ח"כית חדשה צפוייה להיכנס ממרצ - אוהדת הפועל

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
Amir
קיבל.ה  לייק אחד

https://www.makorrishon.co.il/news/460871/

איזה חברי כנסת אוהדי הפועל היו עד היום -

יריב לוין - עדיין בכנסת
חיים רמון - לשעבר וטוב שכך
דב חנין - לשעבר

היו עוד?
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

מיקי חיימוביץ עד לא מזמן
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

יש את ההוא שהיה בעבודה והפיל את הממשלה הקודמת של ביבי ועבר ליש עתיד ויש עוד אחד שמכהן היום ששחכתי את שמו
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

קרוב משפחה שלה היה מכוכבי הפורום פעם. הלואי ויחזור.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

https://www.haaretz.co.il/magazine/.premium-1.2177447

על יד שמאל מקועקע הסמל של הפועל תל אביב, וגם השיגעון הזה הוא תוצר ישיר של האווירה בבית, אף שבילדותה ההורים לא הסכימו שתלך למשחקים. החיידק נכנס רק בגיל 18 ‏(“מרגע שלא היה יותר כדורעף, נפער חלל שהייתי צריכה למלא”‏) והפערים הושלמו במהירות. “הפכתי לילדת אולטראס אמיתית. שקים של קונפטי בבית של ההורים, מכות, כל החבילה. מפגרת. פעם אפילו תפסו אותי בכניסה לאצטדיון עם אבוקה ופתחו לי תיק על הפרת הסדר הציבורי ואחזקת אמצעי לחימה בלתי חוקיים”.
חוויית הפועל הנשגבת ביותר מבחינתה היא הדאבל של 2010, ובפרט משחק האליפות בטדי. “ממספר האנשים שהיו עלי אחרי הגול של ערן זהבי בדקה ה–92, הייתי בטוחה שנכנסתי להריון. לראות קפטן ערבי (ואליד באדיר) מניף צלחת אליפות כנגד כל הסיכויים מול הקהל של בית”ר וכל מה שהוא מייצג - גזענות, אלימות - זאת תחושה שאי אפשר להסביר במילים”.
בגיל 24, כשהגיעה ההצעה לעבוד בצמוד למושאי ההערצה שלה, קפצה על ההזדמנות והשתלבה בהפועל תל אביב כעוזרת לדובר. “זאת היתה טעות גדולה”, היא אומרת בדיעבד, “כשאתה נכנס פנימה אתה מגלה שאלו שעודדת מהיציע הם בהרבה מקרים זבל של אנשים. אני הייתי במחנה גיא לוזון ‏(המאמן‏) וביום שהוא פוטר גם אני פוטרתי, לא לפני שהשמיצו אותי איפה שרק אפשר. עיתונאים התקשרו אלי ואמרו שהיה לי רומן עם כל הקבוצה בערך, הפיצו שמועות שנכנסתי להריון לא מתוכנן, שעשיתי הפלה. דברים שלא היו ולא נבראו. אני לא טלית שכולה תכלת, אבל הקפדתי לשמור שם על מרחק ומקצועיות”.

ממה נבעה תחושת הגועל?
“זה אולי יישמע ילדותי אבל כאוהדת, לשחקן על המגרש יש השפעה ישירה למדד האושר שלך. אם הוא ייתן הצגה והקבוצה תנצח כל תחילת השבוע תהיי שמחה ואם לא, אז להפך. אבל כשמכירים את האנשים ומפשיטים מהם את ההילה של הכדורגלן, מגלים שהם לא תמיד העפרונות הכי מחודדים בקלמר, שהם בוגדים בנשים שלהם על ימין ועל שמאל ושהשוביניזם מוטמע בהם. מצאתי את עצמי שם בסיטואציות נוראות, ואני לא חושבת שיש לזה קשר לאישיות שלי. נכנסת בחורה צעירה לתחום סופר־מאצ’ואיסטי, וכולם מרשים לעצמם. כל הזמן זרקו לי הערות על גבול ההטרדה, בפרצוף, בלי שום בושה.

