חרם מנויים וכרטיסים במשחקי הבית

פורום אוהדי הפועל תל אביב

מה תעשה\י

לא אקנה מנוי
127
80%
אקנה מנוי
32
20%

סך הכול הצבעות: 159
555
קיבל.ה  623 לייקים

מחירי המנויים:
שער 4-5: 755 ש"ח עד ה-26/6 כולל. לאחר מכן 825 ש"ח.
שער 7: בעליון - 755 ש"ח עד ה-26/6 כולל. לאחר מכן 825 ש"ח. בתחתון - 990 ש"ח. כסף - 1,390 ש"ח.
Kanta
קיבל.ה  27 לייקים

לא להאמין שהם אשכרה העלו מחיר.
אני כבר מזמן החלטתי להחרים, היום הצטרפו גם שאר החברה...
נתראה במשחקי חוץ הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
555
קיבל.ה  623 לייקים

העלו מחיר ב-5, הורידו ב-7.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Red_man
קיבל.ה  469 לייקים

הם אשכרה מתמחרים את שער 5 כמו שער 7 עליון? פשוט חבורה של מפגרים. הם אשכרה רוצים את אותו סכום כסף ליציע מאחורי השער וליציע לאורך המגרש. כל פעם שחשבתי שזה השיא אני מגלה שיש עוד לאן לרדת. עוד נקודה מביכה זה שהם פשוט רשמו שהמכירה נפתחה ולא פירסמו מחירים בשום מקום, טוב שבסוף רשום המחיר איפשהו כבר חשבתי שצריך לחכות לחיוב אשראי בשביל לגלות. ייאוש שלא נגמר הדפקטים האלה
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
בני12
קיבל.ה  838 לייקים

ל-7 תחתון נשאר אותו מחיר כמו שנה שעברה - 995 - לא נראה שיש הבדל בין מחדש לחדש
4-5 ו-7 עליון זה 755 עד ה-26/6 ו-830 מה-26/6
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

גם מי שמשום מה חושב לתת להם כסף, יש שמירה של המקומות עד ה26 לחודש (שבועיים). אין סיבה לקנות.
בלי קשר גם ככה לא ייגמר אגב. ההענות לחרם כלכך גדולה שאף יציע ככה או ככה לא יהיה סולד אאוט.
וכמובן כשפותחים את המפה זה מציג כאילו שער 5 עומד להגמר. חושבים שאנשים מטומטמים.
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
555
קיבל.ה  623 לייקים

★★★ חרם מנויים!!! ★★★★
בשעה זו נפתחה מכירת המנויים לעונת 22/23 – אנחנו קוראים לכלל אוהדי הפועל תל אביב באשר הם, יושבי כל השערים, להתאחד ולא לרכוש מנויים!
חוסר ההיענות לדרישות הבסיסיות של הקהל מוכיחות מעל כל ספק: אין רוכש כין אין מי שמוכר! בעלי הקבוצה אוחזים במועדון כבן ערובה ואחראים בלעדיים לדרדורו המקצועי, הכלכלי והתדמיתי; ועושים זאת ללא צורך בהשקעה פרטית, אלא תוך הסתמכות מלאה על הכנסות טבעיות. מתוך הכנסות אלו, מכירת מנויים לבדה מהווה את התזרים העיקרי המנציח את המצב העגום בו נמצאת הפועל תל אביב.
★לא נהיה אלו הממנים את הרס המועדון!★
חרם מנויים הוא צעד דרסטי, אך במצבה העגום של הקבוצה הוא הצעד הנחוץ והראוי.
★★אנו חוזרים ומדגישים- בכל התפתחות בנוגע לעמידה בדרישות הבסיסיות של הקהל, כפי שאלו הוצגו על ידינו בפומבי, נבצע הערכת מצב מחודשת. לא נקבל הבטחות חסרות ביסוס, אלא רק צעדים אמיתיים לטובת חיפוש ומציאת רוכש ראוי למועדון. ★★
★שימו לב - אנו מודעים לדאגה בקרב יושבי שער 5 החוששים מאיבוד מקומם ביציע. נדגיש, כי במידה ויחולו התפתחויות אשר יובילו להפסקת החרם במהלך העונה, נחזור רק ליציע אשר יכיל מספר מספיק של מקומות לכל מי שלא קנה מנוי, גם במחיר של לשבת בשער אחר שאינו שער 5. בכל מקרה, אנו נפעל בכדי להבטיח כי בעונת המשחקים בה נשוב אל שער 5 שמירת המנויים תתבצע ע"פ עונת 21/22. ★★אין שום סיבה להפקיר את גורל המועדון – כולנו באותה סירה!★★
השנה היא שנת ה100 של המועדון – ואף אחד לא יפגע לנו בחגיגות. אנחנו נהיה שם לתת את הכול בכל משחק חוץ. ואל תשכחו – שער 5 זה אנחנו, ובמשחקי הבית הקרנבל האמיתי יהיה בחוץ!
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

