דוידה אושר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

ואחירי שירית באוט' את כל קלישאות הפורום, עדיין לא הבנתי את התשובה לשאלה הזו.
אני באמת ובתמים לא מצליח להבין איך שחקן בית צעיר, ישתפר או יהיה מחוייב יותר אם הקהל הביתי שלו ישרוק לו בוז.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

שחר כתב: 03 מאי 2022, 12:25 אני באמת ובתמים לא מצליח להבין איך שחקן בית צעיר, ישתפר או יהיה מחוייב יותר אם הקהל הביתי שלו ישרוק לו בוז.
דיי עם הגניבת דעת הזאת שהקהל אשם ביכולת ובהתפתחות הקלוקלת שלו , אם כבר ההיפך - עד כה הוא קיבל רק ליטופים והפכו אותו לסופרסטאר והתוצאה היא שחקן צעיר וזחוח שבטוח שהוא הדבר הבא בכדורגל הישראלי ומרשה לעצמו לשים זין על הקבוצה . הקהל לא מטומטם, הוא מרגיש את זה, שיש פה ילד שעף על עצמו ומרשה לעצמו להסתובב על המגרש כמו איזה ניימאר ולעשות הגנה בכאילו , וזה עוד לפני כל שפת הגוף המסריחה והמגלומנית שלו כשמעזים להחליף אותו, לומר שהקהל עויין כלפיו בגלל היכולת שלו זו אמ אמא של השרלטנות.
הפוסט קיבל לייק אחד15.5.2010
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

שחר כתב: 03 מאי 2022, 15:17 ואחירי שירית באוט' את כל קלישאות הפורום, עדיין לא הבנתי את התשובה לשאלה הזו.
אני באמת ובתמים לא מצליח להבין איך שחקן בית צעיר, ישתפר או יהיה מחוייב יותר אם הקהל הביתי שלו ישרוק לו בוז.
כי פשוט לצפות מהקהל לתמוך באופן אוטומטי בשחקן בית צעיר, לא משנה מה הוא עושה על הדשא, רק כדי לתת לו בטחון זו לא קלישאה.
אושר לא צריך לקבל בוז על היכולת שלו אלא על התנהלותו בדרבי, על האמירה שלו באימון השבוע ובעיקר על כך שהוא לא נותן את התחת עבור המועדון הזה.
היות ולצערי יש אוהדים כמוך שחושבים שצריך ללטף לא משנה מה קורה ,לא נותר לי אלא לבקש את סליחתך על כך שבזכות מוחים כמותי יש לנו שחקנים לא מחויבים. ולא רק זה, אם אני אגיד לילד את דעתי עליו אז הוא גם ישחק פחות טוב. אני חושב שאתה צריך לפנות לאיציק ושרון, יש בקהל עשבים שוטים שפוגעים בתשואה של הנכס אולי כדאי להם לתבוע.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

למי הוא אמר שהוא לא נותן את התחת למועדון? איזה משפט מוזר זה ולמה שהוא יגיד אותו בכלל?
איפה כתבתי לתמוך?
אתם ממשיכים להגיד כמה הוא ילד זין והפכתם להיות מומחים לתנועות גוף.
ועדיין לא הצלחתי לקבל תשובה מאוד פשוטה לשאלה ..איך שריקות בוז לשחקן בית יגרמו לו להשתפר או להיות מחוייב יותר?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

יש פעם אחת שאני זוכר שברגע של משבר וכעס גדול במקום להפנות את הכעס לכל העולם ובעלה בחרנו להפנות אותו לעידוד השחקנים, כולנו יודעים איך זה נגמר.
15.5.2010
קיבל.ה  13 לייקים

שחר כתב: 03 מאי 2022, 16:01 למי הוא אמר שהוא לא נותן את התחת למועדון? איזה משפט מוזר זה ולמה שהוא יגיד אותו בכלל?
איפה כתבתי לתמוך?
ועדיין לא הצלחתי לקבל תשובה מאוד פשוטה לשאלה ..איך שריקות בוז לשחקן בית יגרמו לו להשתפר או להיות מחוייב יותר?
כי אולי, בדגש על אולי, ככה הוא יבין שההתנהלות שלו כרגע לא מקובלת?
כי למחוא כפיים ולעודד אותו לא נראה לי יעביר את המסר הזה.
הפוסט קיבל לייק אחדHapolo
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

