חרם מנויים וכרטיסים במשחקי הבית

פורום אוהדי הפועל תל אביב

מה תעשה\י

לא אקנה מנוי
127
80%
אקנה מנוי
32
20%

סך הכול הצבעות: 159
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

לא יודע מה עם החרם אני לא ראיתי שום שינוי ואני מנוי לא עושה ובטוח שעוד כמוני
הפוסט קיבל לייק אחדRaizi
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  208 לייקים

עדיין לא החלטתי אם אני חושב שהחרם זה המהלך הנכון כרגע או לא, אבל אם מישהו מהקהל מסתכל על הסאגה הזאת כהצלחה, זה מביך.
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

החתימו את דור אלו, מתבקש שיפסיקו את החרם
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

בקיצור-כנראה קנו כמה ממנהיגי האולטרס.
תהנו עם עצמכם ועם הניסנובים
נראה את הקבוצה בטלוויזיה
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

כל אחד כמובן רשאי לבחור אם לרכוש או לאו, כפי שהיה תמיד.
חרם כללי לא יתרחש, בעת הזו.
שער 5 זה הלב
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

אין סיבה להיכנס לקונספירציות על זה שקנו את האולטראס. אפשר לא להסכים איתם, בלי להאשים אותם בשיקולים זרים.
לי נראה יותר סביר שהם פשוט מכורים להפועל, כמו כולנו, ולכן היכולת שלהם להביא הישגים היא מראש מוגבלת.
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל לייק אחדראס.אל.סיני
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

ר.ש כתב: 28 יוני 2022, 19:23 אין סיבה להיכנס לקונספירציות על זה שקנו את האולטראס. אפשר לא להסכים איתם, בלי להאשים אותם בשיקולים זרים.
לי נראה יותר סביר שהם פשוט מכורים להפועל, כמו כולנו, ולכן היכולת שלהם להביא הישגים היא מראש מוגבלת.
*מכורים לפוזות של הקהל הטוב בעולם עם הגב למגרש ולשים זין על שאר הקהל.

לזה התכוונת?
הפוסט קיבל 2 לייקיםאיליץ'KingAlpaca
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

ר.ש כתב: 28 יוני 2022, 19:23 אין סיבה להיכנס לקונספירציות על זה שקנו את האולטראס. אפשר לא להסכים איתם, בלי להאשים אותם בשיקולים זרים.
רק שאבין, אם הם ככ מכורים למה למחות מלכתחילה?
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

קונה מנוי. יאללה הפועל!
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
אוהד :hapoel: תל אביב!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

לא קונה מנוי. יאללה הפועל!
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
הפוסט קיבל 2 לייקיםTenacious DRaizi
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

Nivik כתב: 28 יוני 2022, 21:32 לא קונה מנוי. יאללה הפועל!
It's 1991 and I refuse to come wack
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

מישהו רואה את החלון לחידוש מנוי בלאן ויכול לשלוח לינק?

משום מה אני לא רואה את זה בלאן.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

כמו שכתבתי בתחילת המחאה שאני מקווה שהיא לא תיגמר במנויים חינם לשער 5 לחברי האולטראס ככה היא נגמרה.
החיטוטים האלו על "הישגי המחאה" זה כמו "תמונת הניצחון" שמחפשים אחרי כל מערכה בעזה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

אונישנקו כתב: 28 יוני 2022, 21:53 מישהו רואה את החלון לחידוש מנוי בלאן ויכול לשלוח לינק?

מקווה שכולם ימשיכו לא לראות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiTenacious D
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 29 יוני 2022, 01:03
אונישנקו כתב: 28 יוני 2022, 21:53 מישהו רואה את החלון לחידוש מנוי בלאן ויכול לשלוח לינק?

האמת שכבר הסתדרתי וחידשתי לפני איזה שעתיים.

שלא תבין אותי לא נכון, עשיתי את זה בלב לא שלם. אני לגמרי מבין את אלו שמתבצרים בעמדה של חרם המנויים.

