הדרבי התל אביבי הקטן נושא רשמי(יום שבת 19:50)

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

מחזור 7, 3 שערים 1 מהם הוא פנדל

מה כבר עוד אפשר להגיד על הקבוצה
long live the zapta
Red Ghost
קיבל.ה  414 לייקים

להפסיד משחק כזה... באמת הפסד של יורדת.
בני יהודה הייתה יריבה בהזמנה, אחרי שני הפסדים, בלאגן והם גם שיחקו גרוע היום.
איך הקבוצה הצליחה להפסיד היום?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3721 לייקים

נתחיל מנקודת האור לפני שנעבור לחושך כי יש ממנו הרבה.
אדי גוטליב, שלוש רמות מעל כל השאר, משחק מעולה, אחלה שחקן וטוב שחזר. קולו גם היה לא רע וגרופר בהגנה היה בסדר גמור ושיתק את ניב זריהן לגמרי.

ועכשיו לחושך,
3 משחקים שאנחנו עדיפים משמעותית על היריבה, 2 הפסדים ותיקו. ככה יורדים ליגה - ועל אחת כמה וכמה שאנחנו צריכים 30 הזדמנויות כדי לכבוש שער (והמספר הזה עולה משבוע לשבוע).
לא יכול להיות ששחקנים ישחקו כל כך לאט עם הכדור ברגל ויחשבו על כל תזוזה מסכנה שלהם 10 שניות, אתם לא משחקים שחמט, תתחילו לחשוב ולפעול מהר ואולי תכניסו בטעות את הכדור לשער.

ולמשחק הספציפי:
שי אייזן שחקן שלא מתאים לרמה, שחקן כדורגל לא טוב, הוא לוקה בכדורגל ברמה הכי בסיסית שיש.
זיקרי, אולי במשחק הכי טוב שלו העונה, עדיין גורם לך לדפוק את הראש בקיר פעמיים-שלוש, אם כדורגלן היה שורד עריפת ראש וממשיך לנוע הוא היה משחק כמו זיקרי.
שי אליאס במשחק חלש.
אושר דוידה רע.
את קופר הייתי משחרר בהקדם, שחקן מזעזע ומעצבן.
אלטמן ממשיך להוכיח שחוץ מהחודשיים המקריים של העונה שעברה הוא שחקן כדורגל בינוני ומטה.
בואטנג, נכנס והיה פעיל מאוד אבל כל כך לא מדויק, מוסר רק לרוחב ואחורה. חלש.
חלוץ - אין, לא היה כבר שנים ולא יהיה כל עוד זה תלוי באחים ושותפיהם.

ירידת ליגה נראית בלתי נמנעת.
נערך לאחרונה על ידי רדפוקס ב 28 נובמבר 2020, 22:16, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

Red Ghost כתב:להפסיד משחק כזה... באמת הפסד של יורדת.
בני יהודה הייתה יריבה בהזמנה, אחרי שני הפסדים, בלאגן והם גם שיחקו גרוע היום.
איך הקבוצה הצליחה להפסיד היום?
כשלא כובשים סופגים.אסור שזה יקרה לקבוצת תחתית , אבל גם אופי כנראה שאין לקבוצה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

jonati
קיבל.ה  334 לייקים

לא יודע מה לומר, אבל הכל נראה כל כך רע בקבוצה הזו, מהרגע שהניסנובים הגיעו להפועל אני חושב שלקסיקון המילים שלי לגבי הקבוצה הפך להיות: כבויים, חסרי אופי, נרפים, אסופה, עלובים וכדומה.
מגיע מאמן חדש ונתפס על איזה שחקן שכל הפורום רואה שאין קשר בינו לבין כדורגל. ואז חלק דורשים לפטר את המאמן החדש ולהביא אחד אחר שיבין שחייבים לשחק עם החלוץ הסופר בינוני שהחתימו וחיכו לו חצי עונה כי הוא בחינם ושיחק בליגה התאילנדית השנייה ואפילו הבקיע שם פעם גול.
קבוצה שאלטמן שחקן שהאדישות שלו גורמת לך להתגעגע לרמזי הנמרץ, ואין בו שום דבר טוב, ואין שום עמדה שבה הוא טוב, שחקן שהיו לו ארבעה שבועות טובים בעונה שעברה ועכשיו הוא הפאקינג קפטן שלנו, זה פשוט לא ייאמן.
קבוצה שכבר שלוש עונות מחזיקה את בואטנג בתור זר, למה? מה הוא עשה? שחקן כל כך בינוני ועלוב והוא עדיין חמישים דרגות מקופר וקוטליה. בינואר ישחררו את קולו וקוטליה ויביאו את האולהה הבא, צ'יבוקה או מה שלא יהיה זול באותו רגע, ואנשים ימשיכו להאשים את המאמן החדש שיגיע כי הוא לא פותח עם הרשקוביץ או הירש. רוב הסיכויים שבינואר יגיעו במקום חלוץ שני קשרים לאמצע, כאלה שלא יודעים לתת פס קדימה, שיהיה לבואטנג עם מי להתמסר אחורה.
נמאס מכל הקבוצה הזו, ונמאס לי עוד יותר מעצמי שאני עדיין מתעצבן מזה
vivo

