הקהל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

וואלה טוב שגיליתי על הכתבה הזאת בוואלה על מרקו טוצ'י בזכות ההודעה הזאת שלך, מופע טעויות של גול בליגה המונטנגרית זה מידע חשוב לקהל של הפועל, מה הקשר סגנון תרבותי קולקל?
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

אדום כתב: 10 אוגוסט 2022, 12:17
redrony כתב: 10 אוגוסט 2022, 12:04
רדפוקס כתב: 10 אוגוסט 2022, 11:46
חולה על זה שאנשים מייחסים לפורום שרושמים בו באופן קבוע 50-100 איש וקוראים אותו עוד 500 תכונות מיסטיות שמשפיעות על אלפי אנשים.
אם לפורום הייתה השפעה כל כך גדולה על הקהל של הפועל אולי חרם המנויים היה נמשך.
אני חושב שיש פה עניין תרבותי, גם בפורום הזה. הכל מחלחל.
הקלות שבה אנשים עולבים ומזלזלים אחד בשני, החיפוש אחרי הרע, השמחה לאיד, רק מחכים שתיפול.
בוואלה יש כתבה עכשיו שהכותרת שלה: צפו בטעויות של טוצ׳י (הבלם שהפועל הולכים להחתים). השפה של ברקוביץ ואופירה מחלחלת והפורום הזה בחלקו לא שונה.
הכינויים האלה רך שלמה, או ״המחלה״ למכבי או אדון מאמן, הזלוזל והארס הנוטף. פשוט מראה של החברה, עדריות. אז כן, מאוד קל לשרוק בוז לילד בן 23 ולקלל אותו, או להגיד סרטן ולזרוק דברים מהיציע.

אז לא, הפורום הוא לא סמן תרבותי קלוקל הוא פשוט חלק ממנה ולא מנסה כמעט לשנות אותה
לא חושב שהמקרים האלה שונים מהאוהדים בליגות הטובות בעולם. יצא לך לקרוא ברחבי האינטרנט איך אנשים קוראים להארי מגווייר?
או הכינויים שאוהדים נותנים לליגות או קבוצות?

אלו אוהדי הכדורגל, ברובם גברים שהוצאת הקיטור מחיי היום יום עבורם היא דרך הדברים האלה.
לגיטימי, גם אני מוציא קיטור, אבל אני מכבד את האדם שמולי (או משתדל לפחות). כבוד לאחר זה משהו שכבר לא קיים פה והוא לא קשור לגברים שמוציאים קיטור, זה משהו הרבה יותר עמוק בחברה שלנו.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

רדפוקס כתב: 10 אוגוסט 2022, 12:19 וואלה טוב שגיליתי על הכתבה הזאת בוואלה על מרקו טוצ'י בזכות ההודעה הזאת שלך, מופע טעויות של גול בליגה המונטנגרית זה מידע חשוב לקהל של הפועל, מה הקשר סגנון תרבותי קולקל?
בסדר, אני לא נכנס אם זה חשוב לאוהדי הפועל או לא (זה כאילו לבטל לגמרי את הצוות המקצועי של הפועל שמביאים שחקן בלי לדעת מיהו. אולי זה נכון, אני נוטה ומקווה להאמין שלא).
לגבי הסגנון התרבותי בוא נגיד שיש דברים גרועים מזה, אבל ריח השמחה לאיד נוטף מכותרת כזו
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

redrony כתב: 10 אוגוסט 2022, 12:35
redrony כתב: 10 אוגוסט 2022, 12:04
אני חושב שיש פה עניין תרבותי, גם בפורום הזה. הכל מחלחל.
הקלות שבה אנשים עולבים ומזלזלים אחד בשני, החיפוש אחרי הרע, השמחה לאיד, רק מחכים שתיפול.
בוואלה יש כתבה עכשיו שהכותרת שלה: צפו בטעויות של טוצ׳י (הבלם שהפועל הולכים להחתים). השפה של ברקוביץ ואופירה מחלחלת והפורום הזה בחלקו לא שונה.
הכינויים האלה רך שלמה, או ״המחלה״ למכבי או אדון מאמן, הזלוזל והארס הנוטף. פשוט מראה של החברה, עדריות. אז כן, מאוד קל לשרוק בוז לילד בן 23 ולקלל אותו, או להגיד סרטן ולזרוק דברים מהיציע.

