רוכש למועדון - צעדים פרקטים של אוהדים/מתווכים/אנשי עסקים לאיתור רוכש

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

נגמר הנוער כתב: 27 ינואר 2022, 08:19 https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=392882

אני ברצינות שואל - מה לבקרה התקציבית ולזה? יש לבקרה סמכות להורות על דבר כזה בגלל חוב לאופ"א? אם הפועל תל אביב היתה חייבת 60 אלף יורו לספק חיצוני והיה מתקבל פסק דין נגדה של בית משפט בישראל - גם היינו רואה כותרת כזו?
זה בדיוק התפקיד של הבקרה, ואם להפועל היה חוב לשחקן ישראל היה קורה אותו דבר (למשל בוזגלו).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדאדום
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

רדפוקס כתב: 27 ינואר 2022, 12:06 50 אלף יורו זה בערך הסכום שמכרו אותו לשבדיה לא?
כל שחקן תובע אותנו והם עדיין משחקים אותה כמושיעים שבלעדיהם היינו הולכים לפירוק, שמים פה 300-400 אלף שקל לעונה כל אחד מהטיפשים האלה ומרסקים אותנו מקצועית, תדמיתית וניהולית.
שתפשטו רגל.
נמכר ב- 300 אלף
יאללה הביתה!!!
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

כמה בואטנג הרוויח בכלל בהפועל שהגענו למצב שחייבים לו 60 אלף יורו? החולרות האלה בכלל משלמים לשחקנים? באמת שלא נעים לי לצחוק על ביתר כרגע כי ההתנהלות פה לא פחות גרועה שיעופו כבר מהפועל מה להם ולניהול קבוצה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

יהלום14אדום כתב: 27 ינואר 2022, 14:42
רדפוקס כתב: 27 ינואר 2022, 12:06 50 אלף יורו זה בערך הסכום שמכרו אותו לשבדיה לא?
כל שחקן תובע אותנו והם עדיין משחקים אותה כמושיעים שבלעדיהם היינו הולכים לפירוק, שמים פה 300-400 אלף שקל לעונה כל אחד מהטיפשים האלה ומרסקים אותנו מקצועית, תדמיתית וניהולית.
שתפשטו רגל.
נמכר ב- 300 אלף
שקל או יורו/דולר?
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

רדפוקס כתב: 27 ינואר 2022, 15:05
יהלום14אדום כתב: 27 ינואר 2022, 14:42
שתפשטו רגל.
נמכר ב- 300 אלף
שקל או יורו/דולר?
יורו
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
Daniel
קיבל.ה  93 לייקים

רק הפועל כתב:כמה בואטנג הרוויח בכלל בהפועל שהגענו למצב שחייבים לו 60 אלף יורו? החולרות האלה בכלל משלמים לשחקנים? באמת שלא נעים לי לצחוק על ביתר כרגע כי ההתנהלות פה לא פחות גרועה שיעופו כבר מהפועל מה להם ולניהול קבוצה
אתה לא חייב לבואטנג אתה חייב לקבוצה ממנה רכשת את בואטנג
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

אוהד כורסא כתב: 27 ינואר 2022, 12:06
Chegi כתב: 27 ינואר 2022, 07:47 בנתיים האחים ממשיכים לרסק אותנו.
בוררויות שמאלצים את המועדון לשלם מלונים, החובות בפיפא שלא נסגרו ואי אפשר להירשם איתם לאירופה.
ועכשיו עוד פסק דין בפיפא לשלם לבואטנג 60 אלף יורו.

