דוידה אושר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

יש לו ים של פוטנציאל.
יהיה קשה מאוד לשחקן בסטטוס שלו לעשות קפיצת מדרגה בסגל כ"כ קצר.
הוא חייב תחרות על עמדה שלו.

במידה וישאר שנה הבאה אני מאמין שגם תהיה תחרות על המשבצת הזו, במידה ולא יעשה את השדרוג המצופה ממנו בעונה הבאה כנראה שכבר לא יצא ממנו כלום
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

אולי הפראייר הקנדי רוצה אותו במיליון יורו?
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

L.S כתב: 22 מאי 2022, 13:11 יש לו ים של פוטנציאל.
יהיה קשה מאוד לשחקן בסטטוס שלו לעשות קפיצת מדרגה בסגל כ"כ קצר.
הוא חייב תחרות על עמדה שלו.

במידה וישאר שנה הבאה אני מאמין שגם תהיה תחרות על המשבצת הזו, במידה ולא יעשה את השדרוג המצופה ממנו בעונה הבאה כנראה שכבר לא יצא ממנו כלום
אהה זה התחרות!!! הוא פשוט זקוק לתחרות
תחרות משחררת גדול בזמן, תחרות בועטת מדויק, תחרות מוסרת כדור?
אם יגיע שחקן שיתחרה איתו הוא יגיד שלא האמינו בו.
די, פשוט די. זה מביך.
הפוסט קיבל לייק אחדHapolo
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

נראה לי כדאי לנסות להשאיל אותו לסגל בנתניה עם אופציה רכישה כמו על רז שלמה אבל שתיגמר בינואר.

ככה נחסוך את המשכורת שלו, בינואר הם יהיו לחוצים לקחת אותו כי עוד יחשבו שיש בו פוטנציאל ואנחנו נרוויח כמה שקלים.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

Chegi כתב: 25 מאי 2022, 00:52 נראה לי כדאי לנסות להשאיל אותו לסגל בנתניה עם אופציה רכישה כמו על רז שלמה אבל שתיגמר בינואר.

ככה נחסוך את המשכורת שלו, בינואר הם יהיו לחוצים לקחת אותו כי עוד יחשבו שיש בו פוטנציאל ואנחנו נרוויח כמה שקלים.
ברור, לחסוך משכורת יחסית נמוכה של השחקן הכי מוכשר בסגל (בן 21!! בגיל הזה רמזי ספורי לא היה דומה לכלום ואפילו ערן זהבי חזר מרמת השרון ולא ממש מצא את עצמו) כדי לממן עוד איזה עידן ורד, או זר פליט מבית״ר שיעוף מפה אחרי חצי עונה.
הפוסט קיבל 7 לייקיםבר קולמוסאSickleCellסומךלירון האדוםadom4El dudernioאדום ותיק
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

לא מבין את האובססיה הזו לקבור אותו (וגם את רז שלמה בזמנו). ברור שהוא לא השחקן המושלם ואולי גם לא יהיה, אבל בכל זאת הוא אחד משחקני הנוער הבודדים בשנים האחרונות (בטח בחלק ההתקפי) שהראה ניצוצות ונראה כמו שחקן מסוכן כשהיה בתקופה טובה, אז מה הקטע להעיף אותו או לשמוח לאידו? הזיה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךteknoboy
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

בר קולמוסא כתב: 25 מאי 2022, 01:31 לא מבין את האובססיה הזו לקבור אותו (וגם את רז שלמה בזמנו). ברור שהוא לא השחקן המושלם ואולי גם לא יהיה, אבל בכל זאת הוא אחד משחקני הנוער הבודדים בשנים האחרונות (בטח בחלק ההתקפי) שהראה ניצוצות ונראה כמו שחקן מסוכן כשהיה בתקופה טובה, אז מה הקטע להעיף אותו או לשמוח לאידו? הזיה.
מעבר ליכולת, מעבר לשתן שעלה לראש?!
אני לא חושב שצריך לשחק פה שחקן (בטח כזה שגדל במועדון) שמבקש להסביר לאוהד שאם הוא לא היה יורד בהליכה בדרבי (במצב של 1-0), היינו מקבלים את השישי…
רק על האמירה הזו הייתי זורק אותו למרבה במחיר, זה יותר חמור מאליאס בעיניי, כי ככה הוא פעל כשיש לו חמצן במוח
הפוסט קיבל לייק אחדיפתח16
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

