מחלקת הנוער עונת 2021/2022

פורום אוהדי הפועל תל אביב
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

אודיכהן כתב: 27 מאי 2022, 11:23
אדום ותיק כתב: 27 מאי 2022, 11:17 ממעקב אחר התוצאות, אכן נעשית עבודה טובה במחלקת הנוער.
מקוה שיגבירו עבודה בפאן המנטלי , כאב הלב שהפסדנו אליפות בנערים א כשהינו מעל הליגה בכל העונה.

לדעתי, חסר מרכיב של הכנת שחקני הנוער, שמסיימים גיל, לקבוצה בוגרת. בעיקר כיום בעידן המיקצועני, קבוצת בת בליגה א או בלאומית, שתוכל לשלב בה שחקני נוער ולתת להם במה למשחק באופן סדיר וכל שבת, תיצור שחקנים שמוכנים יותר להשתלבות בבוגרים. אין בישראל ליגת מילואים, לכן הפתרון של קבוצת בת הוא כמעט היחיד.

ספציפית לגבי ליידנר ודווידה - שחקנים מעולים. כשעלו לבוגרים לראשונה היו להם סט יכולות מדהים, שהיה אמור להתפצח ולהביאם באמת לפסגות.
לצערי, מאז שעלו לבוגרים, לא ראיתי גרדיאנט השתפרות רציני אצל שניהם. לדעתי זה נובע מהעובדה שכנראה לא קבעו להם מאמן אישי ותוכנית אישית עם מדידות ביצועים. חוסכים 2 שקל, וסומכים שהמאמן הראשי כבר ידאג לכך. לא רוצה בכלל לחשוב שיש מניע אחר.
מסכים לגבי הצורך בקבוצת בת.
אני לא יודע מה הבוגרים נותנים לשחקנים כמו דוידה וליידנר אבל צריכים גם להבין שיש גם אחריות לשחקנים עצמם.
לגבי ליידנר הוא פורח משנה לשנה וקיבל עכשיו זימון לנבחרת הבוגרת.
דוידה מלך השערים של הקבוצה פשוט נכנס לתקופה רעה ולא הצליח לצאת ממנה.
אודי ,
להערותיך:
א. אין ויכוח שלשחקנים עצמם יש אחריות. אני משוכנע שכל אחד מהם רוצה להצליח. בין זה ובין ההבנה שהם חייבים סיוע מיקצועי חיצוני רב המרחק. זה ההבדל בין הגדולים ביותר ובין פרוספקט. דוגמה לוקחים מרונלדו . למרות היכולות המדהימות שלו הוא ממשיך להשקיע בעצמו בלי קשר שהגיע לכל השיאים האפשריים. פשוט קוראים לזה "תשוקה" או רצון לשיפור מתמיד. כן, זה קשה בכל התחומים. אבל מתגתל!
ב. ליידנר - הזימון לנבחרת לא מראה על קו שיפור. מראה יותר על הבור שיש בתפקיד שלו. הוא מגן ולא ראיתי אצלו שיפור רציני בתפקיד שלו, ובעיקר לא בהבנת משחק ההגנה.
ג. דוידה - כאן אי השיפור בולט יותר. אני רואה אצלו טעויות חוזרות ונשנות ממשחקים קודמים. אני לא רואה אצלו שיפור בהבנת משחק ההתקפה שמתבא בפעולות לא נכונות שמפספסות לנו הזדמנויות. וחבל. מסכים איתך שכנראה הוא בתקופה רעה משולבת בירידה במשחק הקישור, בצרוף של העדר תחרות אמיתית. אבל שים לב גם בנבחרת הצעירה הוא איבד את מקומו בהרכב הפותח.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אדום ותיק כתב: 27 מאי 2022, 12:10
אודיכהן כתב: 27 מאי 2022, 11:23
אדום ותיק כתב: 27 מאי 2022, 11:17 ממעקב אחר התוצאות, אכן נעשית עבודה טובה במחלקת הנוער.
מקוה שיגבירו עבודה בפאן המנטלי , כאב הלב שהפסדנו אליפות בנערים א כשהינו מעל הליגה בכל העונה.