אז לא, הפורום הוא לא סמן תרבותי קלוקל הוא פשוט חלק ממנה ולא מנסה כמעט לשנות אותה
לא חושב שהמקרים האלה שונים מהאוהדים בליגות הטובות בעולם. יצא לך לקרוא ברחבי האינטרנט איך אנשים קוראים להארי מגווייר?

אלו אוהדי הכדורגל, ברובם גברים שהוצאת הקיטור מחיי היום יום עבורם היא דרך הדברים האלה.
לגיטימי, גם אני מוציא קיטור, אבל אני מכבד את האדם שמולי (או משתדל לפחות). כבוד לאחר זה משהו שכבר לא קיים פה והוא לא קשור לגברים שמוציאים קיטור, זה משהו הרבה יותר עמוק בחברה שלנו.
הוא שאמרתי, זה ממש לא קשור לחברה שלנו, זה כנראה משהו כלל עולמי. אולי המגפה דפקה לכולם את הקופסה.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

אדום כתב: 10 אוגוסט 2022, 13:35
redrony כתב: 10 אוגוסט 2022, 12:35

הוא שאמרתי, זה ממש לא קשור לחברה שלנו, זה כנראה משהו כלל עולמי. אולי המגפה דפקה לכולם את הקופסה.
לא פוסל, אבל אני חי פה, פחות יודע מה קורה בעולם. אני לא אתחיל להכנס פה לדברים שלא קשורים, אבל נראה לי שאתה מבין אתה כוונתי
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 09 אוגוסט 2022, 14:06 אני תמיד אוהב את השדים האדומים התחלף באופן קבע ל-מכבי חזירים ומכבי חזירים
אני חושב שזה מסכם את כל הנקודה שאני מנסה להעביר כאן
מנטליות של קבוצה קטנה, פשוט ביזיון מה שנהייה מאיתנו
גם כשלקחת דאבל בטדי הורם שלט "מכבי למשרפה". גם כשהיית בתקופות שיא ובכל השנים סביב ליגת האלופות היה ביציע "שואה למכבי". שניה אחרי שלקחת גביע הורם ביציע שלט שהוא קללה שמופנית לטביב (מבורך).
תפסיקו להגזים כבר, יש הרבה חרא בקהל זה בטוח, אבל תמיד היה. אנחנו בטח לא "לא שונים מביתר" כמו שרושמים פה. צודק, יש שיר שאומר שבמרחב ירקון כולם יצאו מהארון, אז עכשיו הקהל של הפועל שקול לאנשים שמרביצים למנקים ערבים בשירותים באיצטדיון או נותנים מכות למי שלא נשמע להוראות החזקים ביציע. חאלס.
בפורום הזה אוהבים לעשות פיל מכל זבוב.
אז כמה עשרות טיפשים שרקו בוז לדוידיה אחרי ששיחק מסריח במשחק בגביע הטוטו. איזה רעש. אתם עושים רעש ומוציאים זבל פה פי מאה יותר מאותם טיפשים. אולי אנחנו גם לא שונים ממכבי שהרימו ביציע טיטולים וסמרטוטים אחרי הפסדים בדרבי?
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

