קלינגר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1683 לייקים

לא נראים כמו קבוצה. רוסה הציל אותו לדעתי ואותנו לא.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  564 לייקים

זהו מבחינתי עברנו לשלב של לעשות לו את המוות עד שיעוף מפה.הריקבון הזה כבר הפך לרעל לא יודע מה הוא מחזיק על ההנהלה אבל הגבול נחצה שינהלו ככה את העסקים המסריחים שלהם הנהלה פח
El dudernio
קיבל.ה  1269 לייקים

7even כתב: 11 דצמבר 2021, 21:53 לא נראים כמו קבוצה. רוסה הציל אותו לדעתי ואותנו לא.
נו באמת... חצי שנה היה טוב. שליטה אבסוחוטית במשחקועד שהוא לא הוציא את הופמייסטר הם לא התקרבו לכלום. אחרי ההוצאה של יואב מרכז המגרש שלנו חזר לאהד כדורים ולהוציא את נתניה למתפרצות....

אני רק מקוה שאחרי היום קלינגר יבין שהקבוצה בנויה ל 4:3:3 עם הופמייסטר אחורי באאמתע. דוידה ורוסה באגפים.
הפוסט קיבל לייק אחדRon.T
האדס
קיבל.ה  2942 לייקים

עלינו עם שלושה בלמים כדי להגן על גוטליב. איזה שקרן עלוב.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

אני בעד לעשות הצרחה עם פרנקו, מה יש לנו להפסיד פה ושם?
הפוסט קיבל 3 לייקיםgershonFrenzyRed Wolf
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

בגדול ניכר שקלינגר די מיצה עצמו,המשחקים די נראים אותו דבר ואין שום חידוש או משהו מרענן.
יפתיע אותי מאד אם נעשה סיבוב שני טוב יותר מהראשון.
בכל מקרה אלא אם תהיה תפנית סנסציונית ולא הגיונית שעון החול שלו אוזל ולא רואה איך הוא ממשיך מעבר לעונה הקרובה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםטכנית לארזלירון האדום
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

BRUNO CONTI כתב:בגדול ניכר שקלינגר די מיצה עצמו,המשחקים די נראים אותו דבר ואין שום חידוש או משהו מרענן.
בכל מקרה אלא אם תהיה תפנית סנסציונית ולא הגיונית שעון החול שלו אוזל ולא רואה איך הוא ממשיך מעבר לעונה הקרובה.
הבעיה שזה אומר שנצטרך לסבול עד סוף העונה.
חבל כי עכשיו זה הזמן.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

מקווה מאוד שלא ניגרר למאבקי הישארות.
במידה והולכים לים מוקדם, לסגור עם מאמן באפריל ולהתחיל לעבוד על תכניות, צוות ורכש כבר אז.
זה הדבר הנכון לעשות, מצד שני מדובר בניסנוב, למה יש לצפות?
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

לירון האדום כתב: 11 דצמבר 2021, 22:25
BRUNO CONTI כתב:בגדול ניכר שקלינגר די מיצה עצמו,המשחקים די נראים אותו דבר ואין שום חידוש או משהו מרענן.
חבל כי עכשיו זה הזמן.

כי מתי בדיוק נהנית מהפועל? אני כבר כעשר שנים לא.
זה לא שיבוא איזה קוסם ותהנה מכדורגל.
אתה רוצה להנות תראה פרמייר ליג לה ליגה וכו׳
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3700 לייקים

BRUNO CONTI כתב: 11 דצמבר 2021, 22:32
חבל כי עכשיו זה הזמן.

הכי קרוב לזה היה עם רפואה וגם מה שהיה אז קשה מאוד להגדיר כהנאה, אבל היה פוטנציאל.
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

BRUNO CONTI כתב:
חבל כי עכשיו זה הזמן.

