איך מביאים 10,000 אדומים בשבת?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

בכל מועדון נורמלי היו מציירים הבוקר על לוח ענק את המספר "10,000" ומעלים רעיונות איך מנצלים את התקופה הטובה ומשחק ב-15:00 בצהריים להביא עוד אוהדים, לאור העובדה שכנראה לא עושים את זה - בואו נכתוב כאן ונקווה שמישהו יראה (או שאם מישהו מכיר מישהו בהנהלה, תעבירו להם).

המובן מאליו זה סוף סוף לתת מחירים אטרקטיביים לקבוצות של יותר מ-2 אנשים. אמנם 60 ש"ח לכרטיס זה נחמד - אבל כשמדובר באבא ו-3 ילדים עדיין זה יוצא מעל 200 ש"ח. מה הבעיה לתת כרטיס לילד שני/שלישי חינם בקניית 2/3 כרטיסים? עדיין זה יוצא משתלם להפועל.

שני מכשולים נוספים שכרגע צפויים: האומיקרון, והמזג אוויר.

לגבי האומיקרון:
- וואלה התורים בשבת האחרונה לבדיקות המהירות היו מוגזמים, באמת נראה שמי שבא עם ילדים למשחק סבל. האם אפשר לדאוג לעוד עמדות קורונה?
- להודיע כבר מעכשיו שפותחים את שער 8. גם זה יכול לייצר להנהלה "מטרה" של כרטיסים שצריך לעמוד בה כדי שזה ייצא משתלם מבחינת אבטחה, וגם אם מודיעים על זה מראש לקהל - הורים לילדים יודעים שהם יוכלו לשבת במרחק מסוים מאנשים אחרים ולא בצפיפות.

לגבי המזג אוויר:
- חולדאי בן זונה.
- לחלק מטריות ממותגות לילדים (או במחיר מוזל).
הפוסט קיבל 3 לייקיםבר לב אדוםXaviScofield
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

לא יהיה 10 אלף אוהדים בשבת. לא כולם רצים למגרשים בגלל המגפה.
אני למשל מנוי, ומסיבות אישיות מעדיף שלא להגיע בגלל הקורונה. אני בטוח שיש עוד כמה כמוני.
תוסיף לזה גשם ותקבל עוד משחק ליגה.
לא הייתי מתאבד על זה עכשיו מבחינה שיווקית. יעשו מחיר טוב אני בטוח, אבל זה לא ישנה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed WolfDe Niro
Money
קיבל.ה  564 לייקים

חבל. 60 שקל כרטיס.
בתור מנוי הייתי רוצה שיהיה כרטיסים ב30 שקל למשפחות(זאת אומרת לעשות חבילה לאמא,אבא ו3 ילדים ב150 שקל לשער 8 תחתון)
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

Money כתב: 09 ינואר 2022, 17:44 חבל. 60 שקל כרטיס.
בתור מנוי הייתי רוצה שיהיה כרטיסים ב30 שקל למשפחות(זאת אומרת לעשות חבילה לאמא,אבא ו3 ילדים ב150 שקל לשער 8 תחתון)
מבאס מאוד וכרגיל בועטים בדלי.
לכו תדעו מתי תהיה לנו עוד תקופה כזאת עם אופציה אמיתית להביא אלפי אוהדים חדשים ליציע.
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

המחירים סבירים לאדם בודד, לא למשפחות וחבל.
בגלל הקורונה שמתפשטת, כל כמות קהל שתגיע בשבת תהיה מכובדת ויפה.
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
אוהד :hapoel: תל אביב!
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

למה ילד צריך לשלם 60 שקל? למה המחיר לתחתון הוא 85 שקל מי ישמע איך רואים משם,על שער 2 אני בכלל לא מדבר זה מביך שלוקחים עליו 100 שקל ואין בו שום יחודיות.
כאילו עיוורים מנהלים את המועדון הזה מה הבעיה לעשות מחיר כללי לכל היציעם 60 שקל מבוגר 30 שקל ילד ואני חותם לכם פה לפחות עוד 5 אלף אנשים יבואו ממה שיבואו בשבת הקרובה.
זה פשוט לדפוק את הראש בקיר כאילו הם לא רוצים להרוויח🤦🏻‍♂️
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
סמל אישי של משתמש
רמונז
קיבל.ה  43 לייקים

ההוא עם האדום כתב: 09 ינואר 2022, 12:12 בכל מועדון נורמלי היו מציירים הבוקר על לוח ענק את המספר "10,000" ומעלים רעיונות איך מנצלים את התקופה הטובה ומשחק ב-15:00 בצהריים להביא עוד אוהדים, לאור העובדה שכנראה לא עושים את זה - בואו נכתוב כאן ונקווה שמישהו יראה (או שאם מישהו מכיר מישהו בהנהלה, תעבירו להם).
ראית לאחרונה סאנדרלנד עד המוות? :D
במצב נורמלי לא צריך לצייר שום דבר - בלומפילד מתמלא גם ביותר מ-10,000. אין איך לנצח את המגפה (למרות שיש ספר מצוין בנושא) או את מזג האוויר
שליחת תגובה