שי אליאס בדרך לב"ש תמורת 600 אלף דולר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

כל הביקורת על מה יעשו עם הכסף היא עניין אחר. בסוף כשאני שופט את העסקה מדובר בעסקה טובה.
שער 5 זה הלב
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

dino כתב: 30 יוני 2022, 01:06 עוד לפני שחתם, אליאס הבהיר בסביבתו כי אחרי היריקה בדרבי, שהובילה להרחקתו ולהפסד של הפועל ת"א, הקהל הפנה לו גב וזו הייתה רק שאלה זמן עד שיעזוב את וולפסון. אליאס יזכה לשדרוג רציני בשכרו כשהוא צפוי להשתכר בעונה הראשונה כ-170 אלף דולר. בב"ש שמחו לשמוע ששי אליאס לא מעוניין להישאר בהפועל ת"א, דבר שהוביל להשלמת המו"מ בין המועדונים לגבי רכישת הכרטיס של הקשר

פשכצקי בספורט 5(לא יודע כמה זה אמין בכלל)

אליאס די עונה לפשכצקי בפוסט באינסטגרמו שפורסם על ידי פשכצקי עצמו בספורט 5

אחרי שעזב את מועדון נעוריו, הפועל ת"א, שי אליאס פותח דף חדש בהפועל ב"ש. בפוסט באינסטגרם הוא גולל את השתלשלות האירועים שהובילה לעזיבתו, הודה לקבוצתו לשעבר וכבר סימן מטרות הלאה.

"אף פעם לא הסתרתי את האהבה שלי להפועל ת"א. אני גאה בשנים שנתתי עבור המועדון האדיר הזה, שכמובן גם נתן לי המון, טיפוח אותי ועיצב אותי מגיל צעיר. היום אני עוזב את הבית שלי, המקום בו גדלתי ואליו אני מחובר מכל הבחינות".

"ביום הזה, שהרגשות התערבבות, המחשבות התערפלו והלב הבין שזהו, זה ללא ספק אחד הימים המוזרים בקריירה. אני רוצה להודות אנשי המקצוע שליוו אותי, לשחקנים שחלקו איתי חדר הלבשה ולכל האנשים המדהימים בהפועל ת"א שעושים הכל בשביל הקבוצה והמועדון, צריך להיות שם בשביל להבין".

"וכמובן לכם אוהדי הקבוצה המדהימים, מעולם לא אמרתי שהקהל הפנה לי גב, לא בתקשורת, לא לחברים ולא למשפחה שלי. אתם יודעים מי אני, תמיד חיבקתם אותי ונתתם לי הרגשה הכי טובה בעולם. הרגשתי כל אחד מכם, בכל רגע. אני רוצה להודות לכם מכל הלב, אף פעם לא אשכח אתכם ולנצח אזכור את עברי. מגיע לכם הרבה יותר, אתם שווים הרבה יותר - ועוד יבואו ימים טובים למועדון. אני בטוח
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

jonati כתב: 30 יוני 2022, 07:53
D red imperia כתב: 30 יוני 2022, 06:33 באר שבע תוציא על אליאס - שחקן בינוני ביום טוב - 3 מיליון ש"ח דמי העברה ועוד מיליון ש"ח עלות שכר לעונה הבאה, בחוזה ל4 עונות קרי התחייבות לעוד 3 מיליון ש"ח. סה"כ 7 מיליון ש"ח. אפשר להביא בסכומים הללו 3-4 זרים בכמה רמות מעל שחקן מוגבל בלבל של אליאס.
על פי הפרסומים, ניסנוב ימשיכו להחזיק ב-20 אחוז מכרטיסו ולכן באר שבע תצטרך למכור אותו במיליון יורו לפחות על מנת להפיק מהעסקה רווח כלשהו. סיכוי קלוש שזה יקרה.
ברור שמדובר בגחמה של הגברת ברקת במאבקה הנואש לשמור על רלוונטיות במאבק מול מכב* וחיפה שמשאירות את המועדון שלה הרחק מאחור.
לסיכום, עסקה לא רעה עבורנו. עסקה גרועה לבאר שבע.
ראשית כל, הניסנובים הודיעו תחת כל עץ רענן או עבש שהכסף ממכירת שניים משחקני הבית מתוך השלישיה של דוידה ליידנר ואליאס ישמש לתקציב וסגירת חובות. כלומר הכסף הזה בא במקום הכסף שהם אמורים להביא מהבית.
הבאת 3-4 זרים בכמה רמות מעל שחקן מוגבל בלבל של אליאס? מה ברשימת הזרים הכושלים של השנים האחרונות מביא אותך לחשוב שיגיעו כאלה?
אני רק מחכה לפיצוץ עם אוז'בולט על חמשת אלפים אירו ולסאגה הנפלאה שבה אנחנו מתחילים את העונה ללא חלוץ כמו בכל שנה,
האם אתה חושב שללולוי הסקאוט של הפועל כזה שאחראי על החתמות נהדרות כמו טראורה יש דף אחר למקרה שאליאס יימכר ואז הוא יביא לנו את מלקה או את יורגן קולין?
ונגיד שיחתימו זר בעלות של חצי מיליון כמו רוג'ר ברנרדו, לא ישחררו אותו אחרי כמה שבועות אחרי שיסיימו למכור מנויים לנרקומנים? קולו ורוסה בשנה האחרונה לא הראו לך את הכיוון של מה קורה כשהפועל מחליטה לשים קצת יותר על זר? יש פה דפוס.
אז אתה חוגג את הכסף שיבוא מאליאס הבינוני, ואותי לא מעניין הכסף שניסנוב מביא בשביל לסגור את הבורות שהוא מייצר. ואם הם יביאו זר בכמה רמות מעל הלבל של אליאס אני אוכל את הכובע. בינתיים הביאו את רומארטו שכתבת הוולקאם שלו, הייתה מעוררת תאבון כמעט כמו הדקות של טוויזר בשנה שעברה.
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

