חרם מנויים וכרטיסים במשחקי הבית

פורום אוהדי הפועל תל אביב

מה תעשה\י

לא אקנה מנוי
127
80%
אקנה מנוי
32
20%

סך הכול הצבעות: 159
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הבטיחו לנו בפורום לא נרד ליגה.
היו שהגדילו ודיברנו על צמרת.
שאלוהים יעזור לנו העונה.
זה נראה רע מאד.
כל אחד מהגורמים תורם את חלקו לעניין.
צדיקים אין כאן.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

הוקיץ' כתב: 15 יוני 2022, 23:23 אופיר טקיאר היה פה בלאומית ואם לא יהיו לנו מנויים אנחנו בסכנה מוחשית לחזור לשם.
משום מה אנשים חושבים שאם זה יקרה הניסנובים יוותרו על הקבוצה ויגיע רומן אברמוביץ' להציל אותנו. אשרי המאמין.
אתם לא רוצים לעשות מנוי? זכותכם, אבל העמדת הפנים הזו כאילו מדובר בבחירה רציונלית וזה מה שהולך להציל אותנו היא בדיחה.
כרגע אני לא עושה מנוי מתוך תקווה / אמונה שכן יש מו"מ עם אנשים ולחץ כזה מצד האוהדים יכול להיות כזה שיאיץ לסגור את הסיפור מתוך חשש של הניסנובים לפגיעה כלכלית.... יחד עם זאת אני ממש לא סעד החרם ולא פוסל לרכוש מנויי בהמשך.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

תאכלס על פי מסע הרכש (חילוש הקבוצה) גם אם לא היה חרם לא היו רצים כל כך הרבה לעשות מנוי.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

נעשה מנוי ומה ? מה זה יעזור נמשיך להיות כל עונה בין מקומות 5-10 נפסיד דרבים ונקבל התנהלות כושלת מקצועית ומול שחקנים
הרי אם יהיה מינויים הם לא ילכו הרי האוהדים יהיו ההכנסה שלהם והם לא יצטרכו להשקיע יותר מידי כסף והם ינהלו את אחד המועדנים הכי מפוארים בארץ בלי השקעה.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

תראו את הקבוצות שנבנות בהפועל חיפה, מועדון שכמות המנויים שלו בד"כ הוא פחות או יותר כמו כמות המנויים שהולכת להיות לנו השנה עם חרם ובעלים אחד ויחיד שנחשב חסכן אל מול הקבוצות שנבנו אצלנו עם 8k מנויים וגדוד של בעלים, ותבינו לבד איפה הבעיה.
כלומר הייתי מצפה שכמות המנויים והבעלים תבוא לידי ביטוי באיכות הקבוצות שנבנות, ואם לא אז לפחות ברווח שהקבוצה מייצרת בסוף כל שנה. לא זה ולא זה, משמע יש פה כשל ניהולי מתמשך ברמה כבירה
נערך לאחרונה על ידי Hapolo ב 16 יוני 2022, 00:18, נערך פעם 1 בסך הכל.
גרזן אדום
קיבל.ה  7 לייקים

מחר נפגשים ב19:30 בחודרוב???
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

Hapolo כתב: 16 יוני 2022, 00:00 תראו את הקבוצות שנבנות בהפועל חיפה, מועדון שכמות המנויים שלו בד"כ הוא פחות או יותר כמו כמות המנויים שהולכת להיות לנו השנה עם חרם ובעלים אחד ויחיד שנחשב חסכן אל מול הקבוצות שנבנו אצלנו עם 8k מנויים וגדוד של בעלים, ותבינו לבד איפה הבעיה.
כלומר הייתי מצפה שכמות המנויים והבעלים תבוא לידי ביטוי באיכות הקבוצות שנבנות, ואם לא אז לפחות ברווח שהקבוצה מייצרת בסוף כל שנה. לא זה ולא זה, משמע יש פה כשל ניהולי מתמשך ברמה כבירה
הקבוצות שנבנות בהפועל חיפה? אתה מודע לזה שבשנתיים האחרונות היא סיימה במקומות 11 ו-9?
זה קלאסי אוהדי הפועל, גם בכדורסל אגב. בטוחים שכל עונה אנחנו הכי גרועים בליגה ושאר הקבוצות עושות לנו בית ספר, חבל שזה לא מסתדר עם המציאות.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