Scofield כתב: 10 אוגוסט 2022, 13:54
Giovanni Giorgio כתב: 09 אוגוסט 2022, 14:06 אני תמיד אוהב את השדים האדומים התחלף באופן קבע ל-מכבי חזירים ומכבי חזירים
גם כשלקחת דאבל בטדי הורם שלט "מכבי למשרפה". גם כשהיית בתקופות שיא ובכל השנים סביב ליגת האלופות היה ביציע "שואה למכבי". שניה אחרי שלקחת גביע הורם ביציע שלט שהוא קללה שמופנית לטביב (מבורך).
תפסיקו להגזים כבר, יש הרבה חרא בקהל זה בטוח, אבל תמיד היה. אנחנו בטח לא "לא שונים מביתר" כמו שרושמים פה. צודק, יש שיר שאומר שבמרחב ירקון כולם יצאו מהארון, אז עכשיו הקהל של הפועל שקול לאנשים שמרביצים למנקים ערבים בשירותים באיצטדיון או נותנים מכות למי שלא נשמע להוראות החזקים ביציע. חאלס.
אז כמה עשרות טיפשים שרקו בוז לדוידיה אחרי ששיחק מסריח במשחק בגביע הטוטו. איזה רעש. אתם עושים רעש ומוציאים זבל פה פי מאה יותר מאותם טיפשים. אולי אנחנו גם לא שונים ממכבי שהרימו ביציע טיטולים וסמרטוטים אחרי הפסדים בדרבי?
תמיד היה נגע רע בקהל, העניין הוא שתרבות השנאה והחוליגניזם הזה רק התפתחו מאז ותופסים נפח יותר ויותר גדול.
למצב של המועדון בטוח יש קשר לזה אבל פשוט מבאס לראות איך שהוייב ביציעים מתחרבן לו עם השנים,
אני מוצא את עצמי יותר מדי כבר מפסיק לעודד באמצע שיר ומגלגל עיניים בגלל שבאהלן אהלן מחליפים שורות בשירים בנאצות כלפי מכבי, נמאס כבר לשמוע את זה כל רגע.חתיכת טרן אוף,זה כבר לא מגניב.
כל האווירה הזו שנוצרה בקהל שלנו שגורמת לאנשים להרגיש בנוח לזרוק חפצים למגרש על כל דבר,שכונתי ומבזה.
ולשרוק בוז לשחקן בית צעיר שקיבל כבר את המנה שלו עונה שעברה,אין כבר גבולות.תנסה להיזכר בשנות ה2000 בבלומפילד, אווירה אחרת לגמרי.
הפוסט קיבל 5 לייקיםהפועליהלום14אדוםBelosGiovanni Giorgioסומך
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אולי זה ניסיון לשדר חוסן אולי זה סתם שכנוע עצמי אבל מה שבטוח שעצימת העניים של אוהדים היא זאת שמזינה את המפלצת
בשקט בלי ששמנו לב מהקהל שמשתמש הכי הרבה במילה ״אהבה״ הפכנו לקהל שמונע משינאה
long live the zapta
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךהפועל
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

היצאו מהארון במרחב ירקון זה ביזיון רציני.
רואה שחורות המקורי
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

הקהל הכי engaged עם המועדון בארץ, לטוב ולרע. הטוב עולה על הרע.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

השאלה היא לא אם הטוב עולה על הרע. השאלה היא מה זה הרע.
כשהרע הפך מ״עקוצני״ ל״הרסני״ - כאן אבדנו.
אינפקציה
קיבל.ה  15 לייקים

בחייאת
דינק
די
לזרוק
חפצים
למגרש
הפוסט קיבל 3 לייקיםGiovanni GiorgioBelosהבולגרי31
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

זה כנראה חלק מהקטע של אולטראס בעולם כיום
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 10 אוגוסט 2022, 17:13
אולי זה ניסיון לשדר חוסן אולי זה סתם שכנוע עצמי אבל מה שבטוח שעצימת העניים של אוהדים היא זאת שמזינה את המפלצת
בשקט בלי ששמנו לב מהקהל שמשתמש הכי הרבה במילה ״אהבה״ הפכנו לקהל שמונע משינאה
יש בזה משהו. פתאום התחלתי לשים לב לזה.
i stand with israel :brokenheart:
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

