קמפינג

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

חבל שזה חוקי בישראל עם החום, היתושים, הזבובים והצפעים
ובכל זאת, אם נגזר עליי ללכת לדבר הנוראי הזה ואין לי גגון, לא יכולת לגרור והרכב הוא האצ׳בק משפחתי קומפקטי. יש פיתרונות להעמיס?
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

יש לך את הפתרון הכי סאחי בעולם אבל הוא מוצר פרקטי וזה צ'ימיגג.
מאוד נוח ואין צורך בגגון, הבעיה שהעלות החד פעמית שלו יקרה מאוד, כמה מאות שקלים.
It's 1991 and I refuse to come wack
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Hapoelian כתב: 08 יוני 2022, 08:08 יש לך את הפתרון הכי סאחי בעולם אבל הוא מוצר פרקטי וזה צ'ימיגג.
יש שם מספיק מקום?
אין ברירה לגבי כסף. נשלם כדי לישון במאורת יתושים
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

dino כתב: 08 יוני 2022, 08:12
Hapoelian כתב: 08 יוני 2022, 08:08 יש לך את הפתרון הכי סאחי בעולם אבל הוא מוצר פרקטי וזה צ'ימיגג.
יש שם מספיק מקום?
אין ברירה לגבי כסף. נשלם כדי לישון במאורת יתושים
תעשה לך את החישובים שלך לכמה מקום אתה צריך. אני יודע על מישהו מהמשפחה שקנה אחד של 1000 ליטר שזה עצום וזה גם עלה איזה 1000 שקל. תערוך השוואה בזאפ או משהו..
It's 1991 and I refuse to come wack
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

זאת שאלה קצת כללית מדי, כי זה תלוי בהרבה דברים.
אם צריך מזרנים - שים אותם על הגג. בהנחה שאין צורך להביא מזרנים (ושאתה לא נוסע ליותר מיומיים) אז אתה לא צריך שום פתרון אחסון נוסף. עכשיו קיץ, הבגדים תופסים מעט מקום, ולא צריך שמיכות. אז אם תארוז בצורה לא-בזבזנית תסתדר לגמרי. אנחנו זוג+3 קטנים ומסתדרים במצב כזה בלי צימיגג.
להביא אוכל קצת מקשה, אבל עדיין אפשר להסתדר עם אריזה חכמה מניסיוני. ולגבי האוכל ממילא הדבר הבאמת חכם לעשות הוא לעשות סיבוב קניות ליד הקמפינג עצמו. 95% מהאתרים נמצאים במרחק נסיעה סביר מסופרמרקט נורמלי, ואין סיבה לפוצץ את האוטו ולחשוב על אחסון אוכל וכו'.
בכל מקרה אם זה חד פעמי אל תקנה צימיגג. שאל שפייסבוק, בטוח תמצא מישהו שישאיל לך. זה נכון לכמעט כל פיסת ציוד שצריך לקמפינג.

ובאופן כללי, כדאי להתייחס לחויה באופן חיובי. מרבית האנשים מניסיוני נהנים מזה מהר מאד.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3667 לייקים

חשבת על גירושין?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הפועל כתב: 08 יוני 2022, 12:17 זאת שאלה קצת כללית מדי, כי זה תלוי בהרבה דברים.
אם צריך מזרנים - שים אותם על הגג. בהנחה שאין צורך להביא מזרנים (ושאתה לא נוסע ליותר מיומיים) אז אתה לא צריך שום פתרון אחסון נוסף. עכשיו קיץ, הבגדים תופסים מעט מקום, ולא צריך שמיכות. אז אם תארוז בצורה לא-בזבזנית תסתדר לגמרי. אנחנו זוג+3 קטנים ומסתדרים במצב כזה בלי צימיגג.
להביא אוכל קצת מקשה, אבל עדיין אפשר להסתדר עם אריזה חכמה מניסיוני. ולגבי האוכל ממילא הדבר הבאמת חכם לעשות הוא לעשות סיבוב קניות ליד הקמפינג עצמו. 95% מהאתרים נמצאים במרחק נסיעה סביר מסופרמרקט נורמלי, ואין סיבה לפוצץ את האוטו ולחשוב על אחסון אוכל וכו'.
בכל מקרה אם זה חד פעמי אל תקנה צימיגג. שאל שפייסבוק, בטוח תמצא מישהו שישאיל לך. זה נכון לכמעט כל פיסת ציוד שצריך לקמפינג.

