שי אליאס בדרך לב"ש תמורת 600 אלף דולר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

חיכו להפסקת החרם?
הנהלה זונה, טמבל מי שעושה מנוי
https://m.one.co.il/Mobile/Article/21-2 ... tml?ref=hp
נערך לאחרונה על ידי benaim ב 28 יוני 2022, 22:44, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3667 לייקים

מתנה נהדרת לאולטראס.
על מה ולמה למכור שחקן ב-200 אלף פחות מסעיף השחרור שלו? את מי בדיוק תביאו במקומו חבורת כושלים עלובים? עוד עונה עם איינבינדר בהרכב?
הפוסט קיבל לייק אחדRon.T
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

חחחחח אולטראס הפועל
555
קיבל.ה  623 לייקים

עזבו רגל, רק הסל מעניין
הפוסט קיבל 3 לייקיםMaorכוח עליוןChegi
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

הזיה, העיקר הסירו את החרם מנויים כדי לקבל שוב מאותו דבר.

אסור למכור אף שחקן מתחת לסעיף השחרור. אבל האוהדים שלנו ימשיכו לתמוך כלכלית בארבעת "המופלאים" הללו כדי שהם ימשיכו לעשות מאיתנו קבוצה בלבל של מכבי פתח תקווה - קבוצה קטנה שמוכרת כל שחקן ששווה משהו לקבוצות אחרות בליגה.
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

שחקן לא רע אבל טיפש וחסר אחריות.
בסופו של יום קבוצה בלי גב כלכלי כמו הפועל שרוצה להעמיד קבוצה שתוכל להתמודד על מקומות 5-6 ופליי אוף עליון חייבת למכור שחקני בית טובים. אז בקיץ הזה אלה יהיו כנראה אליאס וליידנר שיכניסו לקופת המועדון מעל 2 מיליון יורו ויאפשרו לבנות סגל ראוי.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3667 לייקים

555 כתב: 28 יוני 2022, 22:47 עזבו רגל, רק הסל מעניין
זה אתה אומר בתור מקורב? רואה חשבון? עיתונאי?
אני מבקש שתצהיר באיזה כובע אתה לפני כל הודעה.
הפוסט קיבל לייק אחד555
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

555 כתב:עזבו רגל, רק הסל מעניין
זה נכון, אין ויכוח
לכן את המנוי שלי אני עושה לאיינשטיין ולא לבלומפילד וחידשתי אותו אפילו לפני שתומר חזר.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

רדפוקס כתב: 28 יוני 2022, 22:43 מתנה נהדרת לאולטראס.
על מה ולמה למכור שחקן ב-200 אלף פחות מסעיף השחרור שלו? את מי בדיוק תביאו במקומו חבורת כושלים עלובים? עוד עונה עם איינבינדר בהרכב?
80% מהכרטיס. לכן בפחות
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

ממה שאני מבין ממכר של אליאס- מימשו את סעיף היציאה ומחליפים טיוטות עם הסוכן
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אם סעיף היציאה מומש אין מה לעשות.

יחד עם זה נחמד לראות שהפסיקו לאבד שחקנים בחינם ומתחילים לקצור פירות ממחלקת הנוער
adom4
קיבל.ה  254 לייקים

oleg neduda כתב: 28 יוני 2022, 22:58 ממה שאני מבין ממכר של אליאס- מימשו את סעיף היציאה ומחליפים טיוטות עם הסוכן
כתוב 600-700 אלף באתרים, אבל אם אתה אומר שהם מימשו אז אין מה לעשות.
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

נפלא, עכשיו צריך להביא מחליף לאיינבינדר
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

אפשר לנסות להציע לו שכר גבוה יותר, להעלות את סעיף השחרור ולתת לו אחוזים ממנו, אולי הבטחה להיות קפטן בלעדי. אתם יודעים, דברים שקבוצות תחרותיות עושות בשביל לשמור על שחקנים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםRaizi
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3667 לייקים

Gili כתב: 28 יוני 2022, 23:02 אפשר לנסות להציע לו שכר גבוה יותר, להעלות את סעיף השחרור ולתת לו אחוזים ממנו, אולי הבטחה להיות קפטן בלעדי. אתם יודעים, דברים שקבוצות תחרותיות עושות בשביל לשמור על שחקנים.
זה עולה עוד כסף.
מצד שני הגופה של איינבינדר פה ויש לו כבר חוזה ויש גם את הילד שהעלה את הנבחרת לגמר היורו עד גיל 19 והוא מקבל משכורת חייל.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Gili כתב:אפשר לנסות להציע לו שכר גבוה יותר, להעלות את סעיף השחרור ולתת לו אחוזים ממנו, אולי הבטחה להיות קפטן בלעדי. אתם יודעים, דברים שקבוצות תחרותיות עושות בשביל לשמור על שחקנים.
אליאס קפטן שני בהפועל.
כתבתי גם באשכול אחר, אם הפועל היתה רוצה היא היתה עושה הכל כדי להשאיר את אליאס אצלה.
ממש עושה חשק למנוי

