עונת מלפפונים 22

פורום אוהדי הפועל תל אביב
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הפועל מגששים לגבי יובל אשכנזי(30) מנתניה, שלא שיחק הרבה

ספורט 1
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

כרגיל, מקוששים שחקנים אחרי השיא, ובטח בחוזה גבוה שאחר כך נתקע איתם.
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Sin Queso כתב:אם הייתי אומר לכם שהביאו רכש שחקן נבחרת נורבגיה U19 שניצחה את צרפת והגיעה לגמר כולם היו עפים על זה ואומרים שחייב לשחק בהרכב.

יופי יש לנו 3 .

לתת להם במה במקום שחקנים בשקל מגינאה , להשקיע את הכסף ב2 שחקנים וזהו.
קצת פרופורציות, הם משחקים מול בני גילם ויש לכך משמעות.
זה נכון לתת להם דקות משחק אבל לא לבנות עליהם להרכב

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדNivik
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

שלושת השחקנים האלו צריכים לצאת להשאלה ולשחק 30 משחקים בעונה ואז לחזור להפועל מוכנים לעונה שאחרי.
כרגע חסר לנו שחקן קישור אמצע שיודע לתת פס קדימה. זה גם היה המצב שאליאס היה בהפועל.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Nivik כתב: 29 יוני 2022, 07:44 כרגיל, מקוששים שחקנים אחרי השיא, ובטח בחוזה גבוה שאחר כך נתקע איתם.
המוסך של ניסנוב
אפשר לקנות חלקים בזול ולהשמיש אותו
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

על הנייר, זו דרך לא רעה לייצר גנבות. בפועל אתה צריך עין מאוד חדה כדי לזהות שחקנים כאלו ו100 טון מזל.
זו ממש לא אסטרטגיה לבניית קבוצה לאורך זמן, ולא פלא שזה נכשל אצלנו.
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

איך מישהו כתב בפייס? סלליך זאת התביעה הבאה בינואר
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לירון האדום כתב: 29 יוני 2022, 07:47
Sin Queso כתב:אם הייתי אומר לכם שהביאו רכש שחקן נבחרת נורבגיה U19 שניצחה את צרפת והגיעה לגמר כולם היו עפים על זה ואומרים שחייב לשחק בהרכב.

יופי יש לנו 3 .

למה לא להרכב?
למקין וישראלוב כבר עשו קילומטראז' כשחקני הרכב (למקין בכלל פתח בכל 10 משחקי הפליאוף העליון אם אני לא טועה).
גם את קנצפולסקי צריך לשלב עם שאיפה שיהיה שחקן הרכב. הוא בן 18.5 וזה הגיל לתת לו דקות משמעותיות.

אם החבר'ה האלה יקבלו צ'אנס בגיל 21 ולא עכשיו הם ייצאו מקסימום שחקנים טובים לליגה הישראלית (יש לא מעט דוגמאות מהימים האלה). זו לא השאיפה וטוב שכך.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

טכנית לארז כתב:
לירון האדום כתב: 29 יוני 2022, 07:47

יופי יש לנו 3 .

למה לא להרכב?
למקין וישראלוב כבר עשו קילומטראז' כשחקני הרכב (למקין בכלל פתח בכל 10 משחקי הפליאוף העליון אם אני לא טועה).
גם את קנצפולסקי צריך לשלב עם שאיפה שיהיה שחקן הרכב. הוא בן 18.5 וזה הגיל לתת לו דקות משמעותיות.

אם החבר'ה האלה יקבלו צ'אנס בגיל 21 ולא עכשיו הם ייצאו מקסימום שחקנים טובים לליגה הישראלית (יש לא מעט דוגמאות מהימים האלה). זו לא השאיפה וטוב שכך.
למקין הוכיח שיש לו מקום בהרכב.
אל ים אני עוד לא סגור.
לא אמרתי שלא לתת דקות אלא לא לבנות עליו קבוצה.
אל ים לדעתי עוד לא מתאים למלא את המקום של אליאס, וגם לא בטוח שהוא המתאים להיות חילוף ראשון

טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לירון האדום כתב: 29 יוני 2022, 08:52
טכנית לארז כתב:
לירון האדום כתב: 29 יוני 2022, 07:47 קצת פרופורציות, הם משחקים מול בני גילם ויש לכך משמעות.

