העונה הבאה בכדורגל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

InFlames כתב: 14 מאי 2022, 13:46 כן אבל אתה כבר נהיה אובססיבי שחרר
אליאס הוא למלמ. חשבתי את זה לפני היריקה וגם אחריה.
קשה להתמודד עם זה כי הוא באמת שחקן שנותן 200% כל משחק, אבל זה לא מספיק כדי להיות שחקן טוב.
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

מסכים עם האדס על שהוא אובססיבי ביחס לאליאס. גם בעיניי קשה מאוד יהיה להצליח כשהוא בהרכב, ודווקא בגלל שהרוב חושבים אחרת בנושא הזה, חשוב לי להגיד את זה.
רואה שחורות המקורי
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

האדס כתב: 14 מאי 2022, 13:59
קשה להתמודד עם זה כי הוא באמת שחקן שנותן 200% כל משחק, אבל זה לא מספיק כדי להיות שחקן טוב.
ישר מבית מדרשו של המבין הגדול בכדורגל שרצה להביא להפועל את גלבאן ובוזגלו, ולא הפסיק לטעון שרמזי ספורי הוא שחקן זבל שלא ייצא ממנו כלום.
אתה צריך להבין שרמת הכדורגל של שחקנים לא נקבעת על פי רמת המיתוג שלהם.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםPegasusטכנית לארז
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

Asafasraf כתב: 14 מאי 2022, 13:50
נגמר הנוער כתב:איזה מיכאל אוחנה תגידו אתם אמיתיים? שחקן עם רגליים גמורות.
צריך להקשיב לראיון של אבוקסיס לפני שבוע כדי להבין עד כמה המילים שלל נכונות.
מה אמר?
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

האדס כתב:ליינדר גוטליב למקין ואזוגי זו הגנה של 2 גולים למשחק.
תוסיף לזה למלמ כמו אליאס באמצע ואתה בכלל בבלאגן.
2 גולים למשחק לטובתנו...
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדס כתב: 14 מאי 2022, 13:57
El dudernio כתב: 14 מאי 2022, 12:52
האדס כתב: 14 מאי 2022, 11:09 ליינדר גוטליב למקין ואזוגי זו הגנה של 2 גולים למשחק.
1. סתם עניין אותי אז בדקתי. שיחקת פעם אחת עם רביעיית ההגנה הזאת נגד סכנין, ספגת 0.

2. אליאס הרבה יותר אגרסיבי מכל שחקן אחר אצלך בקישור בטח מאינבינדר / אזולאי. והוא לא אמור להיות הכי אגרסיבי אלא יש גרזן מאחוריו.

בקיצור בין מה שאתה טוען למציאות יש הרים וגבהות וכרדיל מצאת עוד סיבה לרדת ולכתוב בגנות שחקני הקבוצה
אשים בצד את הניסיון להפוך את זה לוויכוח אישי, כי אתה באמת לא כך מעניין אותי.

1. משחק אחד לא מעיד על כלום, אפילו לא חמישה. לדעתי קו ההגנה הזו הוא מאוד התקפי בסגנון שלו עם שני מגנים שלא ממש שומרים טוב, ועם בלם חסר ניסיון שלדעתי צריך להיות מושאל/בלם מחליף.

2. אליאס הוא שחקן בינוני. התרומה ההתקפית שלו מוגבלת מאוד ולכן קשר לי לראות אותו משחק כאחד משני קשרי אמצע, ומצד שני הוא לא עושה הגנה מספיק טוב. הוא במקרה הטובה שחקן סגל משלים, לא שחקן שהוא באנקר בתור אחד משלושה קשרים באמצע.
1. אני מסכים שמשחק 1 לא מעיד על כלום. אבל הוא בטוח לא מעיד על הגנה שתקבל 2 כל משחק. כן אזוגי וליידנר הם מאוד התקפיים אבל הם גם לא רעים בהגנה 1:1, והגנת שטח זה דבר שאפשר ללמד. בטח כאשר יש קשר אחורי טוב שמחפה ויודע לאן ללכת.