שחר כתב: 03 מאי 2022, 16:01 למי הוא אמר שהוא לא נותן את התחת למועדון? איזה משפט מוזר זה ולמה שהוא יגיד אותו בכלל?
איפה כתבתי לתמוך?
דוידה אמר שאם הוא לא יורד בהליכה בפיגור 1-0 אז אנחנו היינו מקבלים את השישי. בעיניי זה משפט מעליב ששחקן חוצפן אומר לאוהד.
דוידה לא מתאמץ בהגנה כבר כמה חודשים. אני, בדיוק כמו הגאונים פה שמספרים לי על סט היכולות הבלתי נגמר של הכוכב, ללא גיבוי בשום סטטיסטיקה קובע שהוא זורק זין.
יש פה דיון כמעט פילוסופי אבל אגיד זאת כך: שאני אומר לאושר את דעתי אני מקווה לעורר אצלו את ההבנה שלמרות שחברה שלו מעריצה אותו ולמרות שיש לו סוכן שאומר שהוא גאון, הוא עוד לא קרע זוג נעליים. ולכן אני ממליץ לו לכבד אותי ולא לרדת לחילוף או לסגור את הקו כאילו הוא בטיילת פרישמן.
אני בניגוד אליך לא חושב שהתפקיד שלי בתוך היציע הוא למחוא כפיים, לעודד ולרקוד לא משנה מה קורה. אני לא ישבתי שעה על האתר של לאן כדי לקבל ילד מושתן שלא נלחם עבורי ועבור הקבוצה שלי. עזוב, שלא יבזבז זמן בפיגור 1-0.
הפוסט קיבל לייק אחדHapolo
InFlames
קיבל.ה  316 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 03 מאי 2022, 13:01
שחר כתב: 03 מאי 2022, 12:25 אני באמת ובתמים לא מצליח להבין איך שחקן בית צעיר, ישתפר או יהיה מחוייב יותר אם הקהל הביתי שלו ישרוק לו בוז.

אולי חלאס עם ההלקאה העצמית הזו?!
זו פריבילגיה לשחק מול קהל אוהדים כזה גדול ובמועדון גדול. מה לעשות, חלק מהמחיר שאתה משלם עבור הפריבילגיה הזו זה קצת לחץ של אוהדים,הרבה מאוד שחקני בית בקבוצות גדולות סבלו מכך החל מדגו דרך טוואטחה ואפילו מעבר לכביש אפשר לראות שחקנים כמו מתן חוזז ואילון אלמוג.
כן אציין את נאתכו, שהיה חריג בעיניי וטעות הייתה להתייחס אליו כפי שהתייחסו.
לאורך השנים האחרונות עברו פה מספר שחקני בית נטולי מוח נטולי יכולת ובעיקר נטולי אישיות ואופי.
אתם באמת מתכוונים להאשים אותי או אחרים על זה ששגיב עלה נגד בש כפי שעלה ועשה שביתה איטלקית ?! על זה שרמזי ספורי בפיגור בחר לבעוט מ-45 מטר פעם אחר פעם ?! שאושר יורד לחילוף בדרבי כאילו הוא בטיילת?! שאליאס יורק על שחקן יריב בדרבי?!
התמיכה האינסופית הזו שאתם מטיפים לה גורמת לשחקנים כמו אושר דוידה לקום בבוקר ולחשוב שהם כוכבי כדורגל. זה ממש לא רק התקשורת, זה גם אתם.

