ב"ש מול קהל חוץ בלבד, הדרבי עם קהל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

רדפוקס כתב: 09 מאי 2022, 15:54
כרובית כתב: 09 מאי 2022, 15:51
רדפוקס כתב: 09 מאי 2022, 15:48 העניין הוא שניתן עונש מסוים בבית הדין ושינו אותו לאחר התערבות של אלונה ברקת וב"ש ולכן בעיניי ראוי שמכבי חיפה תוכל להתערב גם היא.
לא מדובר פה על התערבות של חיפה ומכבי לגבי העונש המקורי.
נראה לי שיותר מדויק ששינוי את העונש בגלל הנהלת הפועל, היא פשוט הסכימה לזה
זה החלק הכי עצוב, הקטע הזה שההנהלה שלנו לא סופרת אותנו
למה שהם לא יסכימו לזה? הם יקבלו כסף מאוהדי ב"ש במשחק אחד ומאוהדי מכבי והפועל במשחק שני במקום לקבל כסף רק מאוהדי ב"ש והפועל במשחק אחד.
ברור שזה כלכלית עדיף להם, אין לי טענות לגבי זה שהם הסכימו. וברור לי גם למה מכבי חיפה יוצאת נגד העסקה הזאת.

הדבר היחיד שלא ברור זה מתי הניסנובים יעלמו מחיינו? מתי בית הדין יפסיק להעניש את הקהל שבלעדיו אין פה זכות קיום לכדורגל? מתי האוהדים שלנו יפסיקו להיות מטומטמים?
כלכלית עדיף להם כי את הכסף של ה9000 מנויים שהם מוציאים מהמשחק מול בש הם כבר קיבלו. מעניין אם כלכלית זה יהיה עדיף כשה9000 מנויים האלו לא יעשו מנוי. גם אם השיקול הכלכלי הוא היחיד שפועל פה זה לא הגיוני, ובכל מקרה אם יש לנו הנהלה שהשיקול הכלכלי הוא היחיד שמנחה אותה היא צריכה להתחלף.
אינתי עומרי, הפועל.
Red_man
קיבל.ה  469 לייקים

האדום הצורר כתב: 09 מאי 2022, 20:21
רדפוקס כתב: 09 מאי 2022, 15:54
כרובית כתב: 09 מאי 2022, 15:51
נראה לי שיותר מדויק ששינוי את העונש בגלל הנהלת הפועל, היא פשוט הסכימה לזה
זה החלק הכי עצוב, הקטע הזה שההנהלה שלנו לא סופרת אותנו
למה שהם לא יסכימו לזה? הם יקבלו כסף מאוהדי ב"ש במשחק אחד ומאוהדי מכבי והפועל במשחק שני במקום לקבל כסף רק מאוהדי ב"ש והפועל במשחק אחד.
ברור שזה כלכלית עדיף להם, אין לי טענות לגבי זה שהם הסכימו. וברור לי גם למה מכבי חיפה יוצאת נגד העסקה הזאת.

הדבר היחיד שלא ברור זה מתי הניסנובים יעלמו מחיינו? מתי בית הדין יפסיק להעניש את הקהל שבלעדיו אין פה זכות קיום לכדורגל? מתי האוהדים שלנו יפסיקו להיות מטומטמים?
כלכלית עדיף להם כי את הכסף של ה9000 מנויים שהם מוציאים מהמשחק מול בש הם כבר קיבלו. מעניין אם כלכלית זה יהיה עדיף כשה9000 מנויים האלו לא יעשו מנוי. גם אם השיקול הכלכלי הוא היחיד שפועל פה זה לא הגיוני, ובכל מקרה אם יש לנו הנהלה שהשיקול הכלכלי הוא היחיד שמנחה אותה היא צריכה להתחלף.
אתה מצפה מאנשים שהוכיחו שאין להם מושג בניהול והתנהלות כלכלית להתנהלות כלכלית?
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

לי ברור שלא ארכוש מנוי לעונה הבאה של הניסנוב'ס. ולא, זה לא עושה אותי אוהד פחות טוב.
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiRaizi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

D red imperia כתב:לי ברור שלא ארכוש מנוי לעונה הבאה של הניסנוב'ס. ולא, זה לא עושה אותי אוהד פחות טוב.
אף פעם לא הייתי בעד חרם מינויים. לדעתי זה דבר נורא. אבל הפעם אולי אין אופציה אחרת.

מקווה שאם אכן ויהיה חרם כזה מי שלא יגיע למשחקי הבית יגיע למשחקי החוץ.
שם ניסנוב לא מרוויחים שקל.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל 2 לייקיםHaunterRaizi
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

Chegi כתב: 09 מאי 2022, 22:49
D red imperia כתב:לי ברור שלא ארכוש מנוי לעונה הבאה של הניסנוב'ס. ולא, זה לא עושה אותי אוהד פחות טוב.
אף פעם לא הייתי בעד חרם מינויים. לדעתי זה דבר נורא. אבל הפעם אולי אין אופציה אחרת.

בהחלט. זו גם אמירה חזקה מאד שלא תאפשר להם להאשים את הקהל שיגיע בהמוניו לכל איצטדיון בארץ. לפחות נטעם את הכנאפה של ריינה.
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדRaizi
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

D red imperia כתב: 09 מאי 2022, 23:41
Chegi כתב: 09 מאי 2022, 22:49

בהחלט. זו גם אמירה חזקה מאד שלא תאפשר להם להאשים את הקהל שיגיע בהמוניו לכל איצטדיון בארץ. לפחות נטעם את הכנאפה של ריינה.
אולי די
אינתי עומרי, הפועל.
שליחת תגובה