מרחיבי הפועל כאן ולא נראה שמשהו מפריעה להם, בקצב הזה עוד כמה שנים פירוק סבב 2.
איך שחקן שיכלנו להרוויח עליו כמה שקלים הפך לחוב של 60 אלף דולר? כמה אפשר להיות כושלים? זה קיצוני ברמות.
התגובה שלך צריך להפוך לשלט קבוע ביציע. מעניין מתי תגיע תביעה מאיזה אולירך מלקה או משהו בסגנון, בני זונות כאלה כושלים, לנהל רומן לא הייתי נותן להם.
It's 1991 and I refuse to come wack
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

שתפשטו רגל.
300 400 בהלוואה מועדון לטווח ארוך משמע בקושי שמים מאה אלף כל אחד ורק צוברים לנו חובות. אני זוכר שהם באו הם אמרו נתנהל חכם ונסגור את החובות בפועל רק מגדילים את החובות וניהול הכי חובבני בליגה
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

דוגיס כתב: 27 ינואר 2022, 16:34
שתפשטו רגל.
300 400 בהלוואה מועדון לטווח ארוך משמע בקושי שמים מאה אלף כל אחד ורק צוברים לנו חובות. אני זוכר שהם באו הם אמרו נתנהל חכם ונסגור את החובות בפועל רק מגדילים את החובות וניהול הכי חובבני בליגה
האימרה נתנהל חכם, לא יהיה מה שהיה, זה רק כדי לא להוציא כסף מהכיס
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

אם אפשר, שבמקום שנגיע להכרעה של הקאס בלי שקל על התחת ואז יזכרו שצריך רוכש - שפשוט יתחילו לטפל בנושא הזה עכשיו.
אין שום סיבה שהאנשים האלה לא יעשו הכל עכשיו כדי לנסות להביא רוכש, למה להגיע למצב של בית"ר שצריכה תוך חודש וחצי להביא עסקה חתומה?

הרי די ברור שנפסיד בקאס ונצטרך לשלם מיליונים שאין להם.... שלפחות ידאגו להביא בשנה הקרובה מישהו שכן יש לו.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ההוא עם האדום כתב: 29 ינואר 2022, 16:28 אם אפשר, שבמקום שנגיע להכרעה של הקאס בלי שקל על התחת ואז יזכרו שצריך רוכש - שפשוט יתחילו לטפל בנושא הזה עכשיו.
אין שום סיבה שהאנשים האלה לא יעשו הכל עכשיו כדי לנסות להביא רוכש, למה להגיע למצב של בית"ר שצריכה תוך חודש וחצי להביא עסקה חתומה?

הרי די ברור שנפסיד בקאס ונצטרך לשלם מיליונים שאין להם.... שלפחות ידאגו להביא בשנה הקרובה מישהו שכן יש לו.
הם גם רוצים הרבה כסף החזרים על השקעות שלהם(כנראה)
קצת לא אמין כשהם כולם ביחד מוציאים בעונה מיליון שקל ו4 אגורות
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

לא משנה כמה פעמים יבטלו אותי כאן, רק קבוצת אוהדים תביא את הסוף לסחבת הזאת ורק אז נוכל להתחיל לבנות פה מועדון שיהיה לו ביקוש על המדף

נסגור חובות, נגדיל את ההכנסות, נשפר תשתיות ונבנה מוצר אטרקטיבי יותר לרכישה

תקרת הזכוכית שלנו תחת ניסנובס מאוד ברורה
long live the zapta
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 30 ינואר 2022, 16:07 לא משנה כמה פעמים יבטלו אותי כאן, רק קבוצת אוהדים תביא את הסוף לסחבת הזאת ורק אז נוכל להתחיל לבנות פה מועדון שיהיה לו ביקוש על המדף

לא עניין של יבטלו, זה פשוט לא מציאותי, אלא אם אתה מוכן לרדת ליגה
555
קיבל.ה  623 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 30 ינואר 2022, 16:07 לא משנה כמה פעמים יבטלו אותי כאן, רק קבוצת אוהדים תביא את הסוף לסחבת הזאת ורק אז נוכל להתחיל לבנות פה מועדון שיהיה לו ביקוש על המדף

איך קבוצת אוהדים?
תסביר
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

קבוצת אוהדים זה מה שהביא את הפועל לידיים של חיים רמון. מעדיף פירוק על קבוצת אוהדים.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NiroEl dudernioרדפוקס
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

