שי אליאס בדרך לב"ש תמורת 600 אלף דולר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

oleg neduda כתב: 29 יוני 2022, 10:04
לירון האדום כתב: 29 יוני 2022, 10:01
oleg neduda כתב: 29 יוני 2022, 09:59 וסתם רפרפתי באשכול על אליאס אחרי היריקה בדרבי. משעשע לראות פה משתמשים שכרגע מבחינתם מכירה של אליאס היא קו אדום, כשרק לפני כמה שבועות הם סקלו אותו באבנים, צעקו אין מחילה ושלחו אותו הבייתה גם בחינם
לא חוכמה לשפוט אנשים בשעת כעס
גם עכשיו אתה כועס.......
שאין מה לכתוב, כותבים סיסמאות?
המעשה של אליאס בדרבי היה מעשה שלא יעשה, לא חינוכי ולא מתאים, הפקרות.
אליאס היה צריך להיענש על זה בחומרה ולהבין את חומרת המעשה שלו.
אבל מכאן ועד לגרום לכך שיעזוב? הדרך ארוכה.
ולכל זה אפשר להוסיף את הניסיון של ניסנוב לגרום לקהל לכעוס את אליאס.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1006 לייקים
יצירת קשר:

לירון האדום כתב: 29 יוני 2022, 10:00 הפכנו להיות נתניה :(
הלוואי שהיינו נתניה. הם לפחות מועדון שמנסה לחשוב קצת מחוץ לקופסה, וכתוצאה מגיעים לאותם הישגים כמונו רק עם חצי קהל.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדShacham
oleg neduda
קיבל.ה  1351 לייקים

אין לירון אתה לא מחובר. לי אין מה לכתוב ואני כותב סיסמאות.
ומצד שני אתה לא מפסיק לחזור על הקשקוש הזה של "לשחרר", "לגרום לכך שיעזוב", "להראות לו את הדרך החוצה".

אני אכתוב לך בפעם הרביעית או החמישית - לאליאס היה סעיף שחרור. באר שבע שילמו אותו. להפועל אין סיי. אליאס רוצה לעבור לבאר שבע.

אני סיימתי אבל את הויכוח המטופש הזה.
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

oleg neduda כתב: 29 יוני 2022, 10:10 אין לירון אתה לא מחובר. לי אין מה לכתוב ואני כותב סיסמאות.
ומצד שני אתה לא מפסיק לחזור על הקשקוש הזה של "לשחרר", "לגרום לכך שיעזוב", "להראות לו את הדרך החוצה".

אני אכתוב לך בפעם הרביעית או החמישית - לאליאס היה סעיף שחרור. באר שבע שילמו אותו. להפועל אין סיי. אליאס רוצה לעבור לבאר שבע.

אני סיימתי אבל את הויכוח המטופש הזה.
סגור.
אל תשכח רק שעכשיו יהיה לנו תקציב גדול לרכש..
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  855 לייקים

סעיף שחרור לקבוצה בארץ זה שערוריה וניהול ברמה נמוכה בעיני
מילא סעיף שחרור לחו"ל, אבל לקבוצה בארץ?! מה זה השטויות האלה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל 7 לייקיםL.SDe NiroרדפוקסShachamAsafasrafכרוביתRaizi
טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

וזו כבר פעם שניה או שלישית ב-3 שנים שבש מפעילה סעיף שחרור עלוב שכזה כדי לשתות אותנו.
אבו עביד גם עבר אליהם במסגרת "סעיף שחרור"?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
michaelm
קיבל.ה  46 לייקים