אמרתי להנות?
הכדורגל של קלינגר זה אנטי כדורגל.
יש סגל טוב, שחקנים טובים, זה הזמן להחליף מאמן לפני ינואר

BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

רדפוקס כתב: 11 דצמבר 2021, 22:36
לירון האדום כתב: 11 דצמבר 2021, 22:25 הבעיה שזה אומר שנצטרך לסבול עד סוף העונה.
חבל כי עכשיו זה הזמן.

הכי קרוב לזה היה עם רפואה וגם מה שהיה אז קשה מאוד להגדיר כהנאה, אבל היה פוטנציאל.
שמע,
יש פרק בחברים שרוס נהיה ככ אובססיבי לגבי קולגה שעובד עם רייצ׳ל בת הזוג שלו שהיא מתחילה לאבד את זה.
אז אני ואתה בעניין רפואה
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

לירון האדום כתב: 11 דצמבר 2021, 22:42
BRUNO CONTI כתב:
לירון האדום כתב: 11 דצמבר 2021, 22:25 הבעיה שזה אומר שנצטרך לסבול עד סוף העונה.
חבל כי עכשיו זה הזמן.

אמרתי להנות?

בגדול אני לא נגד.
אבל לא רואה את זה קורה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3700 לייקים

BRUNO CONTI כתב: 11 דצמבר 2021, 22:49

שמע,
יש פרק בחברים שרוס נהיה ככ אובססיבי לגבי קולגה שעובד עם רייצ׳ל בת הזוג שלו שהיא מתחילה לאבד את זה.
אז אני ואתה בעניין רפואה
מה לעשות, זאת האמת.
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

רדפוקס כתב: 11 דצמבר 2021, 22:51
BRUNO CONTI כתב: 11 דצמבר 2021, 22:49
שמע,
אז אני ואתה בעניין רפואה
מה לעשות, זאת האמת.
יודע משהו גם אם זו האמת זה ככ זניח ברמת הכדורגל שזה לא כזה מעניין.
אותי לפחות
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

BRUNO CONTI כתב:
לירון האדום כתב: 11 דצמבר 2021, 22:42
BRUNO CONTI כתב: כי מתי בדיוק נהנית מהפועל? אני כבר כעשר שנים לא.
אמרתי להנות?

בגדול אני לא נגד.
אבל לא רואה את זה קורה
מסכים

גם אני לא רואה איך קלינגר הולך מכאן לפני תום העונה

Giovanni Giorgio
קיבל.ה  687 לייקים

עוד מאותו דבר
במקרה שמנו גול, במקרה לא חטפנו עוד
באותה המקריות יכלנו לשים עוד
בקיצור, מי שיודע לשים את האצבע על איך השפעתו של קלינגר ניכרת לחיוב אני כולי אוזן
long live the zapta
Mario
קיבל.ה  298 לייקים

הבעיה שאין מחליף ראוי בחוץ, אני באמת לא מתגעגע לניסו ואחרים אבל גם קלינגר כבר בלתי נסבל והקבוצה משחקת רע
והיום כבר נרדמתי פה ושם.
לא יכול לראות את המערך 5 בלמים ואת אליאס בלם וכאילו כל מה שרע כל שבוע חוזר על עצמו במקום ללמוד ולשפר את מה שבאמת צריך ולא לחזור על טעויות.
אם יש מאמן ראוי אחד פנוי רק תזכירו לי.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1683 לייקים

El dudernio כתב: 11 דצמבר 2021, 21:57
7even כתב: 11 דצמבר 2021, 21:53 לא נראים כמו קבוצה. רוסה הציל אותו לדעתי ואותנו לא.
נו באמת... חצי שנה היה טוב. שליטה אבסוחוטית במשחקועד שהוא לא הוציא את הופמייסטר הם לא התקרבו לכלום. אחרי ההוצאה של יואב מרכז המגרש שלנו חזר לאהד כדורים ולהוציא את נתניה למתפרצות....