בתרבות שלנו בארץ אסור לאוהדים להיות בעלי השליטה במועדון כדורגל.הם מתאהבים בעצמם ובתפקיד.
הם כן יכולים שותפים זוטרים.
מעבר לכך , בעלות אוהדים לא אפשרית במועדון כמו הפועל , כי לא יהיה מי שישים ערבויות וגם התקציב יהיה נמוך יותר.
בזמנו , לפני שרמון רכש את המועדון , אוהדים התגייסו וסך הכל תרמו 2 מיליון שקלים כ-3,500 אוהדים זה לא מספיק טוב.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

יש דרכים לוודא שקבוצת אוהדים לא תהייה חונטה של מקורבים לצלחת שעושים הכל אותו דבר כמו הניסנובס רק מבלי אפילו להוציא את ה1.5 שכרגע מגיעים, שזה עוד יותר רגוע וכמובן שלא על כך אני מדבר
יש לי תוכנית שיושבת לי בראש המון זמן ואני מקווה שבחודשים הקרובים אצליח לפנות זמן כדי להתחיל להזיז אותה
כשיהיה לי מה לעדכן אעדכן, מי שרוצה להרחיב אופקים מוזמן לקרוא על DAO
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

שמעתי עכשיו את שירי אלג'ם ברדיו ספורט 5.

נכון לעדכון האחרון, חובות חו"ל של הפירוק עומדים על קרוב ל-18 מיליון ש"ח.
החלטת הקאס עדיין לא הגיעה, והניסנובס מקווים להוריד בעוד את הסכום.

זה לא קשור לזה שהם רוצים החזר הלוואת בעלים (מוכיח ששקל לא יוציאו מהכיס ואוהד ממועצ השקיע יותר מהם).

עד שלא תהיה הכרעה בקאס, לא יהיה רוכש ונמשיך להיתקע איתם.

רק שלא ידרדרו אותנו יותר, מספיק יש להם את החובות לעאבד ובוזגלו.
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
אוהד :hapoel: תל אביב!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אני חושב שהשיר הזה מבטא במילותיו בצורה המדוייקת ביותר את הכמיהה של ציבור האוהדים
לעידן חדש במשך שנים ארוכות כל כך
"מחכים על מים למחר שיבוא"
שבת שלום לכולם

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ראיון עם ליאוניד נבזלין באולפן שישי ערוץ 12
מתאים למועדון?

Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

Giovanni Giorgio כתב:לא משנה כמה פעמים יבטלו אותי כאן, רק קבוצת אוהדים תביא את הסוף לסחבת הזאת ורק אז נוכל להתחיל לבנות פה מועדון שיהיה לו ביקוש על המדף

והיא הרבה יותר ברורה תחת הגדרה של קבוצת אוהדים.
555
קיבל.ה  623 לייקים

עמותת אוהדים לא תעזור, היא לא מסוגלת לגייס כספים.
בנוסף לזה לא לסגור חובות של 15 מיליוני ש"ח.
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

Asafasraf כתב: 25 מרץ 2022, 20:49
Giovanni Giorgio כתב:לא משנה כמה פעמים יבטלו אותי כאן, רק קבוצת אוהדים תביא את הסוף לסחבת הזאת ורק אז נוכל להתחיל לבנות פה מועדון שיהיה לו ביקוש על המדף

והיא הרבה יותר ברורה תחת הגדרה של קבוצת אוהדים.
כולם שומעים עמותת אוהדים ושומעים על האדומים (עמוהת שהתקיימה מחוברת אוהדים שהבסיס שלהם מחובר למני וייצמן ולא באמת היה לו שום כוונה או יכולת מול ההנהלה )
לא זאת המתקונת בפועל אלו היו אנשים מתוך המערכת לא באמת פעלה כאן מערכת של עמותה בדומה לכדורסל
עמותת אוהדים ששמה לעצמה ראש ואחראית על המערך ועל פיזור הכספים לא איזה עמותה שבא לשנורר כספים מאוהדים כדי להחתים איזה שחקן או להגדיל תקציב קיים
עמותה שתפקיד היחיד הוא לאפס את הפועל תל אביב ולהביא אותה ליידי רוכש הניסנובים לא עושים את זה ואף יש עסקים לא יכין קרקע לאדם אחר שיקצור את הפירות .
התבנית של הכדורסל יכולה להצליח כאן לפחות עד לאיפוס המועדון המון עסקנים ינסו למנוע מהלך שכזה
מההסיבה הדיי פשוט הם יודעים שכל הכדורגל כאן זה מכבסה כספים וכמות הקומבינות לא תתואר
בודדים כאן יודעים שקיים תקציב שאתה מקבל מהמנהלת על תפקיד שנקרא שרי קהילה וכל מועדון אמור להחזיק אדם כזה טמקבל על זה כסף מהמנהלת
אבל כמובן שרובןפשוט מדביקות רת הטייטאל לאיזה מקורב ולוקחות כסף קל
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

