קייס גאנם

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

האדס כתב: 08 יוני 2022, 08:35 מוקדש לאנשים שלא רצו את דוניו (חלוץ שלבד ניצח לחיפה את משחק העונה השנה).
קחו קייס גנאם לנשמה.
מי לא רצה את דוניו??
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

כל מיני יצורים בפורום. תחפש בנושאים השונים.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Red Wolf כתב: 08 יוני 2022, 14:17
האדס כתב: 08 יוני 2022, 08:35 מוקדש לאנשים שלא רצו את דוניו (חלוץ שלבד ניצח לחיפה את משחק העונה השנה).
קחו קייס גנאם לנשמה.
מי לא רצה את דוניו??
אני לא חושב שיש קשר בין השנים.

דוניו הוא חלוץ זר, מחליף ללוסיו.
גאנם הוא במקום מוראטה הישראלי.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

קחו קייס גנאם לנשמה.
מי לא רצה את דוניו??
בשביל החוזה שהוא דורש (240 אלף דולר) אפשר וצריך למצוא מישהו שהוא יותר מציאה ממנו.
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  294 לייקים

קחו קייס גנאם לנשמה.
מי לא רצה את דוניו??
אני, בין היתר.
מדובר בנגר פר אקסלנס.
לא שגאנם עדיף בהרבה, שניהם די פח.
מה שנקרא זה נבלה וזה טרפה.
אם דוניו עולה 240 אלף דולר והיו מביאים אותו זה היה ביזיוני, לא הייתי מביא אותו בחצי מזה אפילו.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

צ'ימבויקה כתב:אני חושד שהוא ממש לא בא לפה כשחקן משלים, אסביר :

1. הוא סירב לנתניה והפועל חיפה, שתי קבוצות שאמורות להציע לו את עמדת החלוץ השני שלישי במקרה הטוב. לא חושב שיש שחקן כדורגל שפוי שהיה בוחר היום בהפועל על פני נתניה. שחקן כמו גאנם הוא בול לקבוצה כזו. אני גם מניח ששלושת הקבוצות הציעו פחות או יותר את אותם הסכומים ולכן לדעתי הפועל באו עם הצעה אחרת.
2. המומ עם לאיוס גם מחזק את זה, בהנחה שסניור נשאר יש יותר מדי שומן בהתקפה (לא איכותי אלא תקציבי-מספרי) כדי להצדיק החתמה של עוד 2 זרים.
3 . יכול להיות שיש קשר בין גאנם לשטקוס : די ברור שיגיעו בלם וקשר אחורי זרים, אחכ שטקוס זה שלוש. יבוא אחכ קשר התקפי זר. איפה החמישי? על המשבצת של חליל. ואיפה חליל יושב בעוגה התקציבית? נכון, 3000 דולר בחודש. זה מה שנקבל.
זה מעניין מה שאתה אומר..
כאילו אם עכשיו יעיזו להחתים איזה דוניו או סוס מת הוא יעלב לנו ויעשה בלאגן?
איך האופי שלו בחדר הלבשה?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

