אשכול מגיפה רציני (לא אשכול לדיוני חיסונים בעד/נגד)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

נמאס שאי אפשר לדון במגיפה בלי שמתנגדי החיסונים ייקחו כל נושא לכיוון שמעניין רק אותם.
אז יש בוולטון את האשכול הענק שהם הרסו ועוד שני אשכולות זהים בקנסו, נראה לי מספיק מעל ומעבר.

זה אשכול לדיון בענייני הקורונה בהתאם לקונצנזוס המדעי. אני מבקש מהאדמינים שישאירו את מתנגדי החיסונים באשכולות הויכוחים הקיימים.
מי שחשוב לו להתווכח על זה שאין מגיפה ושהוא לא מאמין לרופאים ולמשרד הבריאות יש לו איפה, לא צריך גם פה.
יש מספיק דברים חשובים לדבר עליהם שלא קשורים לתנועת המרד במדע הממוסד.

ומה שרציתי לשמוע את דעתכם עליו ולא הרגיש לי שיש איפה:

חיסון פייזר מעודכן לדלתא ואומיקרון צפוי להגיע לישראל במרץ. בממשלה התלבטו אם לחסן את הקשישים חיסון רביעי כבר בינואר (חצי שנה אחרי השלישי) או לחכות לעדכון.
הם החליטו שאי אפשר לחכות וכן יחסנו, מה שאומר שהקשישים יקבלו חיסון מעודכן רק אחרי הקיץ.

תוקף החיסון השלישי שלי יפוג באמצע פברואר, כך שגם לי יש התלבטות פרטית דומה. אני מאד רוצה חיסון מעודכן אבל אני לא יכול להיות בטוח שהוא יהיה זמין לי במרץ ומתי בטוח כן.
מה דעתכם? עדיף להתחסן מיידית ולחכות חצי שנה לעדכון או למשוך חודש עד העדכון? אשמח לנימוקים שיאירו את עיניי, תודה.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaסומך
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

נראה לי שזה תלוי במה הסיכוי שהגל הבא גם יהיה אומיקרון( בהנחה והגל הקרוב בלתי נמנע )
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

ההנחה ההגיונית היא שהמוטציות הבאות תהיינה יותר דומות במבנה למוטציות הנפוצות כיום מאשר לואריאציה של החיסון המקורי.
לכן בחיסון מעודכן יהיו יותר סייטים זהים לואריאציות הבאות, אותם ילמדו הנוגדנים והחיסון הזה יהיה יותר יעיל גם בהמשך.
אני לא מטיל ספק ביעילותו העדיפה של החיסון החדש, רק מתלבט לגבי מידת הסיכון בדחיית החיסון הבא שלי לעומת מידת הסיכון בהישארות עם חיסון פחות יעיל לעוד חצי שנה.
מואריאציה לואריאציה המרחק מהמקור גדל והחיסון המקורי נהיה פחות יעיל.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

הגיע הזמן לאשכול כזה
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

נשמע שייתכן והחיסון הרביעי יתחיל בראשון אם הבנתי נכון
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

זה וודאי שיגיע חיסון מעודכן?

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

ממה שאני מבין יש עדויות שהחיסון דועך כבר אחרי חודשיים לאומיקרון. כדאי לקחת בחשבון בחישובים
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

שימו לב!
מחקתי את כל ההודעות (והתגובות להן) שמתעסקות בשאלת "חיסון זה טוב/רע", בהתאם לבקשת פותח הדיון:
its-sick כתב: 22 דצמבר 2021, 15:34 זה אשכול לדיון בענייני הקורונה בהתאם לקונצנזוס המדעי. אני מבקש מהאדמינים שישאירו את מתנגדי החיסונים באשכולות הויכוחים הקיימים.
מי שחשוב לו להתווכח על זה שאין מגיפה ושהוא לא מאמין לרופאים ולמשרד הבריאות יש לו איפה, לא צריך גם פה.
אני מסכים, ויש מספיק דיונים בשני פורומים שונים על בעד/נגד חיסונים.
אני אמשיך למחוק הודעות שלא מתאימות לנושא הדיון.