ר.ש כתב: 12 יוני 2022, 17:45
555 כתב: 12 יוני 2022, 17:44
benaim כתב: 12 יוני 2022, 17:43
איפה זה עומד ביחס לשנה שעברה? השנה לא עשיתי מנוי
685 בעונת 19/20 ו-20/21 למחדשים.
זה ענק. הם החלמאים הכי גדולים בהיסטוריה האנושית.
נראה לי שהם בעצמם מצטרפים למחאה נגדם :evil-grin:
סמל אישי של משתמש
Gaudi
קיבל.ה  41 לייקים

נראה לי כאילו הם מנסים לפרק את שער 5*.
הרי גם בלי חרם אין שום סיבה לקנות לחמש ולא לשבע.
אותו מחיר, יציע רוחב מול יציע אורך, 3-4 משחקים פחות.

* זה אם אני מייחס להם איזושהי עורמה. ככל הנראה הם פשוט מטומטמים.
555
קיבל.ה  623 לייקים

אתה צודק בשורה הראשונה.
בני12
קיבל.ה  838 לייקים

Scofield כתב: 12 יוני 2022, 18:45 גם מי שמשום מה חושב לתת להם כסף, יש שמירה של המקומות עד ה26 לחודש (שבועיים). אין סיבה לקנות.
בלי קשר גם ככה לא ייגמר אגב. ההענות לחרם כלכך גדולה שאף יציע ככה או ככה לא יהיה סולד אאוט.
המפה מציגה לך רק את המקומות שלא שמורים למנויים
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  400 לייקים

555 נשמח לעדכונים יומיים כמה מנויים נמכרו
בתקווה שהמספרים ישארו נמוכים מאוד
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

עוד ביזיון: למכור בכלל מנויים ליציע העליון. אפילו ל-2 לא הייתי מוכר.
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל לייק אחדRaizi
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  703 לייקים

הניתוק שלהם ממש מעציב אותי
איזה דיכאון
Asafasraf
קיבל.ה  767 לייקים

אחרי המון המון שנים אני לא מחדש את המנוי, עד שהחבורת קמצנים הזו תחליט על שקיפות ותכריז על רצון למכור את המועדון עם מחיר.
הפוסט קיבל לייק אחדRaizi
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

אם כל העצב שבדבר זה קצת מרגש אותי האחדות, ואני רואה שהמון מתכוונים לא לחדש.
ולכל מי שכן מתכוון או יוצא נגד המחאה, תבינו שכל מנוי אחד פחות זה פחות כסף לאחים ויותר סיכוי שהם ירצו לעוף כבר וזאת המטרה העיקרית!

לקחתם לנו את האהבה
It's 1991 and I refuse to come wack
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

מי שעושה מנוי סמרטוט
את הסם הכי גדול
הפוסט קיבל 6 לייקיםChegiofriHapoelTARed Wolfיפתח16הסבתא של הפועל
אל באנדי
קיבל.ה  448 לייקים

החתימו זר הולנדי שיתבע אותנו עוד שנה
הביאו 2 שחקנים אימפריה
השאירו את יואב תומר
והקהל לא מעריך
גם אחרי שימכרו את אליאס ליינדר ודווידה הקהל לא יעריך
אתם לא מבינים שניסנוב הציל את הפועל?
כפוי טובה
תעשו מנוי שיהיה לקבוצה איך לשלם לבוזגלו
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiFrenzyNivik
Raizi
קיבל.ה  40 לייקים