כולם בוכים על סעיפי שחרור כאלה ואחרים....
כשאליאס חתם על החוזה, או כשספורי חתם על החוזה, לא חשבו שהם יתפתחו יותר מדי. עם השחקן דורש את זה בחוזה אז יכול מאוד שהוא יקבל את הסעיף, במיוחד כשהוא נחשב לכלום בהתחלה.
וכן עם ספורי זה שיחק להם, אבו עביד לדעתי בלם סביר פלוס אבל לא איזה עילוי. ואליאס כנ''ל, יכול לשחק להם ויכול מאוד להיות שהוא רק עוד איזה רועי גורדנה.
במצב שלנו היום זה כסף מצוין לנו ואין מה לבכות על כל דבר. מוכר אותו בסכום הזה בלי לחשוב פעמיים ולדעתי גם לא נפסיד יותר מדי.
אליאס שחקן לוחם ומעבר לזה לא יותר מדי..
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  214 לייקים

בסופו של דבר הכל יקום ויפול על מה יעשו עם הכסף.
אם הכסף מהמכירה של אליאס ילך לרכש וינחיתו פה את אוז׳בולט, שמיר וקיצוני זר אז העסקה לא רעה.
אם הכסף ילך כדי לסגור את חובות בוזגלו, עאבד ושות׳ אז ניהול גרוע.
ימים יגידו.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3695 לייקים

טכנית לארז כתב: 29 יוני 2022, 10:46 וזו כבר פעם שניה או שלישית ב-3 שנים שבש מפעילה סעיף שחרור עלוב שכזה כדי לשתות אותנו.
אבו עביד גם עבר אליהם במסגרת "סעיף שחרור"?
לא, הוא סיים חוזה.
Red Ghost
קיבל.ה  411 לייקים

michaelm כתב: 29 יוני 2022, 10:58 כולם בוכים על סעיפי שחרור כאלה ואחרים....
כשאליאס חתם על החוזה, או כשספורי חתם על החוזה, לא חשבו שהם יתפתחו יותר מדי. עם השחקן דורש את זה בחוזה אז יכול מאוד שהוא יקבל את הסעיף, במיוחד כשהוא נחשב לכלום בהתחלה.
וכן עם ספורי זה שיחק להם, אבו עביד לדעתי בלם סביר פלוס אבל לא איזה עילוי. ואליאס כנ''ל, יכול לשחק להם ויכול מאוד להיות שהוא רק עוד איזה רועי גורדנה.
במצב שלנו היום זה כסף מצוין לנו ואין מה לבכות על כל דבר. מוכר אותו בסכום הזה בלי לחשוב פעמיים ולדעתי גם לא נפסיד יותר מדי.
אליאס שחקן לוחם ומעבר לזה לא יותר מדי..
זה לא בדיוק עובד ככה חברים. לא משנה אם חשבו שיתפתחו יותר מדי או פחות מדי.
לשחקנים צעירים יש סוכנים שדואגים להם בדיוק למקרים האלה. במבנה הבעלות הנוכחית, השחקן הבכיר ביותר בהפועל ירוויח עד 180 אלף יורו לעונה.
שחקנים צעירים ירוויחו חצי מכך ומטה.
עכשיו, כשמחתימים שחקן צעיר לטווח ארוך יש קשר ישיר בין השכר והעלייה השנתית שלו לבין סעיף השחרור. אלא אם הסוכן שלו מטומטם.
ככל שהשחקן מתקדם מקצועית, הסיכוי שיסכים לחדש חוזה בסכומים של הפועל, יורדים.
ואז למעשה הקבוצה נשארת עם אותם סעיפי שחרור נמוכים (יותר או פחות) והגדולות והעשירות מחפשות הזדמנויות כאלה ופשוט לוקוחות.

ככה זה בכל העולם וככה זה כשהפועל היא פשוט קבוצה עניה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroEl dudernio
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  581 לייקים

אפשר להתווכח על עסקה טובה כלכלית או לא, אבל מצחיקים אותי אלה שמזלזלים בערך המקצועי של אליאס, כאילו זה לא ברור שמי שנביא במקומו יהיה 2 רמות מתחתיו(פשוט כי שוק הישראלים הטובים שאפשר להביא ברמות תקציב שלנו כמעט ולא קיים).