לדעתי, חסר מרכיב של הכנת שחקני הנוער, שמסיימים גיל, לקבוצה בוגרת. בעיקר כיום בעידן המיקצועני, קבוצת בת בליגה א או בלאומית, שתוכל לשלב בה שחקני נוער ולתת להם במה למשחק באופן סדיר וכל שבת, תיצור שחקנים שמוכנים יותר להשתלבות בבוגרים. אין בישראל ליגת מילואים, לכן הפתרון של קבוצת בת הוא כמעט היחיד.

ספציפית לגבי ליידנר ודווידה - שחקנים מעולים. כשעלו לבוגרים לראשונה היו להם סט יכולות מדהים, שהיה אמור להתפצח ולהביאם באמת לפסגות.
לצערי, מאז שעלו לבוגרים, לא ראיתי גרדיאנט השתפרות רציני אצל שניהם. לדעתי זה נובע מהעובדה שכנראה לא קבעו להם מאמן אישי ותוכנית אישית עם מדידות ביצועים. חוסכים 2 שקל, וסומכים שהמאמן הראשי כבר ידאג לכך. לא רוצה בכלל לחשוב שיש מניע אחר.
מסכים לגבי הצורך בקבוצת בת.
אני לא יודע מה הבוגרים נותנים לשחקנים כמו דוידה וליידנר אבל צריכים גם להבין שיש גם אחריות לשחקנים עצמם.
לגבי ליידנר הוא פורח משנה לשנה וקיבל עכשיו זימון לנבחרת הבוגרת.
דוידה מלך השערים של הקבוצה פשוט נכנס לתקופה רעה ולא הצליח לצאת ממנה.
אודי ,
להערותיך:
א. אין ויכוח שלשחקנים עצמם יש אחריות. אני משוכנע שכל אחד מהם רוצה להצליח. בין זה ובין ההבנה שהם חייבים סיוע מיקצועי חיצוני רב המרחק. זה ההבדל בין הגדולים ביותר ובין פרוספקט. דוגמה לוקחים מרונלדו . למרות היכולות המדהימות שלו הוא ממשיך להשקיע בעצמו בלי קשר שהגיע לכל השיאים האפשריים. פשוט קוראים לזה "תשוקה" או רצון לשיפור מתמיד. כן, זה קשה בכל התחומים. אבל מתגתל!
ב. ליידנר - הזימון לנבחרת לא מראה על קו שיפור. מראה יותר על הבור שיש בתפקיד שלו. הוא מגן ולא ראיתי אצלו שיפור רציני בתפקיד שלו, ובעיקר לא בהבנת משחק ההגנה.
ג. דוידה - כאן אי השיפור בולט יותר. אני רואה אצלו טעויות חוזרות ונשנות ממשחקים קודמים. אני לא רואה אצלו שיפור בהבנת משחק ההתקפה שמתבא בפעולות לא נכונות שמפספסות לנו הזדמנויות. וחבל. מסכים איתך שכנראה הוא בתקופה רעה משולבת בירידה במשחק הקישור, בצרוף של העדר תחרות אמיתית. אבל שים לב גם בנבחרת הצעירה הוא איבד את מקומו בהרכב הפותח.
אני ממש לא מסכים.

לינדנר השפר מאוד בהגנת ה 1 על 1. אם לפני שנה וחצי היו מבודדים עליו את שחקני היריב היום כמעט ולא והוא רב הפעמים גובר עליהם.

גם בקריאת מצבים הוא השתפר והוא כמעט ולא תוקף את הכדור אם הוא לא מגיע אליו. נראה שהוא מתחיל לסמוך על היכולות ההגנתיות שלו ולומד לחכות ליריב במקום לנסות לחתוך את הכדור.