למה לא להרכב?

אל ים אני עוד לא סגור.
אל ים לדעתי עוד לא מתאים למלא את המקום של אליאס, וגם לא בטוח שהוא המתאים להיות חילוף ראשון

תתן לו צ'אנס ותראה.
אגב, זה גם לא שאלה החלטות שיעשו עבורינו את ההבדל בין אליפות לסגנות, כן?

אם יש יתרון כלשהו במציאות הנוכחית של הפועל זה שאפשר לתת צ'אנס אמיתי לשחקנים בני 18 לקבל דקות משמעותיות במקום לזרוק אותם להשאלות בליגה חצי חובבנית ולקוות שבגיל 23 הם יהיו שחקני ליגה לגיטימיים.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

טכנית לארז כתב: 29 יוני 2022, 08:54
לירון האדום כתב: 29 יוני 2022, 08:52
טכנית לארז כתב: למה לא להרכב?

אל ים אני עוד לא סגור.

תתן לו צ'אנס ותראה.
אגב, זה גם לא שאלה החלטות שיעשו עבורינו את ההבדל בין אליפות לסגנות, כן?

אם יש יתרון כלשהו במציאות הנוכחית של הפועל זה שאפשר לתת צ'אנס אמיתי לשחקנים בני 18 לקבל דקות משמעותיות במקום לזרוק אותם להשאלות בליגה חצי חובבנית ולקוות שבגיל 23 הם יהיו שחקני ליגה לגיטימיים.
והכל כדי שעוד שנה שנתיים נמכור אותם לב"ש?
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

למה שנתיים? כי שי אליאס?
שי לדעתי סגר עונה שישית בהפועל.
אם עוד 6 עונות, אלונה תרצה לשלם על סתיו למקין סכום לא פרופרציונאלי ליכולת שלו, אני אהיה הראשון שאתמוך במהלך.
הפוסט קיבל לייק אחדהפועל
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

האדס כתב: 29 יוני 2022, 09:12 למה שנתיים? כי שי אליאס?
אם עוד 6 עונות, אלונה תרצה לשלם על סתיו למקין סכום לא פרופרציונאלי ליכולת שלו, אני אהיה הראשון שאתמוך במהלך.
שמע, אתה ממש אובססיבי כלפי אליאס.
אפילו באשכול שלא מדבר על אליאס, אלא על אל-ים אתה בוחר להגיב להודעה שבכלל לא כוונה אליך ולהכניס את אליאס.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

שי אליאס בן 23 לא בן 27. זה אומר שהספירה שלך מתחילה מגיל 17, זה קצת תמוה בעיניי.
איזה ערך הפקנו ממנו בעונות 16-17 (הופעת בכורה בינואר שותף ב-9 משחקים וירידה ללאומית), 17-18 (שיחק בנוער עם 8 משחקים בבוגרים) או 19-20 (הושאל לנס ציונה) ?
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

גבר השנאה שלך מעוורת אותך.

אנחנו מדברים על כדורגל לא על העסק האישי שלך.
יש עדיין אנשים שאוהבי ומגיעים גם בגלל רומנטיקה לראות את המשחק הזה.
יש עדיין אנשים שמחפשים לראות שחקני בית צומחים בקבוצה שלנו.

