הרכב לחדרה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

-------שטקוס
---ליידנר גוטליב קולו אזוגי
----אייבינדר אייזן/אליאס
-----גניס רוסה דוידה
--------אזולאי
את הסם הכי גדול
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

אליאס במקום שייזן
דוידה צריך לשחק חלוץ (!)
Piz
קיבל.ה  47 לייקים

Xavi כתב: 25 ינואר 2022, 12:18 אליאס במקום שייזן
דוידה צריך לשחק חלוץ (!)

כמו שקלינגר צריך לאמן
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםRed Wolf
סמל אישי של משתמש
Peace Hope
קיבל.ה  22 לייקים

שטקוס
ליידנר קולו גוטליב אזוגי
איינבינדר אייזן אליאס
רוסה תומר דוידה
הפוסט קיבל 5 לייקיםSickleCellCharmanderאדוםPizgershon
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Peace Hope כתב: 25 ינואר 2022, 16:20 שטקוס
ליידנר קולו גוטליב אזוגי
איינבינדר אייזן אליאס
רוסה תומר דוידה
כן, חוץ מהתלבטות מוצדקת בין אזולאי לתומר, אני לא רואה אופציות יותר טובות
זה מה שאני הייתי עושה, אם כי חש כי רפואה רוצה בעמדת הקשר הקדמי יותר מהשלושה באמצע, שחקן יותר התקפי כמו רוסה/אזולאי הקשר או ורד
ככה שבכנפיים חוץ מהבאנקר דוידה, זה ורד/סניור/גניס/רוסה(אם אזולאי קשר קדמי)
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Peace Hope כתב:שטקוס
ליידנר קולו גוטליב אזוגי
איינבינדר אייזן אליאס
רוסה תומר דוידה
למה לעלות עם 3 קשרים אחורים?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Adar
קיבל.ה  37 לייקים

כרטיסים למנויי שער 5 ב25 שח.
אצפה מהבית
הפוסט קיבל 2 לייקיםScofieldShacham
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

חותם שאם עולים ככה מבקיעים לפחות 3 שערים

שטקוס
ליידנר קולו גוטליב אזוגי
איינבינדר אליאס
רוסה גניס/ורד
תומר דוידה
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

שוב, לא רואה את ההבדל החרם מול חיפה למשחק הזה. אני בוחר להשאר בבית ולא לשתף עם זה פעולה.
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Adar כתב: 26 ינואר 2022, 12:45 כרטיסים למנויי שער 5 ב25 שח.
אצפה מהבית
יש להם איזשהי בעיה לרדת מתחת לזה? יש איזה מינימום למשהו?
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

dino כתב: 26 ינואר 2022, 12:54
אצפה מהבית
עמלות קופות, מס הכנסה, עמלות מסלקה
זה מה שאני מצליח לחשוב עליו

יכלו לבוא לקראת הקהל עוד קצת, בטח אחרי שלקחו לנו כבר 3 כרטיסים אבל לא חושב שיש להם פה איזשהם שוליים רחבים

עריכה: קבוצות כדורגל בכלל משלמות מס הכנסה?
long live the zapta
Ofir136
קיבל.ה  66 לייקים

dino כתב: 26 ינואר 2022, 12:54
אצפה מהבית
לא
מול הפועל ירושלים מכרו ב10 שקל
לא רואה שום סיבה שבעולם למכור כרטיס למנוי במעל 5 שקל.

חבורה של גנבים.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

בהחלט שווה לברר את זה, על מה ולמה המחיר ואם יש פה איזשהו רצון להרוויח מצידם
וכמובן לפרסם ברבים
הם חייבים להיות מאוד שקופים פה
Ofir136
קיבל.ה  66 לייקים

מתקן את עצמי, כרטיס מול הפועל ירושלים עלה 20 שקל
עדין לא מצליח למצוא סיבה למחיר כזה חוץ מלקזז את הקנס על חשבוננו
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

dino כתב:
אצפה מהבית
כן הם רוצים עוד כסף מהאוהדים פשוט מאוד
555
קיבל.ה  623 לייקים

ביזיון של ההנהלה.
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

גם אתם קיבלתם כרטיס ריק לאימייל? (שער 5).
בזיון!!!
נערך לאחרונה על ידי gershon ב 26 ינואר 2022, 13:39, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

אצפה מהבית
כנ"ל, בדיוק כמו שעשיתי במשחקים הקודמים שבהם הורחקנו מחמש.
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