אבל אני חושב שאחרי ההודעה של האולטראס היום, החרם איבד את המומנטום וכבר לא יוכל להשפיע ברצינות, שכן עם כל הביקורת, מדובר בארגון היחיד שיכול לסחוף אחריו את החלק הארי של הקהל. אין הבדל משמעותי בין 8,000 מנויים או 6,000. אם החרם היה נותר בעינו ומספר המנויים היה ממשיך לעמוד על מאות בודדות, רק אז היה לזה אפקט רציני. לכן, אני חושב שפיצול בתוך הקהל (ראה את ההתפלגות באחוזים באשכול המקביל) לא ישרת את המטרה.

באופן אישי אני בטוח שהפסקת חרם המנויים אינה פירושה הפסקת המחאה נגדם. אני מאמין שהמחאה נגדם תמשיך, הן ביציעים (אגב, עדיף עם שלטים רבים כמו בזמנו נגד טביב, ופחות עם שירי "הנהלה זונה" מינימליים בשריקה למחצית) והן בבתיהם בהתאם לצורך. חייב להמשיך להפעיל לחץ (שצריך להיות הרבה יותר משמעותי מכפי שהיה עד עכשיו) בכלים האלו, במקביל למישורים "העסקיים" שציין הארגון בהודעתו.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

אונישנקו כתב: 29 יוני 2022, 01:21
צ'ימבויקה כתב: 29 יוני 2022, 01:03

האמת שכבר הסתדרתי וחידשתי לפני איזה שעתיים.

שלא תבין אותי לא נכון, עשיתי את זה בלב לא שלם. אני לגמרי מבין את אלו שמתבצרים בעמדה של חרם המנויים.

אבל אני חושב שאחרי ההודעה של האולטראס היום, החרם איבד את המומנטום וכבר לא יוכל להשפיע ברצינות, שכן עם כל הביקורת, מדובר בארגון היחיד שיכול לסחוף אחריו את החלק הארי של הקהל. אין הבדל משמעותי בין 8,000 מנויים או 6,000. אם החרם היה נותר בעינו ומספר המנויים היה ממשיך לעמוד על מאות בודדות, רק אז היה לזה אפקט רציני. לכן, אני חושב שפיצול בתוך הקהל (ראה את ההתפלגות באחוזים באשכול המקביל) לא ישרת את המטרה.

באופן אישי אני בטוח שהפסקת חרם המנויים אינה פירושה הפסקת המחאה נגדם. אני מאמין שהמחאה נגדם תמשיך, הן ביציעים (אגב, עדיף עם שלטים רבים כמו בזמנו נגד טביב, ופחות עם שירי "הנהלה זונה" מינימליים בשריקה למחצית) והן בבתיהם בהתאם לצורך. חייב להמשיך להפעיל לחץ (שצריך להיות הרבה יותר משמעותי מכפי שהיה עד עכשיו) בכלים האלו, במקביל למישורים "העסקיים" שציין הארגון בהודעתו.
מכבד את דעתך אבל לא מסוגל להסכים איתה.
מחאה מתחילה מהרבה יחידים עם החלטה שבמקרה היא זהה או מגוף שמוביל את היחידים למחות. אם הגוף שמוביל מתקפל אבל אחרים לא מוכנים להשלים עם זה, אין סיבה להתקפל כי זו תכליתה של מחאה. זה לא משנה אם יש 1000 מנויים יותר או פחות.
המחאה היא בסופו של דבר אישית. אתה ואני לא קונים מנוי. וזה עוד יכול להתקיים גם אם האולטראס לא מחרימים.
הרבה אנשים אומרים לעצמם ״אם ה-500 של האולטראס שוברים את המחאה כולם יישברו ולכן אני לא צריך לפספס״
אני חושב שנבחנים דווקא ברגעים כאלה. רק ככה אפשר לייצר שינוי. אגב, זה בכל תחום בחיים שמבקשים למחות בו.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

תחושת החמיצות תעבור לכם עוד כמה ימים, אולי גם תחלחל לכם התובנה שהמהלך ההתקפי השיג את יעדיו ומכאן והלאה המשך החרם רק ישחוק את מה שהשגנו. וגם, חרם מינורי של פחות משליש מהאוהדים שווה כקליפת השום.
תתכוננו להמשך המאבק. הקרב הבא יהיה מתוך בלומפילד.
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדofri
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

מימוש של האיום בחרם מנויים היה מחסל את הפועל.
האיום עצמו, שלא היה יכול להיות יותר מאיום סרק, השיג את המקסימום האפשרי.

