גביע הטוטו מחזור 2, בית"ר. מוצ"ש 20:30

פורום אוהדי הפועל תל אביב
RedShed
קיבל.ה  4 לייקים

ניהול של משחק גרוע של קלינגר.
במקום להכניס את אזוגי, הכניס את א.ביטון וחירב את המשחק.
התוצאה 0-0, יש לך יואב תומר וטוויזר על הספסל, מה קשור כל החילופים ההגנתיים ההזויים האלה ?!
הוצאת את שלומי אזולאי? אין לך שחקן שישחק בעמדה הזאת ? תעלה עוד חלוץ ותכניס את עוד גרזן לאמצע.

עכשיו כבר אין תירוצים, יש סגל ויש עומק בספסל, הוא פשוט לא יודע מה לעשות איתו.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

לפי התקציר והחצי שעה שהצלחתי לראות, כל ההזדמנויות ממצבים נייחים ואפס משוטף. תענוג קלינגר
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1683 לייקים

RedShed כתב: 08 אוגוסט 2021, 07:12 ניהול של משחק גרוע של קלינגר.
במקום להכניס את אזוגי, הכניס את א.ביטון וחירב את המשחק.
התוצאה 0-0, יש לך יואב תומר וטוויזר על הספסל, מה קשור כל החילופים ההגנתיים ההזויים האלה ?!
הוצאת את שלומי אזולאי? אין לך שחקן שישחק בעמדה הזאת ? תעלה עוד חלוץ ותכניס את עוד גרזן לאמצע.

עכשיו כבר אין תירוצים, יש סגל ויש עומק בספסל, הוא פשוט לא יודע מה לעשות איתו.
תמיד מי שלא שיחק נראה כאילו הוא הכי חשוב.
בכל מקרה - אני חושב שבהחלט היה משקום לשים את אזוגי בימין במקום בן, ולתת ליואב תומר להשתפשף קצת על חשבון אזולאי הדי כבד.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

תמכתי בקלינגר בשנתיים האחרונות (גם כשזה היה לא מקובל), תמכתי בו 100% אחרי המופע המרשים שלו בגמר הגביע, אבל רבאק, נמאס לפתוח עונה שלישית ברצף עם בצורת שערים. וזה מה שמסתמן שנקבל.
לא משנה לי אם הוא כן מורחק מהמשחקים הראשונים בליגה, לא מורחק - אני נותן 4 משחקי ליגה בתור מבחן. לא משנה לי אפילו אם ננצח או נפסיד במשחקים האלו.
אם אין להפועל קבוצת התקפה נורמלית, כזו ששווה לפחות שער בכל משחק, קלינגר יכול לדעתי לארוז את החפצים וללכת הביתה. לא צריך להמתין עד ינואר.
שיתחילו לשחק התקפי, להבקיע, לרוץ - ולא לשחק לרוחב במשחק עמידה. יותר חשוב מהכל כרגע. נמאס כבר.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

מי שהפתיע אותי בצורת המשחק שלו זה הופמייסטר. הייתי בטוח שנקבל רז כהן / דן עזריה משופר, אבל הבחור משחק יפה לעומק, מוציא מסירות ארוכות יפות ולא מסירות גנריות פשוטות. יכול להיות אקסטרה טובה בקישור, רק צריך עכשיו קשרים וחלוצים שיודעים מה עושים אם החפץ הספירי הזה.
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

הלך המומנטום כתב: 08 אוגוסט 2021, 09:00 מי שהפתיע אותי בצורת המשחק שלו זה הופמייסטר. הייתי בטוח שנקבל רז כהן / דן עזריה משופר, אבל הבחור משחק יפה לעומק, מוציא מסירות ארוכות יפות ולא מסירות גנריות פשוטות. יכול להיות אקסטרה טובה בקישור, רק צריך עכשיו קשרים וחלוצים שיודעים מה עושים אם החפץ הספירי הזה.
אני גם חושב שהוא צירוף טוב למרות העומס האדיר שיש לנו באמצע אבל באמת שלא ראיתי ממנו שום כדור עומק אתמול..
שיחק רק לרוחב.
מה שכן הוא עושה רושם של גרזן אמיתי..
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