אני רק מקוה שאחרי היום קלינגר יבין שהקבוצה בנויה ל 4:3:3 עם הופמייסטר אחורי באאמתע. דוידה ורוסה באגפים.
עוד קשר אחורי? ועוד אחד ועוד אחד?
די עם זה.
מה עם לשחק תחת לחץ? הנעת כדור? כלום!.

180 דקות מול 2 קבוצות שעל הנייר נחותות ממך משמעתית. 2 גולים, זהו. מעבר לזה 0 סיכונים לשער. כלום.
הנעת כדור שכמעט לא קיימת. סבל. סבל נוראי.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

הייתי מנסה אורי אוזן, שי ברדה, רבש, רפואה או מאמן אחר שנראה פוטנציאל למשהו באמת.
מלבד רבש, בכר, קצת רפואה והזרים של מכבי כל שאר המאמנים פה זה אותו דבר. לא עושים שום דבר מיוחד ובעיקר מפחדים מפיטורים.
איפה הדור של המאמנים של פעם שבאו באמת לעבוד וראו שיטה וצורה?
מאמן אחד שיבוא לעבוד יסודי רציני יוכל לקחת אותנו קדימה. מה הסיכוי שניסנוב יתנו למאמן כזה את המושכות וחופש פעולה?
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

לא יודע מה הוא אמר שבוע שעבר כי חיכיתי לו ליד חדרי ההלבשה, אבל היום הראיון שלו היה מרתיח.
הוא אמר שהוא נהנה מהמחצית השנייה.
שאלו אותו על ה-3 מ-18 והוא אמר שפתחנו את העונה מצויין ואז הגיעה סרייה של משחקים קשים שדווקא במשחק הכי גרוע השגת נקודה ונגד חיפה, באר שבע והפועל ירושלים נראינו טוב. והיום הוא נהנה מהקבוצה.
די, אני מבין שהוא מנסה לגנוב דעת, אבל יש גבול. הוא מאמין לשטויות האלו וזה מה שהכי בעייתי בזה.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

אפשר לדבר חודשיים עכשיו על מי יש להביא.
הוא לא התפטר בחיים.
לא יפטרו אותו בחודשיים הקרובים.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
רק הפועל
קיבל.ה  1447 לייקים

אני מהמר שגם עוד 4 הפסדים רצופים שכוללים יכולת רעה לא ישנו את זה שהוא יישאר
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  304 לייקים

Money כתב: 11 דצמבר 2021, 23:54 אפשר לדבר חודשיים עכשיו על מי יש להביא.
הוא לא התפטר בחיים.
לא יפטרו אותו בחודשיים הקרובים.
בדיוק, לא רק בחודשיים הקרובים, לא יגעו בו עד סוף העונה אלא אם נרד מתחת לקו האדום. חבל על הדיבורים.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
Red Ghost
קיבל.ה  411 לייקים

אם פתאום ייפול לו האסימון והוא ייגמל מה-3 בלמים האלה ויעבור לארבע שלוש שלוש כמו שהוא טוען שהוא היה רוצה, יחד עם חלוץ בינואר ואזולאי הקשר שיישחק את החצי השני של העונה, אולי זה יציל אותו.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  703 לייקים

הבעיה שגם הבעלים לא מבין כדורגל אז גם אין מצב שיפטרו אותו, נתקענו איתם ואיתו, איזה סיוט
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

שיחק היום מול המאמן הכי גרוע בליגה ועדיין לא ניצח
המשתמש על שם רז שלמה
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  391 לייקים

את השנה הוא כנראה יסיים כי אין כסף לפיצויים + מאמן חדש.
בעונה הבאה בוקסנבוים יקח את העניינים לידיים והאופציות שלו הן : רפואה, רב"ש( אין לי מושג עד מתי החוזה שלו באשדוד) ואולי אלישע לוי
אני הייתי הולך דווקא על אורי אוזן.לא שיש לי מושג איך הוא בתור מאמן,אבל עושה רושם שיש לו לא מעט בראש,בחור רציני,חכם,ואפילו יודע לדבר בלי שגיאות
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

