סתיו למקין

פורום אוהדי הפועל תל אביב
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

הופעת בכורה טובה בהרכב.
גם בעמדת הבלם וגם כמגן ימני לקראת הסוף.
כיף לראות את הילדים של הפועל מקבלים דקות

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

הבן אדם לא קופץ לכדורי גובה ובכל מאבק כזה הפסיד היום אם בכלל נאבק ולא ויתר מראש, בנוסף עשה לא מעט חורים. לא הופעה טובה הגנתית.
דווקא בצד "ההתקפי" הוא לקח כמה פעמים כדור ורץ איתו קדימה שאת זה אהבתי.

אבל להמשיך להריץ אותו או את ישראלוב כי מטראורה החייזר לא יצא כלום.
הפוסט קיבל 2 לייקיםMarioאדום ותיק
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

רדפוקס כתב: 02 אפריל 2022, 23:03 הבן אדם לא קופץ לכדורי גובה ובכל מאבק כזה הפסיד היום אם בכלל נאבק ולא ויתר מראש, בנוסף עשה לא מעט חורים. לא הופעה טובה הגנתית.
דווקא בצד "ההתקפי" הוא לקח כמה פעמים כדור ורץ איתו קדימה שאת זה אהבתי.

אבל להמשיך להריץ אותו או את ישראלוב כי מטראורה החייזר לא יצא כלום.
מחזק את דברייך,
יש לו יציאה מהמקום טובה ועשה מהלך יפה אבל בחלק ההגנתי חייב להיות ראשון לכל כדור ויותר פיזי.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הגנתית יש לאן להשתפר, אהבתי את הפריצות קדימה.
טראורה לא צריך לשחק דקה יותר, גם בלם גרוע וגם בגולים שכבשנו היה בדיכאון כאילו ספגנו.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

דה סילבה הישראלי. התקפית.
It's 1991 and I refuse to come wack
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

משחק חלש מינוס הגנתית,
אבל הרגיש לי שהוא אחת הסיבות לזה שהמשחק ההתקפי שלנו היה יחסית טוב היום. על סמך היום הוא הרבה יותר טוב עם הכדור מטראורה, ישראלוב וגם מקולו.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

ראה היום את ההבדל בין משחק נוער לבוגרים.
בסוף הוא כבר לא היה מסוגל לזוז
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

בלם העתיד.
רפואה הבטיח שישחק בהרכב בכל המשחקים עד סוף העונה.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotכפיר אדום
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

יופי ילד 🙌🏻👹
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
אוהד :hapoel: תל אביב!
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

יופי ילד 🙌🏻👹
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
אוהד :hapoel: תל אביב!
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

יודע להתמקם טוב, אבל כמובן שצריך להתחזק גופנית.
הכי חשוב לי היה שיראה שהוא לא מבוהל והוא מהרגע הראשון הראה רצון להראות שהוא שייך, גם אם לא לקח את רוב כדורי הגובה.
לא פחד לעלות וליזום, בקרנות ובכדרור.
התיאום עם אדי עוד יגיע.

יופי ילד!
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

הופעת בכורה לא רעה בכלל לשחקן צעיר.
עושה רושם שהוא מהיר, ויש לו אחלה של טיפול בכדור.
tadmored
קיבל.ה  454 לייקים

לא יודע איך הוא כבלם
עדיין מוקדם לקבוע
אך יכולת טכנית יש לבחור
ואם הוא יהיה בלם טוב גם אז הרווחנו
...סליחה טעות -הניסנובים יהרסו כבר ...
אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

tadmored כתב:לא יודע איך הוא כבלם
עדיין מוקדם לקבוע
אך יכולת טכנית יש לבחור
תדמור היו ימים שהיית יודע איך הוא כבלם הרבה לפני כולם...
הפוסט קיבל 3 לייקיםלירון האדוםtadmoredRed Wolf
tadmored
קיבל.ה  454 לייקים

פישונט כתב: 03 אפריל 2022, 09:36
tadmored כתב:לא יודע איך הוא כבלם
עדיין מוקדם לקבוע
אך יכולת טכנית יש לבחור
תדמור היו ימים שהיית יודע איך הוא כבלם הרבה לפני כולם...
חחחחח
כמה שאתה צודק
מה לעשות הזדקנתי :whome:
אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

ממה שראיתי בנוער, מה שמייחד אותו כבלם זה היציאה קדימה עם הכדור. יכולת גבוהה מאד לשחקן בתפקיד הזה.

בכורה מצויינת בעיקר בהתחשב בזה שהבחור רק חזר משלושה חודשים של פציעה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדום ותיקkruvi
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

ממש רציתי שייכנס לו שם במחצית הראשונה.
לא נורא.
בתכלס היה לו חלק בגול כשאיפשר לשחקן סכנין להוריד עם הראש (בסוף זה יצא בישול).
אבל סך הכל אני כן אהבתי.

