נס ציונה גביע הטוטו - שלישי 20:30

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

רק הפועל כתב:
Chegi כתב: 16 אוגוסט 2022, 21:30
El dudernio כתב: שיחקנו נגד קבוצות חלשות... אבל יש ליגה מאוד חלשה.

הפועל חיפה נראת כרגע מתחת לכל ביקורת למרות הרכש המרשים.
סכנין עם סימני שאלה ולא בטוח תהיה בליגה.
על רינה לא נראה לי יש מה לדבר....
וזה מה שנותן לי את הסיבה לאופטימיות.
אם מול המועמדת לירידה בסגל חסר ומשחק לא טוב אנחנו רמה מעליהם המצב טוב.
אין לי חלומות על מקום 4, בוא נתחיל בלהבטיח הישארות.
להבטיח הישארות בליגה שיש בה קבוצות כמו נס ציונה ירושלים ועוד כמה זו מטרה מאוד עלובה .. זה יהיה עצוב אם הישארות תהיה המטרה שלנו
למה בכלל להתייחס אליו
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

גביע הטוטו הזה קשוח מסתבר עדיין לא הבטחנו אפילו עלייה לחצי.. ההפרש שלנו הוא פלוס 3 על הפועל ירושלים במידה והיא מנצחת 3 במשחק הבא אז ההפרש יהיה זהה מי עולה לחצי במקרה הזה? פאק אפילו ביתר שניצחנו יכולה לעלות עדיין אם זה רק על הפרש שערים כל מה שהיא צריכה לעשות זה לנצח בהפרש של 4 ומעלה (3 נצחונות רצופים) בסיכום שלושת המשחקים החסרים שנותרו לה שזה אפשרי בגדול (נגיד 2 על ירושלים ואז עוד שני ניצחונות בהפרש של שער נגד אשדוד ונס ציונה ) או שהפועל ירושלים מפרקת אותה 4 0 במשחק ביניהם ואז היא עולה על חשבוננו
נערך לאחרונה על ידי רק הפועל ב 16 אוגוסט 2022, 22:43, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

את האמת הדבר שהכי מפחיד אותי בפתיחת עונה הזאת זה המגנים שלנו..
מרגיש שמתוך ה4 - אלו וביטון , גרופינקל ודוסו אולי ביטון סבבה התקפית אבל כל השאר לא הרשימו אותי לא בהתקפה ובעיקר לא בשום צורה בהגנה
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

רק הפועל כתב: 16 אוגוסט 2022, 22:30 גביע הטוטו הזה קשוח מסתבר עדיין לא הבטחנו אפילו עלייה לחצי.. ההפרש שלנו הוא פלוס 3 על הפועל ירושליים במידה והיא מנצחת 3 במשחק הבא אז ההפרש יהיה זהה מי עולה לחצי במקרה הזה? פאק אפילו ביתר שניצחנו יכולה לעלות עדיין אם זה רק על הפרש שערים כל מה שהיא צריכה לעשות זה לנצח בהפרש של 4 ומעלה (3 נצחונות רצופים) בסיכום שלושת המשחקים החסרים שנותרו לה שזה אפשרי בגדול
קודם כל ביתר צריכה לנצח שלושה משחקים עם הפרש פלוס 6 לא ארבע (או פלוס 5 ולכבוש עשרה שערי זכות)
דבר שני, שלושת המשחקים שלה יהיו בין מחזור למחזור בליגה, ועם הסגל הקצר שלהם זה בעיקר עונש
קיצר צריך לקרות משהו מאוד חרחג כדי שלא נעלה לחצי
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 16 אוגוסט 2022, 22:38 את האמת הדבר שהכי מפחיד אותי בפתיחת עונה הזאת זה המגנים שלנו..
מרגיש שמתוך ה4 - אלו וביטון , גרופינקל ודוסו אולי ביטון סבבה התקפית אבל כל השאר לא הרשימו אותי לא בהתקפה ובעיקר לא בשום צורה בהגנה
הכל יחסי בחיים. מישהו בעמדה הזאת הרשים אותך הגנתית בשנה שעברה?. גם בעמדות האלה לא נחלשנו ביחס לשנה שעברה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 16 אוגוסט 2022, 22:38 את האמת הדבר שהכי מפחיד אותי בפתיחת עונה הזאת זה המגנים שלנו..
עצם זה שיש לנו 3 מגנים שיכולים לפתוח כמעט בכל קבוצה בליגה פרט לב"ש/חיפה/מכבי ועוד אחד שאולי יכול להתגלות כאחד כזה זה מרשים. כן הם לא הכי איכותיים שיש ולכל אחד מהם המגרעות שלו אבל זה הרבה יותר טוב ממה שיש לקבוצות אחרות שלא בטופ 3.
הפוסט קיבל לייק אחדנועם שחם
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