הדיון הזה רלוונטי לכל הדור הנוכחי ולא רק להפועל, אין ספק שהדור הזה יותר מפונק.
יחד עם זאת, אם אתם חושבים שמה שמבדיל בין נטע לביא, יהונתן כהן, וגלזר לבין אליאס אייזן ואושר זה רק יכולתם המקצועית אתם פשוט טועים. כדי להיות שחקן כדורגל צריך עוד משהו מעבר ליכולת, קוראים לזה גישה בריאה ואופי. את התכונות האלה המחלקה שלנו לא יודעת לייצר אצל השחקנים (בניגוד למכבי). מקווה שלמקין קורץ מחומר אחר.
או שההבדל בין השחקנים שהבאת לשחקנים של הפועל זה הפרש של 5-10 שנים בגיל וזמן משחק?
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

היו לנו שחקנים עם גישה בריאה ואופי, את אלטמן שיחררו כדי להביא חסרי אופי במקומו.
שחקן בית שהיה לנו עם גישה בריאה ואופי, נאתכו, ירד ממרר בבכי אחרי שקיבל בוז צורם משער 5...
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

InFlames כתב: 03 מאי 2022, 17:24

זו פריבילגיה לשחק מול קהל אוהדים כזה גדול ובמועדון גדול. מה לעשות, חלק מהמחיר שאתה משלם עבור הפריבילגיה הזו זה קצת לחץ של אוהדים,הרבה מאוד שחקני בית בקבוצות גדולות סבלו מכך החל מדגו דרך טוואטחה ואפילו מעבר לכביש אפשר לראות שחקנים כמו מתן חוזז ואילון אלמוג.
לאורך השנים האחרונות עברו פה מספר שחקני בית נטולי מוח נטולי יכולת ובעיקר נטולי אישיות ואופי.
אתם באמת מתכוונים להאשים אותי או אחרים על זה ששגיב עלה נגד בש כפי שעלה ועשה שביתה איטלקית ?! על זה שרמזי ספורי בפיגור בחר לבעוט מ-45 מטר פעם אחר פעם ?! שאושר יורד לחילוף בדרבי כאילו הוא בטיילת?! שאליאס יורק על שחקן יריב בדרבי?!
התמיכה האינסופית הזו שאתם מטיפים לה גורמת לשחקנים כמו אושר דוידה לקום בבוקר ולחשוב שהם כוכבי כדורגל. זה ממש לא רק התקשורת, זה גם אתם.

יחד עם זאת, אם אתם חושבים שמה שמבדיל בין נטע לביא, יהונתן כהן, וגלזר לבין אליאס אייזן ואושר זה רק יכולתם המקצועית אתם פשוט טועים. כדי להיות שחקן כדורגל צריך עוד משהו מעבר ליכולת, קוראים לזה גישה בריאה ואופי. את התכונות האלה המחלקה שלנו לא יודעת לייצר אצל השחקנים (בניגוד למכבי). מקווה שלמקין קורץ מחומר אחר.
או שההבדל בין השחקנים שהבאת לשחקנים של הפועל זה הפרש של 5-10 שנים בגיל וזמן משחק?
הבדל של 2-4 שנים. טוב שלא כתבת 20.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

דווידה זורק, חלש, עף על עצמו או סתם לא הולך לו - בלי קשר הקהל מגעיל, במקום להרים שחקן בית הוא נהנה לרמוס אותו ולדרוך עליו, בדיוק כמו עם רז שלמה.
זה בעיקר ראי לכמה הקהל תופס את הקבוצה קטנה - אין דרך אחרת לשפוט ירידה ביכולת של שחקן (או במוטיבציה) חוץ מ״הוא לא רוצה להיות פה״ (ובמאחורה של הראש ״בסוף הוא יגמור במכבי״). מפה התענוג ״להוכיח״ שהוא בכלל זבל ומי צריך אותו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךShacham
InFlames
קיבל.ה  316 לייקים

רדפוקס כתב: 03 מאי 2022, 18:01
InFlames כתב: 03 מאי 2022, 17:24

הבדל של 2-4 שנים. טוב שלא כתבת 20.
צודק, חשבתי שנטע וגלזר 28-29 מודה בטעות
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אשכרה חשבו לעשות עליו 2 מליון יורו.
אין לו גרם של שכל.