חיכיתי כל כך לפרוקקק
באמת שחוץ משטקוס, גוטליב שהוא מצויין, קולו, גרופר , אליאס ואלטמן הקבוצה הזאת פשוט גרועה !
זה שאנחנו מגיעים למצבים לא הופך אותנו לקבוצה טובה, אנחנו קבוצה אפורה שגם ביום טוב שלה לא מצליחה לכבוש.
הקבוצה חייבת לפחות חלוץ ועוד קשר יצירתי שיודע למסור ולא איזה שחקן כמו זיקרי שאמנם השתדל היום והיה בשיאו אבל עדין לא נתפס לי שהוא בהרכב.
המחליפים שלנו גרועים חוץ מלינדר שאולי בזכות מהירות או הרמה טובה יכול לייצר משהו.
כל השאר באמת לא ברמה !!!
מקווה שהבעלים האלה ישחררו מאיתנו וכל אחד אחר שיבוא ויתן שקט ניהולי, אני כבר לא מדבר לפתוח את הכיס להתחיל דרך מסויימת ולשפר את הקבוצה כל שנה בעוד שחקן או שתיים טובים מאשר ב 6-7 גרועים !!!
חייב להגיד שעד היום צובט לי כל העניין עם רפואה כי שהוא אימן אמנם סבלנו גם מחוסר מזל מטורף אבל הקבוצה הייתה מאומנת ועמדה מול כל קבוצה בליגה , בדרבי לא הפסדנו ובטח שידע להגיב מהר בתור מאמן ולעשות שינוי
ברגע שהניסנובים הבינו שהוא לא יס מן זרקו אותו !
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

הפועל מאז עונת 14/15 בליגת העל:
175 משחקים, 166 שערים.
מתוך 175 המשחקים האלה, רק 40 פעמים כבשו יותר משער אחד במשחק.
כלומר ב135 מתוך 175 משחקים (77%) - הפועל כבשה 0 או 1 שערים.
עונת ה"שיא" שלנו הייתה עם רפואה, כשכבשנו 40 שערים ב-33 משחקים ליגה (11 מהם היו בשני משחקים מול מכבי פ"ת ואשדוד בפליאוף התחתון כשניצחנו 6-0 ו5-1).

פשוט סיוט.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

טכנית לארז כתב: 28 נובמבר 2020, 23:22 הפועל מאז עונת 14/15 בליגת העל:
175 משחקים, 166 שערים.
עונת ה"שיא" שלנו הייתה עם רפואה, כשכבשנו 40 שערים ב-33 משחקים ליגה (11 מהם היו בשני משחקים מול מכבי פ"ת ואשדוד בפליאוף התחתון כשניצחנו 6-0 ו5-1).

פשוט סיוט.
כמה פעמים רציתי לבדוק את הסטטיסטיקה הזאת אבל פחדתי להזדעזע.
שפל היסטורי
It's 1991 and I refuse to come wack
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

איזה מספרים חושך
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
shaharot
קיבל.ה  407 לייקים

175 משחקים, 166 שערים.

פשוט סיוט.
וואו איזה נתון מדהים ומזעזע
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

בגלל שפליאוף תחתון עוד יכול להטעות עם הרבה משחקים נגד יריבות חלשות יותר, אז הלכתי לפי ליגה סדירה בלבד.