2. אליאס הוא בהחלט אניגמה, הוא שחקן חזק פיסית עם דריבל טוב אבל כזה שלא מבין מספיק טוב הגנה ולא ניחן בראית משחק ובעיטה ברמה מספיק טובה כדי שיהיה 50/50 קלאסי. יחד עם זה הוא כן מוסיף אינטסיביות למרכז המגרש והוא לדעתי הקשר הכי טוב שלנו השנה. לכן מבין ה 3 דווקא אותו כן הייתי משאיק בהרכב, אבל כמו שאמרתי מביא גיבוי שחקן שברור שיכול לתפוס את בעמדה שלו (בגדול בגלל שמבחינתי גם אינבינדר וגם אזולאי אם נשארים עם שחקני ספסל) אז אין לי בעיה עקרונית לפתוח עם דן אבל לדעתי הוא פחות טוב.

בגדול אני חושב שאנחני כרגע קבוצה של מקום 4, זה לא באמת משנה עם נסיים שם אן במקום 6, ההבדל בין נתניה אנחנו וסכנין הוא קטן. צריכים לראות איך מחזקים את מה שיש והכי חשוב אלו נק' התורפה.
קשר אחורי, קשר יצירתי ( ראינו את המשמעות של אזולאי כשהו כשיר) וחלוץ, אחרי זה אפשר להמשיך עם עיבוי הסגל (בלם/מגן שמאל, חלוץ נוסף, שחקן קו נוסף)

לדעתי אלו 6 השחקנים שצריכים להגיע.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ההגנה הנוכחית שלנו לא מספיק טובה.דרושים שינויים ושיפורים.
יש עובדות , אנחנו סופגים המון.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

De Niro כתב: 14 מאי 2022, 20:40 ההגנה הנוכחית שלנו לא מספיק טובה.דרושים שינויים ושיפורים.

אנחנו גם מבקיעים המון (ביחס לשנים קודמות), זה אומר שלא צריך שיפור בהתקפה?
זה לא שחור או לבן
את הסם הכי גדול
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

קוקאין ואלכוהול כתב:
De Niro כתב: 14 מאי 2022, 20:40 ההגנה הנוכחית שלנו לא מספיק טובה.דרושים שינויים ושיפורים.

זה לא שחור או לבן
אם אנחנו רוצים קבוצה יציבה עם מגמת שיפור מעונה לעונה , אנחנו חייבים לשפר את נקודות התורפה , ויש כאלו בהגנה.
הכל מתחיל מהגנה.
קודם כל לא לספוג.

El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

De Niro כתב: 14 מאי 2022, 20:49
קוקאין ואלכוהול כתב:

זה לא שחור או לבן
אם אנחנו רוצים קבוצה יציבה עם מגמת שיפור מעונה לעונה , אנחנו חייבים לשפר את נקודות התורפה , ויש כאלו בהגנה.
הכל מתחיל מהגנה.
קודם כל לא לספוג.

2 נקודות התורפה הגדולות שלך הן חלוץ וקשר אחורי.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

El dudernio כתב:
De Niro כתב: 14 מאי 2022, 20:49
קוקאין ואלכוהול כתב: אנחנו גם מבקיעים המון (ביחס לשנים קודמות), זה אומר שלא צריך שיפור בהתקפה?
זה לא שחור או לבן
הכל מתחיל מהגנה.
קודם כל לא לספוג.

נניח שכן , למה לשפר רק אותן?

האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

האדום הצורר כתב: 14 מאי 2022, 14:10
האדס כתב: 14 מאי 2022, 13:59
ישר מבית מדרשו של המבין הגדול בכדורגל שרצה להביא להפועל את גלבאן ובוזגלו, ולא הפסיק לטעון שרמזי ספורי הוא שחקן זבל שלא ייצא ממנו כלום.
אתה צריך להבין שרמת הכדורגל של שחקנים לא נקבעת על פי רמת המיתוג שלהם.
אני לא זוכר במדויק, אבל דווקא נראה לי שאתה היית גם בעד בוזגלו. החתמה שסה״כ הניבה פירות יפים, ואלמלא הדרך האומללה שבחרנו לסיים אותה הייתה כנראה מסמנת עוד שחקן סביר שעבר במועדון.
לגבי גלאבן חשבתי בתחילת העונה של הלאומית שזו החתמה טובה, מהר מאוד היה לי ברור שטעיתי (כמו רבים בפורום).
לגבי ספורי הוא קיבל יותר מידי קרדיט בתחילת הדרך שעלה לנו ביותר מידי משחקים, וזה מתחבר בדיוק לטענה שלי ששחקני נוער עם פוטנציאל לא צריכים להשתפשף בבוגרים שלנו אלא בקבוצות אחרות.
היופי אצל ספורי שהוא באמת הצליח להתפתח בסכנין ובנתניה (וגם קצת אשקלון) וחזר אלינו שחקן בשל יותר. לצערי דווקא כשהראה ניצוצות של כוכב, האחים הדגולים דאגו להעיף אותו בשביל עמרי אלטמן (נעליים קטנות וכו׳).
לא בטוח שהבנתי מה הקשר בין שלושת המקרים הנ״ל למיתוג, אבל אשאיר לך להבין את זה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אציין שזה ממש לא רלוונטי אם מישהו טעה בעבר לגבי שחקן כזה או אחר...