לגבי דוידה יש לו קושי בקבלת החלטות זה דבר שניתן לשפר כי יש לו את היכולות. אותו קרוב משפחה סיפר לי שהוא דיבר עם זנדברג והוא ציין על אחד הנערים שלפי המדדים שלו אחרי X ספרינטים הדופק שלו עולה וכאשר הוא מקבל החלטות בדוםק גבוה הן הרבה פחות טובות ( הנושא מנותר ע"י חישנים ומצלמות). לכן הם קבעו לו תוכנית אימונים שיש לה 2 מטרות.
1. למנוע מהדופק לעלות / לגרום לעלות אחרי X+5 של ספרינטים
2. להביא אותו לדופק גבוה ולתת לו לקבל החלטות תחת מאמץ כדי לתרגל את הנושא.
מאחר וזה מה שנאמר לי שבוקסה וזנדברג עושים בנוער אין לי אלא לקוות שהדבר מתקיים בצורה אף מוקפדת יותר בבוגרים, ואם לא אז שבוקסה ינחיל אותה החל מהשנה.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

אוהד קדוסי שפרש ממש לפני כמה שבועות ממשחק פעיל מונה לאמן את קבוצת נערים א' במקום עומר דמארי.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

סניור וארצ'ל נגרעו מהסגל הסופי של נבחרת הנוער ולא יהיו בסגל ליורו. גם גניס לא.
גליקליך, למקין, ישראלוב וקנצפולסקי בסגל.
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

גניס פצוע, חבל אני אוהב אותו מאוד.
אי הזימון של סניור זה כבר בגדר שערורייה. העדיפו שחקנים שנראו טוב במשחקי נוער על פני שחקני בוגרים
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

פישונט כתב: 13 יוני 2022, 15:38 גניס פצוע, חבל אני אוהב אותו מאוד.
אי הזימון של סניור זה כבר בגדר שערורייה. העדיפו שחקנים שנראו טוב במשחקי נוער על פני שחקני בוגרים
יותר מדיי שחקנים מהפועל שיקבלו חשיפה. זה פשוט לא לעניין...
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

הוקיץ' כתב: 13 יוני 2022, 14:51 סניור וארצ'ל נגרעו מהסגל הסופי של נבחרת הנוער ולא יהיו בסגל ליורו. גם גניס לא.
גליקליך, למקין, ישראלוב וקנצפולסקי בסגל.
קנצפולסקי מסתמן כקשר לא רע, סיכוי שישחק השנה קצת בבוגרים?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

סניור שווה נבחרת, אבל כשמסתכלים על החלק הקידמי של הנוער זה לא כזה מופרח שהוא לא זומן. אריאל לוגסי וטוקלומטי היו השחקנים הכי טובים בנוער של מכבי פ"ת שהייתה נגיעה מאליפות, גלוך השחקן הכי טוב בפער בנוער, אחמד סלמן כבר שנתיים בבוגרים, נהוראי יפרח ודור תורג'מן היו החלוצים הכי טובים בליגת נוער בשנה שעברה (ועם ניסיון של שנה בבוגרים). היחיד שאולי היה צריך להישאר בבית עבור סניור הוא אוראל באייה ממכבי, וגם זה אני לא בטוח.

בקיצור, סניור נפל על שנתון חזק מאוד מבחינה התקפית ובגדול זאת הסיבה שהוא בחוץ. לא חושב שיש פה פוליטיקות
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

טוקלומטי בעיני אוברייטד. בנבחרת הוא היה חלש מאוד עד כה ושלו דניאל היה יותר משמעותי ממנו בפ"ת. אוראל באייה פרץ רק לאחרונה יחסית וזה די מוזר כשמשווים לעונה שסניור נתן בנוער.
לשם השוואה סניור כבש העונה 17 שערים בנוער, טוקלומטי 10 ובאייה 8. הוא גם בילה לא מעט בבוגרים בניגוד לשניים האחרים.
אני גם לא חושב שיש כאן פוליטיקות, סתם החלטה לא טובה.

