הלינץ

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

Pegasus כתב: 25 ינואר 2022, 15:11 פשוט הזוי,בשביל לא להבריח את הרוכשים של ביתר הם לא מפרסמים את המקרה של אתמול אשכרה אדם נדקר!!!
משני הצדדים זה ביזיון על כל הבלאגן גם שלנו לא תמימים
התגייסות נפלאה של גופי התקשורת להשתיק ולהחביא את המקרה הזה לטובת רכישת הקבוצה
המשתמש על שם רז שלמה
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

לא שאני אהיה מופתע אם זה קרה אבל מה שיפה פה זה שהוא טוען שישב איתו אוהד הפועל , כזה שמן הסתם אין לו אינטרס לפברק אירוע כזה - אז תביא את הבן אדם הזה שיאמת את הסיפור .
מה שכן , מדהים לראות את ההבדל ב-one בסיקור של שני המקרים , האירוע המתועד והברור אתמול מקבל כותרת כזאת שאתה לא יכול להבין מי תקף את מי , אבל אירוע שלא אומת עדיין בשום צורה מעביר מסר חד משמעי . המועדוןחייב להפסיק כל שיתוף פעולה שהוא עם האתר הזה , אין כניסה של עיתונאים למתחם האימון ולאיצטדיון , לא לשתף אייטמים ומידע וכו'
הפוסט קיבל 3 לייקיםסנטה קלאוסShalom14TikvaScofield
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

לא רואה סיבה לחשוב שזה מפוברק, בבונים באדום גם יש לא מעט. אבל עדיין זה מסיט את העניין מזה שהחוויה של לבוא לטדי בתור אוהד הפועל היא לא הגיונית בשום צורה וכל הגופים פה מהמנהלת וההתאחדות עד לתקשורת מעלימים עין מהעניין הזה. אוהד בית"ר שיסתובב ליד שער 5 לבד יקבל קללות, אוהד הפועל שיסתובב ליד המזרחי לבד יסיים כמו הילד מהתחנה המרכזית אתמול, או יותר גרוע.
ניסיונות תקיפה, אבנים, יריקות - הכל בנוהל וחוזר על עצמו כל משחק שם.

איצטדיון שהקהל היריב צריך לבוא אליו בשאטלים כדי שלא יתקפו אותו לא צריך לארח משחקים, בין אם זה משחק של הפועל בטדי ובין אם משחק של בית"ר בדוחא.

והזוי שאירוע התקיפה הלא מתועד על אוהדי בית"ר מקבל כותרות ראשיות, ואירוע תקיפה מתועד על אוהד הפועל מקבל כותרות משניות עם הכיתוב "קטטה בין אוהדי בית"ר לאוהדי הפועל".
ועוד הם טוענים לקיפוח ו"תקשורת אדומה ".
הפוסט קיבל לייק אחדScofield
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

אגב אם אני לא טועה תומר לוי אמר קודם בחמש באוויר שלא היה ולא נברא האירוע אתמול
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

Hapolo כתב: 25 ינואר 2022, 16:31 אגב אם אני לא טועה תומר לוי אמר קודם בחמש באוויר שלא היה ולא נברא האירוע אתמול
הוא חתיכת פושע ללא יושר עיתונאי והוא זה שגם אחראי על הכותרת "תגרה בין אוהדי הפועל לבית"ר"
צריך להחרים אותו ולתבוע אותו.
המשתמש על שם רז שלמה
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

רק שאני אהיה מעודכן בתאוריה הנוכחית, האם כל כתבי הספורט מגויסים לטובת בית"ר (ולכן המוניטין הנהדר שלהם בכדורגל הישראלי כמובן), או שהם בכלל מגויסים לדפוק את הפועל?

וברצינות, בקרב אוהדי בית"ר יש אחוזים לא קטנים של אנשים שהביטוי "חיות אדם" עושה עמם חסד. לצערי גם אצלנו לא חסרים כאלה (אם כי באחוזים נמוכים בהרבה), גם אם נוח לנו להתעלם מהתופעה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDarkCowMooKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

הוקיץ' כתב: 25 ינואר 2022, 17:27 רק שאני אהיה מעודכן בתאוריה הנוכחית, האם כל כתבי הספורט מגויסים לטובת בית"ר (ולכן המוניטין הנהדר שלהם בכדורגל הישראלי כמובן), או שהם בכלל מגויסים לדפוק את הפועל?

