חדשות מהזווית היהודית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

Hapoelian כתב: 08 יוני 2022, 22:26 נראה לי שמה שכבודו כתב על "ערבים", הוא כתב על מחבלים
אם היית קורא באשכול לפני שאתה מגיב היית חוסך לעצמך את הפדיחה הקטנה הזאת
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

קראתי חבר, וגם הגבתי לא מעט בתחילתו וזאת הפרשנות שלי לדברים. מי שעושה לעצמו פאדיחה זה אתה (מזל שהדברים נכתבים רק בפורום אוהדי הפועלתל אביב.)
It's 1991 and I refuse to come wack
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

תפסיקו כבר לטנף את היהדות והיהודים עם הציונות שלכם יא חולירעות. בחיי, אין לי זין לזה יותר. ציוני ≠ יהודי, ושום קשקוש בכייני שלכם לא ישנה את העובדה הזאת.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

אין לך זין לזה? תרד מהארץ
It's 1991 and I refuse to come wack
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

:facepalm:
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

יש לך עוד פנינים? אתה בטוח שאתה קורא את אותו השרשור שאני כותב בו?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Hapoelian כתב: 08 יוני 2022, 22:26
pelegs כתב: 08 יוני 2022, 22:04
Hapoelian כתב: 08 יוני 2022, 16:34 לא קורא מה שכותבים לו? כתבת לו שהוא אסרף טיפוסי, ישמאלן גזעני מתנשא ומטונף שכמוך
אני אישית הנחתי שהוא התכוון "אסףאסרף טיפוסי", יעני טיפוסי להתנהגות שלו עצמו.
גם אם צדקתי וגם אם טעיתי - אם אתה חושב שזה גזעני ומתנשא, חכה שתראה מה אסףאסרף כתב על ערבים. אני בטוח שזה יגרום לדם שלך לבעבע מזעם.
נראה לי שמה שכבודו כתב על "ערבים", הוא כתב על מחבלים, שלרוב מה לעשת הם "ערבים". ומי שיגרום לדם שלי לבעבע זה אתה וחברייך פה, בעלי דעות בזויות שלא מכבדות את זכר האנשים שמתו כדי להגן על המדינה הזאת ועליך גם. תמשיכו לשחק אותה יפי נפש ולהטיף נגד שנאה וגזענות, רק תסתכלו במראה ותראו שאתם פה הגזענים - שונאי יהודים.
אני בכוונה מתייחס לקטע המודגש.
אני לא יודע בן כמה אתה ומה עברת בחיים והאמת שזה לא משנה.
גם אני ואני בטוח שעוד הרבה אחרים, ותתפלא לשמוע שאפילו הקיצוניים ביותר בפורום נפצעו / איבדו חברים בצבא.
החברים שאני איבדתי לא רצו שאני אמות על הארץ הזאת והמוות שלע או של בני או של כל חייל אחר לא יכבד אותם יותר מאשר דראם טוב עם מוסטפא או חליל... אז בבקשה ממך אל תנסה לחנך כאן אך איך מכבדים "אדם"...
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

Hapoelian כתב: 08 יוני 2022, 22:41 קראתי חבר, וגם הגבתי לא מעט בתחילתו וזאת הפרשנות שלי לדברים. מי שעושה לעצמו פאדיחה זה אתה (מזל שהדברים נכתבים רק בפורום אוהדי הפועלתל אביב.)
תקרא את השניים שלושה עמודים האחרונים ותחזור אליי.
בינתיים מתחזק הרושם שלא ממש עיינת לעומק באשכול, נגיד את זה בעדינות.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

Hapoelian כתב: נראה לי שמה שכבודו כתב על "ערבים", הוא כתב על מחבלים, שלרוב מה לעשת הם "ערבים". ומי שיגרום לדם שלי לבעבע זה אתה וחברייך פה, בעלי דעות בזויות שלא מכבדות את זכר האנשים שמתו כדי להגן על המדינה הזאת ועליך גם. תמשיכו לשחק אותה יפי נפש ולהטיף נגד שנאה וגזענות, רק תסתכלו במראה ותראו שאתם פה הגזענים - שונאי יהודים.
איזו עמדה נכתבה פה שהיית מגדיר כ-'שנאת יהודים'?

