על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  829 לייקים

לא מבין למה זה צריך להיות הכל או כלום, למה חייבים לשלול את המדע, את הרפואה את ההגיון בשם עקרון החופש
למה אי אפשר לתהות על רלוונטיות וחוקיות נהלי התו הירוק וההגבלות וגם לבלבל את המוח על חוקיות מחקרי החיסונים
למה הכל מטומטם

הייתי מאמין לכל לוחמי החופש אם היו מתחסנים ואז נלחמים בתו הירוק ובאפקטיביות של ההגבלות. אבל הם סתם חבורת שוללי מדע
אגוצנטרים שחושבים שהם מינימום ז'אן דארק
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

חשוך שם במחילת הארנב, קשה לראות ככה את המציאות
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

סומך כתב: 20 ינואר 2022, 08:23 לא מבין למה זה צריך להיות הכל או כלום, למה חייבים לשלול את המדע, את הרפואה את ההגיון בשם עקרון החופש
למה אי אפשר לתהות על רלוונטיות וחוקיות נהלי התו הירוק וההגבלות וגם לבלבל את המוח על חוקיות מחקרי החיסונים
למה הכל מטומטם

הייתי מאמין לכל לוחמי החופש אם היו מתחסנים ואז נלחמים בתו הירוק ובאפקטיביות של ההגבלות. אבל הם סתם חבורת שוללי מדע
אגוצנטרים שחושבים שהם מינימום ז'אן דארק
לא הבנתי מי טען שזה הכל או כלום, ומה זה שוללי מדע
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

האדום הצורר כתב: 15 ינואר 2022, 12:27
El dudernio כתב: 15 ינואר 2022, 10:02
האדום הצורר כתב: 15 ינואר 2022, 08:58 עדכון מאתמול, כלל האוכלוסייה:
מחוסנים חולים קשה: 48.5%
לא מחוסנים חולים קשה: 40.5%

על פי נתוני משרד הבריאות.
מבדיקה באתר משרד הבריאות.
עד גיל 60 אין הבדל מהותי במספר הנדבקים ל 100,000 בין הקבוצות השונות (חבל שאין מחלימים כתת כקבוצה).

מעל גיל 60 דווקא רואים הבדל משמעותי של מעל 100 חולים ליום בנרמול ל 100,000 מה שאבל כן רואים זה שהמחוסנים לא בתוקף הם בעצם אלו שנדבקים הכי מעט. אז אם בוחרים להסיק משהו מהגרף זה שהחיסון עובד אבל החיסון הרביעי / שלישי פחות רלוונטי.

בנוסף.
נכון לאתמול (יום שישי) 236 איש חולים קשה מעל לגיל 60.
136 מחוסנים, 74 לא מחוסנים ו 26 מחוסנים לא בתוקף.
בנרמול ל 100,000
10 מחוסנים, 72.5 לא מחוסנים, ומ28.1 מחוסנים לא בתוקף.
אני בכוונה לא משתמש בנרמול בהקשר הזה כי הוא עוסק בקבוצות אוכלוסייה בסדרי גודל שונים לחלוטין ולכן לא משקף יותר בהכרח מהמספר המוחלט של המקרים הקשים באוכלוסייה.
אני לא בטוח לגבי ההגדרה של "שלילת מדע", אבל אם אתה מחפש דוגמא אז ההודעה הזו.
למרות שזה כנראה אוברקיל להתייחס לעניין הזה כ"מדע"
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