כמו-כן, מי שמעוניין/ת בתשובות מאנשי מקצוע בנושא, יותר מוזמן/ת לשאול ולהתייעץ בקבוצת מדברים על חיסונים בצוקיה.
(גילוי נאות: אני חבר בעמותת "מדעת" המתפעלת את הקבוצה)
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל 4 לייקיםD&3kruviסומךKingAlpaca
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

הפועל כתב: 22 דצמבר 2021, 18:32 ממה שאני מבין יש עדויות שהחיסון דועך כבר אחרי חודשיים לאומיקרון. כדאי לקחת בחשבון בחישובים
יש מידע כתוב בנושא ?
יש הבדל בין דעיכה לבין חשיפה מסכנת חיים לנגיף
ממה שידוע לי ומבדיקה עם רופאים מקומיים, וקריאת חומר בנדון, לאחר חצי שנה יש ירידה באפקטיביות לאזור ה- 70%, אבל אנחנו עדיין מוגנים ממחלה קשה ואשפוז.
כמובן שיש גם הבדל עם העלייה בגיל, ובאוכלוסיות עם מערכת חיסונית חלשה.

אתמול נודע לי מחבר שהוא בעל מחלה כרונית, שקשורה גם בפגיעה במערכת החיסונית, והוא כבר קיבל תור לאזור ינואר - פברואר לחיסון רביעי (חבר מקומי לא מהלבנט)

אני והחברה קיבלנו את הבוסטר לאחר 4 חודשים, למרות שהרופאים המקומיים לא התלהבו מהנושא, אבל זה אפשרי פה.
הזדרזנו להתחסן בשלישי, לאחר שההתפרצות בדרום אפריקה החלה, והיה ברור שזה רק עניין של זמן עד שהוא יגיע לשאר העולם, ויתחילו עם ההגבלות במעבר בין מדינות (מה שהתחיל אתמול)
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

מה לגבי הסברה שעלתה בזמנו לגבי יעילות של שילוב חיסונים של חברות שונות?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

סומך כתב: 22 דצמבר 2021, 20:19 מה לגבי הסברה שעלתה בזמנו לגבי יעילות של שילוב חיסונים של חברות שונות?
לא מכיר נתונים, אבל בפורטוגל זה מה שקורה כרגע (וזה בטח לא המקום היחיד, מן הסתם זה כלל אירופאי), אז אני מניח שבכל מקרה יתחילו לזרום הרבה נתונים בקרוב.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

pelegs כתב: 22 דצמבר 2021, 18:37 שימו לב!
מחקתי את כל ההודעות (והתגובות להן) שמתעסקות בשאלת "חיסון זה טוב/רע", בהתאם לבקשת פותח הדיון:
its-sick כתב: 22 דצמבר 2021, 15:34 זה אשכול לדיון בענייני הקורונה בהתאם לקונצנזוס המדעי. אני מבקש מהאדמינים שישאירו את מתנגדי החיסונים באשכולות הויכוחים הקיימים.
אני מסכים, ויש מספיק דיונים בשני פורומים שונים על בעד/נגד חיסונים.
אני אמשיך למחוק הודעות שלא מתאימות לנושא הדיון.

כמו-כן, מי שמעוניין/ת בתשובות מאנשי מקצוע בנושא, יותר מוזמן/ת לשאול ולהתייעץ בקבוצת מדברים על חיסונים בצוקיה.
(גילוי נאות: אני חבר בעמותת "מדעת" המתפעלת את הקבוצה)
לא הבנתי, אתה אדמין בפורום? ממתי?
אינתי עומרי, הפועל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

ומה זה החרא הזה שיש אשכול בפורום שמותר לכתוב בו רק אם אתה מזדהה עם התנהלות השלטון סביב הקורונה? מי החליט שזה בכלל ראוי?
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 22 דצמבר 2021, 20:58 ומה זה החרא הזה שיש אשכול בפורום שמותר לכתוב בו רק אם אתה מזדהה עם התנהלות השלטון סביב הקורונה? מי החליט שזה בכלל ראוי?
נמחקו מפה הודעות מלבד אלה שהוא ציין (אלה שעסקו בחיסונים)?