oleg neduda כתב: 16 אוגוסט 2022, 22:42
רק הפועל כתב: 16 אוגוסט 2022, 22:30 גביע הטוטו הזה קשוח מסתבר עדיין לא הבטחנו אפילו עלייה לחצי.. ההפרש שלנו הוא פלוס 3 על הפועל ירושליים במידה והיא מנצחת 3 במשחק הבא אז ההפרש יהיה זהה מי עולה לחצי במקרה הזה? פאק אפילו ביתר שניצחנו יכולה לעלות עדיין אם זה רק על הפרש שערים כל מה שהיא צריכה לעשות זה לנצח בהפרש של 4 ומעלה (3 נצחונות רצופים) בסיכום שלושת המשחקים החסרים שנותרו לה שזה אפשרי בגדול
קודם כל ביתר צריכה לנצח שלושה משחקים עם הפרש פלוס 6 לא ארבע (או פלוס 5 ולכבוש עשרה שערי זכות)
דבר שני, שלושת המשחקים שלה יהיו בין מחזור למחזור בליגה, ועם הסגל הקצר שלהם זה בעיקר עונש
גם לא טוב תאכלס.. אם ביתר תעלה בסגל חסר תוך כדי עומס של הליגה נגד הפועל ירושלים היא בהחלט יכולה להתפרק ולהפסיד לה 4 0 (מתי שהמשחק הזה באמת יתקיים)
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

רק הפועל כתב: 16 אוגוסט 2022, 22:50
גם לא טוב תאכלס.. אם ביתר תעלה בסגל חסר תוך כדי עומס של הליגה נגד הפועל ירושלים היא בהחלט יכולה להתפרק ולהפסיד לה 4 0 (מתי שהמשחק הזה באמת יתקיים)
אתה מודע לזה שגם ירושלים תשחק תוך כדי הליגה? ומעבר לזה שיש לה סגל חלש, הוא גם קצר
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

רק הפועל כתב:
הפועל ירושלים לא תנצח את ביטר 4-0 גם אם ביטר תהיה ב9 שחקנים ש2 מהם מקבוצת המילואים של סנטה קולומה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

אמש ראיתי את הפועל לראשונה העונה (בשידור ישיר). ההתרשמות שלי:
1. שיחקנו נגד קבוצה מאד חלשה. היתי רוצה לראות איך נשחק נגד קבוצות טובות ממנה כמו בש, מכבי ,חיפה או סכנין ונתניה של שנה שעברה.
2. משחק הגנה שלנו מאד בעיתי. לא ראיתי את המשחק עם אשדוד שהפסדנו.
3. לא יודע איך הקישור שלנו יתמודד עם קבוצות יותר חזקות שבעיקר מסתגרות ויוצאות להתקפות מעבר. כמו חדרה, קש , או סכנין. לקבוצות כאלה יש גם הגנה-מרכז שדה, וגם חלוצים טובים בהרבה מנס ציונה.
המבחן האמיתי בשבת עם הפועל חיפה! למרות התוצאות הגרועות שלהם, הם קבוצה הרבה יותר טובה מכל ה 4 שהתמודדנו איתן.
4. גנם מאד מרשים. אזולאי בסדר גמור אבל בכל משחק ילחצו אותו עם קשר יותר פיזי ומהיר. מקווה שגונסלס\סלליך יוכלו להיכנס לנעליו במקרה כזה.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

