חודש מאי והפועל

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

חודש מרובה בתאריכים שמקושרים להפועל ישירות ובעקיפין: קודם כל 15.5.26 זה תאריך ההקמה האחרון שבו נוסדה הפועל (אחרי שני נסיונות שבהם המועדון קם ונסגר). זה גם תאריך הזכיה בדאבל האחרון. יומיים קודם ב13.5- הדאבל של קשטן. ב2.5 זה יום האבל על משחק השרוכים.
חוצמזה- 1.5 יום הפועלים העולמי, ב4.5 ארעו מהומות היימרקט בגללן הצבע האדום משויך לתנועות הפועלים (הדם של הפועלים שנשפך), ו5.5 יום ההולדת של קארל מארקס.
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

כל פעם שאני חושב "איזה קטע שחודש מאי גדוש באירועים" מנגנוני הבקרה והביקורת העצמית מתערבים ואומרים "ברור יא דגנרט, זה התאריך בשנה שהליגה נגמרת".
אבל בכללי כן, אחלה חודש מאי. גם אחריו נהיה פה חם ובלתי נסבל לפחות עד ספטמבר.
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

12 שנה לערב המרגש בתולדות היקום. כל-כך שמח שחבר הרים אותי מהקרשים אחרי הדרבי ההוא והכריח אותי לקנות כרטיס למשחק בטדי.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiD&3
שליחת תגובה