שאר הליגה 22/23

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

טכנית לארז כתב: 26 יוני 2022, 18:25
הלוטוס הלבן כתב: 26 יוני 2022, 17:46 הפועל תא לא שייכת לליגה של מכבי תא-מכבי חיפה-הפועל בש ואפילו של מכבי נתניה.
כן זהבי לא זהבי, גם בלעדיו הפערים רק מתרחבים מעונה לעונה.
זה כסף אך לא רק כסף. זה בעיקר ניהול ברמה אחרת.
לא שאני חושב שהניהול הנוכחי בהפועל טוב במיוחד, אבל גם הסיפורים על כמה נהדר הניהול בב"ש/חיפה/מכבי (שבאורח פלא הן הכי עשירות בליגה) די הוכיחו את עצמם כחרטה.
זה כסף ורק כסף.
מכבי נתניה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

כן, הפועל לא שייכת לליגה של מכבי נתניה. הקבוצה הזו שסיימה 2 נקודות לפנינו והמאזן שלנו מולם היה ניצחון ו-3 תוצאות תיקו.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

טכנית לארז כתב:
הלוטוס הלבן כתב: 26 יוני 2022, 17:46 הפועל תא לא שייכת לליגה של מכבי תא-מכבי חיפה-הפועל בש ואפילו של מכבי נתניה.
כן זהבי לא זהבי, גם בלעדיו הפערים רק מתרחבים מעונה לעונה.
זה כסף אך לא רק כסף. זה בעיקר ניהול ברמה אחרת.
לא שאני חושב שהניהול הנוכחי בהפועל טוב במיוחד, אבל גם הסיפורים על כמה נהדר הניהול בב"ש/חיפה/מכבי (שבאורח פלא הן הכי עשירות בליגה) די הוכיחו את עצמם כחרטה.
זה כסף ורק כסף.
חד משמעית.שם המשחק כסף.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

הוקיץ' כתב: 26 יוני 2022, 18:41 כן, הפועל לא שייכת לליגה של מכבי נתניה. הקבוצה הזו שסיימה 2 נקודות לפנינו והמאזן שלנו מולם היה ניצחון ו-3 תוצאות תיקו.
דובר פה על ניהול, על דרך.
מכבי נתניה זו מועדון מנוהל ואתה רואה את זה בכל צעד כבר שנתיים.
מההחתמות של שחקנים מביתר תא שכל קבוצות אמצע הליגה רדפו אחריהם , דרך זרים שמכבי רוצה לקחת מהם ועד העסקה שלהם על קניקובסקי ובהתנהלות ברשתות החברתיות.
לך תראה את התלבושת שלהם ותבין שיש שם הנהלה שחושבת על האוהדים.
אבל יש פה בפורום קטע של לזלזל בהם בגלל שיש להם מאמן קצת ליצן שהקהל מחובר אליו ובגלל התקשורת המפרגנת.
אני לא שותף לדעה הזו.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

בוא נחכה שנתניה תשמור על יציבות שנתיים שלוש לפני שמכריזים שהניהול שם כזה מדהים.
זה מועדון ששנה שעברה היה איתנו בפליאוף תחתון והשנה פיטרו את המאמן מחזור 6, כשאנחנו עם כל החולשות שלנו סיימנו 2 נקודות פחות מהם.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

צ'ימבויקה כתב:
הוקיץ' כתב: 26 יוני 2022, 18:41 כן, הפועל לא שייכת לליגה של מכבי נתניה. הקבוצה הזו שסיימה 2 נקודות לפנינו והמאזן שלנו מולם היה ניצחון ו-3 תוצאות תיקו.
מההחתמות של שחקנים מביתר תא שכל קבוצות אמצע הליגה רדפו אחריהם , דרך זרים שמכבי רוצה לקחת מהם ועד העסקה שלהם על קניקובסקי ובהתנהלות ברשתות החברתיות.
אבל יש פה בפורום קטע של לזלזל בהם בגלל שיש להם מאמן קצת ליצן שהקהל מחובר אליו ובגלל התקשורת המפרגנת.
אני לא שותף לדעה הזו.
הבעלים של נתניה כבר במשך שנתיים מעוניין למכור אותה, ומתקצב אותה לפי הכנסות.
אין להם בעיה למכור שחקנים לקבוצות אחרות בארץ, ועל הדרך לקבל שחקני קו שני מהקבוצות המובילות.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 26 יוני 2022, 19:03
אני לא שותף לדעה הזו.
לא התייחסתי אליך, אלא למשתמש שטען שאנחנו לא בליגה של מכבי נתניה. כאמור קבוצה שעשתה עונה בדיוק כמו שלנו, עונה לפני סיימה קצת מעלינו בפלייאוף התחתון ועונה לפני סיימה בפלייאוף התחתון כשאנחנו בעליון.
הניסנובים שכונה אין ספק וחלק מהדברים שנתניה עושה בהחלט יפים, אבל להגיד שיש להם איזשהו יתרון מקצועי עלינו או שאנחנו אשכרה לא בליגה שלהם? איפה זה ואיפה העובדות.
ולמי אכפת מפאקינג תלבושות? זה באמת לירות חץ ולסמן מטרה מסביב.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