בסוף, מה שחשוב זה לא המנוי או אפילו מה הפועל תעשה העונה אלא מה העתיד של המועדון
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

הוקיץ' כתב: 16 יוני 2022, 00:29
Hapolo כתב: 16 יוני 2022, 00:00 תראו את הקבוצות שנבנות בהפועל חיפה, מועדון שכמות המנויים שלו בד"כ הוא פחות או יותר כמו כמות המנויים שהולכת להיות לנו השנה עם חרם ובעלים אחד ויחיד שנחשב חסכן אל מול הקבוצות שנבנו אצלנו עם 8k מנויים וגדוד של בעלים, ותבינו לבד איפה הבעיה.
הקבוצות שנבנות בהפועל חיפה? אתה מודע לזה שבשנתיים האחרונות היא סיימה במקומות 11 ו-9?
זה קלאסי אוהדי הפועל, גם בכדורסל אגב. בטוחים שכל עונה אנחנו הכי גרועים בליגה ושאר הקבוצות עושות לנו בית ספר, חבל שזה לא מסתדר עם המציאות.
הקבוצות מגיעות ל"הישגים" דומים, לא היה חסר הרבה כדי שאנחנו ניהיה בפלייאוף התחתון והם בעליון, זה נופל בד"כ על חוט השערה. אם תסתכל על עוד עונות בתקופת ניסנוב תמצא כאלה שהם היו למעלה ואנחנו למטה. הנקודה היא שלנו יש הרבה יותר מנויים אבל הכוח הזה לא מנותב לכדי שום יתרון על פניהם, או מכבי נתניה, ולפעמים מועדונים קיקיוניים כמו הפועל חדרה. ברמת הכדורגל בטח שהיתרון שלנו לא בא לידי ביטוי. המסקנה היא שההנהלה לא יודעת איך להפוך את היתרון שיש להם עם הכנסה כפולה ומכופלת מהקהל ליתרון במגרש/רווחים שהיא מצליחה לייצר.
555
קיבל.ה  623 לייקים

עד כה (12:20), פורסם היום שהפועל דחו 2 הצעות על אליאס וליידנר בהתאמה על סך של 7,200,000 ש"ח.

ההצעה נדחתה - האוהדים אשמים ברכש שמגיע, וכמובן אשמים "בבור התקציבי".
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

555 כתב: 16 יוני 2022, 12:20 עד כה (12:20), פורסם היום שהפועל דחו 2 הצעות על אליאס וליידנר בהתאמה על סך של 7,200,000 ש"ח.

ההצעה נדחתה - האוהדים אשמים ברכש שמגיע, וכמובן אשמים "בבור התקציבי".
7 מיליון, מאתיים...סוגר את החוב למנדיונדו, עאבד, בוזגלו ורוני קלדרון ?
יהיה טוב הפועל!
555
קיבל.ה  623 לייקים

7,200,000 ש"ח מכסה את כלל ההכנסה ממנויים.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

זה מעל המחירון של השחקנים
טיימינג מהם והלאה החברה האלו
גרזן אדום
קיבל.ה  7 לייקים

היום ב19:30 יש משהו
להגיע ???
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

גרזן אדום כתב: 16 יוני 2022, 16:11 היום ב19:30 יש משהו
להגיע ???
בטח להגיע.
רואה שחורות המקורי
555
קיבל.ה  623 לייקים