להמשיך לתת לו ולישראלוב דקות.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
michaelm
קיבל.ה  46 לייקים

נראה יותר יציב וחזק מישראלוב. נכון שבכדורי גובה החלוץ של סכנין לקח אותו ברוב ההזדמנויות, אבל עם ניסיון ושיפור פיזי הוא יכול להשתפר.
בכל אופן דריבל ויציאה קדימה זה משהו שחסר לנו מאוד מצד הבלמים, רק שיזהר!
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

Chegi כתב: 02 אפריל 2022, 23:23 טראורה לא צריך לשחק דקה יותר, גם בלם גרוע וגם בגולים שכבשנו היה בדיכאון כאילו ספגנו.
אני קלטתי בשידור החוזר את פלומיין עם פנים נפולות בשער השוויון. בטוח שזה היה טראורה.

בכל אופן, למקין נתן משחק טוב מאוד להופעת בכורה. הניסיון והיכולת שלו בנוער, הן בנבחרת והן בהפועל, הופכות אותי לאופטימי לגביו והוא צריך להיות הבלם הפותח עד סוף העונה.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

אונישנקו כתב:
Chegi כתב: 02 אפריל 2022, 23:23 טראורה לא צריך לשחק דקה יותר, גם בלם גרוע וגם בגולים שכבשנו היה בדיכאון כאילו ספגנו.
אני קלטתי בשידור החוזר את פלומיין עם פנים נפולות בשער השוויון. בטוח שזה היה טראורה.

בכל אופן, למקין נתן משחק טוב מאוד להופעת בכורה. הניסיון והיכולת שלו בנוער, הן בנבחרת והן בהפועל, הופכות אותי לאופטימי לגביו והוא צריך להיות הבלם הפותח עד סוף העונה.
טרוארה לא היה בסגל, זה אכן היה פלומיין

אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

יכולת מבטיחה למרות לא מעט בעיות.
מעדיף אותו ואת ישראלוב על פני טראורה.
החלטה טובה מאד לתת לו הרכב עד סוף העונה, ובעיקר להגיד לו את זה עכשיו. זה דבר שאמור להגביר אצלו את הביטחון!
מקווה מאד שכבר היום ישב\יושב איתו אחד מבלמי העבר שלנו ועובר איתו על הקלטת המשחק ומתקן לו את הטעויות. (כנראה חלום באספמיה...)
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

לא מרגיש שראיתי מספיק מהלכים כדי לגבש עליו דעה. בטח לא בצד ההגנתי. אם בילדים עסקינן, אני חושב שישראלוב נגד הפועל חיפה שיחק מצוין כמגן. ואני אשמח לראות אותו יותר.
אבל כל ההתעסקות הזו בבלמים הזכירה לי שיש לנו שחקן בן 22 שעושה העונה חיל (במושגים שלו ושל הליגה שלנו) במכבי נתניה. זו אמנם מעט חוכמה בדיעבד, אבל אני חושב שמיהרו לזרוק את רז שלמה. לא היה קורה שום דבר אם הוא היה יושב על הספסל שלנו העונה במקום ההזייה האפריקנית הזו.
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 03 אפריל 2022, 19:58 לא מרגיש שראיתי מספיק מהלכים כדי לגבש עליו דעה. בטח לא בצד ההגנתי. אם בילדים עסקינן, אני חושב שישראלוב נגד הפועל חיפה שיחק מצוין כמגן. ואני אשמח לראות אותו יותר.
אבל כל ההתעסקות הזו בבלמים הזכירה לי שיש לנו שחקן בן 22 שעושה העונה חיל (במושגים שלו ושל הליגה שלנו) במכבי נתניה. זו אמנם מעט חוכמה בדיעבד, אבל אני חושב שמיהרו לזרוק את רז שלמה. לא היה קורה שום דבר אם הוא היה יושב על הספסל שלנו העונה במקום ההזייה האפריקנית הזו.
הוא לא נמכר אחרי ההשאלה?
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

benaim כתב: 03 אפריל 2022, 20:33
צ'ימבויקה כתב: 03 אפריל 2022, 19:58 לא מרגיש שראיתי מספיק מהלכים כדי לגבש עליו דעה. בטח לא בצד ההגנתי. אם בילדים עסקינן, אני חושב שישראלוב נגד הפועל חיפה שיחק מצוין כמגן. ואני אשמח לראות אותו יותר.
הוא לא נמכר אחרי ההשאלה?
ממה שזכור לי נתניה צריכה בקיץ להחליט האם לממש את אופציית הרכישה שלו.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

אני מצטער להגיד כי באמת רציתי שהוא יצליח אבל הוא שחקן מאוד מאוד חלש ולא יודע אם ראית אותו השנה אבל הוא עושה ים טעויות קריטיות ולא נראה שהוא מתפתח בכיוון טוב
חופש לפורום שדים מPELEGES

הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

Haunter כתב: 04 אפריל 2022, 09:53
אני מצטער להגיד כי באמת רציתי שהוא יצליח אבל הוא שחקן מאוד מאוד חלש ולא יודע אם ראית אותו השנה אבל הוא עושה ים טעויות קריטיות ולא נראה שהוא מתפתח בכיוון טוב
אני גם ראיתי כמה טעויות שלו (גם את שני האדומים שלו), אבל עניין אותי לראות איך הוא באופן כללי שם.
הלכתי לבדוק סטטיסטיקה :
חילץ הכי הרבה כדורים - 216
חילץ הכי הרבה בחצי שלו - 194
שלישי בתיקולים - 109
שני במאבקי קרקע מוצלחים - 186
שני במאבקי אוויר מוצלחים - 91
שני במסירות מדויקות - 833

יש לו מקום בהפועל ת"א
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 04 אפריל 2022, 10:34
Haunter כתב: 04 אפריל 2022, 09:53
אני גם ראיתי כמה טעויות שלו (גם את שני האדומים שלו), אבל עניין אותי לראות איך הוא באופן כללי שם.
הלכתי לבדוק סטטיסטיקה :
חילץ הכי הרבה כדורים - 216
חילץ הכי הרבה בחצי שלו - 194
שלישי בתיקולים - 109
שני במאבקי קרקע מוצלחים - 186
שני במאבקי אוויר מוצלחים - 91
שני במסירות מדויקות - 833

יש לו מקום בהפועל ת"א
לא מזלזל בעבודה שעשית אבל סטט בכדורגל זה בלוף בטח ישראל ודרך אגב אתה יכול לבדוק עם אוהדי נתניה עליו הם גם לא מבינים מה יש שם מהמעט שיצא לי לדבר איתם לפחות

הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

חייב השאלה.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 04 אפריל 2022, 09:36
benaim כתב: 03 אפריל 2022, 20:33
הוא לא נמכר אחרי ההשאלה?
ממה שזכור לי נתניה צריכה בקיץ להחליט האם לממש את אופציית הרכישה שלו.
ממה ששמעתי הם כבר החליטו לממש את האופציה עליו.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

צ'ימבויקה כתב:לא מרגיש שראיתי מספיק מהלכים כדי לגבש עליו דעה. בטח לא בצד ההגנתי. אם בילדים עסקינן, אני חושב שישראלוב נגד הפועל חיפה שיחק מצוין כמגן. ואני אשמח לראות אותו יותר.
רך שלמה זה נזק מהלך.
הוא נותן עכשיו את עונה השיא בקריירה שלו בקבוצה שמתנהלת במקצוענות ללא לחץ ויש בה צוות אימון שאשכרה יודע להוציא את המקסימום מכל שחקן.
ועדיין הוא גרוע מאוד, יותר ממה שהוא נותן להם עכשיו הוא לא יתן והוא בערך ברמה של קולו שם.
במשחק מולנו קיבל 2 צהובים תוך 10 דקות בערך במחצית ראשונה.
בלם שנותן לפחות טעות אחת של גול במשחק לא משנה איך יהיה בשאר המשחק הוא לא בלם.
בהתחלה הייתי הכי מתומכיו, אבל בשלב מסוים אתה מבין שזה כבר לא שכר לימוד, זה בלם גרוע.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

טפו טפו חמסה חמסה

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

הגיע הזמן שיגיע בלם מהנוער שלא יתברר כפלופ, האחרון שהיה לנו היה הבוגד, ודואני הבליח לחצי עונה.
נערך לאחרונה על ידי chimpfive ב 10 אפריל 2022, 22:33, נערך פעם 1 בסך הכל.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מאחל לו עליה מתמדת ללא נפילת רז שליימה בהמשך
פוטנציאל טוב.
למקינג
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

רק שימשיך ככה
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

היה הרבה יותר טוב מהמשחק הקודם.
עשה כמה סגירות מצוינות ונתן פס נהדר בשער השני.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

אתמול היה המשחק הכי טוב שלו עד כה, נתן שקט בהגנה.
רואים שהוא צובר ביטחון ממשחק למשחק.
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

רדפוקס כתב: 19 אפריל 2022, 15:07 אתמול היה המשחק הכי טוב שלו עד כה, נתן שקט בהגנה.
רואים שהוא צובר ביטחון ממשחק למשחק.
הבעיה שהמשחק הבא זה דרבי בלי גוטליב לידו
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

זה כנראה יעבור מתחת לרדאר מסיבות מובנות, אבל הוא היה ממש ממש אחלה.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

יש לו פוטנציאל להיות בלם טוב.
לחבר שלו לא. לא רציתי לומר לפני מחשש יגיע אליו אבל לפני שבועיים בנוער עשה פנדל מטומטם ברמת טראורה, אם היה זר רפואה לא מעלה אותו לדרבי בחיים.
שליחת תגובה