רדפוקס כתב: 26 ינואר 2022, 13:39
אצפה מהבית
כנ"ל, בדיוק כמו שעשיתי במשחקים הקודמים שבהם הורחקנו מחמש.
כנל. שילכו קיבינימט הם וה-25 שקל שהם רוצים ממני.
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

דורשים 25 שקל מהמנויים?
הנהלה מטומטמת שלא יודעת לנצל מומנטום
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

ככה הלכה עשירית מהכסף ששילמנו ואנחנו רק באמצע העונה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אני באמת שואל את עצמי מה הוא המתווה שבו אוהדים יוכלו לרכוש מנויים מבלי לפחד שאנשים אחרים ביציע התפרעו והם ייענשו באופן קולקטיבי
כל פיתרון שעולה לי לראש הוא לא פרקטי ומערב מאגר נתונים אישיים של האוהדים בידי הקבוצה שזה דבר מאוד רע, גם אף אחד לא סומך עליהם שהנתונים ישארו חסויים וגם לאף אחד אין אמונה בהם שבנתונים יעשה רק שימוש לטובה

כל יושבי שער 5 צריכים להתאחד לקראת העונה הבאה ולהציב תנאי ברור, לא קונים מנוי אם העונשים האלו יכולים להימשך
או שההנהלה ימצאו פיתרון לענישה פרטנית המענישה אך ורק את מי שצריך או שאף אחד לא צריך לקנות מנוי
מכירת מנויים צריכה להיות האינטרס שלהם, אסור באיסור חמור להסכים שוב להסכמים הדרקוניים האלו נגדנו, זה פשוט הפרה בוטה של זכויות הצרכן בישראל
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אבל הייתי מצפה מההנהלה, אודליה, דובר, ניסנוב, שיסבירו מדוע הם צריכים לקחת כסף מהמנויים ואם כן יש עלויות, שיראו סימוכין
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

אין לתאר את הטמטום והאטימות של בעלי הקבוצה הזאת, הקבוצה במומנטום ויש אווירה טובה והם באים עם המחיר המטופש הזה בזמן שאצל בית"ר העבירו בחינם, בזמן שאמרו לנו בזמנו שהמחיר חייב להיות תואם ופתאום יש שוני במחירים שלנו ושל הקבוצה האורחת ובזמן שמשחק קודם הם מכרו בכלל בעשרים שקל, מה שעוד מטריף שהם בעצמם יודעים שהם יקבלו ריקושטים ותלונות אז בפוסט הם אפילו לא מציינים מה העלות של הכרטיס ליושבי 4-5.
מרתיח ומעצבן
הפוסט קיבל 2 לייקיםיפתח16Raizi
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

למה לא יכול לעבור שבוע בלי שהם ייקחו החלטה מטומטמת, מה עשינו רע? מתעקשים בכוח להחריב את המומנטום ובשביל מה? אקסטרה 100 אלף שקל?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

איזה אספרגר ניהולי.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

מישהו יודע אם אני מנסה לרכוש כרטיס ל8 , אבל שכחתי את הסיסמא איתה קניתי את המנוי ,, איך אפשר לרכוש כי עשיתי שחכתי סיסמא וזה לא עוזר לא נותן לי לקנות ב25
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