אנחנו, אוהדי הפועל תל אביב, התכנסנו כאן היום בכדי לבשר באופן רשמי כי הפועל תל אביב עומדת למכירה. עד כה, בעלי הקבוצה הסתמכו על כספינו בכדי לאחוז במועדון – אך כעת, בזכות התאגדות של כלל אוהדי הקבוצה, הלחץ הכלכלי עושה את שלו: מוצג כאן לראשונה, מסמך המציג את המתווה לרכישת המועדון. בשורה התחתונה: על מנת לרכוש את הפועל תל אביב באופן מלא יש להציב כ-7 מיליון ש"ח באופן מיידי, ועוד כ-4 מיליון ש"ח התחייבות להשקעה עתידית. באשר לכספים אותם יש להציב מיידית:
• 5 מיליון ש"ח החזר הלוואת בעלים
• 2 מיליון ש"ח השקעה בקבוצה (תוך התחייבות להשקעה דומה במשך שנתיים נוספות)

יתר המתווה מפורט במסמך המצורף. המסמך המלא, אשר חתום על ידי בעלי הקבוצה, ובו מפורטים נתונים עסקיים נוספים מופקד אצל עו"ד רועי רוזן ומעוגן בהסכם סודיות. השורה התחתונה, זו שמאחוריה עומדים הלוואות הבעלים – היא הרלוונטית.

★למען הסר ספק:★ זוהי התקדמות אך יש עוד עבודה. מטרתנו היא להפיל את כל החומות העומדות בפני רוכש פוטנציאלי. פרסום מחיר המועדון וייפוי הכוח של עורך הדין (המאפשר לכל רוכש פוטנציאלי ערוץ פשוט לרכישת המועדון) הן חומות גדולות שהפלנו – אך לא עוצרים עד הסוף: הערפל השורר סביב סך ההתחייבויות של המועדון מרתיע רוכשים וכבר פגע בעבר בניסיונות רכישה.

★הנהלת הפועל תל אביב – דרישותינו נשארו בסיסיות ולגיטימיות- חשפו את סך חובות המועדון★
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

יש סכום משוער של סך החובות או שזו תיבת פנדורה?
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

לא נכנס לשאלה אם זה בלוף או לא
אבל בשורה התחתונה, יש מסמך רשמי שחתום על ידי כל הבעלים, שבגדול על פיו הקבוצה מועמד למסירה ללא תמורה לרוכש שיהיה מוכן להשקיע 10 מיליון שקל בשנה (שזה סכום מאוד סביר)
חסר עוד המון מידע, אבל עכשיו נראה אם כמו שלא מעט משתמשים חושבים פה, הסיבה היחידה שאין הצעות היא שהמועדון לא על המדף באופן רשמי
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

בהנחה והמסמך הזה אמיתי, מדהים לראות כמה תנאים הם שמים כדי להגן על ההשקעה שלהם.
האנשים שאמרו במשך שנים שהם יעבירו את הפועל ת״א בחינם. שהפועל ת״א זה עול עבורם.
אם ואם ואם.
עופו מהפועל.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

האדס כתב: 16 יוני 2022, 21:11 בהנחה והמסמך הזה אמיתי, מדהים לראות כמה תנאים הם שמים כדי להגן על ההשקעה שלהם.
האנשים שאמרו במשך שנים שהם יעבירו את הפועל ת״א בחינם. שהפועל ת״א זה עול עבורם.
אם ואם ואם.
עופו מהפועל.
אף אחד מאיתנו לא ראה את המסמך המלא, אבל לפחות על פי התמצית, על השקעה של 10 מיליון שנה אין שום תנאים באמת.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

לפי התמצית בלבד, במתווה של ה10 מיליון-
כל זכיה בתואר או העפלה לטורניר אירופי- הם רוצים את הכסף שלהם. מה אני אגיד לך. הם מאוד רוצים לראןת את הבעלים הבא נהנה מהפירות של ההשקעה שלו.
בניגוד אליהם שעל כל שקל שהם השקיעו הם יצרו נזק של שני שקלים.
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