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

Gili כתב: 28 יוני 2022, 23:02 אפשר לנסות להציע לו שכר גבוה יותר, להעלות את סעיף השחרור ולתת לו אחוזים ממנו, אולי הבטחה להיות קפטן בלעדי. אתם יודעים, דברים שקבוצות תחרותיות עושות בשביל לשמור על שחקנים.
עם הרעיון בכללי אני מסכים אבל הוא לא ריאלי במצב הכלכלי של הפועל.
המחיר של חוזים נמוכים הוא סעיפי יציאה נמוכים, ככה זה עובד…
אם הייתה להפועל אפשרות לשדרג שכר לשחקן שהופך לטוב ומוכח ואז להגדיל/לבטל סעיפי שחרור זה היה מדהים, כמו ההם מעבר לכביש. שגם לא תמיד מצליחים.

מבחינתי המעבר הזה הוא פשוט עצוב.
לא בגלל שאליאס הוא איזה טאלנט, בעיקר בגלל שהוא מסמל ומדגיש בפעם האלף איזו קבוצה עניה, לא הישגית ועצובה הפכנו להיות.
אשכרה הפועל ב״ש שהיא לא רבע אימפריה כמו הפועל ת״א, מפעילה לנו סעיפי שחרור.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

שילך. גם ככה לא היו שוכחים לו את מה שהוא עשה.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

שכר גבוה. זה מה שמגיע לשי אליאס. ולא רק זה נתן גם אחוזים מהכרטיס. רק שיישאר. זה יותר משעשע אותי מהפסקת החרם הזו.
הבחור אמר שהוא חייב להחזיר על היריקה, כתב פוסט מרגש. שיהיה גבר עכשיו ויגיד שהוא עוזב מכאן רק לאירופה. אבל אם יש לאוהדים זכרון ככ קצר, למה לצפות משחקן לדבר כזה?!
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

לקבל על אליאס סכום כזה זה די הזוי.
מה הוא בדיוק עשה בשביל שישכיבו עליו 700/800 אלף יורו? סכום בלתי נתפס ביחס לשחקן.
מה עוד שזה לא שחקן שייצא מגבולות ישראל.
זה שהפועל במצב שצריכה למכור על מנת לחיות זו בעיה אבל זו המציאות העצובה.
אבל במקרה הזה זו עסקה לא נורמלית.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אם הוא עוזב לב"ש הוא אפס.
ההנהלה כרגיל סמרטוטים.
אבל הביאו מנויים חינם לאולטראס אז מה אכפת להם?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 29 יוני 2022, 00:50

שכר גבוה. זה מה שמגיע לשי אליאס. ולא רק זה נתן גם אחוזים מהכרטיס. רק שיישאר. זה יותר משעשע אותי מהפסקת החרם הזו.
הבחור אמר שהוא חייב להחזיר על היריקה, כתב פוסט מרגש. שיהיה גבר עכשיו ויגיד שהוא עוזב מכאן רק לאירופה. אבל אם יש לאוהדים זכרון ככ קצר, למה לצפות משחקן לדבר כזה?!
די כבר להפיל את זה על השחקנים כל פעם. את אותן שטויות אמרו גם על רמזי ואיאד. הם עוזבים כי אתה לא מציע להם שום דבר ששווה להשאר עבורו. לא בתנאים, לא בקידום האישי, לא בחשיפה, לא במעמד. כלום. מהרגע שבאר שבע הציעה לקנות אותו כולנו פה ידענו שזה בסך הכול עניין של מחיר. לניסנובים אין ולא היה שום רצון להשאיר אותו, בגלל שהמטרה העליונה שלהם תמיד הייתה ותמיד תהיה לא להוציא כסף. התחרותיות היא משנית.
הפוסט קיבל 2 לייקיםTenacious Dלירון האדום
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3667 לייקים