D&3 כתב: 20 ינואר 2022, 09:06 חשוך שם במחילת הארנב, קשה לראות ככה את המציאות
מהנסיון שלי זה עובד לשני הכיוונים.
המציאות הרבה יותר מסובכת מ- רק אני צודק.
אפשר ללכת להתחסן, אפילו בבוסטר ועדיין להבין שיש גם בעיות וחוסר במידה רלוונטי עם החיסונים
לא צריך לזלזל, לצחוק, להתנשא ושאר תאורים, אלה גם להטיל ספק ולראות את המציאות בקצת יותר ביקורתיות.
רק לפני חודש הגנת על החיסון הרביעי, ואפילו הבאת קישורים שבעוד מדינות הלכו בעקבות המעבדה ומתכוונים לחסן בבוסטר רביעי.
אתה יודע איפה מה המצב היום ? אפילו במעבדה כבר לא ממש מתלהבים מהתוצאות, ובשאר העולם הבינו שאפשר לעת עתה להסתפק בבוסטר השלישי.
בתור אחד הנציגים של אנשי המדע הנהורים, הייתי מצפה שבמקום לקחת הכל כאמת מוחלטת תתחיל להטיל ספק. זה הבסיס של מה שאתם עושים או שאני גם פה טועה ?
גם העניין הפעוט של דלקת שריר הלב, שאתם נהנים לזלזל בחשיבותו, כנראה עדיין מטריד מקבלי החלטות בלא מעט מדינות בעולם.
הם עדיין לא הסירו את המלצתם לא לחסן גברים מתחת לגיל 30 בחיסון של מודרנה Spikevax
את עניין הפסקת המחזור החודשי מספר ימים לאחר קבלת החיסון, להערכתי השני, אבל אל תתפוס אותי המילה, יש לי מיד ראשונה בבית. בדיוק כמו שנעלם, חזר לאחר מספר חודשים.
לזה יש לי גם מידע ממקורות נוספים בסביבה, בגילאי ה- 30 פלוס.
אל תשכח שעם כל התועלת בחיסון, אנחנו רק שנה מתחילת השימוש בו.
מספיק לראות מה קורה עכשיו בחוץ עם האומיקרון, על מנת להבין שלא הכל ורוד.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אבל עוד לפני שהאומיקרון התפשט פה במעבדה כתבתי שההגנה של החיסון מולו כנראה נפגעה, זה ברור שאם מגיע וריאנט חדש זה משנה גם את שאלת ההתחסנות, ואני לא חושב שכרגע נכון לחסן את כלל האוכלוסייה בחיסון רביעי. תיתן לי את הקרדיט שאני מנתח בהתאם לסיטואציה ולא יורה על אוטומט.
ואין לי שום בעיה עם השהית חיסוני מודרנה לצעירים, יש אלטרנטיבה שבה אירועי דלקת שריר הלב קורים הרבה פחות, זה no brainer להשתמש בה. זה לא אומר כלום על העלות תועלת לעומת לא להתחסן בכלל.

ואני לגמרי מזלזל בשוהי המחילה, לא בגלל שהם יום אחד מביאים פה מדינה בגודל של גדרה כאיזו אסמכתא למשהו, ואז ביום אחר מסבירים שבעצם קשה להסיק מסקנות על אוכלוסיות קטנות( ואז מציעים שעטנז מוזר ), לא בגלל שהם טוענים שיש היסטריה מלאכותית מהקורונה ובמקביל יוצרים היסטריה מלאכותית על בעיה קטנה בכמה סדרי גודל( דלקת שריר הלב מהחיסונים ).
אני מזלזל בהם כי בגלל הפוזיציה המטורללת שהם חושבים שהם נמצאים בה( לוחמי חופש או משהו ), הם לוקחים כמשימה להילחם בשימוש בכלי מציל חיים( החיסונים ) תוך כדי שקרים בדיות והפחדות.

ואני בכלל לא מקבל שיש פה שני צדדים, אפילו קצת נעלב.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

טענתי אז, ואני גם חושב היום שלא היה בכלל צורך בבוסטר הרביעי. הבוסטר השלישי עדיין מספק מספיק הגנה ממחלה קשה ואישפוז. גם במעבדה.
חודש אחרי, אני לא שיניתי את דעתי. לעומת זאת, אתה לפי מה שזכור לי היית בעד, ואפילו הבאת לינק לכתבה מהאקונומיקס באנגלית שעוד מדינות הולכות בעקבות האור לגויים בלבנט. מסתבר שלהדם.
לפחות אם לא להודות בטעות, לפחות אתה לא פוחד לשנות דעתך. מה קשור האומיקרון לבוסטר הרביעי ? מדינה בלחץ, שפועלת מהמותן בצרורות לא קשורים למציאות.
החיסון לא מגן מהאומיקרון ?
מי שקיבל בוסטר מוגן ממחלה קשה ואישפוז. זאת מטרת החיסון או חיסונים מאז ומעולם.
הדבקה זה נושא נפרד, אבל זה לא מטרת החיסון כמו שאני מבין אותו.

להכיר שיש בעיות עם החיסון וצריך לבדוק אותם, לא מונעות מאף אחד להתחסן או להתחסן ולהכיר בכך שיש בעיות ויש. אתה והעדר מגחכים, לוהגים ומתנשאים. מעניין אם אשתך הייתה מעדכנת אותך שפתאום אחרי החיסון המחזור נעלם לה, אם היית מגיב בכזה שוויון נפש. כנ"ל לגבי חס וחלילה בעיה בשריר הלב לאחד מבני משפחתך הצעירים. בתור מומחה להסתברות אתה יודע שמדובר באירועים שיכולים להגיע. אולי לא במעבדה כי שם מודרנה זה תחרות.

