חדשות מהזווית היהודית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

teknoboy כתב: 10 יוני 2022, 16:40
benaim כתב: 10 יוני 2022, 16:33
Asafasraf כתב: 09 יוני 2022, 23:01

הכל טוב. יש לי הרגשה שאני אשרוד את זה.
לפחות מבחינה פורמאלית והישגית אני די בטוח שאני יותר מפותח וחכם ממך.
אתה וחלק מהחברים שלך ניסיתם, והצלחתם להתיש חלק מהמגיבים כאן שהפסיקו להשתתף בדיון. אני הרבה יותר עקשן ואגיב לכל שקר וסירחון שיוצא מהכתיבה המטונפת שלך.
אתה אדם ששונא את המדינה שלו ומה שהיא מייצגת, אבל אין לך בעיה להנות ממה שהיא מעניקה לך, שספק אם היית זכאי לו במקומות אחרים.
היה לכם את השרשור המקביל, אבל משום מה החלטתם לעבור לכאן. מוזמן לחזור לשם.
אסף איש יקר, מסיר בפניך את הכובע.
לא פשוט להתמודד עם כנופיה לבנה של ex-ילדי כאפות שספק אם קיבלו חינוך ואהבה מספקת מהוריהם, אחרת לא היו מחרבנים על המקום בו הם חיים בצורה בה הם פועלים/מתנסחים.
אם מטלי טוען שמפלגת מרצ היא מפלגת ימין, כנראה שהגיל נותן את אותותיו ומקשה על תפישת המציאות.
חבורת המושתנים שמלרלרת פה כמקהלה אנטישמית גרועה הרבה יותר מהלה פמיליה וארגון להבה המצורעים.
אני חייב להגיד לכם שהקטע של לצאת בקללות על האנשים שמדברים איתכם לא מוציא אותכם חזקים וגבריים כמו שנדמה לכם.
זהו עכשיו תמשיכו <סמיילי של שדון אדום מחכך ידיים בהנאה בציפייה לבאות>
אם זה המדד שלנו לגבריות, אבדנו.
כמו שעם ערבים צריך לפעמים לדבר בערבית, כך גם עם אנשים כמוכם.
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

teknoboy כתב: 10 יוני 2022, 16:46 לא כי לקרוא למישהו "ילד כאפות" כאילו שאנחנו רבים במסדרון של החטיבה זה שיא המכובדות...
אין ספק שלילדות הקשה יש השפעה על העמדות שלכם. ע"ע חצרוני המטורלל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

benaim כתב: 10 יוני 2022, 16:47
teknoboy כתב: 10 יוני 2022, 16:40

לא פשוט להתמודד עם כנופיה לבנה של ex-ילדי כאפות שספק אם קיבלו חינוך ואהבה מספקת מהוריהם, אחרת לא היו מחרבנים על המקום בו הם חיים בצורה בה הם פועלים/מתנסחים.
אם מטלי טוען שמפלגת מרצ היא מפלגת ימין, כנראה שהגיל נותן את אותותיו ומקשה על תפישת המציאות.
חבורת המושתנים שמלרלרת פה כמקהלה אנטישמית גרועה הרבה יותר מהלה פמיליה וארגון להבה המצורעים.
אני חייב להגיד לכם שהקטע של לצאת בקללות על האנשים שמדברים איתכם לא מוציא אותכם חזקים וגבריים כמו שנדמה לכם.
אם זה המדד שלנו לגבריות, אבדנו.
כמו שעם ערבים צריך לפעמים לדבר בערבית, כך גם עם אנשים כמוכם.
אוקיי, אני אנסח את זה בצורה טיפה יותר פשוטה: הקללות האלה לא מוציאות אותכם טוב כמו שנדמה לכם
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

ולמה אתה חושב שאני מנסה להרשים אתכם או לחלופין מודאג מאיך אני נתפס בעיניכם?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Haunter כתב: 10 יוני 2022, 16:43 כמה שאתה עלוב
האונטרררררררררררררררר!!! התגעגעתי :heart:

כבר יצא לך לקרוא קצת על אימפריאליזם?
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

benaim כתב: 10 יוני 2022, 16:51 ולמה אתה חושב שאני מנסה להרשים אתכם או לחלופין מודאג מאיך אני נתפס בעיניכם?
לא מדבר על איך אתה נראה בעיניי, אלא על איך אתה נראה בעיני כל אדם שעבר את כיתה ה'.
אבל כאמור תמשיך, מה אכפת לי. לי זה טוב שיהיה ברור מה הרמה שלך ושל חבריך לטינופים, סליחה למחנה הפוליטי.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

pelegs כתב: 10 יוני 2022, 16:54

לא אחי לא יצא לי לקרוא אבל אני מאחל לך למצוא חיים או לקבל קצת סיפוק מהפועל כי כפי שזה נראה השיעמום מעביר אותך על דעתך ואתה מפתח רעיונות ודעות שגובלות באישפוז
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Haunter כתב: 10 יוני 2022, 16:59
pelegs כתב: 10 יוני 2022, 16:54

לא אחי לא יצא לי לקרוא אבל אני מאחל לך למצוא חיים או לקבל קצת סיפוק מהפועל כי כפי שזה נראה השיעמום מעביר אותך על דעתך ואתה מפתח רעיונות ודעות שגובלות באישפוז
חבל, לקרוא זה מחכים.

(איזה סיפוק מהפועל? אנחנו אוהדים את אותה הפועל?.. :sh-cry: )
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

בנעים את אסרף, מה בעצם אתם מנסים להשיג פה?
ובפרט - איך שטף הקללות הילדותיות מסתדרות עם המטרה הגדולה?

כאילו, בצד השמאלי יש שמנסים לשכנע אתכם, יש שמנסים לשכנע קוראים שקטים, יש כאלה שסתם משועממים.
אבל לפחות ברור מה הרצון הבסיסי.
אתכם אני לא מבין..

וזה בלי להזכיר את האירוניה בכך שיום אחד אתם מתלוננים על גסות רוח ולמחרת יורקים קללות רדודות..

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אדום נחמד כתב: 10 יוני 2022, 17:14 וזה בלי להזכיר את האירוניה בכך שיום אחד אתם מתלוננים על גסות רוח ולמחרת יורקים קללות רדודות..
האמת שהקטע הזה של להיות רצחני ואלים אבל להתבכיין כל היום זה בדיוק השטיק הקבוע שלהם גם ברמה הלאומית, אז למה שלא יעבוד ברמת הפורום, כמו שאומרים.

או שהם מנסים לעשות חיקוי של אלימות מתנחלים נגד שמאלנים אבל הבינו רק ברגע האחרון שזה פורום ואי אפשר ממש להרביץ פה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

אדום נחמד כתב: 10 יוני 2022, 17:14 בנעים את אסרף, מה בעצם אתם מנסים להשיג פה?
ובפרט - איך שטף הקללות הילדותיות מסתדרות עם המטרה הגדולה?

כאילו, בצד השמאלי יש שמנסים לשכנע אתכם, יש שמנסים לשכנע קוראים שקטים, יש כאלה שסתם משועממים.
אבל לפחות ברור מה הרצון הבסיסי.
אתכם אני לא מבין..

וזה בלי להזכיר את האירוניה בכך שיום אחד אתם מתלוננים על גסות רוח ולמחרת יורקים קללות רדודות..

אני פתחתי את האשכול הזה כאלטרנטיבה לאשכול האנטי ישראלי בו אתה וחבריך לוקחים חלק פעיל בתעמולה, לא ביקשתי את נוכחותכם כאן אבל מאחר ובחרתם להמשיך בתעמולה שלכם כאן, אני מגיב בהתאם, בנועם או באגרסיביות.
לצערי מי שמדרדר את השיח אלו לא אני ואסף במילותינו אלא הביטול והזלזול שאתם מציגים כאן בהפגנתיות לאורך כל שיח החרשים שמתקיים כאן. אומנם אני אדם עם אורך רוח אבל בסופו של דבר מגיע השלב שגם אצלי הנצרה משתחררת ונגמרת לי הסבלנות כנגד שפת האויב בה אתם משתמשים.
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

teknoboy כתב: 10 יוני 2022, 17:17
אדום נחמד כתב: 10 יוני 2022, 17:14 וזה בלי להזכיר את האירוניה בכך שיום אחד אתם מתלוננים על גסות רוח ולמחרת יורקים קללות רדודות..
האמת שהקטע הזה של להיות רצחני ואלים אבל להתבכיין כל היום זה בדיוק השטיק הקבוע שלהם גם ברמה הלאומית, אז למה שלא יעבוד ברמת הפורום, כמו שאומרים.

