אבוקות בדרבי...

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Red_man
קיבל.ה  473 לייקים

InFlames כתב: 08 מאי 2022, 16:46
redrony כתב: 08 מאי 2022, 16:06 מה שמפריע לי זה שכמו תמיד כולם לא בסדר מסביב. החוק, בתי הדין, המשטרה והעולם,
כן, אפשר וצריך לשנות הרבה דברים. אבל משום מה לא מפריע להרבה אנשים שקבוצת אוהדים עושה מה שהיא רוצה תוך כדי שלא אכפת לה משום דבר חוץ מהם עצמם, האגרסיות והשנאה שהם באו לפרוק ולעשות דווקא לכולם - זה עובר
אבל אני לא עשיתי כלום!! למה אני צריך להענש?
לא מבין איך על כך הרבה אנשים פה תומכים בעונש קולקטיבי הזה אני משתגע מזה
זה כדי להרגיש טוב עם עצמכם לצקצק ולהגיד מגיע לנו?
אף אחד לא בעד עונש קולקטיבי, העניין זה שיש פה אנשים שמבחינתם כולם אשמים רק לא להסתכל פנימה. הכעס זה על אותם אנשים שכולם על הזין שלהם העיקר הם זרקו אבוקה העיקר הם מזיינים תמח שהם הכי הם הכי הפועל למרות שבפועל רמת הנזק שהאנשים האלה עושים גדולה הרבה יותר מהתועלת שלהם
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

נקווה שהעונש יישאר ככה ובאמת לא נעלה לדרבי
הסמרטוטים האלו עוד יחטפו 6
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
בני12
קיבל.ה  843 לייקים

InFlames כתב: 08 מאי 2022, 16:46
redrony כתב: 08 מאי 2022, 16:06 מה שמפריע לי זה שכמו תמיד כולם לא בסדר מסביב. החוק, בתי הדין, המשטרה והעולם,
כן, אפשר וצריך לשנות הרבה דברים. אבל משום מה לא מפריע להרבה אנשים שקבוצת אוהדים עושה מה שהיא רוצה תוך כדי שלא אכפת לה משום דבר חוץ מהם עצמם, האגרסיות והשנאה שהם באו לפרוק ולעשות דווקא לכולם - זה עובר
אבל אני לא עשיתי כלום!! למה אני צריך להענש?
לא מבין איך על כך הרבה אנשים פה תומכים בעונש קולקטיבי הזה אני משתגע מזה
זה כדי להרגיש טוב עם עצמכם לצקצק ולהגיד מגיע לנו?
אף אחד פה לא בעד עונש קולקטיבי.
אנשים משתגעים מזה שמפנים את האשמה לכל העולם חוץ מלאלה שאשמים באמת במצב
לירון האדום
קיבל.ה  1784 לייקים

אלונה ברקת הציעה פשרה, הדרבי יהיה עם קהל
בשלישי יגיעו רק אוהדי ב"ש.

בטח הניסנוב יקפצו משמחה על ההצעה

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

לירון האדום
קיבל.ה  1784 לייקים

אני מציע שבמקרה של פשרה כזאת שיתנו לב"ש גם את שערים 13 ו 8 או 2 ו 7

האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

איזה יופי של פשרה. אפשר גם בדרבי לפתוח את בלומפילד רק לאוהדי מכבי. ובכלל, למה צריך אוהדי הפועל במשחקים של הקבוצה? הרי גם פה מספרים לנו כמה נזק הם עושים.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
לירון האדום
קיבל.ה  1784 לייקים

בטח ניסנוב יהיו מבסוטים.
לא מאבדים הכנסה ולא צריכים להתעסק עם הקהל של הפועל

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אם הולכים על הפשרה אפשר גם להציע שעד סוף העונה קבוצות יתחילו מולנו בפור של 2-0 גם ככה אין ערך ספורטיבי
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1689 לייקים

בכדורגל פה כזה שכונה בחיי.
יהיה טוב הפועל!
Xavi
קיבל.ה  672 לייקים

חחחחחחחחח איזה בוכלטריה בחיי
בעלים של קבוצה מציעה שיהיה לה יתרון במשחק של הקבוצה שלה במקום העונש המקורי במשחק אחר ועוד אשכרה לוקחים את זה ברצינות?
זה לא כדורגל זה בורדל
אין חוקים, אין אחידות, אין שווין, אין כלום
אני מתחיל להבין את כל הישראלים שאוהדים רק קבוצה בחו״ל
זה לא אותו ענף
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

ניסנוב "לא נעלה למשחק".. אה בעצם ניתן לקהל יריב יתרון אז לא אכפת לנו.