יש סטטיסטיקה על המשחק אתמול?
כמה פעמים בעטנו לשער?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

L.S כתב: 17 אוגוסט 2022, 10:28 יש סטטיסטיקה על המשחק אתמול?
כמה פעמים בעטנו לשער?
80 פעם בערך
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

dino כתב: 17 אוגוסט 2022, 10:39
L.S כתב: 17 אוגוסט 2022, 10:28 יש סטטיסטיקה על המשחק אתמול?
כמה פעמים בעטנו לשער?
80 פעם בערך
:rofl:

זה הרגיש לי בדיוק ככה ולכן אני מחפש סטטיסטיקה שלא קיימת בשום אתר.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

Daniel כתב: 16 אוגוסט 2022, 21:50 אוזבולט אגדה
שחקן מצויין.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

DJSavta כתב: 16 אוגוסט 2022, 22:24
Yalla Hapoel כתב: 16 אוגוסט 2022, 22:22
DJSavta כתב: 16 אוגוסט 2022, 22:21

הוא בטוח לא פחות טוב מרומראטו.
נראה טוב יותר
רומראטו זאת נפילה.
באמת שאני לא מבין מי ראה אותו בהולנד ואמר "זה נראה כמו שחקן".
מפולת
הבנאדם היה שחקן הרכב בקבוצה טובה ווגם כשירד לספסל קיבל הרבה דקות. לא ברור איך התדרדר ככה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

נועם שחם כתב: 17 אוגוסט 2022, 11:38
DJSavta כתב: 16 אוגוסט 2022, 22:24
Yalla Hapoel כתב: 16 אוגוסט 2022, 22:22

רומראטו זאת נפילה.
באמת שאני לא מבין מי ראה אותו בהולנד ואמר "זה נראה כמו שחקן".
מפולת
הבנאדם היה שחקן הרכב בקבוצה טובה ווגם כשירד לספסל קיבל הרבה דקות. לא ברור איך התדרדר ככה.
כי הוא לא.
השחקן הוא קשר אחורי פר אקסלנס. מיקום טוב. זז כל הזמן. כמעט ולא מאבד כדורים ( למשל שני האיבודים של אל ים אתמול לא תראה ממנו). משתלט טובמעל כדורים ( בניגוד לשאר הקשרים שלנו), קורא את המשחק ברמה מאוד גבוה. אבל גם איטי. טכניקה מסירה מוגבלת וכו'

אם תדע לנצל את הייתרונות שלו נרוויח אחלה של שחקן.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

לא יודע. זה לא שאין לו תכונות חיוביות, הבנאדם קרנף, אבל רחוק מלהשפיע על המשחק בשלב זה, ומאד לא אפקטיבי עם הכדור ברגל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

הכל עניין של תיאום צפיות....

אני לא מצפה ממנו להיות אפקטיבי עם הכדור, כי זה לא סןג השחקן.
אני מצפה ממנו להיות קיר במרכז המגרש כזה שמיירט את הכדורים ולא מנצח במאבקים. כזה שמאיט את ההתקפות המתפרצות של היריב. כזה שאחרי שהוא זוכה בכדור יעביר אותו מיד לאזולאי / גונאלס שישחקו לפניו, ומיד יפתח להם זוית מסירה כדי למנוע לחץ.

לדעתי את כל אלו עד עכשיו הוא נתן, שוב הבעיה היחידה שראיתי עד עכשיו אצלו זאת איטיות חריגגה בריצה
הפוסט קיבל 4 לייקיםfidelshaolin2327evenRed Ghost
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

El dudernio כתב: 17 אוגוסט 2022, 15:09 הכל עניין של תיאום צפיות....

אני לא מצפה ממנו להיות אפקטיבי עם הכדור, כי זה לא סןג השחקן.
אני מצפה ממנו להיות קיר במרכז המגרש כזה שמיירט את הכדורים ולא מנצח במאבקים. כזה שמאיט את ההתקפות המתפרצות של היריב. כזה שאחרי שהוא זוכה בכדור יעביר אותו מיד לאזולאי / גונאלס שישחקו לפניו, ומיד יפתח להם זוית מסירה כדי למנוע לחץ.