גם קלוף טעה עם שחקנים.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

De Niro כתב: 14 מאי 2022, 21:09
El dudernio כתב:
De Niro כתב: 14 מאי 2022, 20:49 אם אנחנו רוצים קבוצה יציבה עם מגמת שיפור מעונה לעונה , אנחנו חייבים לשפר את נקודות התורפה , ויש כאלו בהגנה.
הכל מתחיל מהגנה.
קודם כל לא לספוג.

נניח שכן , למה לשפר רק אותן?

אתה לא צריך לשפר רק אותן.

לדעתי רשמתי 6-7 שחקנים שהייתי מביא.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

El dudernio כתב: 14 מאי 2022, 22:33 אציין שזה ממש לא רלוונטי אם מישהו טעה בעבר לגבי שחקן כזה או אחר...

גם קלוף טעה עם שחקנים.
זה רלוונטי כשנראה שהמדד העיקרי להערכת שחקנים אצל מישהו זה כמה השם שלהם נשמע נוצץ, ושלאותו מישהו יש אנטי מתמשך מול שחקני בית של הפועל עם שמות פחות נוצצים, והוא לא מפסיק לטנף עליהם בפורום באופן עקבי.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדInFlames
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

האדס כתב: 14 מאי 2022, 11:09 ליינדר גוטליב למקין ואזוגי זו הגנה של 2 גולים למשחק.
בדרבי האחרון שבא עלינו לרעה, הסיבה העיקרית שמכבי לא הצליחה לייצר התקפה נורמלית במחצית הראשונה היא אליאס, עד שבחר לעשות מעשה מטומטם.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

האדום הצורר כתב: 15 מאי 2022, 08:33
El dudernio כתב: 14 מאי 2022, 22:33 אציין שזה ממש לא רלוונטי אם מישהו טעה בעבר לגבי שחקן כזה או אחר...

גם קלוף טעה עם שחקנים.
זה רלוונטי כשנראה שהמדד העיקרי להערכת שחקנים אצל מישהו זה כמה השם שלהם נשמע נוצץ, ושלאותו מישהו יש אנטי מתמשך מול שחקני בית של הפועל עם שמות פחות נוצצים, והוא לא מפסיק לטנף עליהם בפורום באופן עקבי.
מה שעקבי זה השקרים שלך.
זה שאתה היית גרופי של ניר לקס הבינוני לא הופך אותך ליותר אוהדי ממני או לאחד שיותר מעריך שחקני בית.
זה שהרצון שלי לראות שחקני בית מושאלים (כדי שישתפרו, יחזרו להפועל ויצליחו) לא אומר שאני לא רוצה בהצלחתם.
זה שאני חושב ששחקן שירק במשחק הכי חשוב העונה, וגרם לתבוסה של 5-0, צריך להיות משוחרר מהפועל, זה אולי אומר עלי משהו, שמאוד קשה לי לסלוח למי שפוגע בהפועל.
red_boy
קיבל.ה  32 לייקים

