שאלות, תשובות ודיונים בנושאי ציונות, העם הפלסטיני וכו'

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מוזר ממש שיהודים רוצים לעלות לרחבה של מסגד

אבל אם נשים בצד את הכותרת המגוחכת הזו, זה תמיד משעשע איך ההתנגדות לכפייה שמרנית נעלמת כשמדברים על אל אקצא.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

כי זה לא קשור לשמרנות או ליברליזם

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

benaim
קיבל.ה  271 לייקים

pelegs כתב: 17 מאי 2022, 23:18
אמה גולדמן כתב: 17 מאי 2022, 22:42
pelegs כתב: 17 מאי 2022, 15:38 רק שיהיה ברור - אני לא קורא "להכחיד את ישראל". אני אשמח מאד אם תשאר מדינה ישראלית, פשוט לא ציונית (ובעדיפות שתהיה סוציאליסטית). מי שמתעקש לשמר את מדינת ישראל כאתנוקרטיה יהודית הוא זה שיכחיד אותה, שכן כמו כל מודל כזה שנוסה בהיסטוריה בסופו של דבר הוא יקרוס, ובצדק.
אפשר בלי מדינה בכלל לאנרכיסטיות שבינינו?❤️
זו כמובן המטרה הסופית. אבל בשבילך אוותר על שלב הביניים :smoke:
המטרה או הפתרון?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

ווווואאאייייייייי כ"כ מצחיקקקקקקקקקקקק
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

לא קשור לכלום: אתמול צפיתי בסרטון של הפגנה של פלסטינים באוניברסיטת ב"ש והם השמיעו ברקע את השיר אונאדיקום של תאופיק זייאד בביצוע אחמד קעבור. החזיר אותי במכה 15 שנה אחורה. שיר מרגש במיוחד.

למי שמעוניין/ת במילים, להלן: https://www.antiwarsongs.org/canzone.ph ... n&id=38294
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
שליחת תגובה