הפועל לא שייכת לליגה של מכבי נתניה, והתוצאות משקרות כי הם היו עדיפים עלינו משמעותית בלפחות 3 משחקים (ברביעי לא הייתי אז לא יודע להגיד). גם בניהול הם שמים אותנו בכיס הקטן.
It's 1991 and I refuse to come wack
אודיכהן
קיבל.ה  44 לייקים

די לאונן על נתניה כל הזמן.
המבחן הכי חשוב זה מבחן התוצאה ובמחן הזה הם לא הצליחו יותר מאיתנו ובנוסף יש לנו מחחקת נוער יותר טובה.
וכמו שמישהו רשם כאן לפני ברגע שנראה שם יציבות בהצלחות במשך שנתיים שלוש אז אפשר להתחיל לאונן עליהם.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

בישראל יש זיכרון קצר.
גם עם שחקנים וגם עם מועדונים.
3-4 חודשים טובים ואתה כבר איזה סיפור הצלחה מסחרר.
אודיכהן
קיבל.ה  44 לייקים

Hapoelian כתב: 26 יוני 2022, 19:26

הפועל לא שייכת לליגה של מכבי נתניה, והתוצאות משקרות כי הם היו עדיפים עלינו משמעותית בלפחות 3 משחקים (ברביעי לא הייתי אז לא יודע להגיד). גם בניהול הם שמים אותנו בכיס הקטן.
הם לא היו עדיפים באף משחק, גם במשחק שבו הם שלטו הגענו ליותר מצבים מסוכנים מהם.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אז תוצאות של עונה שלמה משקרות? מה לגבי 3 עונות?
אל תתנו לעובדות לבלבל אתכם.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

הוקיץ' כתב: 26 יוני 2022, 20:02

כן הם משקרות, ולא 3 עונות לא מעניין כי אני מדבר על העונה, ומה קשור עובדות? אם ניצחתי את בנפיקה 3-0 ואחרי שלושה ימים הפסדתי בבית לאשדוד 2-0 אז העובדה היא שאשדוד יותר טובה מבנפיקה ?
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

ההשוואה למכבי נתניה ממש מוזרה מישהו פה רוצה להיות במקומם? כאוהד הפועל אני רוצה שהקבוצה תהיה תחרותית את מי מעניין כמה התקשורת מנגנת על הכדורגל הסקסי של נתניה שלא רלוונטית לאף תואר
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

העובדות הן שבעונה יש 36 משחקים, אם על פני 36 משחקים הם צברו 2 נקודות יותר ממך אז כנראה שמדובר בשתי קבוצות באותה רמה. זה אפילו לא עניין של דעה.
ואגב, בשניים מהמשחקים מולם היינו עדיפים.
אודיכהן
קיבל.ה  44 לייקים

Hapoelian כתב: 26 יוני 2022, 20:18
הוקיץ' כתב: 26 יוני 2022, 20:02

כן הם משקרות, ולא 3 עונות לא מעניין כי אני מדבר על העונה, ומה קשור עובדות? אם ניצחתי את בנפיקה 3-0 ואחרי שלושה ימים הפסדתי בבית לאשדוד 2-0 אז העובדה היא שאשדוד יותר טובה מבנפיקה ?
אתה פוסל את התוצאות ומגבה בדוגמא של בנפיקה אבל לא פוסל את ההשוואה מי היתה עדיפה במשחקים (הגיוני בסך הכל) וגם פה טעית.
בנפיקה זה טיפה שונה מנתניה (ממש טיפה אבל) אתה זורק שנתניה יותר טובים מאיתנו ואז שמביאים לך עובדות שאומרות שזה לא ככה אתה פוסל את העובדות ועושה השוואה עם בנפיקה שבמקרה הטוב אפשר לקרוא לה השוואה מצחיקה כי בניגוד לבנפיקה נתניה לא עשתה שום דבר לאורך ההיסטוריה שלה שהפועל לא עשתה פי שלוש וארבע ועשר.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