האדס כתב: 15 מאי 2022, 09:29

גם קלוף טעה עם שחקנים.
מה שעקבי זה השקרים שלך.
זה שאתה היית גרופי של ניר לקס הבינוני לא הופך אותך ליותר אוהדי ממני או לאחד שיותר מעריך שחקני בית.
זה שהרצון שלי לראות שחקני בית מושאלים (כדי שישתפרו, יחזרו להפועל ויצליחו) לא אומר שאני לא רוצה בהצלחתם.
זה שאני חושב ששחקן שירק במשחק הכי חשוב העונה, וגרם לתבוסה של 5-0, צריך להיות משוחרר מהפועל, זה אולי אומר עלי משהו, שמאוד קשה לי לסלוח למי שפוגע בהפועל.
אליאס ממש לא גרם ל5-0
קבוצות ב10 שחקנים נגדינו חזרו מפיגור מספר פעמים ואנחנו אף ניצחנו בחיסרון מספרי , כך שגם אם עשה מעשה מטומטם זה ממש לא מצדיק לקבל תבוסה כזאת.
אם כבר אתה רוצה לצלוב מישהו בגין התבוסה אז תצלוב את המאמן שלך שעשה את החילוף הכי מטומטמם בהיסטוריה
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

כל אחד יצלוב את מי שהוא רוצה. אחד צולב את אליאס (האמת יותר מאחד), אחרים יצלבו את המאמן ואחרים את יאנקוביץ׳.
אני חושב שהאקט הזה מסמן הרבה ובעיקר חושב שהוא שחקן בינוני שתוקע אותנו מאחור. כמו בתקופה ששיחקנו עם לקס כ-6 ואמרנו זה מה יש.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

הרוש/שוער ישראלי אחר
ליידנר, למקין/זר, גוטליב, בן ביטון
אליאס זר
ש. אזולאי/זר
דוידה פלומיין
זר
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

גם קלוף טעה עם שחקנים.
מה שעקבי זה השקרים שלך.
שי אליאס עשה פעולה אמוציונאלית ומטומטמת והפקיר את הקבוצה.

אבל אני ספרתי על הדשא עוד 10 סמרטוטים, שבשום אופן ובשום תירוץ לא היו צריכים להתפרק ולקבל 5.

שי אליאס טעה ובגדול אבל מכאן ועד להפיל התפרקות של 10 שחקנים אחרים שלא תפקדו במשך מחצית שלמה זו גניבת דעת במקרה הטוב ואובססיה במקרה הפחות טוב.

אבל אם כבר אני זורם על האובססיה שלך אליו, אתה לא שם לב שהקבוצה שלך לא שווה כלום כשהוא לא על הדשא?
בשום משחק מאז ההרחקה שלו הפועל לא מצליחה להחזיק את הקבוצה מולה ולא את אמצע המגרש.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

L.S כתב: 15 מאי 2022, 10:37

מה שעקבי זה השקרים שלך.
שי אליאס עשה פעולה אמוציונאלית ומטומטמת והפקיר את הקבוצה.

אבל אני ספרתי על הדשא עוד 10 סמרטוטים, שבשום אופן ובשום תירוץ לא היו צריכים להתפרק ולקבל 5.

שי אליאס טעה ובגדול אבל מכאן ועד להפיל התפרקות של 10 שחקנים אחרים שלא תפקדו במשך מחצית שלמה זו גניבת דעת במקרה הטוב ואובססיה במקרה הפחות טוב.

אבל אם כבר אני זורם על האובססיה שלך אליו, אתה לא שם לב שהקבוצה שלך לא שווה כלום כשהוא לא על הדשא?
בשום משחק מאז ההרחקה שלו הפועל לא מצליחה להחזיק את הקבוצה מולה ולא את אמצע המגרש.
תן לו להמשיך לקטר, רק זה מה שהוא יודע לעשות.
אם היה בעלים של הפועל, איזי שירצקי היה נחשב לבעלים נוח על ידו. האדס זה איזי שירצקי של הפורום.
הפוסט קיבל 3 לייקיםלירון האדוםטכנית לארזהאדס
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

האדס כתב: 15 מאי 2022, 09:48 כל אחד יצלוב את מי שהוא רוצה. אחד צולב את אליאס (האמת יותר מאחד), אחרים יצלבו את המאמן ואחרים את יאנקוביץ׳.
אני חושב שהאקט הזה מסמן הרבה ובעיקר חושב שהוא שחקן בינוני שתוקע אותנו מאחור. כמו בתקופה ששיחקנו עם לקס כ-6 ואמרנו זה מה יש.
אתה אשכרה משווה את אליאס ללקס? הם לא אותה ליגה.

שי אליאס מוביל את הליגה בתיקולים מוצלחים ושני במאבקי קרקע מוצלחים, כנראה שני המדדים הכי חשובים לשחקן בעמדה שלו. ניר לקס היה גרוטאה שלא עשה כלום על המגרש.

