אושר דוידה לאן?

פורום אוהדי הפועל תל אביב

איפה לדעתכם יהיה הבחור בסוף הקיץ הבא?

נשאר בהפועל עוד עונה
24
38%
נמכר לב"ש\חיפה\מחלה
2
3%
נמכר לליגה דרג ב' באירופה (בלגית,שוויץ..)
30
48%
נמכר לדרג א'
2
3%
הבאתי עליו נאחס
5
8%

סך הכול הצבעות: 63
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

טוב נראה לי שאפשר להגיד שיש פה שחקן. מעניין אותי יותר לדעת איפה אתם מעריכים שהוא יהיה לא מה הייתם רוצים.
(מזכיר חודש הבא הוא בן 21, עונה שלישית בבוגרים, חתום עד קיץ 24 וחווה סוג של עונת פריצה מבחינת מספרים לפחות)

עריכה: מבין שאולי יחשבו שזה שאלה טיפשית אבל אותי זה דווקא מעסיק, כי הוא הפך להיות השחקן הכי חשוב שלנו, לפחות התקפית ועזיבה שלו תיהיה מכה.
It's 1991 and I refuse to come wack
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אישית , אני אופתע אם הוא לא יעבור לאירופה בקיץ.
אני מניח שאם יהיה גם פסק דין לגבי החובות לזרים אז זה יהווה עוד זרז להנהלה.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

dino
קיבל.ה  2017 לייקים

נשאר בהפועל
האחים מתמחרים גבוה מידי
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

אוקיי אז הרוב חושבים באירופה

בכמה אפשר? 1.5 מיליון זה ריאלי?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אם ימשיך בקצב גולים הזה, גם 3 מליון אפשרי
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

קשה לי להאמין שהוא יועבר בסכום של מעל 2 מיליון יורו.
לא משלמים יותר את הסכומים האלו על שחקנים מישראל , למעט חריגים כמו מנור סולומון.

סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

דעה לא פופולרית, אני חושב שאושר כיום מוערך יתר על המידה.
למרות המספרים ולמרות המהירות המרשימה אני חושב שהוא שחקן מוגבל ולא מספיק יציב מבחינת רמת הכדורגל שהוא מציג. הדבר נכון שבעתיים כשבוחנים את זה בסטנדרטים אירופאיים.
הוא לא מספיק טכני, קבלת ההחלטות לוקה בחסר, הבעיטה לא מספיק נקייה ובעיקר אין לו (נכון לעכשיו) את אותו ״ניצוץ״ שהיה לשחקני קישור אחרים שעברו במועדון ויצאו לאירופה (ורמוט בקדנציה הראשונה, ברדה ואולי אפילו חנן ממן).
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

De Niro כתב: 28 ינואר 2022, 16:04 קשה לי להאמין שהוא יועבר בסכום של מעל 2 מיליון יורו.

על מה אתה מדבר?
בקיץ האחרון מכבי פ"ת מכרה 80 אחוז מהזכויות על עבדה תמורת 4 מיליון יורו. אמנם עבדה טוב מדוידה, אבל הפערים הם לא פי 2.
אם דוידה הולך לסיים את העונה בדו ספרתי בשערים (והוא מן הסתם נמצא בקצב הנכון), בהחלט אפשר לקבל עליו יותר מ-2 מיליון.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

הוא אכן אוברייטד.
לרמתנו הוא כמובן אחלה, אבל את האמת מעטים המשחקים שבאמת אפשר להגיד עליהם העונה שהוא היה טוב וזאת על אף שערים שהוא כובש במבצעים יפים גם במשחקים חלשים.
לא רואה אותו משתלב בהרכב של ב"ש אפילו כרגע.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הוא נראה לי מסוג השחקנים שמועדון עם מערכת טובה יכול לרצות למרות המגבלות מתוך כוונה לעבוד על המגבלות ולנצל את הפוטנציאל שלו. הוא לא שחקן שיקנו ב3 מליון כדי לקחת קבוצה לאליפות, הוא שחקן שיקנו ב-3 מליון כדי לשפר ולמכור ב-20 מליון
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

הוקיץ' כתב: 28 ינואר 2022, 17:07
De Niro כתב: 28 ינואר 2022, 16:04 קשה לי להאמין שהוא יועבר בסכום של מעל 2 מיליון יורו.

