אשכול מעקב: מה הנהלת הפועל ת"א עשתה היום כדי למצוא רוכש למועדון?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

El dudernio כתב: 28 יוני 2022, 19:25
ר.ש כתב: 28 יוני 2022, 19:06 ההישגים לא מספקים.
היה מקום להתעקש על:
1. קיום מסיבת העיתונאים, שהדברים ייאמרו בקולם.
2. התחייבות להשקעה של (לפחות) שני מליון שקלים מהבית בכל עונה. נאה דורש, נאה מקיים.
3. הבטחה שלא יימכרו יותר כרטיסים לאוהדי היריבה שאינם ליציע 11.
4. הוזלה במחיר המנויים!!!
אבל לא על זה הייתה המחאה.
המחאה הייתה על הצורך למכור (או לנסות) למכור את הקבוצה.
הצורך הזה נוצר כי מדובר בהנהלה גרועה וכושלת.
אפשר שעד שתושג המטרה העיקרית, ננסה במקביל גם שההנהלה הזו תהיה פחות גרועה וכושלת?
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

El dudernio כתב: 28 יוני 2022, 19:27 או שהחרם בא מנקודת הנחה שהתבררה כמוטעת?

תגידו ריבונו של עולם אתם אוהדי הפועל או אוהדי מחאות?
צודק.
אני אוהד מחאות.
אתה אוהד הפועל.
מרוב שאתה אוהד הפועל אני מציע שתעשה יותר ממנוי אחד, תשלם גם על המנוי שלי.
מאיפה היומרה הזו לבוא על אוהדים עם אידאולוגיה שונה משלך, שחושבת על הטווח הארוך ולא על הטווח הקצר ולהגיד להם שהם לא אוהדי הפועל אלא אוהדי מחאות.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 28 יוני 2022, 19:32

צודק.
אני אוהד מחאות.
אתה אוהד הפועל.
מאיפה היומרה הזו לבוא על אוהדים עם אידאולוגיה שונה משלך, שחושבת על הטווח הארוך ולא על הטווח הקצר ולהגיד להם שהם לא אוהדי הפועל אלא אוהדי מחאות.
אין שום דבר אידיאולוגי / רציונאלי באהדת קבוצת כדורגל.
אין כאן גם אף אחד שטוען שהם מנהלים את המועדון כמו שצריך.
אבל בסדר תמשיך להיות במחאה על שום דבר עניני כדי להיות מגניב ובמחאה...
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

ובינתיים שי אליאס בדרך לב"ש.
הנהלה של מזדיינים, שיחפשו מי יעשה מנוי.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

El dudernio כתב: 28 יוני 2022, 21:59

צודק.
אני אוהד מחאות.
אתה אוהד הפועל.
אם הוא היה במחאה לפני חודש אז הוא יכול להמשיך במחאה גם עכשיו כי שום דבר לא השתנה בזמן הזה.
האולטראס השיגו כלום ושום דבר ובדרך בזבזו את הקלף הכי חזק של האוהדים (כי אף אחד כבר לא יצטרף אליהם בפעם הבאה).
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

דברים שהנהלת הפועל תל אביב הייתה יכולה לעשות היום כדי למצוא רוכש:

לנסות לדאוג ליח"צ חיובי (עד שיש הזדמנות) באתרים בחו"ל על הקבוצה הישראלית שייצרה 4 שחקנים שישחקו בגמר היורו, או לפחות לדאוג להעלות כמה פוסטים באנגלית בסושיאל.

דברים שהנהלת הפועל תל אביב כנראה עשתה היום במקום:

בדקה כמה כסף אפשר להרוויח אם קנצפולסקי ייתן עוד גול ויימכר
הפוסט קיבל לייק אחדהפועל
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

תקשיב אחי, אתה צריך להתחיל לחשוב מה מזיז לאנשים כשהם קונים קבוצה.
רמז: לא אור ישראלוב.
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

האדס כתב: 29 יוני 2022, 22:31 תקשיב אחי, אתה צריך להתחיל לחשוב מה מזיז לאנשים כשהם קונים קבוצה.
לא יודע מה מזיז להם, אין לי ספק שראייה לעתיד זה אחד הדברים. ארבעה שחקני נוער שמגיעים לגמר היורו זה אחלה נקודת התחלה.

