אלימות משטרתית

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

אדום כתב: 22 פברואר 2022, 11:35
Red Wolf כתב: 22 פברואר 2022, 11:22 למה צנציפח מדווח רק בטוויטר, המקום הזה שלאף אחד לא אכפת ממנו
הוא לא כתב של ynet?? העיתון הכי נקרא במדינה?

שיפרסם את כל זה שם
טרחת להיכנס לאתר? כי כרגע יש 2 כתבות בעמוד הראשי
2 הכתבות לא של צנציפר, אלא של One
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

yos כתב: 22 פברואר 2022, 09:33
כפיר אדום כתב: 22 פברואר 2022, 09:15 פספסתי משהו: למה הם נכנסנו ליציע מלכתחילה?
מעדות שמיעה - כי אני כבר הייתי בחוץ כשהמהומה החלה:
בסוף המשחק, אחרי התודה לשחקנים והשירים, נשארה קבוצה קטנה של האולטראס בתחתית היציע התחתון.
הם שרו שירים נגד המשטרה (כי המשטרה אסרה להכניס כל ציוד עידוד, כולל תופים, בזמן שלקהל של חיפה אישרו הכל, אבל הכל).

בשלב מסוים גם היו חילופי קללות עם שאריות הקהל של חיפה ביציע הסמוך.
ואז השוטרים החליטו שהם מעיפים את כולם החוצה באלימות.
(אם משהו לא מדויק במה שכתבתי, אשמח אם מי שהיה באירוע - ידייק אותי)
זה אמנם בשוליים אבל יש משהו שאני לא מבין.
אוהדי הפועל זרקו חפצים ואבוקות - לא בסדר.
הסנקציות :
1. בית הדין של ההתאחדות : רדיוס / סגירת שער
2. בית הדין של ההתאחדות : קנס לקבוצה
3. משטרה - פורמלי : איסור הכנסת אביזרי עידוד לרבות תופים (משחקי בית וחוץ)
4. משטרה לא פורמלי : אירועי אמש

לא שאני תומך בהתפרעויות אוהדים, אבל אני חושב שקצת יצאו מפרופורציה.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 22 פברואר 2022, 11:49
yos כתב: 22 פברואר 2022, 09:33
כפיר אדום כתב: 22 פברואר 2022, 09:15 פספסתי משהו: למה הם נכנסנו ליציע מלכתחילה?
מעדות שמיעה - כי אני כבר הייתי בחוץ כשהמהומה החלה:
בסוף המשחק, אחרי התודה לשחקנים והשירים, נשארה קבוצה קטנה של האולטראס בתחתית היציע התחתון.
הם שרו שירים נגד המשטרה (כי המשטרה אסרה להכניס כל ציוד עידוד, כולל תופים, בזמן שלקהל של חיפה אישרו הכל, אבל הכל).

בשלב מסוים גם היו חילופי קללות עם שאריות הקהל של חיפה ביציע הסמוך.
ואז השוטרים החליטו שהם מעיפים את כולם החוצה באלימות.
(אם משהו לא מדויק במה שכתבתי, אשמח אם מי שהיה באירוע - ידייק אותי)
זה אמנם בשוליים אבל יש משהו שאני לא מבין.
אוהדי הפועל זרקו חפצים ואבוקות - לא בסדר.
הסנקציות :
1. בית הדין של ההתאחדות : רדיוס / סגירת שער
2. בית הדין של ההתאחדות : קנס לקבוצה
3. משטרה - פורמלי : איסור הכנסת אביזרי עידוד לרבות תופים (משחקי בית וחוץ)
4. משטרה לא פורמלי : אירועי אמש

לא שאני תומך בהתפרעויות אוהדים, אבל אני חושב שקצת יצאו מפרופורציה.
קצת?
long live the zapta
Money
קיבל.ה  564 לייקים

לא יקרה כלום לשוטרים מאתמול.. זה יחלוף כלא היה.
הדבר היחיד האמיתי שאנחנו יכולים לעשות זה להיעזר במכבי חיפה שיגידו שלא עקרנו כיסאות ולא זרקנו על הקהל שלהם.
לתפוס את המשטרה בשקר.
היום בכנסת הייתה ישיבה ואיך אני אגיד את זה בעדינות, אף אחד שם לא היה בעד האוהד הפשוט.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