מאז עונת 14/15 הפועל בליגה הסדירה ועד היום:
137 משחקים, 115 שערים. זה ממוצא של 0.83 גולים למשחק שזה אפילו פחות מה166 ב-175 בכלל המשחקים.
מתוך 137 המשחקים האלה, רק 24 פערים כבשנו יותר משער אחד במשחק.
ביתר 113 המשחקים מתוך ה-137 האלה הפועל כבשה 0 או 1 שערים (שזה כבר 82%).

בעונה הזו הסיוט כבר אפילו מעפיל על הסיוט הרגיל של העונות הקודמות, שכן השנה אנחנו על 3 שערים ב-7 משחקים, וכמובן 0 פעמים שהצלחנו להבקיע יותר משער אחד.
מעניין איך המספרים האלה נראים אם סופרים שערי שדה.

לפחות בלאומית ראינו קצת גולים.
Cshta

175 משחקים, 166 שערים.

פשוט סיוט.
איזה נתונים מביכים לא יאמן
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

אה תיקון, ספרתי בטעות גם את הדרבי של פואד שהוכרז כ0-0. שמנו שם גול בעיקרון.
סמל אישי של משתמש
Gaudi
קיבל.ה  41 לייקים

ב- 2016 נתניה ירדה ליגה כשהיא מבקיעה 14 שערים ב- 33 משחקים. אם אני זוכר נכון זה הנתון הכי גרוע אי פעם.
העונה עוד ארוכה אבל אם אנחנו ממשיכים ככה יש מצב לשחזר את ה"הישג".

עוד נתון כיף- מאז ה- 3-0 על בית"ר בפלייאוף בעונה שעברה שיחקנו 15 משחקי ליגה, 4 בגביע הטוטו ואחד בחצי גמר הגביע, סה"כ 20 משחקים. הבקענו בהם 6 שערים.
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

אני חושב שמאז השער ההוא של אלטמן נגד ביטר בקורונה (ה3-0 בתחילת המחצית השניה) - כבשנו רק שער שדה אחד בכל המסגרות (הגול של דוידה נגד חדרה).
כלומר שער שדה אחד ב-20 משחקים.

נתון אחרון:
ב57 מ-136 משחקי ליגה סדירה מאז עונת 14/15 (להוציא לאומית כמובן) כבשנו 0 שערים (42%).
כלומר מאז עונת 14/15 כשאתה רואה משחק ליגה של הפועל, יש סיכוי של קרוב ל-50% שהיא לא תבקיע שער אחד אפילו במשחק.

בלתי נתפס שאלה נתונים של הפועל.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 29 נובמבר 2020, 00:23, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
ערן
קיבל.ה  28 לייקים
יצירת קשר:

אלו נתונים מטורפים אבל לא מפליאים בהתחשב בזה שכבר שנים ארוכות, ושלוש העונות האחרונות במיוחד, אין לנו שחקנים שמספריהם אמנותם. כאלה שלא משנה מה, יסיימו עונה עם 8-9 גולים ו-7-8 בישולים בממוצע. ולא אחד כזה בסגל, אלא שלושה-ארבעה בהרכב. אנחנו בנויים מזרים בשקל ורבע, שחקני has been או never been ושחקנים צעירים ולא מבושלים שמישהו חלם לעשות עליהם קופה זריזה.
?Don't like much really, do I
But what I do like I love passionately
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  77 לייקים

הפועל יורדת בטוחה.
בשביל שיהיה סיכוי שזה ישתנה, צריכים לנחות כאן שני סקוררים ושני קשרים התקפיים יצירתיים. כאמור, זה לא יקרה, ולכן נרד מהר מאוד.
Asafasraf
קיבל.ה  771 לייקים

קיבלנו הגרלה סופר נוחה ואנחנו מתחת לקו האדום.
אוטוטו יתחילו גם הבושות בדרבי ונגד מכבי חיפה.
צריך להגיד את האמת שכל ה״תינוקות של קלינגר״ הם בינוניים במקרה הטוב.
החלק ההגנתי שלנו מתפקד טוב כשהמשחק זז.
במצבים נייחים המצב הרבה פחות טוב.
נדמה שהמאמן הזה מנהל פנקס קטן ופשוט מתעלל בנו האוהדים.
הרשקוביץ יכול להיות מביא כדורים.
אייזן מוגבל וחלש מתחילת העונה.
זיקרי יכול להיתפרנס כפרזנטור של השתלת שיער כי כל פעם שהוא עם הכדור אני תולש שערות.
דווקא קופר (למרות שהיה בינוני) נראה כשחקן היחידי שיכול למסור כדור לגול.
אבועביד זה פשוט סוס עיוור (מחכה להגבהה נורמלית שלו).
נקודות האור- שטקוס וגוטליב.
מי שמפתיע לטובה הוא גרופר.
הקבוצה הזו בדרך לליגה השניה בצעדי ענק.
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