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

Asafasraf כתב: 08 יוני 2022, 00:47
הגלמוד מלוד כתב:
Asafasraf כתב: 07 יוני 2022, 13:16
אם יתנו לך את האפשרות, גם את הנאציזם אתה תצליח להדביק ליהודים.
אני לא חושב שאי פעם רשמת לי הודעה שבה לא המצאת לחלוטין מתוך המוח הקודח שלך את מה שאמרתי בניגוד מוחלט לתגובה המילולית שרשמתי לך, זה מדהים. בחיים שלי לא נתקלתי במניפסטציה יותר מושלמת של איש קש. אתה איש של קש. זה לא ייאמן

אתה לא מסוגל לענות לדברים שאני אומר, אף פעם, זה לא נורמלי. כל פעם מחדש אתה ממציא משהו, טוען שאמרתי אותו, ואז מגיב לו. הזיה
עניתי לך בדיוק ברמה שמגיעה לתגובה הקודמת שלך- ארה״ב היא האשמה לתפסיתך בכל מה שציינתי, וישראל היא הפרוקסי שלה.
מתי תפסיק לטמון את הראש באדמה ולטעון שכל העולם אשם במצבם של הערבים/ פלסטינאים. להם אין שום אחריות, וכל העולם נגדם.
אני אמרתי שארה"ב היא האשמה לתפיסתי בכל מה שציינתי. בנוסף, ציינתי שישראל היא פרוקסי של ארה"ב.

אתה ענית לי כאילו האשמתי את העם היהודי - לא את ארה"ב, לא את ישראל, את העם היהודי בנאציזם. או במשהו. לא האשמתי את העם היהודי בכלום, והקטע הכי מטריף - לא האשמתי גם את ישראל באף אחד מהדברים האלה!!!! אתה לא מסוגל לקרוא את ההודעה כמו שהיא ולהגיב אליה, אתה חייב כל פעם לטעון שאמרתי משהו אחר. האשמתי באופן מאוד ישיר ומילולי את ארה"ב, ואז ציינתי שאתה פרוקסי של ארה"ב.

מפה, לקחת את זה שהאשמתי את העם היהודי במשהו.

אתה באמת לא קולט כמה רחוק אתה כל פעם מחדש בהבנת הנקרא מהדברים שאני רושם? אני באמת לא יודע כמה מילולי אני צריך להיות איתך כדי שסוף סוף תגיב לדברים שנאמרים ולא לדברים אחרים שיותר נוח לך להגיב אליהם.
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

pelegs כתב: 08 יוני 2022, 22:04
Hapoelian כתב: 08 יוני 2022, 16:34 לא קורא מה שכותבים לו? כתבת לו שהוא אסרף טיפוסי, ישמאלן גזעני מתנשא ומטונף שכמוך
אני אישית הנחתי שהוא התכוון "אסףאסרף טיפוסי", יעני טיפוסי להתנהגות שלו עצמו.
גם אם צדקתי וגם אם טעיתי - אם אתה חושב שזה גזעני ומתנשא, חכה שתראה מה אסףאסרף כתב על ערבים. אני בטוח שזה יגרום לדם שלך לבעבע מזעם.
נראה לי שמה שכבודו כתב על "ערבים", הוא כתב על מחבלים, שלרוב מה לעשת הם "ערבים". ומי שיגרום לדם שלי לבעבע זה אתה וחברייך פה, בעלי דעות בזויות שלא מכבדות את זכר האנשים שמתו כדי להגן על המדינה הזאת ועליך גם. תמשיכו לשחק אותה יפי נפש ולהטיף נגד שנאה וגזענות, רק תסתכלו במראה ותראו שאתם פה הגזענים - שונאי יהודים.
מי שונא יהודים כאן? כי אם הכוונה להערות על מזרחים, זה נאמר כדי להמחיש שהיחס לערבים היום היה היחס ליוצאי ערצות ערב אתמול.
ואם הכוונה להתנהלות של הצבא וממשלות ישראל- סורי, זה קשקוש שזה בגלל יהדותם ואפחד לא טען ככה. אי אפשר לטעון שכל ביקורת על התנהלות ממשלה והצבא שלה היא על רקע גזעני. מי שאגב כן עשה את זה בפוסט היו אלו שטענו דווקא על ערבים. אם בוכריס הואשם בתקיפה מינית של חיילות זה גזעני כי הוא יהודי? אם הממשלה מכריזה על כפר לא מוכר כשטח אש לצבא ומפנה את יושביו, אז ביקורת כלפיה זה גזעני? אם מבקרים חברות סייבר התקפי על מכירת תוצרת למשטרים מפוקפקים בחוצלארץ זה גזעני? די בחיאת
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