לדעתי את כל אלו עד עכשיו הוא נתן, שוב הבעיה היחידה שראיתי עד עכשיו אצלו זאת איטיות חריגגה בריצה
לצערי, ראיתי ממנו גם יכולת טכנית חלשה
בדגש על מסירות יחסית פשוטות, גם מרגיש לי שיש לו יכולות פיזיות מעל הרבה שחקנים בליגה, אבל הוא איטי / עצלן ומוותר לא מעט ברדיפות אחר שחקנים, אולי זה אני אבל ככה מרגיש לי...
הפוסט קיבל לייק אחדDJSavta
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  294 לייקים

הוא כל הזמן מגיע למצב שהוא מקפץ ליד הכדור בניסיון למצוא מסירה לשחקן פנוי.
הפעולה הזאת, שהוא עושה כל הזמן, לוקחת לו המון זמן ובסוף תמיד יוצא איזה פס פרווה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

דווקא במסירות פשוטות הוא ממש בסדר.
למשל כבלם נגד בית"ר היו לו רק מסירות פשוטות הוא מסר 94 מ 97 פעם מדוייק. זה אחוז מטורף.... אבל זאת עיקר התרומה שלו להתקפה. לחתוך קו מסירה ולהוציא קדימה בפס פשוט. בשביל זה שאר השחקנים ( בדגש על שני שחקני האמצע הנוספים) חייבים להיות בקשר תמידי למשחק וישר לפתוח לעמדת תקיפה טובה, אני חושב שזה יכול לעבוד לא רע אבל חייבים לשפר את התיאום ולתת להרכב הזה לרוץ, דבר שעוד לא נעשה פעם 1 השנה.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

מעולה במסירות פשוטות.
בין היתר הוא חזק בפאזל 4 חלקים.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

נגד נס ציונה אל ים הסתבך פעמים עם מסירה פשוטה דבר שעלה לנו בשער והחזיר אותם למשחק. איבינדר שנה שעברה הוציא את היריב ל 2-3 מתפרצות כל משחק בגלל כדורים פשוטים שלא הגיעו ליעד הנכון.

אז אפשר להיות ציני והכל... אבל הדבר הכי חשוב לבלם קשר אחורי הוא לא לאבד כדור. גם אם זה אומר לשחק פשוט, וזה מה שרומראטו עושה. אחלה שזה לא מלהיב אותכם ולא מדליק לך את הדמיון ועוד דברים... אבל זה מה שיעזור לקבוצה לנצח ולשמור על רשת נקיה שזאת המטרה בכדורגל לזכרוני.

הרי עם יד על הלב... אתה חושב שהיית מקבל ממנו את שתי הטעויות של ים מול נס ציונה? הקהל היה מקבל את הטעויות האלו באותה שלוות נפש? יש כאן הרי אפליה מובהקת כי מדובר בזר ולא בילד של כולנו... אפליה לצערי סומנה מראש על ידי כמה מאנשי הפורום שלא מתכתבת עם המציאות והנתונים. מקווה שהלך הרוח הזה לא מגיע מהמועדון והם בעצם מדבררים את אנשי המקצוע כדי לייצר הד ציבורי שיתרום למהלכים שונים.
הפוסט קיבל 3 לייקיםאדום ותיקרועי גווארה7even
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אל ים זה פאקינג ילד שעלה מהנוער, אתה משווה אותו לזר שהגיע לפה בכל תשואות וחגיגות על ידי הצוות המקצועי?
איינבינדר באמת שחקן חלש. אין לי מושג למה הוא עוד בהפועל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםCraftאדום
555
קיבל.ה  623 לייקים

El dudernio כתב: 18 אוגוסט 2022, 09:20 נגד נס ציונה אל ים הסתבך פעמים עם מסירה פשוטה דבר שעלה לנו בשער והחזיר אותם למשחק. איבינדר שנה שעברה הוציא את היריב ל 2-3 מתפרצות כל משחק בגלל כדורים פשוטים שלא הגיעו ליעד הנכון.