555 כתב: 25 מרץ 2022, 21:38 עמותת אוהדים לא תעזור, היא לא מסוגלת לגייס כספים.
בנוסף לזה לא לסגור חובות של 15 מיליוני ש"ח.
תתפלא כמה מעט כספים היא צריכה לגייס
אם ההשקעה בעונה האחרונה עמד על 2 מיליון שקל אחרי כל ההכנסות
זה סכום שהוא לא כזה קשה להשיג בטח שכמות המארצקנדייז תגדל
בטח ברגע שתגבה כסף על חברות עמותה
ומעל הכל העמותה הזאת צריכה לתת לאנשי המקצוע לעבוד בשקט בלי שיקולים של הבאת שחקנים כדי לגזור אולי קופון
לא חסר אוהדי הפועל עם ידע עסקי ואנשים לאורך כל השדרה הניהולית שישמחו לעבוד בתשלום כמובן
אדם שלא רואה את הפונטציאל השיווקי בהפועל צריך הסתכלות הפועל כיום מנצלת אולי 30 אחוז מהפוטנציאל המסחרי שלה
מרמת המאראצ' לבניית קהילה והגדלת כמות מנויים בפעולות יחצ פשוטות שכבר נעשו כאן בעבר
555
קיבל.ה  623 לייקים

יודע טוב מאוד כמה כסף צריך.
עמותה יכולה להחזיק את המועדון אבל לא להגיע לצמרת.
המצב לא ישתנה עם עמותה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

כשניסו לרכוש את המועדון מטביב היה צריך 2.4 מליון שקל חד פעמי. אוהדי הפועל תל אביב כשלו במשימה ולכן מני וויצמן הלוואה כסף לעמותה ובעצם הפך לאותה לחייבת לו...

אוהדי הפועל תל אביב הינם בעלי עמותה אשר מפעילה את מועדון הכדורסל, רק כ 1500 איש מוכנים לתת 400 שקל בשנה בשביל שהעמותה והמועדון יתפקד. המועדון נמצא בגרעון שוטף.

להפועל קטמון יש 1000 חברי עמותה בעלות של 1000 שקל לחודש עם גב כלכלי של מליונר, הם הקבוצה עם שכר השחקנים הנמוך בליגה הבכירה.

עד כאן מידע לא רלוונטי בנוגע ליכולתו של קהל האוהדי הפועל תל אביב לנהל ולגייס כסף עבור קבוצה כדורגל בליגה הבכירה / שניה.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

כמה הכנסות מכרטיסים ומנויים יש לקטמון?
בשביל השקעה של מיליון שקל בשנה שגם היא מוגדרת "הלוואת בעלים" לא צריך אותם.
שער 5 זה הלב
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

D red imperia כתב: 26 מרץ 2022, 12:18 כמה הכנסות מכרטיסים ומנויים יש לקטמון?
זה לא משנה... צריכים לתת ערבויות.
למשל על החוזה של בוזאגלו ניסנוב ערב אישית.
לחוזה של גוטליב תושב ערב אישית.

הכסף בחלקו נכנס בסוף העונה ( מיקום, רווחים של המנהלת, זרים וכו'). אתה חייב להיות מסוגל לנהל קבוצה כאשר אתה יודע שיש לך אפשרויות לשנות את המאזן התקציבי... במודל שאתה מציע זה פשוט לא קיים. ולא רק שזה לא קיים, אתה בעצם מבקש להקטין את התקציב.