לא הייתי רוצה שימכרו שום שחקן בית שלנו לשום קבוצה בליגה. לא משנה מה היכולת שלו ולא אכפת לי כמה ישלמו עליו.
אני לא רוצה מזה דולר לכיס שלי, אני מעדיף לטפח את הרומנטיקה ואת התשוקה שלי כאוהד לקבוצה שלי

אתה בלתי נסבל כבר.שחרר
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

בהנחה שליידנר ואליאס נמכרים, ועל רקע הסיום של חרם המנויים, יהיה תקציב רכש דיי רציני
אזבולט
שחקן כנף זר
סלליך
שמיר אן זר לאמצע
בלם ישראלי לרוטציה
גרצקין אן טוואטחה
וזר נוסף בהתאם לצורך

הרבה יקום וייפול על ההולנדי ועל שחקן הכנף שיביאו. אוזבולט הוא די באנקר
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

יש צפי לגבי דוידה? אם מוכרים את ליידנר ואליאס יש סיכוי שיישאר?
אנטי ביתר לשעבר
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

oleg neduda כתב: 29 יוני 2022, 09:38 בהנחה שליידנר ואליאס נמכרים, ועל רקע הסיום של חרם המנויים, יהיה תקציב רכש דיי רציני
אזבולט
שחקן כנף זר
סלליך
שמיר אן זר לאמצע
בלם ישראלי לרוטציה
גרצקין אן טוואטחה
וזר נוסף בהתאם לצורך

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

oleg neduda כתב: 29 יוני 2022, 09:38 בהנחה שליידנר ואליאס נמכרים, ועל רקע הסיום של חרם המנויים, יהיה תקציב רכש דיי רציני
אזבולט
שחקן כנף זר
סלליך
שמיר אן זר לאמצע
בלם ישראלי לרוטציה
גרצקין אן טוואטחה
וזר נוסף בהתאם לצורך

איזה צחוקים
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

וואלה, השתכנעתי. אפשר ללכת לעונה עם למקין ולהסתפק בבלם ישראלי מחליף, אם ינצלו נכונה את המקום לזר בעמדה אחרת.
רואה שחורות המקורי
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אזבולט
שחקן כנף זר
סלליך
שמיר אן זר לאמצע
בלם ישראלי לרוטציה
גרצקין אן טוואטחה
וזר נוסף בהתאם לצורך

לדעתי כל סאגת החרם מנויים, גם אם הסתיים, תהיה פגיעה לא קטנה בכמות
לא חושב שיהיו יותר מ6-7 אלף מנויים
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

לירון האדום כתב: 29 יוני 2022, 09:21
אפילו באשכול שלא מדבר על אליאס, אלא על אל-ים אתה בוחר להגיב להודעה שבכלל לא כוונה אליך ולהכניס את אליאס.
אני?! אני דחפתי את אליאס?!
אתה חתיכת שיכור או שאתם לא שם לב לדברים שאתה כותב.
אתה(!) זה שדחפת פה את זה שימכרו אותם לב״ש אחרי שנתיים. ערב המכירה של אליאס.
שמע אני ואתה לא מסכימים על הרבה מאוד דברים כאן בפורום, אבל שתהיה לך קצת הגינות עצמית. בן אדם.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

L.S כתב: 29 יוני 2022, 09:28

לא הייתי רוצה שימכרו שום שחקן בית שלנו לשום קבוצה בליגה. לא משנה מה היכולת שלו ולא אכפת לי כמה ישלמו עליו.
אני לא רוצה מזה דולר לכיס שלי, אני מעדיף לטפח את הרומנטיקה ואת התשוקה שלי כאוהד לקבוצה שלי

אתה בלתי נסבל כבר.שחרר
אתה מעדיף רומנטיקה, אני מעדיף קבוצת כדורגל טובה.
אני חושב שאליאס בינוני, אתה חושב שהוא כוכב.
אתה רוצה שחקנים שגדלו בהפועל גם אם הם גרועים, אני לא.
אני לא חושב שאתה בלתי נסבל, אנחנו פשוט לא חושבים אותו דבר.
תתבגרו.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

dino כתב: 29 יוני 2022, 09:58
אזבולט
שחקן כנף זר
סלליך
שמיר אן זר לאמצע
בלם ישראלי לרוטציה
גרצקין אן טוואטחה
וזר נוסף בהתאם לצורך

