חדשות מהזווית הפלסטינית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

שוב, אנסה לנסח מחדש אולי בכל זאת תקרא במחשבה צלולה ללא דעה קדומה.

לפי ראיית עולמך :
בסגל הפועל תל אביב יש שחקנים נאצים.(חיילים)
איך זה מסתדר לך עם לאהוד קבוצה כזאת?

דעתי היא שהם לא נאצים ובגלל זה אין לי קונפליקט.

אין לי בעיה עם דעות קיצוניות, אבל תשמור על קו מסויים ואל תהיה צבוע
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

עניתי לך. יש מורים נאצים שמלמדים את ילדיי. אני קונה בחנויות של נאצים. יש נאצים במשפחתי המורחבת.
אלו הם חיי במדינה מפוצצת נאצים. אני לא אפסיק לחיות.
בחרתי את הקבוצה הכי פחות נאצית במדינה. אני אוהב אותה.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

עכשיו השבת עניינית לשאלתי. תודה קודם כל.
אני מצליח להבין את מילותייך אבל תסכים איתי שיש פה עדיין קונפליקט לא פשוט.

"בחרתי את הקבוצה הכי פחות נאצית".
שאמרתי נאצית התכוונתי לשחקנים שמשרתים בצהל ומשחקים במועדון, במצב הנוכחי נראה לי שהקבוצה שלנו בין הכי *נאציות*.

הכל בערבון מוגבל שאתה מגדיר את צה"ל ארגון טרור.

בכל אופן הסקתי מתגובתך שההתמכרות ואהבה למועדון מתעלה על ללכת עם האידאולוגיה שלך עד הסוף.

הכל טוב, כולנו מכורים..
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אתה כנראה ממש לא מודע למהי הפועל תל אביב.
זאת הקבוצה הכי מזוהה עם השמאל בישראל. לשמאלנים אין בחירה יותר טבעית מהפועל.
רק לגבי מי שאינו שמאלני נשאלת השאלה, למה הוא אוהד הפועל?
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

שמאלני אמיתי לא יבחר לאהוד קבוצת כדורגל שמשחקת באדמה כבושה ובמיוחד כשמשחקים בה חיילים.
כך שאתה לא שמאלני.
אתה "לוחם צדק" בשקל
הפוסט קיבל 2 לייקיםHaunterAsafasraf
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

אני אוהד הפועל מהרגע שאבי לקח אותי לבלומפילד בגיל 5.
אתה לעומת זאת אמרת שהיית חייל נאצי בעוונותך,
כך שהבחירה לאהוד הפועל הייתה באיזה גיל ?
לפני שהבנת או אחרי?
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

והטיעון שאתה אוהד את הקבוצה הכי פחות נאצית
שווה ערך לטיעון שמדינת ישראל פוגעת במינימום חפים מפשע כאשר היא תוקפת..

סתם ככה להרחבת הידע שלך
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

אחרי ההודעה הנבזית והבזויה שאי פעם נכתבה שציינתי קודם, הגיע הדיון הכי מטופש שאי פעם קויים.
כל הכבוד חברים

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

למה דיון מטופש?

לשאול שאלה בן אדם שרואה בצהל כארגון טרור
איך הוא מתמודד עם זה שהוא אוהד(ובכך נותן לגיטימציה) קבוצה שבה משחקים טרוריסטים זה טיפשי?

