הרכב לחדרה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

Sin Queso כתב: 26 ינואר 2022, 16:59
Mario כתב: 26 ינואר 2022, 16:14 שטקוס
ליינדר, קולו - גוטליב , אזוגי
אייבינדר, אליאס
ורד -- רוסה -- דוידיה
אזולאי
תמונה
אין לך מישהו יותר טוב בשמאל
רוסה זה רק אמצע או ימין, ובימין דוידה בנתיים פורח.
גניס לא אופציה, לא ברמה עוד.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Shacham כתב:כל מי שקונה כרטיס למשחק הזה נותן יד לזה שפעם הבאה הם יתנהלו אותו דבר.

הלוואי שהקהל שלנו היה לומד קצת מהקהל של חיפה ושל מכבי שיודעים להחרים משחקי חוץ כשלוקחים מהם מחירים גבוהים, וזה תמיד עובד להם. עלינו זורקים כל חרא אפשרי ואנחנו אומרים אמן.
בדיוק, זה גם גורם להם להמשיך לבוא בכזה זלזול לבית הדין בניגוד למכב*ם שבאים עם סוללות משפטנים, אולי בעצם הם מרוויחים מזה?

לגבי ביטר זה שונה לגמרי, יש להם את הביטריס הזה שהם יכולים לקנות כרטיס בשקלים בודדים ברגיל וככה העונשים שלהם לא באמת מזיזים למישהו, תאכלס יש ב"מועדון אוהדים" הזה יתרונות מסוימים, מצד שני הוא גם גורם ליציעים להיות ריקים כטיפה לא הולך ואין לאוהדי ההצלחות חשק לצאת מהבית, בניגוד למצב שבו קונים מנוי ואז כבר שילמת אז חבל להפסיד.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
DarkCowMoo
קיבל.ה  45 לייקים

gershon כתב: 26 ינואר 2022, 18:20
DarkCowMoo כתב: 26 ינואר 2022, 18:10 עוד מישהו קיבל אישור הזמנה 'דף ריק' מלאן?
כן, כתבתי קודם. ביזיון שעשו לנו טיזינג.
גם אתה שער 5?
יאפ
Blueballs גרסת לאן
מבאס זה הסגירת שערים משהו נורא
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הכל מתחיל ונגמר בזריקת החפצים.
ברגע שמובילי היציע יחליטו שזה יפסק, זה יפסק.
כמו שאף אחד לא נכנס עם חולצה צהובה לשער 5, ככה גם אף אחד לא יזרוק כוס קולה (או קולה זירו).
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

De Niro כתב: 26 ינואר 2022, 18:26 חדרה יודעים לבוא למשחקים האלו.
חייבים מחד להיות זהירים , ומאידך להמשיך להחזיק יותר בכדור ולנסות לכבוש בחצי השעה הראשונה.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
מיום ליום אתה נשמע יותר ויותר כמו דני נוימן
הפוסט קיבל 2 לייקיםteknoboySickleCell
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

האדס כתב: 27 ינואר 2022, 08:37 הכל מתחיל ונגמר בזריקת החפצים.
כמו שאף אחד לא נכנס עם חולצה צהובה לשער 5, ככה גם אף אחד לא יזרוק כוס קולה (או קולה זירו).
למה זה מתחיל ונגמר בזה?
איזה הצדקה יש לניסיון הבזיוני של ההנהלה לעשות כסף על הסיטואציה?
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

De Niro כתב: 26 ינואר 2022, 18:26 חדרה יודעים לבוא למשחקים האלו.
חייבים מחד להיות זהירים , ומאידך להמשיך להחזיק יותר בכדור ולנסות לכבוש בחצי השעה הראשונה.