ניסנוב שוב -בדיחה!
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Red_man
קיבל.ה  473 לייקים

Chegi כתב: 08 מאי 2022, 19:14 ניסנוב "לא נעלה למשחק".. אה בעצם ניתן לקהל יריב יתרון אז לא אכפת לנו.

ניסנוב שוב -בדיחה!
הם אמרו את זה בצורה ברורה הם לא יעלו לדרבי כי זה הפסד כלכלי ענק. הם משפריצים מאושר עכשיו זה רווח נקי. ההתאחדות חבורה של ליצנים עם הפשרה הזאת. עדיין אסור לנו לשכוח לומר תודה לאולטרס המדהים שלנו שדאג לנו לפינוק הזה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםChegi
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

שמישהו יסביר לי משהו.
הרי העונש המושת הוא קולקטיבי.
איך לי כיושב בשער 7, כקולקטיב, יש השפעה על אוהדים בשער 5 (שמעבר לכך שאין לי ולהם שום דבר משותף חוץ מהעובדה שנכנסנו לאותו אירוע ואין לי אפילו נגישות פיזית אליהם) ואני יכול למנוע מהם לעשות מעשים שנכללים תחת המנוח ״התפרעות אוהדים״?
למה לא ללכת רחוק יותר ולהעניש בסנקציות את כל תושבי עיריית תל אביב כקולקטיב?
מה ההיגיון של העונש הזה שאף פעם לא הוכיח את עצמו?
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  372 לייקים

שחר כתב: 08 מאי 2022, 19:22 שמישהו יסביר לי משהו.
איך לי כיושב בשער 7, כקולקטיב, יש השפעה על אוהדים בשער 5 (שמעבר לכך שאין לי ולהם שום דבר משותף חוץ מהעובדה שנכנסנו לאותו אירוע ואין לי אפילו נגישות פיזית אליהם) ואני יכול למנוע מהם לעשות מעשים שנכללים תחת המנוח ״התפרעות אוהדים״?
אפשר לקחת את השאלה שלב קדימה, בדרבי חוץ היו כ-5000 אוהדי הפועל ויש לנו כמעט 9000 מנויים, למה לשלול מ-4000 מנויים שאפילו לא היו בדרבי הזה את הכרטיס שלהם?
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  714 לייקים

שחר כתב:שמישהו יסביר לי משהו.
זה פשוט טירוף, בטח כשזה כבר שנים ושום דבר לא באמת משתנה, אין שום שינוי והכל ממשיך כרגיל...העיקר הדיינים הגיעו להחלטה שיהיה משחק ללא קהל, כל מיני דיינים שבכלל לא הולכים לכדורגל, טוענים שיש רק אלימות בכדורגל ואני בספק אם הם בכלל רואים כדורגל
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1689 לייקים

כרובית כתב: 08 מאי 2022, 19:42
זה פשוט טירוף, בטח כשזה כבר שנים ושום דבר לא באמת משתנה, אין שום שינוי והכל ממשיך כרגיל...העיקר הדיינים הגיעו להחלטה שיהיה משחק ללא קהל, כל מיני דיינים שבכלל לא הולכים לכדורגל, טוענים שיש רק אלימות בכדורגל ואני בספק אם הם בכלל רואים כדורגל
הם לא, אתה יכול להיות רגוע.
יהיה טוב הפועל!
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

אני מנסה להבין מה גילית עכשיו שלא ידעת ב 30 שנה האחרונות או כמה זמן שאתה מתעניין בכדורגל.
הכל ידוע הכל ברור.
1. יש לך הנהלה שלא עושה באמת שום דבר נגד המתפרעים. אין שום בעיה לתפוס 3 אנשים שזרקו אבוקות או השליכו חפצים לאסור עליהם כניסה לבלומפילד ולהגיש תלונה למשטרה.
2. יש לך קבוצה לא קטנה של אוהדים שאתה בתור אוהד לא מעניין אותה וגם לא הקבוצה. הם עושים מה בזין שלהם.
3. התאחדות לכדורגל שהוא גם גוף מאוד מיושן אבל בעיקר כבול. איזה כלים יש להם בשביל למנוע דברים כאלה? מה קורה בעולם? אני לא מדבר על אבוקות אלא על התפרעויות אוהדים. יש עונשים לא קולקטביים?