“באותה תקופה ניסיתי להפחית בעישון, אז הסתובבתי הרבה עם סוכריות על מקל, שיהיה משהו להתעסק בו”, היא מדגימה. “אחד השחקנים היה זורק לי קבוע הערות סקסיסטיות. כשהוא שאל פעם אחת מה עם הסוכריה שלו, אמרתי לו שאני אשמח לתת גם לאשתו אחת, ושנדבר על זה שלושתנו ביחד”.
אנחנו יושבים לצהריים ב”יעקב סנדוויצ’ים”, סוג של מוסד בת־ימי, ושם, על פרגית בלאפה, היא מספרת ש”תקרית הסוכריה” היא כאין וכאפס בהשוואה לסיטואציה אחרת שבה התגלה בפניה הענף בשיא כיעורו, בעת שעבדה כמפיקת תוכניות בערוץ הספורט. “כדורגלן ניסה לאנוס אותי”, היא יורה אגב נגיסה מתפצפצת בפלפל חריף, “הייתי בבר עם חברות וגם הוא היה שם. אנחנו מכירים המון שנים אז קישקשנו קצת. הוא היה מאורס, אז שאלתי על ההכנות לחתונה והכל היה סבבה. כשהתכוונתי ללכת הוא אמר שהוא נוסע לכיוון בת ים והציע לי טרמפ. הסכמתי, אבל אז קיבלתי טלפון מידיד שאמר שהוא באזור והציע שנמשיך לבירה. אמרתי לכדורגלן שאני לא חוזרת הביתה, אבל תודה על הטרמפ בכל מקרה, אז הוא הציע ללוות אותי לרחוב הראשי כדי שאתפוס מונית.
“הלכנו בדרך צדדית, ופתאום הוא דחף אותי לתוך אחד הבניינים ודפק לי את הראש בקיר. הוא ניסה לנשק אותי בכוח, נשכתי אותו בשפה, ירד מלא דם ונאבקנו. התעשתי מהר ונתתי לו שתי בעיטות בביצים, לא יודעת מאיפה מצאתי את הכוח. גמרתי אותו וברחתי משם. והוא עוד רדף אחרַי והתחנן שלא אספר לארוסתו. אתה קולט? זה מה שהדאיג אותו, לא האפשרות שאני אלך למשטרה.
“משם הלכתי לבית של הידיד שלי. הייתי המומה לגמרי אבל לא איבדתי את זה”, היא ממשיכה, “אני זוכרת שבכיתי כל הלילה, אבל לא הרגשתי שום כאב, כנראה מהאדרנלין. למחרת, כשחזרתי הביתה ושטפתי פנים, ראיתי שיש לי פנס בעין ומלא סימנים כחולים לאורך המותן. רק אז נפל לי האסימון של מה שקרה. התקשרתי לאמא שלי, וסיפרתי גם לאבא שלי ולאחי. לא הסתרתי כלום. כשחזרתי לעבודה הייתי בפוסט־טראומה רצינית, כולם רצו לדעת מי עשה לי את זה, אבל סירבתי להגיד”.

למה לא התלוננת?
“הייתי בערוץ הספורט, ידעתי שזה יהיה מתוקשר ולא היה לי כוח שינברו לי בחיים. אבל בזכות הקשרים שיצרתי בעבודה הוא כבר קיבל את העונש שלו. פעם אחת נתקלתי בו והוא אמר: ‘את הורסת לי את הקריירה’. אתה מבין? אני זאת שהורסת לו”.

וזה לא פגם באהבה שלך לכדורגל?
“גם המקרה הזה וגם הנסיבות שבהן עזבתי את הפועל הפכו אותי אדישה לכדורגל לתקופה ארוכה. זאת היתה אהבה בלי תנאים שפתאום חטפה בום. כמו לגלות שאחד ההורים שלך מנהל חיים כפולים.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

קראתי את הראיון הזה בזמנו וחטפתי שוק. אם יש תחום שבו שוביניזם פוגעני ודוחה חוגג זה כדורגל, גרוע לא פחות מכל מוסד אורתודוכסי דכאני בקטע הזה.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

יש לה סיכוי לא רע להדיח את עופר כסיף (עוד אוהד הפועל) מהמקום הראשון בתחרות הח"כים השנואים בישראל
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

איך אני מבסוט שהצבעתי לה בפריימריז. יאללה שתעשה בלגן
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

its-sick כתב: 23 פברואר 2022, 14:03 קרוב משפחה שלה היה מכוכבי הפורום פעם. הלואי ויחזור.
קרוב משפחה אחר שלה עדיין מכוכבי הפורום
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

זו כבר קרבה רחוקה יותר.
צריך פה ללכת בין הטיפות מחשש האוטינג.
لا إله
tadmored
קיבל.ה  454 לייקים

גם שי חרמש לשעבר קדימה - אוהד הפועל
אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

בני12 כתב: 23 פברואר 2022, 15:36
its-sick כתב: 23 פברואר 2022, 14:03 קרוב משפחה שלה היה מכוכבי הפורום פעם. הלואי ויחזור.
קרוב משפחה אחר שלה עדיין מכוכבי הפורום
כבר לפני 15 שנה היה ברוק שהיא המוצלחת מבין ה 2.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

לקרוב היותר קרוב אליה יש עבודה הרבה יותר טובה משלה לטעמי
لا إله
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

its-sick כתב: 23 פברואר 2022, 19:02 לקרוב היותר קרוב אליה יש עבודה הרבה יותר טובה משלה לטעמי
האמת היא שאין לי מושג מה עיסוקו... ובכלל מה קורה איתו בימים אלו
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הוא פעיל בטוויטר לפי מה שראיתי, וגם תוכל לראות אותו בלינקדאין
لا إله
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

טוב חפרתם. כאילו לא כולם מכירים את 19 אח שלה
יאללה.
קטי בהצלחה. תני בראש למי שרק אפשר ויאללהפועל
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

ofri כתב:יש את ההוא שהיה בעבודה והפיל את הממשלה הקודמת של ביבי ועבר ליש עתיד ויש עוד אחד שמכהן היום ששחכתי את שמו
יואל חסון?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D red imperia כתב: 23 פברואר 2022, 20:56
כל המיסגור הזה די גזעני, אבל התגובה הזו לסרטון הרגה אותי:

תמונה
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

סומך כתב: 23 פברואר 2022, 21:03
ofri כתב:יש את ההוא שהיה בעבודה והפיל את הממשלה הקודמת של ביבי ועבר ליש עתיד ויש עוד אחד שמכהן היום ששחכתי את שמו
יואל חסון?
רם שפע אבל התבלבתי הוא לא עבר ליש עתיד
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

להקיא בושה שהיא חברת כנסת
חופש לפורום שדים מPELEGES

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

Haunter כתב: 24 פברואר 2022, 10:09 להקיא בושה שהיא חברת כנסת
יותר מכובדת מהרבה חברי הכנסת של הליכוד דוגמת מירי רגב, דוד אמסלם וגלית דוסטן אברבנל
لا إله
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

its-sick כתב: 24 פברואר 2022, 10:26
Haunter כתב: 24 פברואר 2022, 10:09 להקיא בושה שהיא חברת כנסת
יותר מכובדת מהרבה חברי הכנסת של הליכוד דוגמת מירי רגב, דוד אמסלם וגלית דוסטן אברבנל
הם בושה והיא בושה אין קשר

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בטח שיש קשר. צריך ברברים כדי להילחם בברברים. אי אפשר להמשיך להיות מנומס מול כל עברייני הרחוב הצרחניים האלה.
אני סומך עליה שהיא תשיב להם כגמולם. היא אישה חזקה.
لا إله
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

להפסיד אנחנו גם ככה נפסיד, השאלה אם אנחנו מעדיפים לאבד מהכבוד שלנו כי ירדנו לרמה שלהם, או כי הפסדנו בלי לנסות להילחם בחזרה.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

רם שפע (יו״ר סיעת העבודה) אוהד הפועל בכדורגל, אבל הפועל ירושלים בכדורסל.
גנץ אוהד הפועל בכדורגל אבל מכבי בכדורסל.
איילת שקד לא ממש אוהדת, אבל היא פעם אמרה שהקבוצה שלה זו הפועל בגלל שזו הקבוצה של בעלה.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

red in blood כתב: 24 פברואר 2022, 13:49 רם שפע (יו״ר סיעת העבודה) אוהד הפועל בכדורגל, אבל הפועל ירושלים בכדורסל.
איילת שקד לא ממש אוהדת, אבל היא פעם אמרה שהקבוצה שלה זו הפועל בגלל שזו הקבוצה של בעלה.
מביך ברמות
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

pelegs כתב: 24 פברואר 2022, 14:15
red in blood כתב: 24 פברואר 2022, 13:49 רם שפע (יו״ר סיעת העבודה) אוהד הפועל בכדורגל, אבל הפועל ירושלים בכדורסל.
מביך ברמות
לא ברור מה יותר מביך, הנפשות הפועלות או צירופי האהדה שלהן
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3667 לייקים

לא יודע לגבי השאר, אבל גנץ אוהד הפועל פתח תקווה וזה ידוע.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D&3 כתב: 24 פברואר 2022, 14:25 לא ברור מה יותר מביך, הנפשות הפועלות או צירופי האהדה שלהן
להיות באותו מחנה אוהדים עם גנץ ושקד זה מביך.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אין לי חיבה מיוחדת לפאשיסטית או לגנרל הדחליל, אבל לא הייתי אומר שאנחנו באותו מחנה אוהדים.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

רדפוקס כתב: 24 פברואר 2022, 14:53
הוא אמר לנתניהו בזמנו בישיבת ממשלה שהוא אוהד הפועל
https://www.facebook.com/arutz7/posts/3 ... %2CO%2CP-R
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3667 לייקים

red in blood כתב: 24 פברואר 2022, 16:43
רדפוקס כתב: 24 פברואר 2022, 14:53
הוא אמר לנתניהו בזמנו בישיבת ממשלה שהוא אוהד הפועל
https://www.facebook.com/arutz7/posts/3 ... %2CO%2CP-R
אין לי פייסבוק אז אני לא יכול לצפות אבל אם הוא אמר רק "הפועל" הוא התכוון להפועל פתח תקווה.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

לא, הוא אמר ״כאוהד הפועל תל אביב, כל הכבוד על העניבה והמסיכה האדומה״
- עומר חרמש ז״ל
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

גבי לסקי העידה על עצמה השבוע שהיא אוהדת הפועל.
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

ר.ש כתב: 25 פברואר 2022, 14:02 גבי לסקי העידה על עצמה השבוע שהיא אוהדת הפועל.
הו, זאת מישהי שאני גאה להיות באותו מחנה אוהדים כמוה (למרות השתיקה הכללית שלה מאז מרצ נכנסה לממשלה - מדובר באחת מעורכות הדין הלוחמניות ביותר בכל הקשור לזכויות אדם ופלסטינים בפרט).
שליחת תגובה