זורקי הכוסות למיניהם

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
ארמנדו
קיבל.ה  44 לייקים

מה זה החרא הזה?
כמה אידיוט צריך להיות כדי לזרוק כוסות בתחילת מחצית עם סוג של מומנטום? בכלל כמה אידיוט צריך להיות כדי לזרוק כוסות על שחקנים :bang:
הפוסט קיבל 3 לייקיםPraškevičiosRaiziRed Wolf
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

תופעה נידחת ולא מעניינת שלא אתפלא אם מקודמת על ידי בעלי אינטרס
הוקיץ'
קיבל.ה  3887 לייקים

שילכו לריב מכות עם לה פמיליה ויעזבו אותנו בשקט.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
האדס
קיבל.ה  2940 לייקים

זורקי הכוסות
המקללים באימון שחקנים לעיני מצלמות
המפרים את החוק על בסיס קבוע אל מול עיני המועדון
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1683 לייקים

מאחל להם מעצר ארוך כמה שיותר, שיסבלו בתא מצחין ויבכו כל הלילה לאמא שתבוא תשחרר.
אולי יבינו.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

7even כתב: 08 אוגוסט 2021, 21:14 מאחל להם מעצר ארוך כמה שיותר, שיסבלו בתא מצחין ויבכו כל הלילה לאמא שתבוא תשחרר.
אולי יבינו.
ואם השוטרים היו באים לעשות משהו כל הקהל היה שר משטרה זונע
Raizi
קיבל.ה  40 לייקים

יאללה שפעם אחת ירחיקו את החלאות האלו כמו שצריך ונראה אותם ממשיכים לזרוק
שלום תקווה
קיבל.ה  8 לייקים

Sin Queso כתב: 08 אוגוסט 2021, 21:25
7even כתב: 08 אוגוסט 2021, 21:14 מאחל להם מעצר ארוך כמה שיותר, שיסבלו בתא מצחין ויבכו כל הלילה לאמא שתבוא תשחרר.
אולי יבינו.
זה עוד מילא, טוב שלא שרים יותר שואה למשטרה.
ולנושא: מטומטמים!!! קישטה מהפועל!!!
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

למה כל כך קשה להנהלה לשים רשת מאחורי השער שמונעת העפת כוסות למגרש ומונעת מהכדור לעוף על האוהדים?
היה מאוד מקובל באירופה פעם..
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

שלום תקווה כתב: 09 אוגוסט 2021, 08:32
Sin Queso כתב: 08 אוגוסט 2021, 21:25
אולי יבינו.
זה עוד מילא, טוב שלא שרים יותר שואה למשטרה.
ולנושא: מטומטמים!!! קישטה מהפועל!!!
מי אמר שלא...?
פשוט השיר הזה (יאללה הפועל שלי) לא היה ביציע תקופה אז לא שמעת. אבל כשהוא יחזור תהיה בטוח שלא תשמע "יאללה מלחמה" במקום שואה למשטרה פתאום
את הסם הכי גדול
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

האדס כתב: 08 אוגוסט 2021, 19:13 זורקי הכוסות
המקללים באימון שחקנים לעיני מצלמות
המפרים את החוק על בסיס קבוע אל מול עיני המועדון
תעופו כבר מהקבוצה שלי!!!
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

התנהגות דוחה, מיותרת ומזיקה.
בדיוק כמו שירי השואה, כנראה שלהנהלה אין אינטרס לייצר מלחמה עם האולטראס דווקא עכשיו, או שאין את האמצעים.
ארמנדו
קיבל.ה  44 לייקים

jonati כתב: 09 אוגוסט 2021, 10:41 התנהגות דוחה, מיותרת ומזיקה.
בדיוק כמו שירי השואה, כנראה שלהנהלה אין אינטרס לייצר מלחמה עם האולטראס דווקא עכשיו, או שאין את האמצעים.
אני באמת תוהה לעצמי אם מלחמה בזריקת כוסות שקולה למלחמה באולטראס? ההתנהגות של הארגון לא בעייתית יותר מדי, הרבה זמן לא היו אירועים קשים מדי. כל מי שזורק כוס הוא מהאולטראס? הוא או ילד טמבל או ערס אהבל, לא חייב להיות בארגון. שורה תחתונה, אני לא מאמין שהודעת הבהרה של המועדון שישללו מנויים למי שייתפס זורק כוס יגרום למלחמה כלשהי עם הקהל.
הפוסט קיבל לייק אחדקוקאין ואלכוהול
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