על מה אתה מדבר?
בקיץ האחרון מכבי פ"ת מכרה 80 אחוז מהזכויות על עבדה תמורת 4 מיליון יורו. אמנם עבדה טוב מדוידה, אבל הפערים הם לא פי 2.
אם דוידה הולך לסיים את העונה בדו ספרתי בשערים (והוא מן הסתם נמצא בקצב הנכון), בהחלט אפשר לקבל עליו יותר מ-2 מיליון.
הפערים לגמרי פי 2 וצפונה. לא מודדים שחקן רק בשערים. וגם אם אתה רוצה להשוות ביניהם בשערים אז עבדה עם 67 הופעות ו- 20 שערים ואושר עם 57 הופעות ו- 10. עבדה שחקן הרבה (!) יותר טכני ושלם מאושר. היכולת הנוכחית של אושר יותר קרובה היום ליכולת של שחקני ליגה ממוצעים פלוס כמו מתן חוזז, אילון אלמוג או שגיב מאשר עבדה.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 28 ינואר 2022, 18:28

על מה אתה מדבר?
הפערים לגמרי פי 2 וצפונה. לא מודדים שחקן רק בשערים. וגם אם אתה רוצה להשוות ביניהם בשערים אז עבדה עם 67 הופעות ו- 20 שערים ואושר עם 57 הופעות ו- 10. עבדה שחקן הרבה (!) יותר טכני ושלם מאושר. היכולת הנוכחית של אושר יותר קרובה היום ליכולת של שחקני ליגה ממוצעים פלוס כמו מתן חוזז, אילון אלמוג או שגיב מאשר עבדה.
אתה מודע לזה שמתוך ה-20 של עבדה, 8 הובקעו בליגה הלאומית, כן? חוץ מזה, גם אם המספרים האלה כן היו מדויקים זה פחות משנה כי דוידה חווה עונת פריצה. כששחקן בגיל 20 דופק 12 גולים בעונה זה לא מעניין אף אחד אם בעונה שלפני הוא לא הבקיע בכלל.
אז נכון, מספרים זה לא חזות הכל ועבדה אכן שחקן יותר בשל ושלם בשלב הזה, אבל בעיני לטעון שהפערים הם יותר מפי 2 זה מופרך.
אגב, לפי הפרסומים הפועל כבר קיבלו הצעה של 1.8 מיליון על 80 אחוז מהזכויות על דוידה. זה כבר יותר מ-2 מיליון.

ואני לא יודע באיזה עולם אתה חי ששחקני הרכב גבוליים בקבוצות הטובות בליגה כמו חוזז, אלמוג ויחזקאל הם שחקני ליגה ממוצעים פלוס.
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonGili
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

הוקיץ' כתב: 28 ינואר 2022, 18:47

על מה אתה מדבר?
אתה מודע לזה שמתוך ה-20 של עבדה, 8 הובקעו בליגה הלאומית, כן? חוץ מזה, גם אם המספרים האלה כן היו מדויקים זה פחות משנה כי דוידה חווה עונת פריצה. כששחקן בגיל 20 דופק 12 גולים בעונה זה לא מעניין אף אחד אם בעונה שלפני הוא לא הבקיע בכלל.
אז נכון, מספרים זה לא חזות הכל ועבדה אכן שחקן יותר בשל ושלם בשלב הזה, אבל בעיני לטעון שהפערים הם יותר מפי 2 זה מופרך.
אגב, לפי הפרסומים הפועל כבר קיבלו הצעה של 1.8 מיליון על 80 אחוז מהזכויות על דוידה. זה כבר יותר מ-2 מיליון.

ואני לא יודע באיזה עולם אתה חי ששחקני הרכב גבוליים בקבוצות הטובות בליגה כמו חוזז, אלמוג ויחזקאל הם שחקני ליגה ממוצעים פלוס.
עבדה שחקן מצויין אבל אם אושר מסיים אתה העונה ביכולת טובה ועם 15 שערים, אז הוא יהיה מסוגל לתת עונת בכורה בקבוצה כמו סלטיק נניח, לא פחות טובה מעבדה.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

על מה אתה מדבר?

יותר הגיוני לבחון סטטיסטית את אושר מול שחקנים בליגה הזו לפני ששמים אותו מול שחקן נבחרת ישראל הבוגרת שנתן העונה 6 שערים בסלטיק.
בליגה שבה וורלד קלאס זה אצילי וחזיזה. יחזקאל, גיא מלמד או מתן חוזז הם שחקנים ממוצעים פלוס. שחקנים ממוצעים ומטה יכולים להיות לדוגמה יעקב בריהון, נס זמיר ולירן רוטמן. ֿֿֿ
נערך לאחרונה על ידי צ'ימבויקה ב 29 ינואר 2022, 10:12, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

Hapoelian כתב: 29 ינואר 2022, 01:17

עבדה שחקן מצויין אבל אם אושר מסיים אתה העונה ביכולת טובה ועם 15 שערים, אז הוא יהיה מסוגל לתת עונת בכורה בקבוצה כמו סלטיק נניח, לא פחות טובה מעבדה.