כרובית כתב: 26 ינואר 2022, 14:08 אין לתאר את הטמטום והאטימות של בעלי הקבוצה הזאת, הקבוצה במומנטום ויש אווירה טובה והם באים עם המחיר המטופש הזה בזמן שאצל בית"ר העבירו בחינם, בזמן שאמרו לנו בזמנו שהמחיר חייב להיות תואם ופתאום יש שוני במחירים שלנו ושל הקבוצה האורחת ובזמן שמשחק קודם הם מכרו בכלל בעשרים שקל, מה שעוד מטריף שהם בעצמם יודעים שהם יקבלו ריקושטים ותלונות אז בפוסט הם אפילו לא מציינים מה העלות של הכרטיס ליושבי 4-5.
מרתיח ומעצבן
לא שאני בא להרים לאחים, אבל אין ספק שבית"ר היא מודל ומופת לניהול תקין.
הגיע הזמן לשחרר מעט מההנהלה ולהעביר את תשומת הלב ליושבי שער 5 (בדגש על אולטראס הפועל), שמישהו (שהוא לא ההנהלה) ייקח אחריות על ההתפרעויות המיותרות האלה.
זה ביזיון שאין שום ניסיון לעצור את הדבר הזה מתוך הקהל, לא בזמן המשחק ולא אחריו. כל מה שיש זה רק קריאות נואשות מצד ההנהלה.
אלמלא עשרות אוהדים אינפנטיליים ההנהלה לא הייתה יכולה לעלות על העץ הזה. לא ייתכן שמאות אלפי שקלים הולכים לקנסות ואז תוהים למה אין חיזוק בינואר.
אבל מה זה משנה, יש הזדמנות לגדף אותם.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 26 ינואר 2022, 15:23
כרובית כתב: 26 ינואר 2022, 14:08 אין לתאר את הטמטום והאטימות של בעלי הקבוצה הזאת, הקבוצה במומנטום ויש אווירה טובה והם באים עם המחיר המטופש הזה בזמן שאצל בית"ר העבירו בחינם, בזמן שאמרו לנו בזמנו שהמחיר חייב להיות תואם ופתאום יש שוני במחירים שלנו ושל הקבוצה האורחת ובזמן שמשחק קודם הם מכרו בכלל בעשרים שקל, מה שעוד מטריף שהם בעצמם יודעים שהם יקבלו ריקושטים ותלונות אז בפוסט הם אפילו לא מציינים מה העלות של הכרטיס ליושבי 4-5.
מרתיח ומעצבן
הגיע הזמן קצת לרדת מההנהלה ולהעביר את תשומת הלב ליושבי שער 5 (בדגש על אולטראס הפועל), שמישהו (שהוא לא ההנהלה) ייקח אחריות על ההתפרעויות המיותרות האלה.
זה ביזיון שלא היה שום ניסיון לעצור את הדבר הזה מתוך הקהל, לא בזמן המשחק ולא אחריו. כל מה שהיה זה רק קריאות נואשות מצד ההנהלה.
אלמלא עשרות אוהדים אינפנטיליים ההנהלה לא הייתה יכולה לעלות על העץ הזה. אבל מה זה משנה, יש הזדמנות לגדף אותם.
לא יכול להיות שמאות אלפי שקלים הולכים לקנסות על התפרעויות ואז תוהים למה אין חיזוק בינואר.
כן נכון אמרתי שביתר הם מודל ומופת לניהול תקין, אני אגלה לך סוד גם אצלנו הם לא מודל ומופת לניהול תקין עם כל פיטורי השחקנים והבוררויות שיש עכשיו שקצת סינדלו אותם.
מי שזורק הוא מטומטם וגם ף פעם לא הבנתי את הצורך לזרוק דברים למגרש אבל אין ספק שכל שבוע מעמידים לדין על שטויות, כמעט כל קבוצה בליגה ונותנים פה קנסות לא פרופורציונליים.
אני באה למגרש כדי לראות את הקבוצה שלי משחקת כדורגל ולא לחנך אנשים אחרים, אין לי ספק שהעונש הזה מאוד מתאים להנהלה לפי חוסר התגובה שלהם, אם הם קצת היו רוצים אז כנראה שזה היה נראה אחרת אבל אוהדים הם כספומט מבחינתם אז למי אכפת.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

כל מי שקונה כרטיס למשחק הזה נותן יד לזה שפעם הבאה הם יתנהלו אותו דבר.

הלוואי שהקהל שלנו היה לומד קצת מהקהל של חיפה ושל מכבי שיודעים להחרים משחקי חוץ כשלוקחים מהם מחירים גבוהים, וזה תמיד עובד להם. עלינו זורקים כל חרא אפשרי ואנחנו אומרים אמן.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