חדרה קבוצה טובה מביתר.
הם יבואו עם מרכז שדה מחוזק. ויתנו לנו לנסות לשלוט ולתקוף ואז לתפוס אותנו במעברים מהירים של מרמנטיני , פלקוצנקו וגוזלן. יש שם גם זר חדש לא רע.
קישור שלנו צריך להיות אליאס, אייזן ואיבינדר . איבינדר הקדמי יותר בשלישיה הזאת. ורד על הספסל.
קורצקי ישחק סגור לפחות בחצי הראשון אבל יש שם יכולת לא רעה לצאת למתפרצות מסוכנות.
בכלל צריך לעלות כאילו גורל העונה במשחק הזה ולא עם זחיחות נוסח נוף הגליל.
יללה הפועל מלחמה!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Raizi
קיבל.ה  40 לייקים

Shacham כתב: 27 ינואר 2022, 13:44
למה זה מתחיל ונגמר בזה?
כיסוי הוצאות קליפרים ותרופות
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

---------שטקוס---------
ליינדר - קולו - גוטליב - אזוגי
---------אייזן----------
----אייבינדר---אליאס---
רוסה ------------ דוידיה
--------אזולאי----------
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אין שום דיווח לקראת המשחק(מה חדש)
מעניין מי מה מו מול הקבוצה של המאמן המשעמם הזה
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

תיקו טוב לנו.

דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

El dudernio כתב: 27 ינואר 2022, 16:53 ---------שטקוס---------
---------אייזן----------
----אייבינדר---אליאס---
רוסה ------------ דוידיה
--------אזולאי----------
הייתי עולה עם אותו הרכב רק משנה אופק ביטון במקום אייזן למשחק הזה חושב שאפשר להוציא מביטון יותר הוא מצתרף יפה להתקפה וגם שם גול פה גול שם. לאייזן הי משחק טוב נגד ביתר אבל אני לא יכול להחזיק משחקן שנותן פס רק לשחקן שלידו או לרוחב ואחורה
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

יש דיבור בטוויטר שאור ישראלוב פותח מחר במקום קולו שנפצע
הפוסט קיבל 2 לייקיםHaunterDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Gili כתב:יש דיבור בטוויטר שאור ישראלוב פותח מחר במקום קולו שנפצע
הוא בלם במקור או מגן ישראלוב?

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Gili כתב: 29 ינואר 2022, 20:20 יש דיבור בטוויטר שאור ישראלוב פותח מחר במקום קולו שנפצע
נשמע נהדר גם אם קולו לא פצוע.

רוברט,
הוא בלם במקור.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

יש יותר דחוף מניצחון של הפועל מחר? יש יותר ברור מזה שנקבל בראש?
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

אין תקנה לפורום הזה.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

דוגיס כתב: 29 ינואר 2022, 19:29
El dudernio כתב: 27 ינואר 2022, 16:53 ---------שטקוס---------
---------אייזן----------
----אייבינדר---אליאס---
רוסה ------------ דוידיה
--------אזולאי----------
הייתי עולה עם אותו הרכב רק משנה אופק ביטון במקום אייזן למשחק הזה חושב שאפשר להוציא מביטון יותר הוא מצתרף יפה להתקפה וגם שם גול פה גול שם. לאייזן הי משחק טוב נגד ביתר אבל אני לא יכול להחזיק משחקן שנותן פס רק לשחקן שלידו או לרוחב ואחורה
אתה חייב קשר אחורי.
אופק ביטון לא כזה, ולכן מה שאתה מבקש זה בעצם להפקיר את הקישור
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

Shacham כתב:
למה זה מתחיל ונגמר בזה?
ההתממות בפורום הזה מדהימה כל פעם מחדש. אנשים התחננו להעיף את השוטרים מהיציע, וזו אחת התוצאות.
מבחינתי, להחזיר את השוטרים, יחד עם מצלמות גוף, וכל אפס שגורם לנו נזק שיעצר וישלל ממנו המנוי.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

לפי ספורט 5:
קולו מתח את השריר באימון, ישראלוב יעלה במקומו.
ביטון במקום אזוגי ואליאס במקום אייזן

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

לירון האדום כתב: 29 ינואר 2022, 21:58 לפי ספורט 5:

חוץ מביטון על אזוגי, נשמע לא רע.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