גם אני לא מחדש מנוי השנה!
הפוסט קיבל לייק אחד15.5.2010
Money
קיבל.ה  564 לייקים

חייב להגיד משהו כי אני מקווה שאני הבנתי לא נכון.
יש לי הרגשה כזאת שיש המון אוהדים שטיפסו על עץ מעט גבוה.
גם אם הניסנובים יכריזו היום הקבוצה בחינם, זה לא אומר שמחר מישהו ירוץ לקחת אותה.
שלא תבינו לא נכון, אני בעד החרם.
אבל מרגיש שלא משנה מה יקרה החל מעכשיו, יש כאלו שפשוט לא יעשו מנוי כי הם כבר חטפו אנטי על הקבוצה.
אני חושב שצריך להכין מתווה ואם הם יעבדו לפיו הקהל יחזור למגרשים. צעדים מהותיים ואכיפתם למציאת רוכש.
מקווה שאני טועה אבל מרגיש שגם אם יבטלו את החרם אנחנו לא נעבור את ה5
הפוסט קיבל לייק אחדCharmander
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Money כתב:חייב להגיד משהו כי אני מקווה שאני הבנתי לא נכון.
אבל מרגיש שלא משנה מה יקרה החל מעכשיו, יש כאלו שפשוט לא יעשו מנוי כי הם כבר חטפו אנטי על הקבוצה.
אני חושב שצריך להכין מתווה ואם הם יעבדו לפיו הקהל יחזור למגרשים. צעדים מהותיים ואכיפתם למציאת רוכש.
זה בדיוק מה שהאולטראס אומר בכל הפרסומים.
הם משאירים פתח מאוד גדול לרדת מהחרם במיידי
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

בני12 כתב: 12 יוני 2022, 18:58
Scofield כתב: 12 יוני 2022, 18:45 גם מי שמשום מה חושב לתת להם כסף, יש שמירה של המקומות עד ה26 לחודש (שבועיים). אין סיבה לקנות.
המפה מציגה לך רק את המקומות שלא שמורים למנויים
למה שיהיו מקומות שלא שמורים למנויים אם שער 5 היה סולד אאוט העונה?
ולמה שיציגו אותם למי שהיה מנוי וזכאי לחדש?
הכל נמכר ועכשיו תקופת חידושים, אז כל המפה אמורה להיות ירוקה בפני כל ה 5000 איש שזכאים לחדש ונכנסים לאתר, בדיוק כמו שיש ב7, ו-2.
לא ברור מה שכתבת.
זה שהם רוצים לייצר פאניקה שתדחוף אנשים לחדש מנוי, גם מסתדר מעולה עם הספין שיעלה עוד כמה ימים, ויראה שהמכירה רצה בקצב מדהים.
נערך לאחרונה על ידי Scofield ב 13 יוני 2022, 08:21, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפועל זה מיום הולדתי
השורה הקבועה 🍭
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

Money כתב: 12 יוני 2022, 22:03 חייב להגיד משהו כי אני מקווה שאני הבנתי לא נכון.
אז שלא ירוץ מישהו לקחת את הקבוצה. מה זה כבר משנה?
הניסנובים כרגע מזרימים כסף? לא.
300,000 ש״ח של השקעה, זה פחות משער 8 מלא במשחק בודד.
חרם מנויים זה הצעד היחיד שאנחנו יכולים לעשות כרגע כדי להציל את הקבוצה, או לפחות לנסות לעשות את זה.
קודם כל שהקבוצה תועמד למכירה, אחרי זה נראה אם מישהו יבוא.
הפועל זה מיום הולדתי
השורה הקבועה 🍭
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  687 לייקים

אני רואה את זה כעל קבוצת אוהדים
אני בתור משקיע מחליט אם לקנות מניה בדמות מנוי או לא
מכיוון שזה המודל בפועל, פחות או יותר, אז הם צריכים להתנהל בצורה שקופה ולקדם נושאים שחשובים לבעלי המניות, אנחנו

האוהדים של הפועל מתרצים בקלות, ראינו את זה לאורך כל השנים האחרונות עם אחוזי תמיכה גבוהים בקבוצה כלומר, מנויים/כרטיסים, וזה אחרי עונות זוועה ולכן אין סכנה שדרישות האוהדים יהיו מופרכות או בלתי ניתנות ליישום

רוצים תקציב גבוה? תעמדו בדרישות

פשוט קל ועושה שכל
long live the zapta
555
קיבל.ה  623 לייקים

הקטע הוא גם שלא מדובר בפגיעה עצומה כמו בבית"ר, אלא במיליוני ש"ח בלבד שהם לא מוכנים לשים. ברגע שישימו אפילו 5,000,000 ש"ח הכל ישתנה, אבל בנתיים לא שמים 500,000..
עובדיה
קיבל.ה  173 לייקים