או שהם מנסים לעשות חיקוי של אלימות מתנחלים נגד שמאלנים אבל הבינו רק ברגע האחרון שזה פורום ואי אפשר ממש להרביץ פה.
כשאתה כותב 'שלהם', מה הכוונה שלך? האם אני אדם רצחני ואלים? האם אתה מכיר אותי בכדי להגיד שאני מסוגל להרביץ לבן אדם רק בגלל המילים המטונפות שיוצאות ממנו?
גם אם אפגוש בכם בבלומפילד, אתה חושב שזה יגיע לאלימות?
אתה רק מוכיח את הדברים שאני כתבתי מעלה, כנופיה לבנה של אקס ילדי כאפות.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

benaim כתב: 10 יוני 2022, 17:25
teknoboy כתב: 10 יוני 2022, 17:17

1. כשאתה כותב 'שלהם', מה הכוונה שלך? האם אני אדם רצחני ואלים?
2. האם אתה מכיר אותי בכדי להגיד שאני מסוגל להרביץ לבן אדם רק בגלל המילים המטונפות שיוצאות ממנו?
גם אם אפגוש בכם בבלומפילד, אתה חושב שזה יגיע לאלימות?
3. אתה רק מוכיח את הדברים שאני כתבתי מעלה, כנופיה לבנה של אקס ילדי כאפות.
1. הכוונה לאלה שמאמינים בעליונות יהודית, כמוך, ומיישמים אותה בפועל.
2. לא מכיר אותך ומקווה שאתה לא מסוגל, אבל כבר ראיתי את זה קורה ביציעי בלומפילד (לפני כעשר שנים, מישהו נעמד לידי וליד החברים שלי והתחיל לקרוא קריאות גזעניות. כשאמרו לו להפסיק הוא הרים ידיים. לצערו הוא בעיקר חטף מכות, אבל היוזמה הייתה מאה אחוז שלו).
3. אז חוץ מהילדותיות המתפרצת שלך ("ילדי כאפות") יש בך גם שנאה לאנשים בהירי עור? מי היה מאמין.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

1. אני מאמין שבכך שאנחנו חיים במדינה יהודית ולא מדינת כל אזרחיה, זה לא הופך אותי לאדם אלים.
2. אין מקום לגזענות בשום מקום, חבל שבחר בדרך הגזענות והאלימות. אגב, אני מתרשם שאתה חיככת ידיך בהנאה בכתיבת השורה הזאת.
3. בתור בהיר עור ונכד לעולים מרומניה, אני לא שונא בהירי עור אלא בז ללבנים אליטיסטים שבסופו של דבר מתבררים כגזענים הגדולים ביותר.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