pelegs כתב:תפסיקו כבר לטנף את היהדות והיהודים עם הציונות שלכם יא חולירעות. בחיי, אין לי זין לזה יותר. ציוני ≠ יהודי, ושום קשקוש בכייני שלכם לא ישנה את העובדה הזאת.
חבל שהגעת לרמה הזו. עד להודעה הזו החזקתי ממך כאדם שיודע לנהל דיון בצורה נורמאלית, למרות הבדלי הגישות בינינו.
פרט קטן ושולי: תפסיקו לחשוב שהאמת המוחלטת נמצאת בצד שלכם, במיוחד שהחיים היומיומיים שלכם לא בארץ.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

אדום נחמד כתב:
Hapoelian כתב: נראה לי שמה שכבודו כתב על "ערבים", הוא כתב על מחבלים, שלרוב מה לעשת הם "ערבים". ומי שיגרום לדם שלי לבעבע זה אתה וחברייך פה, בעלי דעות בזויות שלא מכבדות את זכר האנשים שמתו כדי להגן על המדינה הזאת ועליך גם. תמשיכו לשחק אותה יפי נפש ולהטיף נגד שנאה וגזענות, רק תסתכלו במראה ותראו שאתם פה הגזענים - שונאי יהודים.

לא יודע אם אתה רשמת את זה, אבל המידה יודונאצים עלתה פה לאויר מספר פעמים.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

תא מרבוטא כתב:
pelegs כתב: 08 יוני 2022, 22:04 אני אישית הנחתי שהוא התכוון "אסףאסרף טיפוסי", יעני טיפוסי להתנהגות שלו עצמו.
מי שונא יהודים כאן? כי אם הכוונה להערות על מזרחים, זה נאמר כדי להמחיש שהיחס לערבים היום היה היחס ליוצאי ערצות ערב אתמול.
ואם הכוונה להתנהלות של הצבא וממשלות ישראל- סורי, זה קשקוש שזה בגלל יהדותם ואפחד לא טען ככה. אי אפשר לטעון שכל ביקורת על התנהלות ממשלה והצבא שלה היא על רקע גזעני. מי שאגב כן עשה את זה בפוסט היו אלו שטענו דווקא על ערבים. אם בוכריס הואשם בתקיפה מינית של חיילות זה גזעני כי הוא יהודי? אם הממשלה מכריזה על כפר לא מוכר כשטח אש לצבא ומפנה את יושביו, אז ביקורת כלפיה זה גזעני? אם מבקרים חברות סייבר התקפי על מכירת תוצרת למשטרים מפוקפקים בחוצלארץ זה גזעני? די בחיאת
מי כתב שביקורת היא אסורה כאן?
מה שטוב אצל השמאל הקיצוני זה שכשהוא מביע דעה, זה בשם חופש הביטוי, אבל כשהצד השני מגיב הוא פאשיסט, גזען, נאצי וכו׳.
היםס שלי לערבים הן הפלסטינאים, והן אלה שבשטח מדינת ישראל זהה- מי שרוצה לחיות איתנו בשלום, אני יותר מאשמח, אבל לא בתנאים שלך וגם לא בתנאים של היום.
מי שמסכן אותי, את המשפחה שלי ואותך הוא מטונף, זבל ולא אכפת לי מה המוצא שלו.
הבת שלי לא תפחד לצאת מהבית בגלל שקבוצה של תושבי העיר רמלה תציק לה ולחבר שלה ללא סיבה (מה שלא קרה פעם אחת על ידי יהודים בעיר), ולבינתיים את הפרוטקשן באזור המגורים של הוריי משלמים למשפחת ג׳רושי, שמה לעשות הם לא יהודים מפולין.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