קצת מזכיר לי את הסרטון של הבחורה שמגדפת את הממשלה(בכהונת הליכוד) ומסבירה כמה היא רעה ולאחר מכן אמרה שהיא תצביע ביבי שוב.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אני אישית לא מסכים באופן מלא עם הגישה של איציק בנושא. איך שאני רואה את העולם (וגם אני כתבתי על זה כבר כמה וכמה פעמים פה), בעיות מערכתיות לא יכולות להפתר ע"י האשמה אינדיוידואלית. ההתנגדות העקרונית שלי לציונות ולצה"ל נובעת מכך שאני רואה בהן מערכות בלתי-לגיטימיות, ולא בגלל שאני חושב שמדובר באוסף של אנשים "רעים". בהתאם, אני לא שונא חיילים על בסיס אישי (וגם אני בעוונתי הייתי חייל בצה"ל) - אלא כמובן אם הם מבצעים פשע חמור במיוחד באופן מכוון, או מגיעים לדרגות גבוהות בפיקוד הצבאי. וגם אז הנושא מורכב. דוגמא: במשך תקופה הייתה לי היכרות אישית עם תת-אלוף בצה"ל (אבא של חבר טוב) שבשלב מסויים פיקד ישירות על חלקה גדולה בכיבוש, ואח"כ אפילו היה אלוף מטכ"ל. ברמה הפוליטית אני מתנגד להתנהלות שלו, ואולי אפילו יש מקום לשקול צעדים משפטיים נגדו בהאג (בכל אופן זו לא בחירה שלי), אבל ברמה האישית הוא בחור מאד חביב שנהנתי להיות בחברתו.

באופן כללי כל המערכת הישראלית סובבת סביב האידיאולוגיה הציונית, וצה"ל נמצא בקונצנזוס מטורף בחברה היהודית בישראל. אנשים משרתים בצבא לא מתוך בחירה מושכלת וקרה, לאחר שהם עברו חשיפה לכל מה שקורה בשטח, בחנו את האידיאולוגיות השונות וכו'. כל החברה כולה מכוונת יהודים בישראל להתגייס לצבא, לראות בו ארגון חיובי וחשוב, להתגאות בשירות בו וכו' - ומנגד מתעבת אנשים שנמנעו מסיבה זו או אחרת מלשרת בו. אני לא מצפה מהרוב המוחלט של האנשים בכלל להגיע למצב בו הם שואלים את עצמם לפני הגיוס אם עליהם להתגייס או לא (בכל זאת, אני מטריאליסט וכל זה - כל מה שאני כותב נטוע עמוק מאד בתפישה המרקסיסטית של חברות אנושיות). ככה יוצא שכל ארגון שקיים בישראל מכיל אנשים ששירתו בצה"ל (כפי שאיציק ציין), או שמשרתים בו באופן פעיל. לנסות להחרים כל ארגון כזה זה חסר תוחלת ולא עוזר לקדם שום דבר שאני מאמין בו. בנוסף, בהפועל תל-אביב יש פוטנציאל לרדיקליזציה של מספר גדול יחסית של אוהדים, כפי שקרה סביב "עיר לכולנו" בשנים 2009-2008. אני זוכר שזה הגיע למצב שגל סוקולובסקי וכל מיני חבר'ה מהאולטראס היו מגיעים באופן קבוע להפגנות בשייח' ג'ראח. אז יש גם את האספקט הזה.

אבל אם להיות כנה - בבסיס אהדה להפועל זה עניין רגשי נטו, הפועל מבחינתי היא מעל הכל ואין שום מקום להזיז אותה הצידה. אם הייתי אדם רציונלי באספקט הזה הייתי אוהד קבוצות מצליחות, ובוודאי שלא קבוצות בישראל.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

pelegs כתב: 17 אוגוסט 2022, 00:08 אני אישית לא מסכים באופן מלא עם הגישה של איציק בנושא. איך שאני רואה את העולם (וגם אני כתבתי על זה כבר כמה וכמה פעמים פה), בעיות מערכתיות לא יכולות להפתר ע"י האשמה אינדיוידואלית. ההתנגדות העקרונית שלי לציונות ולצה"ל נובעת מכך שאני רואה בהן מערכות בלתי-לגיטימיות, ולא בגלל שאני חושב שמדובר באוסף של אנשים "רעים". בהתאם, אני לא שונא חיילים על בסיס אישי (וגם אני בעוונתי הייתי חייל בצה"ל) - אלא כמובן אם הם מבצעים פשע חמור במיוחד באופן מכוון, או מגיעים לדרגות גבוהות בפיקוד הצבאי. וגם אז הנושא מורכב. דוגמא: במשך תקופה הייתה לי היכרות אישית עם תת-אלוף בצה"ל (אבא של חבר טוב) שבשלב מסויים פיקד ישירות על חלקה גדולה בכיבוש, ואח"כ אפילו היה אלוף מטכ"ל. ברמה הפוליטית אני מתנגד להתנהלות שלו, ואולי אפילו יש מקום לשקול צעדים משפטיים נגדו בהאג (בכל אופן זו לא בחירה שלי), אבל ברמה האישית הוא בחור מאד חביב שנהנתי להיות בחברתו.