במצב אופטימלי, חרם מנויים מאפס אותם, גורם להם להכניס את היד אל הכיס ולהביא רכש ב10 מיליון שקל, שזה 3 וחצי מיליון פחות מהסכום שיביאו הביתה אחרי שהקהל ישתכנע שהרכש הוא לשביעות רצונו, ויקנה 15,000 מנויים (לפי מחיר חציוני של 900 שקלים למנוי). הם לא טיפשים, פעם הם קיבלו 15000 מנויים בחינם, היום הם יקבלו 15000 מנויים מינוס עלות רכש לשביעות רצוננו, אחרת העסק לא יהיה כלכלי בשבילם ויצטרכו למכור את הקבוצה (מצב פחות אופטימלי, אבל לטווח ארוך עדיף על הנוכחי)
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

עובדיה כתב: 13 יוני 2022, 00:30
במצב אופטימלי, חרם מנויים מאפס אותם, גורם להם להכניס את היד אל הכיס ולהביא רכש ב10 מיליון שקל, שזה 3 וחצי מיליון פחות מהסכום שיביאו הביתה אחרי שהקהל ישתכנע שהרכש הוא לשביעות רצונו, ויקנה 15,000 מנויים (לפי מחיר חציוני של 900 שקלים למנוי). הם לא טיפשים, פעם הם קיבלו 15000 מנויים בחינם, היום הם יקבלו 15000 מנויים מינוס עלות רכש לשביעות רצוננו, אחרת העסק לא יהיה כלכלי בשבילם ויצטרכו למכור את הקבוצה (מצב פחות אופטימלי, אבל לטווח ארוך עדיף על הנוכחי)
מתי הפועל תא מכרה 15000 מינויים? הפועל תא "ביום טוב" מוכרת 8500 מינויים. לרוב המועדון "מוכר " מראש את חבילת המינויים + מכירת כרטיסים במשחקי בית למשרד לאן ומקבלת מראש את הסכום (פחות עמלת המשרד כרטיסים). החרם הנוכחי מפחית את הסכום שיקבלו מלאן מראש אבל הפגיעה היא פחותה מה שהאוהדים חושבים. או שבסופו של דבר ימכרו פחות מינויים אבל יותר כרטיסים במשחק בית או שהחרם ישבר.
555
קיבל.ה  623 לייקים

הם לא מצליחים למכור כרגע את דוידה, כל עוד הוא לא נמכר או ליידנר, הפגיעה תגרום להם לעזוב.
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

למה הם לא מביאים שותף וזהו?
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

dino כתב: 13 יוני 2022, 09:18 למה הם לא מביאים שותף וזהו?
אולי כי שותף ירצה אחוזים ושליטה והם רוצים לקבוע לבד? לא יודע מה הדינמיקה עם תושב אבל נראה שהניסנובים דיי מכתיבים הכל.
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
red_boy
קיבל.ה  33 לייקים

יש דרך לדעת מה קצב המכירה?
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  564 לייקים

לא מבין מה הבעיה לזרום עם הדרישות (הלגיטימיות) של הקהל ולסיים את חרם המנויים הזה. אף אחד לא אמר להם תביאו רוכש עד מחר או חרם מנויים, סה"כ מבקשים לעשות את הצעדים המתבקשים על מנת להגדיל את הסיכויים שהדבר הזה יקרה כמו שהם הצהירו כשלקחו את הקבוצה. אם יראו שהם באמת פועלים בנושא אבל לא יבוא רוכש אף אחד לא יבוא אליהם עם טענות בעניין הזה.
ועניין השקיפות, מה יש להם להסתיר שהם מעדיפים חרם מנויים? מה הם מהנדסים שם בנתונים שלוקח כל כך הרבה זמן להציג מסמכים?
העובדה שאין עם מי לדבר ולא נעשות פעולות הגיוניות שם היא הכי מרתיעה לדעתי וגורמת להרגשה שכל דבר אחר עדיף עליהם, גם מישהו שלא ישים שקל, אבל שלפחות יתקשר עם הקהל ויציג את הדברים כמו שהם.
מעלים את המחיר של המנויים במהלכו של חרם מנויים נרחב, אני פשוט לא מבין מה הולך בראש של האנשים האלה איך אפשר לא לפחד על הפועל כשאלו האנשים שמחזיקים בה?
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

555 כתב: 13 יוני 2022, 09:13 הם לא מצליחים למכור כרגע את דוידה, כל עוד הוא לא נמכר או ליידנר, הפגיעה תגרום להם לעזוב.
ואת זה אתה אומר כאחד שיודע דברים או סתם השערה שלך?
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