כרובית כתב: 26 ינואר 2022, 15:32
מרתיח ומעצבן
הגיע הזמן קצת לרדת מההנהלה ולהעביר את תשומת הלב ליושבי שער 5 (בדגש על אולטראס הפועל), שמישהו (שהוא לא ההנהלה) ייקח אחריות על ההתפרעויות המיותרות האלה.
זה ביזיון שלא היה שום ניסיון לעצור את הדבר הזה מתוך הקהל, לא בזמן המשחק ולא אחריו. כל מה שהיה זה רק קריאות נואשות מצד ההנהלה.
אלמלא עשרות אוהדים אינפנטיליים ההנהלה לא הייתה יכולה לעלות על העץ הזה. אבל מה זה משנה, יש הזדמנות לגדף אותם.
לא יכול להיות שמאות אלפי שקלים הולכים לקנסות על התפרעויות ואז תוהים למה אין חיזוק בינואר.
כן נכון אמרתי שביתר הם מודל ומופת לניהול תקין, אני אגלה לך סוד גם אצלנו הם לא מודל ומופת לניהול תקין עם כל פיטורי השחקנים והבוררויות שיש עכשיו שקצת סינדלו אותם.
מי שזורק הוא מטומטם וגם ף פעם לא הבנתי את הצורך לזרוק דברים למגרש אבל אין ספק שכל שבוע מעמידים לדין על שטויות, כמעט כל קבוצה בליגה ונותנים פה קנסות לא פרופורציונליים.
אני באה למגרש כדי לראות את הקבוצה שלי משחקת כדורגל ולא לחנך אנשים אחרים, אין לי ספק שהעונש הזה מאוד מתאים להנהלה לפי חוסר התגובה שלהם, אם הם קצת היו רוצים אז כנראה שזה היה נראה אחרת אבל אוהדים הם כספומט מבחינתם אז למי אכפת.
מה שניסיתי להגיד זה שיש מצב שבית"ר לוקחת את הקנסות האלה על עצמה כי ממילא הספינה שם שוקעת. אני רוצה לראות מה מכבי תעשה במצב דומה.
יש פה סיטואציה מורכבת, הרי אם את ההנהלה תסבסד לקהל את שער 8 התופעה הזו תימשך עד אין קץ. הרבה מתעקשים לראות את האירוע דרך פריזמה צרה מדי. אתם לא לקוחות של הוט. בסוף הקהל הזה באופן ישיר (כרטיסים/מנויים) ועקיף (טלוויזיה) לוקח חלק בעוגת התקציב. הקבוצה הזו היא של כולנו ואולי הגיע הזמן לחנך את הקהל דרך הכיס.
אני אישית לא מתכוון להגיע אבל אין ספק שבפעם הבאה שאני אראה מישהו לידי בא לזרוק דבר מה מהיציע, אני אעשה משהו.
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

מרתיח ומעצבן
הגיע הזמן לשחרר מעט מההנהלה ולהעביר את תשומת הלב ליושבי שער 5 (בדגש על אולטראס הפועל), שמישהו (שהוא לא ההנהלה) ייקח אחריות על ההתפרעויות המיותרות האלה.
זה ביזיון שאין שום ניסיון לעצור את הדבר הזה מתוך הקהל, לא בזמן המשחק ולא אחריו. כל מה שיש זה רק קריאות נואשות מצד ההנהלה.
אלמלא עשרות אוהדים אינפנטיליים ההנהלה לא הייתה יכולה לעלות על העץ הזה. לא ייתכן שמאות אלפי שקלים הולכים לקנסות ואז תוהים למה אין חיזוק בינואר.
אבל מה זה משנה, יש הזדמנות לגדף אותם.
שום ביזיון, אף אחד לא שוטר. לך תנסה לאתר ולהפסיק לעצור ילד שזורק חפץ כשכל הקהל בטירוף על החלטה של שופט.
זה לא התפקיד שלי, לא בשביל זה באתי. באתי לראות כדורגל.
הביזיון הזה שאתה מדבר עליו הוא על ההנהלה והמנהלת.
ההנהלה שאישרה וחתמה על התקנון הזה, המנהלת שקבעה את החוק הזה ויותר מזה מדי שבוע מטילה קנסות שנוחים לה, כי הכסף הולך אליה ולא פותרת שום בעיה (במקום לדרוש מהקבוצה להשקיע את הכסף הזה על מצלמות לאיתור משליכים, או הצבת רשת, או 3937474 דברים מועילים שבאמת יפתרו את הבעיה). אבל בפועל להפועל נוח לקבל עוד כסף, להתאחדות בטוח נוח לקבל עוד המון כסף, והכי נול להאשים את הקהל והאנשים ששילמו כדי לבוא לראות כדורגל.
מחר יש לי מבחן, אני מקווה שאף אחד לא ינסה לדבר ולהעתיק באוניברסיטה, שלא יפסלו לי את המבחן ביחד עם עוד 200 סטודנטים שעושים איתי את הקורס וידרשו ממני להרשם לקורס חוזר על חשבוני.
אבל מה הכי יפה פה? שהם מצליחים עם העונשים האלה לגרום לויכוחים האלה בקהל, לפילוג הזה, או לוויכוח איזה קבוצה מקבלת יותר עונשים, מי מקופח יותר, ולמה האוהדים עצמם לא לוקחים עניינים לידיים ועוצרים את מי שיזרוק. במקום שהבעיה הזו תיעקר מהשורש.
נחכה שהעונש הזה יגיע לשער 2, 7, וכל שאר הקהל, ושנורחק ל 15 משחקים בעונה, נראה אם עדיין תעבירו אחריות לידי האוהדים.
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 26 ינואר 2022, 15:41
כרובית כתב: 26 ינואר 2022, 15:32