באופן כללי כל המערכת הישראלית סובבת סביב האידיאולוגיה הציונית, וצה"ל נמצא בקונצנזוס מטורף בחברה היהודית בישראל. אנשים משרתים בצבא לא מתוך בחירה מושכלת וקרה, לאחר שהם עברו חשיפה לכל מה שקורה בשטח, בחנו את האידיאולוגיות השונות וכו'. כל החברה כולה מכוונת יהודים בישראל להתגייס לצבא, לראות בו ארגון חיובי וחשוב, להתגאות בשירות בו וכו' - ומנגד מתעבת אנשים שנמנעו מסיבה זו או אחרת מלשרת בו. אני לא מצפה מהרוב המוחלט של האנשים בכלל להגיע למצב בו הם שואלים את עצמם לפני הגיוס אם עליהם להתגייס או לא (בכל זאת, אני מטריאליסט וכל זה - כל מה שאני כותב נטוע עמוק מאד בתפישה המרקסיסטית של חברות אנושיות). ככה יוצא שכל ארגון שקיים בישראל מכיל אנשים ששירתו בצה"ל (כפי שאיציק ציין), או שמשרתים בו באופן פעיל. לנסות להחרים כל ארגון כזה זה חסר תוחלת ולא עוזר לקדם שום דבר שאני מאמין בו. בנוסף, בהפועל תל-אביב יש פוטנציאל לרדיקליזציה של מספר גדול יחסית של אוהדים, כפי שקרה סביב "עיר לכולנו" בשנים 2009-2008. אני זוכר שזה הגיע למצב שגל סוקולובסקי וכל מיני חבר'ה מהאולטראס היו מגיעים באופן קבוע להפגנות בשייח' ג'ראח. אז יש גם את האספקט הזה.

אבל אם להיות כנה - בבסיס אהדה להפועל זה עניין רגשי נטו, הפועל מבחינתי היא מעל הכל ואין שום מקום להזיז אותה הצידה. אם הייתי אדם רציונלי באספקט הזה הייתי אוהד קבוצות מצליחות, ובוודאי שלא קבוצות בישראל.
תודה רבה על תגובתך.
לארגון יש מגוון רחב של צבעים, אני מכיר כאלו שלחמו בעזה בצוק איתן ובמבצעים אחרים.
(סתם לידע כללי)

תודה רבה על הכנות, תכלס זו התשובה ההגיונית[כאילו שיש קשר בין הגיון להפועל] ביותר לשאלה שלי וגם כך חשבתי.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

כן, כאמור יחסית קשה בישראל להיות יהודי שלא משרת בצבא.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

אני חושב שהדילמה שעידן סרור מציג דווקא סבירה, והיא עלתה על דעתי לא פעם. כל אחד מתמודד איתה אחרת.
מי שנולד לתוך מציאות כזו צריך לפעמים לעשות פשרות. אתה בוחר איך להתייחס לאנשים סביבך.
אני מנסה להסביר לעצמי שרוב מכריע של האנשים בישראל הם בורים בעניין המציאות והאמת, כתוצאה מהסוציאליזציה ואינדוקטרינציה הציונית, וכתוצאה מכך הבחירות המוסריות הנוראיות שלהם.
קשה לגדול אחרת בישראל, וצריך משהו מיוחד כנראה כדי לצאת מזה, אחרת זה די נוח. לכן קשה לכעוס על האנשים בעדר.