Hapolo כתב: 13 יוני 2022, 10:19 לא מבין מה הבעיה לזרום עם הדרישות (הלגיטימיות) של הקהל ולסיים את חרם המנויים הזה. אף אחד לא אמר להם תביאו רוכש עד מחר או חרם מנויים, סה"כ מבקשים לעשות את הצעדים המתבקשים על מנת להגדיל את הסיכויים שהדבר הזה יקרה כמו שהם הצהירו כשלקחו את הקבוצה. אם יראו שהם באמת פועלים בנושא אבל לא יבוא רוכש אף אחד לא יבוא אליהם עם טענות בעניין הזה.
ועניין השקיפות, מה יש להם להסתיר שהם מעדיפים חרם מנויים? מה הם מהנדסים שם בנתונים שלוקח כל כך הרבה זמן להציג מסמכים?
העובדה שאין עם מי לדבר ולא נעשות פעולות הגיוניות שם היא הכי מרתיעה לדעתי וגורמת להרגשה שכל דבר אחר עדיף עליהם, גם מישהו שלא ישים שקל, אבל שלפחות יתקשר עם הקהל ויציג את הדברים כמו שהם.
מעלים את המחיר של המנויים במהלכו של חרם מנויים נרחב, אני פשוט לא מבין מה הולך בראש של האנשים האלה איך אפשר לא לפחד על הפועל כשאלו האנשים שמחזיקים בה?
שגוף עסקי (במקרה הזה הפועל תא) רוצה להמכר, מפעיל מתווכים (בנק השקעות, משרד רו"ח, עורכי דין וכו). לא מפרסם מודעה בעתון וממתין למשיבים. אם הנהלת הקבוצה מחפשת קונה, לא תנהל מו"מ בתקשורת. גם הקונים הפוטנציאלים לא רוצים שהשיחות (אפילו לפני המו"מ) יתקיימו בתקשורת. המגעים חייבים להיות דיסקרטים.
לא הבנתי למה שהבעלים של הקבוצה ירצו להשאר בקבוצה. מה יוצא להם מזה? כסף לכיס שלהם לא רואים, קללות ומחאות של האוהדים כן. חוץ מכותרות בעתונון וניפוח האגו, אין בבעלות שום נכס של ממש.
המחרימים דורשים צעדים של ממש כדי למצוא קונה. גם רוצים לבחור את הקונה? מי יודע או בטוח שהקונה הפוטנציאלי יהיה טוב יותר מהנהלה נוכחית?
ללא קשר לזהות הבעלים, לא צפוי שינוי בהיקף התקציב של המועדון. אולי נזכה לקבל בעלים "סגנון" סגל מנתניה שמסוגל להוסיף איכויות ניהוליות.
בעשור האחרון מי שהגיע לעמדת כח במועדון, פגע במועדון.
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

555 כתב: 13 יוני 2022, 09:13 הם לא מצליחים למכור כרגע את דוידה, כל עוד הוא לא נמכר או ליידנר, הפגיעה תגרום להם לעזוב.
אתה יודע כמה נמכרו בערך עד עכשיו מינויים ? זה ממש מעניין אותי
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  703 לייקים

Hapolo כתב: 13 יוני 2022, 10:19 לא מבין מה הבעיה לזרום עם הדרישות (הלגיטימיות) של הקהל ולסיים את חרם המנויים הזה. אף אחד לא אמר להם תביאו רוכש עד מחר או חרם מנויים, סה"כ מבקשים לעשות את הצעדים המתבקשים על מנת להגדיל את הסיכויים שהדבר הזה יקרה כמו שהם הצהירו כשלקחו את הקבוצה. אם יראו שהם באמת פועלים בנושא אבל לא יבוא רוכש אף אחד לא יבוא אליהם עם טענות בעניין הזה.
זה באמת הדבר הכי פשוט שיסיים את החרם בשניה, לא ברור הקטע הזה
oleg neduda
קיבל.ה  1351 לייקים

אם הם רוצים, מחר בבוקר הם מוכרים את ליידנר. הרי לקבל על שחקן עם פרופיל כזה הצעות בסדר גודל של 1-1.5 מיליון אירו זה לא מורכב במיוחד. מה גם שהסוכן שלו מספר בכל מקום שההצעות עליו זורמות והוא יצא לאירופה השנה. הם פשוט כרגע דורשים יותר.

