פחדנים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

קבוצה של פחדנים, מהמאמן ועד אחרון השחקנים
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

בדיוק!
גם אם מכב* היו עולים עם 5 שחקנים הם היו מתחננים להפסיד להם.

אפסים. מרפואה (הראשי) ועד אחרון השחקנים.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ולא לשכוח את הבעלים
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonChegi
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

איך אפשר כל כך לשנוא אותך הלב פועם חזק
avivx2
קיבל.ה  96 לייקים

חבורה של אפסים, חייבים להעיף את כולם ולהתחיל מחדש, וכדאי להתחיל עם קשר אמצעי שיהיה בעל בית במגרש וחלוץ נורמלי
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

זבלים
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiלירון האדום
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

לא מבין מאיפה האומץ לא לעלות לשחק
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

שיתביישו להם כולם אחד אחד

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

פשוט הרבה פחות טובים. והרבה פחות מוכנים.
מלחמה זה תמיד תירוץ נחמד.
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסKingAlpaca
אבי בניהו
קיבל.ה  26 לייקים

פשוט לא באותו ענף.
לא פחדנים ולא כלום, זאת
פשוט הרמה שלהם.
אתה לא יכול לצפות מעגבניה להיות מנגו, היא בסוף כולה עגבניה….
חובב תספורות חביתה וחובב הלוואה וחסכון.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

גם קבוצות פחות טובות יכולות לנצח, זה הקטע בכדורגל
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אבי בניהו כתב:פשוט לא באותו ענף.
לא פחדנים ולא כלום, זאת
פשוט הרמה שלהם.
אתה לא יכול לצפות מעגבניה להיות מנגו, היא בסוף כולה עגבניה….
בדיוק.

dino
קיבל.ה  2017 לייקים

עזוב לנצח
להראות קצת נורמלים זאת דרישה מיוחדת? לא כמו אוסף הקטעים המצחיקים בפיפא
אבי בניהו
קיבל.ה  26 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 21 מאי 2022, 23:36 גם קבוצות פחות טובות יכולות לנצח, זה הקטע בכדורגל

ברור, זה הקסם בכדורגל, הכל אפשרי, אבל קצת
קשה לנצח שאתה לא בועט לשער ולא מחבר 3 פסים רצופים בחצי מגרש של היריבה.
אפשר לגנוב, לא אומר שלא, אבל זה ממש חריג, ומי שציפה היום שדברים ייראו אחרת, קיבל פטיש 5 קילו לראש שבסיטואציה הזאת בקבוצה, לא ייצמח פה דשא.
חובב תספורות חביתה וחובב הלוואה וחסכון.
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

תמשיכו לעודד 90 דקות ולאונן על אבוקות.
הפוסט קיבל לייק אחדRed_man
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

הציפייה לנצח דרבי והכעס על השחקנים והמאמן התורנים קצת מזכירה את הציפייה מנבחרת ישראל לעלות למונדיאל והזעם כשזה לא קורה. אני לפחות הגעתי למסקנה שכשאלו הפערים הכלכליים אין לנו סיכוי. נדבר כשהקנדי יילך.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

לא חושב שהם פחדנים או בני זונות כמו שאוהבים לשיר להם לאחרונה.
אני פשוט חושב שהם אפסים, לא טובים בכדורגל רובם הגדול ומתחזים לשחקנים.
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

וואו, כמה ששירת "השחקנים יא בני זונות" עשתה לי עצבים בגוף.
זה ברור שביניהם לבין כדורגל אין קשר, אבל מה הם אשמים בזה שהם לא מספיק טובים?
זה ברור שקובי רפואה לא הביא שיפור להפועל, אבל מה הוא אשם שהסגל זבל וכששחקנים "סתם ככה" עוזבים, אף אחד לא מביא לו חיזוק?

יש שני פחדנים,
ורק בהם צריך להתמקד.