אוסמה חלאילה קיבל הודעה לחפש קבוצה,
אפשר לגנוב אותו ממכבי

רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

לירון האדום כתב: 26 יוני 2022, 20:28 אוסמה חלאילה קיבל הודעה לחפש קבוצה,
אפשר לגנוב אותו ממכבי

הוא דיי נגר נראה לי לא משהו שיעזור לנו יותר מדי
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

כסף הוא שם המשחק זה ברור.
אבל אם שכר השחקנים של נתניה גדול משלנו אפילו בשניים עד שלושה מיליוני שקלים בעונה , זה משמעותי בטווח הארוך.זה לא יעניק להם תואר אליפות.זה ברור.
אני לא יודע אם יש הבדל בתקציב השכר בינינו לבינם.
עצם העובדה שיש להם בעלים , שיתכן שמשקיע כל עונה מכספו במועדון כמה מיליוני שקלים היא כבר יתרון.

סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

רק הפועל כתב: 26 יוני 2022, 20:26 ההשוואה למכבי נתניה ממש מוזרה מישהו פה רוצה להיות במקומם? כאוהד הפועל אני רוצה שהקבוצה תהיה תחרותית את מי מעניין כמה התקשורת מנגנת על הכדורגל הסקסי של נתניה שלא רלוונטית לאף תואר

במצב הנוכחי, שאין כסף גדול ומשקיע באופק, אני חד משמעית אשמח להיות במקומם.
אני לא חושב שהכדורגל של נתניה סקסי ואני לא חושב שהיא קבוצה גדולה. היא גם לא בהכרח טובה יותר מהפועל.
אבל עובדתית, הקבוצה הזו למשל כבר שנתיים לא מפחדת מהגדולות ומשחקת מולן ללא רגשי נחיתות. זה דבר שהייתי שמח שהיה קורה בהפועל. כנ״ל לגבי בחירת שחקנים זרים.
וזה שהם בתקציב נמוך עם בעלים שרוצה לעזוב רק מחזק את ההישג שלהם בעיניי.
יש אווירה טובה סביב הקבוצה (עזבו תקשורת, מדבר רק על הקבוצה והקהל). אני לא יודע אם זה החיבור בין הקהל המאמן, המחויבות של השחקנים או ההנהלה אבל משהו שם עובד טוב (יחסית לליגה שלנו).
כרגע, אני חושב שהפועל צריכה לשאוף לשם. הגיע הזמן להפסיק עם התירוץ של ״הפועל מועדון גדול עם לחץ״ אנחנו 10 שנים חיים מהיד לפה. אין שום לחץ. יש רק קהל שרוצה לראות שחקנים מחויבים. נתניה קבוצה מחויבת יותר מהפועל.
ראיתם את זה במפגש האחרון ; שהכסף היה על הרצפה, השחקנים שלנו לא זזו והם היו בכל פינה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הפועל לא יכולה להיות "במקומם" כי היא פשוט לא יכולה להיות מכבי נתניה.

אצלינו לא יעברו לסדר היום על השאלות וטיפוח שחקנים לכל הליגה, אצלינו לא יקבלו בכיף מכירות של שחקנים בולטים ליריבות בצמרת ואצלינו לא יחגגו הפסד 4-0 לחיפה עם תמונות וריקודים בסמי עופר כי סיימנו מקום 4.
זה דברים שלא יכולים לקרות אצלינו ובנתניה הם יכולים לקרות בכיף כי לקהל שלהם אין את העניינים שיש לקהל שלנו.
אודיכהן
קיבל.ה  44 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 26 יוני 2022, 20:46
רק הפועל כתב: 26 יוני 2022, 20:26 ההשוואה למכבי נתניה ממש מוזרה מישהו פה רוצה להיות במקומם? כאוהד הפועל אני רוצה שהקבוצה תהיה תחרותית את מי מעניין כמה התקשורת מנגנת על הכדורגל הסקסי של נתניה שלא רלוונטית לאף תואר