מה שמצחיק זה שגם על ספורי ואבו עביד היו פה אנשים שזלזלו בדיוק באותה צורה. ובינתיים שניהם שחקני הרכב בב"ש ושחקני נבחרת ישראל. ועם הכסף שהגיע עליהם לא נעשה שום דבר חיובי.
הפוסט קיבל 9 לייקיםL.Sbenaimסומךלירון האדוםCharmanderרדפוקסChegiכרוביתRaizi
oleg neduda
קיבל.ה  1351 לייקים

עובר בזה הרגע בדיקות רפואיות בסורוקה
Money
קיבל.ה  564 לייקים

איכס מהלך מגעיל,
ממש לירוק עליו.
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

Shacham כתב: 29 יוני 2022, 12:41 אפשר להתווכח על עסקה טובה כלכלית או לא, אבל מצחיקים אותי אלה שמזלזלים בערך המקצועי של אליאס, כאילו זה לא ברור שמי שנביא במקומו יהיה 2 רמות מתחתיו(פשוט כי שוק הישראלים הטובים שאפשר להביא ברמות תקציב שלנו כמעט ולא קיים).

מה שמצחיק זה שגם על ספורי ואבו עביד היו פה אנשים שזלזלו בדיוק באותה צורה. ובינתיים שניהם שחקני הרכב בב"ש ושחקני נבחרת ישראל. ועם הכסף שהגיע עליהם לא נעשה שום דבר חיובי.

מביאים לנו סולליךךךךךךךך
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

oleg neduda כתב: 29 יוני 2022, 13:09 עובר בזה הרגע בדיקות רפואיות בסורוקה
יששש. שמח בשבילנו ובשבילו.
רואה שחורות המקורי
אדום
קיבל.ה  745 לייקים

Money כתב: 29 יוני 2022, 13:13 איכס מהלך מגעיל,
ממש לירוק עליו.
למה לירוק עליו? מה מגעיל?
גם התקדמות מקצועית לקבוצה טובה יותר וגם שכר גבוה יותר, למה שלא יעבור?
טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

לדעתי אליאס ברגע שישחק בב"ש יקבל ה"אישור" תוך כמה חודשים להיות בנבחרת ישראל (כי הוא הרי משחק באחת מ-3 העשירות), שכן בהיעדר היחצ שאין לו הוא לא יכול להגיע אליה דרך הפועל.
כמו שראינו פה, הוא לא פחות טוב מכל מיני חבר'ה של תספורת וכתבות שמנפחים פה.

גם ברמזי אהבו לזלזל פה, גם בעונת 18/19 בה היה מצוין. היום הוא שחקן ההתקפה הכי טוב של ב"ש וגם פתח לאחרונה בהרכב הנבחרת במשחק רשמי.
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.Sסומך
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  760 לייקים

לקראת פרידה, אני מצרף לכם שוב את המסמך האנושי המרגש של הפרחח הזה.

“אני מתנצל מעומק הלב מכל מי שהפועל ת”א יקרה לליבו, בפני כל מי שהאמין בי ואכזבתי אותו, הנהלה, צוות מקצועי, שחקנים וכמובן אתם האוהדים. אני לא מבקר אף אחד ולא מבקש חמלה או רחמים וכמו שידעתי לקבל מכם תמיד אהבה גדולה אני מקבל בהכנעה גם את הביקורות המוצדקות. זה קרה, זה כואב וזה קורע לי את הלב בכל דקה. יש לי משימה נוספת שלא הייתה קיימת עד אתמול והיא לכפר על המעשה הזה, מבטיח לכם שאני אעשה הכול בשביל שזה יקרה. רק הפועל״

אכן קורע את הלב. הדרך לכפר על המעשה הייתה לשחק עוד 4 משחקי ליגה ולברוח לב״ש.
לא שזה מייתר את האחריות של האחים הכושלים אבל אני נדהם מעצמי שאני נדהם כל פעם מחדש מהחומר האנושי המביך של שחקני הכדורגל בכלל ושחקני הפועל בפרט.
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 29 יוני 2022, 14:18 לקראת פרידה, אני מצרף לכם שוב את המסמך האנושי המרגש של הפרחח הזה.