עידן סרור כתב: 16 אוגוסט 2022, 23:19 שמאלני אמיתי לא יבחר לאהוד קבוצת כדורגל שמשחקת באדמה כבושה ובמיוחד כשמשחקים בה חיילים.
כך שאתה לא שמאלני.
אתה "לוחם צדק" בשקל
בעניין האדמה הכבושה, אתה טועה כמובן. אי אפשר לשחק כדורגל בישראל על אדמה לא כבושה, כמו שאי אפשר באוסטרליה ובקנדה. זו ארץ של כל תושביה, ואי אפשר להחזיר את כל צאצאי המתיישבים האירופאים לאירופה, זה לא צדק.
בניגוד למיתוס הציוני, הילידים לא דורשים את זה, לא במקומות אחרים ולא בפלסטין.
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

פעם מכחיש שואה, תמיד מכחיש שואה
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

D&3 כתב: 17 אוגוסט 2022, 09:10 פעם מכחיש שואה, תמיד מכחיש שואה
דווקא הפעם הוא לא הכחיש את השואה כי אם לא היתה שואה אז גם 50 שואות זה כלום
0 = 0 * 50
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

מה דעתכם על דבריו של אבו מאזן
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

בלי להשוות, ובלי להוריד מהזוועה שהנאצים הביאו לעולם, רק אגיד שהסבל של היהודים אצל הנאצים היה קצר. כמה שנים ונגמר. ישראל מתעללת במליוני בני אדם כבר עשרות שנים, ואין לתהליך הזה שום אופק. ואלה, לפעמים עדיף למות.
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

אדום נחמד כתב: 17 אוגוסט 2022, 09:49 בלי להשוות, ובלי להוריד מהזוועה שהנאצים הביאו לעולם, רק אגיד שהסבל של היהודים אצל הנאצים היה קצר. כמה שנים ונגמר. ישראל מתעללת במליוני בני אדם כבר עשרות שנים, ואין לתהליך הזה שום אופק. ואלה, לפעמים עדיף למות.
חחחחחח, אין דברים כמוכם
הפוסט קיבל לייק אחדCraft
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

אדום נחמד כתב: 17 אוגוסט 2022, 09:49 בלי להשוות, ובלי להוריד מהזוועה שהנאצים הביאו לעולם, רק אגיד שהסבל של היהודים אצל הנאצים היה קצר. כמה שנים ונגמר. ישראל מתעללת במליוני בני אדם כבר עשרות שנים, ואין לתהליך הזה שום אופק. ואלה, לפעמים עדיף למות.
ההתאבדות שאתה ממליץ להם זה אמור להיות מצדה סטייל או שמשון סטייל ?
אמורים לשיר להם יא פלסטינים תתאבדו כבר אני שונא את כל המוסלמים ?

* התגובה שלך זאת פארודיה על מאמנים שאומרים אני לא רוצה לדבר על שופטים אבל ... ?
האמת שאפשר לעשות מזה אחלה מערכון ל"יהודים באים"
Craft
קיבל.ה  14 לייקים

עצום
In Hisham We Trust
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אם הבנתי נכון, אז אתה תומך ברצח עם מקיף, ומהיר ככל האפשר, של כל הפלסטינים?
על הנימוק ההומני לרצח עם עוד לא שמעתי.
لا إله
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