לדעתי כל סאגת החרם מנויים, גם אם הסתיים, תהיה פגיעה לא קטנה בכמות
לא חושב שיהיו יותר מ6-7 אלף מנויים
6-7 אלף מנויים זה לא פגיעה כלכלית, בטח לא משמעותית. תאבד 1-2 מיליון ש"ח במנויים ותחזיר את הכל או הרוב במשחקים מול הגדולות בכרטיסים, בטח אם תהיה קבוצה שתרוץ למעלה.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

האדס כתב: 29 יוני 2022, 10:02

אתה בלתי נסבל כבר.שחרר
תתבגרו.
אבל האדס, גם אתה יודע ומסכים שלא יגיע מישהו טוב יותר מאליאס.
כל שחקן שיגיע אם יגיע, יהיה סוג של הימור, שחקן שמגיע בחינם כי הקבוצה שהוא שיחק בה לא רוצה שהוא ימשיך שם.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

כרגע יש לך באמצע שלושה שחקנים - אייבנינדר, אזולאי והזר (סליחה לא זוכר את השם עדיין).
לדעתי יגיע עוד ישראלי לאמצע, ויהיה את אל ים ואייזן ברוטציה.
אני באמת לא חושב ששי אליאס שחקן כל כך טוב. זו לא אבידה מקצועית בעייני. מצטער. לא נסכים.
הפוסט קיבל לייק אחדadom4
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

האדס כתב: 29 יוני 2022, 10:09 כרגע יש לך באמצע שלושה שחקנים - אייבנינדר, אזולאי והזר (סליחה לא זוכר את השם עדיין).
לדעתי יגיע עוד ישראלי לאמצע, ויהיה את אל ים ואייזן ברוטציה.
אני באמת לא חושב ששי אליאס שחקן כל כך טוב. זו לא אבידה מקצועית בעייני. מצטער. לא נסכים.
הזר - רומאטו בן 22, שנה ראשונה שלו מחוץ להולנד, זה חתיכת הימור.
אל ים - גם סוג של הימור, עם כל הכבוד לאליפות הטובה, זה לא אותו דבר כמו משחקי ליגה ולאורך תקופה.
אינבינדר כבר הבנו שלא מתאים לרמה.
אזולאי אם הוא כשיר, אז אחלה.
אייזן? בחיאת..
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

האדס כתב: 29 יוני 2022, 10:02

אתה בלתי נסבל כבר.שחרר
תתבגרו.
אתה כועס על שי אליאס בגלל הדרבי וזה לגיטימי. חבל לי שאתה שוכח שהיו על הדשא 10 סמרטוטים שעשו קקי בתחתון אחרי שהרחיקו את שי.

ולגופו של עניין. רומנטיקה היא חלק מכדורגל. אני רוצה קבוצת כדורגל טובה. עם זהות.
אני מעריך שאתה לא ילד בן 13 ולכן גם אתה כמוני גדלת על לא מעט רגעים רומנטים עם הפועל ונקשרת ללא מעט שחקנים.

אם זה לא יתקיים. לא יגדל פה דור. בטח לא על ערמת הכשלונות שהקבוצה שלנו חווה בשנים האחרונות.
שים לב מה קורה בשנים האחרונות.
אוראל דגני - היה מאוד מזוהה עם המועדון - הראו לו את הדרך החוצה ולכלכו עליו כדיי שהקהל יקבל את זה
עומרי אלטמן - אשכרה היה שחקן שילדים העריצו. היה מוכן להסתדר על כסף - הראו לו את הדרך החוצה ולכלכו עליו.
אבו עביד - אוהד הפועל מילדות - סע לבאר שבע
ספורי - שחקן בית אוהד הפועל - סע לבא שבע