באופן כללי לקרוא לשי אליאס למלם זה לא רציני. הוא אולי לא כוכב כדורגל, אבל מאוד מורגש כמעט בכל משחק שהוא משחק.

עשה טעות של ילד טיפש בדרבי, אבל החמישייה שקיבלנו נבעה מהרבה יותר סיבות משי אליאס. אתה צריך דוגמאות לקבוצה ששיחקה מחצית בעשרה שחקנים מול קבוצה טובה יותר ולא התפרקה ככה? כנראה שיש עשרות דוגמאות, גם מדרבים. לרצות לחתוך שחקן בית, לא יקר, צעיר, וכנראה גם הכי טוב בעמדה שלו בקבוצה בגלל הטעות הזאת זו חתיכת היסחפות
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אם כבר עליהומים, למה לא יצאו על גוטליב שספג צהוב הכי מפגר בעולם בטרנר, מה שמנע ממנו לשחק בדרבי הזה?
אתה יודע שאם תקבל צהוב אתה מושעה מהדרבי, ואתה בכל זאת מקבל צהוב על דיבורים.
זה בעיני לא כזה פחות חסר אחריות מאליאס, אם בכלל.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 2 לייקיםkruviכפיר אדום
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

אתם מודעים לעובדה שרוב שחקני הבית הנוכחיים בסגל הבוגרת שיחקו עד לא מזמן במכבי?
לא בטוח ששחקני בית ראויים לעדיפות על פני שחקנים אחרים. מחלקת נוער נועדה בעיקר לספק שחקנים טובים לבוגרת, לא שחקני נשמה.
מילא תגידו לי שחקן שגדל בהפועל כל החיים, או כזה שאוהד הפועל ולכן ביקש לעבור ממכבי כמו רייכרט. אבל בלא מעט מקרים, העובדה שמדובר בשחקן בית אפילו לא אומרת שהוא אוהד הפועל.
רואה שחורות המקורי
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

בעידן הכסף של היום החשיבות של שחקני בית פחותה הרבה יותר ממה שמייחסים לה לדעתי.

אתה יכול תיאורטית להעלות מחר לבוגרת 3 שחקנים מדהימים בני 18 וחצי.
עונה הבאה או עוד שנתיים הם לא אצלך, ואולי הם אפילו משחקים באחת היריבות שלך.
למה? כי לך אין את הכסף לשלם להם את החוזה שמציעים להם במקומות אחרים.

החזון הזה שיש לך מלא שחקני בית טובים ואז אתה הופך לקבוצה טובה הוא לא באמת ריאלי, כי שחקני בית טובים עוזבים אותך מהר מאוד כל עוד אין לך דרך להתחרות בשכר שקבוצות אחרות מציעות להם.

ומהצד השני קבוצות עשירות גם לא באמת צריכות נוער טוב, כי הרי הן יכולות לקנות שחקנים מבחוץ.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

ר.ש כתב: 15 מאי 2022, 12:52 אתם מודעים לעובדה שרוב שחקני הבית הנוכחיים בסגל הבוגרת שיחקו עד לא מזמן במכבי?
לא בטוח ששחקני בית ראויים לעדיפות על פני שחקנים אחרים. מחלקת נוער נועדה בעיקר לספק שחקנים טובים לבוגרת, לא שחקני נשמה.
מילא תגידו לי שחקן שגדל בהפועל כל החיים, או כזה שאוהד הפועל ולכן ביקש לעבור ממכבי כמו רייכרט. אבל בלא מעט מקרים, העובדה שמדובר בשחקן בית אפילו לא אומרת שהוא אוהד הפועל.
מזה שייך? לא נראה לי שמישהו עדיין חושב שבעידן של היום יש משמעות לשחקני בית במובן של מחוייבות. ראינו כבר מה קרה עם ערן זהבי ש"גדל בשער 5".
היתרון בשחקני בית זה שהם פה בלי דמי ההעברה ומשתכרים בשכר נמוך יחסית (לפחות בהתחלה). לדוגמא, העלות השנתית של שי אלאס, דוידה וליידנר לדעתי לא מגיעה לדמי ההעברה ששילמה ב"ש על אנסה השנה.
זה סופר קריטי בקבוצה שאין לה שקל על התחת כמו שלנו.
אגב, מבחינתי אין שום הבדל בין שחקן בית לשחקן כמו אלון אזוגי למשל.
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