יש גבול כמה אפשר לנסות לעקוץ ולרמות. הניסנובים מתקמצנים ומחלישים בצורה עקבית את הקבוצה עונה אחרי עונה.
עכשיו יש להם שתי ברירות: לחזק את הקבוצה או לרדת ליגה. נראה במה יבחרו.
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  77 לייקים

כן, באמת מעניין במה הם יבחרו. להוציא כסף או לרדת (שוב) ללאומית.
חבל שאין ווינר על זה. לפחות הייתי עושה מזה כסף.
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  406 לייקים

Nivik כתב: 29 נובמבר 2020, 01:17 יש גבול כמה אפשר לנסות לעקוץ ולרמות. הניסנובים מתקמצנים ומחלישים בצורה עקבית את הקבוצה עונה אחרי עונה.
עכשיו יש להם שתי ברירות: לחזק את הקבוצה או לרדת ליגה. נראה במה יבחרו.
בפעם הקודמת הם בחרו לרדת
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

אני לא בא להתבכיין על השיפוט, אבל באופן שאומר "דרשני" בחר מי שבחר להשמיט מתקציר המשחק אירוע מרכזי ביותר: פסילת השער שלנו בטענת נבדל שלא היה ולא נברא. במו עיני ראיתי בשעת השידור החי את התמונה בשידור בה שרטטו את "קו הנבדל" לרוחב המגרש, וכמו שאומרים ב"אוף סייד סטורי" של הגשש החיוור - "לא היה אוף סייד!"
לא היה ולא נברא. אפילו לא נבדל של סנטימטר אחד.
החלטה שיפוטית לא ברורה של הקוון, השופט ושל שופט ה - VAR.
זאת ועוד, האמנם הייתה בכלל קרן במהלך שהוביל לשער של בני יהודה?
אם אני טועה, אשמח שמישהו יעמיד אותי על טעותי באמצעות תמונה / סרטון.
זה מתגבר ומתדלק את תחושתי הלא נעימה שמאז תחילת העונה (ומזה שנים אחדות) עוסקים רוב השופטים, ברוב המשחקים שלנו, בפעילות מינית נמרצת באחוריים של קבוצתנו ואין פוצה פה ומצפצף.
הטיעון הזה לא בא לפטור את הקבוצה מביקורת, אבל לפחות מגיע לקבוצה סיכוי ספורטיבי הוגן, שהיא לרוב לא מקבלת. זו תחושתי, והאמת היא שאשמח להיווכח שכתבתי כאן שטויות לא מוכחות.
נערך לאחרונה על ידי נשמה אדומה זקנה ב 29 נובמבר 2020, 15:54, נערך פעם 1 בסך הכל.
יאללה הפועל, מלחמה, מלחמה, מלחמה!!!
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

עד המ!!ת הפועל כתב: 29 נובמבר 2020, 01:21 כן, באמת מעניין במה הם יבחרו. להוציא כסף או לרדת (שוב) ללאומית.
זה לא רק הוצאת כסף.
ברגע שהם יגדילו את שכר השחקנים מעל ל 2/3 מהשכר בשנה שעברה הם לא יקבלו את הכסף מהמדינה.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

El dudernio כתב: 29 נובמבר 2020, 14:09
עד המ!!ת הפועל כתב: 29 נובמבר 2020, 01:21 כן, באמת מעניין במה הם יבחרו. להוציא כסף או לרדת (שוב) ללאומית.
זה לא רק הוצאת כסף.
ברגע שהם יגדילו את שכר השחקנים מעל ל 2/3 מהשכר בשנה שעברה הם לא יקבלו את הכסף מהמדינה.
מרגיש לי שאנחנו אפילו לא ב1/3 משנה שעברה אבל זאת נטו הרגשה, אין לי מושג מה המספרים
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
רמונז
קיבל.ה  43 לייקים