Gili כתב: 29 יוני 2022, 00:58
צ'ימבויקה כתב: 29 יוני 2022, 00:50

די כבר להפיל את זה על השחקנים כל פעם. את אותן שטויות אמרו גם על רמזי ואיאד. הם עוזבים כי אתה לא מציע להם שום דבר ששווה להשאר עבורו. לא בתנאים, לא בקידום האישי, לא בחשיפה, לא במעמד. כלום. מהרגע שבאר שבע הציעה לקנות אותו כולנו פה ידענו שזה בסך הכול עניין של מחיר. לניסנובים אין ולא היה שום רצון להשאיר אותו, בגלל שהמטרה העליונה שלהם תמיד הייתה ותמיד תהיה לא להוציא כסף. התחרותיות היא משנית.
זה לא נכון.
הם עוזבים כי הם מוכנים לחתום על חוזה חדש בתנאים הכלכליים שהניסנובים מסוגלים להציע רק אם יש בו סעיף שחרור (שי אליאס האריך חוזה ממש לפני שנה אחרי מו"מ ארוך בו הוא התעקש על סעיף שחרור).
הניסנובים כמובן לא לומדים ולא קובעים שסעיף השחרור יהיה אך ורק לחו"ל.

נניח שמחר לסתיו למקין נשארה עונה או שתיים בחוזה, למה שהוא יחתום חוזה חדש בהפועל בשכר נמוך ממה שהוא יכול לקבל בקבוצות אחרות בלי סעיף שחרור?
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

החוזה הנוכחי שלו הוא לא העניין. מה הניסנובים עשו בשבועיים האחרונים בשביל לגרום לשי אליאס להשאר בהפועל? כלום, כי הם רוצים למכור עוד לפני שהוא מחליט שהוא רוצה לעזוב.
ואגב, לפחות ממה שכתוב כרגע בתקשורת הסכומים נמוכים יותר מסעיף השחרור שלו. אני מהמר שבקרוב מנטרת ה"אין מה לעשות זה סעיף השחרור" תתחלף ב"לא מחזיקים שחקן בכוח", וריטואל ההשמצות הידוע על ידי האוהדים ייכנס לשיא הכוח כמו תמיד (ניצנים אפשר כבר לראות פה באשכול).
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםיפתח16
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אין שום סיבה לנסות להוציא כסף על השארה של אליאס ולא לקבל את הכסף מסעיף השחרור שלו. הוא לא שווה את הסכום הזה וזו תהיה עסקה טובה לנו.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

לא הבנתי למה אומרים שמכבי פ"ת ירדה ליגה.
מסתבר שהיא פשוט החליפה שם וצבע חולצה.
אבל הכי חשוב-לכו תעשו מנוי
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

כוח עליון כתב: 28 יוני 2022, 22:48 הזיה, העיקר הסירו את החרם מנויים כדי לקבל שוב מאותו דבר.

אסור למכור אף שחקן מתחת לסעיף השחרור. אבל האוהדים שלנו ימשיכו לתמוך כלכלית בארבעת "המופלאים" הללו כדי שהם ימשיכו לעשות מאיתנו קבוצה בלבל של מכבי פתח תקווה - קבוצה קטנה שמוכרת כל שחקן ששווה משהו לקבוצות אחרות בליגה.
קראת לי? :)

ולעצם העניין, זאת הזדמנות לקדם את אל ים, ולתת לו דקות ברוטציה.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

מאוד אוהב את שי אליאס.
אבל ב800 אלף יורו זה כמעט כמו העסקה ש*כבי דחפו לנו את רייכרט.

שיהיה לך הרבה בהצלחה שי!
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

מעניין אותי אם כל אלה שכותבים שזו עסקה טובה לנו הם אותם אלה שרצו להעיף את ספורי אחרי העונה הראשונה או השנייה שלו בהפועל.
עסקה נוראית עבורנו, שי שווה יותר מהסכום הזה, חבל שמשחררים אותו בכזו קלות.
מקווה שאל ים יהיה טוב מספיק.
Hapoel_manga
קיבל.ה  237 לייקים

jonati כתב: 29 יוני 2022, 06:57 מעניין אותי אם כל אלה שכותבים שזו עסקה טובה לנו הם אותם אלה שרצו להעיף את ספורי אחרי העונה הראשונה או השנייה שלו בהפועל.
עסקה נוראית עבורנו, שי שווה יותר מהסכום הזה, חבל שמשחררים אותו בכזו קלות.
מקווה שאל ים יהיה טוב מספיק.
כן כי ספורי ואליאס זה אותו רמה של שחקן

אליאס לא יציב בעליל
חסר אחראיות

שיהיה לו בהצלחה
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

עם כל הכבוד לאל ים ומה שהוא עושה בנוער, אני מקווה שלא בונים עליו להרכב.
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםרדפוקס
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

הפכנו להיות בדיחה.
העיקר יביאו איזה יובל אשכנזי בן 30 על חשבון אליאס שהוא בן 23.
סהכ מהלך חכם.
חבורה של קמצנים

oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

לא מבין את הדרמה פה. קבוצה יותר טובה והרבה יותר עשירה מימשה את סעיף השחרןר שלו. אין שום אפשרות להשאיר אותו.