אינפקציה כתב: 13 אוגוסט 2022, 22:32 בחייאת
דינק
די
לזרוק
חפצים
למגרש
אולי כדאי שיכריזו על חרם חדש .
הקבוצה רק תרוויח
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

בני12 כתב: 13 אוגוסט 2022, 23:05
דינק
די
לזרוק
חפצים
למגרש
הקבוצה רק תרוויח
שישימו כבר רשת
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Red_man כתב:
בני12 כתב: 13 אוגוסט 2022, 23:05
דינק
די
לזרוק
חפצים
למגרש
הקבוצה רק תרוויח
שישימו כבר רשת
תהיה רשת השנה, לפני חודשיים בערך ראיתי שפורסים רשתות על הרצפה בחוץ.
חשבתי שזה לפני התקנה, מוזר שלא היו בשוקו
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מה שמצחיק זה שרשת לא באמת תמנע ממצתים ופריטים דומים אחרים להגיע לדשא.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

מאוד מצחיק.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

הרגיש שהיה מאוד עייף היום משני הצדדים עד הריבים של השחקנים במחצית השנייה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

הבנתי מחבר מהצד השני של המתרס, שההנהלה שללה לא מעט מנויי אולטראס שנתפסו משליכים חזיזים וחםצים אחרים (בתור מחאה נגד ההנהלה הם ישבו ב 8-9 במוקדמות האירופית).
מתי אצלינו(רק בלי המעבר לשבת ב-7. הם לא רצויים שם)?
יהיה טוב הפועל!
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

שישימו להם רשת כמו קופים בכלוב, הרוויחו את זה ביושר.
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
redead
קיבל.ה  410 לייקים

חבל שאין מי שיממן פסיכיאטר לאותם זורקים
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

פורסם סרטון אצל אופירע שמראה כמה רעולי פנים באדום שמנפצים עם אבנים את שמשת הרכב של אוהד בית"ר לפני המשחק.
למה? בשביל מה זה טוב? למה יש אצלנו חלק שהפך ללה פמיליה שאורבת לנערים צעירים שכל חטאם הוא חולצה בצבע הלא נכון?

אם משחקים בלהיות אולטראס, לפחות שישחקו לפי ה'חוקים'
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

לא בטוח שזה האולטראס בכלל
בכל מקרה, מסוג המקרים שהמשטרה חייבת לפצח
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

פשוט נוראי שהחארות האלה הם חלק מאיתנו הדבר היחיד שאני מקווה לו(כי הרי אף אחד לא יעצור אותם כמו שצריך לקרות) שהנזק היחיד שקרה הוא לרכב ולא למי שישב בתוכו
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

benaim כתב: 14 אוגוסט 2022, 11:16 פורסם סרטון אצל אופירע שמראה כמה רעולי פנים באדום שמנפצים עם אבנים את שמשת הרכב של אוהד בית"ר לפני המשחק.
למה? בשביל מה זה טוב? למה יש אצלנו חלק שהפך ללה פמיליה שאורבת לנערים צעירים שכל חטאם הוא חולצה בצבע הלא נכון?

אם משחקים בלהיות אולטראס, לפחות שישחקו לפי ה'חוקים'
אלוהים ישמור זה פאקינג מזעזע
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 14 אוגוסט 2022, 11:40 לא בטוח שזה האולטראס בכלל
ברור שזה לא האולטראס, שאר הקהל הנורמטיבי של הפועל מסתובב בדרך כלל רעול פנים עם אבנים ומקלות. אולי זה בכלל הפלג המסוכן משער 2.