טוב שאמרת את זה. אתה רוצה להגיד לי שאם אושר נותן עוד חמישה שערים סטייל הגול בטדי (נגיחה מקרית, פס מול שער ריק אחרי מסירת רוחב, ריצה מרחבה לרחבה ומפגש מול שוער) זה יספיק לך כדי להניח שהוא מסוגל לשחק בהרכב של סלטיק ?
מה לגבי מסירות מדויקות? דריבלים ? איבודי כדור בכדרור? בעיטה לשער? יכולת הרמה? תרומה למשחק ההגנה ?
אני לא חושב שאושר שחקן רע, להפך. אני חושב שהלכתם רחוק. כדי להצדיק יציאה לחו״ל הוא צריך עוד מחציות כמו המחצית השניה באשדוד (ולא רק בגלל הגולים ששם).
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroShacham
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

שחקן שטרם השלים עונה שלמה בהרכב הראשון של קבוצתנו (שלצערי, אינה היום מאריות הליגה) ושיש לו עדיין הרבה מאד פרמטרי משחק לשפר, לא צריך לעבור לאירופה.
אני מקווה, שלא יתפתה לכל מיני סוחרי סוסים שרק רוצים לגזור קופון עליו ולא מסתכלים על טובתו לטווח ארוך.
הטוב ביותר עבורו, וכמובן עבורנו, להמשיך עונה נוספת בהפועל ולשפר את הליקויים במשחקו (קבלת החלטות, בעיטה מרחוק, אחוזי דיוק, וכו). טוב יעשה השחקן בשיתוף הקבוצה, אם יזהו מאמן מיוחד עבורו בתשלום, שיאמן אותו גם מחוץ למסגרת הקבוצה וישפר את הנקודות החלשות שלו! אם ימשיך להתקדם, יתכן שהצעד הבא שלו יהיה אירופה.
הנסיון לההשואה לעבדה נכונה, שניהם שחקני התקפה מוכשרים שדובר בהם רבות כבר מגיל מאד צעיר. אבל ,שלא כמו עם אושר, צריך לקחת בחשבון שהלוזונים זיהו את הפוטנציאל עוד מגיל צעיר, ובנו תוכנית עיסקית ומיקצועים, איך מרוויחים ממנו הכי הרבה. בלי קשר עבדה נראה כשחקן הרבה יותר מוכשר מאושר.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 29 ינואר 2022, 10:04 יותר הגיוני לבחון סטטיסטית את אושר מול שחקנים בליגה הזו לפני ששמים אותו מול שחקן נבחרת ישראל הבוגרת שנתן העונה 6 שערים בסלטיק.
בליגה שבה וורלד קלאס זה אצילי וחזיזה. יחזקאל, גיא מלמד או מתן חוזז הם שחקנים ממוצעים פלוס. שחקנים ממוצעים ומטה יכולים להיות לדוגמה יעקב בריהון, נס זמיר ולירן רוטמן. ֿֿֿ
לא הבנתי את הלוגיקה. אצילי וחזיזה הם מהשחקנים הטובים בליגה אז יחזקאל וחוזז הם ממוצעים פלוס? מה הקשר?
איך שלא תהפוך את זה, שחקני הרכב גבוליים בקבוצות הכי טובות בליגה הם לא שחקנים ממוצעים פלוס, הם שחקני ליגה טובים מאוד. קח אותם לקבוצות רמה אחת מתחת והם מובילים את הקבוצה (ואכן כך היה עם חוזז בהפועל חיפה ויחזקאל באשדוד).
גם אם דוידה נכון להיום שווה ברמתו בערך לשחקנים האלה (אני לא חושב, אבל אפשר לטעון את זה), צריך לזכור שהם בני 25-26 ודוידה עוד לא חגג 21. זו הסיבה שהסכומים האלה מוזכרים בהקשר של דוידה ולא בהקשר שלהם.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 29 ינואר 2022, 10:10
Hapoelian כתב: 29 ינואר 2022, 01:17