תמכרו כבר את הפועל
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaRaizi
15.5.2010
קיבל.ה  13 לייקים

האדום הצורר כתב: 21 מאי 2022, 23:46 הציפייה לנצח דרבי והכעס על השחקנים והמאמן התורנים קצת מזכירה את הציפייה מנבחרת ישראל לעלות למונדיאל והזעם כשזה לא קורה. אני לפחות הגעתי למסקנה שכשאלו הפערים הכלכליים אין לנו סיכוי. נדבר כשהקנדי יילך.
הפער הכלכלי של מכבי תקף לרוב הקבוצות בליגה. מכבי לא מפסידה להם? יש עוד קבוצה עם מאזן עגום כמו שלנו מולם?

אנחנו פשוט מועדון רקוב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

15.5.2010 כתב:
האדום הצורר כתב: 21 מאי 2022, 23:46 הציפייה לנצח דרבי והכעס על השחקנים והמאמן התורנים קצת מזכירה את הציפייה מנבחרת ישראל לעלות למונדיאל והזעם כשזה לא קורה. אני לפחות הגעתי למסקנה שכשאלו הפערים הכלכליים אין לנו סיכוי. נדבר כשהקנדי יילך.
הפער הכלכלי של מכבי תקף לרוב הקבוצות בליגה. מכבי לא מפסידה להם? יש עוד קבוצה עם מאזן עגום כמו שלנו מולם?

אנחנו פשוט מועדון רקוב
זה לא אותו דבר.לדרבי מכ' מתוכננים אחרת , האווירה אחרת , וכן הקבוצות ברמה שלנו מתקשות לנצח את מכ'.ולא אנחנו לא נתניה.

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

15.5.2010 כתב:

אנחנו פשוט מועדון רקוב
זה לא אותו דבר.לדרבי מכ' מתכוננים אחרת , האווירה אחרת , וכן הקבוצות ברמה שלנו מתקשות לנצח את מכ'.ולא אנחנו לא נתניה.

Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אבי בניהו כתב: 21 מאי 2022, 23:42
Giovanni Giorgio כתב: 21 מאי 2022, 23:36 גם קבוצות פחות טובות יכולות לנצח, זה הקטע בכדורגל

ברור, זה הקסם בכדורגל, הכל אפשרי, אבל קצת
קשה לנצח שאתה לא בועט לשער ולא מחבר 3 פסים רצופים בחצי מגרש של היריבה.
אפשר לגנוב, לא אומר שלא, אבל זה ממש חריג, ומי שציפה היום שדברים ייראו אחרת, קיבל פטיש 5 קילו לראש שבסיטואציה הזאת בקבוצה, לא ייצמח פה דשא.

הם הפסידו לקבוצות גרועות מאיתנו העונה, הם לא קרובים להיות בלתי מנוצחים או משהו כזה
נכון, במאצ אפ מולם כנראה תפסיד יותר מאשר תנצח, אבל אפשר לנצח וצריך לנסות לנצח בכל משחק מחדש

היום הפועל לא באה כשי לנצח כשרק ניצחון יביא אירופה
long live the zapta
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

להשוות בין הפער של נבחרת ישראל להפעלה למונדיאל לבין הפער בין מכבי להפועל זה לגנוב דעת

הפועל גרועים אבל מכבי לא מזהירים
אפשר היה לנצח אותם העונה, חבל שזה לא קרה
long live the zapta
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

15.5.2010 כתב: 21 מאי 2022, 23:50

אנחנו פשוט מועדון רקוב
חוץ מהניצחון עם ברשצקי בקורונה במשחק בלי קהל, לא ניצחנו גם את חיפה כבר 8 שנים ויותר, זה גם כי אנחנו מועדון רקוב ופחדנים? ועוד חיפה עם תקציבים נמוכים בהרבה משימון כל השנים האלו. הסיכוי מלכתחילה לנצח קבוצה עם ארנק אינסופי בעזרת תקציב של 30 מיליון שואף לאפס. תראה מי הביא להם את הגול היום - שחקן שהביאו בינואר ברבע מכל התקציב שלך ועוד שחקן עם משכורת של חצי הרכב שלך ביחד. מה לעשות, זה מדכא אבל זאת המציאות כרגע. כמו שאין צורך לפתוח בכדורסל אשכולות "פחדנים" אחרי הפסדים לשימון, אין צורך גם בכדורגל. אבל אם זה מחזק את תחושת השליטה של אנשים בסיטואציה, ומרגיע קצת שיש את מי להאשים, מי אני שאתווכח.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

