אשכול מעקב: מה הנהלת הפועל ת"א עשתה היום כדי למצוא רוכש למועדון?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

המצב שלנו מחורבן בצורה שפשוט לא תיאמן
אין לנו בעלים, אבל גם לא ניתן למצוא בעלים כי אין מי שיתן את המועדון
יש לנו חובות, אבל לא ניתן לכסות אותם אלא במועד לא ידוע, וגם אי אפשר ללכת שוב לפירוק ולהתנקות מהם
אין לנו הנהלה רצינית והגונה אלא חבורה של ליצנים שמתעללים בהפועל עם קבלת החלטות קמצנית ומטופשת

האם הפועל בכלל קיימת? יש שחקנים ומאמן ומדים אדומים וסמל הפועל, אבל מועדון כדורגל רציני זה בוודאי לא. מזכיר יותר מועדון בליגת חובבנים עם רפרנס היסטורי שמתקיים מכספי הציבור, כמו למשל שמשון תל אביב.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Chegi כתב:הראיון הזה רק מוכיח באיזה צרה אנחנו נמצאים.

https://podcasts.google.com/feed/aHR0cH ... ODM4?ep=14
שמעתי את התוכנית המלאה. שעה אחרי הראיון ניסנוב שולח לאופירע הודעה "לא עולה אצלם יותר". מה שאלו אותו שהצדיק ניתוק בשאלה האחרונה? שאייל אומר לו לפני שזו שאלה אחרונה.

הוא עלה לעשות רעש על העונש בדרבי וכשהבין שאייל מקבל מידע על רוכשים שלא נתנו להם להיכנס למשא ומתן בכלל הוא הבין שהוא לא יכול לצאת טוב ופשוט ברח.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

בצרה ענקית.
מדובר באנשים שאוחזים אותנו בכל הכוח ומרחיקים רוכשים פוטנצאלים כבר למעלה מ-3 שנים.
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

צרה צרורה. לא יודע מה יותר גרוע, ההתנהלות של הניסנובים (הוא לא מסוגל לחבר חצי משפט) או העובדה שטביב מרחרח מסביב למועדון.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

טביב מרחרח סביב הכותרות. לא רואה אותו נכנס להפועל שוב. הוא לא אידיוט.
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

בועז תושב (50%) ניסנובים (25%) גרינברג(25%) זאת החלוקה בין הבעלים ?
למה ההפגנות מתקיימות רק אצל הניסנובים ? מה עם גרינבר שלא שם שקל כבר כמה שנים טובות ?
ואין לי שום בעיה עם ההפגנות נגד הניסנובים נהפוכו צריך להגביר את המהלכים נגדם יותר הפגנות ומהלכים יצירתיים
שהם אלא ששמים את עצמם בפרונט של הקבוצה ומדברים בתקשורת כל היום
אבל יש בן אדם חזק במועדון שמקבל את ההחלטו ומחזיק ב50 % למה לא דורשים ממנו תשובות והסברים
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

כי לכל מי שעוקב אחרי הפועל תל אביב ברור מי רוצה כבר לעזוב את הקבוצה ומי מוכן להשאר בה גם עוד 20 שנה בכיף.
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

שאלה אחת צריכה להישאל בראיונות כאלה:

מגיע מחר בבוקר מישהו כמו אייל סגל, מבטיח לשלם את החובות ולהשקיע 5 מיליון ש"ח בשנה הראשונה במועדון. אתה הולך הביתה בחינם כמו שהבטחת אם יגיע רוכש ראוי? או שהשקל וחצי שאתה שם בשנה נותנים לך את הזכות להישאר במועדון?