וברצינות, בקרב אוהדי בית"ר יש אחוזים לא קטנים של אנשים שהביטוי "חיות אדם" עושה עמם חסד. לצערי גם אצלנו לא חסרים כאלה (אם כי באחוזים נמוכים בהרבה), גם אם נוח לנו להתעלם מהתופעה.
אני חושב שהתאוריה הנוכחית אומרת שהתקשורת לא רוצה לטרפד מהלך רכישה של ביט"ר ולכן מחביאה אירועים שליליים כאלה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל 2 לייקיםהוקיץ'כרובית
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

הוקיץ' כתב: 25 ינואר 2022, 17:27 רק שאני אהיה מעודכן בתאוריה הנוכחית, האם כל כתבי הספורט מגויסים לטובת בית"ר (ולכן המוניטין הנהדר שלהם בכדורגל הישראלי כמובן), או שהם בכלל מגויסים לדפוק את הפועל?

איך אתה מסביר את ההתעלמות מהלינץ'?
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

אוהד כורסא כתב: 25 ינואר 2022, 17:54

אם עץ נפל ביער ואף אחד לא ראה, באמת נפל עץ ביער?
מי היה שם? מי דיווח על זה? איפה קרה?
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

benaim כתב: 25 ינואר 2022, 17:59

אם בחורה נאנסה ולא התלוננה, באמת נאנסה?
מי היה שם? מי דיווח על זה? איפה זה קרה?

אם יועיל בטובו כבודו לעלות ממש מעט באשכול זה ולראות את התיעוד ויבין על איזה לינץ אנחנו מדברים פה that would be great
המשתמש על שם רז שלמה
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אני מניח שעצם העובדה שאף אחד לא הלך לבית חולים, אף אחד לא הגיש תלונה במשטרה וכל מה שיש להציג מהאירוע זה סרטון בו אשכרה לא רואים כלום, קשורה להתעלמות מה"לינץ'".
לא שאני אופתע אם אכן קרה דבר כזה, יותר מפתיע אותי כשזה לא קורה מול הטינופות האלו, אבל גם בסטנדרטים העיתונאיים הנמוכים בארץ צריך לרוב איזשהי פיסת מידע כדי לפרסם כתבה.
ובאופן כללי, כשמישהו טוען לדבר מופרך כמו תקשורת שלמה שמתגייסת למען/נגד קבוצה אחת, הייתי מצפה לטענה קצת יותר רצינית מפרסום שלא התרחש.
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

אם תומר לוי מיישר קו עם המשטרה והאוהדים של הפועל מפחדים לדבר זה יותר חמור בעיניי מכל תיאורית קונספירציה כזו או אחרת
Shalom14Tikva
קיבל.ה  26 לייקים

רדפוקס כתב: 25 ינואר 2022, 15:28
D red imperia כתב: 25 ינואר 2022, 15:23 חיכו בסבלנות עד שיהיה אפשר לאזן עם מקרה נגדי, שגם הוא נשמע מפוברק למדי
בניגוד למכב* ששולטים בתקשורת, כאן זה מבוצע אך ורק מתוך שנאת הפועל ורצון להעכיר את השמחה מהתקופה הטובה בכל המחלקות
מאחל להם ולמשפחותיהם את אותו גורל של אביהם הרוחני יוזף גבלס
מפוברק? כי זה הפוך?
אני שמעתי מאנשים שהיו בהסעות של האולטראס הארורים על המקרה הזה.
חלאות לא פחות מאוהדי בית״ר כל ליצן שמתיימר להיות
אוהד הפועל והיה שותף לתקיפה המכוערת הזאת. מקומם בתא ביחד עם הבבונים של הלה פמיליה.
אני חושב שזה ביזיון הלינץ באוהד ביתר.
שרק יספרו לך שהוא התגרה בהם לפני, הוא לא תמים כמו שהכתבה מציגה אותו.
ובטח שאין מה להשוות בין זה לבין נערים תמימים שמחכים לאוטובוס.
שתהיה בריאות לכולם.
‏‏יהודים וערבים מסרבים להיות אויבים - عربا ويهودا يرفضون أن يكونوا أعداء
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

