אדי

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  294 לייקים

Xavi כתב: 14 פברואר 2022, 11:32 לא בלם ענק ולא אפס
גם סבתא שלי ליד טראורה נראית כמו ראמוס
כתבתי פה חודש שלם שצריך להביא בלם
אני ככ שונא להיות צודק
בוא נהיה אמיתיים, זה די היה הקונצנזוס בפורום שצריך להביא בלם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed WolfRed_man
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

בקהל ובצוות המקצועי.
בקרוב יונחת בלם מליגה לאומית חדש חדש חדש פרוספקט ששיחק בנבחרת הנוער (של טנזניה).
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

צריך להביא בלם, שיבוא במשבצת של קולו טראורה לא במקום אדי ליד אדי, ויצור מרכז הגנה משופר.
גם לאחר הפאשלות בשבת, ובכלל המשחק הגרוע בחודש האחרון, אדי הוא הבלם מס 1 שלנו.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
Money
קיבל.ה  564 לייקים

הפועל אמיתי, גם בדרך שהוא משחק וגם בדרך שהוא התראיין אחרי המשחק(רק קראתי מה אמר לא הספקתי לראות)
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

גול אדיר שהוא תוספת לעונה המצוינת שהוא נותן, צריך להיות עוגן בעונה הבאה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

Money כתב: 13 מרץ 2022, 13:52 הפועל אמיתי, גם בדרך שהוא משחק וגם בדרך שהוא התראיין אחרי המשחק(רק קראתי מה אמר לא הספקתי לראות)
מה אמר?
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

קיר בהגנה, נתן גול גדול מגיע לו .
בראבו אדי :rose:
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

בלם נהדר שכמה חבל שכבר שנתיים בערך לא מביאים בלם נורמלי לידו.
גם ואן דייק לא יכול לכסות 4 טעויות במשחק.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 4 לייקיםChegiKingAlpacablackwaterאדום ותיק
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

שוב משחק נגד קבוצה גדולה שוב פעם מלא טעויות. אני רואה שכרגיל מאשימים את טראורה, התחושה שלי היא שטראורה אוכל את זה בגלל שהוא א. בלם גרוע וב. בגלל שהוא אשכרה מנסה לעצור את הגולים ולא משוטט כמו אדי.
תסתכלו שוב על הגולים ותנסו לראות מה אדי עושה בשלושת הגולים, הוא משוטט ללא קשר למהלך, לא לוקח שחקן.
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

משחק פחות טוב שלו אבל עדין האחרון שאפשר לבוא אליו בטענות.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אדי גוטליב פשוט בן אדם אומלל שמשחק עם שלשוה שחקנים שלא יודעים לעשות הגנה. זהו.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הוא בלם מצוין.
יש לו שוער שעושה במכנסיים והוא צריך לחפות עליו, ובלם בלי יכולות שלא יודע איפה להתמקם.
מה אתם רוצים שיעשה? הוא לבד מחזיק את כל ההגנה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpaca7even
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

ודורון ליינדר ובן ביטון שרוב המשחק נמצאים ב-30 של היריבה.
אפשר גם לדבר על הקישור האחורי העלוב שהוא משחק איתו, כמובן שיקיר הקהל שי אליאס לא יוזכר למרות האסיסט הנפלא בגול השני של חיפה.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

jonati כתב: 20 מרץ 2022, 00:19 שוב משחק נגד קבוצה גדולה שוב פעם מלא טעויות. אני רואה שכרגיל מאשימים את טראורה, התחושה שלי היא שטראורה אוכל את זה בגלל שהוא א. בלם גרוע וב. בגלל שהוא אשכרה מנסה לעצור את הגולים ולא משוטט כמו אדי.
תסתכלו שוב על הגולים ותנסו לראות מה אדי עושה בשלושת הגולים, הוא משוטט ללא קשר למהלך, לא לוקח שחקן.
:rofl: :rofl: :rofl:

בוא תשמע קצת סטטיסטיקה מהמשחק:
אדי גוטליב - מסירות מדויקות 56/59, מאבקים מוצלחים 17/19 (מתוכם 5/5 מאבקי אוויר, 12/14 מאבקי קרקע), תיקולים מוצלחים 5/5, חילוצי כדור 12 ואפילו קינח בדריבלים מוצלחים 5/6.
טראורה - מסירות מדויקות 17/25, מאבקים מוצלחים 3/5 (כולם מאבקי קרקע, לא עלה לכדור גובה אחד מול שחקן של חיפה במשחק), תיקולים מוצלחים 1/2, חילוצי כדור 1.

אדי עושה עבודה של שני שחקנים ורואים את זה גם על הדשא וגם בסטטיסטיקה. פשוט מסכן.
הפוסט קיבל 6 לייקיםChegiblackwaterShachamKingAlpacaRed Wolfכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

ואחד ה"מסירות" הלא מדויקות הייתה נסיון הרמה לרחבה שהיינו בהתקפה ואף אחד לא זז אז לא הייתה לו ברירה.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

שימו לידו בלם שעונה על ההגדרה סביר פלוס, ויש לנו עוד 7-8 נקודות.
קולו היה כזה לפרקים די קטנים.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

Chegi כתב: 20 מרץ 2022, 10:42 הוא בלם מצוין.
יש לו שוער שעושה במכנסיים והוא צריך לחפות עליו, ובלם בלי יכולות שלא יודע איפה להתמקם.
מה אתם רוצים שיעשה? הוא לבד מחזיק את כל ההגנה.
הבלם השני לא יודע להתמקם? איפה גוטליב בשלושת הגולים? אם תסתכל שוב על הגולים נראה לי שתראה די בקלות שדווקא גוטליב לא נמצא אף פעם איפה שבלם צריך להיות.
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

רדפוקס כתב: 20 מרץ 2022, 20:11
jonati כתב: 20 מרץ 2022, 00:19 שוב משחק נגד קבוצה גדולה שוב פעם מלא טעויות. אני רואה שכרגיל מאשימים את טראורה, התחושה שלי היא שטראורה אוכל את זה בגלל שהוא א. בלם גרוע וב. בגלל שהוא אשכרה מנסה לעצור את הגולים ולא משוטט כמו אדי.

אדי גוטליב - מסירות מדויקות 56/59, מאבקים מוצלחים 17/19 (מתוכם 5/5 מאבקי אוויר, 12/14 מאבקי קרקע), תיקולים מוצלחים 5/5, חילוצי כדור 12 ואפילו קינח בדריבלים מוצלחים 5/6.
טראורה - מסירות מדויקות 17/25, מאבקים מוצלחים 3/5 (כולם מאבקי קרקע, לא עלה לכדור גובה אחד מול שחקן של חיפה במשחק), תיקולים מוצלחים 1/2, חילוצי כדור 1.

אני מת על סטטיסטיקות של בלמים, יש לך גם את הסטטיסטיקות של גוטליב מהדרבי? אני בטוח שהם לא שונות בהרבה.
אם כבר הבטאת סטטיסטיקות, יש לך אולי מפת חום של איפה אדי היה בגולים? כי לסטטיסטיקות הנפלאות של אדי אין קשר לעובדה שהוא פשוט לא באזור בגולים. יכולות להיות לו 100 מסירות מדוייקות ואלף מאבקים מוצלחים, 30 חילוצים ו 59 דריבלים, אבל אם הוא לא ברחבה ולא לוקח שחקן בעמדה מסוכנת באף אחד משלושת הגולים אז מה זה עוזר? שילך להיות קשר אחורי.
בינתיים בהפסדים לחיפה ולמכבי כל הגולים כמעט הם עליו. (חוץ מבחיפה הראשון ובדרבי הראשון שבהם הוא היה פצוע)
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