אבל אף עיתונאי לא יישאל את זה כנראה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הראיון איתו
https://102fm.co.il/sport/131786

17:40 מתחיל השיח סביב עניין הבעלות. ניסנוב אומר שוב את "אנחנו לא הבעלים האידיאלים להפועל ת"א". המשפט הקבוע שיעני מוציא אותם ממש סבבה כי הרי הם לא באים לספר סיפורים כמה נהדר להפועל איתם.
20:24 ניסנוב מסביר כמה זה הגיוני ואיך הוא מבין למה אף אחד לא רוצה לקנות את הפועל. "בהפועל תל אביב את יודעת כמה בעלים לפנינו העיפו". "למה צריך איש עסקים נורמלי להיכנס למקום הזה לשים כסף לשים זה".
22:16 "מישהו שייקח את הפועל תל אביב למקום טוב, אחרי דקה וחצי אני אתן את הפועל תל אביב". "אייל, אם יש מישהו כזה תביא אותו".

כלומר מצד אחד הוא מספר איך הוא "ייתן אחרי דקה וחצי", מצד שני הוא מספר איך הוא מבין למה אף אחד לא רוצה לקנות.

אם הייתי רוצה למכור משהו באמת, הדבר האחרון שהייתי עושה זה לספר בפומבי כמה אני מבין למה אף אחד לא מתקרב לדבר שאני רוצה למכור.
הוא מדבר שם כמו מישהו שרק מייחל לזה שלעולם לא תגיע אליו פניה לרכישת הקבוצה, ושאם מגיעה פניה כזו הוא ממהר להחליט למה היא "לא רצינית".
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

טכנית לארז כתב: 09 מאי 2022, 11:36 הראיון איתו

17:40 מתחיל השיח סביב עניין הבעלות. ניסנוב אומר שוב את "אנחנו לא הבעלים האידיאלים להפועל ת"א". המשפט הקבוע שיעני מוציא אותם ממש סבבה כי הרי הם לא באים לספר סיפורים כמה נהדר להפועל איתם.
20:24 ניסנוב מסביר כמה זה הגיוני ואיך הוא מבין למה אף אחד לא רוצה לקנות את הפועל. "בהפועל תל אביב את יודעת כמה בעלים לפנינו העיפו". "למה צריך איש עסקים נורמלי להיכנס למקום הזה לשים כסף לשים זה".
22:16 "מישהו שייקח את הפועל תל אביב למקום טוב, אחרי דקה וחצי אני אתן את הפועל תל אביב". "אייל, אם יש מישהו כזה תביא אותו".

כלומר מצד אחד הוא מספר איך הוא "ייתן אחרי דקה וחצי", מצד שני הוא מספר איך הוא מבין למה אף אחד לא רוצה לקנות.

אם הייתי רוצה למכור משהו באמת, הדבר האחרון שהייתי עושה זה לספר בפומבי כמה אני מבין למה אף אחד לא מתקרב לדבר שאני רוצה למכור.
הוא מדבר שם כמו מישהו שרק מייחל לזה שלעולם לא תגיע אליו פניה לרכישת הקבוצה, ושאם מגיעה פניה כזו הוא ממהר להחליט למה היא "לא רצינית".
פשוט גועל נפש של ריאיון.
מגעיל אותי כאוהד לשמוע את הבעלים של הקבוצה שלי מדבר על הקבוצה שלי כאילו שהיא נטל.

הפועל ת"א זה מותג ענק. וכל עוד "הבעלים" של המועדון מדבר ככה, ככה גם הקבוצה תראה.

פשוט מרתיח
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

איזה "נטל"? זה הכל הצגה.
אם זה היה כזה "נטל" עליהם הם לבטח לא היו מספרים ברדיו כמה זה מובן והגיוני שאף אחד לא רוצה לקנות את מה שהם "רוצים למכור".

