העונה הבאה בכדורגל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

לירון האדום כתב:
הסבתא של הפועל כתב:אחלה משתמש 555, הרבה פעמים מביא מידעים נכונים עוד לפני שיוצאים לעיתונות, אם כי גם אותי לפעמים מרתיח עם ידיעות מרתיחות ומעורפלות.
הוא ככל הנראה עיתונאי שמסקר את הפועל, לכן המידע

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
הוא לא עיתונאי.
חוץ מזה אף עיתונאי לא יפרסם פה מידע לפני שבוא מפרסם במקום העבודה שלו.
555
קיבל.ה  623 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 01 יולי 2022, 00:04 אחלה משתמש 555, הרבה פעמים מביא מידעים נכונים עוד לפני שיוצאים לעיתונות, אם כי גם אותי לפעמים מרתיח עם ידיעות מרתיחות ומעורפלות.
כמו למשל?
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

Nati כתב: 30 יוני 2022, 23:51
צ'ימבויקה כתב:
555 כתב: 30 יוני 2022, 18:27
https://sport1.maariv.co.il/israeli-soc ... le/906570/
הסכום עשוי להגיע ל-14 מיליון שקלים: המכירות של הפועל תל אביב

מעדכן כמובן קודם כל את אוהדי הפועל בפורום, ורק אז מעלה לאתר שלי.

אוקיי התעלומה נפתרה.
המשתמש 555 הוא בכלל לא אוהד הפועל אלא כתב לענייני הפועל ת״א.
הפורום הזה הוא פורום אוהדים. אני באופן אישי לא חושב שכתבי תקשורת צריכים להשתמש בפורום כדי לדון בשמועות לא מבוססות וקונספירציות.
איש מאיתנו לא ביקש פרסומים בלעדיים, אפשר לפרסם אותם באתר וואן ואז אנחנו נדון בהם כאן.
לא יודע מה עמדת קברניטי הפורום ושאר החברים, אבל אני לא חושב שהפורום הזה צריך לאפשר פתחון פה לכתבים. בטח כאלה שבוחרים לא לחוות דעה אלא רק לשתף ידיעות, מבוססות יותר או פחות.
מי אתה שתקבע מי יכול לכתוב בפורום?
היו פה עיתונאים/כתבים הרבה לפני שבכלל שמעת על הפורום הזה.ומבטיח לך גם הרבה אחרי שתעזוב.
לא שאני חושב שהוא כתב
לא יודע אם קראת את ההודעה שלי לפני שתקפת ככה אז אני אחזור כי נדמה שאתה מתקשה בהבנת הנקרא. אני סייגתי את עצמי. הבהרתי שזו דעתי האישית בלבד ושאני לא יודע מה עמדת קברניטי הפורום ושאר החברים לרבות אתה.
דבר שני אני בפורום הזה און אנד אוף משנת 2008 בערך, בגלגולים שונים ותחת משתמשים שונים. מכיר אותך ומכיר את הפורום היטב. אתה לא טוב ונבחר יותר מאף אחד. אני רק כתבתי את דעתי. זכותך לא לקבל.
בנוסף, אתה ממש מגן עליו בחירוף נפש. זה יפה לראות.
זה גם יפה שאתה חושב שאתה יכול להביע כאן דעה ואני לא. אולי אבקש ממך אישור בכתב בפעם הבאה שאני מציע (!) לרסן כאן משתמשים שהם כתבי ספורט.
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