הגלמוד מלוד כתב:
הגלמוד מלוד כתב: אני לא חושב שאי פעם רשמת לי הודעה שבה לא המצאת לחלוטין מתוך המוח הקודח שלך את מה שאמרתי בניגוד מוחלט לתגובה המילולית שרשמתי לך, זה מדהים. בחיים שלי לא נתקלתי במניפסטציה יותר מושלמת של איש קש. אתה איש של קש. זה לא ייאמן

אתה לא מסוגל לענות לדברים שאני אומר, אף פעם, זה לא נורמלי. כל פעם מחדש אתה ממציא משהו, טוען שאמרתי אותו, ואז מגיב לו. הזיה
עניתי לך בדיוק ברמה שמגיעה לתגובה הקודמת שלך- ארה״ב היא האשמה לתפסיתך בכל מה שציינתי, וישראל היא הפרוקסי שלה.
מתי תפסיק לטמון את הראש באדמה ולטעון שכל העולם אשם במצבם של הערבים/ פלסטינאים. להם אין שום אחריות, וכל העולם נגדם.
אני אמרתי שארה"ב היא האשמה לתפיסתי בכל מה שציינתי. בנוסף, ציינתי שישראל היא פרוקסי של ארה"ב.

אתה ענית לי כאילו האשמתי את העם היהודי - לא את ארה"ב, לא את ישראל, את העם היהודי בנאציזם. או במשהו. לא האשמתי את העם היהודי בכלום, והקטע הכי מטריף - לא האשמתי גם את ישראל באף אחד מהדברים האלה!!!! אתה לא מסוגל לקרוא את ההודעה כמו שהיא ולהגיב אליה, אתה חייב כל פעם לטעון שאמרתי משהו אחר. האשמתי באופן מאוד ישיר ומילולי את ארה"ב, ואז ציינתי שאתה פרוקסי של ארה"ב.

אתה באמת לא קולט כמה רחוק אתה כל פעם מחדש בהבנת הנקרא מהדברים שאני רושם? אני באמת לא יודע כמה מילולי אני צריך להיות איתך כדי שסוף סוף תגיב לדברים שנאמרים ולא לדברים אחרים שיותר נוח לך להגיב אליהם.
שוב. אתה האשמת את ארה״ב מצב של המדינות שציינתי, שזה הזוי לפחות בשתיים מתוך שלושת המדינות, ומכיוון שהתשובה שלך היתה הזויה ביותר+ השנאה שלך לציונים (שמה לעשות כמעט כולם יהודים) כתבתי שאפילו את הנאציזם אתה יכול לנסות להסביר.
מכיוון שכבר מזמן אבחנת אותי, אז ברור לי שהמוח שלך לא רוצה לראות את התנונה הרחבה.
אני כן אסיים בקלישאה: לא סתם האוהדים בארץ מכנים לא פעם את אוהדי הפועל ״שונאי ישראל״. יש כאן מספיק אנשים שמוכחים את זה בכל הודעה.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

Hapoelian כתב:אין לך זין לזה? תרד מהארץ
הוא מתגורר בחו״ל, כמו מטלי ומשם התמונה הרבה יותר ורודה להם.
הם יושבים וקוראים כל היום את הפרופודנדה הפלסטינאית בפרט ושל חלק ממדינות ערב וזה הארס שיוצא מהם (דומה לפרופוגנדה של מלחמת ששת הימים שבה התקשורת המצרית טענה שישראל מושמדת בזמן שצה״ל יכל לכבוש גם את קהיר.
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

Asafasraf כתב: 09 יוני 2022, 07:15
הגלמוד מלוד כתב:

שוב. אתה האשמת את ארה״ב מצב של המדינות שציינתי, שזה הזוי לפחות בשתיים מתוך שלושת המדינות, ומכיוון שהתשובה שלך היתה הזויה ביותר+ השנאה שלך לציונים (שמה לעשות כמעט כולם יהודים) כתבתי שאפילו את הנאציזם אתה יכול לנסות להסביר.
מכיוון שכבר מזמן אבחנת אותי, אז ברור לי שהמוח שלך לא רוצה לראות את התנונה הרחבה.
אני כן אסיים בקלישאה: לא סתם האוהדים בארץ מכנים לא פעם את אוהדי הפועל ״שונאי ישראל״. יש כאן מספיק אנשים שמוכחים את זה בכל הודעה.
אמנם כתבת למישהו אחר, אבל בכל זאת מגיב- 1. זה שמישהו סולד מציונות לא אומר שהוא סולד מציונים. אין לך בכלל חברים אוהדי מכבי או בית"ר? מניח שכן ואתה אוהב אותם ומתעב את הקבוצה שלהם
2. זה שמישהו ציוני לא אומר שסלידה מציונות זה גזענות. יש לבנאדם סט של מערכות שיוך ואני יכול לקבל ולדחות את חלקן. אז מה אם ציונים הם כמעט כולם יהודים? רוב הציונים הראשונים היו גברים, אז להיות אנטי ציונות זו מיזוגניה?
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

Asafasraf כתב: 09 יוני 2022, 07:11
תא מרבוטא כתב:

מי כתב שביקורת היא אסורה כאן?
מה שטוב אצל השמאל הקיצוני זה שכשהוא מביע דעה, זה בשם חופש הביטוי, אבל כשהצד השני מגיב הוא פאשיסט, גזען, נאצי וכו׳.
היםס שלי לערבים הן הפלסטינאים, והן אלה שבשטח מדינת ישראל זהה- מי שרוצה לחיות איתנו בשלום, אני יותר מאשמח, אבל לא בתנאים שלך וגם לא בתנאים של היום.
מי שמסכן אותי, את המשפחה שלי ואותך הוא מטונף, זבל ולא אכפת לי מה המוצא שלו.
הבת שלי לא תפחד לצאת מהבית בגלל שקבוצה של תושבי העיר רמלה תציק לה ולחבר שלה ללא סיבה (מה שלא קרה פעם אחת על ידי יהודים בעיר), ולבינתיים את הפרוטקשן באזור המגורים של הוריי משלמים למשפחת ג׳רושי, שמה לעשות הם לא יהודים מפולין.
אסף להבדיל ממך הפועליאן אמר למגיבים מהשמאל כאן שהם שונאי יהודים. וזה הטעיה ושקר. שקר גס. לגבי היתר אין לנו ויכוח. מי שמנסה להרוג אותנו צריך להאבק בו, בלי קשר למוצא. פרוטקשן זה חרפה, ושלום זה כדאי וחיובי. וגם שמותר להביע ביקורת. אבל לטעון שמי שמבקר את צהל וישראל הוא שונא יהודים (לא אתה טענת. פועליאן טען) זה שקר. אולי על גבול הסתה
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

Asafasraf כתב: 09 יוני 2022, 07:15
הגלמוד מלוד כתב:

זה ממש לא הזוי להאשים את ארה"ב בכל הדברים שציינת, זה דבר ראשון, אבל נסכים שלא להסכים

דבר שני יש לך פה כשל לוגי, זה שכמעט כל הציונים יהודים לא אומרים שכל היהודים ציונים, ושנאת ציונים אינה ברת השוואה לשנאת יהודים.

אני שונא ישראל גאה ואתה מוזמן לזנק אם זה לא נוח לך
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