oleg neduda כתב: 15 מאי 2022, 13:03
ר.ש כתב: 15 מאי 2022, 12:52 אתם מודעים לעובדה שרוב שחקני הבית הנוכחיים בסגל הבוגרת שיחקו עד לא מזמן במכבי?
מזה שייך? לא נראה לי שמישהו עדיין חושב שבעידן של היום יש משמעות לשחקני בית במובן של מחוייבות. ראינו כבר מה קרה עם ערן זהבי ש"גדל בשער 5".
היתרון בשחקני בית זה שהם פה בלי דמי ההעברה ומשתכרים בשכר נמוך יחסית (לפחות בהתחלה). לדוגמא, העלות השנתית של שי אלאס, דוידה וליידנר לדעתי לא מגיעה לדמי ההעברה ששילמה ב"ש על אנסה השנה.
אבל אם שחקן מהנוער לא טוב, אז אין משמעות לזה שהוא מהנוער (ובכלל זה - לעלויות שלו). ואם מישהו מבקש להעיף שחקן בית, אין הבדל משמעותי ביחס למי שביקש להעיף שחקן שאינו שחקן בית.
רואה שחורות המקורי
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

ר.ש כתב: 15 מאי 2022, 14:54
oleg neduda כתב: 15 מאי 2022, 13:03
אבל אם שחקן מהנוער לא טוב, אז אין משמעות לזה שהוא מהנוער (ובכלל זה - לעלויות שלו). ואם מישהו מבקש להעיף שחקן בית, אין הבדל משמעותי ביחס למי שביקש להעיף שחקן שאינו שחקן בית.
מה זאת אומרת אין לעלויות של שי אליאס משמעות לזה שהוא שחקן בית? ברור שיש. שחקן שעולה מהנוער כמעט תמיד יהיה זול יותר מהאלטרנטיבה. הוא חותם בגיל נוער על חוזה מינימום ובד"כ גם החוזה הבא שלו לא מאוד גבוה (אלא אם הוא עילוי). וכמובן שדמי ההעברה לא משלמים עליו. הרי סביר להניח שאם מחר נחפש ישראלי בעמדה של אליאס ובשכר שלו, נביא שחקן שיתרום פחות. כנ"ל לגבי דוידה וליידנר שמרוויחים מינימום והם שחקני הרכב ברוב קבוצות הליגה. אתה יכול להגיד את זה על עוד שחקנים בסגל שלנו? חוץ מזה שמדובר בנכסים שאפשר להרוויח עליהם גם לא מעט.
אני דיי בטוח שלמקין, דוידה, ליידנר ואליאס מרוויחים יחד לא הרבה יותר מ-150 אלף דולר בעונה. והם מרכיבים לך כמעט חצי הרכב. החצי השני מורכב ברובו משחקנים הרבה יותר יקרים שרובם נותנים תפוקה נמוכה יותר
שחקן בית טוב זה לוקסוס מהרבה בחינות. לשרוף אחד כזה בגלל טעות כמו שאליאס עשה בדרבי זה טמטום
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

oleg neduda כתב: 15 מאי 2022, 12:01
האדס כתב: 15 מאי 2022, 09:48 כל אחד יצלוב את מי שהוא רוצה. אחד צולב את אליאס (האמת יותר מאחד), אחרים יצלבו את המאמן ואחרים את יאנקוביץ׳.

שי אליאס מוביל את הליגה בתיקולים מוצלחים ושני במאבקי קרקע מוצלחים, כנראה שני המדדים הכי חשובים לשחקן בעמדה שלו. ניר לקס היה גרוטאה שלא עשה כלום על המגרש.

באופן כללי לקרוא לשי אליאס למלם זה לא רציני. הוא אולי לא כוכב כדורגל, אבל מאוד מורגש כמעט בכל משחק שהוא משחק.