אני לא יודע מי יותר גרוע, מי שבאמת מחרים וגורם בכוונה נזק למועדון, או מי שלא עושה מנוי כי לא בא לו ללכת ורק מספר סיפורי גבורה על חרם (שכאמור, לא גורם שום דבר מלבד נזק למועדון).

*קיבלתי מנוי חינם כדי לכתוב את זה.
הפוסט קיבל 4 לייקיםהפועלadom4Moneyקוקאין ואלכוהול
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

איזה בדיחה...
ממש לא מתכוון לעשות מנוי,
כל עוד מצילי הפועל במועדון ,אדום בבית.
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
Josh
קיבל.ה  43 לייקים

יכולים להמשיך לספר עד מחר איך הם מחפשים רוכשים מרוסיה ואנגליה
מנוי אני לא אעשה כל עוד הם פה
הפוסט קיבל 2 לייקיםNivikRaizi
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

יובל כתב: 29 יוני 2022, 02:52 מימוש של האיום בחרם מנויים היה מחסל את הפועל.
האיום עצמו, שלא היה יכול להיות יותר מאיום סרק, השיג את המקסימום האפשרי.

אני לא יודע מי יותר גרוע, מי שבאמת מחרים וגורם בכוונה נזק למועדון, או מי שלא עושה מנוי כי לא בא לו ללכת ורק מספר סיפורי גבורה על חרם (שכאמור, לא גורם שום דבר מלבד נזק למועדון).

*קיבלתי מנוי חינם כדי לכתוב את זה.
הכי גרוע זה אלו שעומדים מהצד ורק מתלוננים על מר גורלם
אם לא טוב לך, תשנה
לא עשות מנוי זה לשנות, זה הכלי הכי לגיטימי שיש בידיי כאוהד לשנות

הפועל מתחסלת על ידי כך שהיא מנוהלת בצורה חובבנית, זה כבר לא עניין של כמה כסף הבעלים מביאים
אם הם רוצים להמשיך לקבל את הקרדיט לניהול הפועל למרות שהם לא משקיעים כסף מכיסם אז לפחות שיצדיקו את הקרדיט בניהול מוצלח, אחרת מה הטעם?
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדHapolo
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

זה פשוט טמטום כי זה הרבה מעבר לכסף שהם לא משקיעים.
זה בעיה ביכולת ניהול הכושלת, בלשלם על שחקן בליגה הלאומית מאות אלפי שקלים ואז לפוצץ מו"מ עם שחקן טוב על 30K, על התנהלות מגעילה ולא מכבדת כלפי שחקנים, בחוסר הבנה בשיווק, בלהעלות מחירים במקום לנסות למצות את פוטנציאל האוהדים כמו הפועל ועוד ועוד. במצב הדברים הזה מעדיף קבוצת אוהדים שלא תשקיע שקל אבל תנוהל ע"י אנשים ישרים שמבינים איך מביאים 15K מנויים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםL.S
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

איך אוהד כורסא מביע דעה בכלל על חרם מנויים? :sh-grin:
הפוסט קיבל לייק אחדאוהד כורסא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אגב , מעניין יהיה לדעת כמה מאלו שלא ירכשו מנוי מתכוונים לרכוש כרטיס לרוב משחקי הבית?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

De Niro כתב: 29 יוני 2022, 10:48 אגב , מעניין יהיה לדעת כמה מאלו שלא ירכשו מנוי מתכוונים לרכוש כרטיס לרוב משחקי הבית?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
אם יש כאלה מדובר בבודדים שלא עושים מנוי בגלל סגירת השערים והם חושבים שיהיה כלכלי יותר לרכוש כרטיסים, אין לזה שום קשר לחרם.
דגל אדום
קיבל.ה  54 לייקים