ofri כתב: 17 אוגוסט 2022, 09:33 מה דעתכם על דבריו של אבו מאזן
דעתי היא שמדובר באדם חסר רלוונטיות פוליטית שאומר דברים לא מעניינים שאין להם אחיזה במציאות. אבו-מאזן הוא בסה"כ נציג של קבלן הביצוע הגדול ביותר של ישראל, קרי הרשות הפלסטינית. רוב הפלסטינים להבנתי רואים ברשות גוף מושחת מהיסוד ומשת"פ של ישראל, שאוכף עבורה את הכיבוש בשטחי איי. בזמן שאנשים מתרעמים מההצהרה של אבו-מאזן, ישראל ממשיכה לרדות בפלסטינים, לגנוב להם אדמות, להגביל את תנועתם ובאופן כללי לשלוט בהם דרך דיקטטורה צבאית אכזרית מצד אחד, ומצור אכזרי מצד שני. כל זה בזמן שגרמניה מגבה את ישראל בגלל רגשות אשם כלפי יהודים (ורובנו בכלל לא מתגורר בישראל), ואינטרסים כלכליים באיזור.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

https://www.haaretz.co.il/blogs/barryda ... 76ede80000
כשמדובר בעציר מינהלי, שופט צבאי הוא גם רופא
ההתנהלות סביב שביתת הרעב הממושכת של חליל עואוודה, שהשיל יותר ממחצית ממשקלו ומצוי במצב קשה, מעלה שאלות על האיזוק בעת אשפוז ומציפה עיסוק בהגדרות משפטיות מופרכות
لا إله
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

עכשיו ראיתי מה אבו מאזן אמר.
נו-נו, כמה רעש עשו מאיזה שטות...
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

מגוחכת בעיני הדרך בה ההודעה הכל כך פשוטה שלי הובנה (ולא רק על ידי ליצני הימין, איציק)
אומר זאת כך - לאחרונה התוודעתי לכמה סיפורי זוועה שישראל מעבירה על אינדיוידואלים פלסטינים. לא על ידי מתנחלים או אנשים רקובים מהמערכת, אלא המערכת עצמה.
אני לא צריך להשוות את הסיפורים האלה לזוועות של עמים אחרים. הגענו לתחתית החבית, ולא אכפת לי מי עוד נמצא איתנו שם.

וכן, אם מישהו היה קושר אותי במרתף ומתעלל בי יום יום במשך שנים, הייתי מתחנן אליו שיהרוג אותי (גם אם לא הייתי מצליח להתאבד בעצמי)
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מגוחכת בעיני הדרך בה מלבינים פה טינופות פעם אחר פעם רק כי הם נמצאים "בצד הנכון" של מאבק מסוים.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

D&3 כתב: 17 אוגוסט 2022, 14:44 מגוחכת בעיני הדרך בה מלבינים פה טינופות פעם אחר פעם רק כי הם נמצאים "בצד הנכון" של מאבק מסוים.
למה אתה מתכוון שאתה אומר "הלבנה"?
ולמה אתה חושב שאבומאזן ואני באותו צד? או שהוא בצד הנכון?
הדיון פה הוא על המשמעות של טענה של פלסטיני מסויים שישראל עושה לעם שלו "50 שואות". לא אם אבו מאזן הוא בחור חביב.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

איזה טינופות באמת...
העם שלו נמצא תחת מגף קולוניאליסטי ברוטלי כבר 75 שנה, חייהם גיהנום, והוא קרא לזה שואה. חרא של בן אדם, בחיי.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

במקרה הזה "הטינופת בצד הנכון" אומר דברים מזעזעים.
מדינת ישראל לעומת זאת עושה דברים מזעזעים.
בוא נכניס דברים לפרופורציה הנכונה, כן?
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

עד כמה שאני זוכר הדיון פה הוא על הזווית הפלסטינית, וזה שיו"ר הרשות פעם אחר פעם מכחיש את השואה בדרכים כאלה ואחרות זה חלק מהזווית הפלסטינית על יהודים בכלל והשואה בפרט.

וחשוב להדגיש שגם לפני 75 שנה המנהיג הפלסטיני התורן היה רגיש לנושא, אצלו זה אופיין בנאציזם
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

כשכמחצית מהישראלים כל כך דומים בעצמם לנאצים, קצת מצחיק להתלונן על זילות השואה (הוא לא הכחיש אותה, גם אם תגידו את זה אלפי פעמים)
لا إله
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אני לא חושב שזה בריא לעצום עיניים כל הזמן
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

מאמר מעניין של פרופסור רן גרינשטיין על הדומה והשונה בין האפרטהייד בישראל ובדרום אפריקה, ועל מה הפלסטינים יכולים ללמוד מזה לטובת המאבק.