benaim כתב: 10 יוני 2022, 17:32 1. אני מאמין שבכך שאנחנו חיים במדינה יהודית ולא מדינת כל אזרחיה, זה לא הופך אותי לאדם אלים.
2. אין מקום לגזענות בשום מקום, חבל שבחר בדרך הגזענות והאלימות. אגב, אני מתרשם שאתה חיככת ידיך בהנאה בכתיבת השורה הזאת.
3. בתור בהיר עור ונכד לעולים מרומניה, אני לא שונא בהירי עור אלא בז ללבנים אליטיסטים שבסופו של דבר מתבררים כגזענים הגדולים ביותר.
1. הדברים שאתה מוכן (שלא לומר שש) לעשות כדי לשמר את העליונות היהודית הם הבעיה, לא עצם האמונה שלך שאתה יותר טוב ממישהו. זה אמנם בזוי ושפל, אבל זה לא ממש מפריע לאף אחד חוץ ממך.
2. לא חיככתי שום ידיים, להפך. עצם הזיכרון זעזע אותי. פשוט הדגמתי שהדוגמה המופרכת-כביכול שלך של מכות בבלומפילד לא כל כך מופרכת כמו שאתה מדמיין (או מעמיד פנים).
3. אם היית אומר שאתה בז לאליטיסטים גזענים הייתי מריע לך, אבל אתה בז להם כשהם לבנים.
כמו כן נדמה לי שההתבטאויות שלך עד כה באשכול קצת מעמידות אותך במקום שלא הכי מתאים להתלונן ממנו על גזענות, בבחינת כל הפוסל במומו פוסל.
אולי כדאי שתרכוש מילון ותבדוק איך מוגדרת שם המילה "גזענות", ואם אתה גם רוצה להבין את הצד שלי (אני לא משלה את עצמי לרגע, אבל נותן לך ליהנות מחמת הספק) ממליץ לך גם על הספר "הגזענות כפי שהסברתי לבתי".
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

1. מה אני מוכן לעשות? ולמה אני יותר טוב ממישהו?
2. אני מקווה מאוד שזה אכן ככה. בכל מקרה ב15 שנותיי ביציע לא נתקלתי במקרה כזה למען האמת.
3. מה לעשות, האליטיסטים הגזענים במדינת ישראל הם במקרה גם לבנים.
לגבי ההמלצה - תודה, אוסיף לרשימה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

benaim כתב: 10 יוני 2022, 18:04 1. מה אני מוכן לעשות? ולמה אני יותר טוב ממישהו?
2. אני מקווה מאוד שזה אכן ככה. בכל מקרה ב15 שנותיי ביציע לא נתקלתי במקרה כזה למען האמת.
1. לגרש מאות אנשים מבתיהם באלימות, למשל. ואני לא חושב שאתה יותר טוב ממישהו, אבל אם אתה מרשה לעצמך לגרש מאות אלפים מבתיהם באלימות, כנראה שמשום מה אתה חושב שאתה יותר טוב מהם.
2. גם אני נתקלתי רק פעם אחת, אבל זה מספיק כדי להבין שזה אפשרי. והיום אתם (המאמינים בעליונות יהודית) רבים הרבה יותר, אז יש יותר סיכוי שיימצאו ביניכם גם יותר אנשים שמוכנים לנקוט אלימות.
3. אתה אמנם אשכנזי, אבל לא מדבר כמו אליטיסט, ובכל מקרה לא הייתי ממהר להסיק ממך מסקנות על כל הגזענים. :smoke:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

teknoboy כתב: 10 יוני 2022, 18:11
1. לגרש מאות אנשים מבתיהם באלימות, למשל. ואני לא חושב שאתה יותר טוב ממישהו, אבל אם אתה מרשה לעצמך לגרש מאות אלפים מבתיהם באלימות, כנראה שמשום מה אתה חושב שאתה יותר טוב מהם.
2. גם אני נתקלתי רק פעם אחת, אבל זה מספיק כדי להבין שזה אפשרי. והיום אתם (המאמינים בעליונות יהודית) רבים הרבה יותר, אז יש יותר סיכוי שיימצאו ביניכם גם יותר אנשים שמוכנים לנקוט אלימות.
3. אתה אמנם אשכנזי, אבל לא מדבר כמו אליטיסט, ובכל מקרה לא הייתי ממהר להסיק ממך מסקנות על כל הגזענים. :smoke:
1. לא גירשתי אף אחד, רוצה לחיות כאן בשלום. אם יהיה מי שיפגע בחיי או חיי בני עמי, ראוי שלא יהיה כאן.
2. זה שתשתמש באנלוגיות נאציות כלפי החזון של מדינת ישראל כמדינת הלאום היהודי לא יעשה אותך חכם או מתוחכם יותר.
3. לשמחתי אני לא חלק מהאלטיזם, כך גם משפחתי.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

benaim כתב: 10 יוני 2022, 17:22 הביטול והזלזול שאתם מציגים כאן בהפגנתיות לאורך כל שיח החרשים שמתקיים כאן.
זו דרך מעניינת לכתוב "אתם לא מסכימים עם הדעות שלנו". זה גם מצחיק שזה בא יחד עם הטענה שהאשכול האחר הוא "אנטי-ישראלי", אבל אתה כמובן בכלל לא מנסה לבטל דעות של אחרים (שלפעמים אתה מכנה אנטישמים כי הם לא מסכימים איתך, כן?). מזכיר לי באירוניה את ה"אתה לא תסתום לי את הפה" של קומוניסים מאתמול, כשמישהו ביקר את העובדה שהוא ניסה לסתום את הפה לאנשים אחרים.