בר קולמוסא כתב:לא מבין את האובססיה הזו לקבור אותו (וגם את רז שלמה בזמנו). ברור שהוא לא השחקן המושלם ואולי גם לא יהיה, אבל בכל זאת הוא אחד משחקני הנוער הבודדים בשנים האחרונות (בטח בחלק ההתקפי) שהראה ניצוצות ונראה כמו שחקן מסוכן כשהיה בתקופה טובה, אז מה הקטע להעיף אותו או לשמוח לאידו? הזיה.
רציני.? הילד בן 21 הזה עושה מה שבא לו. הוא 10 משחקים לא מראה כלום וחייבים לעלות איתו ולשחק בעצם שחקן פחות.
ואפילו שמחליפים אותו הוא עושה סרטים.
בחצי עונה השני הוא היה נזק רציני מאוד.
הוא נטל לקבוצה ונטל למאמן שמפחד מניסנוב.

שחקן עם רגל אחת וחצי מוח..
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

בחיי לא מבין את אלו שרוצים לזרוק את אחד השחקנים הכי מוכשרים שיש במועדון

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

לירון האדום כתב: 25 מאי 2022, 08:27 בחיי לא מבין את אלו שרוצים לזרוק את אחד השחקנים הכי מוכשרים שיש במועדון

זה כבר היה בתקופת ביברס עם חלק מהקהל.
יש לנו קהל מגוון, יש גם הרבה מטומטמים
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

גם אותי דוידה אכזב במשחקים האחרונים, אבל במצב הנוכחי של הפועל תמיד צריך לשאול מה האלטרנטיבה - ואז העמדה היא פשוטה: להשאיר ולתמוך.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

יש פה אהשים לא אפויים, בחיי
ילד בן 21 שנתן 8 שערים בעונה. מתי היה לנו בפעם החארונה דבר כזה?
אז הוא לא יציב, מה מפתיע בזה?
הקהל של הפועל לא לומד
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךלירון האדום
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

נגמר הנוער כתב: 25 מאי 2022, 09:13 גם אותי דוידה אכזב במשחקים האחרונים, אבל במצב הנוכחי של הפועל תמיד צריך לשאול מה האלטרנטיבה - ואז העמדה היא פשוטה: להשאיר ולתמוך.
זה אפילו לא שאלה של אלטרנטיבה. כמה שחקנים בליגה מסיימים עונה עם 8 שערים בגיל 21?
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

oleg neduda כתב: 25 מאי 2022, 09:54
נגמר הנוער כתב: 25 מאי 2022, 09:13 גם אותי דוידה אכזב במשחקים האחרונים, אבל במצב הנוכחי של הפועל תמיד צריך לשאול מה האלטרנטיבה - ואז העמדה היא פשוטה: להשאיר ולתמוך.
זה אפילו לא שאלה של אלטרנטיבה. כמה שחקנים בליגה מסיימים עונה עם 8 שערים בגיל 21?
אתה צודק, אבל גם אי אפשר לבטל את התחושות בקרב הקהל כלפיו בחודשים האחרונים. זה לא רק פה בפורום, זה גם באצטדיון, וגם הם צודקים. לכן לדעתי הטיעון של האין אלטרנטיבה טובה יותר הוא החזק ביותר במקרה של דוידה.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