לגבי קנצפולסקי, הוא סוג של ביברס משונמך. שחקן עם טאץ' רך בכדור, אינטליגנטי וחושב מהר, אבל גם נמוך ולא אתלטי. יותר אגרסיבי מביברס זה כן.
אני מאוד נהנה לראות אותו בנוער, אבל צריך לראות איך זה מתרגם לבוגרים.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

לוגסי בבוגרים עם הופעה אחת כמחליף בגביע הטוטו, טוקולומטי עם שתי הופעות כמחליף בליגת העל, באייה שתי הופעות.
את שלושתם העדיפו על סניור שכל השנה מתאמן עם הבוגרים (11 הופעות).
הפיזיות והמהירות שהם הולכים לפגוש ביורו לא קרובה למה שהם פגשו והתאמנו כל השנה
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

גליקליך, למקין, ישראלוב וקנצפולסקי עלו בהרכב נגד סרביה. כרגע 1:1 במחצית הראשונה.
אם למישהו יש לינק לצ'רלטון אני אשמח.
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

הוקיץ' כתב: 19 יוני 2022, 18:49 גליקליך, למקין, ישראלוב וקנצפולסקי עלו בהרכב נגד סרביה. כרגע 1:1 במחצית הראשונה.
אם למישהו יש לינק לצ'רלטון אני אשמח.
מועבר לייב באתר כאן:
https://www.kan.org.il/Item/?itemId=127273
הפוסט קיבל 2 לייקיםשדיהוקיץ'
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

כפרה על הילדים
It's 1991 and I refuse to come wack
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

משחק שהוא פספוס גדול
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

1830 נבחרת הנוער נגד אוסטריה.

גליקליך סופסל,
למקין ישראלוב וקנצפולסקי בהרכב.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Shacham כתב:1830 נבחרת הנוער נגד אוסטריה.

גליקליך סופסל,
למקין ישראלוב וקנצפולסקי בהרכב.
איך היו שחקני הפועל במשחק הקודם?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

שידור חי למשחק מול אוסטריה
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

צרפתי, המחליף של גליקליך, נראה קטסטרופה עד כה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

הפסדנו חתיכת שחקן כשעבד עבר לאיינדהובן.
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

הוקיץ' כתב:הפסדנו חתיכת שחקן כשעבד עבר לאיינדהובן.
אחרי שנה הגעתי להפועל ת"א, ישבתי עם עומר בוקסנבוים והסברתי לו שאני לא רוצה כלום, רק סעיף יציאה לחו"ל עד גיל 18. לא רציתי להישאר בכלוב מזהב של מכבי, הוא קיבל בהפועל דברים אדירים. בוקסנבוים הפך אותו לשחקן הרבה יותר טוב, יש לו הרבה מניות במה שתאי עושה היום". קפיצת המדרגה שלו בהפועל גרמה לכך שהצדדים סיכמו בהחלטה ג'נטלמנית שאם ישוב ארצה, זכות הראשונים עליו תהיה של האדומים.
צנציפר
https://www.ynet.co.il/sport/article/hjgddvf99
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

פישונט כתב: 25 יוני 2022, 16:43
אחרי שנה הגעתי להפועל ת"א, ישבתי עם עומר בוקסנבוים והסברתי לו שאני לא רוצה כלום, רק סעיף יציאה לחו"ל עד גיל 18. לא רציתי להישאר בכלוב מזהב של מכבי, הוא קיבל בהפועל דברים אדירים. בוקסנבוים הפך אותו לשחקן הרבה יותר טוב, יש לו הרבה מניות במה שתאי עושה היום". קפיצת המדרגה שלו בהפועל גרמה לכך שהצדדים סיכמו בהחלטה ג'נטלמנית שאם ישוב ארצה, זכות הראשונים עליו תהיה של האדומים.
צנציפר
זה סקופ אדיר הדבר הזה הלוואי שגם יקרה(כמובן מאחל לו בהצלחה באירופה ושלא יחזור כי נכשל או משהו)
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  349 לייקים

מחצית, 1-0 לאנגליה עד גיל 19 על ישראל עד גיל 19.
עד עכשיו המשחק לא מתעלה לרמה גבוהה בעיקר בגלל המגרש המוצף, אבל מי שדווקא מאוד הרשים אותי עד כה היה אל ים קנצפולסקי.
הוא עושה עבודה מעולה בקישור ההגנתי, מחלץ מלא כדורים ומשחרר אותם קדימה בצורה טובה.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

הנבחרת עד גיל 19 עלתה לחצי הגמר שם תפגוש את צרפת, מולה סיימה פעמיים בתיקו 1:1 במשחקי ההכנה. הנבחרת גם העפילה למונדיאל עד גיל 20 שייצא לדרך ב-20 במאי 2023 באינדונזיה (הליגה מסתיימת ב-12/5). נותר רק לקוות שלשחקנים הקיימים בסגל יצטרפו סניור וארצ'ל הראויים ביותר
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