מה אתה חושב שיקרה במצב כזה? אתה חושב שתצליח לגדל דור אוהדים חדש שילך אחרי הדבר העלוב הזה?
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

דרך אגב,
בב"ש לדוגמה קבוצה שרצה לאליפות ולקחה גביע, יש הרבה ביקורת על כך שאין שם שחקני בית שמזוהים עם המועדון.
גם עכשיו חלקם כועסים שאליאס אמור לקחת את המקום של מדמון.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אגיב מסודר לכל מה שרשמת -
1. אני חושב שאליאס בינוני עוד לפני הדרבי, רשמתי את זה כמה פעמים, אז נראה לי מיותר לחזור אבל בכל זאת - הדרבי היה חותמת לכך שאין לו מקום בהפועל. בעייני זה שגדלת במועדון לא נותן לך זכות לעשות מה שבא לך. המכירה שלו יותר ממוצדקת, כלכלית ומקצועית.

2. גדלתי על הפועל כנראה כמוך, סוף שנות ה-90 והילך, כנראה הייתי ילד שגדל רק על הטוב ועדיין זוכר - שכל השחקני בית לא שווים כלום בלי שחקנים מאוד חזקים לידם. פישונט, שביט, חרזי, דיאן, אנטבי, בכר, רופניק, תקווה (ובטח שכחתי עוד). אף אחד מאלו לא היה שחקן בית. אפילו אפק וטועמה לא נחשבים שחקני בית. ועדיין הרומנטיקה גורמת לאנשים לחשוב שלקחנו דאבל בזכות ״התינוקות״ שבפועל זה הרבה יותר גדול מזה. כנ״ל עונת הדאבל של 2010 - נכון שמצד אחד היה זהבי, נאתכו ובונדר, אבל בעיקר בלטו דה סילבה, אניימה, גילי, שכטר. הם לא שחקני בית. עדיין אנשים בוחרים להיצמד לסיפורים הרומנטיים. בפועל הקבוצות שנבנו פה על שחקני בית בלבד, לרוב הביאו אותנו לכמעט/ירידת ליגה.

3. אני אתייחס לארבעת השחקנים שרשמת -
דגני ממש לא שחקן בית. תמיד היה תעב בצע, מזוהה עם המועדון? באיזה אופן? שחקן שגדל במכבי נתניה, עשה 5 שנים בחיפה, היה אצלנו שנתיים, חזר לחיפה ואז אצלנו עוד כמה שנים.

אלטמן לא נתן שום רומנטיקה. הוא עוד דוגמא לשחקן בינוני מאוד, שהקהל החזיק ממנו איזשהו סמל, בהיעדר שחקנים שיודעים לעשות משהו. בכל עונה אחרת טובה של הפועל הוא לא ב-17.

אבו עביד הוא באמת דוגמא בעייני לפספוס מקצועי כי ידע לתת מענה להרבה דברים. גם הוא עזב כי רצה להשתדרג כלכלית. andyet הוא לא מזוהה עם הפועל על אמת. גם טייל בארץ כשהיה צריך חוזים טובים יותר, ושוב אין לי ביקורת אליו או אל הפועל, פשוט לא מבין את הדוגמא הזו.

ספורי זה פספוס. רשמתי את זה פה גם בפורום, כשהביאו את אלטמן על חשבונו עבור חצי מיליון יורו (סעיף שחרור). ספורי היה צריך להיות מה שנקרא franchise player שבונים מסביבו מועדון וקהילה. אני כאמור היו אחד המתנגדים הגדולים לספורי ברמה המקצועית, אבל אין ספק שזו הייתה טעות (מקצועית, כלכלית ותפיסתית) לתת לו ללכת בדיוק כשהגיע לשיא.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

האדס כתב: 29 יוני 2022, 10:26 אגיב מסודר לכל מה שרשמת -
1. אני חושב שאליאס בינוני עוד לפני הדרבי, רשמתי את זה כמה פעמים, אז נראה לי מיותר לחזור אבל בכל זאת - הדרבי היה חותמת לכך שאין לו מקום בהפועל. בעייני זה שגדלת במועדון לא נותן לך זכות לעשות מה שבא לך. המכירה שלו יותר ממוצדקת, כלכלית ומקצועית.