טוב שאמרת את זה. אתה רוצה להגיד לי שאם אושר נותן עוד חמישה שערים סטייל הגול בטדי (נגיחה מקרית, פס מול שער ריק אחרי מסירת רוחב, ריצה מרחבה לרחבה ומפגש מול שוער) זה יספיק לך כדי להניח שהוא מסוגל לשחק בהרכב של סלטיק ?
מה לגבי מסירות מדויקות? דריבלים ? איבודי כדור בכדרור? בעיטה לשער? יכולת הרמה? תרומה למשחק ההגנה ?
אני לא חושב שאושר שחקן רע, להפך. אני חושב שהלכתם רחוק. כדי להצדיק יציאה לחו״ל הוא צריך עוד מחציות כמו המחצית השניה באשדוד (ולא רק בגלל הגולים ששם).
לא, אני אמרתי שאם הוא יתן עוד כמה גולים (נניח שחצי במזל וחצי מיכולת אישית) ובנוסף יגלה יכולת טובה אז כן, מגיע לצאת לסלטיק, בלגיה או ווטאבר וכן הוא יהיה לא פחות מעבדה.
דרך אגב לא יודע מי פה עוקב אחרי עבדה וראה דקת משחק שלו אבל לדעתי הוא עובד יותר חזק ומראה יותר שיפור מדוידה אבל דוידה יותר מוכשר.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אדום ותיק כתב: 29 ינואר 2022, 11:16 שחקן שטרם השלים עונה שלמה בהרכב הראשון של קבוצתנו (שלצערי, אינה היום מאריות הליגה) ושיש לו עדיין הרבה מאד פרמטרי משחק לשפר, לא צריך לעבור לאירופה.
אני מקווה, שלא יתפתה לכל מיני סוחרי סוסים שרק רוצים לגזור קופון עליו ולא מסתכלים על טובתו לטווח ארוך.
הטוב ביותר עבורו, וכמובן עבורנו, להמשיך עונה נוספת בהפועל ולשפר את הליקויים במשחקו (קבלת החלטות, בעיטה מרחוק, אחוזי דיוק, וכו). טוב יעשה השחקן בשיתוף הקבוצה, אם יזהו מאמן מיוחד עבורו בתשלום, שיאמן אותו גם מחוץ למסגרת הקבוצה וישפר את הנקודות החלשות שלו! אם ימשיך להתקדם, יתכן שהצעד הבא שלו יהיה אירופה.
הנסיון לההשואה לעבדה נכונה, שניהם שחקני התקפה מוכשרים שדובר בהם רבות כבר מגיל מאד צעיר. אבל ,שלא כמו עם אושר, צריך לקחת בחשבון שהלוזונים זיהו את הפוטנציאל עוד מגיל צעיר, ובנו תוכנית עיסקית ומיקצועים, איך מרוויחים ממנו הכי הרבה. בלי קשר עבדה נראה כשחקן הרבה יותר מוכשר מאושר.
להיפך, אם הוא רוצה להתקדם ולהתפתח הוא חייב לעבור למועדון רציני בליגה רצינית שבו באמת יוכלו לפתח אותו ולא רק לתת לו לשחק מול שחקני הליגה השישית באירופה. פה הוא רק יקבע את הליקויים במשחק שלו, הוא צריך מקום שבו הוא לא כוכב אלא צעיר עם פוטנציאל ופה אין אפשרות לתת לו את זה.
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

Frenzy כתב: 29 ינואר 2022, 15:50
אדום ותיק כתב: 29 ינואר 2022, 11:16 שחקן שטרם השלים עונה שלמה בהרכב הראשון של קבוצתנו (שלצערי, אינה היום מאריות הליגה) ושיש לו עדיין הרבה מאד פרמטרי משחק לשפר, לא צריך לעבור לאירופה.
להיפך, אם הוא רוצה להתקדם ולהתפתח הוא חייב לעבור למועדון רציני בליגה רצינית שבו באמת יוכלו לפתח אותו ולא רק לתת לו לשחק מול שחקני הליגה השישית באירופה. פה הוא רק יקבע את הליקויים במשחק שלו, הוא צריך מקום שבו הוא לא כוכב אלא צעיר עם פוטנציאל ופה אין אפשרות לתת לו את זה.
אם הוא עובר כמו שהוא עכשיו לסלטיק או קבוצה בדרג שלהם ומעלה, הוא חוזר לארץ אחרי שנה-שנתיים אחרי ששיחק שם 1000 דקות בטוטאל, כמו שקרה לעשרות ליגיונרים ישראלים בעבר.

צריך לתת עוד עונה בארץ שיעשה בה התקדמות, או לפחות חצי שנה יותר מרשימה מהחצי עונה שנתן עכשיו, שהיא מעולה מבחינת מספרים אבל מאוד לא יציבה מבחינת יכולת ברוב המשחק.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

אושר דוידה לאן?
כמו שנראה היום לעונת השאלה ברמת השרון.

