אשכול הסדרות הרשמי

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

באיחור די גדול, ממליץ על 10percent
(או call my egent) סדרה צרפתית על סוכנות שחקנים שבכל פרק יש כוכב/ת אורח/ת.
סדרה קלילה וכייפית
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדbeny
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

איציק, מה אתה אומר על באטלסטר גלאקטיקה? התחלתי עכשיו באמזון, ראיתי את המיני סדרה ועכשיו התחלתי עונה 1.

עד עכשיו לא רע בכלל.

בכלל אני הולך לחרוש עכשיו הרבה על אמזון אחרי שניתן לצפות ברוב הסדרות עם תרגום. אשמח להמלצות - בעיקר על סדרות מתח/אקשן/מד"ב. כמובן שמתכוון גם להמשיך לצפות ב the expanse המצויינת.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

BSG התחילה טוב והתדרדרה עם הזמן. הפסקנו בעונה הרביעית והאחרונה אחרי כשלושה פרקים, ולפי הביקורות בעולם כנראה שצדקנו.
סדרה כזו צריכה לסיים יפה את הסיפור, והעונה הרביעית היתה כשלון סטייל משחקי הכס (אבל לפניה כמובן).
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

its-sick כתב: 19 אפריל 2021, 15:37 BSG התחילה טוב והתדרדרה עם הזמן. הפסקנו בעונה הרביעית והאחרונה אחרי כשלושה פרקים, ולפי הביקורות בעולם כנראה שצדקנו.
סדרה כזו צריכה לסיים יפה את הסיפור, והעונה הרביעית היתה כשלון סטייל משחקי הכס (אבל לפניה כמובן).
אז מה אתה ממליץ? להשקיע את הזמן ב-3 העונות הראשונות? או לוותר?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אמזון:
the boys ו the expanse הכי טובות לדעתי. כמו כן העונה הבודדה של good omens היתה נחמדה מאד.
אני ראיתי לבדי amrican gods, אשתי פרשה אחרי העונה הראשונה כי כבר בתחילת השניה חשה בהתדרדרות. היא כנראה צדקה, אני סתם ממשיך מאינרציה. עוד תהיינה עונות מעבר לשלוש שהיו.
ג'ק ריאן סדרת אקשן CIA סטנדרטית, העונה הראשונה טובה מהשניה. תהיה שלישית. לא בזבוז זמן אבל לא חובת צפייה.

סדרה שונה מאד מכל מה שאני אוהב ושהצליחה בכל זאת לכבוש את ליבנו היא the marvelous mrs. mazel על אשה יהודיה בניו יורק בסוף שנות החמישים שבעלה מנסה להיות קומיקאי בזמנו הפנוי.
סדרה מצחיקה ומרגשת. כרגע מצולמת העונה הרביעית.
למרות שהיא מאד שונה, אני חייב להמליץ עליה. אי אפשר שלא להתחבר לדמויות.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

נועם שחם כתב: 19 אפריל 2021, 15:43
its-sick כתב: 19 אפריל 2021, 15:37 BSG התחילה טוב והתדרדרה עם הזמן. הפסקנו בעונה הרביעית והאחרונה אחרי כשלושה פרקים, ולפי הביקורות בעולם כנראה שצדקנו.
אז מה אתה ממליץ? להשקיע את הזמן ב-3 העונות הראשונות? או לוותר?
אתה מצטער על שראית משחקי הכס? אין לזה תשובה ברורה. אתה תהנה משלוש העונות אבל תהיה מתוסכל שהפסיק באמצע בלי פואנטה לסיפור. זה עדיין עדיף על פני להמשיך לפואנטה הממש ממש גרועה.
החלטה אישית.
אני שמח שראיתי את העונות הראשונות של משחקי הכס. לא היה אכפת לי לוותר על הזכרונות מ BSG
מצד שני, אני הייתי מעריץ של BSG המקורית מ 1980, אז ממש כעסתי על הרבה דברים שלך לא יפריעו.
لا إله
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

its-sick כתב: 19 אפריל 2021, 15:43 אמזון:
the boys ו the expanse הכי טובות לדעתי. כמו כן העונה הבודדה של good omens היתה נחמדה מאד.
אני ראיתי לבדי amrican gods, אשתי פרשה אחרי העונה הראשונה כי כבר בתחילת השניה חשה בהתדרדרות. היא כנראה צדקה, אני סתם ממשיך מאינרציה. עוד תהיינה עונות מעבר לשלוש שהיו.
ג'ק ריאן סדרת אקשן CIA סטנדרטית, העונה הראשונה טובה מהשניה. תהיה שלישית. לא בזבוז זמן אבל לא חובת צפייה.

סדרה שונה מאד מכל מה שאני אוהב ושהצליחה בכל זאת לכבוש את ליבנו היא the marvelous mrs. mazel על אשה יהודיה בניו יורק בסוף שנות החמישים שבעלה מנסה להיות קומיקאי בזמנו הפנוי.
סדרה מצחיקה ומרגשת. כרגע מצולמת העונה הרביעית.
למרות שהיא מאד שונה, אני חייב להמליץ עליה. אי אפשר שלא להתחבר לדמויות.
אחלה. את דה בויז כבר ראיתי את שתי העונות מזמן.