ממליץ לשמוע את כל ה-8 דקות האחרונות של הראיון הזה.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 09 מאי 2022, 11:42, נערך פעם 1 בסך הכל.
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

Gili כתב: 09 מאי 2022, 11:19 כי לכל מי שעוקב אחרי הפועל תל אביב ברור מי רוצה כבר לעזוב את הקבוצה ומי מוכן להשאר בה גם עוד 20 שנה בכיף.
אף אחד המקיימים לא רוצה לעזוב העסק משתלם להם בדרך כזאת או אחרת
אם הם היו מפסידים או סובלים תיהיה בטוח שכבר היו מוכרים
לאחת מהאופציות שהיו להם
והיו גם היו ! שלא ישקרו זה שהם חמדנים שרוצים לעשות קופה בנוסף לכל זה סיפור אחר
כל עוד נכנס הכסף מלאן/אוהדים ( 8 מיליון מקדמה כל שנה ע"ח מנויים), חסויות וספונסרים, זכויות שידור, טוטו/מנהלת, והעונה גם יהיו בונוס מיקום ועוד הכנסה של כמעט חצי מיליון רק מהצחונות ותיקו בפליאוף העליון (140 אלף נצחון חצי על תיקו)
הפועל תל אביב מועדון הכדורגל שממקומם כרגע בפלייאוף העליון מכלכל את עצמו כמעט לבד (תקציב של 30 מיליון שהבעלים לא שמים רבע ממנו)
8 מיליון שקל בשנה נכנס( רק ממנוים שלא נדבר על כרטיסים ) איך לנו כקהל ששם את מרביתת הכסף אין שום סיי במצב הקבוצה בעוד שכל ההנהלה מנגד לא שמה חצי מהסכום שהקהל שם
הם רוצים להחליט שיביאו 8 מיליון שקל מהבית !
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

טכנית לארז כתב: 09 מאי 2022, 11:36 הראיון איתו

שקרן ונוכל היו כמה הצעות על השולחן הצעות אמיתיות את כולם נפנפו הם נהנהים ומרוויחים
מועדון הכדרוגל הפועל תל אביב חי וקיים בזכות הכסף של האוהדים ותו לא
הנהלה שלא ששמה ביחד מיליון שקל בשנה זה לא באמת רציני
אין צורך בהם בשביל מיליון שקל בשנה גם לא שניים
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

אין בכלל ספק שהם לא רוצים למכור.
יוצא להם משהו מהפועל ת"א, רוב הסיכויים שמדובר במשהו כלכלי ולא רק יחסי ציבור והכרה.
אם הקלישאה שלהם שהם "באו כפתרון זמני עד שיבוא בעלים טוב להפועל ת"א" הייתה נכונה אז הם היו משקיעים מאמצים בלמצוא רוכש.
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

רק עכשיו שמעתי את הראיון, איזו התחמקות מפוארת הוא הביא מהשאלה על סרסור.
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

kruvi כתב: 09 מאי 2022, 11:47 אין בכלל ספק שהם לא רוצים למכור.
יוצא להם משהו מהפועל ת"א, רוב הסיכויים שמדובר במשהו כלכלי ולא רק יחסי ציבור והכרה.
אם הקלישאה שלהם שהם "באו כפתרון זמני עד שיבוא בעלים טוב להפועל ת"א" הייתה נכונה אז הם היו משקיעים מאמצים בלמצוא רוכש.
למה לא שאנחנו נשקיע כסף ברוכש כמה עולה לשכור משרד חיצוני ? (ניתן לגייס במימון המונים )
שהמשרד יבוא ויבצע הליך שקוף מול הקהל
פעולה ראשונית של מציאת איש מתאים ובדיקת התנאים של ההנלה הנוחכית .
בתוף זמן נוכל לדעת תוך זמן קצר
1. הם רוצים למכור ?
2. כמה כסף זה הם רוצים ?
3. כמה כסף הם שמים ?
ברגע שתדע את זה כל השאר קל לכאן או לכאן
אם הם רוצים למכור משרד כזה אמור למצוא אדם או שניים רלוונטיים
אם הם לא כנירא שלא תקבל לא ספרים ולא סכום וכאן אתה חוזר לשלב המחאה רק בידיעה שלמה שהם לא מוכרים כי הם באמת לא רוצים זה ברור לכולם.
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