קודם כל לדעתי סגל של 18 זה די חריג, כלומר סיכוי לא רע שהסגל למונדיאל יהיה יותר גדול ואז אכן סיכוי גבוה שהם יהיו בפנים.
אני גם משער שאחרי שאופיר חיים ראה באיזו קלות מנפנפים שחקני ההגנה את באייה, הוא קצת מצטער שאין לו את סניור. בכלל כשרואים את הפיזיות הדי עלובה של הנבחרת שלנו לעומת רוב הנבחרות בטורניר הזה, לא ממש ברור איך הוא ויתר על אתלט כמו סניור.
חייב מילה טובה לקנצפולסקי. הוא איטי, נמוך ולא מאוד גדול פיזית, אבל בעזרת מיקום טוב והרבה אגרסיביות הוא מצליח להוות פקטור הגנתי משמעותי גם ליד יריבים מאוד פיזיים ואתלטים. תוסיפו לזה גם טכניקה יפה מאוד במסירה (בשתי רגליים אגב) ואולי בכל זאת יש עתיד לבחור.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הוקיץ' כתב:קודם כל לדעתי סגל של 18 זה די חריג, כלומר סיכוי לא רע שהסגל למונדיאל יהיה יותר גדול ואז אכן סיכוי גבוה שהם יהיו בפנים.
אני גם משער שאחרי שאופיר חיים ראה באיזו קלות מנפנפים שחקני ההגנה את באייה, הוא קצת מצטער שאין לו את סניור. בכלל כשרואים את הפיזיות הדי עלובה של הנבחרת שלנו לעומת רוב הנבחרות בטורניר הזה, לא ממש ברור איך הוא ויתר על אתלט כמו סניור.
חייב מילה טובה לקנצפולסקי. הוא איטי, נמוך ולא מאוד גדול פיזית, אבל בעזרת מיקום טוב והרבה אגרסיביות הוא מצליח להוות פקטור הגנתי משמעותי גם ליד יריבים מאוד פיזיים ואתלטים. תוסיפו לזה גם טכניקה יפה מאוד במסירה (בשתי רגליים אגב) ואולי בכל זאת יש עתיד לבחור.
אני מאוד מעריך את יכולות הסקאוטינג שלך בסל, אבל לא מצליח להבין מה אתם רואים בסניור.
חוץ מנתונים פיזיים אין בו כלום שמתאימים לבוגרים, הוא לא הראה שום דבר בהזדמנויות שקיבל. עידן ורד הרשים יותר
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 25 יוני 2022, 16:54
פישונט כתב: 25 יוני 2022, 16:43
צנציפר
זה סקופ אדיר הדבר הזה הלוואי שגם יקרה(כמובן מאחל לו בהצלחה באירופה ושלא יחזור כי נכשל או משהו)

לא מבין מה הגאווה הגדולה.
הבן אדם עזב בחינם, אם הוא יחזור (והוא לא יחזור כנראה בקרוב) ההסכם הג׳נטלמני הזה יישכח. באמת מישהו חושב שבגיל 25-26 הוא ייזכר שבגיל 16 הוא שיחק אצלנו ויבקש שנחתים אותו ?
אני לא ככ מבין את הקונספט של להביא ילד בן 16, טוב ככל שיהיה, על חשבון לתת לילד אחר שרחנמא ליצלן אולי ישחק אצלנו בעתיד ונרוויח עליו אליו בעתיד כמה גרושים. אבל לא, עדיף לקחת כוכב ממכבי לתת לו במה ולשחרר אותו בחינם אחרי רבע שעה כי ההם מתנהלים כמו מועדון כדורגל נורמאלי ולא כמו חוג.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 26 יוני 2022, 01:17
פישונט כתב: 25 יוני 2022, 16:43 אחרי שנה הגעתי להפועל ת"א, ישבתי עם עומר בוקסנבוים והסברתי לו שאני לא רוצה כלום, רק סעיף יציאה לחו"ל עד גיל 18. לא רציתי להישאר בכלוב מזהב של מכבי, הוא קיבל בהפועל דברים אדירים. בוקסנבוים הפך אותו לשחקן הרבה יותר טוב, יש לו הרבה מניות במה שתאי עושה היום". קפיצת המדרגה שלו בהפועל גרמה לכך שהצדדים סיכמו בהחלטה ג'נטלמנית שאם ישוב ארצה, זכות הראשונים עליו תהיה של האדומים.
צנציפר