יש שם עוד כמה סדרות מד"ב/פנטזיה שאני לא סגר עליהן. אולי "אוטופיה"?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אוטופיה זה רימייק לסדרה בריטית מלפני איזה 15 שנה שהיו בה שלוש עונות של שישה פרקים ושהתדרדרה מעונה ראשונה נהדרת לעונה שלישית משעממת.
בגירסא האמריקאית מגיעים לפואנטה אחת של עונה 3 כבר באמצע העונה הראשונה (בה עשרה פרקים)
היות והנושא מאד התאים לתפיסות הקונספירציה של מתנגדי חיסונים למינהם היא כשלה בימי הקורונה ולא חודשה.
אני בהחלט ממליץ, אבל הסיפור מרגיש לא גמור.
لا إله
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  73 לייקים

נועם שחם כתב: 19 אפריל 2021, 14:52 איציק, מה אתה אומר על באטלסטר גלאקטיקה? התחלתי עכשיו באמזון, ראיתי את המיני סדרה ועכשיו התחלתי עונה 1.

עד עכשיו לא רע בכלל.

בכלל אני הולך לחרוש עכשיו הרבה על אמזון אחרי שניתן לצפות ברוב הסדרות עם תרגום. אשמח להמלצות - בעיקר על סדרות מתח/אקשן/מד"ב. כמובן שמתכוון גם להמשיך לצפות ב the expanse המצויינת.
באטלסטאר גלקטיקה אחת הסדרות הכי אהובות עלי אבר. מסכים שהעונה האחרונה קצת מתפזרת לשטויות (סטייל שטויות של "אבודים" לקראת הסוף אולי).
רבע השעה האחרונה של הפרק האחרון בעונה האחרונה זה בעייתי במיוחד.
ממליץ על the 100 - שלדעתי הושפעה מב. גלקטיקה.
רינגו סטאר המלך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

נועם, מצאנו והתחלנו בסופ"ש סדרה באמזון, שלוש עונות ואולי עוד תהיה רביעית, Absentia
תחילת העונה הראשונה טובה מאד, מקווה שימשיך ככה. לא רוצה לגלות כי הסיפור יותר מהנה כשלא יודעים.
שווה לראות לפחות את הפרק הראשון בלי ספוילרים ואז להחליט לבד.
لا إله
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

its-sick כתב: 26 אפריל 2021, 11:03 נועם, מצאנו והתחלנו בסופ"ש סדרה באמזון, שלוש עונות ואולי עוד תהיה רביעית, Absentia
תחילת העונה הראשונה טובה מאד, מקווה שימשיך ככה. לא רוצה לגלות כי הסיפור יותר מהנה כשלא יודעים.
שווה לראות לפחות את הפרק הראשון בלי ספוילרים ואז להחליט לבד.
אחלה. אבדוק.

בינתיים אני והבת שלי חורשים 5 עונות של מחלקת גנים ונוף (בדיליי רציני, אני יודע, אבל זה מעולה) וקצת על
enterprise - lower decks שהיא אנימציה די משעשעת.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

יש ל lower deck כתוביות בעברית? ראיתי לבד בסטרימר שם אף פעם אין, אז ראיתי עם כתוביות באנגלית.
لا إله
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

its-sick כתב: 26 אפריל 2021, 18:47 יש ל lower deck כתוביות בעברית? ראיתי לבד בסטרימר שם אף פעם אין, אז ראיתי עם כתוביות באנגלית.
יש.

ואגב, אני מתחיל להיות מותש ומשועמם מבאטלסטאר גלקטיקה. אני בפרק 5 בערך של העונה הראשונה וזה זז לאט ולא ממש מעניין.

סיפור המסגרת מעניין אבל כמעט לא נוגעים בו והעלילה מפרכת. נשברתי אתמול בפרק שבו יש חקירה לגבי פיגוע התאבדות בספינה ומקימים בית דין שדה .. מייגע.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

לסדרות מד"ב תמיד לוקח זמן להניע, חמישה פרקים זה מעט. אני לא זוכר מתי BSG התחילה להשתפר, רק מתי התחילה להתדרדר.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

למי שלא שמע, מצלמים עכשיו עונה חדשה לסדרה דקסטר, ששודרה בשנים 2006-2013.
لا إله
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

its-sick כתב: 01 מאי 2021, 18:38 למי שלא שמע, מצלמים עכשיו עונה חדשה לסדרה דקסטר, ששודרה בשנים 2006-2013.
אוי ואבוי, כמה אפשר עם הזבל הזה.
בזמנו פרשתי אחרי 4 עונות.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

התחלתי אתמול את "absentia", לא רע בכלל.

לפני כן בזבזתי שעה וחצי מהחיים על שלושה פרקים של "defiance". עושה רושם של דרעק.