אדום בבית כתב: 08 אוגוסט 2021, 09:47
הלך המומנטום כתב: 08 אוגוסט 2021, 09:00 מי שהפתיע אותי בצורת המשחק שלו זה הופמייסטר. הייתי בטוח שנקבל רז כהן / דן עזריה משופר, אבל הבחור משחק יפה לעומק, מוציא מסירות ארוכות יפות ולא מסירות גנריות פשוטות. יכול להיות אקסטרה טובה בקישור, רק צריך עכשיו קשרים וחלוצים שיודעים מה עושים אם החפץ הספירי הזה.
אני גם חושב שהוא צירוף טוב למרות העומס האדיר שיש לנו באמצע אבל באמת שלא ראיתי ממנו שום כדור עומק אתמול..
שיחק רק לרוחב.
מה שכן הוא עושה רושם של גרזן אמיתי..
היו לו שלוש מסירות יפות:
אחת מעבר לקו הקישור של ביתר להכניס כדור לאחד החלוצים.
כדור אחר לאגף ימין, לאופק ביטון אני חושב, מעבר לשחק שלהם.
מסירה על מגרש שלם לצד שמאל לליידנר.

לא מדובר על מסירות לגול, אבל אלו מסירות שמעבירות את הכדור לאזורים יותר דלילים ומשם אפשר ליצור שערים.
לא ברמת הדה ברונו, טלקיסקי, אבוקסיס אבל בטח לא מסירות רז כהן לשחקן הקרוב וזהו.
ויכול להיות שאני סתם מתרגש כי התרגלתי שקשרים מוסרים לשחקן לידם בלי שום תחכום.
טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

חשבתי שהופמייסטר אמור להיות "גרזן" ,אבל הגנתית הוא עושה רושם לא משהו בעוד שהתקפית הוא כן "דוחף קדימה".

יש לנו בעיה גדולה מאוד בהגנה.
ביטר עשו אתמול 4-5 מצבים מעולים.
אם נודה באמת זה היה משחק של 2-0 להם.

מה שהלך שם בצד ימין אחרי החילוף של בן ביטון היה גרוע מאוד.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
שחר
קיבל.ה  1364 לייקים

הבעיה העיקרית היא מהירות, בנו קבוצה ללא שחקנים מהירים (למעט המגנים) וכשדוידה על הספסל זה עוד יותר בא לידי ביטוי. לכן כל איבוד כדור, אפילו מול קבוצה חלשה כמו בית"ר הופך למתפרצת מסוכנת בצד השני.
רוסה נראה לי כמו עוד אחד מהשחקנים הדרום אמריקאים עם טכניקה טובה בכדור, אבל שנעלמים רוב המשחק, על הגנה בכלל אין מה לדבר.
לוסיו שמן ובועטים לו המון כדורים לשטח, שהוא צריך לרדוף אחרי הבלמים כדי לנסות להשיג אותם וזה חסר סיכוי, כמעט תמיד זה נגמד בעבירות שלו, הוא צריך לקבל כדורים עם הגב לשער ולהוריד לשחקנים האחרים, כמו הכדור שהוא הכין לורד. אייבינדר הוא כמובן השחקן מספר אחת שלנו, פשוט נכס.
בגדול, אני לא חושב שזו קבוצה טובה יותר מזו של שנה שעברה לצערי וגם העונה צריך לקרות משהו יוצא דופן כדי שנכבוש שער.
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

האדס כתב: 07 אוגוסט 2021, 22:50 משחק לא רע. היינו צריכים לנצח. מי שנראה לא ברמה זה ורד. כל השאר אחלה.
מה? משחק של 2:0 לבית"ר בשקט. יצרו מצבים הרבה יותר מסוכנים מאיתנו. אנחנו שלטנו אופטית בלבד, לא סיכנו כמעט את ניצן והעורף היה חשוף מאד למתפרצות.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1683 לייקים

לגבי מה שאמרו על הופמייסטר...
ממה שאני התרשמתי - גרזן הגנתי עם מסירות יפות לשטחים פתוחים, וגם נלחם. נראה מחליף טוב לאייבינדר, ואפילו שמאלי ברגל (מחליף ללידנדר למקרה הצורך?)
ממש הרגיז אותי שדוידה פשוט התעלם מהעובדה שאם הוא לא חותך לאמצע אז להופמייסטר לא יהיה למי לתת כדור. כאילו נתקע באגף והתחבא מאחרי המגן. חייב לתעורר הבחור.