Asafasraf כתב: 29 נובמבר 2020, 01:16
מי שמפתיע לטובה הוא גרופר.
גם אני מרגיש ככה העונה. לצערי, זה לא בגלל שהוא השתפר...
הצלחנו לקבל קבוצה גרועה יותר וכבויה יותר - אפילו גרופר זוהר בה.
The red
קיבל.ה  3 לייקים

גרופר כן השתפר אבל הקבוצה פשוט גרועה, התקפה הגרועה בליגה, הנתון שהביאו כאן על ה6 השנים האחרונות פשוט מזעזע מביש לקרוא אותו.
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

ערן כתב: 29 נובמבר 2020, 00:19 אלו נתונים מטורפים אבל לא מפליאים בהתחשב בזה שכבר שנים ארוכות, ושלוש העונות האחרונות במיוחד, אין לנו שחקנים שמספריהם אמנותם. כאלה שלא משנה מה, יסיימו עונה עם 8-9 גולים ו-7-8 בישולים בממוצע. ולא אחד כזה בסגל, אלא שלושה-ארבעה בהרכב. אנחנו בנויים מזרים בשקל ורבע, שחקני has been או never been ושחקנים צעירים ולא מבושלים שמישהו חלם לעשות עליהם קופה זריזה.
וכל מילה נוספת מיותרת.
סמל אישי של משתמש
Hapoel
קיבל.ה  36 לייקים

נשמה אדומה זקנה כתב: 29 נובמבר 2020, 13:48 אני לא בא להתבכיין על השיפוט, אבל באופן שאומר "דרשני" בחר מי שבחר להשמיט מתקציר המשחק אירוע מרכזי ביותר: פסילת השער שלנו בטענת נבדל שלא היה ולא נברא. במו עיני ראיתי בשעת השידור החי את התמונה בשידור בה שרטטו את "קו הנבדל" לרוחב המגרש, וכמו שאומרים ב"אוף סייד סטורי" של הגשש החיוור - "לא היה אוף סייד!"
זה מתגבר ומתדלק את תחושתי הלא נעימה שמאז תחילת העונה (ומזה שנים אחדות) עוסקים רוב השופטים, ברוב המשחקים שלנו, בפעילות מינית נמרצת באחוריים של קבוצתנו ואין פוצה פה ומצפצף.
הטיעון הזה לא בא לפטור את הקבוצה מביקורת, אבל לפחות מגיע לקבוצה סיכוי ספורטיבי הוגן, שהיא לרוב לא מקבלת. זו תחושתי, והאמת היא שאשמח להיווכח שכתבתי כאן שטויות לא מוכחות.
לא היה נבדל כרגיל השיפוט בארץ זבל
"אני אוהב אותך
כל כך אוהב אותך"
הפוסט קיבל לייק אחדנשמה אדומה זקנה
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

זה מה שקורה כששמעון דביר קוון או יושב ב-ואר במשחקים שלנו.
זה אותו בן זונה שהמציא לק"ש פנדל נגדינו ב08/09 ולקח לנו שתי נקודות יקרות במאבק האליפות.

לא מבין למה לא מבקשים לפסול אותו מלהיות מעורב במשחקים שלנו.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

Hapoel כתב: 29 נובמבר 2020, 16:01
נשמה אדומה זקנה כתב: 29 נובמבר 2020, 13:48 אני לא בא להתבכיין על השיפוט, אבל באופן שאומר "דרשני" בחר מי שבחר להשמיט מתקציר המשחק אירוע מרכזי ביותר: פסילת השער שלנו בטענת נבדל שלא היה ולא נברא. במו עיני ראיתי בשעת השידור החי את התמונה בשידור בה שרטטו את "קו הנבדל" לרוחב המגרש, וכמו שאומרים ב"אוף סייד סטורי" של הגשש החיוור - "לא היה אוף סייד!"