עניין הציוד יכול להסתדר בבית משפט
אם זה עניין של בטיחות, המשטרה צריכה לעשות את זה עם שאר הקהלים שזורקים או זרקו אבוקות(יש גם להם את היכולת להסתיר אבוקות, נכון?)
Money
קיבל.ה  564 לייקים

אגב עניין הציוד זה הדבר הכי מביך ששמעתי.
אני חושב שזו המשטרה היחידה בעולם שמראה כמה היא חזקה על חלשים וכמה היא חלשה על קצת יותר חזקים.
הכוונה בחלשים זה באוהדי כדורגל. אבל בעבריינים או מחבלים היא מתנהלת כמו מערך של ילדים בכיתה ב.
אוהדי כדורגל זאת הדרך היחידה שלהם להראות עליונות. ״נהיה איתכם קשוחים וכולם יראו שאנחנו לא מפחדים להיכנס לעימותים״
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

Money כתב: 22 פברואר 2022, 12:16 אגב עניין הציוד זה הדבר הכי מביך ששמעתי.
אני חושב שזו המשטרה היחידה בעולם שמראה כמה היא חזקה על חלשים וכמה היא חלשה על קצת יותר חזקים.
הכוונה בחלשים זה באוהדי כדורגל. אבל בעבריינים או מחבלים היא מתנהלת כמו מערך של ילדים בכיתה ב.
אוהדי כדורגל זאת הדרך היחידה שלהם להראות עליונות. ״נהיה איתכם קשוחים וכולם יראו שאנחנו לא מפחדים להיכנס לעימותים״
לא חושב שיש מישהו אחד במדינה שחושב שהמשטרה שווה משהו בגלל המקרי אלימות שלהם במשחקי כדורגל
המשטרה בארץ בדיחה, אין בה אמון בשום פרמטר, והמקרים האלה עוד יותר מורידים ממנה
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

יש מישהו שראה את סיפור האלות והקרשים?
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

אוהד כורסא כתב: 22 פברואר 2022, 12:27
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אם כן או לא, זאת לא סיבה לתת מכות לילדים
זה לא רלוונטי לדיון, טבעי שהאבטחה והמשטרה יציגו כרלוונטי לדיון
הדיון אמור להיות על הדרך שבה פועלת המשטרה כדי לרסן אם מידתי, לא מידתי
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

לאפה בחינם כתב: 22 פברואר 2022, 12:30
אוהד כורסא כתב: 22 פברואר 2022, 12:27
אם זה לא ליצנים זו עלילת דם שמטרתה להכשיר אלימות.
אגב, ההנחיות בצה"ל שמחבל שביצע פיגוע מרגע שהוא לא מהווה סכנה אסור לגעת בו (כמובן שבצדק). זה האם אמא של הקל וחומרים. אלימות מוצדקת רק שהצד השני מהווה סכנה. אסור לקבל את המיסגור שהמשטרה מנסה לייצר.
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

Red Wolf כתב: 22 פברואר 2022, 11:46
אדום כתב: 22 פברואר 2022, 11:35
Red Wolf כתב: 22 פברואר 2022, 11:22 למה צנציפח מדווח רק בטוויטר, המקום הזה שלאף אחד לא אכפת ממנו

שיפרסם את כל זה שם
טרחת להיכנס לאתר? כי כרגע יש 2 כתבות בעמוד הראשי
2 הכתבות לא של צנציפר, אלא של One
הוא לא כתב של ynet, הוא כתב של ידיעות. לynet יש שתפ עם וואן. בכל אופן הכתבות הן ברוח אותם הדברים.
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

Sin Queso כתב: 22 פברואר 2022, 10:36 הגיע לכנסת
שומר את זה לשים מתחת לערך "מס שפתיים" במילון הדיגיטלי שאני מכין.

מה הוא אמר שם 45 שניות?
מה תכלס אנחנו מקווים להוציא?
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

תתאבד כבר כתב: 22 פברואר 2022, 13:41
Sin Queso כתב: 22 פברואר 2022, 10:36 הגיע לכנסת
שומר את זה לשים מתחת לערך "מס שפתיים" במילון הדיגיטלי שאני מכין.