בסוף זה צריך להיות מאמץ משותף. אוהדים, מועדון, משטרה, בתי משפט. אף אחד מהגורמים האלה לא עושה מה שמוטל עליו אז נשארת עם להעניש את כולם. באסה, לא צודק, אבל משקף את המציאות הדפוקה הו
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

redrony כתב: 09 מאי 2022, 11:07
אני מנסה להבין מה גילית עכשיו שלא ידעת ב 30 שנה האחרונות או כמה זמן שאתה מתעניין בכדורגל.
הכל ידוע הכל ברור.
1. יש לך הנהלה שלא עושה באמת שום דבר נגד המתפרעים. אין שום בעיה לתפוס 3 אנשים שזרקו אבוקות או השליכו חפצים לאסור עליהם כניסה לבלומפילד ולהגיש תלונה למשטרה.
2. יש לך קבוצה לא קטנה של אוהדים שאתה בתור אוהד לא מעניין אותה וגם לא הקבוצה. הם עושים מה בזין שלהם.
3. התאחדות לכדורגל שהוא גם גוף מאוד מיושן אבל בעיקר כבול. איזה כלים יש להם בשביל למנוע דברים כאלה? מה קורה בעולם? אני לא מדבר על אבוקות אלא על התפרעויות אוהדים. יש עונשים לא קולקטביים?

בסוף זה צריך להיות מאמץ משותף. אוהדים, מועדון, משטרה, בתי משפט. אף אחד מהגורמים האלה לא עושה מה שמוטל עליו אז נשארת עם להעניש את כולם. באסה, לא צודק, אבל משקף את המציאות הדפוקה הו
1 הגישה שתי תביעות אזריות (היחידה מבין הקבוצות בליגה שבאמת הגישה. כניראה שיש בעיה לתפוס עם המשטרה עד היום לא עשתה את זה.
2. אני בטח לא חושב שלא אכפת להם מהקבוצה וזה משפט שגם אתה יודע שאין בו אמת. לגבי כלל אוהדי הפועל אין דבר כזה ארגון אוהדים בלי אוהדים והניתוק הזה בין הארגון לשאר הקהל גורם לנזקים רבים כמו זה אין מחאה נורמאלית נגד הבעלים אין מאבק אמיתי בעונשים הקולקטיבים לפני חצי שנה שהודיעו על חרם נגד חיפה וחלק נכנסו וחלק לא והזהירו שזאת ההתחלה ושיבוו עוד אנשים כאלה כולם צקצקו והנה אנחנו שוב באותו סיפור.(משחק אחרי זה הארגון טעה בהחלטה להיכנס למשחק נגד הפועל ירושלים )
3. הם ממש לא כבולים הם פשוט נהנים מהקנסות ומהצורה שהדברים כאן נראים כי הם מכניסים כסף, הכסף שהנהלות משלמות להם זה כסף מכיסם של אוהדים .
מה קורה באירופה זה תלוי איפה יש מלא שיטות להתמודדות תיהיה בטוח שבאף מקום לא נאסר כניסת קהל כיום בטח שלא לתת לקהל בית עונש ולתת לקהל חוץ להגיע .
לא חסרים מודלים ממקומות באירופה אבל במקום ללכת לפתרון האחרון שהם נקטו בו אתה לוקח את הפתרון הראשון רשתות,
לא היית התפרעות חריגה כל העונש הוטל בגלל כמות האבוקות שפשוט משטרת ישראל הרגישה מובכת ומושפלת
מה קיים באירופה יציעי עמידה(שום דבר לא דליק) שבהם הדלקת פירו נעשית ללא מפריע מה שמונע השלכה על הדשא או אפילו סתם על רצפת היציע.
קנסות כבדים לקבוצות שמשליכות לדשא כי זה עוצר את המשחק.(בצדק)

עונשים קולקטיבים לא עובדים !
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

1. עזוב אותך נו. ממשיכים לטפל באנשים האלה בכפפות של משי. במקרה הנוכחי, האם הביאו צילומי אבטחה ועצרו אנשים? (באמת לא יודע)
2. שמים זין. אכפת להם מהקבוצה, כמו שלבעלים אכפת. אינטרס משני. קודם כל זה הם.
3. אין משחקים בלי קהל באירופה? בודאי שיש.