מה הסיפור עם שלומי אזולאי הקשר?
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

Money כתב: 29 ינואר 2022, 22:39 מה הסיפור עם שלומי אזולאי הקשר?
הוא לא מצליח להיות כשיר ולהשתתף 3 משחקים ברציפות מתחילת העונה.
הוא מחוץ לסגל גם מחר?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הסיפור המרכזי הוא עוד שחקן שמתח שריר.
יתכן ומשהו לא תקין. מקווה שיש שם ישיבות צוות על הדבר.
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

הוקיץ' כתב:אין תקנה לפורום הזה.
כבר שנים אני תוהה אם האנשים הללו לוזרים גם בחיים הפרטיים שלהם.
או שאולי הם חושבים שזה קול להיות לוזרים בפורום?
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

Nati כתב: 30 ינואר 2022, 01:46
זה שילוב של הדברים לדעתי.
בלי קשר אני צופה משחק עיקש הערב ובכללי בבלומפילד יותר קשה לנו.
נקווה לטוב
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

צודק, הפועל לא לוזרים.
ניצחנו את מכבי עשרות פעמים בשנים האחרונות.
הפוסט קיבל לייק אחדMoney
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

מי שלוזר פעם אחת כבר לא יכול להיגמל.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

כמה אני שונאאא את ההנהלה שלנו על זה שיש הפועל היום ויש לי מנוי ואני לא הולך למשחק!! טפיי עליהם
It's 1991 and I refuse to come wack
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

Hapoelian כתב: 30 ינואר 2022, 12:33 כמה אני שונאאא את ההנהלה שלנו על זה שיש הפועל היום ויש לי מנוי ואני לא הולך למשחק!! טפיי עליהם
ממש
Raizi
קיבל.ה  40 לייקים

יאללה אז שחררו את האגו ואת רגשות הקהל שמזיינים אותו כל הזמן
ותשימו את ה20 ש"ח האלו ובואו לדחוף את הקבוצה
:hapoel:
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Hapoelian כתב: 30 ינואר 2022, 12:33 כמה אני שונאאא את ההנהלה שלנו על זה שיש הפועל היום ויש לי מנוי ואני לא הולך למשחק!! טפיי עליהם
את ההנהלה? אתה בטוח?
(רמז: הקהל)
נערך לאחרונה על ידי רדפוקס ב 30 ינואר 2022, 12:58, נערך פעם 1 בסך הכל.
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

תפנה את אנרגיות השנאה להתאחדות ולחלאות המין האנושי כמו ניר רשף התובע הכלב בן כלב וכל הדיינים השרמוטות חסרי המושג, תשלם 20 שקל ותבוא למשחק
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

Hapoelian כתב:כמה אני שונאאא את ההנהלה שלנו על זה שיש הפועל היום ויש לי מנוי ואני לא הולך למשחק!! טפיי עליהם
כמה כוסות הם זרקו???
הפוסט קיבל לייק אחדאדום
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לירון האדום כתב: 29 ינואר 2022, 21:58 לפי ספורט 5:

טעות כפולה.
1. מחליפים חצי מההגנה שעבדה לא רע במשחקים האחרונים. כולל הכנסת ילד, מוכשר ככל שיהיה, למרכז ההגנה. מול קבוצה שלוחצת ועובדת על מהירות של חלוצים ובונה על "חוסר בתיאום". אני משאר שביטון נכנס בגלל ה"ניסיון". אבל בפועל עד עכשיו הוא הפקיר את ההגנה הרבה יותר מאזוגי.