אבל כדי ששנייה תרד לסוף דעתי: הכוונה היא בעיקר לפעילות באירופה. אי אפשר להגיד שרוצים רוכש מאירופה בזמן שבאתר שלך אין אפילו הסבר קצרצר באנגלית, וכשכותבים Hapoel Tel Aviv בגוגל מגיעים בעיקר לתוצאות על מכבי.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

ההוא עם האדום כתב: 29 יוני 2022, 22:37
האדס כתב: 29 יוני 2022, 22:31 תקשיב אחי, אתה צריך להתחיל לחשוב מה מזיז לאנשים כשהם קונים קבוצה.
לא יודע מה מזיז להם, אין לי ספק שראייה לעתיד זה אחד הדברים. ארבעה שחקני נוער שמגיעים לגמר היורו זה אחלה נקודת התחלה.

אבל כדי ששנייה תרד לסוף דעתי: הכוונה היא בעיקר לפעילות באירופה. אי אפשר להגיד שרוצים רוכש מאירופה בזמן שבאתר שלך אין אפילו הסבר קצרצר באנגלית, וכשכותבים Hapoel Tel Aviv בגוגל מגיעים בעיקר לתוצאות על מכבי.
סתם בשביל העניין והדיוק, שכותבים Hapoel Tel Aviv בגוגל מקבלים (לפחות בעמוד הראשון) רק תוצאות על הפועל, לא מכבי ולא נעליים.
עכשיו תמשיך.
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

רדפוקס כתב: 29 יוני 2022, 22:53
ההוא עם האדום כתב: 29 יוני 2022, 22:37

סתם בשביל העניין והדיוק, שכותבים Hapoel Tel Aviv בגוגל מקבלים (לפחות בעמוד הראשון) רק תוצאות על הפועל, לא מכבי ולא נעליים.
עכשיו תמשיך.
סליחה, בגוגל ניוז יש יותר תוצאות על מכבי.
https://www.google.com/search?q=hapoel+ ... AnoECAIQBA

ואם אנחנו כבר מדברים על גוגל ראשי, מקווה שראית שחוץ מערך בויקיפדיה אותו אדם לא יוכל לדעת מה קורה עם המועדון כיום באנגלית. אפילו לבאר שבע יש עמוד מעאפן באנגלית ולנו אין.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הבנתי.
אתה מציע שהנהלת הפועל תשכור שירותים של יועץ SEO כדי שמשתפר בחיפושים בגוגל, כדי שביום שהרוכש הפוטנציאלי יחפש בגוגל על הפועל אנחנו נופיע לפני מכבי עם כתבות על שחקני נוער.
שמע. זה מזכיר לי את האנשים שרשמו פה שבגלל רון קופמן טדי שגיא לא קנה את הפועל.

אנשים שרוצים קבוצת כדורגל
לא בודקים עליה בגוגל ניוז
ולא מקשיבים לרון קופמן

הם כן רוצים לדעת מי מוכר, בכמה, מה היקף החובות.
ובכלל מציע להתחיל בכוונה. אני רוצה לשמוע את שרון ניסנוב אומר הפועל תל אביב למכירה. שיגיד.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדס כתב: 29 יוני 2022, 23:27 הבנתי.
אתה מציע שהנהלת הפועל תשכור שירותים של יועץ SEO כדי שמשתפר בחיפושים בגוגל, כדי שביום שהרוכש הפוטנציאלי יחפש בגוגל על הפועל אנחנו נופיע לפני מכבי עם כתבות על שחקני נוער.

ולא מקשיבים לרון קופמן

ובכלל מציע להתחיל בכוונה. אני רוצה לשמוע את שרון ניסנוב אומר הפועל תל אביב למכירה. שיגיד.
תראה אני לא חושב שיש אנשים שיש להם מאות או עשרות מליונים שקמים בוקר אחד ואומרים לעצמם... וואלה קבוצת כדורגל זה משהו שאין לי
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

El dudernio כתב: 28 יוני 2022, 21:59

צודק.
אני אוהד מחאות.
אתה אוהד הפועל.