בהערת אגב, אני נגד מחיקת הודעות, מקסימום להעביר אותן לאשכול שהן כן מתאימות אליו וגם זה רק כשאין ברירה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

סומך כתב: 22 דצמבר 2021, 20:19 מה לגבי הסברה שעלתה בזמנו לגבי יעילות של שילוב חיסונים של חברות שונות?
ביציאה מהמעבדה נפגשים בעולם האמיתי, ושם לא תמיד החיסון הרצוי זמין
במצב כזה ההמלצה הראשונית היא קודם כל לחסן, גם אם מדובר בערבוב
מכיוון, שבחלק מהמדינות גם לא מחסנים במודרנה גברים מתחת לגיל 30, ובנוסף ממליצים לחיסון השלישי בעיקר חיסונים מסוג mRNA, אז המצב מסתבך

לי למשל, הרופא דווקא המליץ לערבב, ולחברה רופא אחר המליץ להתחסן באותו חיסון כמו בפעם הראשונה והשנייה.
אני התחסנתי מודרנה, מודרנה פייזר והחברה, 3 פעמים מודרנה, כאשר מודרנה פעם שלישית הוא בחצי המינון מהפעמיים הקודמות.
תופעות הלוואי אצלי היו קלות מהחיסון השני והסתכמו בכאב מקומי וכאב ראש טורדני ביותר ואצל החברה כלום, לעומת מסכת ייסורים בחיסון השני.

לגבי היעילות, אומרים שמודרנה יותר יעיל מפייסר באחוזים בודדים, ולכן סביר להניח שהחברה יותר מוגנת ממני, אבל אני מפגר אחריה בנקודות.
בכל מקרה שנינו אמורים להיות מוגנים ממחלה קשה ואשפוז.
מהידוע לי, כל מי שהתחסן באסטרה זניקה או ג'ונסון, מעבירים אותו בבוסטר לאחד מה- mRNA
לגבי בוסטר לילדים 12 ומעלה, הדעות כרגע חלוקות ולא משנה באיזו חיסון הם קיבלו

ובקיצור, לא משנה השילוב, אם בכלל, העיקר להתחסן ובגדול, אין בעיה לשלב
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

האדום הצורר כתב: 22 דצמבר 2021, 20:58 ומה זה החרא הזה שיש אשכול בפורום שמותר לכתוב בו רק אם אתה מזדהה עם התנהלות השלטון סביב הקורונה? מי החליט שזה בכלל ראוי?
זו מטרת האשכול.
אתה יותר ממוזמן לפתוח אשכול שמטרתו לדון רק בתיאוריות קונספירציה ולבקש שלא יביאו שם נתונים מדעיים.
לגיטימי.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

כן אוקיי, אפתח אשכול מקביל
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מישהו יודע מה ההבדל ביעילות החיסון השלישי בחודש השביעי לעומת החודש השישי אחריו?
لا إله
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

שאלה מאוד חשובה, איציק. פלג האדמין, בוא תמחק את ההודעה שלי בבקשה.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

טוב, די, מספיק,
זה כבר עובר כל גבול.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

גם אותך מינו לאדמין בלי להגיד, אלפקוש? מזל טוב.
אינתי עומרי, הפועל.
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

סוג של אשכול פאנל הפטריוטים בערוץ 20. תהנו, תנודו ותעבירו נושא כשצריך
הפוסט קיבל לייק אחדטכנית לארז
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

תיזהר שפלג האדמין לא ימחק לך את ההודעה ואז ידגיש לנו באדום שהוא מחק לך ושהוא המלך.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אז עכשיו בגלל שמתייחסים לא מספיק יפה לטעמכם אתם תהרסו כל אשכול בפורום?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

טכנית לארז כתב: 22 דצמבר 2021, 23:15 תיזהר שפלג האדמין לא ימחק לך את ההודעה ואז ידגיש לנו באדום שהוא מחק לך ושהוא המלך.
למה?
באיזה צבע אחר אתה מעדיף שיכתוב את זה?
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