נגמר הנוער כתב: 25 מאי 2022, 11:30
אתה צודק, אבל גם אי אפשר לבטל את התחושות בקרב הקהל כלפיו בחודשים האחרונים. זה לא רק פה בפורום, זה גם באצטדיון, וגם הם צודקים. לכן לדעתי הטיעון של האין אלטרנטיבה טובה יותר הוא החזק ביותר במקרה של דוידה.
תסלח לי, אבל אלו היו התחושות של הקהל גם ביחס לרמזי ספורי, בבירס (שחטף בוז בגיל 21) ואפילו זהבי שהוציא לאנשים את הדעת בעונה הראשונה שלו בהפועל (זכור לי במיוחד הדרבי של ה2-2 נדמה לי שהוא הוחלף לקריאות בוז בגלל שלא מסר בהתקפה שלפני). למיטב זכרוני גם ורמוט חטף בקדנציה הראשונה שלו
אוהדי הפועל (ואולי גם של קבוצות אחרות, אני לא שם) לא מבינים שבגיל הזה לא הכל מושלם אצל שחקנים כאלה. יש להם עוד דרך לעבור ומה ללמוד. דוידה, כמו ביברס וספורי, לא עושה דןןקא. הוא פשוט עוד ילד
התפוקה שלו ביחס לגיל היא הרבה הרבה הרבה מעל הממוצע והכי טובה ששחקן בגיל הזה נתן לנו מאז עונת הדאבל של 2000
התגובות פה דוחות ומנותקות מהמציאות
הפוסט קיבל 2 לייקיםEl dudernioteknoboy
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

כל מילה של אולג נדודה זהב.
הכי אני אוהב את ״ הוא אמר לאוהד״!!!
כאילו שהייתם שם, שמעתם מה הוא אמר ובאיזו סיטואציה .
מעורר בחילה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לירון האדום כתב: 25 מאי 2022, 08:27 בחיי לא מבין את אלו שרוצים לזרוק את אחד השחקנים הכי מוכשרים שיש במועדון

זה אותם אלו שרוצים לעשות חרם מנויים כי הםסדנו 3 דרבים השנה....

כי לא השכל מכווין אותם אלא הרגש והוא מבחינתם זורק זיין כבר 4 חודשים כי זה מה שאמרו להם...

קטונתי מלנסות להסביר.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

El dudernio כתב: 25 מאי 2022, 12:58

זה אותם אלו שרוצים לעשות חרם מנויים כי הםסדנו 3 דרבים השנה....

כי לא השכל מכווין אותם אלא הרגש והוא מבחינתם זורק זיין כבר 4 חודשים כי זה מה שאמרו להם...

קטונתי מלנסות להסביר.
אני לא בטוח שיש קשר בין הדברים.
אני לדוגמה לא נגד חרם מנויים (מודה שזה חתיכת הימור...).

לגבי דוידה- ילד בן 21, נתן עונת פריצה אדירה, קרה שהחל מינואר הוא קצת נעלם וזה הגיוני.
קבוצות התחילו ללמוד אותו ולשים עליו דגש, הלחץ עליו רק גדל וגדל, לא היו לו מחליפים ולא היתה לו עזרה.
דוידה לדעתי הוא אחד השחקנים הכי טובים שיש להפועל והלוואי ויישאר כאן לפחות לעוד עונה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

אני לא הייתי זורק אותו מן הסתם, בסכום הנכון הייתי מוכר אותו כמובן.
וזה לא בגלל שהוא ילד זין או אמר משהו לאוהד באיזה אימון - אלא נטו כי אני לא מחזיק ממנו מקצועית ולא רואה בו שחקן שמסוגל לעשות קפיצת מדרגה.
בעיניי הוא נתן משחק וחצי טובים העונה ובכל השאר שהוא הצליח להשפיע סטטיסטית היה מדובר בהבלחה במשחק בינוני או רע שלו. בגלל זה אני גם לא מופתע מהחודשים האחרונים שהוא נראה כמו כלום כי זה פשוט היכולת הרגילה שלו מינוס ההבלחות.
אם אני צריך לבנות סגל לעונה הבאה ובמידה ואין עליו הצעות מספקות אני לא בונה עליו כבאנקר בהרכב, מביא שני שחקני אגף ושיתחרה עם אחד מהם על ההרכב.
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