לה פמיליה באדום.
הפוסט קיבל 4 לייקיםלירון האדוםהוקיץ'קפטן ג'קAsafasraf
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

כמו שכבר כתבתי פה (או באשכול אחר), בגדול אנחנו כמו כל האוהדים בארץ. אלה עושים יותר, אלה עושים פחות, אלה גזענים כלפי ערבים, אלה שירי שואה ואיחולי סרטן. ומה שעצוב שהתרבות הזו מתפתחת ומקבלת לגיטימציה. גם מ״מנהיגי״ היציע וגם באופן פאסיבי מההנהלה, בכדורסל ובכדורגל.
הפוסט קיבל לייק אחדהוקיץ'
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

אין שום דמיון בין שירי שואה לאלימות המזעזעת שמתוארת בכתבה בוואן. ואין שום דמיון בין שירי שואה לשירים גזעניים.
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

אמה גולדמן כתב: 14 אוגוסט 2022, 12:07 אין שום דמיון בין שירי שואה לאלימות המזעזעת שמתוארת בכתבה בוואן. ואין שום דמיון בין שירי שואה לשירים גזעניים.
ברור...
בוא לא נכנס לזה עכשיו, יש על זה מספיק נושאים
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

זה גם באמת לא האישו.
האישו זה שבשלב הזה כבר אפשר לצפות מהארגון אוהדים שלנו שמתיימר להיות נגד גזענות ובעד כל מיני ערכים, שיעשה הכל בשביל שדברים כאלה לא יקרו, ולהעיף חלאות מהסוג הזה מהיציע.
מהמר שלא יקרה
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

מזעזע, יש לנו טרוריסטים בקטן וזה ייגמר רע יום אחד.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

אמה גולדמן כתב: 14 אוגוסט 2022, 12:24 זה גם באמת לא האישו.
האישו זה שבשלב הזה כבר אפשר לצפות מהארגון אוהדים שלנו שמתיימר להיות נגד גזענות ובעד כל מיני ערכים, שיעשה הכל בשביל שדברים כאלה לא יקרו, ולהעיף חלאות מהסוג הזה מהיציע.
מהמר שלא יקרה
גם, אבל בסוף יש פה הנהלה.
מארגון האוהדים אני לא מצפה כלום, כי שי סיכוי לא רע שהוא חלק מזה.
אפשר להעיף את האנשים האלה מהיציע בשניה וחצי, בסך הכל צריכים להיות טיפה אמיצים ולהבהיר לאוהדים שהם בסך הכל אוהדים, לא בעלי הבית.
כמובן שמההנהלה הזו אני לצערי גם לא מצפה ליותר מדי, אז מי שסובל זה אנחנו
הפוסט קיבל לייק אחדfidel
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

יש משטרה והגיע הזמן שהמשטרה תעשה את העבודה שלה ותאתר את העבריינים האלימים האלו ותרחיק אותם מהמגרש.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

רדפוקס כתב: 14 אוגוסט 2022, 12:02
Giovanni Giorgio כתב: 14 אוגוסט 2022, 11:40 לא בטוח שזה האולטראס בכלל
ברור שזה לא האולטראס, שאר הקהל הנורמטיבי של הפועל מסתובב בדרך כלל רעול פנים עם אבנים ומקלות. אולי זה בכלל הפלג המסוכן משער 2.

לה פמיליה באדום.
אלה שזורקים זה לא האולטראס, אלא שמכים זה גם לא האולטראס. למעשה, האולטראס בכלל לא קיים, זה הכל הנפצה של התקשורת הצהובה.
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
red_boy
קיבל.ה  32 לייקים

בהחלט אירוע חמור אך עדיין מעניין למה הסרטון חתוך בדיוק לפני התקיפה?
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

red_boy כתב: 14 אוגוסט 2022, 13:12 בהחלט אירוע חמור אך עדיין מעניין למה הסרטון חתוך בדיוק לפני התקיפה?
מה חתוך, רואים הכל מהרגע שהם נכנסים לרחוב
אנטי ביתר לשעבר
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

ראיתי עכשיו, איזה גועל נפש. אנשים צריכים לשבת בכלא, להקיא
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

איכס על התוקפים. נהיינו בית״ר.
רואה שחורות המקורי
שליחת תגובה