מה שניסיתי להגיד זה שיש מצב שבית"ר לוקחת את הקנסות האלה על עצמה כי ממילא הספינה שם שוקעת. אני רוצה לראות מה מכבי תעשה במצב דומה.
יש פה סיטואציה מורכבת, הרי אם את ההנהלה תסבסד לקהל את שער 8 התופעה הזו תימשך עד אין קץ. הרבה מתעקשים לראות את האירוע דרך פריזמה צרה מדי. אתם לא לקוחות של הוט. בסוף הקהל הזה באופן ישיר (כרטיסים/מנויים) ועקיף (טלוויזיה) לוקח חלק בעוגת התקציב. הקבוצה הזו היא של כולנו ואולי הגיע הזמן לחנך את הקהל דרך הכיס.
אני אישית לא מתכוון להגיע אבל אין ספק שבפעם הבאה שאני אראה מישהו לידי בא לזרוק דבר מה מהיציע, אני אעשה משהו.
לא חושבת שהם לוקחים את זה על עצמם, הם העבירו במשחק הראשון ואז אמרו שהם יעמדו על זה לדין ונראה לי שזה בסופו של דבר לא קרה, בנתיים נראה שמי שנהנים אלו חיפה ומכבי שהיה להם על תנאי והחליטו לא להפעיל להם את העונש הזה, בניגוד אלינו.
באופן כללי מהרגע ששמעתי שבעעונש כזה צריך לשלם שוב על הכרטיס, האשמתי את ההתאחדות על הסעיף המרושע הזה ואז את הנהלת כל הקבוצות שחתמו והיו חלק מאישור הסעיף המרושע הזה, זה סעיף שערורייתי שאין בו שום דבר מלבד רוע טהור (הרי באיזה עולם מענישים כמות גדולה של אנשים על מעשים של כמה בודדים).
מה גם שאתה כותב שהגיע הזמן לחנך את הקהל דרך הכיס, נתנו לנו את העונש הזה בפעם הקודמת וכפי שאנחנו רואים אין לו השפעה כל כך כי הנה הגענו שוב ושוב לבית הדין.
העונש היחידי שצריך לתת ואולי יגרום לאנשים להפסיק זה רק קנס של 1000 ש"ח ויותר, תאמין לי אם מישהו שיזרוק יקבל קנס כזה מניחה שלא יזרוק יותר בחיים וגם אם כן אז שימשיך לקבל קנסות, אבל לא רואה שום סיבה שאני צריכה להענש גם כן על משהו שבהחלט לא עשיתי.
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

שטקוס
ליידנר קולו גוטליב ביטון
אייבינדר אליאס
ורד רוסה דוידה
אזולאי
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

שטקוס
ליינדר, קולו - גוטליב , אזוגי
אייבינדר, אליאס
ורד -- רוסה -- דוידיה
אזולאי
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

Mario כתב: 26 ינואר 2022, 16:14 שטקוס
ליינדר, קולו - גוטליב , אזוגי
אייבינדר, אליאס
ורד -- רוסה -- דוידיה
אזולאי
תמונה
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
DarkCowMoo
קיבל.ה  45 לייקים

עוד מישהו קיבל אישור הזמנה 'דף ריק' מלאן?
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

DarkCowMoo כתב: 26 ינואר 2022, 18:10 עוד מישהו קיבל אישור הזמנה 'דף ריק' מלאן?
כן, כתבתי קודם. ביזיון שעשו לנו טיזינג.
גם אתה שער 5?
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

שטקוס
ליידנר קולו גוטליב אזוגי
איינבינדר אייזן אליאס
רוסה תומר דוידה

כל אחד אחר במקום אייזן (למעט הופמייסטר שכרגע לא טוב מספיק) זה הרכב התקפי מידי. ניסינו נגד נוף הגליל ולא עבד טוב.
נערך לאחרונה על ידי gershon ב 26 ינואר 2022, 18:27, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

חדרה יודעים לבוא למשחקים האלו.
חייבים מחד להיות זהירים , ומאידך להמשיך להחזיק יותר בכדור ולנסות לכבוש בחצי השעה הראשונה.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

שליחת תגובה