בנוסף לשאלה האם לחדש את המנוי או לא, מתלבט בשאלה נוספת -
האם ידוע לכם אם יש כוונה להוסיף רשת בשער 5 למניעת השלכה של חפצים? כי בשנה שהסתיימה אמנם היה לי מנוי, אבל החמצתי המון משחקים, ושוקל לעבור לשער 7.
red_boy
קיבל.ה  32 לייקים

דגל אדום כתב: 29 יוני 2022, 17:05 בנוסף לשאלה האם לחדש את המנוי או לא, מתלבט בשאלה נוספת -
האם ידוע לכם אם יש כוונה להוסיף רשת בשער 5 למניעת השלכה של חפצים? כי בשנה שהסתיימה אמנם היה לי מנוי, אבל החמצתי המון משחקים, ושוקל לעבור לשער 7.
לפי מה שהבנתי מתקינים רשתות בשער 5 ו 11 , ראיתי גם תמונה של הרשתות כבר בבלומפילד(לפני ההתקנה)
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

רשת. עוד פתרון.
כל מה שלא יזרק לדשא יזרק בתוך היציע, יגרום לשריפה וכנראה גם לפצועים ואלוהים יודע מה.
במקום לבוא ולשבת עם הארגונים, לסדר להם 6-7 עמדות להדלקה של האבוקות המטומטות האלו, שהנזק היחידי שלהם הוא אולי עשן סביבתי (הרבה הרבה הרבה פחות מכמות המכוניות שנוסעות למשחק), בונים רשת שתפגע באיכות הצפייה של אלפי אוהדים שאין להם קשר לחרא הזה.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

האדס כתב: 29 יוני 2022, 18:50 רשת. עוד פתרון.
כל מה שלא יזרק לדשא יזרק בתוך היציע, יגרום לשריפה וכנראה גם לפצועים ואלוהים יודע מה.
במקום לבוא ולשבת עם הארגונים, לסדר להם 6-7 עמדות להדלקה של האבוקות המטומטות האלו, שהנזק היחידי שלהם הוא אולי עשן סביבתי (הרבה הרבה הרבה פחות מכמות המכוניות שנוסעות למשחק), בונים רשת שתפגע באיכות הצפייה של אלפי אוהדים שאין להם קשר לחרא הזה.
כן, אני בטוח שראשי האולטראס ברגעים אלה ששים לקבוע פגישה עם המשטרה כדי להסדיר את עניין האבוקות.
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אמרתי שהמשטרה תשב איתם?
הבעיה היא של מנהלת הליגה והמועדונים שמשלמים סכומי עתק על קנסות להתאחדות.
המנהלת יכלה להסדיר בחצי שעה עם המשטרה את הנושא ולקבוע עובדות בשטח.
הקהלים היו מתיישרים, ולו רק בגלל שזה אינטרס משותף.
לא כל דבר הוא יום לימודים ארוך.
הסיבה היחידה שזה לא קורה זה שיש מי שנהנה מהקנסות האלו.
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

האדס כתב: 29 יוני 2022, 19:29 אמרתי שהמשטרה תשב איתם?
כן, אתה אמרת לשבת עם הארגונים.
לא הבנתי איך תסדיר את זה בלי זה, ועם מי הם ישבו.
הריגוש שאנשים מכניסים אבוקות, זה הלעשות משהו אסור.
אף אחד לא ישתף פעולה עם הסדרה של זה, ואף נציג מאף ארגון לא ישב עם המשטרה/התאחדות, בוא לא ניהיה נאיביים. מישהו ישב עם ארז כלפון אחרי שהוא מתעמר באוהדים ואמר מה שאמר? או לחילופין הוא עצמו בכיוון להסדיר את זה? כולם עושים דווקא לכולם, המשטרה לאוהדים, והאוהדים מחזירים באותו מטבע.
הפתרון היחיד הוא להשלים עם זה. אין משהו אחר.
זה קורה במדינות הכי מפותחות בעולם, פרנקפורט הבעירו את היציעים בבמה כמעט הכי גדולה שיש בחצי גמר האירופית, זה קורה בכל אירופה כל הזמן.
למה? למה לא מתלוננים ולא נפגעים? כי זה חוקי שם, והמשטרה לא מחפשת להתעסק בשטויות.
פה כן מתעסקים בשטויות, ולכן אנשים נפגעים מזה.
נערך לאחרונה על ידי Scofield ב 29 יוני 2022, 20:02, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפועל זה מיום הולדתי
השורה הקבועה 🍭
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