oleg neduda כתב: 25 מאי 2022, 11:57
נגמר הנוער כתב: 25 מאי 2022, 11:30

תסלח לי, אבל אלו היו התחושות של הקהל גם ביחס לרמזי ספורי, בבירס (שחטף בוז בגיל 21) ואפילו זהבי שהוציא לאנשים את הדעת בעונה הראשונה שלו בהפועל (זכור לי במיוחד הדרבי של ה2-2 נדמה לי שהוא הוחלף לקריאות בוז בגלל שלא מסר בהתקפה שלפני). למיטב זכרוני גם ורמוט חטף בקדנציה הראשונה שלו
אוהדי הפועל (ואולי גם של קבוצות אחרות, אני לא שם) לא מבינים שבגיל הזה לא הכל מושלם אצל שחקנים כאלה. יש להם עוד דרך לעבור ומה ללמוד. דוידה, כמו ביברס וספורי, לא עושה דןןקא. הוא פשוט עוד ילד
התפוקה שלו ביחס לגיל היא הרבה הרבה הרבה מעל הממוצע והכי טובה ששחקן בגיל הזה נתן לנו מאז עונת הדאבל של 2000
התגובות פה דוחות ומנותקות מהמציאות
רק שיהיה ברור, אני מתייחס רק להיבט המקצועי, שנראה שאין כאן מחלוקת שהחודשים האחרונים היו פחות טובים. אני באופן אישי לא חושב שהוא יכול להתקדם יותר מדי (שחקן עם רגל ימין לאיזון בלבד ולא אינטלגנטי במיוחד). לא מעניין אותי קילל אוהד או לא, וגם בשפת גוף וכאלה עניינים אני לא מתימר להבין.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

איך בדיוק יש פה השוואה לשחקן שלא מסר באיזו התקפה או לשחקן שהיה לו משחק חלש?
דוידה שחקן עם כישרון, ללא ספק. לוידע עד כמה למדו אותו כי לא זכורים לי משחקים שבהם קיבל דאבל טים משל היה מסי.

אני אפילו שם בצד את העובדה שדוידה לוקה במהלך האחרון, כי כאמור הא בן 21 וזה יכול להשתפר וזה ממש ממש לא מה שמפריע לי
אני נטו מדבר על העובדה שיותר מהכל הוא פשוט לא מראה מחוייבות רוב הזמן. הוא אדיש מאד, הוא לא סוגר כמו שצריך, הוא עושה טובה כשהוא מוחלף ועוד.
ולמרות זאת, למעט איזה משחק בתחילת השנה הוא כללל השנה היה בהרכב. באנקר בהרכב. סגור הרמטית. איך הוא ילמד ואיך הוא ישתפר אם הוא יודע שהכל מובטח?

קח את אזוגי למשל. לא באיזור חיוג של דוידה אפילו מבחינת כישרון התקפי וללא ספק לוקה בעניינים התקפיים, וכנראה לעולם לא יהיה דניאל אלבס.
אבל הבחור נלחם כמו שור. לעבור אותו זה חתיכת פרוייקט וגם אם כבר עברת אותו הוא ירדוף אחריך ויפוצץ אותך מאחורה כדי שתלמד להבא.

אתה לא יכול להישאר אדיש חצי עונה ולצפות שאנשים יעריכו את זה. הם לא. כישרון שחייב לעשות סוויץ' בראש.
יהיה טוב הפועל!
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

7even כתב: 25 מאי 2022, 17:44 איך בדיוק יש פה השוואה לשחקן שלא מסר באיזו התקפה או לשחקן שהיה לו משחק חלש?
דוידה שחקן עם כישרון, ללא ספק. לוידע עד כמה למדו אותו כי לא זכורים לי משחקים שבהם קיבל דאבל טים משל היה מסי.

אני אפילו שם בצד את העובדה שדוידה לוקה במהלך האחרון, כי כאמור הא בן 21 וזה יכול להשתפר וזה ממש ממש לא מה שמפריע לי
אני נטו מדבר על העובדה שיותר מהכל הוא פשוט לא מראה מחוייבות רוב הזמן. הוא אדיש מאד, הוא לא סוגר כמו שצריך, הוא עושה טובה כשהוא מוחלף ועוד.
ולמרות זאת, למעט איזה משחק בתחילת השנה הוא כללל השנה היה בהרכב. באנקר בהרכב. סגור הרמטית. איך הוא ילמד ואיך הוא ישתפר אם הוא יודע שהכל מובטח?

קח את אזוגי למשל. לא באיזור חיוג של דוידה אפילו מבחינת כישרון התקפי וללא ספק לוקה בעניינים התקפיים, וכנראה לעולם לא יהיה דניאל אלבס.
אבל הבחור נלחם כמו שור. לעבור אותו זה חתיכת פרוייקט וגם אם כבר עברת אותו הוא ירדוף אחריך ויפוצץ אותך מאחורה כדי שתלמד להבא.