מקרה אחר משירי שואה שקצת יותר קשה להבחין מי שר, ויש כמויות הרבה יותר גדולות, וכו'
בלומפילד גם ככה מרושת במצלמות, מה הבעיה להודיע מראש שמי שיזרוק יורחק ואז גם לעשות את זה?
לא חושב שההנהלה מפחדת ממלחמה עם האולטראס - היא מפחדת ממלחמה עם האולטראס כשהארגון סוחף אחריו את הקהל למחאה נגדה.

אבל במקרה הספציפי הזה?
איזה אוהד שפוי יגיד שהארגון צודק כשהוא זורק חפצים?
אפילו האולטראס לא יכולים להגיד משהו על חופש הביטוי ושלל הדברים האחרים שאומרים על למה "שירי שואה" זה בסדר.

בקיצור, לא חושב שלהנהלה יש מה לפחד. פשוט לעשות את זה.
בני12
קיבל.ה  839 לייקים

הוקיץ' כתב: 08 אוגוסט 2021, 18:31 שילכו לריב מכות עם לה פמיליה ויעזבו אותנו בשקט.
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

ארמנדו כתב: 09 אוגוסט 2021, 10:46
אני באמת תוהה לעצמי אם מלחמה בזריקת כוסות שקולה למלחמה באולטראס? ההתנהגות של הארגון לא בעייתית יותר מדי, הרבה זמן לא היו אירועים קשים מדי. כל מי שזורק כוס הוא מהאולטראס? הוא או ילד טמבל או ערס אהבל, לא חייב להיות בארגון. שורה תחתונה, אני לא מאמין שהודעת הבהרה של המועדון שישללו מנויים למי שייתפס זורק כוס יגרום למלחמה כלשהי עם הקהל.
אני לא אומר שהאולטראס הם אלו שזורקים את הכוסות, הודעות הבהרה כאלה הם יכולים לפרסם כמה שבא להם, הבעיה תקרה כשיתחילו לעשות צעדים מעשיים כמו לדוגמא לעלות שוטרים ליציע בשביל לתפוס את אלו שראו במצלמות.
ולכל אלו שלא מבינים למה מקללים את המשטרה כשהיא עולה ליציע, ומייחלים שהאוהדים יינמקו בכלא, היו פעמים שהמשטרה עלתה ליציע ותפסה אותי כשלא עשיתי כלום, שחס וחלילה הם היו באמת מכניסים אותי לכלא, שוטר פעם בא אליי ואמר לי שיש לו תמונה שלי קופץ משער 7 לשער 5 וניסה לקחת אותי מהיציע ולא עזב אותי גם כשאמרתי לו שיש לי מנוי לשער 5 שאני יכול להראות לו. זה נורא קשה לפעול כנגד אוהדים ספציפית וגם המשטרה לא בהכרח תופסת את האדם הנכון.
אני חושב שזו התנהגות פסולה שמקומה לא ביציעי הפועל, אני רק מאמין שההנהלה עושה חישוב של רווח תועלת וכרגע לא מתאים להם להתחיל מהלך שאי אפשר לדעת איך ייגמר
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  859 לייקים

עומדים לדין על זה, שוב
תודה לכם ילדים בני 15 שההורים קנו להם מנוי!
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
Money
קיבל.ה  564 לייקים

חייב להגיד דעה לא פופולרית, לפי דעתי זה בכלל לא האולטרס. אלו ילדים מתלהבים שרואים אחד זורק שהוא נכנס למגרש שיכור ואומרים יאלה בוא נזרוק.
אותם צריך לעקור מהיציע ולהעיר להם על זה מהיציע רק ככה הם יבינו. אני חושב שבגלל האירוע הזה נהרס לגמרי המומנטום שהיה לנו
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

לצלם את מי שזורק למגרש, וכל העמדה לדין לתבוע מאותם זורקים את הסכום המדויק של הקנס + עלויות משפט

גם האפס הכי גדול יודע שכוס קולה או מצית לא שווה לו +5,000 שקל וככה החרא הזה יגמר מהר מאוד
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