בדיוק בגלל שיש יותר מדי אוהדים כמוך לא נגיע מעולם לשום דבר ועד שלא יבוא איזה מילארדר מטורלל לא ייקרה פה כלום.
כמעט כל המוניטין של הקבוצה הזו לרבות הכוח התקשורתי והכלכלי בצורה של הכנסות (מנויים, מיצוב מול שחקני רכש ונוער, זכויות שידור, גיוס ספונסרים), מגיע מקהל האוהדים.
הפועל תא שונה מקבוצות כמו הפועל חיפה אשדוד ומכבי פת כי יש לה קהל אוהדים שנותן לה המון תועלות.
מצד שני, כשאתה מסתכל על יתר הקבוצות עם קהל גדול כמו בש חיפה ומכבי אתה תגלה שיש שם בעלים שמשקיעים מכיסם עשרות מיליוני שקלים. במקומות האלה אני מסכים שלאוהדים יש פחות משמעות כי יש בוס שמשתתף במאמץ ושם מכספו. בנוסף, זה קניין שלו וכל עוד הוא מטפח אותו ולא פוגע ביתר בעלי העניין האחרים, הקהל, שמשקיע אף הוא, זה בסדר.

הצמד נוכלים הזה חושב שהם ישימו 300 אלף שקל בעונה ואז הכסף של המנוי שלנו יממן בין היתר מכתבי תביעה למשחק השבת או את פסק הדין בבוררות של בוזגלו. אני לא יכול לחיות עם זה בשלום.

בכל אופן הסר דאגה מליבך, אני אכן מיעוט.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

El dudernio כתב: 29 יוני 2022, 23:33

ולא מקשיבים לרון קופמן

תראה אני לא חושב שיש אנשים שיש להם מאות או עשרות מליונים שקמים בוקר אחד ואומרים לעצמם... וואלה קבוצת כדורגל זה משהו שאין לי
לא אמרתי שלא צריך לחפש, להציע ולדבר.
רק אני חושב שיש פה אוהד אחד שעושה מהעניין הזה צחוק ומוריד את זה לרמה של כיתה א׳.
בוא נשכור חברות שיווק בצפון אמריקה. בוא נעשה PR ממומן לעובדה ששחקני נוער עלו לגמר אליפות אירופה, כדי לקדם את הפועל בחיפושים בגוגל.
בחיאת, עדיף לא לרשום אם אין מה לתרום. זה הכל מתחיל מאיזו אג׳נדה מפגרת של ״אני ארשום הודעה כל יום, לא משנה מה, רק כדי להראות שהנושא חשוב״.
מציע לעבור להודעות כמו : UP ולשחרר אותנו מרעיונות בית ספר למנהל עסקים.
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

תודה רבה על הטיפים, אבל אם אין לך מה להוסיף לדיון אתה יכול גם פשוט לא להגיב אתה יודע.

שמח שנתפסת להודעה אחת שנוגעת לשיווק הקבוצה, שלפניה גם היו הודעות על מה אפשר לעשות מול מתווכים פוטנציאליים וחברות שקיימות בשוק, כמו גם קבוצות רכישה פוטנציאליות שהפועל פספסה.

כל מטרת האשכול זה להוכיח שיש המון מה לעשות כדי למכור את הפועל, וכן, זה כולל גם פעולות שיווקיות.
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

נ.ב: יש לי תחושה שפנים מול פנים לא היית מעז להגיד לי ״אג׳נדה מפגרת״ או ״רמה של כיתה א׳״, אבל אתה כזה מגניב מאחורי המקלדת שלך עם שם בדוי שאתה מרשה לעצמך לדבר מסריח.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