הוקיץ' כתב: 25 ינואר 2022, 18:20

אני מניח שעצם העובדה שאף אחד לא הלך לבית חולים, אף אחד לא הגיש תלונה במשטרה וכל מה שיש להציג מהאירוע זה סרטון בו אשכרה לא רואים כלום, קשורה להתעלמות מה"לינץ'".
לא שאני אופתע אם אכן קרה דבר כזה, יותר מפתיע אותי כשזה לא קורה מול הטינופות האלו, אבל גם בסטנדרטים העיתונאיים הנמוכים בארץ צריך לרוב איזשהי פיסת מידע כדי לפרסם כתבה.
ובאופן כללי, כשמישהו טוען לדבר מופרך כמו תקשורת שלמה שמתגייסת למען/נגד קבוצה אחת, הייתי מצפה לטענה קצת יותר רצינית מפרסום שלא התרחש.
אם ככה אז לא היו צריכים לפרסם כתבה על אירוע לא מתועד אתה לא חושב ?
ואיך אתה מסביר סרטון שמשוחרר פעם ראשונה אחרי משחק מולנו שאוהדי ביטר מקיפים מישהו ואחד מהם לכל הפחות מכה אותו , לא צריך להיות חוקר מקצועי כדי להבין מה קורה שם . אם הסרטון הזה פוברק ע"י אוהדי ביתר כדי לצאת גברים או לעשות מניפולציה מתוכננת כמו איזו שמועה שרצה , כל הבעיה היא שלהם , יעני מחר אני אלך לשכן שלי שאנסו את הבת שלו ואגיד לו שאני עשיתי את זה , יש לי זכות להיות מופתע אם הוא יתנפל עלי בו במקום ?
לכל הפחות אף אחד יכל "להמציא" את הקיום של הסרטון הזה שרואים בו אוהד ביטר מכה מישהו
נערך לאחרונה על ידי Hapolo ב 25 ינואר 2022, 18:56, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

Shalom14Tikva כתב: 25 ינואר 2022, 18:25
D red imperia כתב: 25 ינואר 2022, 15:23 חיכו בסבלנות עד שיהיה אפשר לאזן עם מקרה נגדי, שגם הוא נשמע מפוברק למדי
בניגוד למכב* ששולטים בתקשורת, כאן זה מבוצע אך ורק מתוך שנאת הפועל ורצון להעכיר את השמחה מהתקופה הטובה בכל המחלקות
מאחל להם ולמשפחותיהם את אותו גורל של אביהם הרוחני יוזף גבלס
מפוברק? כי זה הפוך?
אוהד הפועל והיה שותף לתקיפה המכוערת הזאת. מקומם בתא ביחד עם הבבונים של הלה פמיליה.
שתהיה בריאות לכולם.
תנוח דעתך, אין לי ספק שהוא התגרה בהם - הרי אני בטוח שהיו באזור המון מכוניות שישבו בהם אוהדי בית"ר (בכל זאת משחק בטדי ודובר על אירוע סמוך למלחה) שלא עשו להם כלום.
זה לא משנה את מה שכתבתי.
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

מה שהייתי מצפה מעיתונאי הוא לנסות ולבדוק את הנושא הזה, במיוחד כשיש איזשהו סרטון, עם כמה שלא ברור לגמרי מה הולך שם. הביטול או ההתעלמות מהאירוע רק מחזקים את המחשבה שאין כאן שום עיתונאי ראוי.
יאללה הביתה!!!
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

סנטה קלאוס כתב: 25 ינואר 2022, 18:15
benaim כתב: 25 ינואר 2022, 17:59
אם בחורה נאנסה ולא התלוננה, באמת נאנסה?
מי היה שם? מי דיווח על זה? איפה זה קרה?