כשהם באמת יהיו בלחץ בעניין הזה סביר להניח שהם יתפשרו על המחיר.
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

Hapoelian כתב: 12 יוני 2022, 20:08 אם כל העצב שבדבר זה קצת מרגש אותי האחדות, ואני רואה שהמון מתכוונים לא לחדש.
ולכל מי שכן מתכוון או יוצא נגד המחאה, תבינו שכל מנוי אחד פחות זה פחות כסף לאחים ויותר סיכוי שהם ירצו לעוף כבר וזאת המטרה העיקרית!

לקחתם לנו את האהבה
אני לא מתכוון לעשות מנוי, אבל אני גם חושב שהחרם הזה לא ישיג את מטרתו.
האחים ניסנוב, וגרינברג, הם נוכלי כדורגל. הם לא מחזיקים את הקבוצה כי הם אוהבים כדורגל, או את הקבוצה.
מועדון הכדורגל הוא כלי עבורם למטרות אחרות, כנראה כלכליות. חרם המנויים לא יגרום להם לעזוב, הוא פשוט יגרום לתקציב להצטמק
כי המטרה העיקרית שלהם היא להחזיק את הכלי הזה תוך כדי מינימום השקעה, בדיוק כמו שאר נוכלי הכדורגל שמסתובבים פה.

וכפי שאמרתי קודם, אני כן לוקח חלק בחרם הזה, מתוך תקווה שאולי אני טועה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךכרוביתNivik
555
קיבל.ה  623 לייקים

התקציב רק גודל על מה אתה מדבר?
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  564 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 13 יוני 2022, 11:04
שגוף עסקי (במקרה הזה הפועל תא) רוצה להמכר, מפעיל מתווכים (בנק השקעות, משרד רו"ח, עורכי דין וכו). לא מפרסם מודעה בעתון וממתין למשיבים. אם הנהלת הקבוצה מחפשת קונה, לא תנהל מו"מ בתקשורת. גם הקונים הפוטנציאלים לא רוצים שהשיחות (אפילו לפני המו"מ) יתקיימו בתקשורת. המגעים חייבים להיות דיסקרטים.
לא הבנתי למה שהבעלים של הקבוצה ירצו להשאר בקבוצה. מה יוצא להם מזה? כסף לכיס שלהם לא רואים, קללות ומחאות של האוהדים כן. חוץ מכותרות בעתונון וניפוח האגו, אין בבעלות שום נכס של ממש.
המחרימים דורשים צעדים של ממש כדי למצוא קונה. גם רוצים לבחור את הקונה? מי יודע או בטוח שהקונה הפוטנציאלי יהיה טוב יותר מהנהלה נוכחית?
ללא קשר לזהות הבעלים, לא צפוי שינוי בהיקף התקציב של המועדון. אולי נזכה לקבל בעלים "סגנון" סגל מנתניה שמסוגל להוסיף איכויות ניהוליות.
בעשור האחרון מי שהגיע לעמדת כח במועדון, פגע במועדון.
לא יודע מה שמעת וממי אבל אני אישית ומאמין שאף אחד כמעט לא מצפה שהתנהלות עם רוכש מיועד צריכה להתפרסם בתקשורת אלא שיעשו צעדים שיובילו לכך שיהיה בכלל משא ומתן כזה(אוסיף ואומר שכמובן מצופה מהם לא לתקוע מקלות בגלגלים ולבקש הצעות מופרזות, אבל בהינתן המצב הזה שאנשים לא סומכים עליהם אז במקרה שלהם יש חרדה כן לדעת על מה נופל המשא ומתן). לא חו'ב שמישהו דורש לבחור את הקונה ואף אחד לא אומר שצריך "לפרסם מודעה בעיתון", אל תעשה צחוק בבקשה.
ואני גם שואל את עצמי מה יש להם לחפש פה עם כל היחס השלילי והשם הרע שנוצר להם ולא רק בקרב אוהדי הפועל, העובדה שהם לא עושים הכל כדי להיפטר מהקבוצה ומסתירים כל כך הרבה מידע מהקהל רק מציתה את הדימיון על האינטרס הנסתר שלהם פה ועל כמה הם עלולים להינזק תדמיתית אם כל הפעולות שהם עשו במהלך השנים יפורסמו
נערך לאחרונה על ידי Hapolo ב 13 יוני 2022, 12:34, נערך פעם 1 בסך הכל.
שליחת תגובה