האדס כתב: 29 יוני 2022, 18:50 רשת. עוד פתרון.
הרשת היא לא בגלל האבוקות, היא בגלל השלכת המצתים והכוסות
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

Scofield כתב: 29 יוני 2022, 19:41
הריגוש שהקליפ מכניסים אבוקות, זה לעשות משהו אסור.
אף אחד לא ישתף פעולה עם הסדרה של זה, ואף נציג מאף ארגון לא ישב עם המשטרה/התאחדות, בוא לא ניהיה נאיביים. מישהו ישב עם ארז כלפון אחרי שהוא מתעמר באוהדים ואמר מה שאמר? או לחילופין הוא עצמו בכיוון להסדיר את זה? כולם עושים דווקא לכולם, המשטרה לאוהדים, והאוהדים מחזירים באותו מטבע.
זה קורה במדינות הכי מפותחות בעולם, פרנקפורט הבעירו את היציעים בבמה כמעט הכי גדולה שיש בחצי גמר האירופית, זה קורה בכל אירופה כל הזמן.
למה? למה לא מתלוננים ולא נפגעים? כי זה חוקי שם, והמשטרה לא מחפשת להתעסק בשטויות.
כבר כתבתי הודעה ארוכה שמסבירה לך איך.
אבל בחיאת, אם אתה חושב שזה סבבה לזרוק אבוקות למגרש, לעצור משחקים ל-20 דק׳, ולסכן את היושבים ביציע, רק בשביל הריגוש, ורק כי זה קורה באירופה, לא נסכים פה בחיים.
סלמתק.
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

האדס כתב: 29 יוני 2022, 20:06
Scofield כתב: 29 יוני 2022, 19:41
הריגוש שהקליפ מכניסים אבוקות, זה לעשות משהו אסור.
כבר כתבתי הודעה ארוכה שמסבירה לך איך.
אבל בחיאת, אם אתה חושב שזה סבבה לזרוק אבוקות למגרש, לעצור משחקים ל-20 דק׳, ולסכן את היושבים ביציע, רק בשביל הריגוש, ורק כי זה קורה באירופה, לא נסכים פה בחיים.
סלמתק.
לא יודע איפה ראית שהבעתי את דעתי בנושא הזה במה שרשמתי, עניתי עניינית למה שרשמת ולא איך אני רואה את האבוקות.
לא ברור על איזה הודעה ארוכה אתה מדבר (לא ראיתי, מוזמן לפרט שוב) אבל אני לא רואה פתרון לאבוקות והסדרה של זה. אף אחד משני הצדדים לא ישתף פעולה עם זה, גם אפ מחר תבנה עמדה בפינה של היציע בה מותר להדליק אבוקות אף אחד לא ילך לשם מהסיבה שרשמתי קודם.
ואם כבר דעתי, אולי לפעמים זה מוגזם (עם העצירת משחקים), אבל כשזה מגיע במינון זה בסדר. כמה פעמים זה כבר קורה? אז הדרבי מתחיל באיחור של 15-20 דקות. יש דברים שהרבה יותר דחוף לטפל בהם. אמוציות, כדורגל. דרבי. שאלה יהיו הצרות שלנו.
הבעיה ההרבה יותר גדולה מדיליי של פתיחת המשחק היא שאנשים נפגעים בגלל המלחמה המיותרת של המשטרה, מה שהופך הכל ללא חוקי. ועובדה שבאירופה אנשים לא נפגעים, יציעים לא נסגרים. בוומבלי אוהדי ליברפול הדליקו אבוקות בחוץ, וגם זרקו לדשא עם סיום המשחק. לא נראה לי שהקופ נסגר או שעושים מזה ביג דיל בפורומים של ליברפול/תקשורת אנגלית/בית דין וכוכוכו.
הפועל זה מיום הולדתי
השורה הקבועה 🍭
שליחת תגובה