jonati כתב: 21 מרץ 2022, 07:23

אני מת על סטטיסטיקות של בלמים, יש לך גם את הסטטיסטיקות של גוטליב מהדרבי? אני בטוח שהם לא שונות בהרבה.
אם כבר הבטאת סטטיסטיקות, יש לך אולי מפת חום של איפה אדי היה בגולים? כי לסטטיסטיקות הנפלאות של אדי אין קשר לעובדה שהוא פשוט לא באזור בגולים. יכולות להיות לו 100 מסירות מדוייקות ואלף מאבקים מוצלחים, 30 חילוצים ו 59 דריבלים, אבל אם הוא לא ברחבה ולא לוקח שחקן בעמדה מסוכנת באף אחד משלושת הגולים אז מה זה עוזר? שילך להיות קשר אחורי.
בינתיים בהפסדים לחיפה ולמכבי כל הגולים כמעט הם עליו. (חוץ מבחיפה הראשון ובדרבי הראשון שבהם הוא היה פצוע)
המנהלת מפרסמת סטטיסטיקות על כל שחקן ועל כל משחק (אבל לא על שחקן במשחק כמ מפת חום, כן מיקום ממוצע)

המשחק נגד חיפה

דרבי
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

בכל הקבוצות הסבירות בארץ אין הגנה על טהרת הישראלים, אדי אולי בלם שני בלחץ כשיש שוער מאחוריו, עשיתם ממנו קנאברו
הפוסט קיבל לייק אחדjonati
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

עובר על תקציר המשחק:
גול ראשון - כדור גובה עובר סנטימטרים ספורים מעל הראש של טראורה (שלא מנסה לקפוץ ולהרחיק לנגיחה), בסופו של דבר מגיע לאזור הצד הימני של הרחבה - הצד של טראורה. משם הכדור מגיע לצד שמאל של הרחבה אחרי מה שלעזאזל בקר עשה שם וטראורה לא מצליח לסגור (הפעם לא באשמתו). לא רואה איך ניתן להאשים את אדי בגול, לטראורה דווקא ישר אחריות.
גול שני - גוטליב יוצא לשחקן ויוצר חור בהגנה, אכן אפשר לייחס לאדי טעות בשער הזה אבל הוא כל כולו שבירת הנבדל של בן ביטון בעיניי.
גול שלישי - עמידה רעה מאוד של כל ההגנה כולל אדי, אבל שחקן שבא מקו שני לרחבה צריך להיסגר על ידי הקשרים האחוריים שבכלל לא באזור.

בקיצור, אמ;לק - המשחק מול חיפה לא דומה בכלל לטעויות שאדי עשה בדרבי ויש לו חלק קטן מאוד בשערים שספגנו, יש לו חלק גדול מאוד בזה שחיפה לא הגיעו להרבה מצבים.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

הגול השלישי הוא לחלוטין על אליאס והפנסיונר שנכנס רבע שעה קודם ונגמר לו האויר אחרי דקה וחצי.
יאללה הביתה!!!
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

רדפוקס כתב: 21 מרץ 2022, 20:18
רדפוקס כתב: 20 מרץ 2022, 20:11 :rofl: :rofl: :rofl:

עובר על תקציר המשחק:
גול ראשון - כדור גובה עובר סנטימטרים ספורים מעל הראש של טראורה (שלא מנסה לקפוץ ולהרחיק לנגיחה), בסופו של דבר מגיע לאזור הצד הימני של הרחבה - הצד של טראורה. משם הכדור מגיע לצד שמאל של הרחבה אחרי מה שלעזאזל בקר עשה שם וטראורה לא מצליח לסגור (הפעם לא באשמתו). לא רואה איך ניתן להאשים את אדי בגול, לטראורה דווקא ישר אחריות.
גול שני - גוטליב יוצא לשחקן ויוצר חור בהגנה, אכן אפשר לייחס לאדי טעות בשער הזה אבל הוא כל כולו שבירת הנבדל של בן ביטון בעיניי.
גול שלישי - עמידה רעה מאוד של כל ההגנה כולל אדי, אבל שחקן שבא מקו שני לרחבה צריך להיסגר על ידי הקשרים האחוריים שבכלל לא באזור.