מה גם ששי אליאס זה בוודאי לא איזה מגה סטאר בליגה ששווה שיעשו לו תומר גינת. עם כל האהבה אליו

עכשיו צריך למצוא מחליף. הייתי שוקל את קלטינס
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

עסקה מעולה.
גם השתחררנו משחקן בינוני שלא מצליח להתקדם ותוקע לנו את האמצע וגם קיבלנו עליו סכום שיכול לעזור לנו להתחזק במקומות שבהם אין לנו בכלל שחקנים - התקפה.
מקווה שיעשו שימוש נבון בכסף.

אליאס תודה על הכל. מאחל לך בהצלחה ושתתבגר.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

במקביל, בהפועל תל אביב ינסו להציע לשחקן חוזה משודרג בניסיון להשאירו, אך הבהירו: "אם ב"ש תחליט לשלם את סעיף היציאה ושי יגיע איתה להבנות וירצה לעבור אז לנו אין צד בעניין"
https://www.sport5.co.il/NewsRoom?FolderId=890#nr95912

נשמע כמו שקר כדי שהקהל לא יכעס

הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךרדפוקס
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

oleg neduda כתב:לא מבין את הדרמה פה. קבוצה יותר טובה והרבה יותר עשירה מימשה את סעיף השחרןר שלו. אין שום אפשרות להשאיר אותו.

מה גם ששי אליאס זה בוודאי לא איזה מגה סטאר בליגה ששווה שיעשו לו תומר גינת. עם כל האהבה אליו

כי אליאס הוא יותר מסתם שחקן בהפועל.
שחקן בן 23 שגדל במועדון, קפטן שני של הפועל, שחקן הרכב.
הפועל היו צריכים ועדיין צריכים לעשות הכל כדי שאליאס יישאר.
קלטינס אשכנזי וכל השאר פחות טובים ויותר מבוגרים.

נמאס לי לראות את הפועל כקבוצה שמוכרת שחקנים לקבוצות כמו ב"ש חיפה ומכבי

האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

שקר מטופש. רוב הקהל ממש לא כועס.
אין שום סיבה להציע לו שדרוג.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

לירון האדום כתב: 29 יוני 2022, 08:13
oleg neduda כתב:לא מבין את הדרמה פה. קבוצה יותר טובה והרבה יותר עשירה מימשה את סעיף השחרןר שלו. אין שום אפשרות להשאיר אותו.

כי אליאס הוא יותר מסתם שחקן בהפועל.
שחקן בן 23 שגדל במועדון, קפטן שני של הפועל, שחקן הרכב.
הפועל היו צריכים ועדיין צריכים לעשות הכל כדי שאליאס יישאר.
קלטינס אשכנזי וכל השאר פחות טובים ויותר מבוגרים.

נמאס לי לראות את הפועל כקבוצה שמוכרת שחקנים לקבוצות כמו ב"ש חיפה ומכבי

כן כן יותר מסתם שחקן בהפועל. תיכנס לאשכול על שי אליאס שנפתח אחרי היריקה בדרבי. 90 אחןז מהפורום פה שלח אותו מהפועל לפני חודשיים וחצי
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הפורום אפילו לא מייצג במקרה הזה את הלך הרוח בנושא שי אליאס.
להביא עליו סכומים כאלו זה חתיכת הישג.
קפטן שני עלאק. 5-0 על הראש שלו.
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  230 לייקים

לא מבין פה את התגובות, לא אכפת לכם לאבד את שי, שהוא גם שחקן חשוב וגם עוד צעיר בשביל שהניסנובס יקבלו כסף? לא הפועל יקבלו כסף, ניסנובס יקבלו כסף. הסכום שהוא ימכר בו זה פי 2 ממה שהם הוציאו מהכיס שלהם בעונה שעברה. אז נראה לכם שהכסף הזה ילך לחיזוק?? קהל של עיוורים.
יריקה לא יריקה, זה מישהו שבגללו אני עוד מצליח להתחבר להפועל ולא עידן ורד ודור אלו.
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםרדפוקס
שליחת תגובה