אם יועיל בטובו כבודו לעלות ממש מעט באשכול זה ולראות את התיעוד ויבין על איזה לינץ אנחנו מדברים פה that would be great
את הסרטון מהטוויטר ראיתי, אבל זה לא נראה כמו אירוע דקירה אלא לינץ של אגרופים של הזונות בצהוב. אני מבין שזה אירוע נפרד, לא?
Shalom14Tikva
קיבל.ה  26 לייקים

רדפוקס כתב: 25 ינואר 2022, 18:53
Shalom14Tikva כתב: 25 ינואר 2022, 18:25
מפוברק? כי זה הפוך?
שתהיה בריאות לכולם.
תנוח דעתך, אין לי ספק שהוא התגרה בהם - הרי אני בטוח שהיו באזור המון מכוניות שישבו בהם אוהדי בית"ר (בכל זאת משחק בטדי ודובר על אירוע סמוך למלחה) שלא עשו להם כלום.
זה לא משנה את מה שכתבתי.
לא הבנת אותי נכון.
אני מסכים איתך שזה הביזיון וחמומי מוח לא חסרים אצלנו.
המעצבן פה זה הסיקור התקשורתי.
בכתבה אחת ציינו שיש תגרה בין מחנות האוהדים, שבפועל מה שקרה זה לינץ מכוער בשני ילדים תמימים שמחכים לאוטובוס (וכבר לא מעניין אותי אם זה קרה או לא).
ובכתבה אחרת מציינים לינץ באוהד ביתר שמבוסס כולו על מידע שמסר אוהד x .
זה שגופי הספורט בארץ שונאים אותנו זה ידוע אבל קצת אחידות בפרסומים שלכם!
‏‏יהודים וערבים מסרבים להיות אויבים - عربا ويهودا يرفضون أن يكونوا أعداء
יפתח16
קיבל.ה  32 לייקים

יהלום14אדום כתב: 25 ינואר 2022, 18:55
מה שהייתי מצפה מעיתונאי הוא לנסות ולבדוק את הנושא הזה, במיוחד כשיש איזשהו סרטון, עם כמה שלא ברור לגמרי מה הולך שם. הביטול או ההתעלמות מהאירוע רק מחזקים את המחשבה שאין כאן שום עיתונאי ראוי.
במיוחד שמדובר במקום הכי מצולם בארץ בערך ובתקרית של עשרות אוהדים. אם היה עיתונאי אחד שאכפת לו, היה מבקש את ההקלטות ממצלמות האבטחה, ומפרסם האם קרה/ לא קרה/ מה קרה
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

יפתח16 כתב: 25 ינואר 2022, 19:33
יהלום14אדום כתב: 25 ינואר 2022, 18:55

במיוחד שמדובר במקום הכי מצולם בארץ בערך ובתקרית של עשרות אוהדים. אם היה עיתונאי אחד שאכפת לו, היה מבקש את ההקלטות ממצלמות האבטחה, ומפרסם האם קרה/ לא קרה/ מה קרה
מבין שהיה ניסיון של צנצי להוציא יותר, לא שיתפו איתו פעולה
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

מישהו היה עד ללינץ׳ הזה?
מכיר את האוהדים שנפגעו? שמע עליהם?
אין לי מושג מה זה הסרטון הזה, נראה הכי חשוד בעולם בתור אלימות מטורפת, אבל בנתיים לא שמעתי שום פרט שמגיע ממקור ראשון או שני, הכל זה אנשים ששמעו שמועות.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

אני מבין שאת התקשורת וההתאחדות ואת ההנהלה המרחפת של הקבוצה שלנו זה לא מעניין אבל המשטרה לצורך העניין לא צריכה לבדוק מה זה האירוע הפלילי הזה? זה משנה בכלל אם זה קרה בתחנה המרכזית אחרי משחק של ביתר נגד הפועל ביום x ?
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

Hapolo כתב:אני מבין שאת התקשורת וההתאחדות ואת ההנהלה המרחפת של הקבוצה שלנו זה לא מעניין אבל המשטרה לצורך העניין לא צריכה לבדוק מה זה האירוע הפלילי הזה? זה משנה בכלל אם זה קרה בתחנה המרכזית אחרי משחק של ביתר נגד הפועל ביום x ?
בלי להכיר את הפרטים, נראה שהאוהדים הנפגעים החליטו לא להתלונן במשטרה, ועל סמך סרטון לא ברור בטוויטר לא פותחים חקירה.
אני לא יודע למה לא התלוננו במשטרה. אולי כי איימו עליהם, אולי כדי לא לצאת "מלשינים", אבל למשטרה כנראה אין עילה או סמכות לקחת את ההקלטות מהמצלמות בתחנה המרכזית אם אין חקירה.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