מה הוא אמר שם 45 שניות?
מה תכלס אנחנו מקווים להוציא?
הרבה יותר גרוע מזה, הוא מנסה להעביר עכשיו חוק שייתן אפילו עוד סמכויות למשטרה ולשוטרים ביציע.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

מה עם תיעודים שמאמתים את הגרסה של המשטרה לפיה אוהדים שלנו השתוללו וזרקו כסאות על אוהדי חיפה ? אני לא אומר שלא קרו דברים אבל המקום מרושת במצלמות , אפילו אין את הלחץ המינימלי לפרסם גיבוי להתנהגות שלהם שמה אין .
את העובדה ששוטרים מצולמים שם מכים אוהדים כשהם רעולי פנים וללא תגי זיהוי הם לא יכולים להסתיר/לשנות , לא מבין איך דבר כזה עובר ככה
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

שיפרסם את כל זה שם
https://www.ynet.co.il/news/article/r1aw57flq#autoplay
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

הנהלה שלנו היתה צריכה לעבוד כל הלילה על איסוף הסרטונים ממצלמות סמי עופר ומהרשת, ולפתוח את הבוקר עם מסיבת עיתונאים בנושא. לצערי עוד יום-יומיים הנושא הזה ימות ולאף אחד כבר לא יהיה אכפת, עד הפעם הבאה.
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

https://www.haaretz.co.il/opinions/.premium-1.10627511

אתה איתנו שחר? אשריך
עדיף שתיכנסו ותגיבו כדי להרים את הטראפיק ואולי הכתבה תתרומם,

אבל אם אין לכם מנוי:

המשטרה התנהגה בסמי עופר כמו עבריינים עם רישיון להרוג
זה לא חדש שהיחסים בין השוטרים במגרשים לאוהדי הספורט, שבלעדיהם אין ספורט, נמצאים בגובה הרצפה. כבר ראינו עשרות עדויות וסרטונים מתחילת העונה שבהם אלימות מיותרת וברוטלית של "כוחות הביטחון" כלפי אוהדים מכל סוג ומכל קבוצה, אבל מה שהיה אתמול בסמי עופר מול אוהדי הפועל עבר את הגבול.

המשטרה החרימה לא מזמן תופים ודגלי עידוד "מתוך דאגה לשלום האוהדים", אבל למישהו זה לא הספיק. אתמול הבעוית התחילו עוד בדרך למשחק: בכניסה לחיפה עצרו את אוטובוס הסעת האוהדים שהייתי עליו. 2-3 ניידות גדולות עיכבו אותנו בכניסה לעיר. לאוטובוס עלו כעשרה שוטרים שמיד התחילו עם קללות וגישה מתנשאת של "נסה אותי ותראה מה יקרה לך". הם דרשו שנרד מהאוטובוס כדי שיוכלו לערוך בידוק על כל אחד מאיתנו וחיפוש כולל באוטובוס. הסכמנו בלית ברירה כי יש לנו משחק ואנחנו לא רוצים לפספס אותו. הם בדקו אחד-אחד בצורה אגרסיבית, כולל שני ילדים בני 10, וכמובן לא מצאו כלום. הם לא נתנו לנו להמשיך לפני שדאגו לליווי צמוד שלנו כל הדרך לאצטדיון, אז איחרנו לשריקת הפתיחה.
הקהל החליט בצעד לגיטימי ביותר לצאת מהיציעים למשך הדקות הראשונות ולמחות - להראות למנהלת הליגה שבלי האוהדים שלה היא כלום. את המשטרה זה לא עניין ומיד הם שלחו עוד 15 שוטרים בנוסף לעשרים שכבר היו ליד היציע כדי לתצפת אלינו. ככה צפו בנו בלי מעש 35 שוטרים עד סוף המשחק. הפסדנו במשחק ובסיומו היו קצת חילופי קללות בין שני הקהלים, דבר צפוי שקורה מעת לעת שלא היה יכול להרחיק לכת יותר מזה. ראשית, מכיוון שיש חוצצים גדולים בין היציעים, ושנית משום שאין שנאה יוקדת בין שני מחנות האוהדים. זה לא מנע מהשוטרים פשוט להכנס ליציע משום מקום, בלי סיבה, ולהעיף אותנו החוצה, תוך כדי שהם רומסים, מאגרפים, ובועטים בכל מי שנתקל בדרכם.
תמונההתחלתי לצלם מיד אחרי שראיתי ילד בן 14 שעמד במדרגות ולא יצר שום קשר עם השוטרים, מקבל משניים מהם בעיטה ונופל לרצפה. גם אחרי שכל האוהדים יצאו אפשר לראות בסרטונים שהועלו לרשתות שהאלימות מצד השוטרים המשיכה. ראינו שוטרים מפרקים במכות אוהדים צעירים ואחר כך עושים סביבם מעגל כדי שלא ייראו אותם שוכבים מדממים על הרצפה. אנשים שהחטא הכי גדול שלהם היה רצון לבוא לראות את הקבוצה האהודה שלהם משחקת כדורגל, חזרו הביתה עם דם על הפנים. המשטרה התנהגה כמו עבריינים שנתנו להם רישיון להרוג.