2. גדלתי על הפועל כנראה כמוך, סוף שנות ה-90 והילך, כנראה הייתי ילד שגדל רק על הטוב ועדיין זוכר - שכל השחקני בית לא שווים כלום בלי שחקנים מאוד חזקים לידם. פישונט, שביט, חרזי, דיאן, אנטבי, בכר, רופניק, תקווה (ובטח שכחתי עוד). אף אחד מאלו לא היה שחקן בית. אפילו אפק וטועמה לא נחשבים שחקני בית. ועדיין הרומנטיקה גורמת לאנשים לחשוב שלקחנו דאבל בזכות ״התינוקות״ שבפועל זה הרבה יותר גדול מזה. כנ״ל עונת הדאבל של 2010 - נכון שמצד אחד היה זהבי, נאתכו ובונדר, אבל בעיקר בלטו דה סילבה, אניימה, גילי, שכטר. הם לא שחקני בית. עדיין אנשים בוחרים להיצמד לסיפורים הרומנטיים. בפועל הקבוצות שנבנו פה על שחקני בית בלבד, לרוב הביאו אותנו לכמעט/ירידת ליגה.

3. אני אתייחס לארבעת השחקנים שרשמת -
דגני ממש לא שחקן בית. תמיד היה תעב בצע, מזוהה עם המועדון? באיזה אופן? שחקן שגדל במכבי נתניה, עשה 5 שנים בחיפה, היה אצלנו שנתיים, חזר לחיפה ואז אצלנו עוד כמה שנים.

אלטמן לא נתן שום רומנטיקה. הוא עוד דוגמא לשחקן בינוני מאוד, שהקהל החזיק ממנו איזשהו סמל, בהיעדר שחקנים שיודעים לעשות משהו. בכל עונה אחרת טובה של הפועל הוא לא ב-17.

אבו עביד הוא באמת דוגמא בעייני לפספוס מקצועי כי ידע לתת מענה להרבה דברים. גם הוא עזב כי רצה להשתדרג כלכלית. andyet הוא לא מזוהה עם הפועל על אמת. גם טייל בארץ כשהיה צריך חוזים טובים יותר, ושוב אין לי ביקורת אליו או אל הפועל, פשוט לא מבין את הדוגמא הזו.

ספורי זה פספוס. רשמתי את זה פה גם בפורום, כשהביאו את אלטמן על חשבונו עבור חצי מיליון יורו (סעיף שחרור). ספורי היה צריך להיות מה שנקרא franchise player שבונים מסביבו מועדון וקהילה. אני כאמור היו אחד המתנגדים הגדולים לספורי ברמה המקצועית, אבל אין ספק שזו הייתה טעות (מקצועית, כלכלית ותפיסתית) לתת לו ללכת בדיוק כשהגיע לשיא.
זה הכל. זה מה חלק מרכזי במה שמושך אנשים וגורם להם לרוץ אחרי קבוצת כדורגל. אין שום היגיון רציונלי באהדה לקבוצת כדורגל, בטח בארץ
אנשים בוחרים לרוץ אחרי רומנטיקה, זה מה שמחזיק את הענף הזה.
אז למה לא לתת לזה משקל?

אני מקבל את הטיעון שלך לגבי היכולת המקצועית של אליאס, למרות שאני חולק עליך.
מעבר לכך, יש בי חוסר אמונה גדול בהנהלה שלנו ואני חושב שבהכרח נקבל משהו טוב פחות
555
קיבל.ה  623 לייקים

רדפוקס כתב: 28 יוני 2022, 23:49
555 כתב: 28 יוני 2022, 23:32 5 רכשים עד כה,
דור אלו, היאשם לאיוס, קייס גאנם, גודפריד רומארטו וסטפן מרינוביץ'.
2 בדרך,
אלן אוז'בולט וסנטיהאו סלליך.