צ'ימבויקה כתב:
צ'ימבויקה כתב:
אוקיי התעלומה נפתרה.
המשתמש 555 הוא בכלל לא אוהד הפועל אלא כתב לענייני הפועל ת״א.
הפורום הזה הוא פורום אוהדים. אני באופן אישי לא חושב שכתבי תקשורת צריכים להשתמש בפורום כדי לדון בשמועות לא מבוססות וקונספירציות.
איש מאיתנו לא ביקש פרסומים בלעדיים, אפשר לפרסם אותם באתר וואן ואז אנחנו נדון בהם כאן.
לא יודע מה עמדת קברניטי הפורום ושאר החברים, אבל אני לא חושב שהפורום הזה צריך לאפשר פתחון פה לכתבים. בטח כאלה שבוחרים לא לחוות דעה אלא רק לשתף ידיעות, מבוססות יותר או פחות.
היו פה עיתונאים/כתבים הרבה לפני שבכלל שמעת על הפורום הזה.ומבטיח לך גם הרבה אחרי שתעזוב.
לא שאני חושב שהוא כתב
לא יודע אם קראת את ההודעה שלי לפני שתקפת ככה אז אני אחזור כי נדמה שאתה מתקשה בהבנת הנקרא. אני סייגתי את עצמי. הבהרתי שזו דעתי האישית בלבד ושאני לא יודע מה עמדת קברניטי הפורום ושאר החברים לרבות אתה.
דבר שני אני בפורום הזה און אנד אוף משנת 2008 בערך, בגלגולים שונים ותחת משתמשים שונים. מכיר אותך ומכיר את הפורום היטב. אתה לא טוב ונבחר יותר מאף אחד. אני רק כתבתי את דעתי. זכותך לא לקבל.
זה גם יפה שאתה חושב שאתה יכול להביע כאן דעה ואני לא. אולי אבקש ממך אישור בכתב בפעם הבאה שאני מציע (!) לרסן כאן משתמשים שהם כתבי ספורט.
הבנתי בדיוק את מה שכתבת.
לא מגן עליו(הוא לפעמים גם מעצבן).
הגנתי על הזכות של כול מי שרוצה לכתוב פה,
אפילו אם הוא/הם לא אוהד/י הפועל.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

555 כתב: 01 יולי 2022, 00:15
הסבתא של הפועל כתב: 01 יולי 2022, 00:04 אחלה משתמש 555, הרבה פעמים מביא מידעים נכונים עוד לפני שיוצאים לעיתונות, אם כי גם אותי לפעמים מרתיח עם ידיעות מרתיחות ומעורפלות.
כמו למשל?
כתבת שנהיה בפלייאוף העליון כאילו יש לך מידע לגבי רוכש, בינתיים זה לא נראה ככה
(אני מאלה שאוהבים את הכתיבה שלך ולא חושדים בך)
שער 5 זה הלב
555
קיבל.ה  623 לייקים

עניין של דעה.
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

מרוב מכירות כבר לא הבנתי מה הסגל שלנו
מישהו יכול לעשות סדר
יואב תומר בסגל? הכי חשוב
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

Nati כתב: 01 יולי 2022, 02:37
צ'ימבויקה כתב:
לא שאני חושב שהוא כתב
הבנתי בדיוק את מה שכתבת.
חברי אביר חופש הביטוי.
אם אתה ככ וותיק כאן, אתה בטח מכיר שלפורום הזה יש תקנון. אתה גם בטח מכיר שהקפיאו וחסמו פה בעבר משתמשים. החוק הראשון בפורום מבהיר שהפורום הוא של אוהדי הפועל תא אך כמובן פתוח לאלה שאינם אוהדים. כאשר מודגש שם שאנשים שאינם אוהדים הפועל צריכים להתנהג בדרך מקובלת.
אני חושב שהפורום נועד בעיקר להחלפת דעות ולא לידיעות חדשותיות, מבוססות יותר או פחות (מילא אם היה פה דיוק של 10/10). יותר מכך, אם יהיו יותר משתמשים כאלה, שרק מביאים חדשות פייק, הדיונים פה ישתנו לדיונים שנשענים על ידיעות שאמינותן בספק. למעשה זה קרה כאן מספר פעמים. כמו גם התהיות מאיפה למשתמש 555 יש את המידע שהוא משתף. אני חושב שהפרסומים הבלתי פוסקים האלה לפעמים מביאים את השיח כאן למקומות ספקולטיביים, בלתי ענייניים ובלתי מבוססים.
הזכות של המשתמש 555 לכתוב כאן לא נפגעה וכנראה גם לא צריכה להפגע מבחינת הפורום. בינתיים אתה זה שמנסה לפגוע בזכות שלי לכתוב את דעתי כאן ובמקביל מייחס לי דברים שלא כתבתי. לא קבעתי מי יכול לכתוב בפורום. הבעתי את דעתי.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Nati כתב:
לירון האדום כתב:
הסבתא של הפועל כתב:אחלה משתמש 555, הרבה פעמים מביא מידעים נכונים עוד לפני שיוצאים לעיתונות, אם כי גם אותי לפעמים מרתיח עם ידיעות מרתיחות ומעורפלות.
הוא ככל הנראה עיתונאי שמסקר את הפועל, לכן המידע