אנחנו בתור אוהדים נאלצים גם ככה להתמודד עם מערכת אטומה שלא מקשיבה לרצונות שלנו בשום מצב. אנחנו תמיד מנסים להנות בכל זאת ולעשות את מירב המאמצים כי אנחנו קשורים לקבוצה שאנחנו אוהדים. לנסוע למשחק בצפון ביום שני בשעה 20:30 כשיש לימודים ועבודה למחרת? לא אידיאלי, אבל מילא. אבל לקבל יחס של אויב האומה כשאתה מתקרב לאצטדיון, לעבור לפחות שלושה בידוקים אינטימיים וחודרנים, לפחד להסתכל לפנים של אלו שאמורים לשמור עליך, הורס את כל החוויה של כולם. אתמול היה המשחק הכי קצר שהיה לי כאוהד כי פשוט לא התרכזתי בו, אלא במי ששומר עלינו. ולי קל, כי אני נער בן 18. מה קורה למשפחות עם ילדים קטנים שרק רוצים לראות כדורגל ולעודד את הקבוצה שלהם. איזה מוטיבציה להגיע בעתיד למשחק תהיה להם? אתמול החוויה שלי כאוהד נהרסה, אבל לא רק שלי. גם החוויה של אוהדי מכבי חיפה, שניצחו ושלא יכלו ליהנות מניצחונם. כי גם הם כמו כולם יודעים שזה לא עניין של אם, אלא מתי, זה יגיע גם אליהם.
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

הניתוק של חברי הכנסת היום ושל נציגי המשטרה כל כך לא מפליא אבל מכעיס בו זמנית. התקווה היחידה שאולי מהאירוע הזה שקרה על חשבוננו(וגם אם היה קורה נגד האוהדים של מכבי או ביתר היה נוראי באותה מידה) אוהדים יתאחדו נגד זה בצורה מסויימת וימחו נגד זה ביחד. איך? אין לי באמת מושג אבל אם נהיה מאוחדים ויהיו קולות שפויים בראש אולי נצליח למזער את התופעה הזאת
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
J-R
קיבל.ה  36 לייקים

איזה יתאחדו?
ב2006 היה השיא של הבלגן עם השוטרים בכל הליגה(אצלנו בטדי),כל שבוע מכות של כל קהל,יצאנו בחצי נגד הכח (ניצחנו 3-0)במחאה.עזר במשהו?
שוטרים ריגלו פה אחרי ראש ממשלה ומנכלים,למישהו אכפת מאוהדי כדורגל?זה אקסט טריטוריה.אנחנו זבל במכלאות ברגע שכף רגלנו דורכת באצטדיון בארץ.
J-R
קיבל.ה  36 לייקים