2. למרות שעולים עם הגנה "מאולתרת", עולים גם ללא אף קשר אחורי, מה שאומר שאינבינדר יהיה שם וייצר את אותם חורים שהוא מייצר כל הזמן רק שהפעם מאחוריו לא יהיה את אליאס / הופמייסטר שיחפו ויאטו את התקפת היריב.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Nati כתב: 30 ינואר 2022, 13:00
Hapoelian כתב:כמה אני שונאאא את ההנהלה שלנו על זה שיש הפועל היום ויש לי מנוי ואני לא הולך למשחק!! טפיי עליהם
כמה כוסות הם זרקו???
זה לא משנה.
העונשים האלו צריכים לצאת מהלקסיקון
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

El dudernio כתב: 30 ינואר 2022, 14:13
כמה כוסות הם זרקו???
זה לא משנה.
העונשים האלו צריכים לצאת מהלקסיקון
א. מה שאלדוד אמר
ב. מה הקשר כמה כוסות הם זרקו? הם עושים הכל כדי שאני לא אבוא.
ג. מה אתם רוצים מהקהל בחייאת דינק? זה 10-15 ילדים קטנים שדופקים אותנו. נניח ואחד מהם יהיה לידי ויזרוק, ואני אעיר לו או חמור מכך נגיע למגע פיזי, זה יעזור במשהו? הוא ישנה את ההרגל הזה? זה בכלל התפקיד שלי לעשות את זה???
It's 1991 and I refuse to come wack
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

כמה כוסות הם זרקו???
מה אני אשמה שזרקו כוסות? למה אני צריכה להענש אחרי שאני קונה מנוי ובאה לראות כדורגל? נניח לעבור לשער אחר עוד מקבלת את זה אבל לשלם שוב? באיזה קטע?
הסעיף הזה הוא שערוריה אחת גדולה וזה שיש חוסר אחידות בעונשים וזה שאנשים משלמים שוב כדי להגיע למשחק, רק נותן לגיטימציה לענישה המזעזעת הזו
הפוסט קיבל לייק אחדShacham
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