בשלב מסויים הופיימסטר יצטרך להתחיל לשחק יותר ללכת קדימה. נראה שהוא קצת חשש מזה אתמול ונקווה שיצבור ביטחון.
הוא טען שהוא עייף מאד בסוף המשחק....מקווה שזה רק עניין של כושר של תחילת עונה כי הוא לא שיחק כזה הרבה.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 08 אוגוסט 2021, 11:21, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  859 לייקים

יודע מה רשמתי אתמול אחרי המשחק אבל התגברתי על העצבים מאז: לוסיו עם כמה שהוא כבד הצליח להרוויח כדורים מההגנה שלהם וההורדות כדור שלו (לורד ולרוסה) היו על סף הגאונות.
בן ביטון במשחק רע ולא הבנתי למה הוא העלה לשם את אופק ביטון ולא את אזוגי שאותי הרשים במשחקי ההכנה.
עם שחקן כמו אזולאי הקשר אנחנו צריכים תרגילים טובים לחופשיות, זה יכול ליצור לנו הרבה שערים העונה עם ניצול טוב של המצבים(ע"ע הנגיחה של לוסיו שעברה סנטימטרים מעל המשקוף).
שמתי לב לבעיה של מיקום בקבוצה הזאת, לדוגמה במחצית הראשונה, יצאנו עם הכדור ונתקענו על עיגול האמצע כשורד, אזולאי ואליאס אפילו לא מוסרים את הכדור אלא משאירים אותו אחד לשני על אותה נקודה בלי שמישהו מהם עושה תנועה כדי לפתוח את המשחק מעבר לזה ובמחצית השנייה הייתה איזו מתפרצת שנתקעה אחרי שאליאס, רוסה וליידנר פשוט עמדו באותו מ"ר בלי שאף אחד פותח להם את המשחק וזה בלי לדבר על כל הכדורים שהגיעו לאגפים בלי שאף שחקן פותח להגבהה לרחבה או למסירה שתוביל לאחת כזאת.
ודבר אחרון, אי אפשר שכל השחקנים שלנו מגיעים לרחבה ופשוט מתמסרים ביניהם כאילו מי שמעתי זה זה שמוסר יותר ואפילו לא מנסים לבעוט.
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

הופמייסטר וטראורה הראו ניצוצות.
סך הכל הקבוצה נראית מאוד לא מאומנת כרגע. שחקנים עומדים על אותן עמדות כמו שחקנים אחרים, אין תנועה בהתקפה, הכל עומד ותקוע ומחכים לפעולה אישית שתפצח את ההגנה, כרגע יש לנו רק שחקן אחד שיודע לעשות את זה וזה רוסה, ברגע שסוגרים אותו, אנחנו קבוצה סופר מוגבלת כמו בכל השנים שעברו.
ורד צריך להכנס לעניינים, דוידה צריך לשחק יותר, ליידנר צריך ללמוד לעשות תנועה חכמה יותר והקבוצה צריכה להבין שאזולאי הוא זה שאמור להוציא אותנו החוצה במתפרצות.
אתמול לא עשינו בכלל מתפרצות ונראה שכאילו מנסים כדורים ארוכים ללוסיו ואין אף אחד אחר, או שמנסים לעשות לחץ שיוביל לאיבודי כדור ומשם משהו יבוא, אבל יש דלילות מקדימה
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

אין מה להתייחס לניהול המשחק, זה גביע הטוטו, אני מניח שהחילופים היו קבועים מראש.
הדבר הכי מדאיג (אבל גם משהו שהוא ידוע מראש) זה שהפועל לא זזים מטר במשחק ההתקפה. איטיים, מתקיפים לא נכון. לראות את שי אליאס שיש לו יכולות עם הכדור, פעם אחרי פעם לא מסוגל לשחרר כדור בזמן ומעדיף לעבור עוד שחקן באמצע המגרש, זה רק עבודה של מאמן ואין מה לעשות, קלינגר לאורך כל הקריירה מוגבל התקפית. זה לא משנה התוצאות שהוא מביא בסוף. יכול להיות שהשנה הפועל יבקיעו יותר כי על פניו נראה שיש שדרוג אמיתי בהתקפה (שני מגינים טובים, שלומי אזולאי, רוסה ולוסיו). אבל אם הפועל לא ישחקו מהר ולעמוק זה לא שווה כלום
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroרדפוקס
טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