הוא כל היום מתגונן בטענת הפצועים שיום יבוא ויחזרו ונכבוש את ההר(ואז מיד אומר שזה לא תירוץ...)
שבגללם עושה שמיניות באוויר עם מערכים
אז תעשו לי רגע רשימה, מי בעצם הפצועים שלנו?
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

jonati כתב: 11 דצמבר 2021, 23:52 לא יודע מה הוא אמר שבוע שעבר כי חיכיתי לו ליד חדרי ההלבשה, אבל היום הראיון שלו היה מרתיח.
הוא אמר שהוא נהנה מהמחצית השנייה.
שאלו אותו על ה-3 מ-18 והוא אמר שפתחנו את העונה מצויין ואז הגיעה סרייה של משחקים קשים שדווקא במשחק הכי גרוע השגת נקודה ונגד חיפה, באר שבע והפועל ירושלים נראינו טוב. והיום הוא נהנה מהקבוצה.
די, אני מבין שהוא מנסה לגנוב דעת, אבל יש גבול. הוא מאמין לשטויות האלו וזה מה שהכי בעייתי בזה.
הוא שכח לציין שאומנם פתחנו טוב את העונה רק שהוא לא עמד על הקווים.
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

מה שכן, פיגרנו העונה 7 פעמים 1-0 (כלומר ברוב המשחקים שלנו העונה ספגנו ראשונים) - וב-5 מהמקרים חזרנו ל1-1. עד העונה הזו היה נדיר עם קלינגר שנשווה ל1-1 אחרי שקיבלנו 1-0. העונה עשינו את זה ב5 מ-7 כאמור.

ונתון הזוי שנמשך לו - מתוך 16 שערים שכבשנו השנה - רק 3 הובקעו במחצית ראשונה (רוסה נגד מכבי פ"ת, דוידה בדרבי ואיינבינדר בפנדל מול חיפה) ויתר ה-13 במחצית השניה.
יעני יותר מ-80% (!) מהגולים שלנו זה במחצית שניה. הזוי. וזה באמת נתון שלדעתי מראה שקלינגר לא יודע להתחיל משחק כמו שצריך (הרכב, מערך, וואטבר).
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
יהלום14אדום
קיבל.ה  555 לייקים

טכנית לארז כתב: 12 דצמבר 2021, 10:13 מה שכן, פיגרנו העונה 7 פעמים 1-0 (כלומר ברוב המשחקים שלנו העונה ספגנו ראשונים) - וב-5 מהמקרים חזרנו ל1-1. עד העונה הזו היה נדיר עם קלינגר שנשווה ל1-1 אחרי שקיבלנו 1-0. העונה עשינו את זה ב5 מ-7 כאמור.

ונתון הזוי שנמשך לו - מתוך 16 שערים שכבשנו השנה - רק 3 הובקעו במחצית ראשונה (רוסה נגד מכבי פ"ת, דוידה בדרבי ואיינבינדר בפנדל מול חיפה) ויתר ה-13 במחצית השניה.
יעני יותר מ-80% (!) מהגולים שלנו זה במחצית שניה. הזוי. וזה באמת נתון שלדעתי מראה שקלינגר לא יודע להתחיל משחק כמו שצריך (הרכב, מערך, וואטבר).
הבעיה איתו שבהרבה מקרים גם החילופים שלו נוראיים
יאללה הביתה!!!
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

בז'רנו כתב: 12 דצמבר 2021, 07:35 את השנה הוא כנראה יסיים כי אין כסף לפיצויים + מאמן חדש.
בעונה הבאה בוקסנבוים יקח את העניינים לידיים והאופציות שלו הן : רפואה, רב"ש( אין לי מושג עד מתי החוזה שלו באשדוד) ואולי אלישע לוי
אני הייתי הולך דווקא על אורי אוזן.לא שיש לי מושג איך הוא בתור מאמן,אבל עושה רושם שיש לו לא מעט בראש,בחור רציני,חכם,ואפילו יודע לדבר בלי שגיאות
נראה לי שרב״ש משימה מעבר ליכולות נניסנובים
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