היחידי שרכש טוב הוא אלן אוז'בולט, היחידי. ועוד יגיעו 2 זרים, וישראלי נוסף לקישור ולמגן שמאל כנראה אם ליידנר עוזב (אביב סולומון/טוואטחה/גרצ'קין - שכנראה לא ירצה להגיע).
הזרים שיגיעו הם בלם ו?
ואיזה ישראלים מועמדים להגיע לקישור?
קיבלת שם בבוקר של הישראלי.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

לירון האדום כתב: 29 יוני 2022, 09:21
אתה מקבל תמונת ראי יפה שלך.
רק תחליף את האדס בך ואת אליאס בספורי.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

dino כתב: 29 יוני 2022, 07:25 הפועל מגששים לגבי יובל אשכנזי(30) מנתניה, שלא שיחק הרבה

ספורט 1
עוד שחקן שלא הרבה לשחק עונה שעברה היו לן רק איזה 17 משחקים עם שער אחד . איך הם אשכרה מחפשים שחקנים שלא שיחקו הרבה בשביל להביא אותם
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

ofri כתב: 29 יוני 2022, 11:44
dino כתב: 29 יוני 2022, 07:25 הפועל מגששים לגבי יובל אשכנזי(30) מנתניה, שלא שיחק הרבה

ספורט 1
עוד שחקן שלא הרבה לשחק עונה שעברה היו לן רק איזה 17 משחקים עם שער אחד . איך הם אשכרה מחפשים שחקנים שלא שיחקו הרבה בשביל להביא אותם
יותר זול
יאללה הביתה!!!
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

אני חושב שאשכנזי יכול להיות רכש טוב.
הוא היה בסיטואציות פחות טובות בשנתיים האחרונות. גם בחיפה עם הקישור הסופר איכותי שלה וגם בנתניה שרצה מצוין והיה לה עומס בקישור. לפני זה הוא היה אחלה שחקן. פיזי, רץ הרבה, מאיים על השער, חכם.
נכון שיש פה הימור כי הוא מגיע משנתיים פחות טובות, אבל הוא כולה בן 30.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

הוקיץ' כתב: 29 יוני 2022, 12:12 אני חושב שאשכנזי יכול להיות רכש טוב.
הוא היה בסיטואציות פחות טובות בשנתיים האחרונות. גם בחיפה עם הקישור הסופר איכותי שלה וגם בנתניה שרצה מצוין והיה לה עומס בקישור. לפני זה הוא היה אחלה שחקן. פיזי, רץ הרבה, מאיים על השער, חכם.
נכון שיש פה הימור כי הוא מגיע משנתיים פחות טובות, אבל הוא כולה בן 30.
גם בנתניה הוא הגיע לקבוצה עם קישור חזק מאוד של אינו, קרצב, אברהם ולפעמים גנדלמן. קשה לשחק בקביעות עם אמצע כזה.

בגדול הוא שחקן די טוב וגם היה מאוד אהוב בחיפה, אבל נראה שהוא מעבר לשיא.

בכל מקרה, אם אני כבר לוקח הימור בעמדה הזו, הייתי מהמר על זר נוסף בעמדה הזו ולא על אשכנזי.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

אשכנזי זה הימור סביר (עדיף עונה+אופציה ולא ישר לשנתיים),
זרים צריך לעמדת החוץ (אז'ובלט), ועוד 2 לקישור.
בלם להביא ישראלי
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

למה מוותרים עליו בנתניה? מוזר
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

מי אמר שהם מוותרים?
כרגע זה רק רצון/הצעה.
יש לו עוד עונה בחוזה, מניח שהם לא יתנו אותו בחינם ככה סתם.
שליחת תגובה