שי אליאס חייב להתחיל לעשות יותר דברים התקפית.
יש לו את היכולת לפרוץ, לקחת כדור קדימה, גם יכולת בעיטה. אפילו לעבור שחקן הוא יודע.
קח את זה קדימה. קצת ביטחון.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

טכנית לארז כתב: 08 אוגוסט 2021, 12:10 שי אליאס חייב להתחיל לעשות יותר דברים התקפית.
יש לו את היכולת לפרוץ, לקחת כדור קדימה, גם יכולת בעיטה. אפילו לעבור שחקן הוא יודע.
קח את זה קדימה. קצת ביטחון.
את זה הוא דווקא עושה. הבעיה שלו היא ההתנהלות באמצע המגרש. הוא מעדיף לעשות דריבלים מאשר לשחרר את הכדור. פעם אחרי פעם. שיעשה דריבלים ב 16
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  581 לייקים

בד"כ אני נמנע מלהעביר ביקורת את הקבוצה בגביע הטוטו, אבל המשחק אתמול היה כל כך שידור חוזר לכל המשחקים בתקופת קלינגר שאי אפשר שלא.
השחקנים מתחלפים, השבלוניות ומשחק ההתקפה העלוב נראים בדיוק אותו דבר. אפילו הסגנון הייחודי של ההנעת כדור בין שחקני ההגנה ואייבינדר נראה אותו דבר, ממש טביעת אצבע של מאמן.
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Ghostרדפוקס
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

Shacham כתב: 08 אוגוסט 2021, 12:29 בד"כ אני נמנע מלהעביר ביקורת את הקבוצה בגביע הטוטו, אבל המשחק אתמול היה כל כך שידור חוזר לכל המשחקים בתקופת קלינגר שאי אפשר שלא.
השחקנים מתחלפים, השבלוניות ומשחק ההתקפה העלוב נראים בדיוק אותו דבר. אפילו הסגנון הייחודי של ההנעת כדור בין שחקני ההגנה ואייבינדר נראה אותו דבר, ממש טביעת אצבע של מאמן.
מאוד מדויק. זה נכון שחיבור עוד ייקח זמן ושחקנים עוד לא בכושר, אבל יש משהו בכדורגל של קלינגר שהוא כל כך חסר מעוף ואיטי שאם מאמן לא עובד על זה בצורה קונקרטית אני לא רואה איך זה ישתפר. וזה לא שהפועל הביאו שחקני התקפה יוצאי דופן, יש שדרוג אבל הם לא גיים צ׳יינג׳רים
El dudernio
קיבל.ה  1269 לייקים

א. כבר שני משחקים רצופים פותחים בדקות הראשונות עם לחץ גבוהה שמייצר חצאי מצבים. לדעתי הולכים לראות את זה הרבה השנה.

ב. לוסיו עם נוכחות מרשימה. לדעתי שיפור גדול לעומת שנה שעברה.

ג. מרכז המגרש איטי, יש משהו בשלומי אזולאי הקשר שמעצבן אותי בהתנהלות שלו עם הכדור.
האדס
קיבל.ה  2942 לייקים

האמצע הזה של אליאס, איינבינדר ואזולאי קצת בעייתי ותוקע. שלושתם אוהבים לגעת בכדור. שלושתם לא סופר הגנתיים.
הייתי מוותר על אליאס בשלב זה ועולה עם ורד כקשר שלישי באמצע ומעלה את דווידה לאגף.
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

האדס כתב: 08 אוגוסט 2021, 13:42 האמצע הזה של אליאס, איינבינדר ואזולאי קצת בעייתי ותוקע. שלושתם אוהבים לגעת בכדור. שלושתם לא סופר הגנתיים.
הייתי מוותר על אליאס בשלב זה ועולה עם ורד כקשר שלישי באמצע ומעלה את דווידה לאגף.
כל הקבוצה הזאת מלאה בשחקנים שאוהבים לגעת בכדור.
המשתמש על שם רז שלמה
האדס
קיבל.ה  2942 לייקים

אז אחדד, לנהל משחק.
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

442 מחר למרות העומס באמצע.
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
אדום
קיבל.ה  745 לייקים

4-4-2 עם מי בחוד? איזה חלוץ יש לנו חוץ מלוסיו?
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

אגב, דוידה נכנס אתמול וזה היה נראה שנגע רק פעם אחת בכדור, כשניסע לעבור את עצמו בכניסה לרחבה
לא דווקא מאשים אותו, אבל יצא ככה
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  304 לייקים