האדס כתב: 17 יוני 2022, 05:48 לפי התמצית בלבד, במתווה של ה10 מיליון-
כל זכיה בתואר או העפלה לטורניר אירופי- הם רוצים את הכסף שלהם. מה אני אגיד לך. הם מאוד רוצים לראןת את הבעלים הבא נהנה מהפירות של ההשקעה שלו.
בניגוד אליהם שעל כל שקל שהם השקיעו הם יצרו נזק של שני שקלים.
יהיה קשה למצוא רוכש רציני שיסכים לנהל מו"מ באמצעי התקשורת עם מסיבות העתונאים בדרך.
אם יש מו"מ רציני מתנהל בחשיאות וכל צד מציג דרישות ואחר כך מתפשרים.
מה שקרה עם המכתב של כאילו תנאים למכירה והצגת המסמך במסיבת עתונאים של האוהדים זה קרקס שלא מיועד למשקיע רציני.
התנאי (אם זה נכון) של קבלת תמורה מהישגים עתידיים של המועדון, זה עקרון מקובל בעולם הרכישות של חברות. קובעים סכום התחלתי וקובעים סכומים לתשלום בכפוף לתוצאות עסקיות בהמשך הדרך.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אין לי בעיה עם התנאי.
יש לי בעיה עם זה שהם הסתובבו בכל תחנת שידור שיש בישראל וסיפרו שיתנו את הפועל בחינם ויוותרו על הכסף שהם השקיעו.
זו עוד הוכחה לאוסף הבלתי נגמר על קבוצת הבעלים הגרועה הזו. כולם הביתה. כולם הרחקה מבלומפילד.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדס כתב: 17 יוני 2022, 07:40 אין לי בעיה עם התנאי.
יש לי בעיה עם זה שהם הסתובבו בכל תחנת שידור שיש בישראל וסיפרו שיתנו את הפועל בחינם ויוותרו על הכסף שהם השקיעו.
זו עוד הוכחה לאוסף הבלתי נגמר על קבוצת הבעלים הגרועה הזו. כולם הביתה. כולם הרחקה מבלומפילד.
אבל הם נותנים את הפועל בחינם... למי שמסוגל באמת לקדם אותה קדימה ( השקעה של 10 מליון בשנה במועדון).

אני לא יודע אם זה נכון או לא.
אבל מטרות החרם היו:
1. מתווה מסודר להעברת הבעלות.
2. שקיפות ( בניגוד לחיפה / מכבי / בש ורב קבוצות ליגת העל), דוח תקציבי של הפועל נמצא חשוף לכל.

לכן בגדול נראה שכל הסעיפים שעל שמם יצאו למחאה די מולאו.... עכשיו רק צריך את הסולם כדי לרדת מהגג. או לחילופין שמי שעומד מאחורי המחאה יקבל את מבוקשו.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

כמו שנאמר פה, רכישת הקבוצה לא יכולה לעשות בתקשורת, לא מול אוהדים ולא מול עסקנים
אם יש יעד אחד שהמחאה צריכה להשיג יותר מהכל הוא שהפועל תל אביב תעסיק גוף שינהל את כל עניין הרכישה בצורה מקצועית ובנוסף גוף שינהל את כל הפאן השיווקי

כדי שמכירה כזאת תצליח צריך שגופים מקצועיים ינהלו אותה
long live the zapta
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 17 יוני 2022, 09:20 כמו שנאמר פה, רכישת הקבוצה לא יכולה לעשות בתקשורת, לא מול אוהדים ולא מול עסקנים
אם יש יעד אחד שהמחאה צריכה להשיג יותר מהכל הוא שהפועל תל אביב תעסיק גוף שינהל את כל עניין הרכישה בצורה מקצועית ובנוסף גוף שינהל את כל הפאן השיווקי

לםי פרסומים שונים יש גוף כזה. אפילו יותר מ 1.
Hapoel_manga
קיבל.ה  237 לייקים

מה עם קבוצת הרוכשים מאנגליה ?
הפוסט קיבל לייק אחדראס.אל.סיני
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

El dudernio כתב:
אבל הם נותנים את הפועל בחינם... למי שמסוגל באמת לקדם אותה קדימה ( השקעה של 10 מליון בשנה במועדון).