ולא מקשיבים לרון קופמן

דווקא אני כן
בסופו של דבר זה צעצוע ואם עבור בן אדם זה יחסית כסף קטן אז כן
עם כמה שהקנדי שופך כספים בשבילו באחוזים זה כמו שהבן אדם הממוצע ישקיע 1000 שקל ואני לגמרי רואה איך קם אדם בבוקר ומחליט לקנות אקס בוקס ב1000 שקל
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

אני אוהב איך כל מי שהפסיק את החרם או חושב שאין מה לעשות יוצא מתוך נקודת הנחה שזה או הניסנובים או תואם גולדהאר.
האמת שאם זה המצב אתם צודקים, אין באמת דרך למשוך רוכשים בסדר הגודל הזה, הם באים לבד.
אבל כדי שהם יבואו, אולי צריך מלכתחילה לנקות את האורוות כאן ?
וזה יכול להיות בכל מיני צורות.
החל מלהחזיר את כל האוהדים חזרה ולהתנהל בהוגנות ובשקיפות , דרך סטנדרט ניהול מקצועי יותר ועמידה בחוזים ועד חנות אוהדים נורמלית. רצוי גם לא לתבוע אוהדי הפועל בדרך (שהם לא מהאולטראס כמובן, כי הם השותפים שלהם).
למשל, האם אפשר לוותר על ה- 100 אלף שקל מ-tv gram שזה ערוץ צהוב ומלוכלך לבקש לפרסם את מרכז פרס לשלום ולהתחיל ליצוק ערך למותג הגוסס שנקרא הפועל ת״א ?
בשביל לעשות דברים כאלה לא חייבים לכסות את חובות אופא ולא חייבים להביא 10 מיליון שקל בעונה. אפשר פשוט להביא הנהלה אחרת. טובה יותר.

כל עוד הם יישארו רוכשים יתרחקו.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 30 יוני 2022, 09:10

ולא מקשיבים לרון קופמן

דווקא אני כן
עם כמה שהקנדי שופך כספים בשבילו באחוזים זה כמו שהבן אדם הממוצע ישקיע 1000 שקל ואני לגמרי רואה איך קם אדם בבוקר ומחליט לקנות אקס בוקס ב1000 שקל
לא משנה כמה כסף יש לאותו בן אדם 30 מליון זה לא 1000 שקל.

ולהיות בעלים של קבוצת כדורגל זה לא להיות בעלים של Xbox. לדעתי יש אנשים שאמורים להתניע את המהלך, למשל טדי שגיא לא יחליט פתאום לרכוש את הפועל כי בא לו, אלא מישהו שמקבל על זה עמלה ידע איך לגרום לרכישת הקבוצה להראות לו כמשהו מענין.

לצערי הרב מי שהיה אמור להיות האיש הזה עד לפני שנה זה תושב, עם כל האהבה והערכה לבועז לא נראה לי שהוא מסתובב ונמצא במקומות האלו ושישמלו את היכולות כדי לגרום למהלך לקרות. לכן להבנתי הם לקחו חברות שזה תפקידן.

צ'ימבויקה כתב: 30 יוני 2022, 09:26 אני אוהב איך כל מי שהפסיק את החרם או חושב שאין מה לעשות יוצא מתוך נקודת הנחה שזה או הניסנובים או תואם גולדהאר.
האמת שאם זה המצב אתם צודקים, אין באמת דרך למשוך רוכשים בסדר הגודל הזה, הם באים לבד.
החל מלהחזיר את כל האוהדים חזרה ולהתנהל בהוגנות ובשקיפות , דרך סטנדרט ניהול מקצועי יותר ועמידה בחוזים ועד חנות אוהדים נורמלית. רצוי גם לא לתבוע אוהדי הפועל בדרך (שהם לא מהאולטראס כמובן, כי הם השותפים שלהם).
למשל, האם אפשר לוותר על ה- 100 אלף שקל מ-tv gram שזה ערוץ צהוב ומלוכלך לבקש לפרסם את מרכז פרס לשלום ולהתחיל ליצוק ערך למותג הגוסס שנקרא הפועל ת״א ?
בשביל לעשות דברים כאלה לא חייבים לכסות את חובות אופא ולא חייבים להביא 10 מיליון שקל בעונה. אפשר פשוט להביא הנהלה אחרת. טובה יותר.