“אני מתנצל מעומק הלב מכל מי שהפועל ת”א יקרה לליבו, בפני כל מי שהאמין בי ואכזבתי אותו, הנהלה, צוות מקצועי, שחקנים וכמובן אתם האוהדים. אני לא מבקר אף אחד ולא מבקש חמלה או רחמים וכמו שידעתי לקבל מכם תמיד אהבה גדולה אני מקבל בהכנעה גם את הביקורות המוצדקות. זה קרה, זה כואב וזה קורע לי את הלב בכל דקה. יש לי משימה נוספת שלא הייתה קיימת עד אתמול והיא לכפר על המעשה הזה, מבטיח לכם שאני אעשה הכול בשביל שזה יקרה. רק הפועל״

לא שזה מייתר את האחריות של האחים הכושלים אבל אני נדהם מעצמי שאני נדהם כל פעם מחדש מהחומר האנושי המביך של שחקני הכדורגל בכלל ושחקני הפועל בפרט.
בוא , הניסונוב דיי דוחפים אותו החוצה.
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

בואו, הדרך הכי סבירה שלו לפצות אותנו היא לעזוב בתמורה.
רואה שחורות המקורי
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

הניסנובים, השכר, ההתקדמות המקצועית.
חסרות סיבות לעזוב אותנו לב״ש?
אנשים פה חיים בסרט. סמל סמל לב לב.
תתקדמו.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

אליאס שחקן בית שאנחנו נאלצים למכור כדי לגייס כסף לעונה הקרובה (כדי להחתים שחקנים שבעיניי הם סבירים כמו אוז'בולט, או הימור כמו סלליך).
חבל שזה המצב, אבל... זה המצב.
הוא לא איזה סמל, הוא לא היה שחקן מדהים ששיחק שתי רמות מעל שאר הקבוצה. הוא שחקן טוב, אולי אפילו טוב מאד. אבל זהו. בשייזן ואושר דווידה ננוחם.
יש המון שחקני נוער שיכולים להשתלב בסגל בשנה הקרובה, וזה גם אחלה.
כל עוד לא יגיע #רוכשעשיר זה יהיה מצבנו. נגדל שחקנים טובים ונמכור אותם לב"ש, חיפה, מיטש (רחמנא ליצלן) וצפונה לחו"ל. ככה זה למעשה כבר כמה שנים טובות. לא ברור לי על מה חלק מגולשי הפורום מתרגשים.
אז ביי לך אליאס, תודה ובהצלחה. תמסור ד"ש לרמזי, לאבו-עביד, לשגיב יחזקאל, וגם למאמן אליניב ברדה שפעם שיחק אצלנו ושידרגנו לו את הקריירה.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

ספורט 5 מפרסמים שאנחנו מנסים להילחם בבש עם הצעה נגדית לאליאס במטרה להשאיר אותו ואם הוא ירצה לעזוב זה נטו החלטה שלו
האם זה הספין שינסו למכור לנו שהשחקן התעקש כדי שנשנא את אליאס ולא אותם?
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3695 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 29 יוני 2022, 14:18 לקראת פרידה, אני מצרף לכם שוב את המסמך האנושי המרגש של הפרחח הזה.

אתה תמים אם ייחסת חשיבות למילים או מסרים שנרשמו בפוסט אינסטגרם שנוסח ע"י איש יח"צ של הסוכן של אליאס/הדובר של הפועל.