אז איפהה השחקנים??? הבקעתם שער שנפסל על נבדל גבולי?! תרוצו לשופט תעשו קצת באלגן.. לא אומר להם להתנהג כמו חיות אבל תעשו כאילו קצת אכפת לכם..
מבטיח שבכל קבוצה אחרת זה מה שהיה קורה
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

תודה, נעים להיווכח שהשופטים ולא אני צריכים אופטומטריסט.
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

Hapoelian כתב: 29 נובמבר 2020, 16:14

אז איפהה השחקנים??? הבקעתם שער שנפסל על נבדל גבולי?! תרוצו לשופט תעשו קצת באלגן.. לא אומר להם להתנהג כמו חיות אבל תעשו כאילו קצת אכפת לכם..
מבטיח שבכל קבוצה אחרת זה מה שהיה קורה
יכול להיות, אני לא אומר בביטחון שזה המצב, שיש חשש מניצול ההזדמנות על ידי השיפוט העוין לשלוף לנו כרטיסים ולהרחיק לנו שחקנים. יש שופטים שעושים את זה גם בלי סיבה, אז אם ניתן להם סיבה, על אחת כמה וכמה.
אבל, כן הייתי שמח לראות את הקפטן, כשידיו משולבות מאחורי גבו, כפי שהיה מקובל פעם, ניגש לבדו אל השופט ומוחה על הקיפוח בצורה רגועה ומכובדת. לפחות זה.
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

טכנית לארז כתב: 29 נובמבר 2020, 16:09 זה מה שקורה כששמעון דביר קוון או יושב ב-ואר במשחקים שלנו.
זה אותו בן זונה שהמציא לק"ש פנדל נגדינו ב08/09 ולקח לנו שתי נקודות יקרות במאבק האליפות.

לא מבין למה לא מבקשים לפסול אותו מלהיות מעורב במשחקים שלנו.
ואללה.
לריענון הזיכרון:
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 84,00.html
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  318 לייקים

על מה אתם מדברים? זה היה נבדל.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

ערן כתב: 29 נובמבר 2020, 00:19 אלו נתונים מטורפים אבל לא מפליאים בהתחשב בזה שכבר שנים ארוכות, ושלוש העונות האחרונות במיוחד, אין לנו שחקנים שמספריהם אמנותם. כאלה שלא משנה מה, יסיימו עונה עם 8-9 גולים ו-7-8 בישולים בממוצע. ולא אחד כזה בסגל, אלא שלושה-ארבעה בהרכב. אנחנו בנויים מזרים בשקל ורבע, שחקני has been או never been ושחקנים צעירים ולא מבושלים שמישהו חלם לעשות עליהם קופה זריזה.
הזיה להיזכר שבעונה הסבירה האחרונה של הפועל אפילו זגורי נתן מספרים כאלה.
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  403 לייקים

red in blood כתב: 29 נובמבר 2020, 16:45 על מה אתם מדברים? זה היה נבדל.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

טכנית לארז כתב: 28 נובמבר 2020, 23:44 בגלל שפליאוף תחתון עוד יכול להטעות עם הרבה משחקים נגד יריבות חלשות יותר, אז הלכתי לפי ליגה סדירה בלבד.

137 משחקים, 115 שערים. זה ממוצא של 0.83 גולים למשחק שזה אפילו פחות מה166 ב-175 בכלל המשחקים.

בעונה הזו הסיוט כבר אפילו מעפיל על הסיוט הרגיל של העונות הקודמות, שכן השנה אנחנו על 3 שערים ב-7 משחקים, וכמובן 0 פעמים שהצלחנו להבקיע יותר משער אחד.

https://sports.walla.co.il/item/3401796
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

Hapoelian כתב: 30 נובמבר 2020, 17:59
טכנית לארז כתב: 28 נובמבר 2020, 23:44 בגלל שפליאוף תחתון עוד יכול להטעות עם הרבה משחקים נגד יריבות חלשות יותר, אז הלכתי לפי ליגה סדירה בלבד.

https://sports.walla.co.il/item/3401796
כבשנו 166 ב-174 (הדרבי של פואד צריך לצאת מהספירה). לדעתי טעות שלהם.
במשחקי ליגה סדירה כבשנו כאמור 115 ב-136.
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

https://www.udrop.com/2oLG/Screen_Shot_ ... .22_AM.PNG
לדעתי אין פה נבדל בחיים וזה מאית שנייה אחרי הרגע של המסירה
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

jonati כתב:https://www.udrop.com/2oLG/Screen_Shot_ ... .22_AM.PNG
לדעתי אין פה נבדל בחיים וזה מאית שנייה אחרי הרגע של המסירה
התמונה שבורה #פידבק_על_הפורום (עריכה: בטאפטוק)
שליחת תגובה