ניצחנו העונה את באר שבע שהיא קבוצה טובה יותר ממכבי (וכן אני יודע שזה ב10 שחקנים אבל עדיין) לחטוף מהקבוצה זבל הזו 7 ב2 המשחקים האחרונים זה מביך
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

ההתרפסות הזאת זה לא הפועל
הם עשירים יותר, כסף מדבר, אנחנו לא טובים ועוד שלל בלבולי ביצים זה בדיוק מה שנהייה מהמועדון
הבינוניות נורמלה

כולנו מודעים למצב הקבוצה, אף אחד כאן לא מופתע ועדיין יש מקום לנסות חזק יותר, לתת יותר במגרש, לנהל את הקבוצה נכון יותר ולהשיג הישגים ספורטיבים כמו הפעלה לאירופה

נתניה לא אריות אירופה, נתניה נצחו את מכבי תל אביב ואת מכבי חיפה ועשו אירופה וזאת עם מאמן בלי ניסיון בבוגרים

אנשים מחפשים את הנוחות שבייאוש, למה זה תקין מה שקורה עכשיו, מחפשים תירוצים לכל פאקינג בעיה
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

ההוא עם האדום כתב: 21 מאי 2022, 23:48 וואו, כמה ששירת "השחקנים יא בני זונות" עשתה לי עצבים בגוף.
זה ברור שקובי רפואה לא הביא שיפור להפועל, אבל מה הוא אשם שהסגל זבל וכששחקנים "סתם ככה" עוזבים, אף אחד לא מביא לו חיזוק?

יש שני פחדנים,
ורק בהם צריך להתמקד.

תמכרו כבר את הפועל
אתה יכול להתפוצץ מעצבים עד מחר.
אתה מקבל 5 בדרבי, בכל הפליאוף נראה כמו ריקבון ואז הם באים לדרבי האחרון ונראים כמו כלום ושום דבר. לשיר יא בני זונות זה לא רק לגיטימי זה גם עדין מדי.

תכניסו טוב לראש. אין דבר כזה לקבל 5 בדרבי. לא יכול לקרות!!! ולא הזמן לא יעשה את שלו וזה לא מעניין אותי שהיה היום דרבי חדש ולא מעניין אותי שנגמר העונה ולא מעניין אליפות/אירופה/דאבל/ירידת ליגה. אתה לא מקבל 5 בדרבי בחיים!!!
i stand with israel :brokenheart:
הפוסט קיבל לייק אחדר.ש
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אני מסכים שיש לאן להשתפר, פשוט הרטוריקה הזאת של פחדנים/זבלים/לא אכפת להם היא מיותרת. הפסדנו ואנחנו ממשיכים להפסיד כי יש לנו הרבה הרבה הרבה פחות כסף מלהם. אפשר לחשוב שב10/11-13/14 הניהול של הפועל היה מזהיר... פשוט היה קצת יותר כסף אז היה לך בהרכב את החלוץ הטוב בישראל ואת גילי ורמוט. זה כל ההבדל.
אינתי עומרי, הפועל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

עוד פעם עם ההם פחדנים, אין להם כבוד, לא נלחמו ויתר הקלישאות.
נגד ביטר כשעשינו 6/6 הם כן נלחמו?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

ברור. מנצחים=נלחמים. מפסידים=פחדנים וזבלים.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לא היינו קרובים לנצח את מכ' העונה , ואולי גם בעונות הקודמות למיטב זכרוני.
אולי די עם האשליה הזו.
חבל שאתם משלים את עצמכם , והכי כואב לי הילדים העצובים , שההורים שלהם משלים אותם.
די , קחו אותם למשחקים אחרים.

סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

האדום הצורר כתב: 22 מאי 2022, 00:07 אני מסכים שיש לאן להשתפר, פשוט הרטוריקה הזאת של פחדנים/זבלים/לא אכפת להם היא מיותרת. הפסדנו ואנחנו ממשיכים להפסיד כי יש לנו הרבה הרבה הרבה פחות כסף מלהם. אפשר לחשוב שב10/11-13/14 הניהול של הפועל היה מזהיר... פשוט היה קצת יותר כסף אז היה לך בהרכב את החלוץ הטוב בישראל ואת גילי ורמוט. זה כל ההבדל.
הפסדנו כי אנחנו מועדון קטן, עם הנהלה חובבנית, מאמן דרג ב', ושחקני נוער מחוזקים בזרים בשנקל שכולם מוקפים בקהל ברמה של ליגת אלופות. הלחץ שזה יוצר עליהם מביא למה שראינו היום וחלק גדול מכל השנים בלי נצחון בדרבי - קבוצה בפוסט טראומה שרועדות לה הברכיים מיריבה בינונית
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
avivx2
קיבל.ה  96 לייקים

ההוא עם האדום כתב: 21 מאי 2022, 23:48 וואו, כמה ששירת "השחקנים יא בני זונות" עשתה לי עצבים בגוף.

יש שני פחדנים,
ורק בהם צריך להתמקד.

תמכרו כבר את הפועל
למי למכור? אם היה למי הם היו מוכרים ממזמן
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

De Niro כתב: 22 מאי 2022, 00:11 לא היינו קרובים לנצח את מכ' העונה , ואולי גם בעונות הקודמות למיטב זכרוני.
אולי די עם האשליה הזו.
חבל שאתם משלים את עצמכם , והכי כואב לי הילדים העצובים , שההורים שלהם משלים אותם.
די , קחו אותם למשחקים אחרים.

במשחק של ה-3-2 היינו בסדר גמור.
בכל שאר המשחקים נגדם לא היינו דומים לכלום.
הפוסט קיבל לייק אחדadom4
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מבין כל הנניח 20 משחקי דרבי שלא נצחנו.
היה אחד שבו אתה אומר וואלה הגיע להפועל לנצח? אחד.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

"שחקני נוער מחוזקים בזרים בשנקל" זה החלק היחיד הרלוונטי בהודעה שלך, והוא נובע בעיקר מתקציב אפסי ביחס למכבי ולא גבוה ביחס לשאר הליגה. שוב אשאל, בתקופת אלי טביב ומני ויצמן הניהול של הפועל היה מדהים? או שפשוט היו לנו תקציבים שנעו בין 50 ל70 מיליון כי הייתה אירופה להשען עליה?
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מדברים כאן על נצחון.גם ב-3-2 לא היינו קרובים לנצחון.לתיקו כן.
העונה נכנסה לאוהדים אובססיה לנצחון בדרבי , אנשים התבלבלו , אולי זו הקורונה לא יודע.
הפער ממכ' גם מקצועית עדיין עצום.גם העונה.
לא ננצח דרבי עד שיהיה לנו בעלים שמשקיע מכיסו במועדון.נקודה.

האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אם נגיד נס ציונה לא תנצח את הפועל עכשיו שמונה שנים זה כי הם מועדון רקוב עם שחקנים פחדנים? די עם השטויות האלה.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

האדום הצורר כתב: 22 מאי 2022, 00:17 "שחקני נוער מחוזקים בזרים בשנקל" זה החלק היחיד הרלוונטי בהודעה שלך, והוא נובע בעיקר מתקציב לא גבוה ביחס למכבי. שוב אשאל, בתקופת אלי טביב ומני ויצמן הניהול של הפועל היה מדהים? או שפשוט היו לנו תקציבים שנעו בין 50 ל70 מיליון כי הייתה אירופה להשען עליה?
היו לנו תקציבים והיום אין, זה ברור. אבל הפער התקציבי לא כזה גדול שלא ננצח 8 שנים ועוד נחטוף דרך קבע על הראש. רק השנה מכבי הפסידה כמה פעמים לקבוצות בדרג שלנו.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

זה לא חייב להיות ככה אבל זה גם ממש לא מופרך. אתלטיקו גם לא ניצחה את ריאל יותר מעשור בזמן שקבוצות קטנות ממנה בהרבה ניצחו אותה. אז מה?
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
שליחת תגובה