אתה וחבריך הגאונים חילקתם את העולם לשני צדדים ואתה עוד נעלב ?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

בלומי האדום כתב: 20 ינואר 2022, 12:17 1. מה קשור האומיקרון לבוסטר הרביעי ? מדינה בלחץ, שפועלת מהמותן בצרורות לא קשורים למציאות.
החיסון לא מגן מהאומיקרון ?
מי שקיבל בוסטר מוגן ממחלה קשה ואישפוז. זאת מטרת החיסון או חיסונים מאז ומעולם.
הדבקה זה נושא נפרד, אבל זה לא מטרת החיסון כמו שאני מבין אותו.

2. להכיר שיש בעיות עם החיסון וצריך לבדוק אותם, לא מונעות מאף אחד להתחסן או להתחסן ולהכיר בכך שיש בעיות ויש. אתה והעדר מגחכים, לוהגים ומתנשאים. מעניין אם אשתך הייתה מעדכנת אותך שפתאום אחרי החיסון המחזור נעלם לה, אם היית מגיב בכזה שוויון נפש. כנ"ל לגבי חס וחלילה בעיה בשריר הלב לאחד מבני משפחתך הצעירים. בתור מומחה להסתברות אתה יודע שמדובר באירועים שיכולים להגיע. אולי לא במעבדה כי שם מודרנה זה תחרות.
1. אני משער (לא יודע) שהמטרה בבוסטר השני הייתה לנסות לצמצם הדבקה (כזכור, מיד אחרי מנת דחף יש עלייה ברמת הנוגדנים בדם, מה שמסייע למניעת הדבקה) כדי למנוע עומסים על מערכת הבריאות.
באמת שליפה מהמותן, אבל במצבי קיצון לפעמים מאלתרים כדי להימנע מתרחישים קצת יותר אפוקליפטיים.
2. ודאי שצריך לבדוק, ואכן בודקים. כל הזמן. בכל העולם. בלי הפסקה.
ואין ספק שזה חתיכת מזל רע ליפול באחוז הקטן שסובל מתופעות לוואי, בדיוק כמו שזה חתיכת מזל רע ליפול באחוז הקטן שמגיעים לאקמו בגלל קורונה.
זה שלי אישית יש מזל רע לא אמור לשנות את היכולת שלי להבין מספרים, ולא אמור לשנות מבחינת האסטרטגיה שאני בוחר (אם הייתי יודע מספיק כדי לקבל החלטות והייתי בעמדה של מקבל החלטות) עבור האוכלוסייה.
נערך לאחרונה על ידי teknoboy ב 20 ינואר 2022, 13:46, נערך פעם 1 בסך הכל.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךkruviKingAlpaca
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

באומיקרון גם מחלימים כמעט לא מוגנים, הוא כבר מאוד שונה מהוירוס המקורי וברור שזה אמור להשפיע גם על שאלת ההתחסנות, אני לא מבין איך לא. ומה שטכנו אמר על עניין ההדבקה. זה הוכיח את עצמו לגמרי בבוסטר הראשון.

זה גם מרגיש שהביקורת שיש לך על המעבדה קצת משפיעה על הניתוח שלך על צעדיה.

מעולם לא אמרתי שלא צריך לבדוק תופעות לוואי של החיסון. כן אמרתי שאם מדברים על אותן תופעות, רצוי לעשות את זה בהתאם למציאות ולנתונים, בטח לא בשיח רגשי. זה לא אומר שאני אצחק על מישהו שיספר שאח שלו קיבל דלקת בשריר הלב, אני כן מגחך על התופעה שפתאום כל בעיה בריאותית היא מהחיסון.
ואני מאוד בז לאנשי מחצ שמייחסים לתופעות הלוואי האלה משקל גבוהה יותר ממה שמתרחש במציאות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

https://newmedia.calcalist.co.il/magazi ... 2/m02.html
למה מתנגדי חיסונים באמת חלו מהחיסון ואיך זה קשור לאופרת סבון לנוער מפורטוגל?
כאבי הראש של אנשים שחוסנו הם ממשיים. וכך גם הבחילות של אלו שגרים ליד אנטנת 5G. ועדיין, המקור שלהם אינו ביולוגי, אלא פסיכולוגי.
בספר חדש מסביר החוקר דיוויד רובסון, בעזרת יותר מ־400 מחקרים מדעיים, כיצד המוח שלנו בונה תחזיות שמכתיבות איך נגיב לעולם - מנגנון כה בסיסי וחזק, שגם כשהוא מסתמך על שקרים יכול לגרום לנו לחלות באמת: "ההכרה במנגנון הזה יכולה לעזור לנו להתמודד עם החרדות המיותרות שהוא מחולל"
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