Asafasraf כתב: 09 יוני 2022, 07:05
אדום נחמד כתב:
לא יודע אם רשמתי את זה, אבל אני בהחלט חושב שקיימים בישראל יהודים שעונים להגדרה.
זה עדיין לא נופל תחת "שנאת יהודים", בדיוק כמו שאפשר שלהשלים עם זה שקיימים יהודים אנסים, גנבים או רוצחים, ועדיין לא לשנוא יהודים.
Asafasraf כתב: 09 יוני 2022, 07:03
pelegs כתב:תפסיקו כבר לטנף את היהדות והיהודים עם הציונות שלכם יא חולירעות. בחיי, אין לי זין לזה יותר. ציוני ≠ יהודי, ושום קשקוש בכייני שלכם לא ישנה את העובדה הזאת.
חבל שהגעת לרמה הזו. עד להודעה הזו החזקתי ממך כאדם שיודע לנהל דיון בצורה נורמאלית, למרות הבדלי הגישות בינינו.
פרט קטן ושולי: תפסיקו לחשוב שהאמת המוחלטת נמצאת בצד שלכם, במיוחד שהחיים היומיומיים שלכם לא בארץ.
בוא רגע נתעמק בחילופי הדברים כאן. אומר פלג, ועל זה אולי תרצה להתווכח, שאין שקילות בין יהודי וציוני. שאפשר להיות ציוני ולא יהודי, שאפשר להיות יהודי ולא ציוני, אפשר להיות גם וגם ואפשר לא להיות כלום.
כשאתם מתעקשים לעשות את החיבור, כלומר, לייצר זהות בין ציוני ויהודי, ועל ידי כך לשפוט את היהדות של מי שאינם ציונים, אתם עושים מעשה נבלה. לפחות בעיני פלג.
באיזה אופן העמדה הזו מצדיקה את התשובה שלך שנפסיק לחשוב ש"האמת המוחלטת לא נמצאת בצד שלנו".
אגב, איפה באשכול הזה אתה או החברים שלך הראתם צניעות ולו הקלה ביותר לגבי העמדות שלכם?
אני רק רואה אתכם כותבים כמה אנחנו בזויים ושונאי יהודים ועוד כל מיני מחמאות...
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

Asafasraf כתב: 09 יוני 2022, 07:05
אדום נחמד כתב:

אבל המילה יודונאצים מתייחסת לחלק קטן (?) מהיהודים (אלה שהם כמו-נאצים) ולא ליהודים באופן כללי.
גם אם אני אכתוב בכל הודעה שלי בפורום את המילה יודונאצים, עדיין לא אמרתי בזה כלום על היהודים באופן כללי.

במילים אחרות, אנחנו עדיין מחכים לדוגמה לשנאת יהודים (או להתנצלות, כמובן).
נערך לאחרונה על ידי teknoboy ב 09 יוני 2022, 13:44, נערך פעם 1 בסך הכל.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

מי שלא רוצה שאגיב לו בצורה הזו מוזמן לא לרמוז שאני אנטישמי. יש לי בדיוק אפס סימפטיה להאשמות כאלה.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Asafasraf כתב: 09 יוני 2022, 07:18
הם יושבים וקוראים כל היום את הפרופודנדה הפלסטינאית בפרט ושל חלק ממדינות ערב וזה הארס שיוצא מהם (דומה לפרופוגנדה של מלחמת ששת הימים שבה התקשורת המצרית טענה שישראל מושמדת בזמן שצה״ל יכל לכבוש גם את קהיר.
כפי שכבר כתבתי מספר פעמים בשרשור הזה ממש - החזקתי בדעות האלה בדיוק גם בזמן שחייתי בישראל. למעשה, באותה התקופה הייתי גם פעיל פוליטית לצד פלסטינים (הן אזרחי ישראל והן נתיניה בגדה המערבית). מעבר לכך, מבין המחזיקים בדעות כמו שלי בפורום הזה יש כמה שגרים בישראל ממש עכשיו.

אני מציע לך ולהפועליאן להתייחס לטיעונים שלנו, במקום לתקוף אותנו על מקום מושבנו. זה יוציא אתכם יותר ענייניים בדיון הזה, במקום להראות שאין לכם מענה לנקודות שאנחנו מעלים.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

pelegs כתב: 09 יוני 2022, 13:30
מי שלא רוצה שאגיב לו בצורה הזו מוזמן לא לרמוז שאני אנטישמי. יש לי בדיוק אפס סימפטיה להאשמות כאלה.
זה לא לגמרי תגובה למישהו ספציפי אבל

לא שאני באופן כללי בעד לרדת לרמה של המטנפים, אבל אם כבר אז רצוי שהטינןף חזרה לא יהיה מכליל
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

על מי פלג מטנף פה? הציונות קוראת בפורום ואתה חושש שהיא תיעלב?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אני חושב שההודעה שלו כוונה לבני אדם
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