לקטמון תקציב שקטן בייצר מ 10 מליון שקל מהתקציב שלנו, וזה עם 2 מליונרים שתומכים בהם כלכלית, אתה באמת מוכן לקחת הימור כל כך גדול על עתיד המועדון? מאיפה המגלומניות הזאת שפשטה בנו.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

El dudernio כתב: 26 מרץ 2022, 12:25

הכסף בחלקו נכנס בסוף העונה ( מיקום, רווחים של המנהלת, זרים וכו'). אתה חייב להיות מסוגל לנהל קבוצה כאשר אתה יודע שיש לך אפשרויות לשנות את המאזן התקציבי... במודל שאתה מציע זה פשוט לא קיים. ולא רק שזה לא קיים, אתה בעצם מבקש להקטין את התקציב.

לקטמון תקציב שקטן בייצר מ 10 מליון שקל מהתקציב שלנו, וזה עם 2 מליונרים שתומכים בהם כלכלית, אתה באמת מוכן לקחת הימור כל כך גדול על עתיד המועדון? מאיפה המגלומניות הזאת שפשטה בנו.
כרגיל, גניבת דעת.
קטמון לא מכניסים אפילו חצי מההכנסות שלנו מכרטיסים ומנויים. לא זו אף זו, לקראת חרם המנויים בעונה הבאה, יהיה עדיף לנו בלי בעלים מאשר עם ניסנוב שכמובן לא ישלימו את הפער מכיסם.
שער 5 זה הלב
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

D red imperia כתב: 26 מרץ 2022, 12:33

כרגיל, גניבת דעת.
קטמון לא מכניסים אפילו חצי מההכנסות שלנו מכרטיסים ומנויים. לא זו אף זו, לקראת חרם המנויים בעונה הבאה, יהיה עדיף לנו בלי בעלים מאשר עם ניסנוב שכמובן לא ישלימו את הפער מכיסם.
איזה דעת גנבתי?
תגיד אתה מחולל קלישאות שמחפש את זאת שהכי מתאימה?
נגיד. אנחנו מכניסים 15 מליון וקטמון 5. מעולה זה 10 מליון שקל ההבדל.

כמה אוהדי הפועל יסכימו לתת 1000 שקל מנוי ועוד 500 שקל חברות בעמותה? לפי הכדורסל וההיסטוריה עם עמותת האדומים לא הרבה. למה אתה מוכן לסכן את גורל המועדון בשביל להגיע לאותו מצב כמו עכשיו במקרה האופטימאלי? מה שיגעון הגדלות הזה?

ואני מאוד מקווה שלא יהיה חרם אוהדים. מלבד פגיעה במועדון הוא לא יגרום לכלום.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

רק לדייק הם לא כשלו.גייסו כשני מיליון שקלים שזה הסכום הכי גבוה שגוייס מאז ומעולם בישראל בתקופה כל כך קצרה עד היום.

סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

El dudernio כתב: 26 מרץ 2022, 12:37
D red imperia כתב: 26 מרץ 2022, 12:33

כרגיל, גניבת דעת.
איזה דעת גנבתי?
תגיד אתה מחולל קלישאות שמחפש את זאת שהכי מתאימה?
נגיד. אנחנו מכניסים 15 מליון וקטמון 5. מעולה זה 10 מליון שקל ההבדל.

כמה אוהדי הפועל יסכימו לתת 1000 שקל מנוי ועוד 500 שקל חברות בעמותה? לפי הכדורסל וההיסטוריה עם עמותת האדומים לא הרבה. למה אתה מוכן לסכן את גורל המועדון בשביל להגיע לאותו מצב כמו עכשיו במקרה האופטימאלי? מה שיגעון הגדלות הזה?

ואני מאוד מקווה שלא יהיה חרם אוהדים. מלבד פגיעה במועדון הוא לא יגרום לכלום.
אני לא תמכתי ברכישת המועדון ע"י עמותת אוהדים, אלא בהעברה לנאמן עם תג מחיר מחייב.