הוא לא עיתונאי.
אז מאיפה כל המידע שיש לו?
בטוויטר עיתונאים כמו צנצי ורז אמיר ממכבי, נותנים כל מיני טיזרים ורמזים לפני שיש הודעה רשמית וזה בדיוק מה ש 555 עושה.
555 גם ידע שהחרם בדרך להסתיים.
אחד מ 2, או עיתונאי או שופר של ניסנוב

הפוסט קיבל לייק אחדצ'ימבויקה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 01 יולי 2022, 09:50
Nati כתב: 01 יולי 2022, 02:37
צ'ימבויקה כתב:
הבנתי בדיוק את מה שכתבת.
חברי אביר חופש הביטוי.
אם אתה ככ וותיק כאן, אתה בטח מכיר שלפורום הזה יש תקנון. אתה גם בטח מכיר שהקפיאו וחסמו פה בעבר משתמשים. החוק הראשון בפורום מבהיר שהפורום הוא של אוהדי הפועל תא אך כמובן פתוח לאלה שאינם אוהדים. כאשר מודגש שם שאנשים שאינם אוהדים הפועל צריכים להתנהג בדרך מקובלת.
אני חושב שהפורום נועד בעיקר להחלפת דעות ולא לידיעות חדשותיות, מבוססות יותר או פחות (מילא אם היה פה דיוק של 10/10). יותר מכך, אם יהיו יותר משתמשים כאלה, שרק מביאים חדשות פייק, הדיונים פה ישתנו לדיונים שנשענים על ידיעות שאמינותן בספק. למעשה זה קרה כאן מספר פעמים. כמו גם התהיות מאיפה למשתמש 555 יש את המידע שהוא משתף. אני חושב שהפרסומים הבלתי פוסקים האלה לפעמים מביאים את השיח כאן למקומות ספקולטיביים, בלתי ענייניים ובלתי מבוססים.
הזכות של המשתמש 555 לכתוב כאן לא נפגעה וכנראה גם לא צריכה להפגע מבחינת הפורום. בינתיים אתה זה שמנסה לפגוע בזכות שלי לכתוב את דעתי כאן ובמקביל מייחס לי דברים שלא כתבתי. לא קבעתי מי יכול לכתוב בפורום. הבעתי את דעתי.
למה ההודעות שלך תמיד פסימיות או במטרה לנגח מישהו/משהו?
יהיה טוב הפועל!
555
קיבל.ה  623 לייקים

שופר של ניסנוב? אני?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לירון האדום כתב: 01 יולי 2022, 09:57
Nati כתב:
לירון האדום כתב:הוא ככל הנראה עיתונאי שמסקר את הפועל, לכן המידע

הוא לא עיתונאי.
בטוויטר עיתונאים כמו צנצי ורז אמיר ממכבי, נותנים כל מיני טיזרים ורמזים לפני שיש הודעה רשמית וזה בדיוק מה ש 555 עושה.

שעודד מחאה נגד הבעלים? לא הגיוני
הוא לא וגם לא מבין למה כל הדחף להתעסק במי הוא(מלבד אם זה נעשה באיזשהו הומור)
הפוסט קיבל לייק אחד555
tadmored
קיבל.ה  454 לייקים