Scofield כתב: 26 ינואר 2022, 15:43
צ'ימבויקה כתב: 26 ינואר 2022, 15:23
כרובית כתב: 26 ינואר 2022, 14:08 אין לתאר את הטמטום והאטימות של בעלי הקבוצה הזאת, הקבוצה במומנטום ויש אווירה טובה והם באים עם המחיר המטופש הזה בזמן שאצל בית"ר העבירו בחינם, בזמן שאמרו לנו בזמנו שהמחיר חייב להיות תואם ופתאום יש שוני במחירים שלנו ושל הקבוצה האורחת ובזמן שמשחק קודם הם מכרו בכלל בעשרים שקל, מה שעוד מטריף שהם בעצמם יודעים שהם יקבלו ריקושטים ותלונות אז בפוסט הם אפילו לא מציינים מה העלות של הכרטיס ליושבי 4-5.
מרתיח ומעצבן
לא שאני בא להרים לאחים, אבל אין ספק שבית"ר היא מודל ומופת לניהול תקין.
הגיע הזמן לשחרר מעט מההנהלה ולהעביר את תשומת הלב ליושבי שער 5 (בדגש על אולטראס הפועל), שמישהו (שהוא לא ההנהלה) ייקח אחריות על ההתפרעויות המיותרות האלה.
זה ביזיון שאין שום ניסיון לעצור את הדבר הזה מתוך הקהל, לא בזמן המשחק ולא אחריו. כל מה שיש זה רק קריאות נואשות מצד ההנהלה.
אלמלא עשרות אוהדים אינפנטיליים ההנהלה לא הייתה יכולה לעלות על העץ הזה. לא ייתכן שמאות אלפי שקלים הולכים לקנסות ואז תוהים למה אין חיזוק בינואר.
אבל מה זה משנה, יש הזדמנות לגדף אותם.
שום ביזיון, אף אחד לא שוטר. לך תנסה לאתר ולהפסיק לעצור ילד שזורק חפץ כשכל הקהל בטירוף על החלטה של שופט.
זה לא התפקיד שלי, לא בשביל זה באתי. באתי לראות כדורגל.
הביזיון הזה שאתה מדבר עליו הוא על ההנהלה והמנהלת.
ההנהלה שאישרה וחתמה על התקנון הזה, המנהלת שקבעה את החוק הזה ויותר מזה מדי שבוע מטילה קנסות שנוחים לה, כי הכסף הולך אליה ולא פותרת שום בעיה (במקום לדרוש מהקבוצה להשקיע את הכסף הזה על מצלמות לאיתור משליכים, או הצבת רשת, או 3937474 דברים מועילים שבאמת יפתרו את הבעיה). אבל בפועל להפועל נוח לקבל עוד כסף, להתאחדות בטוח נוח לקבל עוד המון כסף, והכי נול להאשים את הקהל והאנשים ששילמו כדי לבוא לראות כדורגל.
מחר יש לי מבחן, אני מקווה שאף אחד לא ינסה לדבר ולהעתיק באוניברסיטה, שלא יפסלו לי את המבחן ביחד עם עוד 200 סטודנטים שעושים איתי את הקורס וידרשו ממני להרשם לקורס חוזר על חשבוני.
אבל מה הכי יפה פה? שהם מצליחים עם העונשים האלה לגרום לויכוחים האלה בקהל, לפילוג הזה, או לוויכוח איזה קבוצה מקבלת יותר עונשים, מי מקופח יותר, ולמה האוהדים עצמם לא לוקחים עניינים לידיים ועוצרים את מי שיזרוק. במקום שהבעיה הזו תיעקר מהשורש.
נחכה שהעונש הזה יגיע לשער 2, 7, וכל שאר הקהל, ושנורחק ל 15 משחקים בעונה, נראה אם עדיין תעבירו אחריות לידי האוהדים.
זה הביצה והתרנגולת. זה שהמנהלת היא גוף הזוי ובזוי שמונע רק מכסף מצדיק מבחינתך זריקת חפצים על בסיס קבוע ללא שום הצדקה ?
בכל העולם זריקת חפצים = רשת מול יציע (אלוהים ישמור אם זה ייקרה), קנס גבוה או רדיוס.
ברגע שיש אוהדים שזורקים חפצים ומונעים ממני לשבת במקום שלי אז יהיה פילוג וויכוח. הרי עד שהזורקים האלה (ואולי גם האולטראס) יישארו עם עצמם ביציע אף אחד לא יירגע. אבל אצלך האוהדים השפויים, אלה שלא זורקים ומחפשים טיפה שכל ומבקשים מהגוש לגלות אחריות הם הבעיה. כי הם מפלגים.
מצלמות? שוטרים ? אחלה רעיון, אבל מה לדעתך עדיף ?! לכעוס על המנהלת שלא מתעלת את הכספים למצלמות ולטיפול או רחמנא ליצלן לגנות את כל הליצנים שזורקים חפצים מתוך טמטום ואינפטיליות. הגיע הזמן שהקהל הזה יתחיל לגלות אחריות כלפי עצמו ולהתעסק בעידוד במקום במחאות ובדאווין.
אף זורק לא הרוויח את הזכות לגנות את האחים, הוא לא פחות גרוע מהם. הוא מזיק לקבוצה שלו לא פחות מהאחים הארורים.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 30 ינואר 2022, 17:12
Scofield כתב: 26 ינואר 2022, 15:43
צ'ימבויקה כתב: 26 ינואר 2022, 15:23