יאללה לנעול את האשכול המטופש הזה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

יתכן שיעזוב.היום היה חלש מאד.
צריך לשמור על יציבות ביכולת.

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

שינחת לקרקע אחרי משחק כמו היום צריך לעבוד קשה יותר ולהתחזק יותר.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

ואוו. איזה חושך אמאלה.
ועוד היתה לו את החוצפה לבעוט מהקרן לשער דקה 90.
יהיה טוב הפועל!
Dushi
קיבל.ה  30 לייקים

איזה אשכול fxp
למה זה טוב? הסר דחוף
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

חולה עליו ויש לו יכולות אדירות אבל יותר מדי נעלם במשחק, אני מקווה שהסוכנים שלו לא מאכילים אותו סרטים.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

לכל החברים שהתווכחו אם הוא שווה 2 או 4 מיליון יורו, אז איזו ליגה לדעתכם יותר תתאים לו ? הספרדית או הגרמנית?!
שחקן עם טכניקה לקויה, תנועה שלא קיימת ומסירה לא מדויקת. חוץ ממהירות אין שם הרבה. באמת שאין.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

אני לא עולה איתו בסכנין.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Money כתב: 30 ינואר 2022, 23:03 אני לא עולה איתו בסכנין.
באנקר בהרכב, אסור להוציא
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

אתה בונה על לעלות עם עשרה שחקנים או עם רז טוויזר ?
אין מי שישחק במקומו. זו העמדה הכי דלילה בקבוצה.
נערך לאחרונה על ידי צ'ימבויקה ב 30 ינואר 2022, 23:12, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

זה בסדר, הוא ורוסה מורחקים בכל מקרה.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

רדפוקס כתב:
רוסה לא מורחק.
צהוב שלישי בלבד היום

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

לירון האדום כתב: 30 ינואר 2022, 23:38
רדפוקס כתב:
רוסה לא מורחק.
צהוב שלישי בלבד היום

בשידור אמרו שמורחק, או ששמעתי לא טוב.
adom4
קיבל.ה  254 לייקים

רדפוקס כתב: 30 ינואר 2022, 23:45
לירון האדום כתב: 30 ינואר 2022, 23:38
רדפוקס כתב: זה בסדר, הוא ורוסה מורחקים בכל מקרה.
רוסה לא מורחק.
צהוב שלישי בלבד היום

בשידור אמרו שמורחק, או ששמעתי לא טוב.
רשום פה שזה צהוב שלישי שלו היום:
https://www.football.org.il/players/pla ... _id=233343
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

רדפוקס כתב: 30 ינואר 2022, 23:12
ווי זמיר
זה כמו לעלות לרכב בלי הילוכים
או לקנות אוטו שמונע בטוייזר במקום דלקן 95.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

אני חושב שעפים עליו יותר מידי.הוא פשוט מתבלט בהפועל, כי מסביבו ישנם כל מיני יצורים ללא קשר לכדורגל.בגדול הוא לא שחקן הרכב קבוע במכבי/ חיפה או באר שבע אם היה משחק שם.יגיע עוד עונה או שתיים לאיזה קבוצת אמצע טבלה בבלגיה,בינואר יהיה איתו ראיון מרגש על כמה חסר לו האוכל של אמא/ קר לו/ מתגעגע לחברים מאשדוד ואז חוזר לחיפה
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

למכבי, מתישהו..

קל
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

מאמין שדודו ימצא לו קבוצה בקלות.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

בז'רנו כתב:אני חושב שעפים עליו יותר מידי.הוא פשוט מתבלט בהפועל, כי מסביבו ישנם כל מיני יצורים ללא קשר לכדורגל.בגדול הוא לא שחקן הרכב קבוע במכבי/ חיפה או באר שבע אם היה משחק שם.יגיע עוד עונה או שתיים לאיזה קבוצת אמצע טבלה בבלגיה,בינואר יהיה איתו ראיון מרגש על כמה חסר לו האוכל של אמא/ קר לו/ מתגעגע לחברים מאשדוד ואז חוזר לחיפה
אם הוא עובר לשם הוא כנראה יהיה יחזקאל 2.0
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

כמה מסקנות אחרי משחק אחד לא טוב.
כן עלה לו השתן, כן יש מאמן שיורדי אותו לקרקע.

לאט לאט. מדובר בילד.
יהיה טוב הפועל!
שליחת תגובה