..
נערך לאחרונה על ידי its-sick ב 22 דצמבר 2021, 23:59, נערך פעם 1 בסך הכל.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

הודעות לא רלוונטיות שנכתבו פה, הועברו לאשכול הרלוונטי ב'קנסו'
https://www.shedim.com/viewtopic.php?f=5&t=1212
אם הכותבים ימשיכו לכתוב באופן מכוון באשכול זה הודעות שאינן רלוונטיות, ינקטו נגדם צעדים משמעתיים
איץיק בבקשה ערוך את ההודעה האחרונה שלך, רצוי להרגיע את הרוחות ולא להלהיט
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אם יורשה לי, כן? אבל הדיון על בעד או נגד חיסוני פייזר התחיל באשכול המקורי בעמוד ה2 מתוך 80 ונמשך בערך לכל אורכו. מה הקטע של לפתוח אשכול חדש כשיש אחד שקיים בטענה השקרית שהאשכול המקורי סטה מהנושא? הרי הדיון על הקורונה הוא לא רק על ביולוגיה, אלא על פוליטיקה, חברה וזכויות אדם. זה לא מקרין על מי שאחראי כאן דברים חיוביים לנסות לצמצם את הדיון לעמדות ונושאים שיותר נוח לכם איתם.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםנחמן אש הפרויקטורעומרי דראגס
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

המנהלים פה זה כמו לתת לשימון מזרחי לשפוט משחק של מכבי.
סמכות שאמורה להינתן לאנשים שיהיו אובקייטיבים ניתנת למי שניתנת ואנחנו רואים איך זה נראה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 2 לייקיםנחמן אש הפרויקטורעומרי דראגס
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אני מנסה ממש חזק להבין מה אתם רוצים, כל מה שאני מצליח להבין זה שאתם רק רוצים להתלונן.

נפתח פה אשכול שמטרתו היא לנהל דיון בנושא הקורונה למי שעמדתו היא שמדובר במגיפה ותומך בחיסונים.
למה זה הכרחי? כי כל אשכול אחר בנושא הזה ולא משנה אם זה פה או בקנסו הפך מהר להתנצחות עם רמת דיון של ילדים בגנון ובלי לקדם אף אחד לשום מקום .

אז מה אתם עושים בתגובה? מביאים את ההתנצחות הזאת גם לפה ועוד מוסיפים אש עם הטענות דיקטטורה האלה וסתימת פיות.

אולי פשוט תפתחו אשכול משלכם שם תוכלו לקיים את הדיון המקביל שכן מעניין אתכם? או שלכל הפחות תתעלמו מהאשכול הזה?

לגבי טענת הדיקטטורה וסתימת הפיות המעייפת הזאת, הרי הם היה אמת בטענה הזאת היינו פשוט מוחקים את ההודעות שלכם באופן גורף, מוחקים את היוזרים וחוסמים את הIP והחיילים ממנו כתבתם, ולא מקשיבים לאף בקשה לשחרר.
כדי להגדיל , אולי גם נחסום את הרישום לפורום ככה שרק אנחנו נאשר מי יכול להיכנס.
ורק כדי שיהיה לנו שקט מהיוזרים שלנו נעשה את זה במסווה של יוזר גנרי עלום שאף אחד לא יודע מי באמת מפעיל אותו.
אה , רגע, זה נשמע לי מוכר , היינו שם עד לא כל כך מזמן, אבל הזיכרון שלכם מספיק קצר כדי רק לבוא בטענות.
הפוסט קיבל 4 לייקיםKingAlpacaסומךתתאבד כברkruvi
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 23 דצמבר 2021, 00:14 אם יורשה לי, כן? אבל הדיון על בעד או נגד חיסוני פייזר התחיל באשכול המקורי בעמוד ה2 מתוך 80 ונמשך בערך לכל אורכו. מה הקטע של לפתוח אשכול חדש כשיש אחד שקיים בטענה השקרית שהאשכול המקורי סטה מהנושא? הרי הדיון על הקורונה הוא לא רק על ביולוגיה, אלא על פוליטיקה, חברה וזכויות אדם. זה לא מקרין על מי שאחראי כאן דברים חיוביים לנסות לצמצם את הדיון לעמדות ונושאים שיותר נוח לכם איתם.
אני מסכים שאין שום צורך באשכול חדש, אבל את הטענות שלך אתה צריך להפנות לפותח האשכול, ויותר פרודוקטיבי מצדך יהיה להפסיק להתלונן ופשוט לקיים דיון רציני ומשמעותי כמו שאתה טוען שאתה רוצה, באיזה אשכול שבא לך.