הדיון חסר בסיס, אם לא נסכים שמקבלים את החיסון על מנת למנוע מחלה קשה ואישפוז.
זה שהגוף מקבל עזרה להילחם בנגיף, מחליש אותו וכתוצאה מכך יעביר לאחרים נגיף מוחלש או בכלל לא, זה מוצר לוואי.
האומיקרון מציג זאת בקיצוניות וטוב שכך.
שליפה מהמותן ?
כשכל הנתונים מראים כמה חודשים הבוסטר השלישי מגן על האוכלוסיה הכללית.
הנתונים מדרום אפריקה ועוד מדינות שנפגעו מראות אחוז נמוך של מחלה קשה.
אף מדינה לא נקטה בצעד הזה מאז ועד היום כי כולם מאמינים שהבוסטר השלישי מספיק.
היום בדיעבד, ולאחר שהתוצאות ידועות זאת חוכמה גדולה לעצור את המהלך.
וכן, זה מעלה הרבה תהיות למה נקטו מהלך כזה מלכתחילה.

איזה מצב קיצון עמד לפנינו ?
ידעו שהאומיקרון מדבק ברמות גבוהות מאוד כבר מהיום הראשון. ידעו. משהו השתנה מאז ?
לאחר זמן קצר כבר הבינו שכמות האישפוזים נמוכה. ידעו. משהו השתנה מאז ? לא, רק להפך הנתונים מתגשמים
החיסון מגן ממחלה קשה ואישפוז. ידעו. הנתונים היום רק מאמתים זאת אחד לאחד.

בתחזיות אפוקליפטיות מומחים בלבנט. לא רק בהקשר של הקורונה.
רק שפה מדובר בבריאות הציבור, אז הייתי מצפה לקצת יותר אחריות, ולא להעמיד בכיכר העיר רופאים שמציגים את המציאות היומיומית שלהם במלחמה בנגיף.

ביקורת על המעבדה יש לי בטונות, לפני, ובלי קשר לקורונה.
אני מאמין שבעוד X שנים, שחלק מהצעדים יקבלו זווית אחרת, אנשים יבינו מה זה אומר להיות קשור לחברת תרופות אחת.
באופן אישי מדובר בצעד פסול, שלאורך זמן מונע מההחלטות להיות נקיות.

ובסוף היום זה לא מעוור אותי
מאמין ביעילות החיסון לתקופה מסויימת, אבל יודע לתת ביקורת על החלטות כאלו ואחרות
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

בלומי האדום כתב: 20 ינואר 2022, 13:52 איזה מצב קיצון עמד לפנינו ?
ידעו שהאומיקרון מדבק ברמות גבוהות מאוד כבר מהיום הראשון. ידעו. משהו השתנה מאז ?
לאחר זמן קצר כבר הבינו שכמות האישפוזים נמוכה. ידעו. משהו השתנה מאז ? לא, רק להפך הנתונים מתגשמים
החיסון מגן ממחלה קשה ואישפוז. ידעו. הנתונים היום רק מאמתים זאת אחד לאחד.
מצב הקיצון שחששו ממנו זה בדיוק מה שאתה מתאר: וריאנט אמנם פחות אלים, אבל שמתפשט מהר יותר, מה שאומר מספר נדבקים גדול יותר כל יום.
נכון שהוא פחות אלים, אבל הוא כן שולח אנשים לבית חולים.
נגיד שהוא שולח רק שליש משאר הווריאנטים.
ברגע שמספר החולים החדשים היומי הוא פי שלושה ממה שהיה, הירידה באלימות מתבטלת.
ומספר החולים החדשים יגיע לגודל הקריטי הזה מהר מאוד, כי הווריאנט מתפשט יותר מהר.
מטבעה של גדילה מעריכית, כאשר מקדם ההכפלה גדול, הזמן שלוקח להגיע לגודל הקריטי הולך ומתקצר בקצב מהיר, וכך גם הזמן שיש למקבלי ההחלטות.