חרם אוהדים יהיה גם יהיה. אלא אם הם ירפו את אחיזתם בהפועל.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אנשים כמוך שלא יגלו סולידריות עם החרם יהיו שקולים לאוהדי הפועל-שאול ויושלכו לפח האשפה של ההיסטוריה
שער 5 זה הלב
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

D red imperia כתב: 26 מרץ 2022, 13:21 אנשים כמוך שלא יגלו סולידריות עם החרם יהיו שקולים לאוהדי הפועל-שאול ויושלכו לפח האשפה של ההיסטוריה
אולי אנשים כמוך שלא למדו מהעבר וממשיכים לפגוע כלכלית במועדון הם אלו שיושלכו, לצערי הרב, יחד איתו להיסטוריה?

אני לא נגד אמירה ברורה שהקבוצה למכירה עם קביעת תג מחיר.
אני לא נגד להעביר אותה למנהל מקצועי בשכר (נאמן לא יעזור בכלום).
אני פשוט מנסה להבין איך פגיעה כלכלית בקבוצה תעזור לזה?

נגיד תאורטית... הקבוצה נבנת וביולי מגלים שבמקום צפי של 6000 מנויים כמו בשנים עברומיש רק 2000, מה אתה חושב שיקרה?
1. הניסנונים יכניסו את היד לכיס ויביאו החתמות מפוצצות בתקוה שזה יעורר את הקהל?
2. הניסנובים יגידו טוב זה מה יש נכסה את זה עם כסף מהבית?
3. הניסנובים יגידו שאין ברירה צריכים למכור את דוידה למכבי חיפה ואת לינדר לגנט כדי למזער נזקים?
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

El dudernio כתב:
D red imperia כתב: 26 מרץ 2022, 13:21 אנשים כמוך שלא יגלו סולידריות עם החרם יהיו שקולים לאוהדי הפועל-שאול ויושלכו לפח האשפה של ההיסטוריה
אולי אנשים כמוך שלא למדו מהעבר וממשיכים לפגוע כלכלית במועדון הם אלו שיושלכו, לצערי הרב, יחד איתו להיסטוריה?

נגיד תאורטית... הקבוצה נבנת וביולי מגלים שבמקום צפי של 6000 מנויים כמו בשנים עברומיש רק 2000, מה אתה חושב שיקרה?
3. הניסנובים יגידו שאין ברירה צריכים למכור את דוידה למכבי חיפה ואת לינדר לגנט כדי למזער נזקים?
4. ניסנוב יבינו שיש מחאת קהל גדולה שלא מותירה להם הרבה בריירות?

סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

El dudernio כתב: 26 מרץ 2022, 13:58

הם לא ינצחו את הקהל של הפועל
שער 5 זה הלב
555
קיבל.ה  623 לייקים

אי אפשר להצליח עם עמותת אוהדים, אבל כן אפשר לנהל את הקבוצה באותה צורה בדיוק.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לירון האדום כתב: 26 מרץ 2022, 14:03
El dudernio כתב:

4. ניסנוב יבינו שיש מחאת קהל גדולה שלא מותירה להם הרבה בריירות?

ברירות למה?
הרי את הקבוצה הם לא יתנו בחינם.
זה לא שאם עכשיו נתחיל במחאה אדי שגיא יחליט שאין ברירה אז הוא נאלץ לרכוש...

מחאה תהיה טובה רק אם היה ממוקדת כאשר יש רוכש ברקע. כל עוד אין שום דבר, ולהבנתי אין, המחאה יכולה רק להזיק.

ובנימה הזאת, אני בטוח שראשי חזיר יגרמו למוסלמים של דובאי ובחריין להשקיע בקבוצה... כה לחיי בחורי המצויינים.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

D red imperia כתב: 26 מרץ 2022, 14:13
El dudernio כתב: 26 מרץ 2022, 13:58

הם לא ינצחו את הקהל של הפועל
מעולה.. כל הכבוד... לך תנצח אותם ותהרוס את המועדון.
מגלומן חסר תקנה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

555 כתב: 26 מרץ 2022, 14:22 אי אפשר להצליח עם עמותת אוהדים, אבל כן אפשר לנהל את הקבוצה באותה צורה בדיוק.
וגם זה לא נכון. אבל נגיד וכן... בשביל זה לצאת למחאה?
שליחת תגובה