אדום כתב: 08 אוגוסט 2021, 13:56 4-4-2 עם מי בחוד? איזה חלוץ יש לנו חוץ מלוסיו?
שלומי אזולאי
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

אחרי ה-0:0 נגד בית"ר ירושלים אתמול (שבת), ניתן בהחלט לומר שהפועל תל אביב רחוקה מלהיות מוכנה לליגה. בשלב הזה המאמן ניר קלינגר מנסה לתת לכל שחקני הרכש להיכנס לעניינים ופותח איתם בהרכב, אך הקבוצה לא משכנעת. הקבוצה נראית כבדה יחסית, מתקשה לעשות מהלכים מהירים בחלק הקדמי ולייצר מצבים, משהו שהפריע לה מאוד גם בעונה שעברה. קלינגר יודע שגביע הטוטו הוא שלב הניסויים, אבל במחזור הפתיחה נגד מ.ס. אשדוד ישחקו רק אלה שהמאמן יכול לסמוך עליהם. הפועל תל אביב החל מינואר בעונה שעברה, הייתה פחות מוכשרת, אבל נראתה כמו קבוצה בצלמו ודמותו של קלינגר: כולם רצים ועובדים עד השריקה האחרונה. שחקנים בקבוצה הודו אתמול בסיום: "זה עדיין לא מתחבר, צריך זמן. חלק מהשחקנים לא בכושר טוב, נקווה שדברים ישתפרו".

2. השחקנים החדשים של האדומים אמורים להוסיף איכות, בעיקר בחלק הקדמי, אבל לא בטוח שיהיה נכון לשלב את כולם כבר עכשיו בהרכב. לא בטוח שהמערך של השנה שעברה מתאים לסגל הנוכחי ויכול מאוד להיות שקלינגר יסיק מסקנות כאלה. אולי שלומי אזולאי ישחק יותר מאחור, לצד דן איינבינדר, כשעידן ורד יתופקד במרכז, מתחת לחלוץ – בעמדה בה תופקד בדרך כלל עומרי אלטמן. ייתכן גם ששלומי אזולאי החלוץ, יתפוס מקום באגף

sport1
אדום
קיבל.ה  745 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב: 08 אוגוסט 2021, 14:03
אדום כתב: 08 אוגוסט 2021, 13:56 4-4-2 עם מי בחוד? איזה חלוץ יש לנו חוץ מלוסיו?
שלומי אזולאי
נו באמת
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

איזה מייאש קלינגר. אופק ביטון היה מחריד כל פעם ששיחק כמגן ימני והוא מכניס אותו עוד פעם לשם כשאזוגי נראה טוב. בחצי שעה הוא עשה כמות חורים בשביל עונה שלמה.
הבאנו את יואב תומר וטוויזר, והוא מכניס את שלומי אזולאי לכנף.
איינבינדר ואליאס עייפים והוא מוציא את שלומי אזולאי אחרי דקות טובות שלו במחצית השנייה (והוא לא מתעייף כי גם ככה משחק הוא בהליכה מהדקה הראשונה).

שלומי אזולאי ועידן ורד ביחד זה לא שילוב טוב. לדעתי רק אחד מהם יכול להיות בהרכב. דוידה צריך לפתוח כרגע (למרות שהוא בכושר לא טוב) והייתי רוצה לראות את טוויזר ויואב תומר מקבלים הזדמנות ולא את שלומי אזולאי ה"חלוץ" באגף.
הפוסט קיבל 5 לייקיםDe Nirogershonרדפוקסלירון האדוםיפתח16
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

אתם חושבים שהוא הבין את עניין אופק ביטון כמגן, או שהוא צריך לבדוק ולהתעקש שוב?
Asafasraf
קיבל.ה  767 לייקים

מעבר לבעיות של תחילת העונה, זה נדמה שהקבוצה הזו לא מסוגלת לייצר מצבים ולהבקיע.
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  359 לייקים

dino כתב: 08 אוגוסט 2021, 06:17 לא ברור הקטע של לתת לאופק ביטון את עמדת המגן
ראינו שזה היה בגדר המביך ממש, במשחק האימון בפולין וזה די נראה מוזר גם אתמול
הבנאדם לא מגן. חלאס.
לגבי טראורה- מרסל דסאי
אולי אלה שיקולים של ספסל. אם יש לך שחקן שמהווה חילוף גם בקישור וגם בימין ההגנה אתה נותן לו קדימות על הספסל במקרים מסויימים ומפנה מקום לעוד שחקן התקפה על הספסל.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