benaim כתב: 10 יוני 2022, 18:17 זה שתשתמש באנלוגיות נאציות כלפי החזון של מדינת ישראל כמדינת הלאום היהודי לא יעשה אותך חכם או מתוחכם יותר.
אתה לא מאמין ב"עליונות יהודית"? אתה מוכן למדינת כל אזרחיה בה יהודים ופלסטינים שווים בכל זכויותיהם, האינדיוידואליות והקבוצתיות?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

benaim כתב: 10 יוני 2022, 18:17
teknoboy כתב: 10 יוני 2022, 18:11
1. לא גירשתי אף אחד, רוצה לחיות כאן בשלום. אם יהיה מי שיפגע בחיי או חיי בני עמי, ראוי שלא יהיה כאן.
2. זה שתשתמש באנלוגיות נאציות כלפי החזון של מדינת ישראל כמדינת הלאום היהודי לא יעשה אותך חכם או מתוחכם יותר.
3. לשמחתי אני לא חלק מהאלטיזם, כך גם משפחתי.
1. די נו אל תתחיל עם זה מהתחלה כל שבוע. ודאי שגירשת. תשאל את קומוניסים.
2. איפה אתה רואה אנלוגיה נאצית? תעשה טובה ותקרא לפני שאתה מגיב.
גם לא דיברתי על הציונות ("חזון מדינת הלאום היהודית"), דיברתי ספציפית על המאמינים בעליונות יהודית.

עריכה:
1. אתה לא צריך לשאול את קומוניסים שום דבר. אתה עפת פה על "אגרוף הברזל" של 48, ציינת את הנכבה וחזית שתהיה עוד אחת רק שהיא תהיה עוד יותר פשע מלחמה.
וכמובן שהכוונה היא לא שאתה אישית פוצצת בתים בכפרים ואיימת על נשים באונס כדי שיברחו, אלא שזה מה שהכוחות המזוינים של המדינה (ולפניה של התנועה הציונית) עשו.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

1. אתה טוען שגורשו, אני טוען שברחו על נפשם תוך הבטחה שיחזרו לשטח נקי מיהודים.
2. עליונות לבנה-עליונות יהודית. אל תעשה מאיתנו מטומטמים.
3. כמו שכתבתי באשכול השני, לא יכאב לי אם האויב לא יהיה כאן אחרי שיפסיד במלחמה בה התחיל.
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

pelegs כתב: 10 יוני 2022, 18:23
benaim כתב: 10 יוני 2022, 17:22 הביטול והזלזול שאתם מציגים כאן בהפגנתיות לאורך כל שיח החרשים שמתקיים כאן.
זו דרך מעניינת לכתוב "אתם לא מסכימים עם הדעות שלנו". זה גם מצחיק שזה בא יחד עם הטענה שהאשכול האחר הוא "אנטי-ישראלי", אבל אתה כמובן בכלל לא מנסה לבטל דעות של אחרים (שלפעמים אתה מכנה אנטישמים כי הם לא מסכימים איתך, כן?). מזכיר לי באירוניה את ה"אתה לא תסתום לי את הפה" של קומוניסים מאתמול, כשמישהו ביקר את העובדה שהוא ניסה לסתום את הפה לאנשים אחרים.