אין לי שום כוונה להגן על החלטה כזאת או אחרת שמדינת ישראל קיבלה, אבל להתעלם מהסיטואציה זה קצת מוזר.
הרי כל הדברים שכתבת פה היו ידועים באותו זמן, וגם כל הדברים שאני כתבתי היו ידועים באותו זמן.
איך אפשר להגיד "איזה מצב קיצון"? הסיכוי שתגיע למצב הזה הוא נגזרת ישירה של הנתונים בשטח ושל איך שמחלות עובדות.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 3 לייקיםKingAlpacaD&3סומך
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

בסוף, לפני הבוסטר הראשון ראינו ירידה בהגנה, היו מחשבות שזה קשור לדלתא ולא לעניין הזמן שעבר, ומאוד יכול להיות שאם היו מבינים את זה קודם היו מקדמים את הבוסטר וחוסכים עוד חיים.
פה שוב רואים ירידה בהגנה, הפעם הפוך, זה בעיקר הוריאנט ופחות הזמן שגורם לזה, הדבר המתבקש לעשות לפני שבטוחים בזה ב100% זה לבחון את אופציית הבוסטר הנוסף.
ושוב, כמו פעם קודמת, ישראל היא הראשונה שצריכה לקבל את ההחלטה.

ואני לא מתחבר להודעות שמכילות את צמד המילים "תחזיות אפוקליפטיות", זה לרוב פופוליזם זול.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

כשכתבתי "יותר אפוקליפטי" התכוונתי לתרחישים כמו עומס על מערכת הבריאות ברמה כזאת שאיכות הטיפול נפגעת, לא לערימות בוערות של גופות ברחובות הערים.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

כמו כן, לא נתנו פה את הבוסטר השני לכלל האוכלוסיה, אלא רק לכזו שבסיכון, ואין כל כוונה להרחיב את זה. אני בהחלט חושב שזו החלטה מתקבלת על הדעת במצב של חוסר וודאות.
אם אני לא טועה, גם הנתונים מתחילים להראות שאכן יש ירידה בתחלואה בקרב מחוסני הבוסטר השני. אבל לא בדקתי את זה אלא רק שמעתי דיווח כזה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

עוד משהו לגבי הבוסטר השני.
אם אני זוכר נכון, ההחלטה עליו התקבלה בערך באותה תקופה שהוחלט להקל את המגבלות, לקצר את הבידודים וכו' וכו', לא? מגמה שממשיכה עד היום.
על פניו יש פה כוונה לאפשר הדבקה, מתוך הנחה שהווריאנט פחות מסוכן, תוך הגנה על החלשים ביותר.
זה הימור, בדיוק כמו כל אסטרטגיה אחרת. ואם המחיר לא יהיה גדול מדי (נניח, מערכת הבריאות תפסיק לתפקד עקב היעדר צוות במקביל עם עומס כבד, או ששירותים חיוניים יתפקדו פחות טוב כי העובדים חולים, וכו' וכו', וכמובן חיי אדם\נזק בריאותי) ההימור הזה גם יכול לצאת משתלם.
(בתחושה האישית שלי, לתת לנגיף להשתולל בלי בקרה כמו באנגליה ואולי גם בישראל זה קצת מוגזם, ועדיף לנסות לשמור על יכולת לווסת את קצב ההדבקה, אבל זאת סתם נטיית לב ולא מסקנה שהסקתי מנתונים כלשהם)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

התחושה שלי דומה לתחושה שלך

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

עומרי דראגס
קיבל.ה  59 לייקים

שמועות על נגיף חדש שפוגע במוח שהתגלה בסין והגיע מבן אדם שאכל חיסון נגד קורונה.
פרטים בהמשך.
הפוסט קיבל לייק אחדנחמן אש הפרויקטור
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

צחוקים
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

אנחנו כבר 15.
בסוף נעשה פה מהפך.
סאחי הוא אויב
El dudernio
קיבל.ה  1253 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 21 ינואר 2022, 05:07 אנחנו כבר 15.
בסוף נעשה פה מהפך.
בסוף באמת לא תהיה קורנה.
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