לא שאני בא להרים לאחים, אבל אין ספק שבית"ר היא מודל ומופת לניהול תקין.
הגיע הזמן לשחרר מעט מההנהלה ולהעביר את תשומת הלב ליושבי שער 5 (בדגש על אולטראס הפועל), שמישהו (שהוא לא ההנהלה) ייקח אחריות על ההתפרעויות המיותרות האלה.
זה ביזיון שאין שום ניסיון לעצור את הדבר הזה מתוך הקהל, לא בזמן המשחק ולא אחריו. כל מה שיש זה רק קריאות נואשות מצד ההנהלה.
אלמלא עשרות אוהדים אינפנטיליים ההנהלה לא הייתה יכולה לעלות על העץ הזה. לא ייתכן שמאות אלפי שקלים הולכים לקנסות ואז תוהים למה אין חיזוק בינואר.
אבל מה זה משנה, יש הזדמנות לגדף אותם.
שום ביזיון, אף אחד לא שוטר. לך תנסה לאתר ולהפסיק לעצור ילד שזורק חפץ כשכל הקהל בטירוף על החלטה של שופט.
זה לא התפקיד שלי, לא בשביל זה באתי. באתי לראות כדורגל.
הביזיון הזה שאתה מדבר עליו הוא על ההנהלה והמנהלת.
ההנהלה שאישרה וחתמה על התקנון הזה, המנהלת שקבעה את החוק הזה ויותר מזה מדי שבוע מטילה קנסות שנוחים לה, כי הכסף הולך אליה ולא פותרת שום בעיה (במקום לדרוש מהקבוצה להשקיע את הכסף הזה על מצלמות לאיתור משליכים, או הצבת רשת, או 3937474 דברים מועילים שבאמת יפתרו את הבעיה). אבל בפועל להפועל נוח לקבל עוד כסף, להתאחדות בטוח נוח לקבל עוד המון כסף, והכי נול להאשים את הקהל והאנשים ששילמו כדי לבוא לראות כדורגל.
מחר יש לי מבחן, אני מקווה שאף אחד לא ינסה לדבר ולהעתיק באוניברסיטה, שלא יפסלו לי את המבחן ביחד עם עוד 200 סטודנטים שעושים איתי את הקורס וידרשו ממני להרשם לקורס חוזר על חשבוני.
אבל מה הכי יפה פה? שהם מצליחים עם העונשים האלה לגרום לויכוחים האלה בקהל, לפילוג הזה, או לוויכוח איזה קבוצה מקבלת יותר עונשים, מי מקופח יותר, ולמה האוהדים עצמם לא לוקחים עניינים לידיים ועוצרים את מי שיזרוק. במקום שהבעיה הזו תיעקר מהשורש.
נחכה שהעונש הזה יגיע לשער 2, 7, וכל שאר הקהל, ושנורחק ל 15 משחקים בעונה, נראה אם עדיין תעבירו אחריות לידי האוהדים.
זה הביצה והתרנגולת. זה שהמנהלת היא גוף הזוי ובזוי שמונע רק מכסף מצדיק מבחינתך זריקת חפצים על בסיס קבוע ללא שום הצדקה ?
בכל העולם זריקת חפצים = רשת מול יציע (אלוהים ישמור אם זה ייקרה), קנס גבוה או רדיוס.
ברגע שיש אוהדים שזורקים חפצים ומונעים ממני לשבת במקום שלי אז יהיה פילוג וויכוח. הרי עד שהזורקים האלה (ואולי גם האולטראס) יישארו עם עצמם ביציע אף אחד לא יירגע. אבל אצלך האוהדים השפויים, אלה שלא זורקים ומחפשים טיפה שכל ומבקשים מהגוש לגלות אחריות הם הבעיה. כי הם מפלגים.
מצלמות? שוטרים ? אחלה רעיון, אבל מה לדעתך עדיף ?! לכעוס על המנהלת שלא מתעלת את הכספים למצלמות ולטיפול או רחמנא ליצלן לגנות את כל הליצנים שזורקים חפצים מתוך טמטום ואינפטיליות. הגיע הזמן שהקהל הזה יתחיל לגלות אחריות כלפי עצמו ולהתעסק בעידוד במקום במחאות ובדאווין.
אף זורק לא הרוויח את הזכות לגנות את האחים, הוא לא פחות גרוע מהם. הוא מזיק לקבוצה שלו לא פחות מהאחים הארורים.
לפני מחזור או 2 אוהדי אברטון זרקו חפצים על שחקנים של היריבה שחגגו גול, בקבוק מלא פגע באחד מהשחקנים. הקהל שלהם לא קיבל שום עונש קולקטיבי, ואני מניח שמה שקרה זה פשוט שהאוהדים שזרקו נענשו פרסונלית.

אז לא, לא בכל העולם זריקת חפצים = רדיוס.
שליחת תגובה