אתה לא יכול להישאר אדיש חצי עונה ולצפות שאנשים יעריכו את זה. הם לא. כישרון שחייב לעשות סוויץ' בראש.
אם היה לי זמן הייתי מחפש אשכולות על ספורי ומראה לך שבדיוק את אותם דברים כתבו פה עליו. לא מתאמץ, עושה פוזות, לא סוגר וכו׳. ובגיל מבוגר יותר מ21
היום איפה ספורי ואיפה מה שמרכיב את החלק הקידמי שלנו
למיטב זכרוני גם על זהבי אמרו דברים דומים
כנל לגבי חנן ממן ויש עוד המון דוגמאות
אבל אם לא למדתם פעם אחת שצריך סבלנות עם שחקנים בגילאים האלה, ולא למדתם פעם שנייה, אז כבר לא תלמדו
נערך לאחרונה על ידי oleg neduda ב 25 מאי 2022, 18:19, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדGili
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

oleg neduda כתב: 25 מאי 2022, 18:14
7even כתב: 25 מאי 2022, 17:44 איך בדיוק יש פה השוואה לשחקן שלא מסר באיזו התקפה או לשחקן שהיה לו משחק חלש?

אם היה לי זמן הייתי מחפש אשכולות על ספורי ומראה לך שבדיוק את אותם דברים שכתבו פה עליו. לא מתאמץ, עושה פוזות, לא סוגר וכו׳. ובגיל מבוגר יותר מ21
היום איפה ספורי ואיפה מה שמרכיב את החלק הקידמי שלנו
למיטב זכרוני גם על זהבי אמרו דברים דומים
כנל לגבי חנן ממן ויש עוד המון דוגמאות
אבל אם לא למדתם פעם אחת שצריך סבלנות עם שחקנים בגילאים האלה, ולא למדתם פעם שנייה, אז כבר לא תלמדו
נו אחלה. שיתפסו אותו ויעבדו איתו על שינוי גישה, משחק נכון, סגירה נכונה. מי אמר שצריך להעיף אותו?
אני לא משנה את דעתי שלקחת שחקן כזה ומשחק אחרי משחק שהוא אחד החלשים במגרש, להשאיר אותו בהרכב....זה עוול לו, לקבוצה, ולאוהדים.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

סומך כתב: 25 מאי 2022, 08:59

אז השווית עכשיו בין ביברס לאושר דוידה, יפה.
לביברס נעשה עוול כי הוא היה בתקופה שהקהל היה קצר רוח , והוא עלה חסר בטחון ושיחק רע. בניגוד לאושר, ביברס גם קיבל שריקות בוז בחילופים, זה היה מהדהד.

מהרגע שילד הפלא העביר בחוואה כמה שחקנים של יורדת הליגה הטרייה, הוא משחק עם הרבה פחות מחויבות, עושה פוזות של כוכב ובעיקר מזלזל בחולצה שהוא לובש בכל מיני דרכים ואופנים.
עד כאן העובדות.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 25 מאי 2022, 22:52

לביברס נעשה עוול כי הוא היה בתקופה שהקהל היה קצר רוח , והוא עלה חסר בטחון ושיחק רע. בניגוד לאושר, ביברס גם קיבל שריקות בוז בחילופים, זה היה מהדהד.

מהרגע שילד הפלא העביר בחוואה כמה שחקנים של יורדת הליגה הטרייה, הוא משחק עם הרבה פחות מחויבות, עושה פוזות של כוכב ובעיקר מזלזל בחולצה שהוא לובש בכל מיני דרכים ואופנים.
עד כאן העובדות.
אם מדובר על עובדות אז באמת חבל על הויכוח.
תודה שהראית לי את העובדות. הוכחת אותי. העובדות אכן עומדות לצידך בויכוח בינינו.
לו רק ידעתי את העובדות מוקדם יותר, לא הייתי חוטא בחטא היוהרה, ומצהיר הצהרה כזאת הפוכה לעובדות.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