נטל.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הוא עוד יעשה לנו דני גרופר
נערך לאחרונה על ידי dino ב 16 מאי 2022, 22:34, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

השיא היום: מקבל כדור דקה 95 משטקוס.
לרוץ ולמצוא שחקן פנוי.
אז הוא רץ ומסר לרפואה.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 16 מאי 2022, 22:38, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

למכור ב-700k.אם יתנו.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

7even כתב: 16 מאי 2022, 22:33 השיא היום: מקבל כדור דקה 95 משטקוס.
לרוץ ולמצוא שחקן פנוי.
אז הוא רץ ומסר לרפואה.
הוא רץ קדימה כי זאת ברירת המחדל שלו.
מי שהרג את ההתקפה היה יאנקוביץ שגם במקום לרוץ לקחת את הכדור ולפנות את דווידה נשאר לעמוד, וגרם לאושר לקחת כדור תחת לחץ.
וגם אחרי זה נשאר לעמוד ולא זז ואז לא אפשר לאושר שום אפשרות מסירה וגם חסם לו את הריצה קדימה.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

El dudernio כתב:
לרוץ ולמצוא שחקן פנוי.
אז הוא רץ ומסר לרפואה.
מי שהרג את ההתקפה היה יאנקוביץ שגם במקום לרוץ לקחת את הכדור ולפנות את דווידה נשאר לעמוד, וגרם לאושר לקחת כדור תחת לחץ.
וגם אחרי זה נשאר לעמוד ולא זז ואז לא אפשר לאושר שום אפשרות מסירה וגם חסם לו את הריצה קדימה.
דוידה סימן לו שישאיר לו.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אם מקבלים עליו כסף זה באמת הישג ענק. הוא לא דומה לכלום כבר 4 חודשים.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Chegi כתב: 16 מאי 2022, 23:11
El dudernio כתב:
לרוץ ולמצוא שחקן פנוי.
אז הוא רץ ומסר לרפואה.
דוידה סימן לו שישאיר לו.
אז תרוץ קדימה.... אל תעמוד 5 מטר ממנו לתחסום אותו...

בכלל יאנקוביץ לא זז היום. ועדין נתן כדור לשער כמו גם דווידה.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

אכזבה כבר תקופה ארוכה, אבל מקווה שיישאר

סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

איכשהו הצליח לעשות משחק של ציון 3 בעיתון, בלי שעשה איזה טעות קריטית או החמצה גדולה. פשוט 0 פעולות חיוביות.

מקווה שיוכיח לכולנו שיש לו אופי וירים את עצמו מהמצב הזה.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Shacham כתב:איכשהו הצליח לעשות משחק של ציון 3 בעיתון, בלי שעשה איזה טעות קריטית או החמצה גדולה. פשוט 0 פעולות חיוביות.

מקווה שיוכיח לכולנו שיש לו אופי וירים את עצמו מהמצב הזה.
היתה לו מסירה אחת טובה לאזולאי במחצית הראשונה.
מעבר לזה כלום

Nitay153
קיבל.ה  15 לייקים

אין בכלל מה לנתח ולהתעמק בפעולות שלו, זה אותו דבר מאז לפני הדרבי שהבקיע בו את השוויון. כל עוד לא יעבדו איתו על קבלת ההחלטות ועל האגו שלו זה לא ילך לשום מקום
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

לא נתגעגע
שער 5 זה הלב
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

D red imperia כתב: 21 מאי 2022, 23:21 לא נתגעגע
עזב?
לא יצליחו למכור אותו לקראת העונה הבאה.
עניין של תמחור לא ריאלי
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

D red imperia כתב:לא נתגעגע
בוא ניפטר ממנו קודם.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

בן רייכרט בבלגיה זה מקרה קל למול מה שצפוי לו באירופה
*בהנחה שמישהו אשכרה מוכן לשלם מאות אלפי יורו על הדבר הזה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

חשבתי על זה, אם הייתי המוכר בייגלה בחוץ והיו מציעים לי דוידה תמורת 3 בייגלה לא הייתי לוקח.