D&3 כתב: 09 יוני 2022, 14:46 אני חושב שההודעה שלו כוונה לבני אדם
מן הסתם, אבל הוא מבקש\דורש מהם משהו, לא מטנף עליהם.
מה אני מפספס פה?
הבעיה זה הקילול הסבתאי "חולירות"?
ובכל מקרה הוא לא כוון לכלל היהודים, אלא לאלה שמטנפים את היהדות בציונות שלהם, לשיטתו.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

teknoboy כתב: 09 יוני 2022, 14:49
מה אני מפספס פה?
ובכל מקרה הוא לא כוון לכלל היהודים, אלא לאלה שמטנפים את היהדות בציונות שלהם, לשיטתו.
גם סבתות יכולות לטנף :whome:

וברור שזה לא כוון לכלל היהודים, זה עדיין מכליל

ואל דאגה אני לא מחזיר את משטרת הטינופים
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

D&3 כתב: 09 יוני 2022, 15:09 ואל דאגה אני לא מחזיר את משטרת הטינופים
:rose:
לרגע כבר היה נראה שהחזרת.

ולדעתי בכל מקרה קצת מביך להזעיק את משטרת הגידופים בגלל שמישהו שקורא לכל הסמולנים טינופת\בוגדים\אויבים נעלב מקללת הסבתות חולירה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

D&3 כתב: 09 יוני 2022, 15:09
teknoboy כתב: 09 יוני 2022, 14:49
מה אני מפספס פה?
וברור שזה לא כוון לכלל היהודים, זה עדיין מכליל
לא הבנתי..
אם זה לא מכוון לכולם, אז איך זה מכליל?

אפשר גם להניח לנושא. סתם זה מציק לי לקרוא דברים שאני לא מבין.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אני אחסוך לכם את הדיון: לדעתי מי שקושר בין ציונות ליהדות ומציג אותן כמקשה אחת מטנף את היהדות.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

25 שנה אחרי שאולץ לעזוב את אוניברסיטת חיפה, חזר אליה ההיסטוריון פרופ' אילן פפה לשאת דברים בערב על הסרט טנטורה ועל מה שעשתה האוניברסיטה לסטודנט המ"א תדי כץ, שהעז לחשוף עדויות על הטבח בטנטורה. הנה מה שהיה לו להגיד.

אוניברסיטה שהזמינה את השב"כ לא יכולה לאפשר מחקר אמיתי של הנכבה
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אה, הבנתי לא נכון את ההודעה שלך פלג, עמך הסליחה

ואני כופר בטענה כאילו הזעקתי את משטרת הגידופים, לא היה ולא נברא!
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

בקטנה
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

pelegs כתב:
כפי שכבר כתבתי מספר פעמים בשרשור הזה ממש - החזקתי בדעות האלה בדיוק גם בזמן שחייתי בישראל. למעשה, באותה התקופה הייתי גם פעיל פוליטית לצד פלסטינים (הן אזרחי ישראל והן נתיניה בגדה המערבית). מעבר לכך, מבין המחזיקים בדעות כמו שלי בפורום הזה יש כמה שגרים בישראל ממש עכשיו.

אני מציע לך ולהפועליאן להתייחס לטיעונים שלנו, במקום לתקוף אותנו על מקום מושבנו. זה יוציא אתכם יותר ענייניים בדיון הזה, במקום להראות שאין לכם מענה לנקודות שאנחנו מעלים.
העובדות הן שכרגע אתה חי בחו״ל ולא חי ביומיום בעיר מעורבת, לכן אתה לא חווה את מה שציינתי, וזה פרט חשוב מאוד!
הילדים שלנו הם כל עולמנו, ואם הבת שלי לא יכולה לצאת מהבית בגלל התנהגות של אנשים מסוימים, אז תהיה בטוח שאני אבוז להם ולדרך שלהם. שוב, זה לא משנה לי מה יהיה המוצא שלהם.
ברשותך, נסטה קצת מהנושא:
מה הסיבה לדעתך להקצנה ביחס לפלסטינאים ולערביי ישראל בעשור האחרון?
על פניו, הציבור היום יותר ״משכיל ונאור״ מבעבר, לכן אמור להיות יותר רציונאלי. מה גורם להם ללכת ההיפך מהחשיבה שלך על הקונפליקט כאן?
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

Asafasraf כתב: 09 יוני 2022, 16:01
pelegs כתב:

העובדות הן שכרגע אתה חי בחו״ל ולא חי ביומיום בעיר מעורבת, לכן אתה לא חווה את מה שציינתי.
הילדים שלנו הם כל עולמנו, ואם הבת שלי לא יכולה לצאת מהבית בגלל התנהגות של אנשים מסוימים, אז תהיה בטוח שאני אבוז להם ולדרך שלהם. שוב, זה לא משנה לי מה יהיה המוצא שלהם.
ברשותך, נסטה קצת מהנושא:
מה הסיבה לדעתך להקצנה ביחס לפלסטינאים ולערביי ישראל בעשור האחרון?
על פניו, הציבור היום יותר ״משכיל ונאור״ מבעבר, לכן אמור להיות יותר רציונאלי. מה גורם להם ללכת ההיפך מהחשיבה שלך על הקונפליקט כאן?
הימין ששולט פה כבר מעל 20 שנה לא מציע להם שום אופק של שילוב, שוויון ורווחה אלא להישאר חוטבי עצים ושואבי מים כי הם "תומכי טרור".
כשיהיה צעד אמיתי לפיוס מהצד היהודי - הצד החזק, הערבים יבואו.
שער 5 זה הלב
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

וואו, הבת שלך לא יכולה לצאת מהבית? זה נשמע נורא. איזה סיטואציה קשה זה בטח לחיות בה. שלא נותנים לך לצאת מהעיר שבה אתה גר.. כמו מין כזה, מצור, אם תרשה.. וכשהיא כן יוצאת מהבית חיילים של צבא זר מרביצים לה ומרססים אותה בגז מדמיע ויורים לכיוונה והורגים את חבריה ולא מאפשרים לה לחיות את חייה בכבוד.

קשה.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 09 יוני 2022, 16:06 וואו, הבת שלך לא יכולה לצאת מהבית? זה נשמע נורא. איזה סיטואציה קשה זה בטח לחיות בה. שלא נותנים לך לצאת מהעיר שבה אתה גר.. כמו מין כזה, מצור, אם תרשה.. וכשהיא כן יוצאת מהבית חיילים של צבא זר מרביצים לה ומרססים אותה בגז מדמיע ויורים לכיוונה והורגים את חבריה ולא מאפשרים לה לחיות את חייה בכבוד.

קשה.
עוד לפני שאסרף יענה, אגיד גלמוד שלמרות שהנקודה שלך נכונה, אל תבטל את החוויה שלו.
אני בטוח שהיא קשה.

אסרף, ניכר שלמרות החוויות הקשות שלך כיהודי, כמזרחי, כתושב עיר מעורבת, אתה לא מצליח לפתח אמפתיה לשכנים שלך שחווים את אותם הדברים, ולא אתיימר להשוות ביניכם.
אני חושב שזה הבסיס לתהום שפעורה בינך ובינינו, ואני חושב שזה הדבר הראשון והיחיד שצריך לדון איתך עליו עד שהשריון שבנית יסדק.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

איך לא להעביר נקודה( לא משנה כמה היא נכונה): לכתוב הודעה שמזלזלת בכאב של אדם אחר שקשור ליקרים לו, ובטח ובטח לילדים שלו.

זה גם דוחה וגם ב99.9% מהמקרים יגרום לאפקט ההפוך. אה וזה גם די דבילי בנושא הספציפי הזה
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

סורי, כל עוד אין לו ולשאר הציונים אמפתיה לכאב של העם הפלסטיני ומה שהם עושים לו, אין לי אמפתיה על הבעיות היחסית מאוד מינוריות שלו שהציונות שהוא תומך בה יצרה בעצמה.

אני לא מחפש לשכנע את אדון אסף, הוא beyond repair כמו כל מדינת ישראל. הוא שם זין על מיליוני פלסטינאים שלא יכולים לצאת מהבתים שלהם, אז אני שם זין על הפחדים השקריים שלו. הבת שלו יכולה לצאת מהבית ועושה את זה כל הזמן, i'm sure.
נערך לאחרונה על ידי הגלמוד מלוד ב 09 יוני 2022, 16:35, נערך פעם 1 בסך הכל.
שליחת תגובה