באופן כללי אני לא מבין מה הקטע עם להתלונן על זה שמישהו פתח אשכול.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

ואם לחזור לנושא - יש מחקר עם התרופה החדשה על ההשפעות שלה על התפתחות של לונג קוביד?
או שזה רק נחקר בנוגע למוות ותחלואה קשה?
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

סומך כתב: 22 דצמבר 2021, 23:55 הודעות לא רלוונטיות שנכתבו פה, הועברו לאשכול הרלוונטי ב'קנסו'
https://www.shedim.com/viewtopic.php?f=5&t=1212
אם הכותבים ימשיכו לכתוב באופן מכוון באשכול זה הודעות שאינן רלוונטיות, ינקטו נגדם צעדים משמעתיים
איץיק בבקשה ערוך את ההודעה האחרונה שלך, רצוי להרגיע את הרוחות ולא להלהיט
אל תתנו להם את התענוג של הרחקה. הם הרי מתים שזה יקרה, שיוכלו להגיד "אמרנו לכם וכלום לא השתנה".
למרות שבפועל רק באשכול המיותר הזה הגיבו איזה 3 או 4 אדמינים, שהם ידועים (!!!) ולא מסתתרים מאחורי הכינויים של אז.

בל אדם שצועק "סותמים לי את הפה" הוא ההוכחה החזקה ביותר לפלורליזם, וגם אם הוא ממש ממש ממש מציק,
תנו לו לצעוק. מגיעה לו סטירה, ללא ספק (וירטואלית, הלו! זה מה שחסר לי, עוד סעיף על הסתה) אבל סך הכל נורא קל להתעלם מהשטויות שהוא מרעיף פה.
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

בלומי האדום כתב: 22 דצמבר 2021, 21:28
ביציאה מהמעבדה נפגשים בעולם האמיתי, ושם לא תמיד החיסון הרצוי זמין
במצב כזה ההמלצה הראשונית היא קודם כל לחסן, גם אם מדובר בערבוב
מכיוון, שבחלק מהמדינות גם לא מחסנים במודרנה גברים מתחת לגיל 30, ובנוסף ממליצים לחיסון השלישי בעיקר חיסונים מסוג mRNA, אז המצב מסתבך

לי למשל, הרופא דווקא המליץ לערבב, ולחברה רופא אחר המליץ להתחסן באותו חיסון כמו בפעם הראשונה והשנייה.
אני התחסנתי מודרנה, מודרנה פייזר והחברה, 3 פעמים מודרנה, כאשר מודרנה פעם שלישית הוא בחצי המינון מהפעמיים הקודמות.
תופעות הלוואי אצלי היו קלות מהחיסון השני והסתכמו בכאב מקומי וכאב ראש טורדני ביותר ואצל החברה כלום, לעומת מסכת ייסורים בחיסון השני.

לגבי היעילות, אומרים שמודרנה יותר יעיל מפייסר באחוזים בודדים, ולכן סביר להניח שהחברה יותר מוגנת ממני, אבל אני מפגר אחריה בנקודות.
בכל מקרה שנינו אמורים להיות מוגנים ממחלה קשה ואשפוז.
מהידוע לי, כל מי שהתחסן באסטרה זניקה או ג'ונסון, מעבירים אותו בבוסטר לאחד מה- mRNA
לגבי בוסטר לילדים 12 ומעלה, הדעות כרגע חלוקות ולא משנה באיזו חיסון הם קיבלו

ובקיצור, לא משנה השילוב, אם בכלל, העיקר להתחסן ובגדול, אין בעיה לשלב
:rose:
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