אוהדי כדורגל זה יצור הפכפך (ואני בתוכם לצערי).
שנה שעברה הסתכלנו לספסל במהלך הפלייאוף העליון ולא ראינו שם כלום. הפועל שניסתה לשחק עם לחץ מקדימה והגיעה לפלייאוף עם הלשון בחוץ ובסגל סופר קצר, לא ראתה מהספסל שום תרומה.
מביאים חלוץ צעיר שנחשב הבטחה עד לפני שנתיים ועבר פציעה שבגללה הוא לא יקבל צ'אנס בקבוצה הכי חסרת סבלנות בארץ והקהל לא מרוצה, קודם צריך שחקני הרכב, הוא גופה וכו'. לצערי הבעלים הנוכחיים לא מוכנים לשים כסף על הפועל ואלו שחקני החיזוק שנקבל, הימורים זולים.
גאנם הוא שחקן עם פוטנציאל גבוה, ולדעתי חיזוק שמתאים לספסל הלא קיים שלנו.
כששיחררו את אזולאי והוא העדיף את ריינה, זה מראה על כמה מצבנו עגום, פעם שחקנים היו מתאבדים על מקום בהפועל אבל ששחקן מעדיף אותנו על נתניה שמשחקת באירופה בשנה הבאה זה כלום.
דרך אגב, אולי יש סיכוי שבוקסה רוצה לעבור לשחק 4-4-2? ועד עכשיו לא היה לנו חלוץ אחד?
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 08 יוני 2022, 15:53
קחו קייס גנאם לנשמה.
מי לא רצה את דוניו??
בשביל החוזה שהוא דורש (240 אלף דולר) אפשר וצריך למצוא מישהו שהוא יותר מציאה ממנו.
אני מסכים שהוא לא שווה 240 אלף דולר. אבל לפחות להבנתי, הטענות של חלק מהיצורים פה זה שהוא חלוץ גרוע/נגר.
זה ממש לא להיות מחוברים למצב של הפועל ולהיצע השחקנים בשוק. הסיכוי שנביא שחקן ברמה של דוניו הוא קלוש.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

jonati כתב:אוהדי כדורגל זה יצור הפכפך (ואני בתוכם לצערי).
שנה שעברה הסתכלנו לספסל במהלך הפלייאוף העליון ולא ראינו שם כלום. הפועל שניסתה לשחק עם לחץ מקדימה והגיעה לפלייאוף עם הלשון בחוץ ובסגל סופר קצר, לא ראתה מהספסל שום תרומה.
מביאים חלוץ צעיר שנחשב הבטחה עד לפני שנתיים ועבר פציעה שבגללה הוא לא יקבל צ'אנס בקבוצה הכי חסרת סבלנות בארץ והקהל לא מרוצה, קודם צריך שחקני הרכב, הוא גופה וכו'. לצערי הבעלים הנוכחיים לא מוכנים לשים כסף על הפועל ואלו שחקני החיזוק שנקבל, הימורים זולים.
כששיחררו את אזולאי והוא העדיף את ריינה, זה מראה על כמה מצבנו עגום, פעם שחקנים היו מתאבדים על מקום בהפועל אבל ששחקן מעדיף אותנו על נתניה שמשחקת באירופה בשנה הבאה זה כלום.
דרך אגב, אולי יש סיכוי שבוקסה רוצה לעבור לשחק 4-4-2? ועד עכשיו לא היה לנו חלוץ אחד?
בוקסה גם מאמן? נפלא

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

jonati
קיבל.ה  334 לייקים

De Niro כתב: 09 יוני 2022, 09:18
jonati כתב:אוהדי כדורגל זה יצור הפכפך (ואני בתוכם לצערי).
בוקסה גם מאמן? נפלא

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
אני לא מקורב להנהלה ולא מכיר אף אחד, אז אפשר להרגע.
ייתכן ורפואה יירצה לעבור ל-4-4-2? ולא היה לו אפילו חלוץ אחד נורמלי שנה שעברה שלא לדבר על שניים? הניסוח עכשיו בסדר?
חוץ מזה שעד כמה שאני יודע זה חלק מהגדרת התפקיד של מנהל ספורטיבי לקבוע שיטת משחק, שבה כל קבוצות המועדון מתאמנות וככה כשהנוער מגיע לבוגרת הוא כבר מכיר את השיטה וקל לו להתאקלם. ככה זה לפחות אמור לעבוד בתאוריה. ואני מניח שבוקסה אחרי שבנה את קבוצות הנוער בשיטה מסוימת יעביר את זה גם לבוגרת, אבל שוב בין כדורגל לכדורגל ישראלי יש תהום. ובין כדורגל ישראלי מנוהל היטב להפועל של הניסנובים יש עוד שני תהומות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroסומך
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