ההשוואה בין משטר האפרטהייד בדרום אפריקה למשטר הישראלי עוסקת בדרך כללי באמצעי הדיכוי. מחקר חדש בוחן את השווה והשונה בין דרכי ההתנגדות. אפשר ללמוד ממנו לקחים להצלחת המאבק נגד המשטר הישראלי
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

D&3 כתב: 17 אוגוסט 2022, 16:07 אני לא חושב שזה בריא לעצום עיניים כל הזמן
בדיוק מה שהייתי אומר לך
لا إله
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

pelegs כתב: 17 אוגוסט 2022, 15:36 במקרה הזה "הטינופת בצד הנכון" אומר דברים מזעזעים.
מדינת ישראל לעומת זאת עושה דברים מזעזעים.
בוא נכניס דברים לפרופורציה הנכונה, כן?
מה כל כך מזעזע במה שהוא אמר? סה"כ יחצן מחורבן של המאבק הפלסטיני, עם יכולות שווק מוגבלות במיוחד.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

its-sick כתב: 17 אוגוסט 2022, 16:09
D&3 כתב: 17 אוגוסט 2022, 16:07 אני לא חושב שזה בריא לעצום עיניים כל הזמן
בדיוק מה שהייתי אומר לך
יש מצב שאתה גם צודק, לפחות בהודעות האחרונות מטלי מוכיח את הנקודה שלי
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D&3 כתב: 17 אוגוסט 2022, 16:00 עד כמה שאני זוכר הדיון פה הוא על הזווית הפלסטינית, וזה שיו"ר הרשות פעם אחר פעם מכחיש את השואה בדרכים כאלה ואחרות זה חלק מהזווית הפלסטינית על יהודים בכלל והשואה בפרט.

וחשוב להדגיש שגם לפני 75 שנה המנהיג הפלסטיני התורן היה רגיש לנושא, אצלו זה אופיין בנאציזם
אנחנו מדברים על המנהיג הפלסטיני הלא-נבחר, שרוב הפלסטינים רואים בו משת"פ של ישראל, כן? ואגב, בניגוד לאגדות הציוניות, אל-חוסייני לא היה "המנהיג" הפלסטיני, הוא היה אחד מכמה מנהיגים איזוריים - הוא למעשה היה עוד פחות מייצג מאבו-מאזן. וכמובן שכדאי גם לבחון באיזו סיטואציה הוא פעל (שוב אני מזכיר את הקונספט "מטריאליזם"), ומה היו הכוחות שהטאט פעל נגדם ולכן היה לו יותר פשוט להתחבר לאויביהם (לא שזה מפחית מהאידיאולוגיה הבעייתיות שלו, אבל אם רוצים ללמוד משהו מההיסטוריה ולא רק לצאת בהצהרות רגשניות, כדאי לזכור אך ההקשר ההיסטורי הנ"ל).

וכאמור, בינתיים בזמן שאנחנו מתדיינים כאן על מה אומרים פלסטינים, ישראל עושה וממשיכה בדיכוי ונישול העם הפלסטיני.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

https://news.walla.co.il/item/3524893

אבו מאזן מבהיר: לא התכוונתי להכחיש שואה, זה הפשע הנתעב בהיסטוריה
יו"ר הרשות אמר כי הוא "לא התכוון להכחיש את הייחודיות של השואה" וכי הוא מגנה אותה בכל תוקף. זאת אחרי שהאשים את ישראל בביצוע "50 שואות" נגד הפלסטינים. בעקבות דבריו, לשכת גנץ פנתה ליועציו והבהירה להם שישראל מצפה שיחזור בו מדבריו
لا إله
שליחת תגובה