ופרק סוף העונה של invincible היה מעולה. הבנתי שיש אישור לעוד שתי עונות. סדרה פשוט מצויינת.
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

נועם שחם כתב: 02 מאי 2021, 12:22 התחלתי אתמול את "absentia", לא רע בכלל.
סיימנו עונה ראשונה והיה מעולה.
ברור שברגע שגיליתי סדרה היא מבוטלת. לפני כמה שעות השחקנית הראשית סטניה קייטיק (מ"קאסל") הודיעה שלא תהיה עונה 4 ושהיא מרוצה מהדרך בה עונה 3 נסגרה.
لا إله
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מתי בערך פאודה עונה 4 עולה ביס ומתי בנטפליקס?
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

its-sick כתב: 08 מאי 2021, 06:15
נועם שחם כתב: 02 מאי 2021, 12:22 התחלתי אתמול את "absentia", לא רע בכלל.
סיימנו עונה ראשונה והיה מעולה.
ברור שברגע שגיליתי סדרה היא מבוטלת. לפני כמה שעות השחקנית הראשית סטניה קייטיק (מ"קאסל") הודיעה שלא תהיה עונה 4 ושהיא מרוצה מהדרך בה עונה 3 נסגרה.
בינתיים, כהפוגה לקראת העונה השנייה, התחלתי לצפות ב"מוצארט בג'ונגל". מעולה.
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

נועם, באמת שכדאי לכם לנסות את גברת מייזל המופלאה.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדנועם שחם
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

כן, זה בתוכנית.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

De Niro כתב:מתי בערך פאודה עונה 4 עולה ביס ומתי בנטפליקס?
?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

לא רוצים לגלות לך
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אמזון אומר לי שזה לא זמין באיזורנו. מישהו כן רואה את זה?
https://www.ynet.co.il/entertainment/article/rk6tbKwFd
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בעקבות עליית העונה השניה של ראקנארוק הנורווגית בנטפליקס התחלנו לצפות בעונה הראשונה. מאד מרענן השינוי מסדרות אמריקאיות, מהנה ביותר.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

למי שלא שם לב, שלשום יצא הפרק הראשון מתוך שישה בסדרת מארוול "לוקי".
לפי הראשון, שישה פרקים נראה ממש מעט. הכינו פה בסיס לסיפור עצום בהיקפו.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הכתוביות בעברית באמזון פריים הגיעו לאפליקציות בממירים. שיפור אדיר.
لا إله
Nishri
קיבל.ה  6 לייקים

חוויות מאמאזון פריים-

פליבג- טיל. שתי עונות עשויות מעולה עם משחק ותסריט מצויינים. מצחיקה ומרגשת.

The man in the high castle- עונה ראשונה טובה, עונה שנייה בינונית שלא כל כך עושה חשק לעוד אבל כנראה שבסופו של דבר אשבר ואמשיך לשלישית.

המשרד- אין לי מושג מה אני חושב על זה. היו לי ציפיות גבוהות אבל יוצא שרוב הפרקים אני חווה קרינג' כבד מול המסך. מצד אחד היא כנראה השיגה את המטרה שלה, מצד שני יש מצב שהסדרה הזו לא בשבילי.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אנחנו באמזון רואים כרגע את Taken (לכאורה מבוסס על סרטי "חטופה" של ליאם ניסן).
סתם סדרת אקשן סתמית שמעבירה את הזמן באיזי.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

its-sick כתב: 24 מאי 2021, 11:21 אמזון אומר לי שזה לא זמין באיזורנו. מישהו כן רואה את זה?
צץ אתמול באמזון ישראל
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

למי שפספס, לוקי של מארוול שהסתיימה השבוע היתה סדרה נפלאה, עם פרק סיום מדהים. ותהיה עוד עונה.
لا إله
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

העונה השנייה של דייב מצוינת בינתיים
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

Black Monday כרגע באמצע העונה השלישית, מאוד מהנה. לוקי היה באמת כיף
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

its-sick כתב: 17 יולי 2021, 08:18
its-sick כתב: 24 מאי 2021, 11:21 אמזון אומר לי שזה לא זמין באיזורנו. מישהו כן רואה את זה?
צץ אתמול באמזון ישראל
יווו...תודה!
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

'אנשים נורמלים' (Normal People) סדרה נהדרת ממש
למחפשים מתח וקצב מהיר, זה לא בשבילכם. זה רומן אינטימי, עדין ומעניין (והבנוס, יש סצנות שיעוררו את בת הזוג)
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

ריק ומורטי עונה 5 למעט הפרק הראשון שהיה טוב, פשוט גרוע. אבל ממש ממש גרוע, לא סתם לא טוב כמו שהיה. מבאס כי זאת הסדרה היחידה שאני רואה קבוע
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

חוץ מהפרק האחרון שלא כל כך אהבתי דווקא כל שאר העונה ממש טובה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

טד לאסו חזר לעונה שנייה שבוע שעבר
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

מתי הפיגוע רב נפגעים שנקרא סרט חדש של ספיידרמן כבר ייגמר? לא יאומן איך אנסו את אחד מגיבורי העל שהכי אהבו ליצור הזה.
ובגלל שמדובר באשכול סדרות אז: ראיתי את תוכנית הבוקר באפל טיוי וזה אחלה
שליחת תגובה