ואגב, אם אני שומע עוד פעם אחת את השם שי אייזן כתחליף לאליאס אני חותך. אני כמעט משוכנע שכבר היום קונצופלוסקי ברמה מעל שי אייזן למרות שהוא צעיר ממנו בכמעט 4 שנים.
555
קיבל.ה  623 לייקים

אייזן לא רמה, הוא חייב להיות מושאל.
הבעיה ששיחררו את כל הקישור ובונים על זר שנראה עם אופי בעייתי מאוד.
L.S
קיבל.ה  597 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 29 יוני 2022, 14:45 ספורט 5 מפרסמים שאנחנו מנסים להילחם בבש עם הצעה נגדית לאליאס במטרה להשאיר אותו ואם הוא ירצה לעזוב זה נטו החלטה שלו
הוא כבר סגור בב"ש וזה כמובן ספין עלוב שהם עושים כמו שהם עושים בכל פעם שהם מראים לשחקן את פתח היציאה מהמועדון.

שילכו לעזאזל ניסנוב.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

L.S כתב: 29 יוני 2022, 15:00
אייבר דה-בונלס כתב: 29 יוני 2022, 14:45 ספורט 5 מפרסמים שאנחנו מנסים להילחם בבש עם הצעה נגדית לאליאס במטרה להשאיר אותו ואם הוא ירצה לעזוב זה נטו החלטה שלו
הוא כבר סגור בב"ש וזה כמובן ספין עלוב שהם עושים כמו שהם עושים בכל פעם שהם מראים לשחקן את פתח היציאה מהמועדון.

שילכו לעזאזל ניסנוב.
!!!!!
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 29 יוני 2022, 14:45 אליאס שחקן בית שאנחנו נאלצים למכור כדי לגייס כסף לעונה הקרובה (כדי להחתים שחקנים שבעיניי הם סבירים כמו אוז'בולט, או הימור כמו סלליך).
חבל שזה המצב, אבל... זה המצב.
הוא לא איזה סמל, הוא לא היה שחקן מדהים ששיחק שתי רמות מעל שאר הקבוצה. הוא שחקן טוב, אולי אפילו טוב מאד. אבל זהו. בשייזן ואושר דווידה ננוחם.
יש המון שחקני נוער שיכולים להשתלב בסגל בשנה הקרובה, וזה גם אחלה.
כל עוד לא יגיע #רוכשעשיר זה יהיה מצבנו. נגדל שחקנים טובים ונמכור אותם לב"ש, חיפה, מיטש (רחמנא ליצלן) וצפונה לחו"ל. ככה זה למעשה כבר כמה שנים טובות. לא ברור לי על מה חלק מגולשי הפורום מתרגשים.
אז ביי לך אליאס, תודה ובהצלחה. תמסור ד"ש לרמזי, לאבו-עביד, לשגיב יחזקאל, וגם למאמן אליניב ברדה שפעם שיחק אצלנו ושידרגנו לו את הקריירה.
אתייחס למה שהדגשתי:

בעידן של היום שאין כמעט סמלים, שחקנים כמו אליאס הם בהחלט סמל בהפועל.
שחקן שגדל בהפועל ושיחק כל חייו בהפועל, למעט עונה אחת בה הושאל לנס ציונה.
קפטן שני של הפועל.

הקטע של הנוער, זה מגניב אבל זה לא זה.
עם כל הכבוד להשיג המדהים של הנבחרת, צריך לזכור שהם משחקים מול בני גילם, בליגה הקצב מהיר יותר, שחקנים מנוסים יותר וזה אחרת לגמריי.
תראה את למקין וישראלוב איזה יופי של הגנה בנבחרת ואיזה יופי הם התמודדו בדרבי לדוגמה.
אז כן, אפשר לשלם את השחקנים האלו אבל לא לבנות עליהם.
אליאס היה צריך להמשיך בהפועל, בטח ובטח בתחשב שאינבינבדר בסוף הקריירה שלו.