ברור שעונשים קולקטיביים לא עובדים במיוחד שמי שמבצע את העבירות לא אכפת לו מהעונשים האלה.
שלא ישתמע שאני בעד הענישה הזו. אני נגד בצורה נחרצת. אבל אני גם נגד אנשים שיודעים מה יהיו ההשלכות ועושים את זה בכל זאת
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  714 לייקים

7even כתב: 09 מאי 2022, 09:07
רק תיקון קטן, את, את יכולה להיות רגועה, אני כרובית בת
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

7even כתב: 09 מאי 2022, 09:07
לא רק הם פרשני ספורט, כל מיני שרים בועדות שקשורות ישירות לאוהדים, עסקני התאחדות.
הקהלים בארץ כל כך מפחדים מלשתף פעולה ולהכריז חרם צרכנים על "המותג" .
שהם יתעוררו רק שיתחילו כאן קנסות של5,000 שקל לאוהדים וכרטיסי אוהד ביומטרים .
אבוקות ופירו לא פוגעים במנהלת חרם צרכנים מתחילת העונה הבאה גביע הטוטו זה קל, ועד מחזור שלישי כבר ימצאו מתווה להחזרת הקהל ידברו עם אוהדים
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אני חושב שהקבוצות יכולות לעצור את זה בקלות. הן פשוט לא רוצות.
היום כמעט כל היציעים של האוהדים ה"שרופים" מרושתים מצלמות.
לא בעיה לקחת את הצילומים להביא כמה פרוטות לחוקר פרטי שיאתר את הפרטים של האדם.
אחר כך ללכת איתו לבית משפט ולתבוע על כל הנזק שגרם אם זה קנס של 10,000₪ אז קנס, אם משחק ללא קהל אז מליון שקל סכום ההכנסות הצפוי.

אחרי פעמיים כאלו כל אוהד שמרים כוס נייר יחשוב פעמיים אם לזרוק אותה.

הבעיה שבדרך כלל ה זורקים הם מאירגוני האוהדים וההנהלות יודעות מה יצפה להן אם יצאו נגדם, אז ישימו רשתות, שכולם יידפקו מה אכפת להם?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Chegi כתב:אני חושב שהקבוצות יכולות לעצור את זה בקלות. הן פשוט לא רוצות.
אחר כך ללכת איתו לבית משפט ולתבוע על כל הנזק שגרם אם זה קנס של 10,000₪ אז קנס, אם משחק ללא קהל אז מליון שקל סכום ההכנסות הצפוי.

הבעיה שבדרך כלל ה זורקים הם מאירגוני האוהדים וההנהלות יודעות מה יצפה להן אם יצאו נגדם, אז ישימו רשתות, שכולם יידפקו מה אכפת להם?
הנה מכב* תובעת 2 אוהדים על סך של 250 אלף שקל על השלכת חפצים מול איינדובן, עוד פעם פעמיים כאלו שום אוהד שלהם לא יזרוק תישו אפילו.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

Chegi כתב: 10 מאי 2022, 18:52
Chegi כתב:אני חושב שהקבוצות יכולות לעצור את זה בקלות. הן פשוט לא רוצות.

הנה מכב* תובעת 2 אוהדים על סך של 250 אלף שקל על השלכת חפצים מול איינדובן, עוד פעם פעמיים כאלו שום אוהד שלהם לא יזרוק תישו אפילו.
הפועל גם תבעה אוהדים ועל משחק בארץ...

אתה יודע מה קרה עם זה?
מכבי גם כל הזמן אומרת שהיא תובעת בפועל ( אלא אם אלו באמת הוגשו) לא הוגשה תביעה 1 שלהם.
לירון האדום
קיבל.ה  1784 לייקים

קיבלו חלק מהערעור של מכבי -
שער 10-11 יהיה סגור ל - 3 משחקים, בפועל אחד העונה ו 2 בגביע השוקו.