א. אני מסכים שאפשר וצריך הנהלה אחרת, או יותר נכון בעלים אחר.
ב. בעלים כזה יכול או לתת 10 מליון בשנה ( לדעתי גם 8 מליון יספיק), או לתת להם 5 והזרים 2 חקופת המועדון.
ג. לדעתי אתה מתעקש לראות רק את הרע, והםצעשו גם הרבה דברים טוב.
נערך לאחרונה על ידי El dudernio ב 30 יוני 2022, 15:29, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לצערי , לא בטוח שהחברות האלו יצליחו.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

El dudernio כתב: 30 יוני 2022, 15:25
Giovanni Giorgio כתב: 30 יוני 2022, 09:10

דווקא אני כן
לא משנה כמה כסף יש לאותו בן אדם 30 מליון זה לא 1000 שקל.

ולהיות בעלים של קבוצת כדורגל זה לא להיות בעלים של Xbox. לדעתי יש אנשים שאמורים להתניע את המהלך, למשל טדי שגיא לא יחליט פתאום לרכוש את הפועל כי בא לו, אלא מישהו שמקבל על זה עמלה ידע איך לגרום לרכישת הקבוצה להראות לו כמשהו מענין.

לצערי הרב מי שהיה אמור להיות האיש הזה עד לפני שנה זה תושב, עם כל האהבה והערכה לבועז לא נראה לי שהוא מסתובב ונמצא במקומות האלו ושישמלו את היכולות כדי לגרום למהלך לקרות. לכן להבנתי הם לקחו חברות שזה תפקידן.

צ'ימבויקה כתב: 30 יוני 2022, 09:26 אני אוהב איך כל מי שהפסיק את החרם או חושב שאין מה לעשות יוצא מתוך נקודת הנחה שזה או הניסנובים או תואם גולדהאר.

א. אני מסכים שאפשר וצריך הנהלה אחרת, או יותר נכון בעלים אחר.
ב. בעלים כזה יכול או לתת 10 מליון בשנה ( לדעתי גם 8 מליון יספיק), או לתת להם 5 והזרים 2 חקופת המועדון.
ג. לדעתי אתה מתעקש לראות רק את הרע, והםצעשו גם הרבה דברים טוב.
הוא מוערך בכ4 מליארד דולר שזאת אומרת שהוא צריך להשקיע 1/400 מהכסף שלו כל שנה במכבי

זה נמוך באחוזים אפילו מההשקעה של 1000 שקל ע״י רוב האנשים
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לא מדובר בכספים נזילים.
רוב העשירים לא מחזיקים במיליארדים נזילים.
רק מימוש ומכירת נכסים יניבו כסף נזיל במיליארדים.

Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

De Niro כתב: 30 יוני 2022, 17:42 לא מדובר בכספים נזילים.

ורוב המליארדרים לא מוציאים את הכסף לקבוצות מהחשבון הפרטי אלא דרך כל מיני קומבינות של הטבות מיסוי או חברות בבעלותם
שורה תחתונה זה אקס בוקס עבורו
long live the zapta
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

מה שלום הרוכשים מלונדון?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אל באנדי כתב: 01 יולי 2022, 07:36 מה שלום הרוכשים מלונדון?
יש להם עד ה10 לחודש להלביש עיסקה
אם אשכרה להאמין לכתיבתו של צנציפר, או למילתם של האחים ניסנוב הידועים לשמצה
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

dino כתב: 01 יולי 2022, 10:28
חייב לציין שלמרות ההשמצות על צנציפר, הוא בחודשים האחרונים פוגע לא מעט בידיעות על הפועל.
(זה כמובן לא אומר שיש באמת רוכשים או שב-10 ליולי יקרה משהו)
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ההוא עם האדום כתב: 04 יולי 2022, 10:44
חייב לציין שלמרות ההשמצות על צנציפר, הוא בחודשים האחרונים פוגע לא מעט בידיעות על הפועל.
איפה פגע(בלעדית)?
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

dino כתב: 04 יולי 2022, 10:59

איפה פגע(בלעדית)?
ממה שאני זוכר: אליאס לב"ש, בוקסה מנהל מקצועי, חרם האולטראס נגמר (עוד לפני הודעה של לאה קטמין), אדידס וספורט ישיר כמה חודשים לפני ההכרזה - ובטוח היו עוד כמה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