בקיצור, אמ;לק - המשחק מול חיפה לא דומה בכלל לטעויות שאדי עשה בדרבי ויש לו חלק קטן מאוד בשערים שספגנו, יש לו חלק גדול מאוד בזה שחיפה לא הגיעו להרבה מצבים.
גול ראשון, אדי לא בפריים נכנס לקראת הסוף
גול שני אדי בורח מהפריים במסירה החשובה של אצילי
גול שלישי אדי נעמד באמצע הרחבה לא לוקח שחקן ולא מכסה את האזור המסוכן
מהבלם הכי טוב בארץ, בלם הנבחרת, הבלם הישראלי הכי טוב שרק בגלל הפציעות לא סופרים אותו הייתי מצפה להיות יותר קרוב לאירועים המשמעותיים. שלא יהיה ספק הוא הבלם הכי טוב שלנו, אבל כשהתחרות היא ישראלוב וטראורה זה לא כזה הישג. אני מעדיף אותו ואת קולו על הציוות שלו עם טראורה. הייתי מעדיף אותו עם זר נורמלי בהגנה. אבל בכללי בשביל שחקן פציע ולא יציב, אני לא בטוח שאני נותן לו את המפתחות להגנה של הפועל בשנה הבאה כמו שכולם פה עושים בעיניים עצומות. הוא צריך להיות הבלם השני שלנו. לצערי ניסנובים.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

אז אנחנו מסכימים לגבי התפקוד של גוטליב בגול השני והשלישי, אבל התעלמת מהשגיאות העיקריות בגולים האלו שהן לא שלו.
לגבי הגול הראשון, מה אכפת לי איפה הוא בפריים אם הטעות היא של טראורה + בקר?

שנתמודד על אליפות אז הוא יהיה הבלם השני שלנו, הבעיה שעד שזה יקרה אולי יהיו לו נכדים.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

נראה לי שדווקא ההפך. אם הבלם שהוא מעוז ההגנה, שר ההגנה, קנאברו של הפועל לא נמצא באף אחד משלושת הגולים בפריים זה מראה על בעיה במיקום.
אם טראורה כל הזמן נשאר לבד, מול כל ההתקפה וצריך להחליט אם הוא לוקח את צ'רי, דוד חזיזה או אצילי. אנחנו בבעיה.
אם הוא אמור לחפות על טראורה הנוראי ובקר חסר הבטחון צריך אותו ברחבה ולא בעיגול האמצע.
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

צריך להבין, אדי כזה בלם תותח רק כי הבלם שלצידו זה ליצן עם חולצה של הפועל
לא סתם הוא לא בנבחרת או לא מבוקש באף קבוצה בארץ או בחול
הוא בלם טוב לליגה הישראלית. חייב להביא לידו בלם זר ברמה גבוהה
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

אדי ודה סילבה של אז ביחד איזה חלום רטוב
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

הגול עליו. מיהר להוציא כדור חופשי כשהם בשיר הלחץ עלינו.
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל 2 לייקיםRaiziלירון האדום
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הגול עליו? כל שוער נורמלי בליגה הזו תופס את הכדור הזה או במקסימום מאגרף אותו לקרן. הגול על מי שהביא פה סותם חורים ברמה של ליגה לאומית
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

השוער בהחלט היה צריך לקחת את הכדור הזה שדי נבעט לו לידיים.
ועדיין, כל המצב הזה הגיע בגלל פעולה מאוד מטומטמת של גוטליב, שמיהר להוציא כדור קצר ליד הרחבה שלנו
כשבערך כל בני סכנין עדיין היו שם.
שער פשוט לא מחוייב המציאות מהפעולה הראשונה ועד האחרונה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Wolfלירון האדום
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