אז אפשר להיות ציני והכל... אבל הדבר הכי חשוב לבלם קשר אחורי הוא לא לאבד כדור. גם אם זה אומר לשחק פשוט, וזה מה שרומראטו עושה. אחלה שזה לא מלהיב אותכם ולא מדליק לך את הדמיון ועוד דברים... אבל זה מה שיעזור לקבוצה לנצח ולשמור על רשת נקיה שזאת המטרה בכדורגל לזכרוני.

הרי עם יד על הלב... אתה חושב שהיית מקבל ממנו את שתי הטעויות של ים מול נס ציונה? הקהל היה מקבל את הטעויות האלו באותה שלוות נפש? יש כאן הרי אפליה מובהקת כי מדובר בזר ולא בילד של כולנו... אפליה לצערי סומנה מראש על ידי כמה מאנשי הפורום שלא מתכתבת עם המציאות והנתונים. מקווה שהלך הרוח הזה לא מגיע מהמועדון והם בעצם מדבררים את אנשי המקצוע כדי לייצר הד ציבורי שיתרום למהלכים שונים.
לשמור על רשת נקייה?
4 משחקים - 6 שערים ספגנו.
מעל שער למשחק, גם נגד בית"ר החלשה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ההגנה שלנו נחלשה משמעותית , בין היתר , כי האמצע שלנו פחות חזק בשל עזיבת אליאס.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

De Niro כתב: 18 אוגוסט 2022, 10:34 ההגנה שלנו נחלשה משמעותית , בין היתר , כי האמצע שלנו פחות חזק בשל עזיבת אליאס.
אליאס היה חתיכת טרקטור באמצע ואנשים זלזלו בו.

אני חושב שצריך גע לראות את ה11 שלנו משחקים כי זה עדיין לא קרה.
בסופו של דבר גביע טוטו הוא ניסו כלים וקשה לי להאמין שאנחנו נשחק כל העונה עם 6 אחד בלבד ו2 קשרים התקפיים מעליו.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אל ים טוב מאליאס ב-10 רמות והוא עוד לא קרוב לקצה היכולת.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

האדס כתב: 18 אוגוסט 2022, 11:21 אל ים טוב מאליאס ב-10 רמות והוא עוד לא קרוב לקצה היכולת.
את החיבה שלך לאליאס אנחנו כבר מכירים.

ובכל מקרה הם לא משחקים על אותה משבצת
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

איפה אליאס משחק? באיזה משבצת?
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

האדס כתב: 18 אוגוסט 2022, 11:31 איפה אליאס משחק? באיזה משבצת?
איפה שבנימין משחק כרגע
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדס כתב: 18 אוגוסט 2022, 09:35 אל ים זה פאקינג ילד שעלה מהנוער, אתה משווה אותו לזר שהגיע לפה בכל תשואות וחגיגות על ידי הצוות המקצועי?
איינבינדר באמת שחקן חלש. אין לי מושג למה הוא עוד בהפועל.
זה לא קשור להשוואה...
אנחנו קבוצה מקצועית שאמורה לרצות לנצח.

לקרוא ללתת לאל ים לשחק כי הוא "פאקינג ילד שעלה מהנוער", אז לגיטימי שהוא עושה 2 טעויות של גול עם ספק אדום ב 5 דקות ומכניס ללחץ את כל הקבוצה... אבל לא לזר שלא עשה טעות 1 בכל המשחקים אבל הוא לא מבריק בהתקפה למרות שזה בכלל לא הדרישות ממנו כי הוא" הגיע בכל תשואות וחגיגות על ידי הצוות המקצועי" זה מביך.

לגבי אינבינדר לדעתי יש לו מקום כשחקן 50/50 בטח במשחקים שצריכים קצת יותר דומיננטיות באמצע... אני לא חושב שהפועל חיפה למשל זה משחק כזה אבל יש לו מקום בסגל שלנו, רק לא כקשר אחורי.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

חחחחחח לא עושה אף טעות.
הוא לא להיות מסוגל לחלץ כדורים מול כל שחקן שבא בריצה כי הוא איטי כמו צב, אבל זה לא נחשב טעות.
אי אפשר לפתח משחק מסודר כשהוא משחק כקשר אחורי כי יש לו משחק רגל יותר גרוע מלמרינוביץ' והוא לא מסוגל לתת פס של יותר מחמישה מטר, אבל גם זה לא נחשב טעות.