סומך כתב: 25 מאי 2022, 23:53

עד כאן העובדות.
אם מדובר על עובדות אז באמת חבל על הויכוח.
תודה שהראית לי את העובדות. הוכחת אותי. העובדות אכן עומדות לצידך בויכוח בינינו.
לו רק ידעתי את העובדות מוקדם יותר, לא הייתי חוטא בחטא היוהרה, ומצהיר הצהרה כזאת הפוכה לעובדות.
מודה ועוזב ירוחם.
כנציג הקהל המטומטם והמגוון, אני מקבל את הודאתך בטעות.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

עד כאן העובדות.
חוץ מ״ביברס גם קיבל שריקות בוז בחילופים״ שזו לפחות הצהרה עובדתית (שניתן לבדוק) כל היתר זה במקרה הטוב התרשמות או פרשנות, בטח לא ״עובדה״.
הנה ״עובדות אלטרנטיביות״: מהרגע שילד הפלא כבש את הגול ההוא, וכל הפרשנים התחילו לדבר עליו ולקשור לו תווי מחיר וקבוצות עתידיות, אתה וחבריך מהפחד שמא הוא ינפנף אותנו החלטתם שהוא בלוף ומי צריך אותו בכלל. והעיקר שלא בטעות נאהב אותו ונבנה עליו ואז הוא יחתום במכבי.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

בר קולמוסא כתב: 26 מאי 2022, 01:00

עד כאן העובדות.
חוץ מ״ביברס גם קיבל שריקות בוז בחילופים״ שזו לפחות הצהרה עובדתית (שניתן לבדוק) כל היתר זה במקרה הטוב התרשמות או פרשנות, בטח לא ״עובדה״.
הנה ״עובדות אלטרנטיביות״: מהרגע שילד הפלא כבש את הגול ההוא, וכל הפרשנים התחילו לדבר עליו ולקשור לו תווי מחיר וקבוצות עתידיות, אתה וחבריך מהפחד שמא הוא ינפנף אותנו החלטתם שהוא בלוף ומי צריך אותו בכלל. והעיקר שלא בטעות נאהב אותו ונבנה עליו ואז הוא יחתום במכבי.
ראשית אתה מוזמן לבדוק את ההצהרה העובדתית לגבי ביברס.
מבין את דבריך לגבי אושר, הם אכן עשויים להקרא פרשנות.
ננסה להיות ספציפיים :
1. אין חולק על הירידה החדה של ילד הפלא, לראייה, ילד הפלא הפסיק להבקיע ולבשל.
2. במצב כזה. מילד פלא צעיר שעוד לא קרע זוג נעליים הייתי מצפה שיוריד את הראש. מה שקיבלנו זה מספר משחקים של ירידה הפגנתית לספסל.
3. ילד הפלא במצב של 1-0 בפיגור במשחק דרבי ירד מהמגרש בצורה איטית באופן חריג. מכאן זו פרשנות שלך לגבי מה שאת חושב על זה - אם זה סבבה לך, יופי. לי לא.
4.לגבי האמירה של ילד הפלא באימון בעניין התנהלותו בחילוף. אני לא רוצה להגיד שזו עובדה כי לא הייתי שם, אבל אני לא חושב שאנשים ממציאים להנאתם ציטוטים של שחקני הפועל כדי להלבין אותם.

אגב, מרוב שחשוב לך שאני אהיה בעובדות ולא בפרשנויות אתה מייחס לי פחד שהוא ינפנף אותנו למכבי, אני בעצם מפחד להתאהב כדי לא להפגע.

אז לא, אני חושב שהוא שחקן כדורגל בינוני שלצד כמה כישורים טובים כמו מהירות וצעד ראשון, הוא לוקה באלמנטים בסיסיים (מאוד) של המשחק.
מעבר לזה, אני לא מחזיק ממנו שחקן עם אופי מי יודע מה.
לכן, הייתי שמח למכור אותו במרבה במחיר. למרות שהוא ילד שלנו וזה מרגש.
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

ביבראס,זהבי וורמוט לא נתנו חצי עונה זוועתית כמו שדוידה נתן, במיוחד הפלייאוף העליון.
נראה שפשוט הראש שלו לא פה
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 26 מאי 2022, 13:14 ביבראס,זהבי וורמוט לא נתנו חצי עונה זוועתית כמו שדוידה נתן, במיוחד הפלייאוף העליון.
הוו הווו..כמה שהזכרון קצר...
הפוסט קיבל 4 לייקיםלירון האדוםסומךGiliRon.T
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