האדס כתב: 09 יוני 2022, 08:59

מי לא רצה את דוניו??
אני מסכים שהוא לא שווה 240 אלף דולר. אבל לפחות להבנתי, הטענות של חלק מהיצורים פה זה שהוא חלוץ גרוע/נגר.
זה ממש לא להיות מחוברים למצב של הפועל ולהיצע השחקנים בשוק. הסיכוי שנביא שחקן ברמה של דוניו הוא קלוש.
מקצועית בטח שאשמח שיבוא אלינו אבל לא ב240 א' דולר, בקטע הזה אני סומך על ה(פ)אחים שלא ישלמו לו כך.
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 09 יוני 2022, 20:19
האדס כתב: 09 יוני 2022, 08:59

מקצועית בטח שאשמח שיבוא אלינו אבל לא ב240 א' דולר, בקטע הזה אני סומך על ה(פ)אחים שלא ישלמו לו כך.
הם לא ישלמו לאף אדם בכדור הארץ את הסכום הזה ולא קרוב לזה
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

שוב דוניו? להביא את יחס השערים שלו לעומת כמות השערים שחיפה כבשה בשנתיים שלו שם? גם אם נקל ונחשב רק את הדקות כשהיה על המגרש (ולא סתם הוא לא היה על המגרש) הוא לא יוצא מוחמא
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  294 לייקים

פישונט כתב: 10 יוני 2022, 09:11 שוב דוניו? להביא את יחס השערים שלו לעומת כמות השערים שחיפה כבשה בשנתיים שלו שם? גם אם נקל ונחשב רק את הדקות כשהיה על המגרש (ולא סתם הוא לא היה על המגרש) הוא לא יוצא מוחמא
עזוב נו, יצורים פה בטוחים שהוא שחקן כדורגל, הלוואי שלא יגיע כי נמאס מזרים נגרים בהתקפה.
לא הספיק להם לוסיו, קוטאליה, עומאר בראון, דמבה קמארה, מייקל אולהה, אזקיאל נדואסל וכו' וכו'...
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

איך אפשר להשוות בין דוניו ללוסיו? לוסיו הגיע לכאן בגיל 32, שלוש עונות מאוחר מידי. דוניו חלוץ מוכח עם סיימות מעולה.
בעונת האליפות הראשונה של חיפה הוא היה עם יחס גולים לדקות שני הכי טוב בקבוצה (וגם הקבוצה אז הבקיעה המון).
והשנה נדחק ברוטציה בגלל היכולת המפלצתית של דין דוד. עדיין הוא היה השחקן שהכריע להם את משחק העונה עם שני מהלכים ענקיים.
להשוות אותו לקוטאליה, עומר בראון, דמבה קמארה ומייקל אלוהה, זה כבר לא להיות יצור, אלא סתם שקרן שנגמרו לו הטיעונים המקצועיים.
בכל מקרה, הוא לא יגיע לפה. את ה-200 אלף דולר שלנו שמנו על שחקן ליגה לאומית.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

האדס כתב: 12 יוני 2022, 11:33 איך אפשר להשוות בין דוניו ללוסיו? לוסיו הגיע לכאן בגיל 32, שלוש עונות מאוחר מידי. דוניו חלוץ מוכח עם סיימות מעולה.
בעונת האליפות הראשונה של חיפה הוא היה עם יחס גולים לדקות שני הכי טוב בקבוצה (וגם הקבוצה אז הבקיעה המון).
והשנה נדחק ברוטציה בגלל היכולת המפלצתית של דין דוד. עדיין הוא היה השחקן שהכריע להם את משחק העונה עם שני מהלכים ענקיים.
להשוות אותו לקוטאליה, עומר בראון, דמבה קמארה ומייקל אלוהה, זה כבר לא להיות יצור, אלא סתם שקרן שנגמרו לו הטיעונים המקצועיים.
בכל מקרה, הוא לא יגיע לפה. את ה-200 אלף דולר שלנו שמנו על שחקן ליגה לאומית.
ב-200 אלף דולר לעונה אפשר להביא חלוץ יותר טוב מדוניו עם כל הכבוד.
שחקן בינוני מאוד, לדעתי אפילו אנסה עדיף עליו.
שליחת תגובה