jonati כתב: 08 יולי 2022, 12:50
D red imperia כתב: 30 יוני 2022, 06:33 באר שבע תוציא על אליאס - שחקן בינוני ביום טוב - 3 מיליון ש"ח דמי העברה ועוד מיליון ש"ח עלות שכר לעונה הבאה, בחוזה ל4 עונות קרי התחייבות לעוד 3 מיליון ש"ח. סה"כ 7 מיליון ש"ח. אפשר להביא בסכומים הללו 3-4 זרים בכמה רמות מעל שחקן מוגבל בלבל של אליאס.
על פי הפרסומים, ניסנוב ימשיכו להחזיק ב-20 אחוז מכרטיסו ולכן באר שבע תצטרך למכור אותו במיליון יורו לפחות על מנת להפיק מהעסקה רווח כלשהו. סיכוי קלוש שזה יקרה.
ברור שמדובר בגחמה של הגברת ברקת במאבקה הנואש לשמור על רלוונטיות במאבק מול מכב* וחיפה שמשאירות את המועדון שלה הרחק מאחור.
לסיכום, עסקה לא רעה עבורנו. עסקה גרועה לבאר שבע.
ראשית כל, הניסנובים הודיעו תחת כל עץ רענן או עבש שהכסף ממכירת שניים משחקני הבית מתוך השלישיה של דוידה ליידנר ואליאס ישמש לתקציב וסגירת חובות. כלומר הכסף הזה בא במקום הכסף שהם אמורים להביא מהבית.
הבאת 3-4 זרים בכמה רמות מעל שחקן מוגבל בלבל של אליאס? מה ברשימת הזרים הכושלים של השנים האחרונות מביא אותך לחשוב שיגיעו כאלה?
אני רק מחכה לפיצוץ עם אוז'בולט על חמשת אלפים אירו ולסאגה הנפלאה שבה אנחנו מתחילים את העונה ללא חלוץ כמו בכל שנה,
האם אתה חושב שללולוי הסקאוט של הפועל כזה שאחראי על החתמות נהדרות כמו טראורה יש דף אחר למקרה שאליאס יימכר ואז הוא יביא לנו את מלקה או את יורגן קולין?
ונגיד שיחתימו זר בעלות של חצי מיליון כמו רוג'ר ברנרדו, לא ישחררו אותו אחרי כמה שבועות אחרי שיסיימו למכור מנויים לנרקומנים? קולו ורוסה בשנה האחרונה לא הראו לך את הכיוון של מה קורה כשהפועל מחליטה לשים קצת יותר על זר? יש פה דפוס.
אז אתה חוגג את הכסף שיבוא מאליאס הבינוני, ואותי לא מעניין הכסף שניסנוב מביא בשביל לסגור את הבורות שהוא מייצר. ואם הם יביאו זר בכמה רמות מעל הלבל של אליאס אני אוכל את הכובע. בינתיים הביאו את רומארטו שכתבת הוולקאם שלו, הייתה מעוררת תאבון כמעט כמו הדקות של טוויזר בשנה שעברה.
איזהו חכם הרואה את הנולד :smoke:
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

benaim כתב: 10 יולי 2022, 00:49
jonati כתב: 08 יולי 2022, 12:50
איזהו חכם הרואה את הנולד :smoke:
אין חכם כבעל נסיון מר עם הניסנובים, מי שציפה למשהו אחר עשה מנוי כמו טעטלה בשנה שעברה בשנה שלפני ובשנה שלפני, והשנה החליט לעשות חרם עד שראה שעוד שנייה משחררים את שער 5 והוא לא יהיה שם וזה יהיה לכמה שנים, אז הלכו עם הזנב בין הרגליים לעשות מנוי לניסנובים תחת התעטפות בכל מיני "הישגים".
כלום לא הושג, מה שהיה הוא שיהיה.
שליחת תגובה