האוהד שפרץ לדשא

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

טדי 2022.

- אוהד בית"ר פורץ למגרש.
- האבטחה לא נכנסת אפילו להוציא אותו.
- הוא יוצא בכוחות עצמו מהמגרש.
- עולה חזרה ליציע.

האירוע הסתיים. ביי.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

תכלס זה היה די מצחיק
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל 2 לייקיםהוקיץ'InFlames
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

ראו איך אייבינדר בזון מטורף
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

סתם לעדכן שאני עדיין בהלם מהמקרה, שהוא אשכרה פרץ למגרש, התסובב שם חופשי לגמריף וחזר כלעומת שבא בלי שום התייחסות של האבטחה. ואפילו לא של השדרים.

דבר כזה בבלומפילד כולל 4 אגרופים מהמשטרה וישירות לזינזאנה.
יהיה טוב הפועל!
הצבי ישראל
קיבל.ה  11 לייקים

הם יענשו על זה? ועל הזריקת מצתים? עוד מסמר בארון
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

וואלה הייתי במשחק ואין לי מושג על מה מדובר :whome: :whome:
באיזה דקה פרץ אוהד למגרש?
It's 1991 and I refuse to come wack
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

זה היה חתיכת הזיה
הוא אשכרה פרץ למגרש, אף אחד לא רדף אחריו, נראה לי מההלם שאף אחד לא מתייחס הוא פשוט יצא בכוחות עצמו, אף אחד לא ניגש אליו
אירוע הזיה
Money
קיבל.ה  564 לייקים

לגבי זה אני חייב להגיד שאני מקווה שהעונשים יתחילו להיות נגד גורמי האבטחה ולא נגד הקבוצות. לא הגיוני שקבוצה משלמת סכומי עתק לאבטחה ואז מקבלת עונשים בגלל שהמאבטחים לא עושים את עבודתם. הענישה צריכה להיות אסור לשכור את חברת האבטחה הזאת להמשך כל העונה
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

Money כתב: 25 ינואר 2022, 15:33 לגבי זה אני חייב להגיד שאני מקווה שהעונשים יתחילו להיות נגד גורמי האבטחה ולא נגד הקבוצות. לא הגיוני שקבוצה משלמת סכומי עתק לאבטחה ואז מקבלת עונשים בגלל שהמאבטחים לא עושים את עבודתם. הענישה צריכה להיות אסור לשכור את חברת האבטחה הזאת להמשך כל העונה
בלי ספק בכלל, מתחילת השנה היו יותר פריצות למגרשים מאשר כל 10 השנים האחרונות יחד
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

Money כתב: 25 ינואר 2022, 15:33 לגבי זה אני חייב להגיד שאני מקווה שהעונשים יתחילו להיות נגד גורמי האבטחה ולא נגד הקבוצות. לא הגיוני שקבוצה משלמת סכומי עתק לאבטחה ואז מקבלת עונשים בגלל שהמאבטחים לא עושים את עבודתם. הענישה צריכה להיות אסור לשכור את חברת האבטחה הזאת להמשך כל העונה
ואם ניקח את זה עוד קצת קדימה אז העונשים צריכים בתכלס להיות נגד מערכת הענישה עצמה , שלא עושה את עבודתה
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

אני אענה בשם חברת האבטחה - לחברת האבטחה אין אמצעים בלתי מוגבלים וכמות המאבטחים תלויה בדרישת הקבוצה. אין למאבטחים שום יכולת למנוע הרמטית ירידה למשטח הדשא מאחר ואי במגרש גדרות.

אתה רוצה יציע מאובטח 100%? תשלם עבור כמות מאבטחים כפולה, אחרת מה אתה בדיוק רוצה ממני? 10-15 מאבטחים (במקרה הטוב) יכולים לסגור הרמטית יציע?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

כרובית כתב: 25 ינואר 2022, 15:41 בלי ספק בכלל, מתחילת השנה היו יותר פריצות למגרשים מאשר כל 10 השנים האחרונות יחד
ביציע יש מלא אנשים, זו סכנת נפשות בכל הקשור לקורונה, הגיוני שאנשים יעברו למקום צפוף פחות כמו המגרש עצמו :smoke:
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
Money
קיבל.ה  564 לייקים

נועם שחם כתב: 25 ינואר 2022, 16:56
אני אענה בשם חברת האבטחה - לחברת האבטחה אין אמצעים בלתי מוגבלים וכמות המאבטחים תלויה בדרישת הקבוצה. אין למאבטחים שום יכולת למנוע הרמטית ירידה למשטח הדשא מאחר ואי במגרש גדרות.

אתה רוצה יציע מאובטח 100%? תשלם עבור כמות מאבטחים כפולה, אחרת מה אתה בדיוק רוצה ממני? 10-15 מאבטחים (במקרה הטוב) יכולים לסגור הרמטית יציע?
אפילו מאבטח 1 על יציע שלם צריך לרוץ לתפוס ילד בן 8 שרץ
למגרש
סמל אישי של משתמש
רועי גווארה
קיבל.ה  195 לייקים

עלה המשחק המלא בדף של המנהלת:
https://youtu.be/vzfMvs3M5dQ?t=6193

הארוע המדובר קורה ממש בכניסה לתוספת הזמן במשחק, 1:43:16 בסרטון.
אוהד הפועל אינו זקוק לשום אישור ולשום המלצה בכל מה שקשור לקבוצה שלו. הרי איננו חולקים על כך שהיא מעצבנת, כל מה שאנחנו מבקשים הוא שיסבירו לנו איך, איך הקבוצה המרגיזה הזאת בכל זאת כל כך שגיבה (ע. מוהר)
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

איך הדבר הזה לא הופך למם היסטורי?
שליחת תגובה