בכל גול של היריבה יש אשמה להגנה. זה בערך עובד ככה מאז שמשחקים כדורגל.
התפקיד של השוער זה לחפות על טעויות כאלו, אני לא מצפה משוער ברמה כל כך נמוכה להביא נקודות, אבל לקבל גול כזה? בדיחה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

הכל התחיל מזה שהפועל התעקשו לשחק על הנעת כדור בחלק האחורי כשסכנין לחצו אותם גבוה וכשהחוליה האחורית חדשה כמעט לגמרי אז כל ההנעת כדור היא מסורבלת.
זה מעצבן כי נראה שלשוער החדש דווקא יש משחק רגל טוב והוא לגמרי היה יכול להעביר את כובד המשחק לחצי של סכנין.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

איך הגול עליו? איבוד כדור חסר אחריות של ליידנר.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הטעות הראשונית בגול היא שלו. מיהר להוציא כדור כשגם אנחנו וגם סכנין עוד ברחבה שלנו, ואפשר להם ללחוץ את ליידנר במצב לא נוח.
כמובן שהאיבוד של ליידנר, הפספוס בכדור הגובה של למקין ובעיקר ההדיפה לתוך השער של סרנבסקי הן טעויות יותר גדולות.
הפוסט קיבל 6 לייקיםסומךאדום ותיקSickleCellלירון האדוםKingAlpacaכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

נועם שחם כתב: 04 אפריל 2022, 12:57 איך הגול עליו? איבוד כדור חסר אחריות של ליידנר.
במגרש זה באמת נראה אשמתו הבלעדית של ליידנר. בהילוך חוזר אבל רואים שהשוער לא עומד טוב, ולכן לא הספיק להגיב למרות שהכדור נבעט כמעט עליו
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

יובל כתב: 04 אפריל 2022, 17:16 הטעות הראשונית בגול היא שלו. מיהר להוציא כדור כשגם אנחנו וגם סכנין עוד ברחבה שלנו, ואפשר להם ללחוץ את ליידנר במצב לא נוח.
כמובן שהאיבוד של ליידנר, הפספוס בכדור הגובה של למקין ובעיקר ההדיפה לתוך השער של סרנבסקי הן טעויות יותר גדולות.
אין מישהו שיוצא נקי מהגול הזה בהגנה, גוטליב מוציא כדור מהיר ולא טוב לליידנר כשסכנין עדיין נמצאת אצלנו בחצי, ליידנר מאבד כדור בטמטום, למקין לא מצליח להתמודד עם כדורי גובה, וסרנבסקי לא סוגר את הפינה הקרובה. אבל כל המהלך מתחיל בשחרור הכדור המהיר, וממשיך בריצה הזחוחה של אדי אחרי איבוד הכדור, הוא כרגיל לא מכסה אף אחד בגול, לא רץ לסגור את מלמד אלא רץ לכיוון השחקן שכביכול מכוסה ע"י למקין. לא בטוח שהטעויות האחרות יותר גדולות.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  349 לייקים

שירי אלגם מדווחת שאדי יחמיץ את הדרבי בגלל הכרטיס הצהוב המיותר שקיבל היום נגד ב"ש.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Charmander כתב: 10 אפריל 2022, 22:28 שירי אלגם מדווחת שאדי יחמיץ את הדרבי בגלל הכרטיס הצהוב המיותר שקיבל היום נגד ב"ש.
כרטיס שכל כולו דן איינבינדר, הקפטן עתיר הניסיון שאנשים רוצים שהוא יהיה על המגרש כדי לדבר עם השופט, הבעיה שהוא גם מדבר עם כל השחקנים של היריבה על הדרך.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacablackwater
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Charmander כתב:שירי אלגם מדווחת שאדי יחמיץ את הדרבי בגלל הכרטיס הצהוב המיותר שקיבל היום נגד ב"ש.
תמונהתמונה מצד שני אולי עדיף ככה

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Money
קיבל.ה  564 לייקים

כל כך אוהב את הקבוצה שהיה מוכן לוותר על להמר בדרבי.
אדי מלך הפועל
שליחת תגובה