benaim כתב: 10 יוני 2022, 18:17 זה שתשתמש באנלוגיות נאציות כלפי החזון של מדינת ישראל כמדינת הלאום היהודי לא יעשה אותך חכם או מתוחכם יותר.
אתה לא מאמין ב"עליונות יהודית"? אתה מוכן למדינת כל אזרחיה בה יהודים ופלסטינים שווים בכל זכויותיהם, האינדיוידואליות והקבוצתיות?
יהודים וערבים במדינת ישראל הם אזרחים שווי זכויות. יו"ש עדיין לא מוגדרת כמדינת ישראל ולכן צריך להימצא הפתרון.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

benaim כתב: 10 יוני 2022, 18:35 1. אתה טוען שגורשו, אני טוען שברחו על נפשם תוך הבטחה שיחזרו לשטח נקי מיהודים.
2. עליונות לבנה-עליונות יהודית. אל תעשה מאיתנו מטומטמים.
3. כמו שכתבתי באשכול השני, לא יכאב לי אם האויב לא יהיה כאן אחרי שיפסיד במלחמה בה התחיל.
1. אתה מוזמן לעיין באין ספור הראיות שמטלי טרח והביא לך, אם המציאות והאמת מעניינות אותך בכלל.
2. קודם כול זה שהשם דומה לא אומר שזה אותו דבר. דבר שני, כידוע לך (אני מקווה), הנאצים התאפיינו במערכת אמונות שמכונה "נאציזם", שאינה בדיוק זהה למה שמכונה בימינו בארה"ב "עליונות לבנה", ובוודאי שאינה זהה לעליונות היהודית שאתה מאמין בה.
3. כן כבר הבנתי את זה, כלומר כמו שכתבתי קודם, אתה מוכן (שלא לומר שש) לבצע פשעי מלחמה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

benaim כתב: 10 יוני 2022, 18:36 יהודים וערבים במדינת ישראל הם אזרחים שווי זכויות. יו"ש עדיין לא מוגדרת כמדינת ישראל ולכן צריך להימצא הפתרון.
קודם כל, הם לא - אדמות קק"ל עדיין סגורות בפניהם, בכל הקשור לתוכניות מתאר יש פער עצום, הם לא יכולים להתחתן עם בני/בנות עמם ולחיות עמם בישראל, ובאופן כללי המדינה לא שייכת להם אלא לעם היהודי (אפילו לא רק ליהודים בישראל בלבד). זה רק על קצה המזלג, ורק באספקט החוקי. מעבר לזה, עליונות יהודית לא אומרת בהכרח שיש חוקים שבאופן ברור אומרים "לערבי אסור x אבל ליהודי מותר". כבר כמה עשרות שנים שזה מאד לא פופולרי במדינות במערב (ובכללן ישראל). מה שקורה במקום אלה הן מערכות של המדינה ושל גופים הכפופים לה שמפלות כנגד האוכלוסיה הפלסטינית. זה מאד דומה לעובדה שבארה"ב כבר אין הפרדה רשמית מאז שנות השישים, אבל עדיין המערכות משמרות עליונות לבנה דרך דברים (אפילו כאלה שהפסיקו) כמו red lining, מניעת הצבעה, צבירת הון וכו' וכו'. למעשה זה בדיוק הנושא ש-Critical race theory חוקרת.

בנוסף, כל תפיסת הזהות הלאומית של מדינת ישראל מושתתת על הרעיון שיהודים הם "בעלי הבית" (רואים את זה למשל באופן ברור בהודעות של קומוניסים), וכל יהודי בעולם יכול לבוא ולהשתקע בארץ (בניגוד לפליטים פלסטינים וצאצאיהם). אפילו ב"שמאל" הציוני חרדים מ"הבעיה הדמוגרפית" - האם אתה תזרום עם מדינת ישראל שיוויונית באמת שבתוכה יש רוב פלסטיני? (ואני מתעלם כרגע מהעובדה שאתה בעצמך לא מאמין בקיום העם הזה, כפי שהבהרת שוב ושוב בעבר)

לגבי שטחי הגדה המערבית: אמנם לא מדובר בשטח שרשמית סופח לישראל (אם כי מזרח ירושלים כן, ושם הפלסטינים הלכה למעשה מנועים חוקית מהצבעה לכנסת) - אבל מדובר בשטח שהוא ללא עוררין שטח בשליטה ישראלית כבר בדיוק 55 שנה. להפריד בין המערכת "שם" והמערכת בתוך ישראל זה מאד מלאכותי. אם בתוך ישראל העליונות היהודית
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