תסביר מה מרוויחים בעלי המניות של הקבוצה במיוחד האחים ניסנוב? כסף לא יכולים למשוך לחשבונות בנק שלהם. אולי פרסום וחשיפה תקשורתית מקבלים אבל זה עולה להם כסף. כל עונה צריכים להפקיד ערבויות מעבר לכספים שהשקיעו ורשומים כהלוואת בעלים.
רק משוגע עם כסף רב בכיסים ירכוש את הפועל תא : לקחת על עצמו חובות לפיפא, חובות של כל מיני גישורים בארץ וכיסוי הלוואות בעלים. אני מעריך שכל משקיע יצטרך לשים כ-20 מיליון שח לפחות רק כדי לקבל את הקבוצה בלי שהנהלה הנוכחית תקבל פרמיה על המכירה. אחרי זה מגיע התקציב השוטף שגם דורש ערבויות כל שנה בהנהח שרק רוצים לשמור על הקיים (סדר גודל של הכנסות עצמיות של 20 מיליון שח בשנה מוצלחת). יש לזכור שהפועל תא לא יכולה להתחרות באירופה.
בקיצור : כולנו תקועים בביצה הזו.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 09 מאי 2022, 12:30
תסביר מה מרוויחים בעלי המניות של הקבוצה במיוחד האחים ניסנוב? כסף לא יכולים למשוך לחשבונות בנק שלהם. אולי פרסום וחשיפה תקשורתית מקבלים אבל זה עולה להם כסף. כל עונה צריכים להפקיד ערבויות מעבר לכספים שהשקיעו ורשומים כהלוואת בעלים.
רק משוגע עם כסף רב בכיסים ירכוש את הפועל תא : לקחת על עצמו חובות לפיפא, חובות של כל מיני גישורים בארץ וכיסוי הלוואות בעלים. אני מעריך שכל משקיע יצטרך לשים כ-20 מיליון שח לפחות רק כדי לקבל את הקבוצה בלי שהנהלה הנוכחית תקבל פרמיה על המכירה. אחרי זה מגיע התקציב השוטף שגם דורש ערבויות כל שנה בהנהח שרק רוצים לשמור על הקיים (סדר גודל של הכנסות עצמיות של 20 מיליון שח בשנה מוצלחת). יש לזכור שהפועל תא לא יכולה להתחרות באירופה.
בקיצור : כולנו תקועים בביצה הזו.
1. שיקולי מס ובניהם אפשרות לבצע קיזוז הפסדים
2. משיכת משכורות / הלוואת בעלים
3. אל תזלזל בחשיפה תקשורתית ובקשרים בעולם הסקי, פרסום עולה לא מעט כסף. הם מקבלים פרסום חיובי ("מסכנים, מפגינים להם מול הבית", "הם נלחמים נגד החוליגנים" וכו'),
פתיחת דלתות בעולם העסקי וקשרים שווים הרבה מאד כסף.
4. חובות פיפ"א לא עליהם, הם לא ישלמו שקל על חוב של פיפא.
5. הסכומים שהם איכשהו משקיעים, שווה להם הכנסה במקום אחר.
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

יח"צ והכרה וכו' זה נכון,
אבל הם לא סתומים - הסימנים מראים שהם רוצים כסף.