שחר כתב: 26 מאי 2022, 13:55
Yalla Hapoel כתב: 26 מאי 2022, 13:14 ביבראס,זהבי וורמוט לא נתנו חצי עונה זוועתית כמו שדוידה נתן, במיוחד הפלייאוף העליון.
הוו הווו..כמה שהזכרון קצר...
אין דברים כאלה. פשוט לא לומדים
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

לפי הפרסומים ב"ש מעוניינת בו.
ברדה לא מחזיק בכלל מספורי אז לדעתי כדאי לעשות טרייד ספורי תמורת דוידה.

עם כל ההייפ סביב השחקן עם רגל העץ ומוח של ציפור גם אם הוא יוכל להתפתח למשהו אז אצלנו הוא לא יעשה את זה.
מספורי אפשר לקבל הרבה יותר.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Chegi כתב:לפי הפרסומים ב"ש מעוניינת בו.

עם כל ההייפ סביב השחקן עם רגל העץ ומוח של ציפור גם אם הוא יוכל להתפתח למשהו אז אצלנו הוא לא יעשה את זה.
לא תודה

סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

למה לא שיחק היום בצעירה?
המשתמש על שם רז שלמה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

לירון האדום כתב: 03 יוני 2022, 00:17

לא תודה

לא תודה? אם מציעים לנו את ספורי על דוידה צריך לקחת את זה ולברוח הכי מהר שאפשר לפני שהם מתחרטים.
אבל ספורי השחקן הכי טוב בב"ש, אין שום סיכוי שישחררו אותו. הכל רק בדמיון שלכם (לידר תפסיק לאכול סרטים).
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךChegiNivik
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

סנטה קלאוס כתב: 03 יוני 2022, 00:46 למה לא שיחק היום בצעירה?
הסיבות לדעתי:
1. יש ירידה בכושרו, ואפילו חזן במשחקים הקודמים העלה אותו כמחליף אם בכלל. לוזון לא סופר שחקנים שאין ל"תאגיד פת ושותפיו" עניין כלכלי בהם, אחרת חצי מההרכב שעלה היום לא היה עולה.
2. גיא לוזון מונה עי אינטרסנטים. האינטרסים שלהם היא לא לפתח את דוידה אלה לגרום לו "ליאוש" כך שניתן יהיה לקנות\למכור אותו במחיר מוזל.
בנוסף, לוזון הוא כשלון ידוע מראש שיעדיף את שחקני פת או כאלה שירדו ליגה גם אם הם בכושר ירוד על פני שחקן כנף מהיר.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

היה מוצהב.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

יובל כתב:
היה מוצהב.
עכשיו הרסת להם
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםDe Niro
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

לא תודה

על מה אתה מבסס את ההנחה הזו?!
שניגש לסטטיסטיקה ? אבל לא רק שערים ובישולים. בוא נבדוק גם דיוק במסירות. כל אלמנט.

אם אתה מדבר במונחי פוטנציאל ובעיניך לילד הפלא בן ה-21 יש הרבה יותר לאן להתפתח מאשר רמזי הקשיש בן ה- 26 אז אני חושב שאתה צריך לעשות משהו עם הכישורים האלה. אני הייתי פונה לבוקסה ומציע לו עזרה בבחירת זרים.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

צ'ימבויקה כתב:

לא תודה

על מה אתה מבסס את ההנחה הזו?!
שניגש לסטטיסטיקה ? אבל לא רק שערים ובישולים. בוא נבדוק גם דיוק במסירות. כל אלמנט.

אם אתה מדבר במונחי פוטנציאל ובעיניך לילד הפלא בן ה-21 יש הרבה יותר לאן להתפתח מאשר רמזי הקשיש בן ה- 26 אז אני חושב שאתה צריך לעשות משהו עם הכישורים האלה. אני הייתי פונה לבוקסה ומציע לו עזרה בבחירת זרים.
היהירות שלך היא משהו

שליחת תגובה