יש לי מה לענות אבל אגיב רק מחר כי כרגע עסוק בחגיגות יום ההולדת של אשתי היקרה.
בריאות
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

פרימו לוי כתב: 10 יוני 2022, 13:12
teknoboy כתב: 10 יוני 2022, 13:07 אף אחד (אני מקווה, וגם מאמין) לא חושב שאסף מתבטא ככה כי הוא אישית דפוק או מקולקל או חולה.
ברור שהסיבות לטירוף הזה הן חברתיות, כפי שתיארת (לצרוך העניין, זה פשוט משתלם להחזיק מיליוני אנשים בלי זכויות ולגזול מהם כל דבר אפשרי).
הרגשתי שזה נהיה קצת הסנטימנט בעמוד-שניים האחרונים וזה גם סנטימנט שאני מכיר מהאינטרנט השמאלני, שרוב הישראלים פשוט דפוקים ומקולקלים מהיסוד. אבל ברפרוף נוסף תכל׳ס כאן בפורום זה מגיע ממשתמש אחד אז אולי עשיתי קצת overreach
לא הבנתי מה ההבדל. האם הישראלים מקולקלים ודפוקים בגלל תהליך חברתי ב20 שנה האחרונות או בגלל כיבוש 67 או בגלל שהמסקנה הסופית המובהקת של הציונות הוא להגיע למצב שאנחנו נמצאים בו היום - למי אכפת?

ובנעים - תאמין לי שההורים שלי נתנו ונותנים לי יותר אהבה ממה שאתה אי פעם תחווה, אפס שבאפסים.
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

מפאת כבוד יתר המשתמשים, לא אכתוב לך את מה שאני חושב עליך.
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

מזל טוב!
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

benaim כתב:1. אתה טוען שגורשו, אני טוען שברחו על נפשם תוך הבטחה שיחזרו לשטח נקי מיהודים..
מה זה 'טוען'? יש עובדות. יש מסמכים. יש עדויות.
העלנו פלסטינים על אוטובוסים שולחנו אותם אל מעבר לגבול.
הפצצנו כפרים מ3 כיוונים כדי שיברחו לכיוון שרצינו.
אבל מעל כל זאת - לא נתנו לאנשים לחזור (וירו למוות במי שניסה. מאות מהם). זו ההוכחה הכי מוצקה לכך שמה שהתבצע היה גירוש.

וכמו לקומונעץ, גם לך נגיד שאם בא לך להיות הגון, תגיד - כן, זה קרה, אבל לא היתה ברירה ..
זה המינימום

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אדום נחמד כתב: 10 יוני 2022, 22:34
benaim כתב:1. אתה טוען שגורשו, אני טוען שברחו על נפשם תוך הבטחה שיחזרו לשטח נקי מיהודים..
מה זה 'טוען'? יש עובדות. יש מסמכים. יש עדויות.
העלנו פלסטינים על אוטובוסים שולחנו אותם אל מעבר לגבול.
הפצצנו כפרים מ3 כיוונים כדי שיברחו לכיוון שרצינו.
אבל מעל כל זאת - לא נתנו לאנשים לחזור (וירו למוות במי שניסה. מאות מהם). זו ההוכחה הכי מוצקה לכך שמה שהתבצע היה גירוש.

וכמו לקומונעץ, גם לך נגיד שאם בא לך להיות הגון, תגיד - כן, זה קרה, אבל לא היתה ברירה ..
זה המינימום

הוא כבר כתב על "אגרוף הברזל של 1948" ואיים בנכבה שנייה, אז הוא יודע טוב מאוד מה היה אז.
הוא פשוט לא מספיק בוגר כדי להגיד את זה במילים מפורשות, או שאולי איפשהו הוא מבין שגירוש של מאות אלפים מבתיהם תחת איומי אלימות זה משהו שלא נחשב כל כך חיובי במוסר האנושי הבסיסי המשותף לכולנו.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