כמובן שגם כשהוא שיחק כקשר אחורי הוא איבד הרבה כדורים, כל פעם שהוא ניסה לשחק קדימה (וזה היה מעט מאוד יחסית לעמדה שלו). ממש כל הכבוד שהוא לא איבד כדורים בתור בלם מול קבוצות שחיכו לנו בחצי שלהן... מי היה בדיוק אמור לחטוף לו כדור? למקין?

הטעויות של אל ים לעומת זאת היו טעויות של עייפות בולטת, אחרי שהוא שיחק 90 דקות גם נגד אשדוד וגם נגד בית''ר. במחצית השנייה נגד נס ציונה הוא כבר היה גמור. אלה לא היו טעויות של איטיות וחוסר טכניקה (כמו רומראטו) וגם לא של חוסר הבנה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

יובל כתב: 19 אוגוסט 2022, 00:20 חחחחחח לא עושה אף טעות.
הוא לא להיות מסוגל לחלץ כדורים מול כל שחקן שבא בריצה כי הוא איטי כמו צב, אבל זה לא נחשב טעות.
אי אפשר לפתח משחק מסודר כשהוא משחק כקשר אחורי כי יש לו משחק רגל יותר גרוע מלמרינוביץ' והוא לא מסוגל לתת פס של יותר מחמישה מטר, אבל גם זה לא נחשב טעות.

כמובן שגם כשהוא שיחק כקשר אחורי הוא איבד הרבה כדורים, כל פעם שהוא ניסה לשחק קדימה (וזה היה מעט מאוד יחסית לעמדה שלו). ממש כל הכבוד שהוא לא איבד כדורים בתור בלם מול קבוצות שחיכו לנו בחצי שלהן... מי היה בדיוק אמור לחטוף לו כדור? למקין?

הטעויות של אל ים לעומת זאת היו טעויות של עייפות בולטת, אחרי שהוא שיחק 90 דקות גם נגד אשדוד וגם נגד בית''ר. במחצית השנייה נגד נס ציונה הוא כבר היה גמור. אלה לא היו טעויות של איטיות וחוסר טכניקה (כמו רומראטו) וגם לא של חוסר הבנה.
איזה כיף לדבר כשאי אפשר לאמת אותך בשקרים שאתה מציג... כבר ראינו את זה בעבר עם הקשר המחונן בואטנג שהמציאות שאתה מצייר לא מתאימה לסטטסטיקה.

כבר באשכול המשחק נגד ירושלים הצגתי לך מספר אירועים בהם הוא חילץ וגיבה על טעויות של הקישור והמגנים אבל לא הגבת. לא נתת דוגמא אחת לאיבוד כדור (לזכרוני היו לו 2 כל המשחק) שהיתה איזו טעות של חוסר טכניקה או מסירה לא נכונה / טובה. אתה בעיקר מדבר מבלי לגבות את עצמך בכלום.

מצחיק גם שאתה טוען שלא היה מי שיחטוף לו מול נס ציונה אבל אל ים איבד 2 כדורים 20 מטר מהשער שלנו וזה בסדר כי הוא היה עייף. וזאת הסיבה לאיבודים לא סה שהוא כקשר אחורי שיורד להניע כדור עם הבלמים מחליט לעשות דריבל במקום למסור, ולא זאת לא טעות של עיפות עיפות זה תירוץ, זאת טעות של חוסר הבנה ועודף ביטחון עצמי. אז כן רומראטו איטי, ולדעתי ציינתי את זה באשכולמנגד אשדוד והייתי הראשון לעשות זאת, ולכן הוא אמור לשחק עם הפנים לשער היריב ולא לרדוף אחרי שחקנים אבל הוא מחפה על זה במיקום וראית משחק טובה מאוד. בנוסף אתה עסוק בלדבר על טכניקה לקוייה... תסתכל המשחקים שוב ותראה איך כל הקישור (בעיקר אל ים, בנימין, אזולאי) לא מצליחים לעצור כדורים ואיך הכדור נדבק אליו לרגל, זה גם טכניקה. תראה איך הוא שובר את הלחץ בדריבל כשהוא צריך למרות שזאת לא ברירת המחדל שלו והוא יעשה כמעט הכל כדי להימנע מדריבל מסוכן (בניגוד לאל ים כרגע).