בדיחה, העיקר שאנחנו קיבלנו עונש זה היה רק על הליגה!
סמל אישי של משתמש
Mr.china
קיבל.ה  99 לייקים

לירון האדום כתב: 11 מאי 2022, 16:05 קיבלו חלק מהערעור של מכבי -

ברור, גם אם יהיו אבוקות בדרבי הקרוב העונש שלנו יהיה על הליגה, ככה זה שאנחנו השק חבטות של ההתאחדות ולאף אחד לא אכפת.
בדיוק כמו ההרחקה ההזויה של קלינגר שהייתה רק על משחקי ליגה ולא על הטוטו
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  714 לייקים

Mr.china כתב: 11 מאי 2022, 16:31
לירון האדום כתב: 11 מאי 2022, 16:05 קיבלו חלק מהערעור של מכבי -

ברור, גם אם יהיו אבוקות בדרבי הקרוב העונש שלנו יהיה על הליגה, ככה זה שאנחנו השק חבטות של ההתאחדות ולאף אחד לא אכפת.
בדיוק כמו ההרחקה ההזויה של קלינגר שהייתה רק על משחקי ליגה ולא על הטוטו
זה לא סתם שאתה שק חבטות, ההנהלה שלנו לא עושה כלום כדי להקל, תמיד מקבלים את העונש בהכנעה
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

לירון האדום כתב:קיבלו חלק מהערעור של מכבי -

ואוו איזה בדיחה.
ברור למה כל הקבוצות מאוגדות נגד בית הדין מלבד שניים..
תא מרבוטא
קיבל.ה  324 לייקים

Chegi כתב: 11 מאי 2022, 16:56
לירון האדום כתב:קיבלו חלק מהערעור של מכבי -

ואוו איזה בדיחה.
ברור למה כל הקבוצות מאוגדות נגד בית הדין מלבד שניים..
היה אחד בפורום שעקב אחרי הכרעות ביהד וערעורים לגבינו ולגבי אחרים
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  569 לייקים

אוהדי חיפה בשידור חי בפריים טיים זורקים אבוקות אל עבר אוהדי המחלה , שפוגעים ברשת החציצה ונופלים כנראה בתוך היציע שלהם , כלומר אירוע האבוקות הכי "חמור" שנראה בישראל בשנים האחרונות. לא שמעתי מילה מהשדרים תוך כדי , אם זה היה אנחנו פייייי איזו הטפת מוסר היינו שומעים שם. אם הפועל קיבלה על זריקת חפצים ואבוקות משחק בלי קהל אני לא יודע מה חיפה צריכה לקבל על הדבר הזה לפי סרגל העונשים (המגוחך) של ההתאחדות
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  584 לייקים

Hapolo כתב: 11 מאי 2022, 18:31 אוהדי חיפה בשידור חי בפריים טיים זורקים אבוקות אל עבר אוהדי המחלה , שפוגעים ברשת החציצה ונופלים כנראה בתוך היציע שלהם , כלומר אירוע האבוקות הכי "חמור" שנראה בישראל בשנים האחרונות. לא שמעתי מילה מהשדרים תוך כדי , אם זה היה אנחנו פייייי איזו הטפת מוסר היינו שומעים שם. אם הפועל קיבלה על זריקת חפצים ואבוקות משחק בלי קהל אני לא יודע מה חיפה צריכה לקבל על הדבר הזה לפי סרגל העונשים (המגוחך) של ההתאחדות
כל מה שמעניין אותם זה אם המשחק נעצר או לא נעצר, חוץ מזה מצידם שהקהלים ישרפו אחד את השני.
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  245 לייקים

אז ככה
הדרבי שעליו מכבי עמדה לדין היה בפברואר
חיכו חודשיים וחצי (הדיין חולה בבונה)
בזמן הזה מכבי יצאה ממאבק האליפות והודחה מהגביע
נתנו לה עונש של סגירת יציע עד סוף העונה (כל המשחקים חסרי חשיבות בגלל השורה הקודמת)

אחרי הערעור יצא שהעונש שלהם יהיה סגירת יציע של משחק אחד שכאמור לא יקבע כלום ועוד 2 משחקים בגביע השוקו של העונה הבאה.

את הפועל כמה זמן לקח להם לשפוט על אירועים של אותו דרבי...? שבוע?
זה לא ייאמן. אבל באמת שנמאס להתעצבן מזה, אנחנו אמורים להיות רגילים
את הסם הכי גדול
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  372 לייקים

תקנו אותי אם אני טועה אבל יהיה למכבי משחק אחד בלבד בגביע הטוטו שהוא יהיה משחק האירופאיות (הם נגד הקבוצה שתסיים במקום הרביעי) והמארחת של המשחק תקבע ע"י הגרלה.
כלומר יהיה להם גג משחק אחד בגביע הטוטו "לנצל" עליו את העונש.
הלקח העיקרי שחבל שההנלה שלנו לא לומדת אף פעם, תמיד לערער על העונשים לא משנה מה קיבלנו ובנוסף גם לטעון שמה שצולם בטלוויזיה לא באמת קרה (יריקת אצילי).
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
dino
קיבל.ה  2030 לייקים