אני אוהב את הכתיבה והמידע של 555 ,גם אם לא תמיד מסכים איתו ,
ויש כאן כמה כותבים שמרתיחים אותי ,אבל מי אני שאגיד להם מה ומתי לכתוב ואם בכלל.
לכן היום אני יותר נהנה לקרוא ,לשמוע דעות,גם אם מנוגדות לדעתי (זה עוזר להפעיל את המוח ולבדוק אולי אני טועה ) לקבל מידעים כמו מ-555 ,ופחות אני מגיב .
אין ספק שיש בי סקרנות גדולה מי מאחורי המשתמש כפי שרבים מהמשתמשים הם כאלה שאנו מכירים מהיציע.
סתם כאנקדוטה אני למשל שהייתי הולך לאימונים באופן קבוע הייתי "שם את האוזן" על הגדר בוולפסון שומע ויודע מידעים ממקור לעיתים ראשון ועוד לפני שפורסם בעיתונות.
בקיצור 555 תמשיך לכתוב ,מחכה להודעה שיש רוכש בתקווה לנורמלי ,ושהבני זונות עפו לי מהקבוצה
יאללה הפועל

Sent from my SM-A325F using Tapatalk

אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
הפוסט קיבל 3 לייקים555לירון האדוםDe Niro
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

dino כתב:
לירון האדום כתב: 01 יולי 2022, 09:57
Nati כתב: הוא לא עיתונאי.

שעודד מחאה נגד הבעלים? לא הגיוני
הוא לא וגם לא מבין למה כל הדחף להתעסק במי הוא(מלבד אם זה נעשה באיזשהו הומור)
לכן אני מהמר שעיתונאי שמסקר את הפועל

555
קיבל.ה  623 לייקים

אמין אבל?
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

555 , אוהבים אותך תמשיך לכתוב כאן

555
קיבל.ה  623 לייקים

ליידנר אוסטריה 👀
555
קיבל.ה  623 לייקים

9,200,000 ש"ח.

14,000,000 ש"ח ממכירת שחקנים
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אוסטריה וינה זכו באליפות?
איפה ישחקו באירופה?

555
קיבל.ה  623 לייקים

אשכנזי, סלליך, אוזבולט, בלם זר ומגן שמאלי, הקיץ רחוק מלהסתיים.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

עם אשכנזי אני הבנתי מהפרסומים שאין התקדמות.

tadmored
קיבל.ה  454 לייקים

De Niro כתב:אוסטריה וינה זכו באליפות?
איפה ישחקו באירופה?

סיימו מקום שלישי ,
אין לי מושג באיזה מפעל ישחקו

הייתי בדרבי בוינה לפני שנתיים מול ראפיד וינה,
וואו איזו אוירה הייתה טירוף ,אבוקות ,אצטדיון מלא

אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

tadmored כתב:
De Niro כתב:אוסטריה וינה זכו באליפות?
איפה ישחקו באירופה?

סיימו מקום שלישי ,
אין לי מושג באיזה מפעל ישחקו

הייתי בדרבי בוינה לפני שנתיים מול ראפיד וינה,
וואו איזו אוירה הייתה טירוף ,אבוקות ,אצטדיון מלא

תודה.
הם כנראה לכאורה באמת מוכנים לשלם עליו יותר משאר המועדונים שהוזכרו השבוע , אבל השאלה מה השחקן רוצה.
מאוסטריה כן יותר קל להתקדם , לגרמניה למשל.

לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

555 כתב:אמין אבל?
לרוב כן
לפעמים אתה סתם מטריל

הפוסט קיבל לייק אחד555
Money
קיבל.ה  564 לייקים

ערב פתיחת עונה ואני חייב לציין משהו, זה מאוד חשוב איזה שחקנים עוד יגיעו ואיך יראה הסגל אבל לא פחות חשוב מזה זה הניהול המקצועי של המועדון,
אם בוקסה הגיע ולא ישנה את תרבות האימונים הביזיונית שהונחלה בשנים האחרונות במועדון אין טעם לצפות לכלום.
שחקנים צריכים להגיע ב10 בבוקר ולעזוב את המתחם ב18.
לא הגיוני שהם מגיעים ב11:30 וב13:15 הם אחרי מקלחת באוטו.
כדורגלנים מקצועניים.
זה לפי דעתי המבחן הגדול ביותר שלו.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אתה יודע שאימון סטנדרטי של ארסנל אורך 45 דקות ביום? מה בדיוק הם אמורים לעשות בין 10 ל18 בוולפסון?
אינתי עומרי, הפועל.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