El dudernio כתב: 21 ינואר 2022, 06:25
נחמן אש הפרויקטור כתב: 21 ינואר 2022, 05:07 אנחנו כבר 15.
בסוף נעשה פה מהפך.
בסוף באמת לא תהיה קורנה.
אתה טרחן שלא יורד לפסים אישיים ואפילו מוכן להזמין אותי לארוחה ביתית למרות שאני לא מחוסל וברזומה שלי רק בדיקת אנטיגן סרטנית אחת.
אתה איש אהוב סנדלי טרחני.
לעולם לא לקחת את הפערים האידיאולוגים לפסים אישיים.
סאחי הוא אויב
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

ב-1/2 שוב מבטלים את התו השחור עד הפעם הבאה.
שוב מותר למיליוני רוצחים, מפיצי מחלות וחברי הכת להסתובב חופשי ואפילו להגיע לבלומפילד ולשבת ליד D3 ויצחק.
סאחי הוא אויב
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

D&3 כתב: 21 ינואר 2022, 23:05 https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/71/wr/ ... mm7104e3_w

"חיסון פח"
בוא נראה את המסקנות עוד כמה חודשים, אם בכלל יטרחו לפרסם כאלה כשכל הדבר הזה יהיה מאחורינו. מעניין איזה נתונים היו מקבלים מישראל אם היו טורחים לבדוק את הנתונים כאן.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

ובאותו עניין: (לפני ביקורת עמיתים)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

האדום הצורר כתב: 22 ינואר 2022, 16:33
D&3 כתב: 21 ינואר 2022, 23:05 https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/71/wr/ ... mm7104e3_w

"חיסון פח"
בוא נראה את המסקנות עוד כמה חודשים, אם בכלל יטרחו לפרסם כאלה כשכל הדבר הזה יהיה מאחורינו. מעניין איזה נתונים היו מקבלים מישראל אם היו טורחים לבדוק את הנתונים כאן.
https://wwwn.cdc.gov/dcs/contactus/form

תעדכן אותם, הייתי מתחיל בלהסביר למה עבור קבוצות בגודל מאוד שונה יש ערך גדול במספרים מוחלטים.
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

teknoboy כתב: 22 ינואר 2022, 18:50 ובאותו עניין: (לפני ביקורת עמיתים)
אצל המתחסנים הטריים בארץ( הילדודס ) זה גם בערך 50%.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D&3 כתב: 22 ינואר 2022, 18:52 https://wwwn.cdc.gov/dcs/contactus/form
בהתחלה קראתי את זה כ-"קונטקטוּס" וזה הצחיק אותי ממש.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickKingAlpaca
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

עלינו ל-16
עלפקע תאכל תחת.
סאחי הוא אויב
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

ובכן, הנתונים מדנמרק לגבי הדבקה עם ובלי בוסטרים, לא כל כך בהלימה עם מניעה של מחלה סימפטומטית.
אינתי עומרי, הפועל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

על "לונג קוביד":

https://www.journalofinfection.com/arti ... 7/fulltext

However, the majority of the 14 most commonly symptoms reported in CYP post-COVID were no more common in those with documented SARS-CoV-2 infection compared with those without infection. These findings suggest that persistent symptoms occur both singly and in clusters in CYP after SARS-CoV-2 infection, but prevalence is much lower than suggested by many low-quality uncontrolled studies
אינתי עומרי, הפועל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

ואחרון לעכשיו, גם הנורבגים הרשעים מצטרפים למכחישי הקורונה:

אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

מזל שהמטרה העיקרית של החיסונים היא לא למנוע הדבקה אלא למנוע מחלה קשה, אישפוזים ומוות.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

חשבתי שהמטרה של החיסונים היא לגרום לדום לב. הרי מעולם לא היה דום לב לפני החיסונים, ומרגע שצצו החיסונים פתאום התחילו אנשים למות מדום לב.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

בהמשך לנושא "חיסון פח": נראה שההימור של משרד הבריאות צלח - מנתונים ראשוניים ניכר שהמנה הרביעית עבור גילאי 60+ עוזרת בהפחתת מחלה קשה והדבקה.

(אני אדגיש: מדובר בניתוח ראשוני ולא במאמר שפורסם. עדיין חדשות משמחות, נקווה שתהיה סיבה לשמור על אופטימיות)
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

איזה יופי
סאחי הוא אויב
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

אתה צודק ילדים לא היו היסטריים לפני הקורונה אף פעם

אגב מצטער אבל זה סרטון מאוד משעשע
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

אז תצחק.
אתה הזרקת.
גם אני צוחק.
סאחי הוא אויב
שליחת תגובה