהיה בקואליציה.
בסופו של יום דיסטל, לסרי, איבתיסם, טיבי, חראדים ועסקני הליכוד כולם בחדרי חדרים יושבים אחד עם השני וצוחקים על כמה אנחנו עם של דבילים שנותנים להם להרוויח 50 אלף בחודש בזמן שהם מסיתים אותכם לחינם.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אנשים שהולכים לקרבי, ושהם כל כך סאחים שהם מאמינים למה שמדינת ישראל מספרת על עצמה (דמוקרטית, מדינת חוק, אין אפלייה וכו' וכו') ואז מזדעזעים לגלות שזה לא ככה והולכים וכותבים על זה ספרים ופותחים מעגלי שיח.
זאת הדוגמה שלך לשמאל רדיקלי???
תהיה לי בריא.
מקווה בשבילך שלא תצא אף פעם מישראל ושלא תלמד לקרוא אנגלית. אתה תהיה בהלם ממה שהולך בחוץ.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

טקנו, חבל שגם אתה יותר מדי אמוציונלי, אף אחד מהפרזיטים כאן לא שווה זאת.
אם אני לא טועה אתה גר בפורטוגל, לא? הלוואי ולי הייתה אפשרות להשיג דרכון איחוד אירופאי/אמריקאי
ולהתחיל חיים בחו"ל להתנקות לפחות לתקופת זמן מסוימת מהסחלה שהשתלט כאן על הכל.
וכפי שרשמתי, ברעיון שלהם, שוברים שתיקה היו יכולים לקבל הרבה אהדה גם מאנשי "ימין רך" אם היו נלחמים בנבלות שסורחים בצבא מבפנים ולא הולכים לצעוק זאת בעולם.
שליחת תגובה