האדום הצורר כתב: 03 יולי 2022, 16:50 אתה יודע שאימון סטנדרטי של ארסנל אורך 45 דקות ביום? מה בדיוק הם אמורים לעשות בין 10 ל18 בוולפסון?
כמה זמן ארסנל לא זכתה בתואר?
סתם לידע כללי, ערן זהבי בסין היה יוצא מהבית לאימונים ב9 וחוזר ב21 בערב.
לשבת על קלטות וידיאו, אימוני כושר, בדיקות כוח, אימונים טקטיים, שיפור יכולות אישיות, אימון קבוצתי.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אוקיי, אין שום סיבה שכל הדבר הזה ייקח 40 שעות בשבוע. בכלל, כדאי לעסוק פחות בנראות ויותר בתכלס.
אינתי עומרי, הפועל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדום הצורר כתב: 03 יולי 2022, 16:53 אוקיי, אין שום סיבה שכל הדבר הזה ייקח 40 שעות בשבוע. בכלל, כדאי לעסוק פחות בנראות ויותר בתכלס.
מב שאתה אומר הוא בין החובבנות לחוסר מושג.

1. אין מצב שארסנל מתאמנים 45 דק ביום. אולי אימון סטנדרטי שלהם הוא 45 דקות אבל יש להם ביום בין 3 ל 4 אימונים כאלו.

2.לפחות בתחילת העונה 45 דקות זה כלום ואתה חייב להתחיל להכניס אותם לכושר לדעתי הם צריכים לפחות אימון באורך שעתיים לסיבולת. ארוחת צהרים מנוחה ואז אימון כוח. זה יוצא לפחות 4 שעות במועדון. וזה לפי תדריכים טקטים כללים ומשחקונים כדי להתחיל לקבל תמונת מצב על התאמת השחקנים החדשים. שחקנים שחזרו מהשאלות וכו'

3. אחרי זה לפחות שעה אימון כללי. ארוחה ואימוני כך / סיבולת. בנוסף אימונים טקטטים. אימונים ספציפיים לפי חוליות. אימון לבועטי חופשיות, ואימון חופשיות בכלל.

בקיצור יש ים עבודה לעשות למשך כל השנה ואין סיבה שהם לא יהיו במקום העבודה שלהם 6-8 שעות כל יום.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

El dudernio כתב: 03 יולי 2022, 19:24
האדום הצורר כתב: 03 יולי 2022, 16:53 אוקיי, אין שום סיבה שכל הדבר הזה ייקח 40 שעות בשבוע. בכלל, כדאי לעסוק פחות בנראות ויותר בתכלס.

1. אין מצב שארסנל מתאמנים 45 דק ביום. אולי אימון סטנדרטי שלהם הוא 45 דקות אבל יש להם ביום בין 3 ל 4 אימונים כאלו.

2.לפחות בתחילת העונה 45 דקות זה כלום ואתה חייב להתחיל להכניס אותם לכושר לדעתי הם צריכים לפחות אימון באורך שעתיים לסיבולת. ארוחת צהרים מנוחה ואז אימון כוח. זה יוצא לפחות 4 שעות במועדון. וזה לפי תדריכים טקטים כללים ומשחקונים כדי להתחיל לקבל תמונת מצב על התאמת השחקנים החדשים. שחקנים שחזרו מהשאלות וכו'

3. אחרי זה לפחות שעה אימון כללי. ארוחה ואימוני כך / סיבולת. בנוסף אימונים טקטטים. אימונים ספציפיים לפי חוליות. אימון לבועטי חופשיות, ואימון חופשיות בכלל.

בקיצור יש ים עבודה לעשות למשך כל השנה ואין סיבה שהם לא יהיו במקום העבודה שלהם 6-8 שעות כל יום.
הלוואי שהיו מתאמנים כך. הינו נראים אחרת במהלך העונה, נפצעים פחות ומסוגלים למשחק מהיר יותר ואגרסיבי לאורך דקות ארוכות יותר.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

לא דיברתי על אימוני טרום עונה אלא על שגרה. זה קצת מצחיק שאתה מדבר על חוסר מושג כשאתה סתם כותב דברים, ממש מוזמן לבדוק.
אינתי עומרי, הפועל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אדום ותיק כתב: 03 יולי 2022, 19:48

הלוואי שהיו מתאמנים כך. הינו נראים אחרת במהלך העונה, נפצעים פחות ומסוגלים למשחק מהיר יותר ואגרסיבי לאורך דקות ארוכות יותר.
אני לא יודע מה קןרה בקבוצה הבוגרת.