אף אחד מאלו שהוזכרו לא יגיע.
מאמן צעיר יסכים להגיע אבל הוא חסר ניסיון באימון בוגרים , וזה לחזור על טעויות העבר.
זה לא יעבוד בהפועל.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

רק הפועל
קיבל.ה  1447 לייקים

זה שב2 המשחקים האחרונים לא ניצחנו אפילו פעם אחז זו נורת אזהרה גדולה מאוד נתניה והפועל ים מהקבוצות החלשות בליגה ועדיין נראינו רע לא כל משחק תיקו טוב לנו, המאמן והבעלים הכושלים שעושים תחרות מי בניהם יותר גרוע גורמים לנו להתרגל לסטנדרטים הזויים ונמוכים מאוד וזה עצוב
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonאדום ותיק
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

כל עוד לא יהיה בהפועל ניהול מקצועי של אנשים שמבינים כדורגל אנחנו נראה ככה. שבעלים לא מבינים מה הם רואים אז מביאים את ניסו אביטן ואופיר חיים ומפטרים את קובי רפואה. כנ״ל בכל מה שקשור לרכש.
טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

אפשר גם לשקול לשים את סלים מאמן עד סוף העונה במקום קלינגר.
לא יודע אם זה בהכרח משהו חכם לעשות כי היה וניקלע למאבקי תחתית אולי בכל זאת הייתי מעדיף את קלינגר, אבל בגלל העצבים והמרמור מקלינגר אז לא אבכה אם יעשו את זה.

מבחינת תוצאות ו"כדורגל" - אני בדיעה שב-6 המשחקים עם סלים נראינו יותר טוב מאשר ב-7 משחקים עם קלינגר (שכן, כללו גם 3 משחקים קשים מול בש, חיפה ומכבי).
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

טכנית לארז כתב: 12 דצמבר 2021, 15:30 אפשר גם לשקול לשים את סלים מאמן עד סוף העונה במקום קלינגר.
לא יודע אם זה בהכרח משהו חכם לעשות כי היה וניקלע למאבקי תחתית אולי בכל זאת הייתי מעדיף את קלינגר, אבל בגלל העצבים והמרמור מקלינגר אז לא אבכה אם יעשו את זה.

מבחינת תוצאות ו"כדורגל" - אני בדיעה שב-6 המשחקים עם סלים נראינו יותר טוב מאשר ב-7 משחקים עם קלינגר (שכן, כללו גם 3 משחקים קשים מול בש, חיפה ומכבי).
במשחקים האלה להפועל היה אותו מאמן. ניהול משחק שאמנם אצל קלינגר הוא באמת מעצבן הוא עדיין לא הבעיה העיקרית עם קלינגר. את האימונים הוא העביר, ההרכב נקבע על ידו וגם השיטה (שאלוהים יודע מהי) בזמן שהוא היה מורחק
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroלירון האדום
Xavi
קיבל.ה  669 לייקים

redrony כתב: 12 דצמבר 2021, 15:41
טכנית לארז כתב: 12 דצמבר 2021, 15:30 אפשר גם לשקול לשים את סלים מאמן עד סוף העונה במקום קלינגר.

במשחקים האלה להפועל היה אותו מאמן. ניהול משחק שאמנם אצל קלינגר הוא באמת מעצבן הוא עדיין לא הבעיה העיקרית עם קלינגר. את האימונים הוא העביר, ההרכב נקבע על ידו וגם השיטה (שאלוהים יודע מהי) בזמן שהוא היה מורחק
ועדיין נראינו הרבה יותר טוב כשקלינגר לא היה על הקווים
יש תחושה שכל דבר שירחיק את המעורבות שלו באימון הקבוצה, יתרום
עצם זה שהוא על הקווים משרה לחץ ופאניקה, שלא לדבר על ההוראות שלו בזמן המשחק
שליחת תגובה