במצב הנוכחי, שאין כסף גדול ומשקיע באופק, אני חד משמעית אשמח להיות במקומם.
אני לא חושב שהכדורגל של נתניה סקסי ואני לא חושב שהיא קבוצה גדולה. היא גם לא בהכרח טובה יותר מהפועל.
אבל עובדתית, הקבוצה הזו למשל כבר שנתיים לא מפחדת מהגדולות ומשחקת מולן ללא רגשי נחיתות. זה דבר שהייתי שמח שהיה קורה בהפועל. כנ״ל לגבי בחירת שחקנים זרים.
וזה שהם בתקציב נמוך עם בעלים שרוצה לעזוב רק מחזק את ההישג שלהם בעיניי.
יש אווירה טובה סביב הקבוצה (עזבו תקשורת, מדבר רק על הקבוצה והקהל). אני לא יודע אם זה החיבור בין הקהל המאמן, המחויבות של השחקנים או ההנהלה אבל משהו שם עובד טוב (יחסית לליגה שלנו).
כרגע, אני חושב שהפועל צריכה לשאוף לשם. הגיע הזמן להפסיק עם התירוץ של ״הפועל מועדון גדול עם לחץ״ אנחנו 10 שנים חיים מהיד לפה. אין שום לחץ. יש רק קהל שרוצה לראות שחקנים מחויבים. נתניה קבוצה מחויבת יותר מהפועל.
ראיתם את זה במפגש האחרון ; שהכסף היה על הרצפה, השחקנים שלנו לא זזו והם היו בכל פינה.
ברור שתהיה שם אווירה טובה

הצלחה = אווירה טובה

אם היית מביא דוגמא על מועדון שמצליח כבר כמהשנים ברצף (לא רק ברמת הבוגרים וגם זה לא קיים בנתניה) אז הייתי מבין אותך ואולי שווה לנסות ללמוד מהם ולהיות כמוהם, אבל הם כמונו פעם למעלה פעם למטה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

רק הפועל כתב: 26 יוני 2022, 20:29
אפשר לגנוב אותו ממכבי

אחלה כחלוץ השני בסגל, עדיף על גאנם בהרבה, אבל אנחנו צריכים חלוץ הרכב.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

לירון האדום כתב: 26 יוני 2022, 16:22 כצפוי, זהבי חוזר למכבי
אם להנהלה היה שכל הם היו מחתימים שעה אחרי זה את רובן ראיוס בהפועל, 20,000 מנויים קל!
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

אנשים כאן ממשיכים להתייחס להפועל תא כאילו אנחנו בעידן דרור קשטן או אלי גוטמן. זה מתחיל בגובה התקציב אבל לא רק. התחלפו בעלים, הגענו לבית המשפט ונמצאים תחת בעלים שלא רוצים/יכולים להחזיר אותנו לצמרת של הכדורגל הישראלי. שהתקציב מוגבל (סדר גודל 30 מיליון שח) ההבדל יכול להיות הניהול הכולל.
אנחנו יותר קרובים להפועל פת מעונה לעונה.
זה שמגיעים (בקושי) לפליי עליון (ללא שום יכולת להתקרב לאליפות) הפך להיות "ההישג" כדי להחתים מאמן לעוד עונה.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

Hapoelian כתב:

לפי ההודעה הזו שלך נראה שגם לא ראית את שאר המשחקים נגדם
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

כרובית כתב: 26 יוני 2022, 22:07
Hapoelian כתב:

חברים וחברות יקרים אתם צודקים ואני טועה. מכבי נתניה שיחקה את הכדורגל הכי טוב ומהנה העונה. מכבי נתניה מנוהלת נכון לעכשיו בצורה מצויינת. מכבי נתניה באירופה. האמצע של מכבי נתניה גרם למשחקים נגדנו להראות כמו בוגרים נגד נוער גם אם התוצאות לא שיקפו את זה. אז כן לצערי לצערי לצערי אני רוצה להיות קצת מכבי נתניה.
אודיכהן
קיבל.ה  44 לייקים

Hapoelian כתב: 26 יוני 2022, 22:14
כרובית כתב: 26 יוני 2022, 22:07
Hapoelian כתב:

חברים וחברות יקרים אתם צודקים ואני טועה. מכבי נתניה שיחקה את הכדורגל הכי טוב ומהנה העונה. מכבי נתניה מנוהלת נכון לעכשיו בצורה מצויינת. מכבי נתניה באירופה. האמצע של מכבי נתניה גרם למשחקים נגדנו להראות כמו בוגרים נגד נוער גם אם התוצאות לא שיקפו את זה. אז כן לצערי לצערי לצערי אני רוצה להיות קצת מכבי נתניה.
מכבי נתניה שיחקה כדורגל טוב ומהנה לא הכי טוב.
טיב הניהול נמדד לאורך שנים ובזה נתניה לא הראו עד עכשיו מהשהו מיוחד ושונה מ 90 אחוז מהמועדונים בארץ.
נתניה באירופה גם אשדוד היו באירופה גם הפועל חיפה נו ו?
חוץ מהמשחק האחרון שגם בו הגענו למצבים היותר מסוכנים הם לא היו יותר טובים מאיתנו באף משחק לא באמצע ולא בשום מקום אחר על המגרש.
אבל אם בהתחלה רצית להיול מכבי נתניה ועכשיו אתה רוצה להיות קצת מכבי נתניה זאת כבר התקדמות.
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אם אצלינו אחרי פיטורי קלינגר היו שמים מאמן את בני לם. מה שהיה הולך פה.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