בן דוד שלי קשור בעקיפין למחלקת הנוער והוא טען שעולים לאימון 6 אנשי צוות. השחקנים עם חזיות ומנתחים להם מדדים כל הזמן, כולל בזמן אמת.

לסניור למשל התאימו תוכניץ אימונים כי גילו שבדופק מסויים ההחלטות שלו לא טובות. ולכן יש לו תוכנית עם 3 מטרות.
1. לגרום לו להוריד דופק מהר יותר
2. לגרום לומלהגיע לדופק מהר לאט יותר
3. לגרום לו לקבל החלטות טובות יותר גם בדופק מואץ.

אני יודע על אימונים מיוחדים אחרי האימון הכללי לבועט החופשיות של הנוער עם כדור ונעל מלאים חיישנים ועוד במטרה לשפר את עוצמת הבעיטה, הסיבוב והדיוק.

אני מאוד מקווה שאם ככה זה בנוער בבוגרים זה עולה מדרגה, ואני מקווה שאםצזה לא המצב אז בוקסה שעלה לשם ידאג לשינוי המתבקש.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדום הצורר כתב: 03 יולי 2022, 19:52

לא דיברתי על אימוני טרום עונה אלא על שגרה. זה קצת מצחיק שאתה מדבר על חוסר מושג כשאתה סתם כותב דברים, ממש מוזמן לבדוק.
דיברת בכללי...

בלי קשר אתה מזכיר לי את רון עמיקם שלפני 15 שנה תיאר לי מפורטות את שיגרת האימונים של חיפה שגיורא שפיגל הביא ממילאן הגדולה.... הינהנתי בזמנו בראשי ורטואלית וגיחכתי בקול גדול.

לפני 23 שנה כשחקן נערים ב' בגליל תחתון התאמתני 4 פעמים בשבוע שעה וחצי כולל מבדקי סיבולת במכון רפואי כל חודש במהלך פתיחת השנה ואימוני כח כל שבועיים. אם אתה אומר לי שלפנח 23 שנה התאמנתי יותר מקבוצת פרימרליג היום ועוד טוען שאני חסר מושג אז תרשה לפקפק במקורות המודיעין שלך כי אין שום מצב בעולם שאתה צודק. נ.ב זאת היתה פחות או יותר שיגרת האימונים האירופאית אז שגיורא שפיגל הביא לדברי עמיקם.

נ.ב זה כנראה מסביר למה סיימנו שנתיים ברציפות שניים בצפון אחרי מכבי חיפה ולפני אימפריות נוער כמו הפועל חיפה של רובי שפירא ז"ל, נתניה וטובורק.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

4 פעמים בשבוע שעה וחצי (וגם, שעה וחצי ברוטו? נטו?) זה לא 6 פעמים בשבוע שעה וחצי. אתה שוב מדבר על פתיחת עונה והתייחסתי לאימוני שגרה. אין צורך להכניס את הגוף לעייפות יתר באימונים במהלך העונה וזה גם לא יעזור לתפקוד במגרש. כל הפנטזיות האלה על "יום עבודה רגיל" של 9 עד 5 לא קורות בשום מקום באופן עקבי וגם אין בהן צורך. מבטיח לך שהפועל הגדולה ביותר שהייתה פה ושגם הצליחה מאוד באירופה ב2010 לא התאמנה יותר משעה עד שעתיים ביום במקסימום.
אינתי עומרי, הפועל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדום הצורר כתב: 03 יולי 2022, 20:13 4 פעמים בשבוע שעה וחצי (וגם, שעה וחצי ברוטו? נטו?) זה לא 6 פעמים בשבוע שעה וחצי. אתה שוב מדבר על פתיחת עונה והתייחסתי לאימוני שגרה. אין צורך להכניס את הגוף לעייפות יתר באימונים במהלך העונה וזה גם לא יעזור לתפקוד במגרש. כל הפנטזיות האלה על "יום עבודה רגיל" של 9 עד 5 לא קורות בשום מקום באופן עקבי וגם אין בהן צורך. מבטיח לך שהפועל הגדולה ביותר שהייתה פה ושגם הצליחה מאוד באירופה ב2010 לא התאמנה יותר משעה עד שעתיים ביום במקסימום.
שעה וחצי נטו 4 פעמים בשבוע + משחק.
וזה היה השיגרה.