והבדיחה הכי גדולה אלו בעלי הקבוצות.
אם אחרי שקבוצה אחת,אחת נקנסת בשקל(!)על זריקת מצתים של הקהל כלללללל הליגה פשוט מושבתת וסלמת-הסיפור הזה של הקנסות יגמר.
אני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל להסביר כמה זה אבסורדי לגרום לבעלי קבוצות לשלם קנסות על מעשים של עשרות.זה חסר תקדים בכל קנה מידה.
זה רק מחזק את הטענה שלי שאף אחד לא באמת שם פה כסף מהכיס-אני פשוט לא רואה סרט שהניסנובים,שחר,לוזון,אברמוב,ברקת ושאר הלהקה היו שותקים לעונשים כאלו בעסקים הפרטיים שלהם.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

אין לי משהו חכם להגיד, רק הקפצה כדי להשאיר את הדבר הזה על סדר היום גם כאן בפורום. כל הכבוד לכל מי שהיה בפוגרום הזה ויוצא עם הסיפורים לתקשורת, חשוב מאוד.
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

המשטרה טוענת שהאוטובוס של אוהדי הפועל היה מלא באלות וקרשים, יש לדבר הזה תיעוד? ואם לא אז למה אין עדיין תביעת דיבה?
אותו כנ"ל לגבי כסאות שנעקרו לטענת השוטרים.
ובכלל, צריך לדרוש לקבל את צילומי האבטחה מכל המשחק ואחריו, יש כמה וכמה מצלמות שמכוונות ליציע.
אבל מה אני בכלל מקשקש, כל ראייה נגדם מיד תושמד.. ארגון פשע במדים
המשתמש על שם רז שלמה
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

מאחל לכל אחד מהם סרטן למוח, שיגמרו בטיפול נמרץ.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

סנטה קלאוס כתב:המשטרה טוענת שהאוטובוס של אוהדי הפועל היה מלא באלות וקרשים, יש לדבר הזה תיעוד? ואם לא אז למה אין עדיין תביעת דיבה?
ובכלל, צריך לדרוש לקבל את צילומי האבטחה מכל המשחק ואחריו, יש כמה וכמה מצלמות שמכוונות ליציע.
למה להוריד את העיניים מהכדור בגלל הספין הזה?!
איך זה רלוונטי למכות שהם נתנו לאוהדים רנדומליים שנפלו להם לידיים?

מה אנחנו פלסטינאים?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

סומך כתב: 22 פברואר 2022, 19:31
סנטה קלאוס כתב:המשטרה טוענת שהאוטובוס של אוהדי הפועל היה מלא באלות וקרשים, יש לדבר הזה תיעוד? ואם לא אז למה אין עדיין תביעת דיבה?

מה אנחנו פלסטינאים?
לא, אבל מג"ב ריצפה אוהבי לחלק מכות לכולם כמו חבורה של ערסים, חרדים, שמאלנים, אתיופים, נכים, ובמיוחד אוהדי כדורגל. אף אחד לא מקופח.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

סיפור מעולה שלהם. בדקו אוטובוס אוהדים בכניסה לחיפה, מצאו שם מלא אמל"ח, אמרו להם "סעו לשלום" ובסוף המשחק נזכרו לפרק חצי יציע במכות.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

Sin Queso כתב: 22 פברואר 2022, 19:11
הם מודעים לזה שהם מראים את זה אחרי שיש כבר 50 שוטרים ביציע??
אפילו בתירוצים של אחרי הם מפגרים
אדום עתיק
קיבל.ה  4 לייקים

סרטן בראש לשוטרים הפושעים=נאצים, ירודי הרמה ועלובי הנפש שפגעו בחפים מפשע. למה הם לא גיבורים באום אלפחם, ברהט?
סמל אישי של משתמש
נורמה ג'ין
קיבל.ה  11 לייקים

האדס כתב: 21 פברואר 2022, 23:58 הכתובת הייתה על הקיר.
אני ועוד משתמשיים בודדים רשמו על זה.
הבאנו על עצמנו ובעיקר על חסרי ישע את האלימות הזו.
כל הכבוד לגיבורים שזורקים מצתים ואבוקות למגרש ומחזירים את המשטרה למגרשים.
תגובה מטומטמת מאוד.
אתה מעורר פרובוקציות ואז טוען שיש בעיה בהבנת הנקרא.
הבעיה בך.
נערך לאחרונה על ידי נורמה ג'ין ב 22 פברואר 2022, 20:25, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