עשה טעות של ילד טיפש בדרבי, אבל החמישייה שקיבלנו נבעה מהרבה יותר סיבות משי אליאס. אתה צריך דוגמאות לקבוצה ששיחקה מחצית בעשרה שחקנים מול קבוצה טובה יותר ולא התפרקה ככה? כנראה שיש עשרות דוגמאות, גם מדרבים. לרצות לחתוך שחקן בית, לא יקר, צעיר, וכנראה גם הכי טוב בעמדה שלו בקבוצה בגלל הטעות הזאת זו חתיכת היסחפות
לא השוותי בין היכולת שלהם, השוותי בין התחושה בקהל של זה מה יש ולא נצליח להביא טוב יותר. וזה בדיוק מה שאתה מתאר גם בהודעות אחרות כאן בנושא.
אני מבין שאתה חושב שאליאס שחקן טוב, אני חושב שלא עוד הרבה לפני ההרחקה המטופשת. לא נסכים על זה כנראה.
וכן אתה ואחרים צודקים - הוא ממש לא האשם היחידי. אבל אני מתקשה להתעלם מזה שהאקט שלו היה הסיפתח למפלה.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

טכנית לארז כתב: 15 מאי 2022, 12:58 בעידן הכסף של היום החשיבות של שחקני בית פחותה הרבה יותר ממה שמייחסים לה לדעתי.

החזון הזה שיש לך מלא שחקני בית טובים ואז אתה הופך לקבוצה טובה הוא לא באמת ריאלי, כי שחקני בית טובים עוזבים אותך מהר מאוד כל עוד אין לך דרך להתחרות בשכר שקבוצות אחרות מציעות להם.

ומהצד השני קבוצות עשירות גם לא באמת צריכות נוער טוב, כי הרי הן יכולות לקנות שחקנים מבחוץ.
אתה סופר צודק. ולכן אני חושב ששחקני בית צריכים לחזור אלינו בשלים יותר לגיל בוגרים.
ברור שאם נשאיל מחר את דווידה זה כבר לא רלוונטי, אבל שחקנים כמו למקין, ישראלוב, גניס וסניור - יכולים לצאת לשנתיים ולחזור איכותיים יותר ובשלים יותר לתת 2-3 עונות טובות, אם לא יותר.
גם אייזן היה צריך להיות מושאל מזמן, ורואים את המחיר שהוא ואנחנו משלמים על ההתעקשות להפוך אותו למחליף חמישי.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

האדס כתב: 15 מאי 2022, 17:34
oleg neduda כתב: 15 מאי 2022, 12:01

לא השוותי בין היכולת שלהם, השוותי בין התחושה בקהל של זה מה יש ולא נצליח להביא טוב יותר. וזה בדיוק מה שאתה מתאר גם בהודעות אחרות כאן בנושא.
אני מבין שאתה חושב שאליאס שחקן טוב, אני חושב שלא עוד הרבה לפני ההרחקה המטופשת. לא נסכים על זה כנראה.
וכן אתה ואחרים צודקים - הוא ממש לא האשם היחידי. אבל אני מתקשה להתעלם מזה שהאקט שלו היה הסיפתח למפלה.
אם אתה רוצה לחתוך אותו כי הוא לא טוב בעינך זה כבר משהו אחר (ולגיטימי כמובן) ואכן נסכים שלא להסכים ;)
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

שחקנים שאפשר להביא לדעתי...
במידה וליידנר נמכר בסוף העונה,טלאב טוואטחה שחקן חופשי.
*אם לסכנין יהיה כסף להביא אותו-גם הפועל יכולה*

גם דוניו של חיפה הייתי מביא אליינו בלי לחשוב פעמיים.

גם בביתר יש המון שחקנים שמסיימים חוזה והייתי מנסה לקחת מהם.
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדס כתב: 15 מאי 2022, 17:36
טכנית לארז כתב: 15 מאי 2022, 12:58 בעידן הכסף של היום החשיבות של שחקני בית פחותה הרבה יותר ממה שמייחסים לה לדעתי.

אתה סופר צודק. ולכן אני חושב ששחקני בית צריכים לחזור אלינו בשלים יותר לגיל בוגרים.
ברור שאם נשאיל מחר את דווידה זה כבר לא רלוונטי, אבל שחקנים כמו למקין, ישראלוב, גניס וסניור - יכולים לצאת לשנתיים ולחזור איכותיים יותר ובשלים יותר לתת 2-3 עונות טובות, אם לא יותר.
גם אייזן היה צריך להיות מושאל מזמן, ורואים את המחיר שהוא ואנחנו משלמים על ההתעקשות להפוך אותו למחליף חמישי.
אתה בגדול צודק.