אני לא יודע על הפועל בעבר, מהמידע שיש אפילו סנדרלנד מהליגה השלישית ( עכשיו כבר שניה) מתאמנים יותר
Money
קיבל.ה  564 לייקים

היה פה דיון על זה אז רק אציין שאין חדש תחת השמש. האימונים נערכים בדיוק באותו זמן, גם מבחינת הזמן.
מזל שחלק מהשחקנים מקצועניים והולכים בעצמם לחדר כושר
סמל אישי של משתמש
פוגודין
קיבל.ה  50 לייקים

אל באנדי כתב: 01 יולי 2022, 07:39 מרוב מכירות כבר לא הבנתי מה הסגל שלנו
מישהו יכול לעשות סדר
יואב תומר בסגל? הכי חשוב

כרגע הסגל המסתמן:

---------מרינוביץ---------

ליינדר--למקין---גוטליב--ביטון

---אייבינדר---רומארטו---
--------אזולאי-------
גונזלס-----------דוידה
-------אוזבולט-------

מחליפים:
עידו שרון (נבחר לשחקן מצטיין ליגה א' בעונת השאלה וזכה במטבח בשווי 38 אלף ש"ח :evil-grin: )
רוי ברנס
אלו
ישראלוב
אחי מרדכי
ליאון מזרחי
קנצפולסקי
סניור
ורד
טוויזר
לאיוס
סלליך
יואב תומר
קייס גאנם
שגיא גניס

מטרות רכש:
בלם
הוזכרו מס' מועמדים זרים
וגם שמו של אוראל דגני עלה.

קשר ישראלי
- יובל אשכנזי מועמד

מגן שמאלי ישראלי במידה וליינדר יימכר
- גרצ'קין מועמד
- סולומון מועמד

מתנדנדים:
יואב תומר (שמו נקשר לחדרה)
טוויזר (שמו נקשר לחדרה)
ורד (מתים להיפטר ממנו)
קנצפולסקי (עיכוב בחידוש חוזה מועמד לMLS)
אחי מרדכי (נבחן בריינה)
דוידה (לא הופתע אם יימכר)
ליאון מזרחי

עזבו:
אליאס נמכר (קבוצת האם שלנו הפועל ב"ש :bang: ) - 2.9 מיליון ש"ח
שי אייזן נמכר (אשדוד) - 900 אלף ש"ח
רז שלמה נמכר (נתניה) - 925 אלף ש"ח
מרקו ינקוביץ' נמכר (קראבח) - 570 אלף ש"ח
ג'ורג' דיבה לא ידוע מכירה או השאלה (אשדוד)
מוחמד טראורה שוחרר ללא תמורה לפלודיב
יגאל בקר הפועל כפ"ס
שלומי אזולאי (חלוץ) סיים חוזה
שטקוס סיים חוזה
פלומה סיים חוזה
בוגדן סרנבסקי סיים השאלה

הושאלו:
אזוגי (הפועל ירושלים)
טרידובסקי (הפועל ירושלים)
אופק ביטון (הפועל ירושלים)

כמובן שהוזכרו עוד המון שמות מועמדים במהלך הקיץ כמו:
דוניו,בואצ'י,בנדה,זנטי,אקולטסה

אך ללא כל התקדמות

כל המידע מהמרשתת בלבד
הפוסט קיבל 3 לייקיםshaharotSeniorLoverלאפה בחינם
SeniorLover
קיבל.ה  44 לייקים