סומך כתב: 22 פברואר 2022, 19:31

מה אנחנו פלסטינאים?
מי אמר להוריד? אי אפשר לעשות את 2 הדברים במקביל?
עלילות הדם האלו תופסות חזק בכותרות ומסבות למועדון נזק עצום, אמרתי את זה גם כאשר כותרות האתרים זעקו "תגרה בין אוהדי הפועל לבית"ר בתחנה מרכזית ירושלים" (כשבפועל זה נראה הרבה יותר קרוב ללינץ' מאשר לתגרה).
תחשבו על האוהד הניטרלי שנכנס לאתרי הספורט ורואה כותרות כאלה או אפילו סתם בן אדם פשוט שנתקל בקליקבייט ותבינו כמה נזק הדבר הזה גורם.
המשתמש על שם רז שלמה
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

Sin Queso כתב: 22 פברואר 2022, 19:11
הוא מדבר על השלכת כיסאות ובפועל הצילום הוא של השלכת חפץ קטן (אם מדובר בראש צינור כיבוי-גם חמור, אבל לא ברור איפה העשרים כיסאות שהושלכו).
הוא מדבר על אמצעי לחימה שהם תפסו אחד בצומת עתלית-אוקי...אז עצרתם את העבריינים אני מניח?

באמת שרמת הטיעונים היא של גלית דיסטאל צומת מאי גולן.

הלוואי הלוואי שימצו את הדין עם הערסים שתקפו אוהדים.

בלי קשר
מי שזורק חפץ מתכתי על קבוצת אנשים צריך לשבת מאחורי סורג ובריח, ואם מישהו מביא לומים (לא ברור בכלל מהתמונה שזה לומים בקטע של "אלות ללכת מכות") אז שיצטרף אליו. משום מה מי שקיבלו מכות לא קשורים לא לזריקת חפצים ולא לכלום. עונש קולקטיבי, כמו שהם למדו בשטחים.

הפוסט קיבל 2 לייקיםSickleCellRed Wolf
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

שיפרסם את כל זה שם
למיטב הבנתי יפתחו מחר את אולפן הבוקר של ynet עם כתבה על כל מה שקרה
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

אילדיס ומירי נבו מפתיעים לטובה באמירותיהם לנוכח הלינץ' המשטרתי מאתמול.
yos
קיבל.ה  65 לייקים

עלתה לוואינט כתבה שבה תיעוד משטרתי של אוהדי הפועל משליכים חפצים לעבר אוהדי חיפה.
מעבר לכך שלא ברור מה עף ועל מי, רואים שזריקת החפצים היתה בכלל ביציע העליון. אז מדוע הבריונים פרצו והתעמתו עם היציע התחתון?
Money
קיבל.ה  564 לייקים

אתם כולכם אומרים ״איך זה הגיוני״ על המשטרה..
אתם שוכחים שלפני חודש גילו שאחד המפקדים הכי בכירים במשטרה קפץ מעל גופה ולא פיטרו אותו.
על משטרה ששוטרים מעדיפים לחתוך מוקדם מהמשמרת כדי לא לקפוץ לאירועים בעלי פוטנציאל לאסון.
בקיצור על ארגון שלא אכפת לו מאף אחד בעצם, אז אתם צריכים להסתכל על האירוע בתור אוהדי ביתר שבאו להוציא עצבים על אוהדי הפועל.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

צריך שכל פעם שמשטרה נכנסת שכל היציע יהיה עם טלפונים באוויר כבר , מאות/אלפים שמצלמים מכל זווית אפשרית אירוע כזה יכולים לקבץ כמות אדירה של חומר להצגה, לתיעוד של שוטר מכה מישהו חסר אונים יש אימפקט גם אם זה אוהד הפועל. גם אם המשטרה תרצה היא לא יכולה למנוע את זה, מצלמות מכל כיוון יגרמו להם לחשוב פעמיים אם זה המקום להוציא את האגרסיות שלהם . אני מקווה לפחות. מי שבא לעקור כסאות ולחתור למגע עם המשטרה אני אשמח שיעוף מהיציע
שליחת תגובה