רדפוקס כתב: 26 יוני 2022, 21:42
רק הפועל כתב: 26 יוני 2022, 20:29
אפשר לגנוב אותו ממכבי

אחלה כחלוץ השני בסגל, עדיף על גאנם בהרבה, אבל אנחנו צריכים חלוץ הרכב.
ברור כחלוץ שני...
אז'ובלט, חאלילה וגנאם זה לא רע
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

חלילה עלה למכבי הרבה כסף ומן הסתם הוא לא ישוחרר לצמיתות ללא תמורה
הוא יושאל לקבוצה אחרת וברור שזאת לא הפועל
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

oleg neduda כתב: 27 יוני 2022, 10:19 חלילה עלה למכבי הרבה כסף ומן הסתם הוא לא ישוחרר לצמיתות ללא תמורה
הוא יושאל לקבוצה אחרת וברור שזאת לא הפועל
ברור שלא יושאל להפועל וטוב שכך. הפועל לא צריכה לשאול שחקנים ממכבי.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

תביאו גם את לוקאקו לשפיץ זה לא יעזור
אין לנו שחקן אחד נורמלי באמצע
אין לנו שחקן אחד חכם שיכול לתת פס לגול (אזולאי היה כזה, אבל לא יכול לשחק יותר מ20 דקות)
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

חדרה מעוניינת לשאול את שי אייזן לעונה. הלוואי, יש לו חוזה עד לקיץ 24' ואולי יצליח שם לצאת מהבינוניות של העונה שעברה
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroלירון האדום
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

להשאיל אם יש מחליף על הספסל.

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

פישונט כתב: 27 יוני 2022, 20:33 חדרה מעוניינת לשאול את שי אייזן לעונה. הלוואי, יש לו חוזה עד לקיץ 24' ואולי יצליח שם לצאת מהבינוניות של העונה שעברה
הוא פתאום יגלה יכולות של כדורגלן? להשאיל רק עם אופציה למכירה בתקווה שהם איכשהו יהיו בעניין בסוף העונה.
קונצפולסקי כבר עכשיו שחקן יותר טוב (או פחות גרוע לפחות).
אודיכהן
קיבל.ה  44 לייקים

רדפוקס כתב: 27 יוני 2022, 21:00
פישונט כתב: 27 יוני 2022, 20:33 חדרה מעוניינת לשאול את שי אייזן לעונה. הלוואי, יש לו חוזה עד לקיץ 24' ואולי יצליח שם לצאת מהבינוניות של העונה שעברה
הוא פתאום יגלה יכולות של כדורגלן? להשאיל רק עם אופציה למכירה בתקווה שהם איכשהו יהיו בעניין בסוף העונה.
כן יש כאלה שהשאלה עושה להם טוב כמו שקרה עם שי אליאס
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

לשי אייזן היו משחקים טובים בעבר. את היכולות יש לו.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

אוהד כורסא כתב: 27 יוני 2022, 21:22
שי אייזן הוא נגר חוץ מלחימה ואיזה סוג של קור רוח אין בו כלום לצערי. אבל מה נותן לך בתור משאיל אופציה למכירה (ההודעה ה-2)? תמיד עדיף שלא תיהיה אופציה כזו ואם הקבוצה המשאילה תרצה את השחקן זה יהיה בתנאים שלך
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Hapolo כתב: 27 יוני 2022, 21:56
אוהד כורסא כתב: 27 יוני 2022, 21:22
שי אייזן הוא נגר חוץ מלחימה ואיזה סוג של קור רוח אין בו כלום לצערי. אבל מה נותן לך בתור משאיל אופציה למכירה (ההודעה ה-2)? תמיד עדיף שלא תיהיה אופציה כזו ואם הקבוצה המשאילה תרצה את השחקן זה יהיה בתנאים שלך
בדיוק, המשחקים "הטובים" שלו (אפשר לספור על יד אחת כאלה) היו שהוא פשוט היה בולדוג בקישור.
זה הדבר היחיד שהוא יודע לעשות וגם בזה הוא לא מספיק טוב כדי לעשות קריירה כשחקן בהפועל.
אין לו טכניקה, יכולת מסירה, השתלטות על כדור, הנעת כדור, בעיטה - כלום נאדה גורנישט, סוג של ניר לקס אפילו יותר אפור.

להשוות אותו לשי אליאס שהראה יכולות מגוונות עוד לפני שיצא להשאלה זה משעשע.
שליחת תגובה