עלאק 2 מליון יורו.
לא משנה איזה שחקן היו שמים ב10 מחזורים האחרונים במקומו היה תורם יותר.
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

נראה לי הוא סגור בקבוצה אחרת. אין לי הסבר לאיך שהוא נראה.
i stand with israel :brokenheart:
Or_5
קיבל.ה  49 לייקים

לא יודע אם לומר בלוף כי חצי עונה ראשונה הוא כן עשה דברים יפים אבל אם מסתכלים על החצי השני הוא לא מתאים לרמה הזו ובטח לא לאירופה.
קבלת החלטות מפגרת בכל מהלך, מעביר את עצמו בלחץ, לא מוסר שצריך וכן מוסר שלא צריך!
כל בכום מעל 300-400 אלף הוא ברכה וצריך לשחרר לשלום.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

shai.m כתב: 22 מאי 2022, 00:57 נראה לי הוא סגור בקבוצה אחרת. אין לי הסבר לאיך שהוא נראה.
יכול להיות
אם כי לפי מה שרפואה אמר, זה מחוסר יכולת להתמודד עם הלחץ והצלחה
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

dino כתב: 22 מאי 2022, 07:37
shai.m כתב: 22 מאי 2022, 00:57 נראה לי הוא סגור בקבוצה אחרת. אין לי הסבר לאיך שהוא נראה.
יכול להיות
כמה הצלחה מי ישמע
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

הוא עוד יצליח...
רק חבל שהפסיק לשחק בינואר

dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Red_man כתב:
dino כתב: 22 מאי 2022, 07:37
יכול להיות
כמה הצלחה מי ישמע
זה בעיקר תחושה מההד סביבו ולטעמי מלחץ כבד שהוא מרגיש מהניסנובים להיות משהו ששווה 3 מיליון יורו
זה משהו ששחקן בהפועל צעיר ומבטיח יצטרך להתמודד איתו כי הפועל בניגוד לשאר הגדולות, מאוד בונה על הכסף הזה
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

דוידה שחקן שצריך לקבל כדור לשטח ולרוץ.
מעבר לכך יש לו רק רגל אחת, גם לבעיטות וגם למסירות, יכול להיות שאם ישחק בקבוצה התקפית עם שחקני התקפה חזקים מסביבו וקשרים שימסרו לו כדורים יצליח יותר.
לדעיתי יימכר בכמה מאות אלפי דולרים לקבוצת שקר כלשהי בבלגיה, קפריסין או פולין, בינואר יחתום בחיפה או מכבי.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

התחיל את העונה אייפון 13, סיים אותה נוקיה N95
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiאדום ותיק
InFlames
קיבל.ה  316 לייקים

שחר כתב: 22 מאי 2022, 08:38 דוידה שחקן שצריך לקבל כדור לשטח ולרוץ.
מעבר לכך יש לו רק רגל אחת, גם לבעיטות וגם למסירות, יכול להיות שאם ישחק בקבוצה התקפית עם שחקני התקפה חזקים מסביבו וקשרים שימסרו לו כדורים יצליח יותר.
לדעיתי יימכר בכמה מאות אלפי דולרים לקבוצת שקר כלשהי בבלגיה, קפריסין או פולין, בינואר יחתום בחיפה או מכבי.

מוסרים לו כדורים מעולים.
הוא מקבל כל משחק לפחות איזה 3 כדורים לשטח ורץ. ורץ. ורץ. עובר את קו הקרן וכדור שוער
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

הוא ביכולת ירודה. אין לו מחליף מהספסל אז אי אפשר גם להוריד אותו מההרכב הפותח למשח שניים כדי שיתאושש קצת.
בכל מקרה, לא רואים אצלו התקדמות במשחק וזה חבל.
בקבוצה כמו הפועל הוא צריך אחוז גבוה מאד של פעולות טובות מצידו כי לא מגיעים להרבה מצבים.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
שליחת תגובה