עכשיו שלא תבין לא נכון אני ממש לא נגד אל ים אבל הטעויות האלו שלו לעומת האי טעויות של רומראטו אומרות דרשני, כולי תקווה שאל ים יקח את הדברים הטובים מרומראטו כי נראה שהוא יכול להיות לו אחלה מורה ואז באמת יגדל פה שחקן מטורף. הבעיה שלי היא כרגיל עם הקטילה של שחקנים סתם כי בא לנו.
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

תיכף תתחיל הליגה, הסטטיסטיקה תעלה לאתר המנהלת ונראה את כמות המסירות המקדמות של רומראטו. להזכירכם בכל העונה שעברה הוא מסר מסירת מפתח אחת
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

נו, לא הבנתם כבר את הפרנציפ? כל שנה אל דאוד בוחר להגן על השחקן שמעצבן את כולם ( ומבחן הזמן מוכיח שלא בכדי) ולטעון שהוא רואה דברים שאף אחד לא רואה, פעם זה דגו, פעם זה עידן סרור, אלרואי כהן וכו׳ . מזמן כבר הפסקתי להתרגש, זה סנריו שחוזר על עצמו כל עונה מחדש.

Sent from my iPhone using Tapatalk
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

פישונט כתב: 19 אוגוסט 2022, 09:25 תיכף תתחיל הליגה, הסטטיסטיקה תעלה לאתר המנהלת ונראה את כמות המסירות המקדמות של רומראטו. להזכירכם בכל העונה שעברה הוא מסר מסירת מפתח אחת
הוא לא אמור למסור מסירות מקדמות.

אני בעד לבדוק כמה הצלות יהיו לקייס גאנם
כמה דריבלים יהיו למרינוביץ.
כמה איומים מחוץ לרחבה לגוטליב וכו...
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

El dudernio כתב:
פישונט כתב: 19 אוגוסט 2022, 09:25 תיכף תתחיל הליגה, הסטטיסטיקה תעלה לאתר המנהלת ונראה את כמות המסירות המקדמות של רומראטו. להזכירכם בכל העונה שעברה הוא מסר מסירת מפתח אחת
הוא לא אמור למסור מסירות מקדמות.

אני בעד לבדוק כמה הצלות יהיו לקייס גאנם
כמה דריבלים יהיו למרינוביץ.
כמה איומים מחוץ לרחבה לגוטליב וכו...
הציפיות של חלק מהאנשים מקשר אחורי בצד ההתקפי מוגזמות.הוא קשר אחורי.
לא חלוץ , לא שחקן כנף , ואפילו לא קשר מרכזי מקדימה.זה מזכיר לי את הטענות לפינטילי בזמנו.

פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

בכדורגל המודרני לכל שחקני הקישור יש חלק בהנעת כדור - ניס אתמול בחצי הראשון זו דוגמה מעולה. נסה גם להשוות את הנגיעות של קנצפולסקי מול נס ציונה כששיחק 6 קלאסי לצד רן בנימין כ-50/50.
ותבדיל בין מסירות מקדמות למסירות מפתח
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לרומראטו יש השפעה מטורפת על הנעת הכדור.
הוא כל הזמן רץ פותח זוויות מסירה, מקבל כדור ומניע אותו מהר הלאה. כמעט ולא מסתבך איתו. לא סתם אשדוד הצליחו ללחוץ אותנו הרבה פחות כשהוא היה ה 6, והרבה יותר כשאל ים היה ה 6.

הטעויות של אל ים היו לא רק בגלל עיפות אלא בעיקר בגלל קבלת החלטות והבנה לא נכונה של הסיטואציה במגרש.
שליחת תגובה