בין אם זה לקבל את כל ההשקעה שלהם חזרה (שאף אחד לא ייתן להם), או בין אם זה לצאת ברווח (במידה והם מסלקים את חובות CAS) - המטרה שלהם כאן לפי דעתי היא להשביח את המועדון עוד עד שהם יוכלו לצאת עם כמה מיליונים טובים חזרה ואף יותר מזה.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

במצבנו דבר כזה יכול לקרות רק אם מגדלים שניים שלושה כשרונות ברמת הסולומון.
וגם אז אני מקווה שאחרי מכירה של שחקנים לחול בכסף גדול הם ישקיעו אותו בסגירת החובות אבל זו מחשבה נאיבית מאוד.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

נראה מכל מה שהתרחש עד עכשיו שההנהלה הנוכחית לא תשלם את חובות חו"ל, לא משנה מה יקרה.
אינתי עומרי, הפועל.
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

ההנהלה הנוחכית לא תמכור את הפועל ולא תטפל בחובות התושבים הניסנובים וגרינברג צריכים לתת את הדין
לנו האוהדים ששמים 10 מיליון שקל בשנה בכיס של הקבוצה איך חלק מהסכום הזה במשך 5 שנים לא נשמר בצד לטובת החובות שלCAS

מני וייצמן גוברות ומתחזקות השמועות שהוא חלק מהיום יום של המועדון
מבחינת כספים וקשרים מתי נתנתק מהאנשים האלו שהם תוצר ישיר של ההסתדרות
אינם שונים משאול וגרורותיו

חייבים לשחרר את הפועל מהמעגל הזה
והפיכה למועדון מקצועי בלי קומבינות בלי טובות מאוהדים
כולם פחדו מפרוק בירידה אני מצטער שזה לא קרה עם כל מה שקרה בקורונה הינו עולים מהר יותר מבני ריינה
היום זה יקרה רק אם נסיים מקום 4 וכולם יבינו שניסנובים זה בלוף ושאין סיכוי שנתקדם כל עוד הם פע הם לא ישלמו שקל לפיפא
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מהראיון הזה די ברור שהם לא רוצים למכור ודי ברור מה יפעיל עליהם לחץ לעזוב.

לצערי פגיעה בהכנסות הקבוצה זה המהלך הראשון, כשלא תהיה להם ברירה ויצטרכו לתת ערבויות מהבית (כי כסף ממנויים וכרטיסים אין) הם ימצאו מהר מאוד מי שיקח את הקבוצה מהם.

לזה צריך להוסיף מחאה של 90 דקות כל משחק עד סוף המשחק.

ומדי פעם הפגנות שהשם שלהם יהיה בכותרות אבל לא מהסוג שהם אוהבים.

הם יפגעו בכיס, יפגעו בתדמית הם יברחו.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

Chegi כתב: 09 מאי 2022, 17:52 מהראיון הזה די ברור שהם לא רוצים למכור ודי ברור מה יפעיל עליהם לחץ לעזוב.

לצערי פגיעה בהכנסות הקבוצה זה המהלך הראשון, כשלא תהיה להם ברירה ויצטרכו לתת ערבויות מהבית (כי כסף ממנויים וכרטיסים אין) הם ימצאו מהר מאוד מי שיקח את הקבוצה מהם.

לזה צריך להוסיף מחאה של 90 דקות כל משחק עד סוף המשחק.

ומדי פעם הפגנות שהשם שלהם יהיה בכותרות אבל לא מהסוג שהם אוהבים.

הם יפגעו בכיס, יפגעו בתדמית הם יברחו.
בדיוק נתחיל בזה שאפס מנויים בשלב הראשון של העונה ילחיץ אותם מאוד וידברו על זה הרבה בתקשורת. כמובן שאם נמשיך עם תשע אלף מנויים ואתה מוצא את עצמך עם סגל שאתה עולה לדרבי עם שתי בלמי נוער ואין חלוץ בסגל הם לא יעזבו בחיים ובצדק, גם אני הייתי רוצה להיות בעלים של הפועל בלי לשים שקל
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

יאללה, נחזור לנושא המקורי של האשכול ונשאל - האם חוץ מלהתבכיין ש"אין רוכש" עאלק, איציק ניסנוב עשה משהו היום כדי שיהיה אחד כזה?
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