הבן אדם עזב בחינם, אם הוא יחזור (והוא לא יחזור כנראה בקרוב) ההסכם הג׳נטלמני הזה יישכח. באמת מישהו חושב שבגיל 25-26 הוא ייזכר שבגיל 16 הוא שיחק אצלנו ויבקש שנחתים אותו ?
אני לא ככ מבין את הקונספט של להביא ילד בן 16, טוב ככל שיהיה, על חשבון לתת לילד אחר שרחנמא ליצלן אולי ישחק אצלנו בעתיד ונרוויח עליו אליו בעתיד כמה גרושים. אבל לא, עדיף לקחת כוכב ממכבי לתת לו במה ולשחרר אותו בחינם אחרי רבע שעה כי ההם מתנהלים כמו מועדון כדורגל נורמאלי ולא כמו חוג.
ליצור לעצמך שם של מועדון שמקדם שחקנים צעירים ומוציא אותם לאירופה, זה לא פחות חשוב מלהעלות שחקן כזה או אחר לבוגרים.
מה גם שככה יכולים להגיע אלייך שחקנים שלא מגיעים למכבי בדיוק כמו בסיפור של תאי עבד.
המשתמש על שם רז שלמה
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiFrenzy
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

סנטה קלאוס כתב: 26 יוני 2022, 01:38
צ'ימבויקה כתב: 26 יוני 2022, 01:17

ליצור לעצמך שם של מועדון שמקדם שחקנים צעירים ומוציא אותם לאירופה, זה לא פחות חשוב מלהעלות שחקן כזה או אחר לבוגרים.
מה גם שככה יכולים להגיע אלייך שחקנים שלא מגיעים למכבי בדיוק כמו בסיפור של תאי עבד.

לא מבין. מכבי פ״ת ומכבי ת״א לא מוציאות לאירופה שחקנים ובמקביל ך ״קוצרות את הפירות ״ ברמה הכלכלית והמקצועית משחקנים כמו סולומון וגלוך?
אם תומכים בהתהלות כזו אז זה אומר שלוזון היה צריך לשחרר את סולומון בגיל 17 בחינם?
מישהו פעם חשב למה 90 אחוז משחקני הכדורגל שצמחו מהמחלקה בשנים האחרונות הגיעו ממכבי?
אני חושב שבתמונה הגדולה מדובר בכשל שנוגע לרמת האימון וכו׳ אבל בפרטים הקטנים, צורת העבודה הלכאורה רגישה הזו ששמה את הילד במרכז ולא את המועדון, היא מסוכנת. מקווה שלא אמרו את זה לאחרים.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

את גלוך וסולומון רצו לרכוש קבוצות מהלבל של אידנהובן בגיל 15??

כי אם לא זה דיון לא רציני.
וכמו שאתה קוצר את הפירות עם דוידה / למקין / לידנר ככה הם קוצרים פירות עם שחקנים אחרים.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

El dudernio כתב: 26 יוני 2022, 08:41 את גלוך וסולומון רצו לרכוש קבוצות מהלבל של אידנהובן בגיל 15??