הבעלים מעולם לא ניסו להוכיח שדין עבור מקרה דומה הוא אחר כשמדובר בהפועל
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

עורכי דין עולים כסף מה אתם לא מבינים
לירון האדום
קיבל.ה  1784 לייקים

Charmander כתב:תקנו אותי אם אני טועה אבל יהיה למכבי משחק אחד בלבד בגביע הטוטו שהוא יהיה משחק האירופאיות (הם נגד הקבוצה שתסיים במקום הרביעי) והמארחת של המשחק תקבע ע"י הגרלה.
כלומר יהיה להם גג משחק אחד בגביע הטוטו "לנצל" עליו את העונש.
הלקח העיקרי שחבל שההנלה שלנו לא לומדת אף פעם, תמיד לערער על העונשים לא משנה מה קיבלנו ובנוסף גם לטעון שמה שצולם בטלוויזיה לא באמת קרה (יריקת אצילי).
נכון לא בטוח שזה יצא להם על הטוטו.
אבל עצם ההחלטה הזאת היא ביזיון שאין אחידות

סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  714 לייקים

קוקאין ואלכוהול כתב: 11 מאי 2022, 19:58 אז ככה
הדרבי שעליו מכבי עמדה לדין היה בפברואר
חיכו חודשיים וחצי (הדיין חולה בבונה)
בזמן הזה מכבי יצאה ממאבק האליפות והודחה מהגביע
נתנו לה עונש של סגירת יציע עד סוף העונה (כל המשחקים חסרי חשיבות בגלל השורה הקודמת)

אחרי הערעור יצא שהעונש שלהם יהיה סגירת יציע של משחק אחד שכאמור לא יקבע כלום ועוד 2 משחקים בגביע השוקו של העונה הבאה.

את הפועל כמה זמן לקח להם לשפוט על אירועים של אותו דרבי...? שבוע?
זה לא ייאמן. אבל באמת שנמאס להתעצבן מזה, אנחנו אמורים להיות רגילים
רק לתקן אותך שעל הדרבי שהם עמדו בסופו של דבר הם קיבלו קנס כספי בלבד, העונש שהם קיבלו זה על משחק אחר שהם עמדו בו לדין באותו יום, באותו היום אגב הם עמדו לדין על משחק נוסף, היום הם עמדו לדין שוב וקיבלו קנס.
הם עמדו לדין איזה 3 פעמים על קריאות גזעניות וקיבלו על זה רק קנס כספי, לדעתי העונה הם עמדו לדין על קריאות גזעניות יותר מאשר בית"ר
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  714 לייקים

Shacham כתב: 11 מאי 2022, 19:10
Hapolo כתב: 11 מאי 2022, 18:31 אוהדי חיפה בשידור חי בפריים טיים זורקים אבוקות אל עבר אוהדי המחלה , שפוגעים ברשת החציצה ונופלים כנראה בתוך היציע שלהם , כלומר אירוע האבוקות הכי "חמור" שנראה בישראל בשנים האחרונות. לא שמעתי מילה מהשדרים תוך כדי , אם זה היה אנחנו פייייי איזו הטפת מוסר היינו שומעים שם. אם הפועל קיבלה על זריקת חפצים ואבוקות משחק בלי קהל אני לא יודע מה חיפה צריכה לקבל על הדבר הזה לפי סרגל העונשים (המגוחך) של ההתאחדות
כל מה שמעניין אותם זה אם המשחק נעצר או לא נעצר, חוץ מזה מצידם שהקהלים ישרפו אחד את השני.
נכון, הדיין גם אמר את זה בדיון שבע שעבר, כאילו לא במילים האלה אבל אמר
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

במקום לבכות על אחידות, הגיע הזמן להפסיק עם משחקי הכבוד ולהתאחד כולם נגד הדבר הזה שנקרא התאחדות.
כנראה שיש אנשים שזה נוח להם כל התשומת לב הזו.
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

האדס כתב: 13 מאי 2022, 12:00 במקום לבכות על אחידות, הגיע הזמן להפסיק עם משחקי הכבוד ולהתאחד כולם נגד הדבר הזה שנקרא התאחדות.
כנראה שיש אנשים שזה נוח להם כל התשומת לב הזו.
בפודיום דיברו על זה שבעלי הקבוצות הגישו/יגישו עתירה לשנות את התקנון
שליחת תגובה