חלק מגולשי הפורום ואני בניהם, עוד מחשיבים אותנו כהפועל הגדולה האימפריה, ביום שאחשוב שהפכנו להיות נתניה ואין סיכוי שנחזור להיות מה שאנחנו,
זה כנראה גם היום בו נפסיק ללכת למשחקים.
מילא למכור לאירופה, אבל לקבוצה אחרת בארץ?
מתי הפועל רכשה שחקן ישראלי מוביל מקבוצה אחרת?
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

מתתי עליו עד הדרבי. יאללה ביי
אנטי ביתר לשעבר
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

חרא על ניסנוב
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
oleg neduda
קיבל.ה  1351 לייקים

כמו שכתבתי קודם - אני יודע ממישהו קרוב מאוד לאליאס שהוא רצה מאוד לעזוב לב"ש. אני לא אומר שניסנוב לא קיוו שיפדו פה את סעיף השחרור, אבל אף אחד לא הראה לו שום דרך החוצה.
Herkules
קיבל.ה  9 לייקים

חתם בב״ש רשמית לפי ספורט 5 .
לא מבין למה לא היה עדיף סכום מעט נמוך עם השתתפות בשכר של אקולטסה.
בסוף נשארו בלי כלום מלבד כסף שכנראה ילך להחזרת החובות
תודה ניסנוב! :facepalm:
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

מתוך הכתבה בספורט5:
אליאס הבהיר כי אחרי היריקה בדרבי, שהובילה להרחקתו ולהפסד של הפועל ת"א, הקהל הפנה לו גב וזו הייתה רק שאלה זמן עד שיעזוב את וולפסון. אליאס יזכה לשדרוג רציני בשכרו כשהוא צפוי להשתכר בעונה הראשונה כ-170 אלף דולר. בב"ש שמחו לשמוע ששי אליאס לא מעוניין להישאר בהפועל ת"א, דבר שהוביל להשלמת המו"מ בין המועדונים לגבי רכישת הכרטיס של הקשר.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

שיקרע צולבת ב2 הרגליים, תודה.
כל הפוסט שאחרי הדרבי התברר כצביעות ברמה המגעילה ביותר.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

לא מתייחס לתקרית היריקה
750 אלף יורו על שחקן בינוני מינוס כמו אליאס?
לקחתי.
חבל מאוד שהכסף הזה לא ילך לחיזוק הקבוצה.
הפוסט קיבל לייק אחדאוהד כורסא
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 29 יוני 2022, 15:29 לא מתייחס לתקרית היריקה
לקחתי.
בינוני? דיי לשקר לעצמך
טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

איזה קשר אמצע ישראלי יש בליגה שלא משחק בחיפה/מכבי שלא נחשב "בינוני"? מעניין.
הפוסט קיבל לייק אחדקפטן ג'ק
L.S
קיבל.ה  597 לייקים

השורה התחתונה היא שהעשרנו את הסגל של ב"ש בקשר צעיר ישראלי טופ 3 בליגה. תרצו או לא אלו הנתונים.

אנשים כאן שמחים לאיד כאילו שהם שונאי הפועל. מביך.

אפשר לחשוב שה750K האלה יועילו לנו, אנחנו מקבלים בתמורה בן 30 שלא ראה דשא שנתיים.

אנחנו בני יהודה. וזו שנת ה100 למועדון.
זה יום עצוב מאוד. גם מי שלא מת על אליאס, האמירה בשחרור שחקנים כאלה היא נוראית
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםRed Ghost
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

Sin Queso כתב: 29 יוני 2022, 15:33
Yalla Hapoel כתב: 29 יוני 2022, 15:29 לא מתייחס לתקרית היריקה
לקחתי.
בינוני? דיי לשקר לעצמך
דיי אתה לשקר לעצמך
סופר בינוני.
חסר אחריות.
אז הוא נלחם ומחלץ כדורים לא רע, הוא בחיים לא שווה 750 אלף יורו.
הוא וגלזר זה שמיים וארץ.
פשוט שחקן בינוני בהכל שלא התפתח כמו שציפו ממנו.
שליחת תגובה