פוגודין כתב: 06 יולי 2022, 02:56
מישהו יכול לעשות סדר
יואב תומר בסגל? הכי חשוב

כרגע הסגל המסתמן:

---אייבינדר---רומארטו---
--------אזולאי-------
גונזלס-----------דוידה
-------אוזבולט-------

מחליפים:
עידו שרון (נבחר לשחקן מצטיין ליגה א' בעונת השאלה וזכה במטבח בשווי 38 אלף ש"ח :evil-grin: )
רוי ברנס
אלו
ישראלוב
אחי מרדכי
ליאון מזרחי
קנצפולסקי
סניור
ורד
טוויזר
לאיוס
סלליך
יואב תומר
קייס גאנם
שגיא גניס

מטרות רכש:
בלם
הוזכרו מס' מועמדים זרים

קשר ישראלי
- יובל אשכנזי מועמד

- גרצ'קין מועמד
- סולומון מועמד

מתנדנדים:
טוויזר (שמו נקשר לחדרה)
ורד (מתים להיפטר ממנו)
אחי מרדכי (נבחן בריינה)
ליאון מזרחי

עזבו:
יגאל בקר הפועל כפ"ס
שטקוס סיים חוזה
פלומה סיים חוזה
בוגדן סרנבסקי סיים השאלה

הושאלו:
אזוגי (הפועל ירושלים)

אך ללא כל התקדמות

כל המידע מהמרשתת בלבד
נראה מעולה, אני רק חשוב שרפואה משחק לרוב 4-3-3 עם 6 ובלי קשר התקפי 10
אז זה ייראה משהו בקישור

-------רומארטו--------
---איינבינדר---אזולאי----

על פניו נראה קישור שאי אפשר לסמוך עליו לאורך עונה שלמה, דן נחלש ואזולאי לא כשיר רוב הזמן
מקווה שיביאו את אשכנזי \ יוספי לרוטציה עם אזולאי ושיתנו לאל-ים להחליף את דן.

בכל מקרה אני לא חושב שימכרו כבר את דוידה,
אין ישראלי בעמדה שלו שיהיה מחליף ראוי ואין לנו משבצת לשחקן זר נוסף אם מתכננים להביא בלם
סמל אישי של משתמש
לוסיאנו
קיבל.ה  30 לייקים

פוגודין כתב: 06 יולי 2022, 02:56
מישהו יכול לעשות סדר
יואב תומר בסגל? הכי חשוב

כרגע הסגל המסתמן:

---אייבינדר---רומארטו---
--------אזולאי-------
גונזלס-----------דוידה
-------אוזבולט-------

מחליפים:
רוי ברנס
אלו
ישראלוב
אחי מרדכי
ליאון מזרחי
קנצפולסקי
סניור
ורד
טוויזר
לאיוס
סלליך
יואב תומר
קייס גאנם
שגיא גניס

מטרות רכש:
בלם
הוזכרו מס' מועמדים זרים

קשר ישראלי
- יובל אשכנזי מועמד

- גרצ'קין מועמד
- סולומון מועמד

מתנדנדים:
טוויזר (שמו נקשר לחדרה)
ורד (מתים להיפטר ממנו)
אחי מרדכי (נבחן בריינה)
ליאון מזרחי

עזבו:
יגאל בקר הפועל כפ"ס
שטקוס סיים חוזה
פלומה סיים חוזה
בוגדן סרנבסקי סיים השאלה

הושאלו:
אזוגי (הפועל ירושלים)

אך ללא כל התקדמות

כל המידע מהמרשתת בלבד
אחי מרדכי בבני ריינה לא?
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

אני חושב שהרעיון לפיו רומארטו יהיה השחקן התחתון במקום אייבינדר הוא מצוין. זה אומר שפחות נרגיש אותו, גם במשחק ההגנה וגם בבניית ההתקפות.
מקווה שאל ים יתפוס את מקומו של אייבינדר בהקדם.
אם הוא יתאים, ובהנחה והזרים סבבה, אני חושב שאנחנו יכולים להיות קבוצה מעניינת. למרות המגבלות שלנו בהתקפה (גם עם אוזבולט).
שליחת תגובה