בלומי האדום כתב: 22 דצמבר 2021, 18:45
הפועל כתב: 22 דצמבר 2021, 18:32 ממה שאני מבין יש עדויות שהחיסון דועך כבר אחרי חודשיים לאומיקרון. כדאי לקחת בחשבון בחישובים
יש מידע כתוב בנושא ?
יש הבדל בין דעיכה לבין חשיפה מסכנת חיים לנגיף
ממה שידוע לי ומבדיקה עם רופאים מקומיים, וקריאת חומר בנדון, לאחר חצי שנה יש ירידה באפקטיביות לאזור ה- 70%, אבל אנחנו עדיין מוגנים ממחלה קשה ואשפוז.
כמובן שיש גם הבדל עם העלייה בגיל, ובאוכלוסיות עם מערכת חיסונית חלשה.

אתמול נודע לי מחבר שהוא בעל מחלה כרונית, שקשורה גם בפגיעה במערכת החיסונית, והוא כבר קיבל תור לאזור ינואר - פברואר לחיסון רביעי (חבר מקומי לא מהלבנט)

אני והחברה קיבלנו את הבוסטר לאחר 4 חודשים, למרות שהרופאים המקומיים לא התלהבו מהנושא, אבל זה אפשרי פה.
הזדרזנו להתחסן בשלישי, לאחר שההתפרצות בדרום אפריקה החלה, והיה ברור שזה רק עניין של זמן עד שהוא יגיע לשאר העולם, ויתחילו עם ההגבלות במעבר בין מדינות (מה שהתחיל אתמול)
הנה עכשיו כתבו על זה בהארץ.
זה שלושה חודשים, לא שניים כמו שחשבתי. אבל הרעיון ברור
https://www.haaretz.co.il/health/corona ... 1.10489327
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

מה לגבי הטענה שהאומיקרון כנראה אנדמי, יש כבר מחקר עם מספרים משמעותיים בנושא?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

סומך כתב: 23 דצמבר 2021, 16:07 מה לגבי הטענה שהאומיקרון כנראה אנדמי, יש כבר מחקר עם מספרים משמעותיים בנושא?
הוא בהחלט קפיצת מדרגה בכיוון, אך עדיין לא שם.
לפי החדשות היום בבוקר, יש ירידה של 45% באשפוז ומחלה קשה באומיקרון ביחס לדלתא.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

its-sick כתב: 23 דצמבר 2021, 18:38
סומך כתב: 23 דצמבר 2021, 16:07 מה לגבי הטענה שהאומיקרון כנראה אנדמי, יש כבר מחקר עם מספרים משמעותיים בנושא?
הוא בהחלט קפיצת מדרגה בכיוון, אך עדיין לא שם.
לפי החדשות היום בבוקר, יש ירידה של 45% באשפוז ומחלה קשה באומיקרון ביחס לדלתא.
כשמספר המאומתים מוכפל כל שלושה ימים (לא יודע איך זה בישראל, ככה זה במוקדי התפרצות), ירידה של חמישים אחוז באשפוזים גורמת לזה שתגיע לאי ספיקה של מערכת הבריאות בדיוק שלושה ימים יותר מאוחר מאשר בלי הירידה הזאת, לא?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

השאלה היא , האם אתה מצפה שבאומיקרון מספר הדבקים הסופי יהיה גדול מזה של הגלים הקודמים.
כלומר, האם אין איזשהו מספר ״קסם״ שברגע שיהיו מספיק נדבקים בגל הנוכחי הגל יתחיל לדעוך.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

מילפורד כתב: 23 דצמבר 2021, 18:45 השאלה היא , האם אתה מצפה שבאומיקרון מספר הדבקים הסופי יהיה גדול מזה של הגלים הקודמים.
כלומר, האם אין איזשהו מספר ״קסם״ שברגע שיהיו מספיק נדבקים בגל הנוכחי הגל יתחיל לדעוך.
מן הסתם יש מספר כזה, אבל יש רמזים לזה שהחסינות נגדו נמוכה (גם אצל מחלימים וגם אצל מחוסנים), אז יכול להיות שהמספר הזה די גבוה (עד כה דיברו על 85% ומעלה בשביל חסינות עדר).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
שליחת תגובה