אני אפריד בין הדברים אבל.
למקין להבנתי צריך להיות שחקן הרכב או לפחות כסה שמשחק 20 משחקים בשנה הבאה. ולכן יש לו מקום בסגל שלנו.

לגבי אור ישראלוב, לדעתי הוא עדין בגיל נוער. נכון יהיה לתת להמשיך בנוער תחת מעקב צמוד של הצוות שלנו שעד עכשיו נראה כעושה עבודה טובה ויחד עם זה להמשיך ולתת לו מידי פעם דקות בבוגרת.

לגבי סניור ולמקין המצב יותר מורכב, וזאת בעצם השאלה המרכזית לגבי מרבית שחקני הנוער.
האם לתפיסת המועדון יש להם פוטנציאל להיות שחקנים פותחים בקבוצה הבוגרת, ותוך כמה זמן? את שניהם אני לא מכיר מספיק טוב אבל אני בספק. אם זה המצב עדיף שהם יחממו את הספסל שלנו השנה ולא לבזבז כסף על שחקנים שיהיו באותו סטטוס אבל יעלו יותר. לחילופין אם רואים בסניור כחלוץ שאמור להיות החוד של הפועל עוד 3 שנים חובה להשאיל אותו שיתחיל לצבןר דקות.
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

לפי הפרסומים, אם וכאשר האוהד הפועל יגיע למכבי, ככל הנראה הם ייפרדו מפריצה.
החוזה של פריצה 350 א׳.
אם על סהר הם תכננו להשקיע שנה שעברה קצת פחות מ 300 א׳, המטרה הראשונה של חלון העברות, זה להנחית סוף סוף חלוץ ברמה כזאת, גם אם זה אומר נגר אחד פחות שיגיע בחלון.
הם חייבים להבין שהקבוצה משוועת לחלוץ נורמלי כבר כמעט עשור! וההשקעה מעבר לתכנון שלהם היא לא אסטרונומית (במיוחד שהעונה הם חסכו כל כך הרבה, עם כל השחרורים בינואר והשקיעו כמה שקלים בודדים).
אחריו להביא בלם, עוד קשר אחורי ובמידה ויש עזיבות (ליינדר,דוידה,פלומיין וכדומה) להביא מחליף ראוי,
למלא את הספסל בשחקנים ראויים לליגת העל ויש אחלה סגל לעונה הבאה.

כמה חבל שכל זה בגדר פנטזיה.
* במידה ואיכשהו נצליח עוד העונה להגיע לאירופה - זה הופך ל MUST!

הם פשוט לא מבינים, שעונה טובה בליגה, תביא לאירופה והצלחה באירופה זה אופרה אחרת מבחינה כלכלית, מקצועית ותדמיתית!
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
555
קיבל.ה  623 לייקים

לא נשלם 350,000 יורו לשחקן.
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

555 כתב: 16 מאי 2022, 11:11 לא נשלם 350,000 יורו לשחקן.
ו-250?
רואה שחורות המקורי
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

El dudernio כתב: לגבי סניור ולמקין המצב יותר מורכב, וזאת בעצם השאלה המרכזית לגבי מרבית שחקני הנוער.
האם לתפיסת המועדון יש להם פוטנציאל להיות שחקנים פותחים בקבוצה הבוגרת, ותוך כמה זמן? את שניהם אני לא מכיר מספיק טוב אבל אני בספק. אם זה המצב עדיף שהם יחממו את הספסל שלנו השנה ולא לבזבז כסף על שחקנים שיהיו באותו סטטוס אבל יעלו יותר. לחילופין אם רואים בסניור כחלוץ שאמור להיות החוד של הפועל עוד 3 שנים חובה להשאיל אותו שיתחיל לצבןר דקות.
אתה מתכוון סניור ורמות?
555
קיבל.ה  623 לייקים

ר.ש כתב: 16 מאי 2022, 11:19
ו-250?
250,000 עוד גבולי וגם לא
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

555 כתב: 16 מאי 2022, 15:06
ר.ש כתב: 16 מאי 2022, 11:19
ו-250?
250,000 עוד גבולי וגם לא
יש לו חוזה במכבי אולי אפשר להגיע לאיזן הסכמה איתם
שליחת תגובה