ממה ששמעתי, מסתבר שהמכות היו בין אוהדי בית"ר.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

כפיר אדום כתב: 28 ינואר 2022, 10:01
Hapolo כתב:אני מבין שאת התקשורת וההתאחדות ואת ההנהלה המרחפת של הקבוצה שלנו זה לא מעניין אבל המשטרה לצורך העניין לא צריכה לבדוק מה זה האירוע הפלילי הזה? זה משנה בכלל אם זה קרה בתחנה המרכזית אחרי משחק של ביתר נגד הפועל ביום x ?
בלי להכיר את הפרטים, נראה שהאוהדים הנפגעים החליטו לא להתלונן במשטרה, ועל סמך סרטון לא ברור בטוויטר לא פותחים חקירה.
אני לא יודע למה לא התלוננו במשטרה. אולי כי איימו עליהם, אולי כדי לא לצאת "מלשינים", אבל למשטרה כנראה אין עילה או סמכות לקחת את ההקלטות מהמצלמות בתחנה המרכזית אם אין חקירה.
מה זאת אומרת לא התלוננו , הגיע אליהם תיעוד של אלימות פיזית קשה , ואם מדובר בבן אדם בודד או פועל זר שהעלימו אחרי הלינץ' הזה ואין מי שיתלונן לצורך העניין , גם צריך לחכות לתלונה?
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

Hapolo כתב: 28 ינואר 2022, 17:03
כפיר אדום כתב: 28 ינואר 2022, 10:01
מה זאת אומרת לא התלוננו , הגיע אליהם תיעוד של אלימות פיזית קשה , ואם מדובר בבן אדם בודד או פועל זר שהעלימו אחרי הלינץ' הזה ואין מי שיתלונן לצורך העניין , גם צריך לחכות לתלונה?
איפה יש תיעוד כזה?
יש סרטון לא ברור שרואים מרחוק יד של מישהו עולה ויורדת. בהתחלה חשבו שמדובר בדקירה, עכשיו לא, ובכלל לא ידוע אם היה שם מישהו, ואם כן - מי.
אין בדיוק מה לחקור. אין תוקף, אין נתקף, אין נפגעים, אין תיעוד, אין כלום. מה אתה רוצה שיעשו?
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

red in blood כתב: 28 ינואר 2022, 18:50
Hapolo כתב: 28 ינואר 2022, 17:03
כפיר אדום כתב: 28 ינואר 2022, 10:01 בלי להכיר את הפרטים, נראה שהאוהדים הנפגעים החליטו לא להתלונן במשטרה, ועל סמך סרטון לא ברור בטוויטר לא פותחים חקירה.
איפה יש תיעוד כזה?
יש סרטון לא ברור שרואים מרחוק יד של מישהו עולה ויורדת. בהתחלה חשבו שמדובר בדקירה, עכשיו לא, ובכלל לא ידוע אם היה שם מישהו, ואם כן - מי.
אין בדיוק מה לחקור. אין תוקף, אין נתקף, אין נפגעים, אין תיעוד, אין כלום. מה אתה רוצה שיעשו?
סרטון = תיעוד , ברגע שדבר כזה מגיע לעיניים של המשטרה היא לא צריכה שום תלונה של אף אחד , באותה מידה אם יקבלו סרטון של בן אדם יורה בבן אדם אחר אבל אף אחד לא התלונן הם גם צריכים להתעלם מזה ?
מה לעשות? מינימום לנסות לאתר עקבות ולהגיע למי שהפיץ את הסרטון הזה , או לבדוק את המצלמות בתחנה המרכזית בירושלים בשעות הרלוונטיות .
יד עולה ויורדת..חח הרגת אותי
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

שוב, תיעוד של מה?
יש סרטון. מה יש בסרטון הזה? אין שם תיעוד של אלימות. אתה רואה מישהו נפגע?
- עומר חרמש ז״ל
שליחת תגובה