לא יודע למה אתם ממשיכים בכלל לדבר עם זוג השקרנים האלה. מה הפואנטה? הם לא מקבלים עובדות ומתעלמים מכל מה שאומרים להם אם זה לא נוח.
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

המצחיק הוא שמאשימים אותי בכינויי גנאי לגופו של אדם, בזמן שקוראים לי שקרן תגובה מעליי.
רשמתי גם קודם, תסתכל על הכותרת של השרשור. לא נאה לך? מוזמן לעבור לזה המקביל, (שביקשו להשאיר אותו לזויית הפלסטינאית) ולנסות להציג את התיאוריות שלך.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

teknoboy כתב:
Asafasraf כתב: 09 יוני 2022, 23:01 הכל טוב. יש לי הרגשה שאני אשרוד את זה.
לפחות מבחינה פורמאלית והישגית אני די בטוח שאני יותר מפותח וחכם ממך.
אתה וחלק מהחברים שלך ניסיתם, והצלחתם להתיש חלק מהמגיבים כאן שהפסיקו להשתתף בדיון. אני הרבה יותר עקשן ואגיב לכל שקר וסירחון שיוצא מהכתיבה המטונפת שלך.
אתה אדם ששונא את המדינה שלו ומה שהיא מייצגת, אבל אין לך בעיה להנות ממה שהיא מעניקה לך, שספק אם היית זכאי לו במקומות אחרים.
היה לכם את השרשור המקביל, אבל משום מה החלטתם לעבור לכאן. מוזמן לחזור לשם.
כמו שעונים בשכונה: אתה מוזמן להסתכל מי התחיל.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Asafasraf כתב: 10 יוני 2022, 23:27 כמו שעונים בשכונה: אתה מוזמן להסתכל מי התחיל.

ובכן, התגובה הכי ותיקה בנושא ישראל/פלסטין/ציונות/וואטאבר שיכולתי למצוא בפורום ומכילה התייחסות "לא נחמדה" ליוזר:
benaim כתב: 09 פברואר 2022, 16:01
its-sick כתב: 09 פברואר 2022, 14:47 לדעתי אירופה היתה דופקת לנו אמברגו סטייל דרום אפריקה כבר לפני שנים רבות, ארצות הברית היא המחסום.
כל מאמצי ההסברה נגד פשעי המלחמה של הכיבוש צריכים להתמקד בארצות הברית. ואפילו יותר ממוקד: ביהודי ארצות הברית.
להקיא עליך.
אז כנראה שאם אנחנו משחקים את המשחק המטופש הזה - אתם התחלתם.
(במציאות הציונים התחילו :smoke: )

(אפשר לטעון שכשכמה תגובות למעלה בנעים כתב שהשמאל "חולה" היא התגובה הראשונה כנ"ל, אבל meh)
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

אני עניתי לגביי (הצטרפתי לדיונים רק לאחרונה).
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

במהלך הלילה 4 תושבי רהט החליטו להילחם בכיבוש, לפרוץ מחסום משטרתי ולהרוג מתנדב משטרה.

תמונה
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

אם אנחנו מתחילים להביא סתם כתבות על עבריינות זה ישעמם נורא.. זה הכיוון?

Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אני מתגעגע למשתמש פאביו
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Asafasraf כתב: 11 יוני 2022, 07:53 במהלך הלילה 4 תושבי רהט החליטו להילחם בכיבוש, לפרוץ מחסום משטרתי ולהרוג מתנדב משטרה.
אתה שוב מתעקש לכתוב "כיבוש", למרות שענינו לך איזה מאה פעם שהסיבה המרכזית לדברים האלה היא לא הכיבוש אלא העוני בחברה הפלסטינית בישראל (שבעצמו נובע מהטיהור האתני שנעשה בהם).
אם אתה רוצה לקבל התייחסות רצינית מאנשים מהצד השני של הויכוח, כדאי שתפסיק לנסות להגחיך אותנו עם משהו שבבירור לא נטען, ואף שוב ושוב הובהר אחרת.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

יהיה משהו שהאשמה בו לא תהיה של ישראל?
אני שואל ברצינות.
אין שום אחריות לפלסטינאים ולערביי ישראל במה שקורה כאן?
שליחת תגובה