אבל מטרות החרם היו:
2. שקיפות ( בניגוד לחיפה / מכבי / בש ורב קבוצות ליגת העל), דוח תקציבי של הפועל נמצא חשוף לכל.

לכן בגדול נראה שכל הסעיפים שעל שמם יצאו למחאה די מולאו.... עכשיו רק צריך את הסולם כדי לרדת מהגג. או לחילופין שמי שעומד מאחורי המחאה יקבל את מבוקשו.
מי לדעתך עומד מאחורי המחאה ומה הוא רוצה?

El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לירון האדום כתב: 17 יוני 2022, 10:50
El dudernio כתב:

אבל מטרות החרם היו:

מני ויצמן? כבירי? אין לי מושג
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

El dudernio כתב: 17 יוני 2022, 09:27
Giovanni Giorgio כתב: 17 יוני 2022, 09:20 כמו שנאמר פה, רכישת הקבוצה לא יכולה לעשות בתקשורת, לא מול אוהדים ולא מול עסקנים

לםי פרסומים שונים יש גוף כזה. אפילו יותר מ 1.
הבעיה היא שזה רק לפי פרסומים שלך תדע מי עומד מאחוריהם
למישהו יש הוכחה שיש באמת גופים שפועלים? שהפועל משלמת להם?
long live the zapta
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

El dudernio כתב:
לירון האדום כתב: 17 יוני 2022, 10:50
El dudernio כתב: אבל הם נותנים את הפועל בחינם... למי שמסוגל באמת לקדם אותה קדימה ( השקעה של 10 מליון בשנה במועדון).

אבל מטרות החרם היו:

מני ויצמן? כבירי? אין לי מושג
עם אולטראס הפועל?
בחיאת

אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

בקיצור האם עשו מספיק מנויים בשביל לשלם לבוזגלו ציבוטרו ואחמד עבד?
או שנצטרך למכור חצי סגל?
555
קיבל.ה  623 לייקים

ההכנסה ממנויים לא עוברת כרגע 500,000 ש"ח.
אודיכהן
קיבל.ה  44 לייקים

555 כתב: 17 יוני 2022, 23:44 ההכנסה ממנויים לא עוברת כרגע 500,000 ש"ח.
כמה מנויים נמכרו?
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

אודיכהן כתב: 18 יוני 2022, 10:25
555 כתב: 17 יוני 2022, 23:44 ההכנסה ממנויים לא עוברת כרגע 500,000 ש"ח.
כמה מנויים נמכרו?
פחות מ1000 לדעתי
מהסיבה הפשוט שאם היו 1000 כבר היה על זה פוסט
לדעתי אנחנו באזור ה600 מנויים נכון לעכשיו לכלל השערים. מה גם כשמחירים ל7 ול 5 זהים ככה שאין כאלה שמחכים לקנות מנוי מוזל ל5
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

מעל 90 אחוז לא מחדשים מנוי זו הצלחה מסחררת
לא להירתע מהמועד האחרון לחידוש בהנחה - נדרוש את ההנחה הזו אם וכאשר נגיע למשא ומתן עם ההנהלה
כל הכבוד לכל המחרימים על עמידתם האיתנה (ובוז למחדשים)
שער 5 זה הלב
גרזן אדום
קיבל.ה  7 לייקים

יש את הצאט של הטלגרם
מישהו רשם שמכרו 663 מנויים
נראה לי גם מספר מחורטט
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

כולם לעשות לכדורסל.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

האדס כתב:כולם לעשות לכדורסל.
מי שמתלבט לא נשאר הרבה זמן.
אוטוטו סולד אווט
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
555
קיבל.ה  623 לייקים

יאנקוביץ נמכר תמורת 450,00 ש"ח.

כרגע חסרים בקופה 1,200,000 ש"ח ממכירת שחקנים.
שליחת תגובה