ההוא עם האדום כתב: 10 מאי 2022, 13:45 יאללה, נחזור לנושא המקורי של האשכול ונשאל - האם חוץ מלהתבכיין ש"אין רוכש" עאלק, איציק ניסנוב עשה משהו היום כדי שיהיה אחד כזה?
אם לגרד בביצים זה לא נחשב, אז לא
שער 5 זה הלב
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

לא רק שלא עשו אלא גם דחו והערימו קשיים על הצעות שכן קיבלו.
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

עומיט כתב: 10 מאי 2022, 18:02 לא רק שלא עשו אלא גם דחו והערימו קשיים על הצעות שכן קיבלו.
את זה אני לא יכול להגיד, אבל הגיוני.

מה שבטוח זה שבן אדם שלא מסוגל לענות על שאלות בנוגע לרוכש ורק ממלמל "אף אחד לא רוצה ואנחנו נתקענו" - לא נשמע כמו בן אדם שיש לו איזשהי תכנית מסודרת למכירה ובכלל מנסה להגיע לאנשים כאלה.
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

בוקר טוב להנהלה שאפילו לא מסוגלת להעלות הודעת סולדיריות בפייסבוק למען אוהדים שהותקפו ללא שום הצדקה על ידי המשטרה.
תתחילו לחפש רוכש כדי שתלכו מכאן.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מסתמן אין מנוס מחמ"נ.
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

"החוב של בית"ר ירושלים נע בין 25 ל-30 מיליון ש"ח, שזה גם חובות, וגם התחייבויות"
"אני יכול להגיד שבימים האחרונים הוגשה הצעה לרכישת בית"ר ירושלים. אני לא יודע מה יתפתח, יתנהלו שיחות מול יונגר, ונראה מה יוליד מו"מ".
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=401910

גם אם המו"מ הזה ייכשל וזה לא יהיה האדם שיירכוש את בית"ר - מישהו יכול להסביר לי איך הניסנובים מעיזים לא לחפש רוכש בטענה של "אף אחד לא רוצה", בזמן שקבוצה מפורקת עם 30 מיליון ש"ח חובות כן מוצאת מתעניינים?
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

ההוא עם האדום כתב: 12 מאי 2022, 14:41 "החוב של בית"ר ירושלים נע בין 25 ל-30 מיליון ש"ח, שזה גם חובות, וגם התחייבויות"
"אני יכול להגיד שבימים האחרונים הוגשה הצעה לרכישת בית"ר ירושלים. אני לא יודע מה יתפתח, יתנהלו שיחות מול יונגר, ונראה מה יוליד מו"מ".

גם אם המו"מ הזה ייכשל וזה לא יהיה האדם שיירכוש את בית"ר - מישהו יכול להסביר לי איך הניסנובים מעיזים לא לחפש רוכש בטענה של "אף אחד לא רוצה", בזמן שקבוצה מפורקת עם 30 מיליון ש"ח חובות כן מוצאת מתעניינים?
ההצהרות שלו שיש מישהו שמתעניין שוות בערכן להצהרות של הניסנובים שאף אחד לא מתעניין
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

בני12 כתב: 12 מאי 2022, 16:11
ההוא עם האדום כתב: 12 מאי 2022, 14:41 "החוב של בית"ר ירושלים נע בין 25 ל-30 מיליון ש"ח, שזה גם חובות, וגם התחייבויות"

ההצהרות שלו שיש מישהו שמתעניין שוות בערכן להצהרות של הניסנובים שאף אחד לא מתעניין
הם לפחות מנסים
שער 5 זה הלב
555
קיבל.ה  623 לייקים

יש אירופה אם נסיים במקום 4!
555
קיבל.ה  623 לייקים

מי צחק עליי שאמרתי שאם נסיים 4 יהיה אירופה מייי
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

555 כתב: 12 מאי 2022, 18:41 מי צחק עליי שאמרתי שאם נסיים 4 יהיה אירופה מייי
👑