ובאופן כללי, כדאי להתייחס לחויה באופן חיובי. מרבית האנשים מניסיוני נהנים מזה מהר מאד.

מעודד
אם כי ליתר רוגע היות והניסיון דל מאוד, אנסה להשאיל צימיגג כזה או אחר
שיהיה כמו שאומרים
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

המלצות על אוהל איכותי ואמין ולא יקר יתקבלו בברכה
בגדול, מה חשוב לבדוק לגבי אוהל?
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

dino כתב: 12 יוני 2022, 18:24 המלצות על אוהל איכותי ואמין ולא יקר יתקבלו בברכה
כמה אנשים אתם? באופן כללי שיהיו רשתות בכל הפתחים וזהו לא נראה לי שאתה צריך יותר מזה.
קניתי פעם אוהל בתחנת דלק עשה את העבודה לגמרי וזה עלה לדעתי באיזור ה150-200 שקל. יש אוהלים יותר מתוחכמים לפתיחה מהירה וכאלה שזה בטח איזה 300 שקל. אבל תקנה באיזה ריקושט משהו פשוט אני מאמין שיעשה לך את העבודה. אני ממליץ לך רק לנסות להרכיב אותו בבית קודם אבל זה מאוד פשוט.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Red_man כתב: 12 יוני 2022, 23:00
כמה אנשים אתם? באופן כללי שיהיו רשתות בכל הפתחים וזהו לא נראה לי שאתה צריך יותר מזה.
קניתי פעם אוהל בתחנת דלק עשה את העבודה לגמרי וזה עלה לדעתי באיזור ה150-200 שקל. יש אוהלים יותר מתוחכמים לפתיחה מהירה וכאלה שזה בטח איזה 300 שקל. אבל תקנה באיזה ריקושט משהו פשוט אני מאמין שיעשה לך את העבודה. אני ממליץ לך רק לנסות להרכיב אותו בבית קודם אבל זה מאוד פשוט.
2 ו2 קטנים
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

קח קראוון, לפחות זה מה שאני הייתי עושה
סדר גודל של 1500-2000
long live the zapta
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

dino כתב: 12 יוני 2022, 23:22
2 ו2 קטנים
אני לא יודע עם כמה ציוד אתם אבל אוהל ל4 לגמרי אמור להספיק לכם. אני ממליץ לך לקפוץ לחנות סטייל ריקושט ופשוט תראה אם אוהל ל4 יספיק לכם ולציוד. אתם מקימים את האוהל ונשארים במקום? או שאתה צריך להתחיל לסחוב את זה על הגב מנקודה לנקודה? כי אם אתה צריך לסחוב את האוהל זאת אולי הסיבה היחידה להשקיע קצת יותר מבחינת משקל והנוחות בקיפול. אבל אם אתה מקים את האוהל ביום הראשון והוא נשאר שם אז איזה משהו פשוט מתחנת דלק מספיק לגמרי.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Red_man כתב: 13 יוני 2022, 01:11
2 ו2 קטנים
אני לא יודע עם כמה ציוד אתם אבל אוהל ל4 לגמרי אמור להספיק לכם. אני ממליץ לך לקפוץ לחנות סטייל ריקושט ופשוט תראה אם אוהל ל4 יספיק לכם ולציוד. אתם מקימים את האוהל ונשארים במקום? או שאתה צריך להתחיל לסחוב את זה על הגב מנקודה לנקודה? כי אם אתה צריך לסחוב את האוהל זאת אולי הסיבה היחידה להשקיע קצת יותר מבחינת משקל והנוחות בקיפול. אבל אם אתה מקים את האוהל ביום הראשון והוא נשאר שם אז איזה משהו פשוט מתחנת דלק מספיק לגמרי.
נשאר ולא זז משם לא משנה מה
לא מקים את זה שוב ושוב.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 13 יוני 2022, 00:25 קח קראוון, לפחות זה מה שאני הייתי עושה
סדר גודל של 1500-2000
אין לי גורר
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

dino כתב: 13 יוני 2022, 08:35
Red_man כתב: 13 יוני 2022, 01:11

2 ו2 קטנים
נשאר ולא זז משם לא משנה מה
לא מקים את זה שוב ושוב.
אז אוהל פשוט יעשה את העבודה. רק את הגודל שלו תצטרך לראות כדי להחליט איזה מתאים לכם מבחינת נוחות וכאלה
הפוסט קיבל לייק אחדdino
שליחת תגובה