סתם בשביל המשחק, הסיכוי היחיד לעצור את ההתנהגות הדוחה הזו היא דרך האולטראס, כי הם כנראה היחידים שיכולים לאכוף את זה שלא יזרקו דברים למגרש.
הפוסט קיבל לייק אחדתתאבד כבר
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1683 לייקים

jonati כתב: 09 אוגוסט 2021, 12:35
אני לא אומר שהאולטראס הם אלו שזורקים את הכוסות, הודעות הבהרה כאלה הם יכולים לפרסם כמה שבא להם, הבעיה תקרה כשיתחילו לעשות צעדים מעשיים כמו לדוגמא לעלות שוטרים ליציע בשביל לתפוס את אלו שראו במצלמות.
ולכל אלו שלא מבינים למה מקללים את המשטרה כשהיא עולה ליציע, ומייחלים שהאוהדים יינמקו בכלא, היו פעמים שהמשטרה עלתה ליציע ותפסה אותי כשלא עשיתי כלום, שחס וחלילה הם היו באמת מכניסים אותי לכלא, שוטר פעם בא אליי ואמר לי שיש לו תמונה שלי קופץ משער 7 לשער 5 וניסה לקחת אותי מהיציע ולא עזב אותי גם כשאמרתי לו שיש לי מנוי לשער 5 שאני יכול להראות לו. זה נורא קשה לפעול כנגד אוהדים ספציפית וגם המשטרה לא בהכרח תופסת את האדם הנכון.
אני חושב שזו התנהגות פסולה שמקומה לא ביציעי הפועל, אני רק מאמין שההנהלה עושה חישוב של רווח תועלת וכרגע לא מתאים להם להתחיל מהלך שאי אפשר לדעת איך ייגמר
.
.
.
ואיפה האוהדים שאמורים להגן עליך בזה שלא זרקת? מישהו מהם התנדב להיעצר במקומך או שזרקו אותך לכלבים?

קח פיתרון פשוט, חבר - תשב רחוק משם. כנראה שאם הילדונים האלה, שמנסים לשחק אותה עבריינים אבל צריכים 700 שקל מאמא בשביל המנוי, הופכים אותך לפראייר שנעצר במקומם...אז הם לא ראויים שתשב לידם. מקווה שהבנת.
יהיה טוב הפועל!
האדס
קיבל.ה  2940 לייקים

מי רשם שזה האולטראס? ממש לא איכפת לי לאיזה כת או ארגון אותו אוהד משתייך.
אם הוא מקלל שחקן במגרש האימונים - הוא צריך להיות מורחק לכל החיים.
אם הוא זורק כוס לאצטדיון שמסכנת שחקן - הוא צריך להיות מורחק לכל החיים.
אם הוא זורק רימון עשן שכמעט פוגע בשוער שלנו - הוא צריך להיות מורחק לכל החיים.
מה עושים במקום זה? כלום.
סמל אישי של משתמש
covid bryant
קיבל.ה  56 לייקים

לפחות שיפגעו במשהו
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

7even כתב: 09 אוגוסט 2021, 14:26
jonati כתב: 09 אוגוסט 2021, 12:35

.
.
.
ואיפה האוהדים שאמורים להגן עליך בזה שלא זרקת? מישהו מהם התנדב להיעצר במקומך או שזרקו אותך לכלבים?

קח פיתרון פשוט, חבר - תשב רחוק משם. כנראה שאם הילדונים האלה, שמנסים לשחק אותה עבריינים אבל צריכים 700 שקל מאמא בשביל המנוי, הופכים אותך לפראייר שנעצר במקומם...אז הם לא ראויים שתשב לידם. מקווה שהבנת.
לא זרקתי כלום, ואוהדים שמתקרבים ומדברים זה בדרך כלל רק יוצר עוד בעיות.
אבל אני כבר לא יושב בשום מקום שיכול להיות חשוד בדברים האלה, למרות שאתה אף פעם לא יודע מי יבוא לידך וידליק אבוקה או משהו בסגנון.
וחוצמזה הסיפור היה רק בשביל להראות שגם אנשים שלא עשו כלום יכולים להתפס על ידי שוטר שמחליט שיש לו תמונה שלך עושה משהו
שליחת תגובה