שוב, לא הייתי נכנס בגביע הטוטו יותר מדי לענייני אופק ביטון מגן. יש להפועל שני מגינים ימניים טובים, יכול להיות שהיה משהו נקודתי.
הענין הכי מדאיג הוא משחק ההתקפה הלא קיים. זה הרבה יותר מהרכב או ציוות כלשהו של שחקנים. קלינגר לא יודע להתקיף נכון ומעולם לא ידע ובגלל זה הוא מאמן מוגבל. ללחוץ זה יופיף הנעת כדור זה יופי. בשנייה שלא יודעים מה לעשות בשליש המגרש האחרון זה לא שווה כלום.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
הוקיץ'
קיבל.ה  3887 לייקים

redrony כתב: 09 אוגוסט 2021, 10:21 שוב, לא הייתי נכנס בגביע הטוטו יותר מדי לענייני אופק ביטון מגן. יש להפועל שני מגינים ימניים טובים, יכול להיות שהיה משהו נקודתי.
הענין הכי מדאיג הוא משחק ההתקפה הלא קיים. זה הרבה יותר מהרכב או ציוות כלשהו של שחקנים. קלינגר לא יודע להתקיף נכון ומעולם לא ידע ובגלל זה הוא מאמן מוגבל. ללחוץ זה יופיף הנעת כדור זה יופי. בשנייה שלא יודעים מה לעשות בשליש המגרש האחרון זה לא שווה כלום.
אתה כמובן צודק, אלא שהסגל הזה רק מדגיש את החסרונות של קלינגר כמאמן.
יש לנו המון שחקנים שלא נעים לעומק בכלל וזה יוצר צפיפות גדולה באמצע. במצב כזה התפקיד של המאמן בפרישת השחקנים על המגרש ויצירת ריווח גדולה יותר מבדרך כלל.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

הוקיץ' כתב: 09 אוגוסט 2021, 10:34
redrony כתב: 09 אוגוסט 2021, 10:21 שוב, לא הייתי נכנס בגביע הטוטו יותר מדי לענייני אופק ביטון מגן. יש להפועל שני מגינים ימניים טובים, יכול להיות שהיה משהו נקודתי.
אתה כמובן צודק, אלא שהסגל הזה רק מדגיש את החסרונות של קלינגר כמאמן.
יש לנו המון שחקנים שלא נעים לעומק בכלל וזה יוצר צפיפות גדולה באמצע. במצב כזה התפקיד של המאמן בפרישת השחקנים על המגרש ויצירת ריווח גדולה יותר מבדרך כלל.
בדיוק כך. אני חושב שהסגל שיש העונה בהפועל הוא דווקא מאוד מאוזן ורחב. לא איכותי בשביל אליפות, אבל שחקנים שיכולים לייצר מצבים. כמו שאמרת, בסגל של העונה הקודמת החסרונות של קלינגר עוד איכשהו הוסתרו (ולא בקטע טוב). השנה אני חושש שנבין את המגבלות האמיתיות שלו
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

רדפוקס כתב: 07 אוגוסט 2021, 23:19 באופן לא מפתיע, נראים כמו קבוצה של קלינגר. שלטנו 70% מהזמן בכדור וב-90% מהזמן הזה הנעת הכדור הייתה לרחוב/אחורה.

שטקוס היה טוב, טראורה היה מצוין, רוסה ושי אליאס היו לא רעים ולוסיו עבד.
מצד שני בן ביטון היה רע באופן חריג והביטון שהחליף אותו הצליח להיות אפילו יותר גרוע.

כמו שזה נראה, שי אליאס יהיה המפתח לאיך שנראה העונה כי הוא היחיד באמצע שיכול לקחת כדור ולהתחיל לרוץ קדימה (הוא לא עשה את זה מספיק היום).
וב-30% שהכדור לא היה אצלנו הם הגיעו לאיזה 4 מצבים של גול.
אנחנו בעטנו בפעם הראשונה והיחידה למסגרת בדקה ה-85.
סגל של פלייאוף עליון, מאמן של ליגה לאומית.
שליחת תגובה