כי אם לא זה דיון לא רציני.
וכמו שאתה קוצר את הפירות עם דוידה / למקין / לידנר ככה הם קוצרים פירות עם שחקנים אחרים.
לגבי סולומון התשובה בוודאות כן. לגבי גלוך מכבי כבר עכשיו עושה שרירים.
לא אמרתי שהכל רע, רק תהיתי על מה ולמה מתגאים מתאי עבד ? שחקן שלא גדל כאן שהגיע לכאן רק כדי לשחק, ובמטרה ברורה לעזוב אחרי שנה.
לא סתם מעט מאוד שחקנים עוזבים בגילאים האלה את הארץ. אני יכול רק לחשוב על שחקן כמו סוף מחיפה שעזב בגיל מוקדם (וגם שם אני לא בטוח שחיפה לא קיבלה כסף)
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

זה סופר מקובל
מכבי חיפה לצורך העניין הוציאה בלם בגיל הזה לספרד ללא תמורה
זו הדרך למשוך כשרונות. לא כולם מוצאים לחו״ל בגיל 16
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

אכן מאוד מקובל ממה שאני מבין. גם פודגראנו שוחרר מחיפה ללא תמורה שקיבלה עליו דמי השבחה.
בסוף יש תחרות עזה על כל כישרון בארץ בין מחלקות הנוער המובילות ושחרור לחו"ל עד גיל 18 זו אחת הדרכים בהן מצליחים למשוך שחקנים מוכשרים. כמעט כל הכשרונות הבולטים שלנו הם כאלה שבוקסה הצליח לגנוב ממחלקה אחרת (בדרך כלל מכבי אגב).
במקרה של דוידה וליידנר (ואולי שחקנים נוספים בעתיד) זה יהיה שווה לנו לא מעט כסף וזה לחלוטין שווה את האובדן של איזה תאי עבד פה ושם.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

Chegi כתב: 26 יוני 2022, 00:53
הוקיץ' כתב:קודם כל לדעתי סגל של 18 זה די חריג, כלומר סיכוי לא רע שהסגל למונדיאל יהיה יותר גדול ואז אכן סיכוי גבוה שהם יהיו בפנים.
אני מאוד מעריך את יכולות הסקאוטינג שלך בסל, אבל לא מצליח להבין מה אתם רואים בסניור.
חוץ מנתונים פיזיים אין בו כלום שמתאימים לבוגרים, הוא לא הראה שום דבר בהזדמנויות שקיבל. עידן ורד הרשים יותר
הוא מאוד צעיר. הרבה פעמים שחקנים בגיל הזה, במיוחד כאלה שהם לא הכי טכניים והבנת המשחק שלהם לא מדהימה, מתקשים במעבר לליגת העל. כשקלינגר ניסה לשלב צעירים בעונת הקורונה דוידה נראה הכי חלש מכולם והקונצנזוס פה (ואני בתוכו) היה שחייבים להשאיל אותו. מפה לשם שנתיים אחר כך הוא מלך השערים שלנו בגיל 21, למרות כל הליקויים שעדיין קיימים אצלו.
סניור נתן עונה סופר מרשימה בנוער וסיים כסגן מלך השערים מעמדת כנף ימין. יש לו נתונים פיזיים שכמעט לא רואים בישראל. לי אישית אין ספק שהוא עוד יהיה שחקן ואני מסכים איתך שהוא היה חלש מאוד בהזדמנויות שקיבל.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

Chegi כתב: 26 יוני 2022, 00:53
גם מספורי לא ראינו כלום בהתחלה (וגם הרבה אחרי ההתחלה) והיום הוא שחקן נבחרת.
סניור בדיוק כמו ספורי מסומן כאחד מהשחקנים הכי טובים בליגת הנוער וברור שיש לו פוטנציאל.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

היום ב21:00, למקין, ישראלוב וקנצפולסקי בהרכב נבחרת הנוער בחצי גמר מול צרפת.
פומפה
קיבל.ה  188 לייקים

יש למישהו לינק לשידור של הצעירה?
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

פומפה כתב: 28 יוני 2022, 20:54 יש למישהו לינק לשידור של הצעירה?
https://www.kan.org.il/Item/?itemId=129987
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

אני פשוט שרוףף על למקין, משחק כמו מנהיג וכמו שחקן עם ניסיון.
It's 1991 and I refuse to come wack
פומפה
קיבל.ה  188 לייקים

Shacham כתב: 28 יוני 2022, 21:09
פומפה כתב: 28 יוני 2022, 20:54 יש למישהו לינק לשידור של הצעירה?
https://www.kan.org.il/Item/?itemId=129987
תודה
Idan7244
קיבל.ה  59 לייקים

מחצית טובה של שלושתם.
שליחת תגובה