ההוא עם האדום כתב: 04 יולי 2022, 13:00
dino כתב: 04 יולי 2022, 10:59

איפה פגע(בלעדית)?
ממה שאני זוכר: אליאס לב"ש, בוקסה מנהל מקצועי, חרם האולטראס נגמר (עוד לפני הודעה של לאה קטמין), אדידס וספורט ישיר כמה חודשים לפני ההכרזה - ובטוח היו עוד כמה
כי הדליפו לו. בתמורה הוא גם משחרר פה ושם ספינים על הרוכשים המדומיינים מאנגליה או נגד קובי רפואה.
555
קיבל.ה  623 לייקים

החרם נגמר כתבתי פה
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

555 כתב: 04 יולי 2022, 14:11 החרם נגמר כתבתי פה
אבל אין יודעך כמה מנויים נמכרו
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

כמה מנויים נמכרו בערך?

סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

dino כתב: 04 יולי 2022, 14:21
555 כתב: 04 יולי 2022, 14:11 החרם נגמר כתבתי פה
אבל אין יודעך כמה מנויים נמכרו
1. זה שעד עכשיו לא פרסמו אומר שאין להם ממש במה להתגאות
2. הייתי אומר לך לראות כמה כיסאות פנויים יהיו בלאן כשיפתחו את המכירה לקהל הרחב, אבל מניסיון עבר הם היו מסמנים כיסאות כתפוסים גם כשזה לא היה נכון כדי לייצר אפקט של פאניקה.
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

המכירה אמורה היתה כבר להפתח
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אנשים הציעו לי כל מיני הצעות, אף פעם לא משהו רשמי, לגבי רכישת קבוצות כדורגל. תמיד מייעצים לי לעשות את זה. אבל זה לא המגרש שבו אני רוצה לשחק. אני לא הולך למשחקים בישראל כי אני לא מתעניין. הייתי הולך למשחקי ליגת האלופות או משחק אלוף האלופים בצרפת, אותו הבאנו לישראל. זה משחק גלובלי וזה מעניין אותי

סילבן אדאמס בספורט 5

״אף פעם לא משהו רשמי״
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

יונגר בספורט 5 על עניין שכבר עלה גם אצלנו כאפשרות לסיבות שרוכשים נרתעים מלהכנס:

״כל הזמן יש מאבקים בין הבעלים לבין האוהדים. בעניין של בית"ר ירושלים החשש הגדול של חלק מהמתעניינים, היתה לנו עסקה סגורה עם טיוטות והכל עם קבוצה אמריקאית מאוד חזקה, שבסוף אמרה: אנחנו לא רוצים להיכנס לזה כי אנחנו מפחדים שהנושא של האוהדים הוא נושא מאוד משמעותי. וזה משהו שצריך להבין, אם רוצים בעלים שישקיעו כסף, צריך שיאהדו את הקבוצה ולא יילחמו בבעלים".

היתה פנייה לאותה קבוצה אמריקאית, שרצתה מעורבות ועשו מאמץ גדול להביא את סילבן אדאמס, הייתי מעורב, התשובה שהוא אמר פה בראיון זה גם התשובה שהיתה (בגלל האוהדים שהפגינו מתחת לבית). זה מעל חמישים אחוז, עד שלא נראה מישהו שבאמת חותם ושם כסף ומתחייב... המכשול זה שמישהו צריך לקחת את החובות על עצמו, ולדעת שהוא יכול להפעיל את הקבוצה. הוא צריך לקבל החלטה"
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

הרוכשים מלונדון ירדו להטעין את הפלאפון?
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

dino כתב:יונגר בספורט 5 על עניין שכבר עלה גם אצלנו כאפשרות לסיבות שרוכשים נרתעים מלהכנס:

״כל הזמן יש מאבקים בין הבעלים לבין האוהדים. בעניין של בית"ר ירושלים החשש הגדול של חלק מהמתעניינים, היתה לנו עסקה סגורה עם טיוטות והכל עם קבוצה אמריקאית מאוד חזקה, שבסוף אמרה: אנחנו לא רוצים להיכנס לזה כי אנחנו מפחדים שהנושא של האוהדים הוא נושא מאוד משמעותי. וזה משהו שצריך להבין, אם רוצים בעלים שישקיעו כסף, צריך שיאהדו את הקבוצה ולא יילחמו בבעלים".

היתה פנייה לאותה קבוצה אמריקאית, שרצתה מעורבות ועשו מאמץ גדול להביא את סילבן אדאמס, הייתי מעורב, התשובה שהוא אמר פה בראיון זה גם התשובה שהיתה (בגלל האוהדים שהפגינו מתחת לבית). זה מעל חמישים אחוז, עד שלא נראה מישהו שבאמת חותם ושם כסף ומתחייב... המכשול זה שמישהו צריך לקחת את החובות על עצמו, ולדעת שהוא יכול להפעיל את הקבוצה. הוא צריך לקבל החלטה"
בכל מקום בעולם- שיש הצלחות יש הרבה פחות מחאות.
שיש כשלונות יש יותר מחאות.

תירוצים למה לא תמיד קל למצוא.

סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 01 יולי 2022, 02:41
De Niro כתב: 30 יוני 2022, 17:42 לא מדובר בכספים נזילים.

ורוב המליארדרים לא מוציאים את הכסף לקבוצות מהחשבון הפרטי אלא דרך כל מיני קומבינות של הטבות מיסוי או חברות בבעלותם
שורה תחתונה זה אקס בוקס עבורו
שורה תחתונה - זה לא.
אלא אם מדובר במישהו שירש מיליארדים ולא השיג אותם בעצמו, מדובר באנשים שהגיעו לזה כי הם יודעים לנהל כסף והוצאות כמו שצריך, גדולים כקטנים.
לא משנה כי מיליארדים יש למישהו, הוא לא יוציא כמה מיליונים בכזו קלות.
החשיבה על השוואה לאחוזים היא לא רלוונטית. נראה לך למשל כשאם הומלס פונה לאחד ברחוב בבקשה לעזרה, הוא ייתן כמה מאות אלפי דולרים?
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
פוגודין
קיבל.ה  50 לייקים

מה עשו היום?
מוכרים נכסים של המועדון באופן רציף תמורת כיסוי פער כלכלי שנוצר מטעויות ניהוליות שהם יצרו?
לא אתחיל לחשב כאן את ההכנסות אבל המועדון מכר/חסך משכורות במהלך העונה שעברה בצורה אינטנסיבית,מכר נכסים בחודשים האחרונים בשווי כמה מיליונים טובים (ניתן להתייחס גם לעונות לפני),
ובסוף מחכים למכירת ליידנר בכדי להחתים שחקנים בינונים ,אמנם יש לי תחושת דה ג'ה וו מתקופת טביב לשאלה הבאה,אבל ברצינות איפה הכסף?

בעולם מתוקן שמועדון שואף למכירת שחקן כמו ליידנר לקבוצה באירופה או אפילו אייזן ואליאס ושאר שחקני הבית כרמזי ספורי למשל,אתה יודע שהכסף ישרת את המועדון ויעצים אותו,אבל כאן דברים נראים אחרת,שקיפות לא תזיק (תלוי למי).

אני חלילה לא מאשים אף אחד בגניבה,אבל כן רוצה לדעת לאן מיועדות ההכנסות האלה וגם לא בטוח שאכעס אם זה יילך לכיסוי חובות של המועדון לטובת העלאת הסיכוי לזירוז עסקת רכישה כזו או אחרת,אבל לא לחובות חדשים שהבעלים ה"זמניים" שלנו יוצרים,כי ככה נמשיך לרוץ סביב הזנב של עצמנו.
שליחת תגובה